Page 147 of 214 FirstFirst ... 4797137143144145146147148149150151157197 ... LastLast
Results 3,651 to 3,675 of 5331

Thread: Novi sastav Vlade Crne Gore-diskusija

  1. #3651
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Ova drzava je posla u krasni, kad je Milacic glas razuma

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  2. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  3. #3652
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,689
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,651
    Thanked in
    4,663 Posts

    Default Novi sastav Vlade Crne Gore-diskusija

    sad je vlast, sve se mijenja

    Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  4. #3653
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    U komsiluku
    Posts
    1,030
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    123 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Ko to ovako zatrova, da mi je znat.
    "Zatrovala" me 41-45, pa onda SFRJ, pa onda 90te. Zlocini koji su ovdje pocinili ljudi u svom tom periodu je nesto sto opominje da nema brisanja granica ikada vise.
    Nikad u zivotu nisam pocinio ni jedno kriv djelo. Ne bih posao u ikakav rat, sukob, i tandare mandare... Imam gomilu prijatelja i na islamskoj i na katolickoj vjeri. I djele moje misljenje da je jedini garant stabilnosti granice i svakom "svoje dvoriste".



    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  5. #3654
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    U komsiluku
    Posts
    1,030
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    123 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by H1ghLand3R View Post
    Svaka cast na sveobuhvatnom istrazivanju, ali bih ti savjetovao da prosiris literaturu, no bice da ti srce preskace istoriju koja mu ne odgovara. Obrati paznju na region, na eu i na svijet, kako to da svi imaju istog krivca, a ti ga vjesto zaobidje.
    Vidis tebi je vazda isti krivac Srbija.
    Meni je to Srbija, Albanija, Hrvatska, BIH.... tako da sam ja prosirio, a ti suzio pogled.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  6. #3655
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by konzul View Post
    Imam gomilu prijatelja i na islamskoj i na katolickoj vjeri.
    Ovo si napisao NA ka da su NA heroinu ili nečem drugom.


    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  7. #3656
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    U komsiluku
    Posts
    1,030
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    123 Posts

    Default

    Ja sam iz Bara, i poznajem Leposavica.
    Znam ga dok je ucio srednju i na fakultet studirao.
    Zaista je izuzetan pravnik.
    Ali ne vjerujem da je lider.
    DPS kadar u svim ministarstvima inace i zeli da im dodju eksperti. Frka im je bilo od politicara. Ali, kako oni kazu, "lako cemo sa ekspertima".
    E to je ono sto mene plasi. Medo je lud, ali i lud covjek ima lucidne trenutke, pa kad kaze da eksperti ne mogu mnogo da promjene, ili mozda cak nista.


    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  8. #3657
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    U komsiluku
    Posts
    1,030
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    123 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ovo si napisao NA ka da su NA heroinu ili nečem drugom.


    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Daaaj. Inace ne znam nikoga na heroinu ili cem drugom.
    Sto vam je ljudi, cim je neko mimo vaseg poimanja stvarnosti, cijepate mu rijeci, namecete misli.
    Jesu ovdje vecina na forum Medojevic?

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  9. #3658
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,689
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,651
    Thanked in
    4,663 Posts

    Default Novi sastav Vlade Crne Gore-diskusija

    Quote Originally Posted by konzul View Post
    "Zatrovala" me 41-45, pa onda SFRJ, pa onda 90te.



    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    a što SFRJ? to je jedino doba kad je jedan čoek uspio da obuzda nacionaliste iz svih krajeva. isto tako jedini period kad je ovaj nesrećni prostor ličio na nešto. posle njega su došli ti koji su Balkan uništili za sva vremena. jedan je bio u Beogradu, drugi u Zagrebu a treći u Sarajevu. sa svim svojim pomoćnicima


    Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  10. #3659
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    U komsiluku
    Posts
    1,030
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    123 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    a što SFRJ? to je jedino doba kad je jedan čoek uspio da obuzda nacionaliste iz svih krajeva. isto tako jedini period kad je ovaj nesrećni prostor ličio na nešto. posle njega su došli ti koji su Balkan uništili za sva vremena. jedan je bio u Beogradu, drugi u Zagrebu a treći u Sarajevu. sa svim svojim pomoćnicima


    Tapatalk
    Greska. Uspio je samo srpski nacionalizam da obuzda. Dok je hrvatski i albanski bujao. Ponajvise hrvatski jer je dozvolio da isti bude inkorporian u sve drustvene pore, narocito u bezbjednost.
    Inace hrvatski nacionalizam je pomagan iz Hrvatske i iz emigracije. Napadali su karaule na granici, bilo je okrsaja koje komunisti nisu htjeli da javno iznesu u medije.
    Inace, da se sprovede anketa, zivotom garantujem da bi najvise srba opet htjelo ujedinjenje u SFRJ, a ne ostale zemlje.


    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  11. The Following User Says Thank You to konzul For This Useful Post:


  12. #3660
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,312
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    4,627
    Thanked in
    2,437 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by konzul View Post
    Ali ne vjerujem da je lider.
    Pa nije "lider" u nasem smislu te rijeci da vodi drzavu, partiju i sl.

    Ne kazem ni da neko na celu ministarstva nije "lider" iako smatram da mi generalno imamo pogresno poimanje te rijeci, izmedju ostalih. Lider je svakako neko ko upravlja jednom grupom ljudi, ma koliko velika/mala ona bila pa je i svaki ministar po tom automatizmu i 'lider' iako ponavljam - mislim da se kod nas to uvijek pogresno tumaci.


    Quote Originally Posted by konzul View Post
    DPS kadar u svim ministarstvima inace i zeli da im dodju eksperti. Frka im je bilo od politicara. Ali, kako oni kazu, "lako cemo sa ekspertima".
    Ovo nisam razumio. Ako moze pojasnjenje.

    Quote Originally Posted by konzul View Post
    E to je ono sto mene plasi. Medo je lud, ali i lud covjek ima lucidne trenutke, pa kad kaze da eksperti ne mogu mnogo da promjene, ili mozda cak nista.
    Pa svako treba svoj dio da radi. Politicari svakako mogu dosta da urade ali ne na celu ministarstava. Ministar ne treba da se bavi iskljucivo politickim pitanjima kao sto to bio slucaj do sad. Nama ministar prosvjete osudjuje tamo neki napad na nacionalne manjine. I takvih primjera smo milion imali. Ministar treba da se fokusira na svoje ministarstvo i na svoju strucnost kako bi unaprijedio svoj resor i kvalitet istog.


    I opet da se vratim na etimologiju "ministra". To je SLUGA. Sluga narodu, ne partiji ni sefu iste. Ma o kojoj partiji pricali.


    Dug je put do normalizacije sistema ali vjerujem da strucna ministarstva svakako mogu vise tome da doprinesu od neukih ministara kojem je partija ispred svega, kao sto smo do sada imali.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  13. #3661
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,471
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,066
    Thanked in
    1,302 Posts

    Default

    Hoce li biti ostavki ovih aktuelnih rukivodilaca za ime Boga? Ove najavljene izmjene zakona o primanjima po osnovu funkcije im ne idu na ruku...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  14. #3662
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Već su razni sekretari i direktori direktorata počeli da se prebacuju u epcg, cesid, privrednu komoru i druga dobrostojeća državna preduzeća.

  15. The Following User Says Thank You to ćepanica For This Useful Post:


  16. #3663
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,312
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    4,627
    Thanked in
    2,437 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ćepanica View Post
    Već su razni sekretari i direktori direktorata počeli da se prebacuju u epcg, cesid, privrednu komoru i druga dobrostojeća državna preduzeća.
    Da, imali smo veliki broj 'transfera' prethodne sedmice a sigirno ce se trend nastavit'.

    E sad da neko izbaci listu tih i ja da sa sigirnoscu kazem da je svako od njih parazit i splacina i da se stidi guzice kad obraza nema.

    Pa neka je i sam forumas ili famelja mu.

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  17. #3664
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,689
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,651
    Thanked in
    4,663 Posts

    Default

    dakle, iz fotelje u fotelju
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  18. #3665
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Da, imali smo veliki broj 'transfera' prethodne sedmice a sigirno ce se trend nastavit'.

    E sad da neko izbaci listu tih i ja da sa sigirnoscu kazem da je svako od njih parazit i splacina i da se stidi guzice kad obraza nema.

    Pa neka je i sam forumas ili famelja mu.

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
    Evo su Vijesti izbacile neka imena

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...ilna-preduzeca

  19. #3666
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    dakle, iz fotelje u fotelju
    Skafe nakafu

    Ali zamisli te multipraktike, lagano jedan lik može svako ministarstvo da pokrije.. Od krpljenja kotlova do upravljanjem mikro ekonomije..

    I onda se ustoliče u plantaže i druge firme u koje se još uvijek sipa i kapom i šakom..

    Ima li koja zakonska regulativa koja se bavi ovim transferima blama?
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  20. #3667
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,081
    Thanks Thanks Given 
    3,890
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Drugovi kosmonauti,

    vlada još nije izabrana u Skupštini, a ja sam počeo da za nju, "ali baš" navijam. A bio sam "ali baš" skeptik.
    Kada vidim da su svi protiv, da realno žulja nekih 80+% partija, prije nego su zaboli jedno slovo u kompjuter, dopadaju mi se. Intuitivno kao da su na pravim putu. Malo kakim, niđe veze sa bilo kojim događajem ili nečim na dnevnoj osnovi, samo napravih jedan emotivni ispad. Neka je izglasaju, pa će kasno ukapirati da je neće baš tako lako smijeniti kao što su planirali. Odnosno, mogu samo ako DPS i DF naprave koaliciju. Baš ništa da ne urade nego da neki period drže van igre Ali Babu i 40 razbojnika i Brod ludaka, pa da većina osjeti da se može "i normalno" i sasvim je dovoljno. Kvalifikacije koje sam im dao su eufemizmi za oberkriminalce i prostitutke u slućbi oberkriminalca iz Srbije, začinjeni sa likovima koje su što bi rekao Balašević "pre ih puštali za vikend, a sada pravo pred kamere".
    Ujedno, po onome što piše Borba, vidim da su se u frontu ukakili od Krivokapićeve partije. Očigledno bilo neko istraživanje koje su razglabali kod Vučka.

    https://borba.me/formiranje-novih-pa...fije-na-vlast/

  21. The Following 2 Users Say Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  22. #3668
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    U komsiluku
    Posts
    1,030
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    123 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Pa nije "lider" u nasem smislu te rijeci da vodi drzavu, partiju i sl.

    Ne kazem ni da neko na celu ministarstva nije "lider" iako smatram da mi generalno imamo pogresno poimanje te rijeci, izmedju ostalih. Lider je svakako neko ko upravlja jednom grupom ljudi, ma koliko velika/mala ona bila pa je i svaki ministar po tom automatizmu i 'lider' iako ponavljam - mislim da se kod nas to uvijek pogresno tumaci.



    Ovo nisam razumio. Ako moze pojasnjenje.



    Pa svako treba svoj dio da radi. Politicari svakako mogu dosta da urade ali ne na celu ministarstava. Ministar ne treba da se bavi iskljucivo politickim pitanjima kao sto to bio slucaj do sad. Nama ministar prosvjete osudjuje tamo neki napad na nacionalne manjine. I takvih primjera smo milion imali. Ministar treba da se fokusira na svoje ministarstvo i na svoju strucnost kako bi unaprijedio svoj resor i kvalitet istog.


    I opet da se vratim na etimologiju "ministra". To je SLUGA. Sluga narodu, ne partiji ni sefu iste. Ma o kojoj partiji pricali.


    Dug je put do normalizacije sistema ali vjerujem da strucna ministarstva svakako mogu vise tome da doprinesu od neukih ministara kojem je partija ispred svega, kao sto smo do sada imali.
    Po rijecima ljudi koje znam, a uhljebili su se u ministarstva, svima je najgora opcija da im dodje za ministra neko iz DF ili Demokrata. Boga mole da im ne dodje niko iz DFa. Benigna opcija im je eksperti, ili kako kazu "lako cemo sa ekspertima".


    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  23. #3669
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Da, imali smo veliki broj 'transfera' prethodne sedmice a sigirno ce se trend nastavit'.

    E sad da neko izbaci listu tih i ja da sa sigirnoscu kazem da je svako od njih parazit i splacina i da se stidi guzice kad obraza nema.

    Pa neka je i sam forumas ili famelja mu.

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
    I sto veliš na ove sto su vijesti objavile? Kakvi su?
    Ne bih se smio zaklet', ali mi se isto cini da je to onako kako ja kazem

  24. #3670
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,689
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,651
    Thanked in
    4,663 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Skafe nakafu

    Ali zamisli te multipraktike, lagano jedan lik može svako ministarstvo da pokrije.. Od krpljenja kotlova do upravljanjem mikro ekonomije..

    I onda se ustoliče u plantaže i druge firme u koje se još uvijek sipa i kapom i šakom..

    Ima li koja zakonska regulativa koja se bavi ovim transferima blama?
    pa znaš kako, malo je jedna plata. teško se živi od nje, pa ono. onda dodje na red rješavanje stambenog pitanja. to su komšije dobro prepisale od nas, jedan poslanik iz SNS je primao mjesečno sedam plata


    Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  25. #3671
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Drugovi kosmonauti,

    vlada još nije izabrana u Skupštini, a ja sam počeo da za nju, "ali baš" navijam. A bio sam "ali baš" skeptik.
    Kada vidim da su svi protiv, da realno žulja nekih 80+% partija, prije nego su zaboli jedno slovo u kompjuter, dopadaju mi se. Intuitivno kao da su na pravim putu. Malo kakim, niđe veze sa bilo kojim događajem ili nečim na dnevnoj osnovi, samo napravih jedan emotivni ispad. Neka je izglasaju, pa će kasno ukapirati da je neće baš tako lako smijeniti kao što su planirali. Odnosno, mogu samo ako DPS i DF naprave koaliciju. Baš ništa da ne urade nego da neki period drže van igre Ali Babu i 40 razbojnika i Brod ludaka, pa da većina osjeti da se može "i normalno" i sasvim je dovoljno. Kvalifikacije koje sam im dao su eufemizmi za oberkriminalce i prostitutke u slućbi oberkriminalca iz Srbije, začinjeni sa likovima koje su što bi rekao Balašević "pre ih puštali za vikend, a sada pravo pred kamere".
    Ujedno, po onome što piše Borba, vidim da su se u frontu ukakili od Krivokapićeve partije. Očigledno bilo neko istraživanje koje su razglabali kod Vučka.

    https://borba.me/formiranje-novih-pa...fije-na-vlast/

    Imajući u vidu da su i Mandić i Knežević svoje partije osnovali cijepanjem postojećih opozicionih partija, zdrav razum i čist obraz bi nalagao da ućute kad je formiranje novih partija u pitanju.

  26. The Following 2 Users Say Thank You to ćepanica For This Useful Post:


  27. #3672
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,081
    Thanks Thanks Given 
    3,890
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ćepanica View Post
    Imajući u vidu da su i Mandić i Knežević svoje partije osnovali cijepanjem postojećih opozicionih partija, zdrav razum i čist obraz bi nalagao da ućute kad je formiranje novih partija u pitanju.
    Mandic&Knezevic u istoj recenici sa zdrav razum&cist obraz.

    Ne zamjeri to je kao penjanje biciklom na mjesec.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  28. #3673
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Samim tim što sam napisao je jasno da od njih ne očekujem tako nešto. Upravo suprotno, kao i svaki put do sada.

  29. #3674
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Znaci sad su i domaci srbi priznali da se drzava srbija - ovaj put kroz vucica mijesa u cg stvari.

    Dobro je da su to shvatili pa makar i na svoju grbacu,jer je to do sad bila fantazija i iluzija crnogoraca,unazad ko zna koliko desetina ili stotina godina.

    Sent from my SM-G985F using Tapatalk
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  30. The Following 4 Users Say Thank You to Sidewinder For This Useful Post:


  31. #3675
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,609
    Thanks Thanks Given 
    408
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    173 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...8E-ZD_VSh3EiKc

    Daj izbor vise u skupstinu, pa ko digne ruku...

Page 147 of 214 FirstFirst ... 4797137143144145146147148149150151157197 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. sajtu Vlade Republike Crne Gore
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 28-01-07, 03:15
  3. Replies: 3
    Last Post: 20-06-05, 05:55
  4. Pretnje Ostroskom likvidacijom u ime Vlade Crne Gore
    By harambasa in forum Politika generalno
    Replies: 7
    Last Post: 16-03-05, 13:17
  5. Radom Milove vlade nezadovoljno skoro 70% gradjana Crne Gore
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 27-02-04, 13:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •