Page 73 of 214 FirstFirst ... 236369707172737475767783123173 ... LastLast
Results 1,801 to 1,825 of 5331

Thread: Novi sastav Vlade Crne Gore-diskusija

  1. #1801
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,712
    Thanks Thanks Given 
    1,258
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Jel se odje pricalo o Sinjajevini? Zna Steari nekad da ubode




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  2. #1802
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,712
    Thanks Thanks Given 
    1,258
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Da pohvalim samo Bosnjacku stranku i ovu albansku koaliciju, dokazali da im fotelje nisu prioritet iako su se npr. Bosnjaci prozivali zbog toga. Djeljosaju je bitna samo fotelja i partijsko zaposljavanje tako da ne sumnjam da ce uci u Vladu, covjek bez principa


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  3. #1803
    Join Date
    Oct 2020
    Posts
    48
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Мислиш на Кољу Љуљђураја, није посланик од прошлих локалних избора, Демократе су истиснуле СНП из парламента.

    Сад видјех на интернет, СНП тојест Коља је дао подршку албанским партијама у Тузима 2006 кад су направили власт без ДПС-а.
    Исто то је урадио и Штјефан Цамај на прошлим изборима.


    Sent from my iPhone using Tapatalk


    Zaspah sinoc pa ti ne odgovorih. Sad vidim da je taj snp odbor iz Tuzi prešao u Demokrate. Ali mozda nije svako.Možda je ostalo desetak ljudi u Tuzima Ne znam za Kolju. Uglavnom, opozicija ima Albanaca i Bošnjaka u svojim redovima kojima će davati namještenja i resore da to ne moraju biti Djeljosaj i Mustafic.


    Nijesmo im mi kukavicki DPS koji je plaćao reket manjinskim partijama u zemlji u kojoj je ustavno uređenje takvo da je ovo građanska država. DPS im dao pola vlasti da bi se dokazao da je navodno demokratska partija, a obični članovi DPS nijesu imali hleba jesti. Zato su ih birači kaznili. Ali to je već stvar DPS-a pa neka vide šta će.
    Plaćali reket Sulju i Rafu a ovamo se Milo drči da je neki opasan tip i britva. Mi ćemo drugačije malo.


    Opozicija neće napraviti grešku DPS-a nego će izmedju sebe podijeliti resore. Neće nas niko reketirati i hvatati na neke kvazi demokratske fore.
    Neće nama Bošnjačka sttanka sa jadna tri mandata upravljati sa polovinom budzeta. I SD sa dva mandata da nam kolo vodi u državi.
    Last edited by Roblex; 20-10-20 at 09:09.

  4. #1804
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,952
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Da pohvalim samo Bosnjacku stranku i ovu albansku koaliciju, dokazali da im fotelje nisu prioritet iako su se npr. Bosnjaci prozivali zbog toga. Djeljosaju je bitna samo fotelja i partijsko zaposljavanje tako da ne sumnjam da ce uci u Vladu, covjek bez principa


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sacekaj malo(koju godinu) pa ces da vidis kako ce da se uglave svi redom :-)

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  5. #1805
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,712
    Thanks Thanks Given 
    1,258
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    Sacekaj malo(koju godinu) pa ces da vidis kako ce da se uglave svi redom :-)

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    Hoce sigurno ako bude nova vlast. Sa Zdravkom Krivokapicem, Mandicem i Knezevicem sigurno nece


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  6. #1806
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,373
    Thanks Thanks Given 
    87
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    34 Posts

    Default Novi sastav Vlade Crne Gore-diskusija

    kakvi su ovo sateliti...

    https://www.facebook.com/BijeloPolje...6240882512673/





    Sent from my iPad using Tapatalk
    Last edited by qwert; 20-10-20 at 09:20.

  7. #1807
    Join Date
    Oct 2020
    Posts
    48
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Mnogi obični članovi DPS-a će dobiti otkaze pa neka se žale Sulju Mustafiću i Brajoviću kojima su bili dali pola vlasti iako imaju zajedno 5 mandata.

  8. #1808
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,045
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Da pohvalim samo Bosnjacku stranku i ovu albansku koaliciju, dokazali da im fotelje nisu prioritet iako su se npr. Bosnjaci prozivali zbog toga. Djeljosaju je bitna samo fotelja i partijsko zaposljavanje tako da ne sumnjam da ce uci u Vladu, covjek bez principa


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    I ja da ih pohvalim,nema glasa koji su dobili da mu nisu posao nashli prije toga,dali shta je zahtijevao/la,obezbijedili scoijalna davanja,itd,itd.
    ...

  9. The Following 3 Users Say Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  10. #1809
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    228
    Thanks Thanks Given 
    124
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    55 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    I ja da ih pohvalim,nema glasa koji su dobili da mu nisu posao nashli prije toga,dali shta je zahtijevao/la,obezbijedili scoijalna davanja,itd,itd.
    Najgora partija, zeznuli su i DPS i SD po nepotizmu. Pola muslimanskog sjevera su raselili po primorju i PG zapošljavanjem.

  11. #1810
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,045
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Outcasted View Post
    Najgora partija, zeznuli su i DPS i SD po nepotizmu. Pola muslimanskog sjevera su raselili po primorju i PG zapošljavanjem.
    Ma daj,sram i stid ih bilo,guraju nepismene ljude isto ka i Dps,a ti budalo nosi dokumenta i idi regularnim putem,pa ti se smije svako kad te vidi da nosish ili shaljesh CV,a josh kad chujem ovo...ospice,da se uzdrzim dalje,bolje.
    Samo shto ipak ne bih generalizovao,ima dosta poshtenih momaka sa Sjevera,koji rade ka crnci i na plus 40 i sad zimi po 10 i vishe sati,zivi se ne chuju jadnici,njima skidam kapu.
    ...

  12. The Following User Says Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  13. #1811
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    I ja da ih pohvalim,nema glasa koji su dobili da mu nisu posao nashli prije toga,dali shta je zahtijevao/la,obezbijedili scoijalna davanja,itd,itd.
    Ja se iskreno nadam, da će sada biti drugačija situacija za sve one koji su propatili zbog svog nepovijanja kičme i koji nisu mogli naći zaposlenje jer nisu bili članovi partije. Bez toga smo zalud krečili. Bilo bi to istorijsko ispravljanje nepravde...a mišljenja sam da će biti promjena, ne baš brzo ali hoće. Apsolutno najviše cijenim ljude koji su bez obzira na sve nedaće hodali uspravne kičme. Previše su ljudi gledali procvat poltrona kojima su se otvarale sve moguće karte samo zbog glasova.
    Last edited by Director; 20-10-20 at 10:35.

  14. The Following 2 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


  15. #1812
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,045
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Teshko da ce se to desiti u skorije vrijeme,jednostavno previshe je uzelo maha,sad se unapredjuju,dobijaju rjeshenja,ko ce to moci da makne...?
    Zamisli bre odesh u neku ustanovu a radnik/ca ne zna da ti otkuca shta mu /joj trazish,poslednji put sam jednoj takvoj gusketini rekao daj molm te ajde ustani ja cu sve zavrshit sam,pih.
    ...

  16. #1813
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    In vino veritas

  17. #1814
    Join Date
    Oct 2020
    Posts
    48
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Ma daj,sram i stid ih bilo,guraju nepismene ljude isto ka i Dps,a ti budalo nosi dokumenta i idi regularnim putem,pa ti se smije svako kad te vidi da nosish ili shaljesh CV,a josh kad chujem ovo...ospice,da se uzdrzim dalje,bolje..


    Sad ćeš ti na njihovo mjesto ako bude zrno pravde. A biće valjda. A oni će na plus 40 malo da rade umjesto kancelarija. Moraće tako biti.

  18. #1815
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ja sam samo od uprave za nekretnine izavetao zadnjih godina dana...nisam ja jedini slučaj, znam ali bez pretjerivanja 20 ljudi koji su bukvalno ekplodirali sa nervozom zbog zaposlenih tamo i nemogućnosti rješavanja osnovnih stvari. Prvo što nemam vremena da se bakćem u nedogled sa nečim što je njihov posao, drugo što nemam ni živaca više da budem strpljiv sa drsakim i nadobudnim ljudima... Jedini pozitivan primjer su zaposleni u MUPu jer tamo nikad problem nisam imao, čak sam i bez ikakvog potezanja veza završavao stvari , samo sa molbom ili mailom, što je za pohvalu.

  19. #1816
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Inače je 2014. proglašen zakon o elektronskoj upravi, koji je 2019. inoviran i po kome je predviđeno da se izvršavanje svih servisa iz domena javne uprave mora strankama omogućiti i elektronskim putem. Dakle, tehnički, po zakonu, bi sve ove stvari o kojima govorite morale da budu omogućene u digitalnoj formi. Zašto se to ne radi - pretpostavljam da je u pitanju sitan interes. Naime, da zaista zažive e-servisi, povećala bi se efikasnost administracije (i to značajno), pa bi ona posljednično zahtijevala značajno manje zaposlenih (a i trenutni viškovi su alarmantni).

    Problem je što su zaposleni u javnoj upravi zaštićeni zakonima, sindikatima i opštim kolektivnim ugovorima kao bijeli medvjedi, pa i u slučajevima drastičnih kršenja radnih obaveza, otkaz je misaona imenica. Osim toga, nijednoj vlasti se ne isplati kadrovska optimizacija, jer se narušava krhki socijalni mir. Posebno sada, kada bi se to moglo protumačiti kao revanšizam. Mada, sumnjam i da ima bilo kakve volje za takvim potezima. Naprotiv, ubijeđen sam da će veći dio konstituenata pokušavati na sve načina da "udomi" svoje (odatle i otvorena borba za pol pozicije u vladi), kao što je bila praksa na lokalnom nivou gdje su na vlasti, i tu leži velika opasnost. Benefiti za njih su očigledni - sa pozicije moći se osvajaju glasovi ("jedan zaposleni = četiri glasa") i jača partijska infrastruktura. Još ne sumnjam da će se, za razliku od trenutne garniture, nova upravljati dominantno nacionalnom dimenzijom i projektima (Srećko Crnogorac je to otvoreno najavio).
    Last edited by johnny bravo; 20-10-20 at 11:57.
    In vino veritas

  20. The Following 2 Users Say Thank You to johnny bravo For This Useful Post:


  21. #1817
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    "Da mi ponude republiku Ulcinj"... barem ne krije sto mu je vrhunac nacionalnih i politickih ambicija :-)

  22. The Following 3 Users Say Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  23. #1818
    Join Date
    Oct 2020
    Posts
    48
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post

    Naprotiv, ubijeđen sam da će veći dio konstituenata pokušavati na sve načina da "udomi" svoje (odatle i otvorena borba za pol pozicije u vladi), kao što je bila praksa na lokalnom nivou gdje su na vlasti, i tu leži velika opasnost.


    Zaštićeni su bili kao bijeli medvjedi kod prošle vlasti koja ih je dovela na korito da jedu, a druga poovina da gleda dok oni jedu. Poštovaće se prava zaposlenih iz javne uprave isto kao što je bivša vlast poštovala prava sadašnjih nezaposlenih koji su konkurisali, a o čemu je pisao Al no1.


    Iscijepaćemo jednim potezom sve kolektivne ugovore i sindikate koje ste vi uspostavili. Pa tužite sve do Strazbura. Ali uvjeravam vas da će Strazbur i Brisel biti na našoj strani povodom toga. Mi se pitamo sad a Evropa nam je saveznik.
    Njemačka i Francuska su nam strateški saveznici.
    Last edited by Roblex; 20-10-20 at 12:28.

  24. #1819
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,427
    Thanks Thanks Given 
    2,995
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Inače je 2014. proglašen zakon o elektronskoj upravi, koji je 2019. inoviran i po kome je predviđeno da se izvršavanje svih servisa iz domena javne uprave mora strankama omogućiti i elektronskim putem. Dakle, tehnički, po zakonu, bi sve ove stvari o kojima govorite morale da budu omogućene u digitalnoj formi. Zašto se to ne radi - pretpostavljam da je u pitanju sitan interes. Naime, da zaista zažive e-servisi, povećala bi se efikasnost administracije (i to značajno), pa bi ona posljednično zahtijevala značajno manje zaposlenih (a i trenutni viškovi su alarmantni).

    Problem je što su zaposleni u javnoj upravi zaštićeni zakonima, sindikatima i opštim kolektivnim ugovorima kao bijeli medvjedi, pa i u slučajevima drastičnih kršenja radnih obaveza, otkaz je misaona imenica. Osim toga, nijednoj vlasti se ne isplati kadrovska optimizacija, jer se narušava krhki socijalni mir. Posebno sada, kada bi se to moglo protumačiti kao revanšizam. Mada, sumnjam i da ima bilo kakve volje za takvim potezima. Naprotiv, ubijeđen sam da će veći dio konstituenata pokušavati na sve načina da "udomi" svoje (odatle i otvorena borba za pol pozicije u vladi), kao što je bila praksa na lokalnom nivou gdje su na vlasti, i tu leži velika opasnost. Benefiti za njih su očigledni - sa pozicije moći se osvajaju glasovi ("jedan zaposleni = četiri glasa") i jača partijska infrastruktura. Još ne sumnjam da će se, za razliku od trenutne garniture, nova upravljati dominantno nacionalnom dimenzijom i projektima (Srećko Crnogorac je to otvoreno najavio).
    Ако буду смањили државну управу нек им је са срећом.

    Видјели су како је прошла Жељка Вуксановић у Колашину.

    Иначе Жељка је ушла у парламент на поновљеним изборима гдје су гласачи дф-а али су тактички други пут гласали сдп да би исти ушли у парламент и скинули дпс.

    Па кад је Жељка и њена већина смањила трошкове и почела да води Колашин како треба, изгубила је изборе следеће.


    Ако смање администрацију спасиће црну гору.
    Ако не смање администрацију спасиће себе.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  25. The Following 3 Users Say Thank You to Mstislav For This Useful Post:


  26. #1820
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Roblex View Post
    Zaštićeni su bili kao bijeli medvjedi kod prošle vlasti koja ih je dovela na korito da jedu, a druga poovina da gleda dok oni jedu. Poštovaće se prava zaposlenih iz javne uprave isto kao što je bivša vlast poštovala prava sadašnjih nezaposlenih koji su konkurisali, a o čemu je pisao Al no1.


    Iscijepaćemo jednim potezom sve kolektivne ugovore i sindikate koje ste vi uspostavili. Pa tužite sve do Strazbura. Ali uvjeravam vas da će Strazbur i Brisel biti na našoj strani povodom toga. Mi se pitamo sad a Evropa nam je saveznik.
    Njemačka i Francuska su nam strateški saveznici.
    Aahah, ovakve izjave mi nekako lice na situacju kad se iz zatvora ili iz vojske vraca stariji brat, pa klinac koji je do tog trenutka bio objekt izivljavanja, odmah pocinje prijetiti okruzenju u stilu "Mi cemo vas nabiti na ...! Mi cemo vam majku ...!" i t.d., mada je ocigledno da on osobno cini samo 0,00001% od tog "Mi":lolblue:
    Nothing personal

  27. The Following 2 Users Say Thank You to A+A For This Useful Post:


  28. #1821
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    RTCG: „Pobjeda saznaje da je početkom prošle sedmice mandatar Zdravko Krivokapić u društvu Srećka Crnogorca i Miodraga Daka Davidovića ubjeđivao Ivana Radenovića bivšeg direktora Dojče banke, da preuzme resor finansija. Sastanak je održan u hotelu „Hilton” i prema nezvaničnim informacijama tada nije postignut dogovor.”

    Ovo je apsolutna neistina. Nikada u životu nisam upoznao g. Radenovića, niti sa njim razgovarao, niti je njegovo ime ikada na sastancima pominjano ili razmatrano u ovom, ili bilo kom drugom kontekstu. Indikativno je da postoji očita sinhronizacija između domaćih medija koji su i dalje pod kontrolom odlazećeg režima i pojedinih drugih, kako bi mandatar bio osujećen u njegovom teškom zadatku, a ne bi li Đukanoviću bila pružena još jedna šansa. Kažem „sinhronizacija”, mada bi izraz „centralno upravljanje” bio vjerovatno adekvatniji.

    Kada pojedini novinari nalaze da im je preteško da sažmu i prenesu izjavu uz očuvano značenje, pa tako i u naslovima (sic!), navedu kako se zalažem za poboljšanje „rođačkih veza” između Srbije i Crne Gore kao „prioriteta naredne Vlade”, to je onda simpatična, mada pomalo groteskna nekompetentnost. Kada se, međutim, njihove kolege većih sposobnosti a manjih skrupula, bave sistematskim fabrikovanjem i plasiranjem dezinformacija, kako bi unijeli razdor i poremetili proces formiranja nove vlade, od kojeg zavisi što brže rješavanje kriza koje direktno utiču na dobrobit, zdravlje i živote građana, to je onda nešto sasvim drugo.


    Srecko Crnogorac

  29. #1822
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Mislim da ćemo nove izbore imati mnogo prije nego što se iko od nas nada.

    Zapravo, imam neki osjećaj da Abazović, Bečić i Krivokapić već vode novu short-term izbornu kampanju. Naravno, DF ne kapira, nego kidišu i grabuljom i lopatom na fotelje. Mislim da polako broje svoje posljednje mjesece kao relevantan politički faktor u Crnoj Gori.

  30. The Following User Says Thank You to Babbo Natale For This Useful Post:


  31. #1823
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,045
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Babbo Natale View Post
    Mislim da ćemo nove izbore imati mnogo prije nego što se iko od nas nada.

    Zapravo, imam neki osjećaj da Abazović, Bečić i Krivokapić već vode novu short-term izbornu kampanju. Naravno, DF ne kapira, nego kidišu i grabuljom i lopatom na fotelje. Mislim da polako broje svoje posljednje mjesece kao relevantan politički faktor u Crnoj Gori.
    Ovo sam i ja pomislio prije par dana!
    ...

  32. #1824
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Srecko Crnogorac ne postoji...to je hologram
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  33. The Following 3 Users Say Thank You to Sidewinder For This Useful Post:


  34. #1825
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Babbo Natale View Post
    Mislim da ćemo nove izbore imati mnogo prije nego što se iko od nas nada.

    Zapravo, imam neki osjećaj da Abazović, Bečić i Krivokapić već vode novu short-term izbornu kampanju. Naravno, DF ne kapira, nego kidišu i grabuljom i lopatom na fotelje. Mislim da polako broje svoje posljednje mjesece kao relevantan politički faktor u Crnoj Gori.
    Ja mislio narod slobodan, stidi se kad je onomad bio neslobodan
    DF ne kapira? Jeste li pratili DF do sad? Vazda oni imaju rezervni plan. Ovo sto trenutno rade je pritisak na URU, ne samo da bi dobili ministarska mjesta i uticaj, nego da već unaprijed označe URU kao krivca za neuspjeh. URA mi je totalno nejasna. Oni imaju najveći prostor za manevar i planove B, C,..., ali kao da sve čine da sebi to izbiju iz ruku.
    Ne bih se smio zaklet', ali mi se isto cini da je to onako kako ja kazem

Page 73 of 214 FirstFirst ... 236369707172737475767783123173 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. sajtu Vlade Republike Crne Gore
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 28-01-07, 03:15
  3. Replies: 3
    Last Post: 20-06-05, 05:55
  4. Pretnje Ostroskom likvidacijom u ime Vlade Crne Gore
    By harambasa in forum Politika generalno
    Replies: 7
    Last Post: 16-03-05, 13:17
  5. Radom Milove vlade nezadovoljno skoro 70% gradjana Crne Gore
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 27-02-04, 13:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •