Page 155 of 214 FirstFirst ... 55105145151152153154155156157158159165205 ... LastLast
Results 3,851 to 3,875 of 5331

Thread: Novi sastav Vlade Crne Gore-diskusija

  1. #3851
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    A pazi, kolko ja kontam, to su u 90% slučajeva ljudi koji su davno pošli iz Crne Gore i od koji se možda tu do 10k-15k vrati svake izbore da glasa zbog plaćenih karata. Onog momenta kad im niko ne bude plaćao karte, neće ni dolazit.

    Možda ima nekih divljaka 5-10k, ne vjerujem da ima više, i to treba pročistiti....
    Tu imas i znacajan broj ljudi koji po 10-20 godina zive u CG a ne mogu da dobiju drzavljanstvo, pa se maltretiraju za svaku glupost, od konkursa za posao do zdravstvenog osiguranja.

    Na nekom ljudskom nivou prece je njima dati drzavljanstvo nego ga oduzimati ovim fantomskim biracima.

  2. #3852
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,428
    Thanks Thanks Given 
    2,996
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Šušić: Viteška odluka Bečića, ozbiljni ljudi daju prednost suštini a ne simbolici

    https://m.cdm.me/politika/susic-vite...-ne-simbolici/

    Да ли се Права приближава Демократској?
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  3. #3853
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    173
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    ...Šta to vidite u DPSu? Kakvi kadrovi ......pff. Za to treba Crna Gora da glasa??
    Vidim Dritana Abazovića kao kadra za ministra Odbrane (a veze čovjek nema sa Odbranom) i vidim URA-inog (kao partije specijalizovane za Ekologiju) kanditata za ministra Ekologije.... ups pardon, vi nemate kadar za ministra Ekologije... Evo sam samo objasnio kako je krajnje licemjerno vaša priča da DPS nema kadrova.

  4. #3854
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,518
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    @Admiral Vladimir Barović A DPS je inače poznat kao partija stručnog kadra.
    How yes no.
    Sve lopov do lopova i kriminalac do kriminalca.
    Opljačkali , opustošili i uništili ovu našu divnu državu.

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

  5. The Following User Says Thank You to Isak For This Useful Post:


  6. #3855
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Niko nije tvrdio da dps nema kadar, naprotiv. Svi smo govorili da je nemoguće da među toliko članova nema sposobnih i stručnih ljudi ali da taj kadar nikad nije mogao da dođe na red od raznih Ivanovića, Gvozdenovića, Simovića, Boškovića i sličnih kriminogenih struktura, o SD i BS kadru da i ne govorimo.

  7. The Following User Says Thank You to ćepanica For This Useful Post:


  8. #3856
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Admiral Vladimir Barović View Post
    Vidim Dritana Abazovića kao kadra za ministra Odbrane (a veze čovjek nema sa Odbranom) i vidim URA-inog (kao partije specijalizovane za Ekologiju) kanditata za ministra Ekologije.... ups pardon, vi nemate kadar za ministra Ekologije... Evo sam samo objasnio kako je krajnje licemjerno vaša priča da DPS nema kadrova.
    Znamo kadriranje po struci u DPS vladama

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  9. The Following 4 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  10. #3857
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    173
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ćepanica View Post
    Niko nije tvrdio da dps nema kadar, naprotiv. Svi smo govorili da je nemoguće da među toliko članova nema sposobnih i stručnih ljudi ali da taj kadar nikad nije mogao da dođe na red od raznih Ivanovića, Gvozdenovića, Simovića, Boškovića i sličnih kriminogenih struktura, o SD i BS kadru da i ne govorimo.
    To je tačno. Ono što ja primjećujem je da je DPS ipak bolji od ostalih. Pa zar nije bruka i tragikomedija naše političke scene da jedna ekološka partija nema kandidata za ministra Ekologije niti da pretenduje na to mjesto? Zar nije bruka i nesreća ovog naroda da je za ministarku Kulture i Prosvjete postavljena žena iz Republike Srpske koja bi da miče Mauzolej s Lovćena? A za ministra Odbrane se postavlja čovjek koji je išao da protestvuje protiv Vojske CG i njihovih vježbi na najzabačenije mjesto u CG. On će sad kao nać alternativu Sinjajevini, vjerovatno na Ćemovsko polje.

    URA postaje novi PzP. Oni su postali portparoli Mandiću, a URA će se srozat da bude samo portparol Z. Krivokapiću.

  11. #3858
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Admiral Vladimir Barović View Post
    Ono što ja primjećujem je da je DPS ipak bolji od ostalih
    Napisa ovo mirne savjesti.
    Ti primjećuješ da je DPS bolji od nekoga ko niti je ikad imao poziciju DPS-a, niti je počeo da radi, niti je ikad imao jedan jedini dan vlasti.
    A DPS opljačkao državu, podijelio narod da ga više Bog sastavit ne može, rasturio sistem vrijednosi i srozao ga na golo ništavilo.

    Odličan (5)

  12. The Following 4 Users Say Thank You to Babbo Natale For This Useful Post:


  13. #3859
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Ova mrčena EU se cima koliko može ali nema narodu ko da prevede ovo dipl.štivo

    Varhelji: Ekonomski rast regiona i približavanje EU mogući jedino uz reforme

    https://www.vijesti.me/v/485621

    Raširili su ruke, sve od nas zavisi.



    Sent from my Telefunken
    Pa oduvijek je i zavisilo. Nego smo mi vjerovali DPSu kako se zalazu za ulazak u EU, dok nam je ta ista EU pucala prnale za nepostovanje pravila.
    Pa su bile krive NVO i opozicija jer nas "spijaju" evropskoj uniji

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  14. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  15. #3860
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    192
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Za ovaj prvi dio meni su sva ta okupljanja, slikanja, pjevanja ..... loše pojave. Al vama je Brano the king, meni nije. Oko kandidata za ministre spinuješ, jer niko zvanično nije poslao kandidata za ministre. Nego, vama kao da je krivo što neće biti MMK u vladi.




    Još ovo kad bi mi objasnio, super bi bilo. Šta to vidite u DPSu? Kakvi kadrovi ......pff. Za to treba Crna Gora da glasa??


    Viđećete na sledeće izbore, kad ljudima konačno dodje iz dupeta u glavu da je DPS pao na izborima i kad ih niko ne bude zvao, pritiskao i prepadao gubitkom posla, ako ne zaokruže koga treba. Gornja granica 25%.

    Meni pomenuti nije king, daleko od toga. Za njega imam isto misljenje i kad je na CT i kad je sa Dzomicem. Dok je vama Medojevic intelektualac kad vrijedja i pljuje u Skupstini a kad treba sa njim da se prica o podjeli vlasti onda je splacina. Kad je zaustavio stotine i stotine aviona da polete iz Luksemburga i glasaju za DPS bio je opozicionar koji ima strasne konekcije u Njemackoj i USA a kad treba sa njim da se prica o podjeli vlasti onda je samo obicna budala koju ni familija ne glasa. Vidis razliku?


    Daleko od toga da spinujem. Tako sam citao na portalu placenickog koncerna Vijesti. Oni nikad ne lazu. Kod njih je sve crno na bijelo.


    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...avde-i-kulture


    Mozes naci reagovanje Demokrata da je ovo bila netacna vijest, ali kako opet vi kazete, prije nego novinari objave vijest oni provjere makar tri izvora informacija. I ja vjerujem partijskom glasilu URA-e. Nesto nisam vidio izvinjenje novinara zbog ovog teksta a bilo ih je u poslednje vrijeme pofino. Nije valjda da su Demokratame i dalje uvrijedjene? Npr. vijest o skrnavljenju groba mitropolita Plamenca uopste nije prenesena! Stancaju tekstove reagovanja na ovaj dogadjaj a o dogadjaju ni rijeci. Vjerovatno bi mnogo bilo, dva teksta u dva sata, jedan o polaganju vijenca sa popovima u BD a drugi o skrnavljenju groba. Ipak su URA i Crkva dva oka u glavi, a Vijesti im dodju kao usta (jezik). Samo ovo drugo oko, Crkva oko, je ocigledno vjestacko ili modifikovano jer ne gleda kao prije 30 godina. Mada moguce, dok je bilo prirodno, dobro se zaradilo preko medija, banaka i raznih biznisa i sad je ovo novo oko postalo altruisticko...


    https://www.youtube.com/embed/ozQeysAIPJ0


    Koliko znam, ja nikad nisam rekao za pomenute iz DPS-a da su kadrovi i da treba narod da ih glasa. Niti volim vrijednosti Mandica iz "Stala radija" kao sto ne volim vrijednosti Biljane Matijasevic iz Vijesti. Tako da nema potrebe da mi stavljas rijeci u usta.


    I bilo bi dobro kad svakome ko nesto kaze protiv URA-e ne stavite etiketu DPS. A vidim da se na forumu svaki put to radi.


    I nisi mi odgovorio mislis li na SDP kojeg je URA htjela da unisti tj. ostavi ispod cenzusa?
    Last edited by Ayah; 12-11-20 at 16:37.

  16. #3861
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,690
    Thanks Thanks Given 
    127
    Thanks Thanks Received 
    624
    Thanked in
    277 Posts

    Default

    Primjećujem jednu pozitivnu pojavu nakon ovih izbora. Preko noći se pojavilo jako puno ljudi koji kritikuju Vladu.....i to prije nego je i formirana i uradila neke konkretne stvari.
    Dojučerašnji klimoglavci i dizači ruku su počeli da se uče kritikovanju. Ima tu sitnih podvala, zamjene teza, ali treba biti strpljiv....uče se....posle više decenija spavanja.
    Svaka konkretna i tačna kritika je dobrodošla. Bez obzira od koga dolazi. To što je neko član DPS-a i što je on do juče opravdavao puno gore stvari.....ne znači da sad nije u pravu za neke stvari.

    Svaka pametna Vlada konstruktivne kritike koristi da nauči i postane bolja. Istina može da bude bolna, ali je uvijek bolja od laži.

    Čitava uzbuna oko formiranja Vlade izgleda kao haos u odnosu na formiranje nekih prethodnih Vlada....ali je ovo u stvari puno bolje.
    Ranije bi Veliki Vođa postavio neke stručnjake za krompir i kleptomane.....brzo bi bilo gotovo, nije bilo diskusije......i izgledalo je organizovanije.
    Ali je rezultat bio katastrofalan.

    Imamo pomalo haos jer se učimo demokratiji. Različita mišljenja su dobra. To što niko ne može da presiječe kako se njemu sviđa je isto dobro.
    Dijete se rodilo.....treba ga ljuljati.
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  17. The Following 7 Users Say Thank You to high For This Useful Post:


  18. #3862
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ayah View Post
    I nisi mi odgovorio mislis li na SDP kojeg je URA htjela da unisti tj. ostavi ispod cenzusa?
    SDP je ostavio mogućnost koalicije sa DPSom i samim tim sebe diskvalifikovao kao nekog ko je za promjenu sistema i vlasti kao takve.

    Da, mislim na SDP, jer mi nije jasno da ovi veliki dušebriznici za državu glasaju lopovski DPS kad mogu SDP koji je još više možda nacionalno orjentisan, ali je makar dosta čistiji u smislu teškog lopovluka od DPSa.

    Ako već crnogorski nacionalisti neće da glasaju građansku opciju koja je prozapadno orjentisana i koja bi da mijenja truli sistem iz korijena, dakle URU, zašto glasaju lopovski DPS kad mogu još više nacionalistički SDP?

    P.S. Medojević i intelektulac ne idu u istoj rečenici, ni u jednom kontekstu.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 12-11-20 at 18:49.

  19. #3863
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Коралово
    Posts
    2,857
    Thanks Thanks Given 
    455
    Thanks Thanks Received 
    697
    Thanked in
    379 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by high View Post
    Primjećujem jednu pozitivnu pojavu nakon ovih izbora. Preko noći se pojavilo jako puno ljudi koji kritikuju Vladu.....i to prije nego je i formirana i uradila neke konkretne stvari.
    Dojučerašnji klimoglavci i dizači ruku su počeli da se uče kritikovanju. Ima tu sitnih podvala, zamjene teza, ali treba biti strpljiv....uče se....posle više decenija spavanja.
    Svaka konkretna i tačna kritika je dobrodošla. Bez obzira od koga dolazi. To što je neko član DPS-a i što je on do juče opravdavao puno gore stvari.....ne znači da sad nije u pravu za neke stvari.

    Svaka pametna Vlada konstruktivne kritike koristi da nauči i postane bolja. Istina može da bude bolna, ali je uvijek bolja od laži.

    Čitava uzbuna oko formiranja Vlade izgleda kao haos u odnosu na formiranje nekih prethodnih Vlada....ali je ovo u stvari puno bolje.
    Ranije bi Veliki Vođa postavio neke stručnjake za krompir i kleptomane.....brzo bi bilo gotovo, nije bilo diskusije......i izgledalo je organizovanije.
    Ali je rezultat bio katastrofalan.

    Imamo pomalo haos jer se učimo demokratiji. Različita mišljenja su dobra. To što niko ne može da presiječe kako se njemu sviđa je isto dobro.
    Dijete se rodilo.....treba ga ljuljati.
    Тоето.

    In medias res

  20. #3864
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,471
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,066
    Thanked in
    1,302 Posts

    Default

    Kako vi komentarišete izjavu mandatara od maloprije - nulti kriminal na kraju prve godine nove Vlade...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  21. The Following 2 Users Say Thank You to Ben Dover For This Useful Post:


  22. #3865
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    2,672
    Thanks Thanks Given 
    1,689
    Thanks Thanks Received 
    380
    Thanked in
    190 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ben Dover View Post
    Kako vi komentarišete izjavu mandatara od maloprije - nulti kriminal na kraju prve godine nove Vlade...
    Rookie mistake

    Sent from my SM-G955F using Tapatalk

  23. The Following 3 Users Say Thank You to Misko Kluni For This Useful Post:


  24. #3866
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,471
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,066
    Thanked in
    1,302 Posts

    Default

    Mandatar: Što bi moja baba rekla Daleko politika od mene...
    Petar: Nemojte da citirate baku, dovoljno je citira kandidatkinja za ministarku...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  25. The Following 9 Users Say Thank You to Ben Dover For This Useful Post:


  26. #3867
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Reče da neće osnivati stranku i da je Abazović njegov zamjenik.

    @kimmi je li ti još uvijek smiješna ona moja prognoza o Zdravku u URA-i?

  27. #3868
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Babbo Natale View Post
    Reče da neće osnivati stranku i da je Abazović njegov zamjenik.

    @kimmi je li ti još uvijek smiješna ona moja prognoza o Zdravku u URA-i?
    Ne gledam, premotaću kasnije....

    Smiješna svakako.

    Logično je da Dritan bude podpredsjednik (zamjenik kao jedini podpredsjednik). Nosilac liste ZZB premijer, Bečić predsjednik parlamenta, a Dritan podpredsjednik vlade. Odlična kombinacija.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 12-11-20 at 19:50.

  28. #3869
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,645
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,169
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Veli Zdravko neko ce od viska zaposlenih mozda zapoceti svoj biznis.

    Inace korektno gostovanje za sad, iako ga Petar fino pritiska.

  29. The Following User Says Thank You to Dzi For This Useful Post:


  30. #3870
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,414
    Thanks Thanks Given 
    14,885
    Thanks Thanks Received 
    4,180
    Thanked in
    2,114 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ne gledam, premotaću kasnije....

    Smiješna svakako.

    Logično je da Dritan bude podpredsjednik (zamjenik kao jedini podpredsjednik). Nosilac liste ZZB premijer, Bečić predsjednik parlamenta, a Dritan podpredsjednik vlade. Odlična kombinacija.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Gledaš Srbija - Škotska

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  31. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  32. #3871
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,957
    Thanks Thanks Given 
    4,803
    Thanks Thanks Received 
    9,846
    Thanked in
    3,735 Posts

    Default

    Kako mu Petar ne spomenu ovo bahaćenje u Plantaže novog direktora, kad se već dofatiše teme...

    Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
    War. War never changes.

  33. #3872
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,645
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,169
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Kako mu Petar ne spomenu ovo bahaćenje u Plantaže novog direktora, kad se već dofatiše teme...

    Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
    Evo porucio im da uzivaju jos malo.

  34. #3873
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,471
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,066
    Thanked in
    1,302 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    Veli Zdravko neko ce od viska zaposlenih mozda zapoceti svoj biznis.

    Inace korektno gostovanje za sad, iako ga Petar fino pritiska.
    Da, da rece da ce neradnike da lepetne, a onda pomenu penzije/otpremnine/privatni biznis... E sad zamisli neradnici u privatni biznis...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  35. #3874
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ben Dover View Post
    Kako vi komentarišete izjavu mandatara od maloprije - nulti kriminal na kraju prve godine nove Vlade...
    Premotao pa gledam...

    Ovo sam više protumačio kao nultu tolersnciju prema kriminalu nego kao bukvalno da će se istrijebit kriminal za godinu
    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Gledaš Srbija - Škotska

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Hahahha, dijete gledalo crtani prije spavanja

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  36. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  37. #3875
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,957
    Thanks Thanks Given 
    4,803
    Thanks Thanks Received 
    9,846
    Thanked in
    3,735 Posts

    Default

    Au Krivokapiću, što ti je trebalo ovo jbt ?

    Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
    War. War never changes.

  38. The Following 2 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


Page 155 of 214 FirstFirst ... 55105145151152153154155156157158159165205 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. sajtu Vlade Republike Crne Gore
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 28-01-07, 03:15
  3. Replies: 3
    Last Post: 20-06-05, 05:55
  4. Pretnje Ostroskom likvidacijom u ime Vlade Crne Gore
    By harambasa in forum Politika generalno
    Replies: 7
    Last Post: 16-03-05, 13:17
  5. Radom Milove vlade nezadovoljno skoro 70% gradjana Crne Gore
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 27-02-04, 13:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •