Page 26 of 80 FirstFirst ... 162223242526272829303676 ... LastLast
Results 626 to 650 of 1983

Thread: Aba liga 2020/21

  1. #626
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Čoviću je ovo poklon situacija. Lansirali su ga u njegovo carstvo. Sad mislim da ovaj Pukl možda radi za njega , a on to prebačuje Bokanu.

  2. #627
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Sad liga treba da dokaže da je ozbiljna organizacija i kazni Čovića i CZV šestocifrenom kaznom.
    Ovo se ne bi ni dešavalo da ima sankcija za ovo brutalno urušavanje integriteta lige od strane ovog nepomenika.
    koja liga? ozbiljna organizacija? nema toga. niti je ovo liga niti je ozbiljna a ni organizovana. idemo opet. rukovodstvo lige je dopustilo Čoviću da dva kluba čiji je on vlasnik budu dio iste lige. dakle omogućili su Zvezdi da svake sezone kreće sa 2-0. to je prepisao Bokan. rukovodstvo lige nije ništa uradilo da zaštiti ekipu Budućnosti u petom meču serije u BGu. znamo svi kako su prijatelji kluba ušetali u teren sa namjerom da mlate igrače Budućnosti. reakcija lige je bila igrajte. u normalnoj državi tribine bi se ispraznile ili bi se igralo idućeg dana bez publike.

    Čović je političar koji je bio dobar sa svima koji su na vlasti. još sad glavni u Srbiji navija za Zvezdu pa mu je to omogućilo da radi šta god poželi. ovo sramotno saopštenje koje je napisao je dovoljan znak šta čeka ekipu Budućnosti u BGu
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  3. #628
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,673
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default

    Sofro objasnio (a zvezdas je).




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  4. The Following User Says Thank You to Tripleta For This Useful Post:


  5. #629
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,673
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default

    Samo jedan od komentara na vijestima, ovako misle i ovi odje mrzitelji buducnosti (ne navijaci zvezde), samo to oni pokusavaju lijepo da upakuju ali predobro se znamo da bi makar mene mogli da preveslate




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  6. #630
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,562
    Thanks Thanks Given 
    1,111
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    I odje je uspio da ubaci njegov posrani Milan
    On jeste zvezdaš,ali izmedju budućnosti i zvijezde navija za plavo-bijele


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #631
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    Šofro posle Milana najviše voli Zvezdu u fudbalu. to zna svako. prepirao se oko Zvezde po FBu redovno. detaljno je više puta pisao o istorijskim mečevima Zvezde u Evropi. iz perspektive neutralnog navijača top tekstovi. e, sad što ne navija za Zvezdu u košarci to je druga priča. ovo što je napisao je tačno od A do Š. pogotovo dio za Edina. Edin i Kole su strašni komentatori i obožavam da gledam mečeve koje prenose. ali ljudi imaju problem kad Budućnost dobija Zvezdu. ko je pratio ono finale kad je Budućnost uzela titulu na Areni dobro zna kako su smrknuti bili. sa druge strane, te sezone kada je Budućnost igrala EL, redovno su bili u Podgorici. dočekani strašno. pogodio je suštinu. kad se desi 5 koraka Barona niko ne vidi i svi ćute. kad ima više slobodnih bacanja za Budućnost, tragedija
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  8. #632
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Očekivana Čovićeva budalaština prebacivanja tenzije i na navijače i igrače. Ja razumijem da neko nije zadovoljan suđenjem ali brate ako nisi zadovoljan godinama, istupi, survaj onda ABA ligu, ne diži tenzije non stop. Ovo kao da neko namjerno radi. Ne mislim da je ova splačina sama u ovoj priči ali u sportu nema sreće dok na čelo klubova ne budu normalniji likovi. Čović nije sa CZ imao nijedan zapažen rezultat osim ABA ligu što je osvajao. Uspio je čak da onu hemiju koju je tim pod Radonjićem imao, da to uništi jer je ego manijak. A sudije sinoć jesu napravile uvertiru svega ovoga, a kome je to interesu sve mu na svijet oni.

  9. #633
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    1,825
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    412
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Dvije ljudske ljape koji imaju po dva kluba u ligu pricaju o regularnosti i postenju.

  10. #634
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,432
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Krenula mobilizacija, ide se u rat za mir, a Čović predvodnik u odbrani ideala fer i sportskog takmičenja.

    Da je sreće, *****va metla bi radila, ali ovaj glibež i gadluk je realnost odavno, pa se ukorijenio i nije ga lako iščupati.

    A najjače je što pojedini smatraju da je ovo izazvano od strane protivnika. I kuku i lele.
    "K'o mi, kad zovemo velikim čovjeka sitne duše,
    a ko zna koliko je tihih što divovi u njima čuče."

  11. #635
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Momci, nema covjeka koji na realan nacin kimentarise sudjenje u ovoj seriji. Vec ste ostrasceni navijacki, a neki nacionalno i politicki.. Mnoge boli penis za kosarku, samo im je stalo do tog nekog politicno-nacionalnog dvoboja..i to smatram posebnim poremecajem specificnim za ove prostore.

    Kratko cu oko sudjenja, posto o kosarci nema smisla pricati sa mnogima odje.

    Crvena Zvezda je u dva meca u Beogradu imala DOMACINSKO sudjenje. Sta znaci domacinsko sudjenje? To je ono kad ti sudije progledaju kroz prste kod nekih stvari. Kao u slucaju dvije namjerne greske u prvommecu(Lojd obbije). Ili kada igracu koji ima 4 licne..propuste da sviraju ocigledam faul..koji vodi iskljucenju.

    Domacinsko sudjenje je normalno i prihvatljivo za kosarku. To je nesto sto se desava toliko cesto.

    E sad dva meca ovdje.
    Prvi mec Buducnost igra jaku odbranu..dosta kontakta rukama...ali se dosta stvari ne svira. Jedna namjerna..dva ulaza za +1..itd.. Kad god Zvezda krene u serije..to se prekine serijama licnih i bacanjima. Po pravilu Zvezda izlazi iz bonusa u 3.mincetvrtina.. I to sudjenje prvo poluvrijeme bude..domacinsko..a onda u drugom kad se lomi rperaste u kradju.

    Cetvrti sinocni mec je skolski primjer kradje dje sudije odlucuju pobjednika..svijim sudiskim kriterijumom..dje trecu cetrtinu Buducnost ulazi u bonus tek na 24sekunde prije kraja cetvrtine.
    Aaa u momentu kad Zvezda lomi mec..sudije to prekidaju sa dvije sudiske greske..gdje prekidaju ritam..i salju Ivanovica..pa Nikolica na liniju bacanja.
    Poslednja cetvrtina je klasican lopovluk i zastidje. To pricaju i momci koji nemaju emocije prema Zvezdi..kakvu imam ja...ali poznaju kosarku.


    Usud nas na ovim rpostorima je da smo citav zivot u nekom mulju ..jadu..bijedi i lopovluku. Gdje jedan sportski dogadjaj..pretvara se u nesto jako ruzno.

    Suma sumaru..sudije su pomogle svojim sudjenjem u Beogradu..da Zvezda pobijedi..bar jedan mec. Ovdje je Zvezda pokradena oba meca.

    Buducnost KK je u rukama najvecih bijednika i DPS vojnika. Isti je slucaj i sa FK Buducnost koja je sumljivim ugovorom..sa nestvarnim garancijama data na upravljanje od strane glavnog grada Mijacu. Najblaze receno..jednom sumljivom biznismenu. Koji po ugovoru je korisnik kompletnog profita ostvarenog u klubu..bez obaveze odvajanja dijela novca od profita za ulaganje. I uvijek moze da izadje iz ugovora na stetu glavnog grada i FKa.

  12. The Following User Says Thank You to samson For This Useful Post:


  13. #636
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Na regionalnom Arena Sport kanalu:

    https://sportske.net/vest/kosarka/os...nas-tim-439196


    Šta više reći...
    In vino veritas

  14. #637
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post

    Buducnost KK je u rukama najvecih bijednika i DPS vojnika. Isti je slucaj i sa FK Buducnost koja je sumljivim ugovorom..sa nestvarnim garancijama data na upravljanje od strane glavnog grada Mijacu. Najblaze receno..jednom sumljivom biznismenu. Koji po ugovoru je korisnik kompletnog profita ostvarenog u klubu..bez obaveze odvajanja dijela novca od profita za ulaganje. I uvijek moze da izadje iz ugovora na stetu glavnog grada i FKa.
    ispade Čović dobar onda jel? niko iz uprave Budućnosti, pa kakva god bila nije davao ovakva saopštenja. Zvezda je bukvalno danas izašla i rekla navijačima - radite šta god oćete, mlatite igrače Budućnosti sve vam je dozvoljeno

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Na regionalnom Arena Sport kanalu:

    https://sportske.net/vest/kosarka/os...nas-tim-439196


    Šta više reći...
    Arenu drži Telekom Srbije. dakle SNS. 2 i 2 su 4, johny
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  15. #638
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Podgorica!
    Posts
    328
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    63
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    samsone, nije sumljiv no sumnjiv, kad se u sve razumijes, valjalo bi i u to.
    Ne smije zvezda izgubit da nije kriv sudija, liga, evropa, ne znam ni ja vise ko sve. NIKAD nisu prihvatili sportski bilo koji poraz.
    A nije receno iz Buducnosti za bilo kakvu gresku iz prve dvije utakmice, a oni odma saopstenje kako su posteni, dobri domacini i oce samo fer.
    Mora da im je fer 3 koraka Berona, drmanje koseva u Zeleznik i sto sve jos.

  16. #639
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ispade Čović dobar onda jel? niko iz uprave Budućnosti, pa kakva god bila nije davao ovakva saopštenja. Zvezda je bukvalno danas izašla i rekla navijačima - radite šta god oćete, mlatite igrače Budućnosti sve vam je dozvoljeno



    Arenu drži Telekom Srbije. dakle SNS. 2 i 2 su 4, johny
    Ako nadjes igdje..da sam ikada rekao pozitivnu stvar za Covica..dam ti sta trazis. Nikad..nigdje..
    Ja klubove ne gledam kroz one u upravi. Jer bih davno, kao neko ko je gadljiv na DPS prestao ici da gledam Buducnost..i prestao kupovati sezonske.

    Ja te DPS svitu spominjem jer znam, a znaju i svi odje, sta rade i zasto to rade.
    Placali su kurve sudijama prije 5..6 godina odje. Pokloni i ostale stvari.. Pa vjerujem i da su prijetnje.
    Sve to je vec oproban recept Partizana iz doba Vujosevica. Ili Zvezde u jednom dijelu ere Nebojse.

    Nikada necu reci da je to dobro i nikada nesto lose..necu pravdati necim drugim sto je lose.
    Ja tome ne pripadam, toj vrsti price.

    @plovak
    Jbg..nepismen sam
    Last edited by samson; 25-05-21 at 17:03.

  17. #640
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ispade Čović dobar onda jel? niko iz uprave Budućnosti, pa kakva god bila nije davao ovakva saopštenja. Zvezda je bukvalno danas izašla i rekla navijačima - radite šta god oćete, mlatite igrače Budućnosti sve vam je dozvoljeno



    Arenu drži Telekom Srbije. dakle SNS. 2 i 2 su 4, johny
    Nisu dosad na Areni specijalne emisije posvećene suđenju pravili, s ciljem da se javno pritiskaju i prozivaju sudije. Opet, jedni od najboljih evropskih sudija.

    Očigledno je u pitanju srpski projekat, u koji su uloženi državni resursi i koji mora da pobijedi. Još jednom, više od igre i poligon za političke obračune.

    Nadam se samo da će reagovati liga i sudijska organizacija, jer, ovo je nečuveno i ogavno.

    Budućnost, s druge strane, gospodski:

    https://www.vijesti.me/sport/kosarka...o-prljave-igre

    Edit: evo i Informer kopa i štancuje prljavštine o Urošu Nikoliću. Upalila se mašina.
    Last edited by johnny bravo; 25-05-21 at 17:13.
    In vino veritas

  18. #641
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,428
    Thanks Thanks Given 
    153
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    Imaju sudije obavezu nametnutu od rukovodstva ABA lige u slučaju bilo kakvih upada na teren, gađanja i nepravilnosti toga tipa, utakmica se prekida a gledalište prazni, tu odluku je Čović prije početka plejofa kritikovao, vjerovatno računajući na tu vrstu pritiska, meni je najače od svega što mu ništa od toga ne treba jer mu nije dat povod, jer Zvezda je dvije utakmice u BG dobila bez takivih stvari na terenu, dva meča u Podgorici su odigrana u korektnim uslovima, igrači, stručni štab su se gospodski ponašali ali zaista me ne bi čudilo da pribjegne stvarima van terena čisto radi demonstriranja moći.
    Last edited by goldfinger; 25-05-21 at 17:21.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  19. #642
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Ako nadjes igdje..da sam ikada rekao pozitivnu stvar za Covica..dam ti sta trazis. Nikad..nigdje..
    Ja klubove ne gledam kroz one u upravi. Jer bih davno, kao neko ko je gadljiv na DPS prestao ici da gledam Buducnost..i prestao kupovati sezonske.

    Ja te DPS svitu spominjem jer znam, a znaju i svi odje, sta rade i zasto to rade.
    Placali su kurve sudijama prije 5..6 godina odje. Pokloni i ostale stvari.. Pa vjerujem i da su prijetnje.
    Sve to je vec oproban recept Partizana iz doba Vujosevica. Ili Zvezde u jednom dijelu ere Nebojse.

    Nikada necu reci da je to dobro i nikada nesto lose..necu pravdati necim drugim sto je lose.
    Ja tome ne pripadam, toj vrsti price.
    klubovi na ovim prostorima mogu biti uspješni samo iza njih stoji država. tako je jedne sezone država usula pare i Zvezda postala prvak Evrope u vaterpolu. ja sam se sa tim davno pomirio. ali ovo što radi Čović je van svih kategorija

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Nisu dosad na Areni vanredne emisije posvećene suđenju pravili, s ciljem da se javno pritiskaju i prozivaju sudije. Opet, jedni od najboljih evropskih sudija.

    Očigledno je u pitanju srpski projekat, u koji su uloženi državni resursi i koji mora da pobijedi. Još jednom, više od igre i poligon za političke obračune.

    Nadam se samo da će reagovati liga i sudijska organizacija, jer, ovo je nečuveno i ogavno.

    Budućnost, s druge strane, gospodski:

    https://www.vijesti.me/sport/kosarka...o-prljave-igre

    Edit: evo i Informer kopa i štancuje prljavštine o Urošu Nikoliću. Upalila se mašina.
    nisu. ali sad moraju. jer im je neko šapnuo vjerovatno. nema to veze što je čovjek kvalitetan sudija. u Srbiji su na tapetu Kojo, Đuričko, Bjelogrlić. može i sudija to je ono o čemu ja drvim ođe. Zvezda je projekat SNSa. ona mora da dobije taj meč u BGu kako zna i umije. ako bude išlo toliko loše po njih i prekid da se desi, nije bitno. evo Stanojević (trener fudbalera Partizana) u izjavi pred finale Kupa, jasno kaže sve

    - Pošto je ovo Kup Srbije, Zvezda je samo nominalni domaćin. Dobili smo 40 karata, želeli smo da porodice budu na tribinama, ali mi je žao što ih neće biti. Zvezda je takođe dobila 40 ulaznica i ako bude više ljudi od tog broja nećemo igrati utakmicu - rekao je Stanojević i dodao:
    - Ne interesuju me kazne! Ja vam odgovorno kažem da ću sa igračima, baš prema respektu prema navijačima, napustiti teren ako bude više od onoga što je propisano. Dakle, ako bude više od 150 ljudi, nećemo igrati meč!
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  20. #643
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,830
    Thanks Thanks Given 
    4,706
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Rijetko viđena splačina.

    Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  21. #644
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Samsone, znaju li ti drugovi s rsb-a da kupujes sezonske za Buducnost?

  22. #645
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    klubovi na ovim prostorima mogu biti uspješni samo iza njih stoji država. tako je jedne sezone država usula pare i Zvezda postala prvak Evrope u vaterpolu. ja sam se sa tim davno pomirio. ali ovo što radi Čović je van svih kategorija



    nisu. ali sad moraju. jer im je neko šapnuo vjerovatno. nema to veze što je čovjek kvalitetan sudija. u Srbiji su na tapetu Kojo, Đuričko, Bjelogrlić. može i sudija to je ono o čemu ja drvim ođe. Zvezda je projekat SNSa. ona mora da dobije taj meč u BGu kako zna i umije. ako bude išlo toliko loše po njih i prekid da se desi, nije bitno. evo Stanojević (trener fudbalera Partizana) u izjavi pred finale Kupa, jasno kaže sve
    CZ ima vjerovatno podršku režima ali kako objasniti navijačima koji idu na utakmice kada se samo igra protiv klubova iz mrzne im Srbije, da je Budućnost igrala košarku i prije Mila i Barovića? Očigledna veza kluba sa politikom je ostavila traga na mnoge, pa je tako Barović gospoče, par ekselans intelektualac, taman ka i Gašo koji je nekad uskakao u publiku da zagrli Milaša.

  23. #646
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DaniloR View Post
    Samsone, znaju li ti drugovi s rsb-a da kupujes sezonske za Buducnost?
    Svako ko mene zna..zna i moje navijacko opredeljenje. Moj vid pomoci klubu je kroz kupovinu sezonske. Svaku sacuvanu imam, Buducnosti i Zvezde.
    Nisam ja zatrovan politikom i licnim interesima kao, nazalost, vecina. Politika me zanima, ali ne u okvirima sportskim.. A klubovi ce zavisiti od drzave i vlasti sve do momenta kada postanu privatno vlasnistvo.

    A o rezimu, jer da..i u Srbiji je rezim..kao sto je odje bio..imam isto misljenje kao i o ovom sto je odje bio. Nadam se da ce se oni osloboditi tog bremena i da ce jednom..mozda..i ovaj prostor ozdraviti.

    Maliciozan komentar..pitam se jesi li ti pomogao klub koji navodno volis..ili se samo pojavis kad se igra protiv kluba iz Srbije..

  24. The Following User Says Thank You to samson For This Useful Post:


  25. #647
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Sezona 16/17 ABA liga, mjesto odigravanja zemlja Srbija, ucesnici dogadjaja KK Crvena Zvezda i KK Partizan, ishod meca 83:72.

    Na tome mecu zabiljezeno je fantasticnih 49 slobodnih bacanja Crvene Zvezda naspram 17 slobodnih bacanjaPartizana.

    Sudije na spomenutom dogadjaju su bili; Ilija Belosevic, Milija Vojinovic, Marko Juras.

    Inace, najjaci su mi ovi posteni navijaci Buducnosti a za koje svi znamo na ovom forumu da navijaju za Zvezdu. Ovaj jedan se ubi od trolovanja. Cijeli arsenal je ispalio od politike, drustva i cijelog spektra vansportskih desavanja a najmanje o sportu i sta je konkretno bilo sporno u mecu.

    Dako Covic izbaci do veceras "sudijsku ekspertizu" jer ovi "domaci" navijaci vise ne znaju o cemu da pisu. Sve su potrosili a sa kosarkaskim pravilima su na VI
    Last edited by Rodion Romanovich; 25-05-21 at 19:14.

  26. #648
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Sezona 16/17 ABA liga, mjesto odigravanja zemlja Srbija, ucesnici dogadjaja KK Crvena Zvezda i KK Partizan, ishod meca 83:72.

    Na tome mecu zabiljezeno je fantasticnih 49 slobodnih bacanja Crvene Zvezda naspram 17 slobodnih bacanjaPartizana.

    Sudije na spomenutom dogadjaju su bili; Ilija Belosevic, Milija Vojinovic, Marko Juras.

    Inace, najjaci su mi ovi posteni navijaci Buducnosti a za koje svi znamo na ovom forumu da navijaju za Zvezdu. Ovaj jedan se ubi od trolovanja. Cijeli arsenal je ispalio od politike, drustva i cijelog spektra vansportskih desavanja a najmanje o sportu i sta je konkretno bilo sporno u mecu.

    Dako Covic izbaci do veceras "sudijsku ekspertizu" jer ovi "domaci" navijaci vise ne znaju o cemu da pisu. Sve su potrosili a sa kosarkaskim pravilima su na VI
    Ti bi strucnjak sto je rekao da jokic veze nema koga ti pocnes da pljujes taj je sve bolji i bolji

  27. #649
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,407
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,704
    Thanked in
    1,022 Posts

    Default

    Novo saopstenje iz CZ,pfff

    https://sportklub.rs/kosarka/aba-lea...-ne-van-njega/

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
    Last edited by miovrag; 25-05-21 at 21:08.

  28. #650
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,658
    Thanks Thanks Given 
    469
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Sad sami sebe saopštenja pisu, odgovor ne treba.

Page 26 of 80 FirstFirst ... 162223242526272829303676 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ABA liga 2017/18
    By chucknorris in forum Košarka
    Replies: 1273
    Last Post: 21-06-18, 00:55
  2. ABA liga 2016/17
    By MrTwister in forum Košarka
    Replies: 1562
    Last Post: 16-02-18, 08:22
  3. Aba Liga 2015/2016
    By chucknorris in forum Košarka
    Replies: 927
    Last Post: 10-07-16, 09:52
  4. Aba liga 2014/2015
    By ekrem_drndar in forum Ostali sportovi
    Replies: 1043
    Last Post: 10-09-15, 00:05
  5. Nlb Aba Liga
    By LaZaR in forum Ostali sportovi
    Replies: 309
    Last Post: 26-06-07, 16:34

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •