Page 135 of 214 FirstFirst ... 3585125131132133134135136137138139145185 ... LastLast
Results 3,351 to 3,375 of 5331

Thread: Novi sastav Vlade Crne Gore-diskusija

  1. #3351
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,128
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    https://www.facebook.com/AlexandarGa...24931648226578

    Ao, Gando.. ovo mi se ne svidja... Zna li ko nesto vise o ovom covjeku?


  2. #3352
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,421
    Thanks Thanks Given 
    2,985
    Thanks Thanks Received 
    1,435
    Thanked in
    772 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by high View Post
    Ne smeta meni sto su oni vjernici, smeta mi sto njima smetaju nevjernici.
    Ispade da se ne moze biti strucnjak ako ne vjerujes u boga.
    Кад је то испало?

    Quote Originally Posted by guest View Post
    "Proći će i ovo brzo. Imaćemo slobodne izbore i narod će na tim izborima iskazati svoju volju" - poručio je Mandić.





    Sent from my Telefunken
    Изађе човјек из опозиције, ал никад опозиција из њега.

    Quote Originally Posted by outline View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...lobodne-izbore

    "Protiv nas se radilo u portama crkvi. Ali znali smo da će svi pokazati svoje pravo lice. Proći će i ovo brzo imaćemo slobodne izbore", zaključio je lider Nove.

    koliko nemaš obraza od nula do Mandić. evo krenuli su i na MCP. isti taj MCP koji im je donio pobjedu


    Tapatalk
    Надам се да му ово црква неће опростити, и да ће се најзад раставити.


    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Vise puta rekoh, moracemo se navikavati da nije sramota biti vjernik.

    Da nema vise gradjana drugog reda koji svoju crkvu i vjeru ne smiju pomenuti.

    Potrajace to navikavanje, ali imamo vremena.



    Мислим да нова влада треба да користи ову култну реченицу : ово је нова црна гора на коју ће те се морати научити....


    Quote Originally Posted by B3lv3d3r View Post
    Sto se desava sad sa ljudima koji su zaposljeni u ministarstvima koja vise nece postojati? Pretpostavljam da ce biti preuzeti od drugih. Svakako je neminovno da ce velik broj ljudi morati na biro rada jer nije malo spustiti se sa 18 ili koliko vec ministarstava na 12. Teska vremena prijatelju moj.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Добро питање, нисам сигуран да смију да режу много, ако буду кренули у резање уопште.

    Quote Originally Posted by Outcasted View Post
    Мислим да је ово 3-4 петиција од избора, зна ли ко како их тренутна влада прима, или се према њима односи?
    Јер мислим да ће овој новој ове петиције ваљат за потпалу.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  3. The Following User Says Thank You to Mstislav For This Useful Post:


  4. #3353
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,421
    Thanks Thanks Given 
    2,985
    Thanks Thanks Received 
    1,435
    Thanked in
    772 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by el_ View Post
    Opet kažem, etnički čista vlada dominatno okrenuta SPC, uprkos tome što je cijeli narativ izbora ali i opozicije bio da se stvori građanska država svih građana. Izgleda da su slučajno pronađeni građani kojima je SPC iznad svega. DPS je dno. Bošnjačka stranka je probably satelit. Ali, naravno, revanšizam se morao obavit. Neoistraga pooturica 2, ovog puta u finom maniru.

    I ne spominjite mi Dritana kao neku manjinu i muslimana. I to još čovjeka imenuju za ministra odbrane, šta tamo ekspert politikolog ima da traži? Da uči jedinice o Karlu Popperu i Manifestu komunističke partije i zašto je pao SSSR?

    I da, đe su tih 10 glasača SPP, morao je makar njima biti blizak neki musliman "ekspert"...

    pročitah komentar na Vijesti.me sa 300 lajkova:

    "NEKA IDU U TEHERAN DA TRAŽE MINISTARSKA MJESTA".

    Hvala, braćo građani.

    Добро питање, мислим да здравко није имао кога да нађе од мањина да је експерт јер вјероватно такве људе не познаје.
    Мислим да ће спп имати шансе да постави свој кадар на нека мања мјеста у министарствима, јер није довољно јака да јој се да министарско мјесто, а и ваљда је речено да политичари неће бити у влади.
    Требало је некога од мањина наћи, макар једног, али ето нису, видјећемо хоће ли их то коштати следеће изборе.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  5. #3354
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,509
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aLaPaCha View Post
    Ne mlatite.
    Ođe jedino ti "mlatiš".
    Kao Maksim po diviziji.

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

  6. The Following User Says Thank You to Isak For This Useful Post:

    Dzi

  7. #3355
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,509
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    https://www.facebook.com/AlexandarGa...24931648226578

    Ao, Gando.. ovo mi se ne svidja... Zna li ko nesto vise o ovom covjeku?

    "Idejni tvorac izgleda" hrama u PG.
    Kapiram da ga je to pretporučilo za ministra.

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
    Last edited by Isak; 05-11-20 at 23:32.

  8. #3356
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,202
    Thanks Thanks Given 
    2,752
    Thanks Thanks Received 
    4,529
    Thanked in
    2,398 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by el_ View Post
    Opet kažem, etnički čista vlada dominatno okrenuta SPC, uprkos tome što je cijeli narativ izbora ali i opozicije bio da se stvori građanska država svih građana. Izgleda da su slučajno pronađeni građani kojima je SPC iznad svega. DPS je dno. Bošnjačka stranka je probably satelit. Ali, naravno, revanšizam se morao obavit. Neoistraga pooturica 2, ovog puta u finom maniru.

    I ne spominjite mi Dritana kao neku manjinu i muslimana. I to još čovjeka imenuju za ministra odbrane, šta tamo ekspert politikolog ima da traži? Da uči jedinice o Karlu Popperu i Manifestu komunističke partije i zašto je pao SSSR?

    I da, đe su tih 10 glasača SPP, morao je makar njima biti blizak neki musliman "ekspert"...

    pročitah komentar na Vijesti.me sa 300 lajkova:

    "NEKA IDU U TEHERAN DA TRAŽE MINISTARSKA MJESTA".

    Hvala, braćo građani.
    Tesko mi je vjerovat' da ce Vlada bit' etnicki cista (Srbi?) i okrenuta ka SPC. Ako je tako svakako da ne valja. Kao i kada bi bili 'ethnicki cisti' u bilo kojem drugom obliku. Okrenutost ka SPC ne smatram nekim bitnim faktorom iako i tu postoje razni 'nivoi', od postovanja SPC, preko naklonjenosti istome pa do stavljanja SPC-a iznad drzave i zakona. (gledali smo nedavno i ovu zadnju verziju, jelte)

    Za Dritana sam gore napisao. Ne vidim jedan jedini razlog zbog kojeg bi on mogao ili trebao bit' ministar odbrane. Bas nikako.

    Sto se tice komentara i lajkova... o tome mi je vec gnusno da pisem. Polarizacija naroda je vec izvrsena. Za to ne mozemo iskljucivo krivit' proslu vlast iako su i oni imaju znacajan udio u tome kao i mnogi (skoro svi) mediji svih ovih godina. Tu smo dje smo. Ti animoziteti i mrznje nece nestat' preko noci. A posto takvi bolesnici nerijetko i svojoj djeci, od malih nogu, urezuju oziljke otrova prema svemu sto nije "kako tata kaze"... ja nisam veliki optimista po tom pitanju.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  9. #3357
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Outcasted View Post
    Je li ovo realno... ljudi kojima Stijepovic nije smetao kao ministar sad pisu peticiji protiv doktorke nauka i americke stipendistikinje

  10. #3358
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    666
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    25
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Učeni glupan je gluplji od glupana neznalice.

  11. The Following User Says Thank You to Kaz For This Useful Post:


  12. #3359
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,145
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kaz View Post
    Učeni glupan je gluplji od glupana neznalice.
    А како знаш да је глупа ? За Стијеповића имамо доказе неспособности и глупости.

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

  13. The Following User Says Thank You to nimfa For This Useful Post:

    acs

  14. #3360
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    666
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    25
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Nisam rekao da je glupa.

  15. #3361
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Ne vidim problem ni u jednom predlozenom covjeku, osim sto su vecinski orjentisani onoj staroj izvornoj Crnoj Gori, koju su neki htjeli mijenjati.

    Vidim da se moj rodjak, Radulovic proziva kao DPS kadar koji sada postaje ministar.
    U pitanju je covjek koji se izjasnjava kao Srbin, jedini u mvp. Koji je zbog protivljenja narativu koji je imalo to ministarstvo i sam imao ozbiljne probleme.

    Jedini problem bi bio Dritan na poziciji Boskovica. Ako je receno da ne mogu politicari..jbg..

    Inace sam vise nego zadovoljan onim predlozenim. Posebno skracivanjem broja ljudi na drzavvnoj sisi. Posto je stara Vlada brojala 22 ministarstva ..a svaki ministar po nekolilo savjetnika i po vise kuvara i kafekuvarica.

    Za pocetak novi, nadamo se bolji.

  16. #3362
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,878
    Thanks Thanks Given 
    1,642
    Thanks Thanks Received 
    2,819
    Thanked in
    1,223 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Tesko mi je vjerovat' da ce Vlada bit' etnicki cista (Srbi?) i okrenuta ka SPC. Ako je tako svakako da ne valja. Kao i kada bi bili 'ethnicki cisti' u bilo kojem drugom obliku. Okrenutost ka SPC ne smatram nekim bitnim faktorom iako i tu postoje razni 'nivoi', od postovanja SPC, preko naklonjenosti istome pa do stavljanja SPC-a iznad drzave i zakona. (gledali smo nedavno i ovu zadnju verziju, jelte).
    Dogodine, pomozi boze, vjeronauka u skolu. Onda ces ukapirat ovu ,, naklonjenost,,


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  17. #3363
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,942
    Thanks Thanks Given 
    509
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    658 Posts

    Default

    Neko je primijetio da je Krivokapic vodio racuna i o regionalnoj zastupljenosti ministara. Ima ih iz svih eparhija.

  18. The Following 2 Users Say Thank You to Djed_Djuro For This Useful Post:


  19. #3364
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,767
    Thanks Thanks Given 
    614
    Thanks Thanks Received 
    988
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Pa jes malo bez veze da posle Boškovića kao pitomca West point-a dodje sad Dritan ali budimo realni-nema toga ko može takve kvalifikacije imati kao ovaj ekspert iz Pljevalja.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  20. The Following 2 Users Say Thank You to kurogane For This Useful Post:


  21. #3365
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,092
    Thanks Thanks Given 
    2,217
    Thanks Thanks Received 
    2,377
    Thanked in
    1,226 Posts

    Default

    Nemam kad da napišem što mislim, osim bez obzira na sve, ovim ljudima moramo dati šansu.
    Ne može biti nikako gore nego što je bilo ovoh 30 godina i niko tako ovu zemlju ne može uništiti.
    Zato, bolje da svi pomognemo koliko možemo.

  22. The Following 3 Users Say Thank You to montenegrina For This Useful Post:


  23. #3366
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,108
    Thanks Thanks Given 
    248
    Thanks Thanks Received 
    858
    Thanked in
    443 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Ne vidim problem ni u jednom predlozenom covjeku, osim sto su vecinski orjentisani onoj staroj izvornoj Crnoj Gori, koju su neki htjeli mijenjati.

    Vidim da se moj rodjak, Radulovic proziva kao DPS kadar koji sada postaje ministar.
    U pitanju je covjek koji se izjasnjava kao Srbin, jedini u mvp. Koji je zbog protivljenja narativu koji je imalo to ministarstvo i sam imao ozbiljne probleme.

    Jedini problem bi bio Dritan na poziciji Boskovica. Ako je receno da ne mogu politicari..jbg..

    Inace sam vise nego zadovoljan onim predlozenim. Posebno skracivanjem broja ljudi na drzavvnoj sisi. Posto je stara Vlada brojala 22 ministarstva ..a svaki ministar po nekolilo savjetnika i po vise kuvara i kafekuvarica.

    Za pocetak novi, nadamo se bolji.
    Ma nista to brate, ne znas ti svoga rodju kao politicki analiticari, pogotovo ovi sto su na forum od septembra pa nadalje

  24. #3367
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    228
    Thanks Thanks Given 
    124
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    55 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post

    Ne znam, nisam nista cuo osim podvala iz DPS medija.

    Treba li da bude?

    Po meni ne, nikako.
    Loše pratiš. Postoji video prilog nakon sastanka gdje Abazović kaže da će se žrtvovati za mjesto ministra odbrane koje mu je ponuđeno.

    Ako prihvati, pogazio je sopstveni princip da ne bude političara u Vladi. Toliko o dosljednosti kad se guzi oslača funkcija.

  25. #3368
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,735
    Thanks Thanks Given 
    1,479
    Thanks Thanks Received 
    4,400
    Thanked in
    1,697 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Quote Originally Posted by high View Post
    Ne smeta meni sto su oni vjernici, smeta mi sto njima smetaju nevjernici.
    Ispade da se ne moze biti strucnjak ako ne vjerujes u boga.
    Кад је то испало?
    Vesna Bratić je status Marine Jočić da će štiklama da gazi mafiju i bezbožnike prokomentarisala riječima da su Marini dobre štikle i dobar stav.

    Bacila se i u popisnu kampanju prije nego je navedena kao moguća ministarka.


    U međuvremenu je ugasila fb nalog da joj ljudi ne bi kopali idiotizme.

  26. #3369
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,053
    Thanks Thanks Given 
    3,861
    Thanks Thanks Received 
    3,159
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Vidim da se moj rodjak, Radulovic proziva kao DPS kadar koji sada postaje ministar.
    U pitanju je covjek koji se izjasnjava kao Srbin, jedini u mvp. Koji je zbog protivljenja narativu koji je imalo to ministarstvo i sam imao ozbiljne probleme.
    Jedini Srbin u MVP, pa zamjenik ministra. A vidim imao je i ozbiljne probleme zbog protivljenja narativu. Prognali ga iz crne Gore u ambsade na 3-4.000 EUR plate i u povratku pomoćnik na 1500.
    Možeš li mi ufatit kakvu vezu kod rođaka ministra da i ja imam takve ozbiljne probleme?

  27. The Following 3 Users Say Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  28. #3370
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,053
    Thanks Thanks Given 
    3,861
    Thanks Thanks Received 
    3,159
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Vesna Bratić je status Marine Jočić da će štiklama da gazi mafiju i bezbožnike prokomentarisala riječima da su Marini dobre štikle i dobar stav.

    Bacila se i u popisnu kampanju prije nego je navedena kao moguća ministarka.


    U međuvremenu je ugasila fb nalog da joj ljudi ne bi kopali idiotizme.
    Dobar znak da je ukapirala da na funkciji nije poželjno biti moron ni po kojem pitanju. Blago odrcanje prošlosti koja ti ne ide u prilog na novom poslu, pa da sklonim dokumentaciju. Ne sprdam se... Svi mi imamo stvari sa kojima se ne ponosimo, ali kad barem shvatimo da smo griješili na pola smo puta ka boljoj osobi&profesionalcu etc...

  29. The Following User Says Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  30. #3371
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,324
    Thanks Thanks Given 
    14,736
    Thanks Thanks Received 
    4,088
    Thanked in
    2,069 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Mislim da se potcjenjuje DF sa ovom pricom svih ovih mjeseci,oni imaju svoje biracko tijelo koje ih neće napustit ni za sto godina dok god im prodaju ovu priču,mada stoji to da je sve više ljudi razočarano u njih,a mislim da ova cifra od 25% da glasa zdravkovu partiju nije uopšte realna,makar ne u skorije vrijeme,nažalost...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ljudi su većinom glasali DF jer nisu imali neku alternativu. Pojavi se jedan sasvim nepoznat čovjek koji odiše normalnošću i poštenjem i na krilima litija i sveukupnog nezadovoljstva DPS om onv izgube izbore.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  31. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  32. #3372
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jasper View Post
    To što nosim mantiju i krst ne znači da sam mega vjernik... Svakog dana preispitujem sebe.

    To je brat.
    To je samokritika koja je normalna ako želiš biti hrišćanin.

  33. #3373
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,053
    Thanks Thanks Given 
    3,861
    Thanks Thanks Received 
    3,159
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Pa jes malo bez veze da posle Boškovića kao pitomca West point-a dodje sad Dritan ali budimo realni-nema toga ko može takve kvalifikacije imati kao ovaj ekspert iz Pljevalja.
    Benchmark: Peđa je bio u vojsku. Ako Dritan umije raskolpit i sklopit pušku da bude ministar. Šalim se, dobro bi za ovu vladu bilo da Dritan ne uđe iz dva razloga.
    Prvo, u startu se počka na svoju principijelnost i principijelnost Krivokapića. Nekih 80% poslanika koji ne podržavaju vladu ili su je podržali preko qrtza to će stalno otvarati kao pitanje. I sa tim u vezi:
    Bilo bi dobro da bude poslanik jer od preostalih 20% poslanika, vladu od napada u Skupštini neće braniti ili će to raditi da operu usta Demokrate poznatiji kao posmatrači OEBS-a, pa će biti veoma tanka podrška u raspravama,đe on može pomoći.

  34. #3374
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Grad N
    Posts
    727
    Thanks Thanks Given 
    116
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    50 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Vesna Bratić je status Marine Jočić da će štiklama da gazi mafiju i bezbožnike prokomentarisala riječima da su Marini dobre štikle i dobar stav.

    Bacila se i u popisnu kampanju prije nego je navedena kao moguća ministarka.


    U međuvremenu je ugasila fb nalog da joj ljudi ne bi kopali idiotizme.
    Kad vidim ovu Pipun mi postane jedan ugladjeni gospodin. Samo da ne talasa sa njenim idejama, a vidim ima ih dostine i cini mi se da je pravo pašče sto bi se reklo. Ona mi je trn u oku, ostali mi ok zvuce, posebno ovi na celu ministarstava od kojih se zivi.

  35. #3375
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Samo imam da kazem da je Bogdanovic bio ministar kulture, da je Rolovic gradonacelnik Bara jos uvijek, kao i Vukovic Podgorice.
    Idu brzo izbori u ova dva grada, pa ima da vidimo kako njima dvojici gledate strucne reference

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  36. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


Page 135 of 214 FirstFirst ... 3585125131132133134135136137138139145185 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. sajtu Vlade Republike Crne Gore
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 28-01-07, 03:15
  3. Replies: 3
    Last Post: 20-06-05, 05:55
  4. Pretnje Ostroskom likvidacijom u ime Vlade Crne Gore
    By harambasa in forum Politika generalno
    Replies: 7
    Last Post: 16-03-05, 13:17
  5. Radom Milove vlade nezadovoljno skoro 70% gradjana Crne Gore
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 27-02-04, 13:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •