Page 143 of 214 FirstFirst ... 4393133139140141142143144145146147153193 ... LastLast
Results 3,551 to 3,575 of 5331

Thread: Novi sastav Vlade Crne Gore-diskusija

  1. #3551
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ne mozes mene optuzivati za zamjenu teza pa onda odjednom preskociti sa Braticke na (kandidata za) ministarku zdravlja. Pricamo li o prvoj ili drugoj?

    O prvoj se ocigledno radi o kampanji koja postaje vrlo licna, gdje se prvo njena vjerska pripadnost (tj njeno citanje pjesme o smrti njenog vjerskog poglavara) koristilo kao nekakav diskvalifikujuci faktor.

    Sad se kopaju i distribuiraju njene fotke u kostimu (valjda je kupanje u kostimu takodje diskvalfikuje kao kandidata za ministra). Onda se nalaze stare objave koje se pazljivo isijeku da bi se postigao zeljeni propagandni efekat.

    Uporedbe radi, nasi mediji bi slavili Bosnjaka koji kaze "ja sam bosnjacki nacionalista, ali – ili upravo zato – bih životom branio jednog Lazara". Kad etnicka Srpkinja to isto kaze odjednom to postaje materijal za medijsku histeriju na regionalnim televizijama.

    Nisam tu previse emocionalno angazovan, na nekom sustinskom nivou meni ne polazi za rukom da shvatim vjernike, ali je gadno gledati takvu primjenu dvostrukih standarda sa pozicija nekakve licemjerne odbrane gradjanskog drustva.
    Vala toliko pominjete te slike u kupaćem da sam se zainteresovao.

    @Dejan ?

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  2. #3552
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Dajte ljudi stvarno. @ASC ti imas arhivu svih prisutnih, daj obraduj nas
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  3. The Following User Says Thank You to Dejan For This Useful Post:


  4. #3553
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Заиста је смијешно замјерати било коме било шта а подржавати дпс.

  5. #3554
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Vala toliko pominjete te slike u kupaćem da sam se zainteresovao.
    Ko ti je kriv kad nisi pripadnik tajne kabale ljudi reptila

  6. #3555
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Коралово
    Posts
    2,857
    Thanks Thanks Given 
    455
    Thanks Thanks Received 
    697
    Thanked in
    379 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Nikad ne reci nikad
    Јес мајку му,ко би рекао да је Кевин Костнер са The Postmen снимио филм испред свог времена...

  7. #3556
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Evo sa Mimistarstva slika, nije kostim ali ima pogled

    https://imgur.com/a/OTf9N92

  8. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  9. #3557
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,242
    Thanks Thanks Given 
    417
    Thanks Thanks Received 
    2,568
    Thanked in
    1,251 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Ne djeluje bash stabilno,ali aj vidjecemo.
    Ni bistro. Klasicnih primjer bubasa koji je u sustini glup kao ponoc. A nazalost nije ni prvi ni poslednji bidon sa doktoratom.

    Najtuznije od svega je sto smo izgleda kolektivno, kao drzava i kao drustvo dokazali da nemamo eksperte. Ovo nece biti Vlada eksperata, nego Vlada nestranackih licnosti. Doduse, bolje je i to od onoga sto smo imali.
    Last edited by VanjaTheMan; 07-11-20 at 22:36.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  10. The Following User Says Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:

    acs

  11. #3558
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3,659
    Thanks Thanks Given 
    570
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Evo sa Mimistarstva slika, nije kostim ali ima pogled

    https://imgur.com/a/OTf9N92
    Još jedna izjava koju ne kapiram, definitivno je do mene...

    ...I’ll always be that kid
    With the rolled up socks...





  12. #3559
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,907
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

  13. #3560
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,622
    Thanks Thanks Given 
    952
    Thanks Thanks Received 
    1,150
    Thanked in
    618 Posts

    Default

    Koja kolicina gluposti, zajebah se sto sam usao...

    Inace koje su zamjerke za Jakova Milatovica i Tamaru Srzentic?

  14. #3561
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,599
    Thanks Thanks Given 
    400
    Thanks Thanks Received 
    279
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    Koja kolicina gluposti, zajebah se sto sam usao...

    Inace koje su zamjerke za Jakova Milatovica i Tamaru Srzentic?
    I ja izgubih 2min zivota na ove gluposti...

  15. #3562
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Inače meni drag lik, mislim da je fulao sa ovom analizom. Ajde da se osvrnem na navod da je Krivokapić ovim potezom razočarao glasače URE. BTW, kolko se sjećam on je nekad i DF podržavao, a sad brine o glasačima URE.

    Još ne čuh nekog ko je glasač URE da se razočarao zbog sastava vlade, a nije da ih ne znam poprilično. Jel moglo bolje jeste, ali je ovo realnost koja je mnogo bolja od vlade političara ili prethodne vlade.

    Večini glasača URE, a tu računam i sebe, je najbitnije bilo da se održi riječ data prije izbora, ona se sastojala u sledećem:

    -smjena DPSa, što apsolutno ne podrazumijeva bilo kakvu saradnju sa DPSom u vidu nekakvih manjinskih vlada itd.

    -demontaža bolesnog sistema u što je moguće većoj mjeri

    -zadržavanje prozapadnog kursa države, a tu je zbog NATO bitno ovo imenovanje na pozicijama u bezbjedonosnom sektoru

    -ekspertska vlada, a svakako vlada bez MMK, koja bi ubrzano vodila zemlju ka EU

    Riječ je ispoštovana, što je najbitnije, i dobro je da u CG politici se jednom ne zaboravlja šta je obećano odmah nakon izbora. Jel idealan sastav vlade? Nije. Jel moglo bolje? Jeste, al uvijek može bolje i nikad nije idealno.

    Ja lično, prilično zadovoljan. Ko što rekoh neđe prije, ne zanima me kako se ko nacionalno osjeća, to je u normalnim državama stvar intime i nepristojno je i pitati. Još ako Dritana ispoštuju da bude podpresjednik vlade (red je jer jedini od lidera tri liste nije zauzeo bilo kakvu funkciju) biće to i više nego OK. Priznajem da mi je logičnije da je on uzeo ekologiju i podpredsjedničko mjesto, ili samo podpredsjedničko mjesto, nego da bude ministar odbrane, ali ajde ostavimo to njemu i Zdravku da dogovore.


    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 07-11-20 at 23:15.

  16. The Following 3 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  17. #3563
    Join Date
    Feb 2019
    Location
    Niksic
    Posts
    913
    Thanks Thanks Given 
    1,400
    Thanks Thanks Received 
    339
    Thanked in
    154 Posts

    Default

    A ljudi brzo zaborave i ovo dokle smo došli je veliki uspjeh nakon trideset godina, pa su sad neki koji nikad nisu htjeli da se bave politikom počeli da se bave politikom, kojo nisu htjeli da komentarišu ni jednu vladu DPSa, sad je komentarišu. I to je pomak, jer inače ne bi smjeli/htjeli. Tako da, pustite ljude, ne zadirite im u privatne živote, svakom se može naći nešto loše. Daj da probamo, pa ako ne bude valjalo eto brzo novih izbora.

    Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

  18. #3564
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,014
    Thanks Thanks Given 
    3,840
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Ekipo, stvari uvijek treba gledati u kontekstu, kao što je nova ministrica prosvjete objasnila u današnjim Vijestima (momci molio bih najavljene slike). Takođe, kod ministrice ima materijala, ali bilo bi dobro da izuzev nekog PR-a koji bi joj dobro došao, mađe i nekog sitilistu malo za frizuru, šminkanje etc... Moglo bi se poraditi... No to već da ostavimo ženskom dijelu foruma.
    Elem, gledajmo stvari u kontekstu. Kontekst čini prethodna vlada Duška Markovića (znamo opšte mišljenje), kao i većina koja ovoj vladi daje 41 glas (od toga 20-ak čine partije čiji su lideri MMK).
    Dakle, ako se sagleda iz tog konteksta, a trebalo bi svakako, vlada koju dobijamo sasvim je korektna. U odnosu na Markovićevu vladu ili neku đe barjače MMK + Radunović. Ajde da ih puštimo da rade.

  19. The Following User Says Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  20. #3565
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,014
    Thanks Thanks Given 
    3,840
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Prije nego puštimo vladu da radi, jedna tehnikalija. Kažu oni što će je izglasati da je to vlada na 200 dana. Možda, mada...
    Mensečini da kod nas nije lako smjenjivati vlade. Dakle, za glasanje o nepovjerenju treba ti 27 potpisa (cijela koalicija ZZB), a da je smjeniš 41 glas.
    Moguće, da neće svi potpisati inicijativu recimo Milača, UCG, Radnička. Čak i ds ih skupiš trebaju ti Demokrate i URA za smjenjivanje. A ako oni neće, kucaš kod DPS za tako nešto. Čak i ako se odličiš na taj semi suicide, možda te DPS iskulira i kaže mi ćemo biti uzdržani, jer su tom trenutku u slizanoj putanji etc...
    Tako da, u totalu, shvatiće da to ne ide baš tako lako sa smjenjivanjem.
    Moguće da Medo frustriran time, sa pedofila satanista pređe na ravnozemljaše i ljude guštere, ali otom potom.
    Takođe, popunjavanje vlade kadrom iz partijama na nižim nivoima. Koliko će vremena proći od momenta kada lojalnost partiji koja im je to omogućila zamijene lojalnošću vladi i onome koje vodi vladu?
    Občino tako biva.

  21. #3566
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Odgovor na koje konkretno optužbe? Ko ju je to optužio da je četnik?

    Da naglasimo da je objava iz jula. Za ovu ženu skoro niko nije znao do prije neđelju dana, a kamoli da je za nešto optužuje.


    I ono pljuvanje Dežulovića je isto bio vrhunski humor.

    Ajde da mu je žena rekla da pojma nema o čemu priča, da sere napamet, da je budala...
    Ali ni pet ni šest no "ustaško đubre".
    Ovo bih mogao nazvati bas egoizmom. Ako ja ne znam onda sigurno niko ne zna i nije cuo. Tako svojstveno ovom podneblju.
    Vidis meni je poznata, kako ona tako i novi ministar pravde.
    Kao neko ko je najvise ispratio i komentarisao na temi Policijska drzava i hibridni rat, njeno ime kao i imena oba kandidata za ministarstbo pravde mi je poznato.
    Ona je bila kontakt za sve koji su zbog pisanja po FB zavrsili u policiji ili sudu, dok su njih dvojica davali pravne savjete ili ponekad zastupali te ljude.
    I da odatle to cetnikusa, jer je naravno zavrijedila taj epitet pomazuci ljudima koji su pisali protiv rezima.
    To sto je na forumu niko nije zarezao, jer na toj temi na forumu vas nije interesovalo sta se desava, jer ste ocigledno smatrali da treba. I to sto na twiteru vecina prati dvadesetogisnjakinje ogrnute u zastave i kratka pametovanja, ne znaci da se na FB nije vodila zestoka borba suprostavljenih klanova. Nije sve na FB Stari liberal i Neprijatno

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  22. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  23. #3567
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Na temu
    https://www.in4s.net/poslanik-medoje...-prostituciji/

    U nearednim danima vidjecemo cemu ovo vodi. Da li obaranju vecine kroz 5 poslanika PZP ili DF kapira da im je ponasanje zadnjih dana nanijelo skoro nepopravljivu stetu.
    Da li ce DF zrtvovati Medojevica da dobije sta zeli ili samo zele da mu skrenu paznju da nema njihovu podrsku

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  24. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  25. #3568
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Ne znam ženu i ne mogu da komentarišem druge stvari, ali ono "ustaško đubre" nekako para uši. Kad dolazi od nekog ko je ministarka kulture. I da to napiše za Borisa Dežulovića, jednog od osnivača Feral Tribbuna, kojeg pamtimo po žestokim kritikama, pa i sprdnjom sa HDZ i Tuđmanom. U vremenima kad to nije bilo lako raditi. To "ustaško đubre" trenutno živi u Beogradu i sarađuje sa Pješčanikom, jed(i)nom svijetlom tačkom u medijskom mraku Srbije. No, po kriterijimima gospođe, ne bih se začudio da je i Pješčanik "ustaško đubre". Uzgred, Dežulović je objavio knjigu poezije "Pjesme iz Lore". Starije generacije koje pamte zlo 90-ih znaju što je bila Lora. Naročito Nikšićani. Evo jedne pjesme iz te zbirke:

    DIM

    Kažu da su se Nijemci
    poslije rata branili da
    nisu znali što se vani
    događa da nisu znali za
    logore genocid i holokaust
    građani maloga gradića
    Dachaua kraj Münchena
    recimo nisu imali
    pojma ni o čemu
    nisu kao ništa vidjeli
    nisu kao ništa čuli
    samo da su ćutili dim
    ali nisu znali
    da je to krematorij
    da je to miris
    ljudskih duša
    Vama to možda zvuči
    smiješno ali ja sam
    svjedok da je to fakat
    moguće evo cijelu
    devedeset drugu ja sam
    bio u Vojnoj policiji
    u Lori i vjerovali
    vi meni ili ne nismo mi
    unutra imali pojma
    što se vani događa
    nismo imali pojma
    ni o čemu
    nismo ništa vidjeli
    nismo ništa čuli
    ma šta čuli nismo
    mi od zapomaganja
    ništa jebote
    ni mogli
    čuti.

    "Ustaško đubre"? Ako bi gospodju cijenili po ovom incidentu, onda bi to znacilo da smo za ministarku kulture i nauke dobili neku "obraz(ovanu) lujku". Nadam se da ce izborom za ministarku kulture kultivisati svoj rjecnik. I naučiti ponešto od Dežulovića.

  26. The Following 13 Users Say Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  27. #3569
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    297
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Sad slusam rijeci mandatara koje prenose, veli kandidati za ministre su cistih biografija? Opet se sa nama sprdaju. Treba sprijeciti ljude niskih moralnih vrijednosti i dokazane kleptomane da u njoj budu, a ostalima dati sansu.

  28. #3570
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    532
    Thanks Thanks Given 
    73
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    Bgm ce je Zdravko morati zamjeniti, oci ce joj iskopavati svaki dan zbog ovih objava, jbg ne ide ovo uz nekog ko je ministar. Pocece nam politicka scen liciti na onaj srbijanski politicki cirkus, sto je zastidje.
    Dobar si, a? Ščime se baviš?

  29. #3571
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Slažem se, vratite Miga i Šehovića, pa da nam opet samo bude potrebna članska da bismo se zaposlili u školi. Nećemo cirkus, brate, i ove žene što unose neki nemir, no gospodski potpišeš i čekaš da te zovu. Kome se ne sviđa, neka ide đe mu je ljepše.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  30. The Following 5 Users Say Thank You to Viscount For This Useful Post:


  31. #3572
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,332
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    543
    Thanked in
    364 Posts

    Default

    Ti baš imaš povjerenja u ovaj narod.
    Šanse nema da će se mrdnuti mm, znaš ta se priča - sad su došli ovi moji na vlast
    Last edited by Markys; 08-11-20 at 11:19.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  32. #3573
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    Slažem se, vratite Miga i Šehovića, pa da nam opet samo bude potrebna članska da bismo se zaposlili u školi. Nećemo cirkus, brate, i ove žene što unose neki nemir, no gospodski potpišeš i čekaš da te zovu. Kome se ne sviđa, neka ide đe mu je ljepše.
    Opet se vraćemo na biranje manjeg između dva zla..
    Jesmo li toliko ograničeni kao društvo da među nama jednostavno nema niko bolji, pametniji ili sposobniji?

    Opet da ponovim, zabolje me kako se neko osjeća u svoja četiri zida, samo moramo da shvatimo da javna funkcija nosi sa sobom određenu težinu biranja određenih riječi ili pristupa jer je istima dat mandat od svih građana ove države, ne samo nekolicine koja je bliska toj određenoj retorici..

    I dalje vjerujem u ovu državu sa građanskim temeljima, ne u onu koja se gradila na populizmu 'nika više 1918ta' i sad 'četnici vs ustaše vs partizani'..

    Prošlost je opomena ali nije sidro..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  33. The Following 3 Users Say Thank You to Zedd For This Useful Post:


  34. #3574
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    Slažem se, vratite Miga i Šehovića, pa da nam opet samo bude potrebna članska da bismo se zaposlili u školi. Nećemo cirkus, brate, i ove žene što unose neki nemir, no gospodski potpišeš i čekaš da te zovu. Kome se ne sviđa, neka ide đe mu je ljepše.
    Ama, ne radi se o tom. Ako se vec žele promjene, pretpotsavljam da svi žele da za ministre ne budu birane budelatine kao Migo. Što smo dobili ako umjesto budaletine dobijemo glupaču? Migu smo lovili svaku grešku, makar bila gramatička, a sad treba da otćutimo ove bedastoće koje prosipa ova nova ministarka? Uz ministarku kulture ne ide uličarski rječnik. Čak se ne radi samo o tome. Nego za jednog osvjedočenog borca protiv hrvatskog nacionalizma i ustaštva napiše da je ustaško đubre? Dovoljno je pročitati pjesmu koju sam postavio, pa da bude jasno kakvu je glupost napisala i kakav je Dežulović ustaša. Ako je po tom suditi, bojim se da gospođa nije nije baš sasvim čista u glavu. Uličarski rječnik, koji ne pristoji ministru kulture, je čak manje bitan ođe. Radi se o potpuno deformisanim vrijednosnim sudovima, koje dovode u sumnju njenu sposobnost rasuđivanja. Makar sto doktorata imala.

  35. The Following 3 Users Say Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  36. #3575
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    @Zedd @Ostoja

    Uopšte nije biranje između dva zla, kad si dosad samo mogao da se zaposliš u školi ako si član partije ili ako imaš vezu. To je jedan od razloga zašto nam je obrazovanje takvo kakvo jeste.

    Ministar koji bude obezbijedio da se kadrovi u obrazovnim ustanovama biraju po znanju i vještinama, a ne partijskoj ili nekoj drugoj pripadnosti, imaće moju podršku, bez obzira na to kako bude uređivao svoj lični FB profil.

    Ovo zasad obećava:

    Vesna Bratić: U mom resoru struka će biti ispred politike

    https://m.cdm.me/politika/vesna-brat...pred-politike/
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  37. The Following 2 Users Say Thank You to Viscount For This Useful Post:


Page 143 of 214 FirstFirst ... 4393133139140141142143144145146147153193 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 23:46
  2. sajtu Vlade Republike Crne Gore
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 28-01-07, 04:15
  3. Replies: 3
    Last Post: 20-06-05, 06:55
  4. Pretnje Ostroskom likvidacijom u ime Vlade Crne Gore
    By harambasa in forum Politika generalno
    Replies: 7
    Last Post: 16-03-05, 14:17
  5. Radom Milove vlade nezadovoljno skoro 70% gradjana Crne Gore
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 27-02-04, 14:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •