Page 148 of 214 FirstFirst ... 4898138144145146147148149150151152158198 ... LastLast
Results 3,676 to 3,700 of 5344

Thread: Novi sastav Vlade Crne Gore-diskusija

Thanks Thanks Given 
    181
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    77 Posts

Ti vjerovatno govoriš o nekoj izjavi a ja o statement-u sa društvenih mreža. Mada,sad kad razmislim o ovome što si rekao, kontekst je mogao da bude ironičan ali ga ja u svjetlu svega (što je propagandna mašinerija iskopala) ne doživljavam ironičnim.Ne mislim da sam se primio na propagandu diskreditacije,stvari treba nazivati onim kakve jesu,siguran sam da i mandatar isto to želi.

...I’ll always be that kid
    With the rolled up socks...

Thanks Thanks Given 
    357
    Thanks Thanks Received 
    825
    Thanked in
    340 Posts

Ovo je puna objava... Komentar ide uz sliku:

Thanks Thanks Given 
    189
    Thanks Thanks Received 
    301
    Thanked in
    168 Posts

Ovo je jedan solidan smisao za humor

4. The Following 4 Users Say Thank You to pumba For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    182
    Thanks Thanks Received 
    1,021
    Thanked in
    542 Posts

Quote Originally Posted by ToJeMojBrat View Post
    Ti vjerovatno govoriš o nekoj izjavi a ja o statement-u sa društvenih mreža. Mada,sad kad razmislim o ovome što si rekao, kontekst je mogao da bude ironičan ali ga ja u svjetlu svega (što je propagandna mašinerija iskopala) ne doživljavam ironičnim.Ne mislim da sam se primio na propagandu diskreditacije,stvari treba nazivati onim kakve jesu...
    Apsolutno. I zato ne treba kidati postove na pola da se ne bi vidjelo da se radi o ironičnom odgovoru na optužbe da je chetnik.

Trebalo bi neke NVO da se stide ovakve lične kampanje progona protiv jedne žene, ali graždanisti ionako nekih 30% stanovništva nikad nisu ni smatrali građanima koji zaslužuju puna ljudska prava.

Thanks Thanks Given 
    181
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    77 Posts

Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Apsolutno. I zato ne treba kidati postove na pola da se ne bi vidjelo da se radi o ironičnom odgovoru na optužbe da je chetnik.

Trebalo bi neke NVO da se stide ovakve lične kampanje progona protiv jedne žene, ali graždaniste ionako nekih 30% stanovništva nikad nisu ni smatrali građadnima koji zaslužuju puna ljudska prava.
    Ok. Post sam iskidao jer sam htio da se referenciram na izjavu, sliku sam dobio sa sve podvučenim izjavom i hashtagom. Po meni jedini ironični kontekst je slikanje i eventualni pokušaj intelektualne predstave slikanja u ogledalu. Možda nemam smisla za nacionalistički humor i izvinjavam se i dotičnoj i bilo kome ko misli da sam to smišljeno postavio u cilju bilo čega (moderacija može obrisati sliku iz mojeg prethodnog posta). Uostalom,post poslije mene je cijela objava.

Ti ga doživljavaš ironičnim odgovorim na ... (Nešto), ja ga doživljavam drugačije. Vjerovatno je do mojeg smisla za humor.

...I’ll always be that kid
    With the rolled up socks...

Thanks Thanks Given 
    1,017
    Thanks Thanks Received 
    748
    Thanked in
    383 Posts

Zar nije ona ugasila fb? Odakle ove slike, da nije ovo Arhimedov media clipping Ne daj boze da ja dodjem do neke pozicije, momentalno bi mi nasli neku profilnu sliku sa fejzbuk naloga od prije 15 godina. Ili neku sa sajkacom i tri dignuta prsta, imam i to, ali bih znao od koga je to procurilo je li @zedd @medo_je @gandalf white
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

Thanks Thanks Given 
    228
    Thanks Thanks Received 
    264
    Thanked in
    170 Posts

A zamisli tek da sam ja na njenom mjestu

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

Thanks Thanks Given 
    931
    Thanks Thanks Received 
    2,638
    Thanked in
    1,364 Posts

Quote Originally Posted by pumba View Post
    slično pomislih fora bi bila da napravi IG nalog kad postane i zvanično ministarka

'IQ 86 u prosjeku rasturi ovu zemlju'

Thanks Thanks Given 
    1,017
    Thanks Thanks Received 
    748
    Thanked in
    383 Posts

Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    A zamisli tek da sam ja na njenom mjestu

Imam i tri prsta iz vatikana
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

Thanks Thanks Given 
    182
    Thanks Thanks Received 
    1,021
    Thanked in
    542 Posts

Quote Originally Posted by ToJeMojBrat View Post
    Ok. Post sam iskidao jer sam htio da se referenciram na izjavu, sliku sam dobio sa sve podvučenim izjavom i hashtagom. Po meni jedini ironični kontekst je slikanje i eventualni pokušaj intelektualne predstave slikanja u ogledalu. Možda nemam smisla za nacionalistički humor i izvinjavam se i dotičnoj i bilo kome ko misli da sam to smišljeno postavio u cilju bilo čega (moderacija može obrisati sliku iz mojeg prethodnog posta). Uostalom,post poslije mene je cijela objava.

Ti ga doživljavaš ironičnim odgovorim na ... (Nešto), ja ga doživljavam drugačije. Vjerovatno je do mojeg smisla za humor.
    Izvini, ne optuzujem tebe licno ni za sta, ocigledno je da nemas lose namjere. Samo mi se malo gadi ova kampanja cija je poenta da vjernik i etnicki Srbin ne moze biti ministar.

Thanks Thanks Given 
    357
    Thanks Thanks Received 
    825
    Thanked in
    340 Posts

Odgovor na koje konkretno optužbe? Ko ju je to optužio da je četnik?

Da naglasimo da je objava iz jula. Za ovu ženu skoro niko nije znao do prije neđelju dana, a kamoli da je za nešto optužuje.

Quote Originally Posted by pumba View Post
    I ono pljuvanje Dežulovića je isto bio vrhunski humor.

Ajde da mu je žena rekla da pojma nema o čemu priča, da sere napamet, da je budala...
    Ali ni pet ni šest no "ustaško đubre".
    Last edited by ASC; 07-11-20 at 21:52.

Thanks Thanks Given 
    647
    Thanks Thanks Received 
    820
    Thanked in
    448 Posts

Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Zar nije ona ugasila fb? Odakle ove slike, da nije ovo Arhimedov media clipping Ne daj boze da ja dodjem do neke pozicije, momentalno bi mi nasli neku profilnu sliku sa fejzbuk naloga od prije 15 godina. Ili neku sa sajkacom i tri dignuta prsta, imam i to, ali bih znao od koga je to procurilo je li @zedd @medo_je @gandalf white
    Auh kad se sjetim BUS DRIVER
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

14. The Following User Says Thank You to Zedd For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    194
    Thanked in
    94 Posts

. Samo mi se malo gadi ova kampanja cija je poenta da vjernik i etnicki Srbin ne moze biti ministar.
    Ovo je zamijena teza. Ja vidim da se kritikuje ponasanje nekih ljudi.
    Ministri ne treba da se biraju zato sto jesu ili nisu vjernici, zato sto jesu ili nisu Srbi. Treba da se biraju zbog svog znanja iz odgovarajuce oblasti.
    E sad ...ako imas doktoricu koja je zavrsila tezak fakultet, pa onda zavrsila specijalizaciju, pa onda godinama radila, pa sad mjesecima gleda na poslu kako ljudi umiru od Covid-a......i onda sve to zaboravi kad umre Amfilohije....i dozvoli onu sprdnju u KBC-u. Tim cinom ona je svoju privatnu stvar ( vjeru ) stavila iznad svoje profesije, iznad interesa svojih pacijenata, iznad zakona.
    Ona ne moze vise biti kredibilna ni kao doktor, a predlog za ministra je sprdnja sa zdravim razumom.
    Za mene ona vise nije doktorica, nego vjerujuci idiot. Siguran sam da ima dosta obicnih ljudi, vjernika, koji to nikad ne bi napravili.
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

Thanks Thanks Given 
    182
    Thanks Thanks Received 
    1,021
    Thanked in
    542 Posts

Quote Originally Posted by high View Post
    Ovo je zamijena teza. Ja vidim da se kritikuje ponasanje nekih ljudi.
    Ministri ne treba da se biraju zato sto jesu ili nisu vjernici, zato sto jesu ili nisu Srbi. Treba da se biraju zbog svog znanja iz odgovarajuce oblasti.
    E sad ...ako imas doktoricu koja je zavrsila tezak fakultet, pa onda zavrsila specijalizaciju, pa onda godinama radila, pa sad mjesecima gleda na poslu kako ljudi umiru od Covid-a......i onda sve to zaboravi kad umre Amfilohije....i dozvoli onu sprdnju u KBC-u. Tim cinom ona je svoju privatnu stvar ( vjeru ) stavila iznad svoje profesije, iznad interesa svojih pacijenata, iznad zakona.
    Ona ne moze vise biti kredibilna ni kao doktor, a predlog za ministra je sprdnja sa zdravim razumom.
    Za mene ona vise nije doktorica, nego vjerujuci idiot. Siguran sam da ima dosta obicnih ljudi, vjernika, koji to nikad ne bi napravili.
    Ne mozes mene optuzivati za zamjenu teza pa onda odjednom preskociti sa Braticke na (kandidata za) ministarku zdravlja. Pricamo li o prvoj ili drugoj?

O prvoj se ocigledno radi o kampanji koja postaje vrlo licna, gdje se prvo njena vjerska pripadnost (tj njeno citanje pjesme o smrti njenog vjerskog poglavara) koristilo kao nekakav diskvalifikujuci faktor.

Sad se kopaju i distribuiraju njene fotke u kostimu (valjda je kupanje u kostimu takodje diskvalfikuje kao kandidata za ministra). Onda se nalaze stare objave koje se pazljivo isijeku da bi se postigao zeljeni propagandni efekat.

Uporedbe radi, nasi mediji bi slavili Bosnjaka koji kaze "ja sam bosnjacki nacionalista, ali – ili upravo zato – bih životom branio jednog Lazara". Kad etnicka Srpkinja to isto kaze odjednom to postaje materijal za medijsku histeriju na regionalnim televizijama.

Nisam tu previse emocionalno angazovan, na nekom sustinskom nivou meni ne polazi za rukom da shvatim vjernike, ali je gadno gledati takvu primjenu dvostrukih standarda sa pozicija nekakve licemjerne odbrane gradjanskog drustva.

Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    187
    Thanked in
    80 Posts

Зна сам одма да сам се зајеба кад сам се слика са руском заставом.

Компромитовали ме неки Срби за Лучиндан,запели Русија,па Русија,те ја под заставу,што ћу,немадох куд.

А имам и диплому...

Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    194
    Thanked in
    94 Posts

Meni je svejedno o kojoj se prica. Napisao sam koji treba da budu kriterijumi.
    Doktorica je bila zgodan primjer da objasnim zasto vjernik moze biti nepozeljan za ministra.
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    30 Posts

Quote Originally Posted by ASC View Post
    Ovo je puna objava... Komentar ide uz sliku:
    Sve mi se vise i vise dopada ova djevojka. Pametna + smisao za humor. TOP

Thanks Thanks Given 
    357
    Thanks Thanks Received 
    825
    Thanked in
    340 Posts

Quote Originally Posted by Geralt of Rivia View Post
    Зна сам одма да сам се зајеба кад сам се слика са руском заставом.

Компромитовали ме неки Срби за Лучиндан,запели Русија,па Русија,те ја под заставу,што ћу,немадох куд.

А имам и диплому...
    Nikad ne reci nikad:

Thanks Thanks Given 
    182
    Thanks Thanks Received 
    1,021
    Thanked in
    542 Posts

Quote Originally Posted by high View Post
    ...Doktorica je bila zgodan primjer da objasnim zasto vjernik moze biti nepozeljan za ministra.
    To mozes da mislis ali ne bi trebalo javno da govoris, jer nema nikakve razlike u odnosu na izjavu "zgodan primjer da objasnim zasto LGBT moze biti nepozeljan za ministra".

Thanks Thanks Given 
    647
    Thanks Thanks Received 
    820
    Thanked in
    448 Posts

Divno majkemi, borimo se za promjenu sistema ali uz isto jednoumlje koje vlada evo 30 godina.. Ne smije se ništa reći za ovog i za onog, neka te, nemojmo i tako prođe 31 godina..

Da mi je iz kuće ako mi nešto ne štima - ne štima mi.. Valjda smo se svi borili da prave stvari stavimo na pravo mjesto ili da ih nazovemo pravim imenom..

Zato što sve kroz tu neku emociju i doživljavamo nama je džaba da nam je i Isak Adižes na čelu ekonomije/biznisa..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

23. The Following User Says Thank You to Zedd For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    2,129
    Thanks Thanks Received 
    2,731
    Thanked in
    1,068 Posts

Ne mozes mene optuzivati za zamjenu teza pa onda odjednom preskociti sa Braticke na (kandidata za) ministarku zdravlja. Pricamo li o prvoj ili drugoj?

O prvoj se ocigledno radi o kampanji koja postaje vrlo licna, gdje se prvo njena vjerska pripadnost (tj njeno citanje pjesme o smrti njenog vjerskog poglavara) koristilo kao nekakav diskvalifikujuci faktor.

Sad se kopaju i distribuiraju njene fotke u kostimu (valjda je kupanje u kostimu takodje diskvalfikuje kao kandidata za ministra). Onda se nalaze stare objave koje se pazljivo isijeku da bi se postigao zeljeni propagandni efekat.

Uporedbe radi, nasi mediji bi slavili Bosnjaka koji kaze "ja sam bosnjacki nacionalista, ali – ili upravo zato – bih životom branio jednog Lazara". Kad etnicka Srpkinja to isto kaze odjednom to postaje materijal za medijsku histeriju na regionalnim televizijama.

Nisam tu previse emocionalno angazovan, na nekom sustinskom nivou meni ne polazi za rukom da shvatim vjernike, ali je gadno gledati takvu primjenu dvostrukih standarda sa pozicija nekakve licemjerne odbrane gradjanskog drustva.
    Vala toliko pominjete te slike u kupaćem da sam se zainteresovao.

@Dejan ?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Thanks Thanks Given 
    1,017
    Thanks Thanks Received 
    748
    Thanked in
    383 Posts

Dajte ljudi stvarno. @ASC ti imas arhivu svih prisutnih, daj obraduj nas

26. The Following User Says Thank You to Dejan For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    326
    Thanked in
    181 Posts

Заиста је смијешно замјерати било коме било шта а подржавати дпс.

Thanks Thanks Given 
    182
    Thanks Thanks Received 
    1,021
    Thanked in
    542 Posts

Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Vala toliko pominjete te slike u kupaćem da sam se zainteresovao.
    Ko ti je kriv kad nisi pripadnik tajne kabale ljudi reptila

Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    187
    Thanked in
    80 Posts

Quote Originally Posted by ASC View Post
    Nikad ne reci nikad
    Јес мајку му,ко би рекао да је Кевин Костнер са The Postmen снимио филм испред свог времена...

Page 148 of 214 FirstFirst ... 4898138144145146147148149150151152158198 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)