Page 55 of 214 FirstFirst ... 54551525354555657585965105155 ... LastLast
Results 1,351 to 1,375 of 5331

Thread: Novi sastav Vlade Crne Gore-diskusija

  1. #1351
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Lega si na Veljovića, a radi se o realno o gomili drugih stvari i pozicija. A prije svega principa, jer cijelo vrijeme ide se sa narativom "mi ćemo po zakonu" i onda paneš već na formiranju. Možda se Veljović može tumačiti kao spin, ali neću. Složićeš se da ove stvari nisu baš spinovanje, kako si rekao na prvu loptu. Sekanje kroz državni aparat nije slikanje selfija i intervjui medijima. Od toga sekanja se iskusno izmakao Aleksa. Ima tu masa rudarstva. A ako bih ti pomenuo da bi, po praksi, nije po propisima ali je korisno, svaki propis trebalo da čekira Sekretarijat ili već kako se sad zove za zakonodavstvo, u smislu da je usklađen sa ostalim propisima. A tamo rade neke tete od 50+ godina, za koje je jedan moj frend rekao "najveći profesionalci u Vladi". Da ti ga ne bi obarao Ustavni sud, kada nekome nije u interesu da je takav propis.

    Mene samo zanima koliko će svima u novoj većini, kao i simpatizerima trebati da shvate da nisu više opozicija. Koliko će DPS-u trebati da shvati da nije vlast. Ko prvi shvati biće u prednosti.
    Pricanje o smjenama nije "padanje na formiranju". Ako pocnu da smjenjuju nezakonito to je "padanje na formiranju". Pregovori o novoj vladi *moraju* da se bave imenovanjima na najvaznije pozicije. Pravice ljudi dovoljo pogresnih koraka, nema potrebe da se greske izmisljaju tamo gdje ih nema.

  2. #1352
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Pricanje o smjenama nije "padanje na formiranju". Ako pocnu da smjenjuju nezakonito to je "padanje na formiranju". Pregovori o novoj vladi *moraju* da se bave imenovanjima na najvaznije pozicije. Pravice ljudi dovoljo pogresnih koraka, nema potrebe da se greske izmisljaju tamo gdje ih nema.
    Ne pricam o smjenama nego o imenovanjima novih da bude po zakonu. Ili prvo promijeni zakon.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  3. #1353
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    U pravu je @Gagarin za ovo. Rukovodeće pozicije u agencijama, upravama i sl. nijesu političke, no se radi o pozicijama sa konkursima. Ako budu politički postavljali ljude na te pozicije preći će tu neku liniju koju su nacrtali kad su obećavali da će sve te stvari biti po zakonu. Đe je onda granica, postavlja se pitanje, i u čemu je razlika između ovih i onih.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  4. #1354
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    477
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Ne moze bit granice...cim je koalicija ovoliko nehomogena sa previse izrazenim razlikama.
    Morace se peglat razna nezadovoljstva i jednacine rukovodecim mjestima na nizim levelima institucija nazalost.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  5. The Following User Says Thank You to Sidewinder For This Useful Post:


  6. #1355
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 17.posa View Post
    To za Demohriscansku stranku je predložio Zeljko Ivanović, a on je iz Vijesti, a Vijesti ne lažu Ne znam koliko bi se sa njima usrećili, to bi bila stranka koja bi zastupala interese crkve, a to je lijepo ako ćemo da postanemo desničarsko konzervativno društvo, sto nadam se nije cilj.
    Ja to doživljavam kao jedan korak u marginalizaciji divljaka iz df-a, a poslije će biti lakše, pod uslovom da malo normalizujemo cijelu i političku i društvenu i ekonomsku scenu. Ipak je dps 30 godina uništavao stvari, godinama njegovao df, tako da ne može sve preko noći da se promijeni. Čak i kad bi postojala dobra volja svih učesnika.
    Last edited by ćepanica; 13-10-20 at 11:12.

  7. #1356
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ćepanica View Post
    Ja to doživljavam kao jedan korak u marginalizaciji divljaka iz df-a, a poslije će biti lakše, pod uslovom da malo normalizujemo cijelu i političku i društvenu i ekonomsku scenu. Ipak je dps 30 godina uništavao stvari, godinama njegovao df, tako da ne može sve preko noći da se promijeni. Čak i kad bi postojala dobra volja svih učesnika.
    Shvatio sam da je to ideja, ali se bojim da ćemo u narednom periodu imati problem da smanjimo uticaj crkve na politički život. Lako je reci za DF da su ajvani, ovamo će isti ti ajvani da se kriju iza Boga i svetaca. Sto se tiče normalizacije, nema tu ljeba, nemamo mi intelektualnu elitu koja bi nas izvukla iz ovog blata u kojem smo zaglibili.
    Ne bih se smio zaklet', ali mi se isto cini da je to onako kako ja kazem

  8. The Following User Says Thank You to 17.posa For This Useful Post:


  9. #1357
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    U pravu je @Gagarin za ovo. Rukovodeće pozicije u agencijama, upravama i sl. nijesu političke, no se radi o pozicijama sa konkursima. Ako budu politički postavljali ljude na te pozicije preći će tu neku liniju koju su nacrtali kad su obećavali da će sve te stvari biti po zakonu. Đe je onda granica, postavlja se pitanje, i u čemu je razlika između ovih i onih.
    Da, i Veselin Veljovic je postavljen "konkursom". Postoje zakoniti nacini da se te smjene izvedu. Recimo, promjenom zakona.

  10. #1358
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Ako se budemo ekonomski oporavljali, računam da će i crkva imati manji uticaj. Teže je zloupotrebiti nečiji osjećaj nemoći, beznađa i nezadovoljstva ako sve te stvari oslabe. Oni najokoreliji nacionalisti će uvijek biti isti, cilj je da njihov procenat ostane na tom fiksnom nivou i da se ne osnažuje pripadnicima svih ostalih kategorija ljudi.

    Isto kao kad slomljena kost loše zaraste. Da bi zarasla kako treba prvo mora ponovo da se slomi. Moje mišljenje je da je smjena dps-a lonljenje pogrešno zarasle kosti, a marginalizovanje df-a i smanjivanje uticaja crkve treba da se dešava kako kost bude ispravno srastala. Neka bude da može da se desi da se utopimo u sprske nacionalističke ciljeve, ali dps sa satelitima je toliko loš da je to rizik koji moramo da preuzmemo. Ako se u Crnoj Gori stvarno dostigne 3/5 većina u parlamentu za raspisivanje nekog referenduma ili tolika većina na referendumu se izjasni protiv crnogorske državnosti, onda nismo ni zaslužili da postojimo. Eto dps-u prilike da brani državu iz opozicionih klupa tako što neće glasati ni za jedan predlog koji bi eventualno išao u tom smjeru.
    Last edited by ćepanica; 13-10-20 at 12:01.

  11. #1359
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    @ćepanica
    Teorijski izgleda dobro, ali ja zbilja ne vjerujem u to. Nadam se da ćeš ti biti u pravu, jer je tako bolje za sve nas.
    Ne bih se smio zaklet', ali mi se isto cini da je to onako kako ja kazem

  12. #1360
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Da, i Veselin Veljovic je postavljen "konkursom". Postoje zakoniti nacini da se te smjene izvedu. Recimo, promjenom zakona.
    Samo da na njegovo mjesto ne dođe neki novi Veljović. Veljovića ima koliko ti duša želi.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  13. #1361
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Zdravko Krivokapić, mandatar za premijera Crne Gore, rekao je da je, kada su odnosi sa Srbijom u pitanju, najbolji stav kralja Nikole, koji je govorio da postoje „dva kralja koji žive u dve srpske države“.

    Krivokapić je dodao i kako „želi dobre odnose sa svim zemljama u regionu, a prevashodno sa Srbijom“.


    On je ponovio da će pozvati predsednika Srbije Aleksandra Vučića u zvaničnu posetu.


    „Najveći deo Srba koji žive na ovim prostorima su autohtoni, ako to poredimo sa košnicama, onda svaka košnica ima svoju maticu. To je nešto što ja lično doživljavam, a mislim i 80 odsto srpskog naroda koji živi na ovim prostorima“.


    O odnosima Srbije i Crne Gore, Krivokapić je citirao i kralja Nikolu.


    „Najbolji stav je onaj koji je imao kralj Nikola, da su to dva kralja koji žive u dve srpske države. Postoji izuzetna povezanost, i u bratstvu, i u sestrinstvu i u kumstvu, koja daju nadu da možemo zajednički da dođemo do mnogo dobrih rešenja u kome ćemo kroz prirodno uvažavanje naći meru dobrote za sve“, rekao je on.
    Eto tako.
    "Srpski svet", pokušaj broj...?

    Inače, manje bitno, Krivokapić ne može da zove Vučića u posjetu, jer će on biti premijer, a Vučić je predsjednik. Može da pozove jedino Brnabić.

    Link: https://rs-lat.sputniknews.com/regio...kralja-nikole/
    In vino veritas

  14. The Following User Says Thank You to johnny bravo For This Useful Post:


  15. #1362
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    148
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    34
    Thanked in
    27 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Eto tako.
    "Srpski svet", pokušaj broj...?

    Inače, manje bitno, Krivokapić ne može da zove Vučića u posjetu, jer će on biti premijer, a Vučić je predsjednik. Može da pozove jedino Brnabić.

    Link: https://rs-lat.sputniknews.com/regio...kralja-nikole/
    Ovom izjavom je saradnja URE i ZBCG završena.

  16. #1363
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Jes', kako nije.
    Nije im smetao Carević u Budvi, koji tvrdi da su Srbi 2006. "aneksirani", da je Boka oduvijek bila "srpska zemlja" i sl.

    Nisu im smetali Joanikije, Amfilohije. Ne smetaju im Mandić, Knežević, Medojvić i ostali. Njihove izjave i djela su makar poznata, pa ne moram pisati ispisano.

    Zašto misliš da bi im zasmetao Krivokapić?
    Last edited by johnny bravo; 13-10-20 at 13:44.
    In vino veritas

  17. The Following 3 Users Say Thank You to johnny bravo For This Useful Post:


  18. #1364
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post

    Inače, manje bitno, Krivokapić ne može da zove Vučića u posjetu, jer će on biti premijer, a Vučić je predsjednik. Može da pozove jedino Brnabić.
    pošto se Brnabić pita nešto, pa ono. prije par godina kada je bio čini mi se mandatar sastajao se sa predsjednicom Hrvatske. tako da odje dolazi Vučić


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  19. #1365
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Ishj sad vele prenose Crnu Goru za Srbiju ahahahahahhhha. Nekako je manje smiješno danas
    Ne bih se smio zaklet', ali mi se isto cini da je to onako kako ja kazem

  20. The Following User Says Thank You to 17.posa For This Useful Post:


  21. #1366
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    pošto se Brnabić pita nešto, pa ono. prije par godina kada je bio čini mi se mandatar sastajao se sa predsjednicom Hrvatske. tako da odje dolazi Vučić


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Po diplomatskom protokolu, premijer može da uputi poziv premijeru i predsjednik predsjedniku. Mogu se, naravno, u sklopu posjete organizovati drugi sastanci i posjete kome god, ali poziv Vučiću ne može da uputi Krivokapić. Nije ovo ni bitno toliko, ali, eto, čisto da neko upozna Krivokapića sa protokolom.
    Last edited by johnny bravo; 13-10-20 at 13:45.
    In vino veritas

  22. The Following User Says Thank You to johnny bravo For This Useful Post:


  23. #1367
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Ne zbam sto ste toliko zapeli oko toga kako se neko smjenjuje ili postavlja, ili mu se nelegalno produzava mandat, a sve unutar trenutnih zakonskih okvira.
    Pa evo imamo 30 godina prakse kako se to radi, a da je sve zakonski.
    Tipa rasformiras ministarstvo i od dva napravis jedno, a onda sve direktorate podijelis ili ukrupnis dva ili tri u jedno, nova sistematizacija radnih mjesta, otpremnina po zakonu od 24 mjeseca i ajde kuci.
    Vi kao da je nuklearna fizika to, a ne evo za 30 godina DPS to do savrsenstva doveo.
    Kao da drzava mora da ima sekretarijate, direktorate i slicna radna mjesta kao danas.
    Pa do sada se kada je bilo potrebno da se neustavno produzi mandat, samo reimenuje institucija i ona je zakonski nova, pa moze. Slucaj dr Mugose i instituta za javno zdravlje. I sve je unutar okvira zakona, i to danasnjih. Nista da se ne mijenja.
    Evo npr, Veljovica je lako skinuti, samo se Uprava policije vrati dje treba a to je Ministarstvo unutrasnjih poslova, i mozes po sadasnjem zakonu da biras novog sefa uprave.
    A ovamo gagarin zapjenio kako se krse zakoni.
    Ne brini se, znaju ovo sto ja pricam i ovi koji ce da formiraju vlast.
    Bice da se place ovuda kako je to zakonito ali nemoralno....

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  24. The Following 2 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  25. #1368
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Po diplomatskom protoklu, premijer može da uputi poziv premijeru i predsjednik predsjedniku. Mogu se, naravno, u sklopu posjete organizovati drugi sastanci i posjete kome god, ali poziv Vučiću ne može da uputi Krivokapić. Nije ovo ni bitno toliko, ali, eto, čisto da neko upozna Krivokapića sa protokolom.
    Pa nam je aktuelni predsjednik prosle godine bio na premijerskom samitu EU i drzava kandidata, pa eto evropljani pretekose protokol.
    Dobro ga sad nauciste. Polako, naucicete i vi zakone ove drzave isto kao sto smo ih i mi poznavali evo 30 godina

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  26. #1369
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default Novi sastav Vlade Crne Gore-diskusija

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Po diplomatskom protokolu, premijer može da uputi poziv premijeru i predsjednik predsjedniku. Mogu se, naravno, u sklopu posjete organizovati drugi sastanci i posjete kome god, ali poziv Vučiću ne može da uputi Krivokapić. Nije ovo ni bitno toliko, ali, eto, čisto da neko upozna Krivokapića sa protokolom.


    poznat mi je protokol, samo kažem da neke to ne zanima previše zna se dobro koliko je onome gore bitno da ga odje ljudi koji se izjašnjavaju kao Srbi vole očekujem ako ne do kraja ove, onda svakako početkom iduće godine zvaničnu posjetu iz Srbije. pogotovo imajući u vidu popis koji predstoji a koji je njima jaako bitan


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by outline; 13-10-20 at 13:46.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  27. #1370
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    148
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    34
    Thanked in
    27 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 17.posa View Post
    Ishj sad vele prenose Crnu Goru za Srbiju ahahahahahhhha. Nekako je manje smiješno danas
    Spada li pod tim marketinškim odgovorom o transportu za Srb i ono kad uđeš u neku crkvu i potpuno joj promijeniš enterijer???
    Jednostavmo ni Zdravko ni Manda ni drugi ne mogu sakriti ono što su, ali jbg neko kaže da je Zeta ka PSŽ i to je komedija ali kad Zdravko kaže da amerikanac ne može bit terorista to se prećuti...
    Isti je K prenio ti crkvu iz npr Ct u Požarevac ili crkvi na Ct promijenio sve i sad je ona ka ona u Požarevac.
    Uglavnom URA preko ovoga ne može da pređe...

  28. #1371
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Samit je multilateralan. Susreti drzavnika su očekivani. Ovđe je riječ o bilateralnom sastanku i diplomatskom protokolu poziva drzave domaćina.

    Protokol nije zakon ali jeste kultura koja se traži i rijetko ko je krši zbog tog diplomatskog dojma.


    Sent from my Telefunken
    Ma znam kako ide protokol, samo nije bas da se svi toga drze kao pijan plota.
    Americki sef Stejt Departmenta se uglavnom srece sa premijerima i predsjednicima posebno drzava treceg svijeta.
    Ovo sto sam mu pomenuo je bio premijerski skup EU zapadni balkan, i bili su sve premijeri drzava(predsjednici vlada) osim Djukanovic i Vucic
    Pa tad nije pojedinima smetao protokol da je trebao Markovic da se pojavi, a ne da Djukanovic dokazuje da se jos pita u DPS i drzavi. Ista stvar i sa Vucicem.
    Bilateralni sastanci se organizuju sa onim ko se pita u drzavi, a to Brnabicka nije sigurno

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  29. #1372
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Samit je multilateralan. Susreti drzavnika su očekivani. Ovđe je riječ o bilateralnom sastanku i diplomatskom protokolu poziva drzave domaćina.

    Protokol nije zakon ali jeste kultura koja se traži i rijetko ko je krši zbog tog diplomatskog dojma.


    Sent from my Telefunken
    Postoji samit EU - Zapadni Balkan, nikakav premijerski samit. Inače, svakako sam prilično siguran da je Marković učestvovao, a ne Đukanović.
    Mrzi me to da provjeravam, s obzirom na inspirativnost i demokratski kapacitet Hel Rejzera kao sagovornika.
    In vino veritas

  30. #1373
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ResidentEvil View Post
    Spada li pod tim marketinškim odgovorom o transportu za Srb i ono kad uđeš u neku crkvu i potpuno joj promijeniš enterijer???
    Jednostavmo ni Zdravko ni Manda ni drugi ne mogu sakriti ono što su, ali jbg neko kaže da je Zeta ka PSŽ i to je komedija ali kad Zdravko kaže da amerikanac ne može bit terorista to se prećuti...
    Isti je K prenio ti crkvu iz npr Ct u Požarevac ili crkvi na Ct promijenio sve i sad je ona ka ona u Požarevac.
    Uglavnom URA preko ovoga ne može da pređe...
    URA ne može da pređe preko nečeg. Daj da vidimo i to čudo. Možda ako ovo zadire u interese Žarka Rakcevica i Miska Perovića, ali ne čini mi se.
    Ne bih se smio zaklet', ali mi se isto cini da je to onako kako ja kazem

  31. #1374
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default



    In vino veritas

  32. #1375
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    1,263
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    82 Posts

    Default


Page 55 of 214 FirstFirst ... 54551525354555657585965105155 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. sajtu Vlade Republike Crne Gore
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 28-01-07, 03:15
  3. Replies: 3
    Last Post: 20-06-05, 05:55
  4. Pretnje Ostroskom likvidacijom u ime Vlade Crne Gore
    By harambasa in forum Politika generalno
    Replies: 7
    Last Post: 16-03-05, 13:17
  5. Radom Milove vlade nezadovoljno skoro 70% gradjana Crne Gore
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 27-02-04, 13:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •