Page 7 of 214 FirstFirst ... 345678910111757107 ... LastLast
Results 151 to 175 of 5331

Thread: Novi sastav Vlade Crne Gore-diskusija

  1. #151
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,535
    Thanks Thanks Given 
    4,271
    Thanks Thanks Received 
    4,581
    Thanked in
    2,224 Posts

    Default

    Nesto mi ovdje nije cisto....ili sam jednostavno sumnjicav po prirodi?

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...nika-skupstine
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  2. #152
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Djukanovic mora da ponasa se demokratski. Mora da ima takve izjave i nastupe. On je samo pogrijesio u jednoj izjavi. "Da se EU ne mijesa u unutrasnje stvari CG". Onog dana nakon izbora.

  3. #153
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    23,010
    Thanks Thanks Given 
    3,246
    Thanks Thanks Received 
    5,696
    Thanked in
    2,304 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Djukanovic mora da ponasa se demokratski. Mora da ima takve izjave i nastupe. On je samo pogrijesio u jednoj izjavi. "Da se EU ne mijesa u unutrasnje stvari CG". Onog dana nakon izbora.
    Njegov sunovrat je krenuo nedje od pokradenih predsjednickih izbora Vujanovic Lekic. Pa se nastavio tokom izmisljanja Drzavnog udara i pokradenihizbora 2016te.

    Od 2016te smo poceli da tonemo... Te godine smo i formalno stali u procesu pridruzivanja EU...

    2016-2020 su mozda i najgore godine od nezavisnosti, sve institucije u potpunosti zarobljene, stali na putu ka EU, i krenuli inazad, diktatura ustanovljena...

    Onda zakonom o crkvi je diktator sebi zadnji ekser zakucao... Poslednja faza ludila, sreca pa smo mu stali na put, inace bi se u 90te vratili do 2024te sa DPSom...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  4. The Following 7 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  5. #154
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Da sam "Uraš" ili kako se to već kaže u mjeri kao ti dragi kolega, ne bih bio srećan sa ovih 45 glasova. Ako ja umijem dobro da brojim to je taman onoliko koliko je potrebno da URA postane privezak i jedna "crnogorska i građanska partija u bloku da malo zaičinimo", otprilike kao i manjine. Taman onoliko koliko je potrebno da proguta sve što joj se servira i da ostane bez uticaja. Ako se ne varam 45-4=41...
    A ako se URA naljuti i izađe, za njom će odmah i manjinske partije. One su poznate po principijelnosti i boprbi za opšte društvene interese. Možda u nekom paralelenom univerzumu.
    Kakav danak neisukustvu mladog Kengura...
    Ako se sjećate filma.
    Gluposti. Posto su Demokrate poznate po ljubavi prema DF-u, pa ce podrzavati njihove fantazije i mazo-snove potcinjavanja Vucicu.

  6. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  7. #155
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Лако је рећ да неко нема теоретску шансу за било шта.
    Теже је договорити се, посебно када већини ограничаваш поље дјеловања.

    Ако већ не могу нека министарства и сектори (нпр војска или анб и све што је везано за нато) јер запад не да, нек им дају безбједност која није везана за нато.

    Безбједност нису раднсоцијално старање и здравство.

    Бољи је договор него ултиматум јер на следећим изборима може доћи до ситуације да им се не може тако обраћат.
    Koliko se cuje, Zapad je bas briga ko ce uzeti MUP.

  8. #156
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,114
    Thanks Thanks Given 
    3,927
    Thanks Thanks Received 
    3,198
    Thanked in
    1,625 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Gluposti. Posto su Demokrate poznate po ljubavi prema DF-u, pa ce podrzavati njihove fantazije i mazo-snove potcinjavanja Vucicu.

    Podržaće ako budu imali matematiku za partiju. A niko ne može garantovat kako će karte u tom trenutku biti podijeljene i hoće li u tome vidjeti matematiku. Abazović se primicao kao opozicionar Demokratama pa je, koliko mi se čini, pobjegao odatle.

  9. #157
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    ...URA će izgubiti moju podršku onog trenutka kada većinski i bez nadzora preda ključeve unutrašnjih poslova i najbitnijih sektora bezbjednosti antidržavnim elementima koji u 2020 godini nijesu u stanju da imaju konsenzus o državi...
    To je vrlo opasna terminologija. Zvati DF antidrzavnim elementom samo zato sto imaju drugaciju viziju Crne Gore je opasno na isti onaj nacin na koji je opasno njihovo nazivanje druge strane Milogorcima i dukljanioidima. To su samo etikete koje ti pomazu da objasnis sebi zasto sa drugom stranom nema i ne moze biti razgovora.

  10. #158
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    i koji tu istu državu ne poštuju ni 1%
    Ni ova druga strana ne postuje Njegosevu i tradicionalnu Crnu Goru. Ako uzmes da ti "ne postuju ono sto se meni svidja" bude mjerilo za saradnju sa nekim necemo se usreciti. Ajde da batalimo postovanje, voljenje i slicne nemjerljive kategorije i drzimo se neceg opipljivog - recimo "postuju zakon" ili demokratske standarde.

  11. #159
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,728
    Thanks Thanks Given 
    1,267
    Thanks Thanks Received 
    893
    Thanked in
    583 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Ne budali. Nego, ako Bod da, na buducim tekmama reprezentacije da vidimo prepunu sjevernu tribinu izmijesanih crvenih i trobojnih zastava. To je jedina istinska i prava Crna Gora. Ko god bude htio da nametne drugoj strani svoju volju, klatno ce se vratiti nazad po nosu. Milovan Djilas je davno odlicno skapirao tu nasu crtu...
    Bogami se necete dobro provesti sa tim trobojkama na stadion, ne zbog mene jer ja ne idem na stadion dok se ne smijeni grobar cg fudbala Dejan Savicevic, niti mi pada na pamet da se bijem s narodom zbog tih gluposti, samo kazem da vas ovi drugi ne gledaju blagonaklono jer se zna ko fura trobojku (necemo se pravit mutavi)


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  12. #160
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Batrićević odličan:

    https://www.portalanalitika.me/clana...rohijskog-doma

    Ko nije gledao intervju Rada Bojovića na RTCG, takođe toplo preporučujem. Iako mislite drugačije, valja saslušati i neistomišljenike.

    Ovdje ima rezime, ali je jako loš (eh, RTCG):
    http://www.rtcg.me/vijesti/politika/...-u-kucine.html

    Čovjek je mnogo više od ovoga rekao, zato vrijedi pogledati (posebno jer znam da na forumu ima poštovalaca njegovog političkog rada).
    Hvala na linkovima. Znam da nije u redu ali obozavam da citam ova lelekanja za iskopanim DPS-om po rezimskim medijima.

  13. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  14. #161
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    ...
    Druže kad guza sjedne na sjedište službene limuzine, idealizam nestaje kada vozač prvi put spusti prozor. Odleprša kroz taj prozor. Bude posle toga malo neprijatno. Prvih 15 minuta, pa se svikneš što bi rekao Rambo "na sapun i na zubnu pastu"
    Iako je prirodno, ne valja svakoga prema sebi procjenjivati. Ne pate svi od podjednakog "manjka moralne supstance".

  15. The Following 2 Users Say Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  16. #162
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Podržaće ako budu imali matematiku za partiju. A niko ne može garantovat kako će karte u tom trenutku biti podijeljene i hoće li u tome vidjeti matematiku. Abazović se primicao kao opozicionar Demokratama pa je, koliko mi se čini, pobjegao odatle.
    Posto DF ne moze nikudj bez njih - nikad nece imati tu matematiku. Vazda ce im biti blizi Dritan od Mandica.

    Ono sto je daleko vjerovatnije da se moze desiti je formiranje umjerene Krivokapiceve struje u DF-u i postepena marginalizacija ljubitelja vuciceve derriere.

  17. #163
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Ko vam je najbolji izbor za 2godine kad bude se izlazilo na predsjednicke?

    Meni tu Becic figurira kao najbolja opcija.

  18. #164
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    23,010
    Thanks Thanks Given 
    3,246
    Thanks Thanks Received 
    5,696
    Thanked in
    2,304 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Ko vam je najbolji izbor za 2godine kad bude se izlazilo na predsjednicke?

    Meni tu Becic figurira kao najbolja opcija.
    Predsjednik je totalno nebitan lik, tako da ne bih tu stavljao nekog ko moze vise da bude angazovan da grize u Vladi.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  19. #165
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,248
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,524
    Thanked in
    759 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Bogami se necete dobro provesti sa tim trobojkama na stadion, ne zbog mene jer ja ne idem na stadion dok se ne smijeni grobar cg fudbala Dejan Savicevic, niti mi pada na pamet da se bijem s narodom zbog tih gluposti, samo kazem da vas ovi drugi ne gledaju blagonaklono jer se zna ko fura trobojku (necemo se pravit mutavi)


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Samo lagano, drugovi trigerovani.. Lepetanac, acs, Tripletica.. Sva ta mrznja koja izbija iz vas je vjestacka. Lijeci se to, ali treba malo vremena..


  20. The Following User Says Thank You to ovizionizi For This Useful Post:


  21. #166
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Predsjednik je totalno nebitan lik, tako da ne bih tu stavljao nekog ko moze vise da bude angazovan da grize u Vladi.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Ali imas izbore i mozda Mila kao protivkandidata. Mada vjerovatno Lomi je bivsi na vise polja.

  22. #167
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    23,010
    Thanks Thanks Given 
    3,246
    Thanks Thanks Received 
    5,696
    Thanked in
    2,304 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Ali imas izbore i mozda Mila kao protivkandidata. Mada vjerovatno Lomi je bivsi na vise polja.
    Predsjednik se bira na vr 5 godina, tako da Lomi ima da sjedi jos 3 godine ako mu basta.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  23. #168
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,145
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Ja sam pesimista.

    Ono što je DF juče uradio u parlsmentu je bilo iznuđeno, jer da nijesu to uradili rastrgli bi ih njihovi glasači.

    Drugo, MMP ekipa ne odustaje od ministarskih mjesta.
    Manda se baškari kod Sarape u emisiji i uzdiže Vučića, baš pregadno.

    Dalje, https://pink.rs/politika/235612/mand...g-naroda-video

    Neka što su udarili na Vijesti i URU, nego i na MCP i Amfilohija doduše u zavijenijoj formi.

    "Mandić kaže da on i Milan Knežević i DF-a nikada ništa nisu uradili bez blagoslova patrijarha srpakog Irineja i da je mitropolija i eparhija budimljansko- nikšićka deo SPC-a na čijem čelu je patrijarh.

    -Ta crkva ima i svoj sveti arhirejerski Sabor i sveti arhijerejski Sinod. Pokušaj jednog medijskog koncerna da u Crnoj Gori postoji neka druga crkva, koja nije deo SPC nije samo na štetu crkve, već na štetu ukupnog srpskog naroda - rekao je Mandić."

    Mislim da URA treba da podrži neke ljude u vladi, možda čak i Blagoja Grahovca koji je etnički Srbin kao primjer da im nije bitno nacionalno određenje, a da političari iz URE ne učestvuju u radu vlade ali da traže da tako postupi i ekipa iz DFa.

    Meni je ta priča o 66% resora u vladi prebolesna. A što ćemo sa premijerskim mjestom, ono dođe gratis ili vrijedi makar nekoliko ministarskih?

    Iskreno, jedina nada je da MMP ekipu Krivokapić stavi pred svršen čin, al ne vidim kako može da ih zaobiđe.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  24. #169
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

  25. The Following User Says Thank You to zaro For This Useful Post:


  26. #170
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,810
    Thanks Thanks Given 
    3,609
    Thanks Thanks Received 
    8,737
    Thanked in
    4,709 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    "Mandić kaže da on i Milan Knežević i DF-a nikada ništa nisu uradili bez blagoslova patrijarha srpakog Irineja i da je mitropolija i eparhija budimljansko- nikšićka deo SPC-a na čijem čelu je patrijarh.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    pa ne čudi ovo od ‘osobe’ koja je javno rekla u Parlamentu jedno a onda pošla za BG na instrukcije. privatnim avionom vlade Srbije. pokušao da brojnost litija pripiše DFu. mislim da se boje naroda jer svaki put pošto su ovako vrdali odma’ sjutra bi mijenjali mišljenje


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  27. #171
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,810
    Thanks Thanks Given 
    626
    Thanks Thanks Received 
    1,018
    Thanked in
    530 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Njegov sunovrat je krenuo nedje od pokradenih predsjednickih izbora Vujanovic Lekic. Pa se nastavio tokom izmisljanja Drzavnog udara i pokradenihizbora 2016te.

    Od 2016te smo poceli da tonemo... Te godine smo i formalno stali u procesu pridruzivanja EU...

    2016-2020 su mozda i najgore godine od nezavisnosti, sve institucije u potpunosti zarobljene, stali na putu ka EU, i krenuli inazad, diktatura ustanovljena...

    Onda zakonom o crkvi je diktator sebi zadnji ekser zakucao... Poslednja faza ludila, sreca pa smo mu stali na put, inace bi se u 90te vratili do 2024te sa DPSom...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    On krade od prvoga samostalnog nastupa u politici.
    Pravosudni sistem je zgazen 1997 kad je presudama suda upisano izmedju dva izborna kruga oko 8.000 novih biraca a za svakog pojedinacno napravljena je poseban postupak i presuda o upisu sto nije moguce ni u teoriji.
    Niko nije reagovao na to sto je Djukanovicu samo dalo jasan znak da moze da radi sto hoce i on je naravno unaprijedio lopovski izborni sistem iz izbora u izbore i cinjelo se da je nemoguce na izborima da izgubi.
    Vjerujem da spoljne sile ipak kontrolisu ovu tranziciju vlasti i zato sam optimista da ce to ici bez vecih problema.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  28. The Following User Says Thank You to kurogane For This Useful Post:


  29. #172
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,834
    Thanks Thanks Given 
    1,664
    Thanks Thanks Received 
    2,060
    Thanked in
    850 Posts

    Default




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  30. #173
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Ozbiljan bolesnik...

  31. #174
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Meda na iduce izbore nece biti u parlament.
    Nema srece do iducih ozbora. Dok se ovomalo ne procisti od Mandica..Medojevica i ostalih..

  32. The Following User Says Thank You to samson For This Useful Post:


  33. #175
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,461
    Thanks Thanks Given 
    1,919
    Thanks Thanks Received 
    5,170
    Thanked in
    1,783 Posts

    Default

    Medo će se izučavati na fakultetima političkih nauka, prišljamčio se braći Srbima i SPC, dobio poslanička mjesta i sad se kaki po glavama svima, i poziciji i opoziciji a evo kao što vidimo i crkvi. Što mu je cilj ne zna ni on sam.

  34. The Following User Says Thank You to remark For This Useful Post:


Page 7 of 214 FirstFirst ... 345678910111757107 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. sajtu Vlade Republike Crne Gore
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 28-01-07, 03:15
  3. Replies: 3
    Last Post: 20-06-05, 05:55
  4. Pretnje Ostroskom likvidacijom u ime Vlade Crne Gore
    By harambasa in forum Politika generalno
    Replies: 7
    Last Post: 16-03-05, 13:17
  5. Radom Milove vlade nezadovoljno skoro 70% gradjana Crne Gore
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 27-02-04, 13:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •