Page 95 of 214 FirstFirst ... 4585919293949596979899105145195 ... LastLast
Results 2,351 to 2,375 of 5331

Thread: Novi sastav Vlade Crne Gore-diskusija

  1. #2351
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,948
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    A pravo da ti kažem... mali mi je posa.

    Nek je skrate porad mene na dva refrena u oficijelnom dijelu ili na instrumental.

    Više mi je identitetskih prepucavanja puna pipa.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Za pocetak nebitno, dok god svoj posao rade kako treba i doprinose ekonomskom oporavku zemlje. Kako se ekonomski budemo oporavljali, tako da se i ostale stvari oporavljati.
    Ovo i jeste sustina. Narod su zavadili po pitanju nebitnih stvari i dok su oni krali narod se svadjao.
    Da se mi oporavimo, da pocne da raste standard i plate i neka se uspostavi pravna drzava a ostalo me nece biti briga ni ko je predsjednik a ne sta drugo.

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  2. #2352
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Ko je Šefket Krcić?

    https://borba.me/deset-bosnjackih-in...-sefket-krcic/

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  3. #2353
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,558
    Thanks Thanks Given 
    3,534
    Thanks Thanks Received 
    8,569
    Thanked in
    4,626 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by H1ghLand3R View Post
    potpuno nepotrebno. pogotovo ako se zna da ministar unutrašnjih poslova nema nadležnosti


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  4. #2354
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,712
    Thanks Thanks Given 
    473
    Thanks Thanks Received 
    847
    Thanked in
    325 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    A vidim da većina DPSovaca u suštini navija da DF uzme što veći komad vlasti i da postavi svoje jastrebove, a sve u cilju da bi ste mogli reći "eto znali smo" i "jesmo li vam rekli".
    Niko vise od lomija ne navija da mu prociste partijsku činiju,i drzavne organe od svakavih govana koja su se tu nalegla u zadnjih 14 god
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  5. The Following 6 Users Say Thank You to Sidewinder For This Useful Post:


  6. #2355
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    potpuno nepotrebno. pogotovo ako se zna da ministar unutrašnjih poslova nema nadležnosti


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Pa dobro.... tandaraju ovi iz DFa svaki dan evo mjesec, pa smo se spremali da se prave neki truli kompromisi i spustili prag tolerancije zarad dogovora. Danas su Dritan i Jelušićka izašli sa kontra stavom, čisto da se sad na njihovu stranu malo fataju za glavu, ko što smo se mi evo jače od mjesec dana fatali svako malo kad Medo izadje sa nekom boleštinom od priče.

    Računam da će morat malo i URA popuštiti, tipa može političar sa referencama, možda i na neki nebitni resor da bude neko iz politike (sport i Joković npr.) i da se dogovor oko ministra MUPa postigne konsenzusom od lica koja imaju profesionalno iskustvo (tu ne računam Daku Davidovića )

    Nisam ni za to da Dritan bude u vladi, a naročito ne na ministarskom mjestu, jer bi to bilo po malo licemjerno. Nek se čuje njegov glas iz parlamenta, trebaće nam.

    Profesor Krivokapić za sad vodi priču iznad mojih očekivanja. Respect!

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 28-10-20 at 12:50.

  7. #2356
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ko je Šefket Krcić?

    https://borba.me/deset-bosnjackih-in...-sefket-krcic/

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Po ovom pismu bi se reklo da je dalabu neka.

    Nakon našeg telefonskog razgovora prije nedjelju dana, te upućene moje sažete biografije, javljam Vam se ponovo s molbom da se kolegijalno i prijateljski sretnem sa Vama uz prisustvo, ako se slažete, nekih naših zajedničkih kolega poslanika i prijatelja.


    Zatim, grupa bošnjačkih intelektualaca koja Vam je uputila OTVORENO PISMO u vezi angažovanja moje malenkosti, kolegijalno me je obavezala da Vam se ponovo javim i da Vam dam izjavu da Vam stojim na raspolaganju sa svim svojim referencama.

    Izgleda ga Zdraśa nije zvao, pa veli da mu je ono bila samo sažeta biografija. Ali prosirice on. MSWordExcelPowerpoint, vozačka B kategorije.
    Ne bih se smio zaklet', ali mi se isto cini da je to onako kako ja kazem

  8. The Following 2 Users Say Thank You to 17.posa For This Useful Post:


  9. #2357
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,558
    Thanks Thanks Given 
    3,534
    Thanks Thanks Received 
    8,569
    Thanked in
    4,626 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Pa dobro.... tandaraju ovi iz DFa svaki dan evo mjesec, pa smo se spremali da se prave neki truli kompromisi i spustili prag tolerancije zarad dogovora. Danas su Dritan i Jelušićka izašli sa kontra stavom, čisto da se sad na njihovu stranu malo fataju za glavu, ko što smo se mi evo jače od mjesec dana fatali svako malo kad Medo izadje sa nekom boleštinom od priče.
    upravo zato i napisah. ne trebaju ovi uz URE da se spuštaju na nivo MMK. to valjanje u blatu neka ostave njima, ionako su oni potvrda trulog sistema

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Profesor Krivokapić za sad vodi priču iznad mojih očekivanja. Respect!

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    okej mi je što insistira na referencama. da ne vodi ekonomista ministartstvo zdravlja i tome slično. teško je izać’ na kraj sa ekipom iz DFa. oni su spremni i da izdaju Krivokapića i ideje njegove zarad para. on to zna svakako i odlično ih kontroliše, za sad


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  10. #2358
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,053
    Thanks Thanks Given 
    3,861
    Thanks Thanks Received 
    3,159
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    potpuno nepotrebno. pogotovo ako se zna da ministar unutrašnjih poslova nema nadležnosti


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Izuzev što bi neko mogao usekati 20-30K iznajmljenih glasača iz Srbije na primjer da im ustupi drugar Vučić, da ih ubaci u spisak i posle da ga ne možeš skinut sa vlasti bez muke. Birački spisak je u MUP. Sjetite se gicanja one nevjeste kad je Danilović htio malo da virne u isti.

  11. The Following User Says Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  12. #2359
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Samo mi smeta ovaj Dritanov DPS narativ. "Cuvanje nacionalnih interesa", kad to cujem mozak mi prokljuca. To cuvanje Crne Gore od DPS sve ove godine mi se popelo na penis.

    Cuvam ti strazu dok krades - cavam nacionalne interese

  13. The Following User Says Thank You to samson For This Useful Post:


  14. #2360
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Imam utisak da sve izjave zadnjih dana služe za mrcvarenje glasača ZBCG i CNB. Dižu se tenzije, pa se smiruje situacija, pa trta pa vrta, i onda na kraju bude, a kako god ocete samo je sastavite. Demokrate i ove strancice iz ZBCG se ne ushićuju previše.
    Ne bih se smio zaklet', ali mi se isto cini da je to onako kako ja kazem

  15. #2361
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,632
    Thanks Thanks Given 
    954
    Thanks Thanks Received 
    1,157
    Thanked in
    620 Posts

    Default

    URA pretjeruje i to zestoko.

    Gotivna mi je bila dritanova kampanja ali mi polako kvari utisak.

  16. #2362
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    I dalje smatram da je pogresan potez. Da bi odrzali "formu demokratije", DPS je ostavio da direktora UP predlaze ministar unutrasnjih poslova, iako mu kasnije nije odgovoran uopste. Po zakonu direktor UP odgovara vladi, sto je meni licno problem, jer daje mogucnost vladi da odlucuje o pravcu kako policija djeluje. I nema nikakve odgovornosti za njeno djelovanje, jer cim je kolektivna odgovornost, nema tu srece.
    Ministar moze da ga predlozi, ali predlog za razrjesenje dolazi od vlade ili skupstina da uslovi vladu smjenom ukoliko ga ne razrijese.
    Direktora UP je teze smijeniti nego predsjednika, jednom kad se izabere. Nisam gajio velike nade u ovo, neka ga postavlja URA, ali mora se ovo mijenjati i dozvoliti malo kontrole nad represivnim aparatom koji se nije transformisao sem u imenu, jos od 48me
    Svejedno su uslovi za direktora UP - 15 godina radnog iskustva sa visokom školskom spremom, od čega 5 godina na rukovodećim pozicijama u policiji, ANB, tužilaštvu ili sudu. Što će reći, to je profesionalna funkcija po prirodi. Slični su uslovi i za pomoćnike direktora, koji su važne funkcije skoro koliko i direktor (direktor se informiše isključivo kroz komunikaciju sa pomoćnikom). Taj sistem ne može da se izvrne tek tako...

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Za pocetak nebitno, dok god svoj posao rade kako treba i doprinose ekonomskom oporavku zemlje. Kako se ekonomski budemo oporavljali, tako da se i ostale stvari oporavljati.
    Zavisi kako gledaš.

    Ja često slušam nekakve stavove koji se mogu sažeti - država je samo nekakav pravni okvir koji treba da posloži društveno i ekonomsko uređenje na ovih 13 i kusur hiljada kvadratnih km, tako da mi živimo dobro i da se zna red, sve drugo je zamlaćivanje. I koja je himna, i koje smo zajednice dio, i kako se zovemo... To obično čujem od "urbanih" likova, kojima nisu naročito dobro podijeljene karte u prethodnoj postavci stvari...

    Ima i drugih, kojima nije bitno je li država kiksala 11 ili 111 miliona za limenku, pa redom, do toga da je manje važno idemo li ka prolaznim institucijama kao što su EU i NATO, je li društveno uređenje demokratija ili kraljevina - samo postojanje ove države je dug precima, koji su grdno izginuli da je stvore (e sad, ide dio "kao nezavisnu bla bla" ili kao "srpsku bla bla"), i sa time se nije igrati. Pa ako uzgred napravimo da je država uspješna - u tom bolje.

    Ovih drugih je više, prijatelju, iako su ovdje svi glasali URA, i iako lažu sebe da Zdravko Krivokapić razmišlja na istom fonu, i samo što nije uletio sa Dritanom da zajedno prave utopiju kakva je ovde izmaštana...

  17. The Following 2 Users Say Thank You to Nije bitno... For This Useful Post:


  18. #2363
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    A vidim da većina DPSovaca u suštini navija da DF uzme što veći komad vlasti i da postavi svoje jastrebove, a sve u cilju da bi ste mogli reći "eto znali smo" i "jesmo li vam rekli".

    Nevjerovatno kako skačete na svaku vijest koja ide na vodenicu DFa, a relativizujete svaku vijest koja ide u prilog priči "struka prije politike". Viđeli smo vašu struku i kompromise (K. Hrapović, P. Ivanović, P. Bošković, Simović, Stijepović, Gvozdenović....). Pa puštili ste SDu i BSu da čine što oće i zapošljavaju koga oće, pa je jedan Klica bio direktor NPa itd itd. Tako mi te vaše brige o državi....

    Viđeli smo DPS kako je "sredio" državu, pa eto da ne idemo prije ali od 2006 na ovamo. Javni dug otišao u nebo, korupcija, zapošljavanje nesposobnih zarad glasanja, institucije srozane na karikature.

    Računam da će svakako biti bolje, jer je DPS postavio ljestvicu tako nisko da je to presmiješno, preciznije ukopao je i ljestvicu i Crnu Goru u minus debeli.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Mi?
    In vino veritas

  19. #2364
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    228
    Thanks Thanks Given 
    124
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    55 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by H1ghLand3R View Post
    Samo neka se buduci ministri ustaju na himnu i za pocetak ce biti dovoljno.
    Eeee, to će nas spasiti. Izvadi himnu iz džepa kad djeci budeš kupovao knjige, ili je postavi na sto da se familija najede.

    Kakvi spin nesretnici ovuda obitavaju. Ustajali, sjedjeli ili se po podu valjaji, samo nek nam BDP raste, dug koji je DPS nabio smanji, i nek počiste nekom špatulom ove DPS-SD-BS parazite kojih u svakom uglu državnih firmi i ministarstava ima, i svi ćemo da prodišemo.

  20. The Following User Says Thank You to Outcasted For This Useful Post:


  21. #2365
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    upravo zato i napisah. ne trebaju ovi uz URE da se spuštaju na nivo MMK. to valjanje u blatu neka ostave njima, ionako su oni potvrda trulog sistema



    okej mi je što insistira na referencama. da ne vodi ekonomista ministartstvo zdravlja i tome slično. teško je izać’ na kraj sa ekipom iz DFa. oni su spremni i da izdaju Krivokapića i ideje njegove zarad para. on to zna svakako i odlično ih kontroliše, za sad


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Malo pretjeruješ. Po toj logici premijer bi trebalo da ima završeno 5-6 fakulteta da bi primirisao fotelji predsjednika vlade.

    Ekonomista bi u principu mogao da vodi manje-više sve resore u državi. Maksimalno pojednostavljeno i banalizovano, svodi se na planiranje i upravljanje budžetom. Da li je to budžet zdravstva, prosvjete ili saobraćaja, ne igra toliku ulogu. Za struku su zaduženi stručni savjetnici (samo im ime govori, je li) i tim kojim se ministar okruži.
    Last edited by johnny bravo; 28-10-20 at 14:04.
    In vino veritas

  22. #2366
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Grad N
    Posts
    727
    Thanks Thanks Given 
    116
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    50 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Outcasted View Post
    Eeee, to će nas spasiti. Izvadi himnu iz džepa kad djeci budeš kupovao knjige, ili je postavi na sto da se familija najede.

    Kakvi spin nesretnici ovuda obitavaju. Ustajali, sjedjeli ili se po podu valjaji, samo nek nam BDP raste, dug koji je DPS nabio smanji, i nek počiste nekom špatulom ove DPS-SD-BS parazite kojih u svakom uglu državnih firmi i ministarstava ima, i svi ćemo da prodišemo.
    Pricao sam o nelogicnosti da neko kontrolise MUP i ne ustaje na himnu (citaj ne postuje drzavu, a oce da je kontrolise), a time podrzavam Dritana u vezi sa izjavom o kockanjem sa nacionalnim interesima. Sve si ti u pravu, ali postoji osnova na koju se gradi kuca, ako ona nije dobra tesko da ce dugo trajati. Nema odje spina, samo osnovni principi.

  23. #2367
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,712
    Thanks Thanks Given 
    473
    Thanks Thanks Received 
    847
    Thanked in
    325 Posts

    Default

    Hit dana mi je vracanje mandata,i to ne bilo kojeg...
    Onog sto je kadrovima DF-a,sto bi se reklo,cisti visak -nauka
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  24. The Following 2 Users Say Thank You to Sidewinder For This Useful Post:


  25. #2368
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Izuzev što bi neko mogao usekati 20-30K iznajmljenih glasača iz Srbije na primjer da im ustupi drugar Vučić, da ih ubaci u spisak i posle da ga ne možeš skinut sa vlasti bez muke. Birački spisak je u MUP. Sjetite se gicanja one nevjeste kad je Danilović htio malo da virne u isti.
    Jeste, kad bi to funkcionisalo tako sto nizi inspektor NN doda 20.000 imena na biracki spisak.

    Morace se spisak pretresati svakako ali je to procedura, prvo zakon koji to definise, pa rasprava, nadzor, NVO...

  26. #2369
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Da vas ne kvotujem sve...

    Otprilike se svodi na ovo. URA je na jučerašnju vijest o dodjeli resora DFu MORALA da reaguje.

    U suštini, URA insistira na principima na kojima je gradila kampanju i najavila pravljenje postizbornog saveza sa ostatkom opozicije na tim principima. Nosilac liste ZZB prihvatio te principe, URA istrajava na onome što je obećala, što je u konačnom i bilo dogovoreno i gotovo.

    Iskreno, ti principi su najbolji mogući zajednički sadržalac nove većine. Struka ispred politike. Niko ne spori da ZZB nadje 8 ljudi sa referencama i predloži ih za ministre.

    URA je pustila MVP Demokratama, i to je ok.
    Neće Dritan biti ministar MUPa ili odbrane sigurno. Neka se dogovore zajedno oko ministra MUPa. Neka bude neko ko je pošten, a oko biračkog spiska mogu samo zajedno da "prčkaju" i isprave nepravilnosti.

    Skoro svaki bogovjetni dan je Medo ili neko drugi iz DFa iskakao sa izjavama i avetanjem kontra mandataru. Nek se sad kuvsju malo podržavaoci DFa. Dritan je sad dao nedje i podršku Krivokapiću uz zatezanje oko MUPa.
    Nije pošteno ni da se pusti Krivokapić da se sam bori sa DFom i njihovim željama.

    Čini mi se da će ići neki predlog dje će svi biti po malo nezadovoljni, što možda i nije loše. Neka vlada koja će biti više ekspertska nego politička, uz par izuzezaka tipa Lekić (možda i Joković), političari URE skroz van vlade.

    ZZB će imati premijera, Demokrate predjsednika skupštine, a URA će izgurati u najvećem dijelu princip da ljudi sa referencama moraju biti u vladi.

    Ako to bude tako, mislim da svi imaju razloga da budu zadovoljni, sem MMP.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  27. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  28. #2370
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    1,864
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    217
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Vidim ođe bi 90% učesnika bilo zadovoljno da DF ne dobije ništa...E pa neće da može.U svim državama svijeta oni koji osvoje najviše podrške dobijaju najviše resora.Zbog čega smo onda glasali?

    Послато са SM-N975F помоћу Тапатока

  29. #2371
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,490
    Thanks Thanks Given 
    5,331
    Thanks Thanks Received 
    3,825
    Thanked in
    1,515 Posts

    Default

    nikome ne bih dao niti jedan resor samostalno
    sve bih ih mijesao. Pa ajmo junaci zasucite rukave
    Ako im se daju samostalni resori pa DF prvi ce da pravi partijske vojnike za glasanje
    Na kraju, otvorene liste za glasanje i vidimo se na sledece izbore

  30. #2372
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,735
    Thanks Thanks Given 
    1,479
    Thanks Thanks Received 
    4,400
    Thanked in
    1,697 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by buzzmissman View Post
    Vidim ođe bi 90% učesnika bilo zadovoljno da DF ne dobije ništa...E pa neće da može.U svim državama svijeta oni koji osvoje najviše podrške dobijaju najviše resora.Zbog čega smo onda glasali?

    Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
    DPS je dobio najviše podrške pa neće dobiti ništa.
    Last edited by ASC; 28-10-20 at 15:03.

  31. The Following 2 Users Say Thank You to ASC For This Useful Post:


  32. #2373
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,922
    Thanks Thanks Given 
    4,765
    Thanks Thanks Received 
    9,774
    Thanked in
    3,709 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by buzzmissman View Post
    Vidim ođe bi 90% učesnika bilo zadovoljno da DF ne dobije ništa...E pa neće da može.U svim državama svijeta oni koji osvoje najviše podrške dobijaju najviše resora.Zbog čega smo onda glasali?

    Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
    Pa je li DF ili Za budućnost Crne Gore ? Je li DF ili "Demokratski front, Socijalistička narodna partija, Radnička partija, Prava Crna Gora, Ujedinjena Crna Gora i nestranačke ličnosti, a nosilac liste je profesor Mašinskog fakulteta Zdravko Krivokapić." ?
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  33. The Following 2 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  34. #2374
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by buzzmissman View Post
    Vidim ođe bi 90% učesnika bilo zadovoljno da DF ne dobije ništa...E pa neće da može.U svim državama svijeta oni koji osvoje najviše podrške dobijaju najviše resora.Zbog čega smo onda glasali?

    Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
    Niko ne prica da df ne treba da dobije nista, ali nisu ni ovo regularni izbori i regularna situacija pa da se resori dijele tako.
    Ovo treba da bude reformska vlada pa zato prica "mi smo osvojili x mandata ocemo x resora" nema smisla, i covjek koji je predvodio listu sa najvise glasova je podrzao slicnu pricu.
    Nekim ljudima je izgleda vise stalo da se "ispostuju" dugogodisnji opozicionari jer su se "borili" i bili su hapseni, nego da se postave najbolji moguci temelji za neku promjenu.
    "ne prdnjavi, prdnjavo ljudska..."

  35. #2375
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Živa istina ali se od URE očekuje da bude bolja od njih.

    Nadam se da su ove procjene o rastu podrške x2 istinite.

    Ostajem pri ranije iznijetoj ocjeni da su Demokrate najgospodskije postupile u cijelom ovom procesu.
    Nema tu nista gospodsko samo razmisljalju dugorocno o svojoj stranci, drze se po strani, slazu se sa svima, ako se vlada ne formira niko njih nece da krivi.
    "ne prdnjavi, prdnjavo ljudska..."

  36. The Following 2 Users Say Thank You to PavleCL For This Useful Post:


Page 95 of 214 FirstFirst ... 4585919293949596979899105145195 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. sajtu Vlade Republike Crne Gore
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 28-01-07, 03:15
  3. Replies: 3
    Last Post: 20-06-05, 05:55
  4. Pretnje Ostroskom likvidacijom u ime Vlade Crne Gore
    By harambasa in forum Politika generalno
    Replies: 7
    Last Post: 16-03-05, 13:17
  5. Radom Milove vlade nezadovoljno skoro 70% gradjana Crne Gore
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 27-02-04, 13:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •