Page 142 of 214 FirstFirst ... 4292132138139140141142143144145146152192 ... LastLast
Results 3,526 to 3,550 of 5331

Thread: Novi sastav Vlade Crne Gore-diskusija

  1. #3526
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,710
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ne ja brate, pišem sa marsa.

    A ti pratiš najveće dileje i fanatike po FB i onda znaš kako cijela Crna Gora razmišlja.

    A ti misliš da je preko 30% ljudi glasalo Mandića? Kako onda objašnjavaš to da su pred predlaganje mandatara lidere DFa tražili najradikalniji Srbi po kancelarijama da ih pitaju planiraju li to izdaju (ono kad su iz DFa rekli sa moraju da provjere ima li Krivokapić još uvijek njihovu podršku). DF je na maksimum 10% i to je mjera hard core glasača. Sa druge strane DPS će da se raspe čim se vlada formira. Izbori su u NK sledeće godine, viđećeš im rezultat.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Brate, ja zivim u Cg, prosao sam je od juga do sjevera i dobro znam kako se razmislja i da ce nacionalne teme da se provlace u narednih 70 godina. Toliko se podcjenjuje DF a oni su i na proslim izborima ostvarili fantastican rezultat, sad jos bolji jer su potpomognuti SPC. Ako su njihovi glasaci sada razocarali Mandom, samo ce se preliti na Zdravkovu i Milacinu stranu, ali mentalni sklop i biraci ostaju isti, nista se ne mijenja. Tako ste govorili da ce df i dps da se prospu i na ove izbore pa vidimo kako su prosli. Ali jednom morate ubosti


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  2. #3527
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,349
    Thanks Thanks Given 
    14,771
    Thanks Thanks Received 
    4,106
    Thanked in
    2,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Kako onda objašnjavaš to da su pred predlaganje mandatara lidere DFa tražili najradikalniji Srbi po kancelarijama da ih pitaju planiraju li to izdaju (ono kad su iz DFa rekli sa moraju da provjere ima li Krivokapić još uvijek njihovu podršku).

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Ovo ti je iz 1 u 1.
    A Tripi ima razmišljanje i priču DPS bota. Nažalost.


    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  3. #3528
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    https://volimpodgoricu.me/2020/11/06...mate-problema/
    Mogu reci ioako nisam fan ovih novih vlastodrzaca mogu reci da je mudo pipun a cetinjani ka i vazda na gomilu junaci pizme

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  4. #3529
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3,659
    Thanks Thanks Given 
    573
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    ...Kiks je napravljen zbog nedostatka manjina u predloženom sastavu...
    Slažem se ali to nije jedini kiks, sklon sam mišljenju da je izbor ministarke sa radikalnim stavovima takođe fail. Npr, najnovija iskopana Instagram slika na kojoj za sebe kaže da je četnik (ukoliko nije fotomontaža) a koliko se sjećam,mandatar je na jednoj konferenciji za štampu eksplicitno rekao novinarima da mu ne prišivaju taj epitet samo zato što ima bradu i što je slučajno zatečen na jednom snimku sa YT.

    Po buksovcima budućoj ministarki treba dati 400 dana da se dokaže jer pokriva 4 resora a bilo je tu još dosta dobrih osvrta,da ne spojlujem...

    Vlada koju si pominjao da treba da bude vlada svih i da pomiri narod,možda je neka iduća (neapostolska) vlada,tu negdje Dritanova predizborna priča da ćemo nakon izbora biti u nekom tranzitnom periodu,sve više ima smisla.

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Da je DPS pametan, ko što nije, pa da predstavi vladu u sijenci. Nego ima problem što DPS teško da može da nađe i to 12 ljudi da nijesu u glib uvaljani do guše...
    Očigledno je teško naći 12 kredibilnih ljudi na bilo kojoj strani. Jedino bi DF-u bilo lako da isporuči provjerenu,moralno neukaljanu, sposobnu,dvanaestorku.Oh wait...

    ...I’ll always be that kid
    With the rolled up socks...





  5. #3530
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ToJeMojBrat View Post
    Slažem se ali to nije jedini kiks, sklon sam mišljenju da je izbor ministarke sa radikalnim stavovima takođe fail. Npr, najnovija iskopana Instagram slika na kojoj za sebe kaže da je četnik (ukoliko nije fotomontaža) ....
    Ajde da ne vadimo stvari iz konteksta, kao da smo, nedajboze, CdM ili Analitika, pa citiramo da je rekla "ja sam srpski nacionalista" a preskacemo nastavak "Ali – ili upravo zato – bih životom branila jednu (Es)Minku kao i jednu Milicu. Kuća nam ga daje, što bi ovdje rekli."

  6. #3531
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3,659
    Thanks Thanks Given 
    573
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    Ti vjerovatno govoriš o nekoj izjavi a ja o statement-u sa društvenih mreža. Mada,sad kad razmislim o ovome što si rekao, kontekst je mogao da bude ironičan ali ga ja u svjetlu svega (što je propagandna mašinerija iskopala) ne doživljavam ironičnim.Ne mislim da sam se primio na propagandu diskreditacije,stvari treba nazivati onim kakve jesu,siguran sam da i mandatar isto to želi.


    ...I’ll always be that kid
    With the rolled up socks...





  7. #3532
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,737
    Thanks Thanks Given 
    1,480
    Thanks Thanks Received 
    4,402
    Thanked in
    1,698 Posts

    Default

    Ovo je puna objava... Komentar ide uz sliku:

  8. #3533
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Ovo je jedan solidan smisao za humor

  9. The Following 4 Users Say Thank You to pumba For This Useful Post:


  10. #3534
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ToJeMojBrat View Post
    Ti vjerovatno govoriš o nekoj izjavi a ja o statement-u sa društvenih mreža. Mada,sad kad razmislim o ovome što si rekao, kontekst je mogao da bude ironičan ali ga ja u svjetlu svega (što je propagandna mašinerija iskopala) ne doživljavam ironičnim.Ne mislim da sam se primio na propagandu diskreditacije,stvari treba nazivati onim kakve jesu...
    Apsolutno. I zato ne treba kidati postove na pola da se ne bi vidjelo da se radi o ironičnom odgovoru na optužbe da je chetnik.

    Trebalo bi neke NVO da se stide ovakve lične kampanje progona protiv jedne žene, ali graždanisti ionako nekih 30% stanovništva nikad nisu ni smatrali građanima koji zaslužuju puna ljudska prava.

  11. #3535
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3,659
    Thanks Thanks Given 
    573
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Apsolutno. I zato ne treba kidati postove na pola da se ne bi vidjelo da se radi o ironičnom odgovoru na optužbe da je chetnik.

    Trebalo bi neke NVO da se stide ovakve lične kampanje progona protiv jedne žene, ali graždaniste ionako nekih 30% stanovništva nikad nisu ni smatrali građadnima koji zaslužuju puna ljudska prava.
    Ok. Post sam iskidao jer sam htio da se referenciram na izjavu, sliku sam dobio sa sve podvučenim izjavom i hashtagom. Po meni jedini ironični kontekst je slikanje i eventualni pokušaj intelektualne predstave slikanja u ogledalu. Možda nemam smisla za nacionalistički humor i izvinjavam se i dotičnoj i bilo kome ko misli da sam to smišljeno postavio u cilju bilo čega (moderacija može obrisati sliku iz mojeg prethodnog posta). Uostalom,post poslije mene je cijela objava.

    Ti ga doživljavaš ironičnim odgovorim na ... (Nešto), ja ga doživljavam drugačije. Vjerovatno je do mojeg smisla za humor.

    ...I’ll always be that kid
    With the rolled up socks...





  12. #3536
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Zar nije ona ugasila fb? Odakle ove slike, da nije ovo Arhimedov media clipping Ne daj boze da ja dodjem do neke pozicije, momentalno bi mi nasli neku profilnu sliku sa fejzbuk naloga od prije 15 godina. Ili neku sa sajkacom i tri dignuta prsta, imam i to, ali bih znao od koga je to procurilo je li @zedd @medo_je @gandalf white
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  13. #3537
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,710
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default

    A zamisli tek da sam ja na njenom mjestu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  14. #3538
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pumba View Post
    Ovo je jedan solidan smisao za humor
    slično pomislih fora bi bila da napravi IG nalog kad postane i zvanično ministarka


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  15. #3539
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    A zamisli tek da sam ja na njenom mjestu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Imam i tri prsta iz vatikana
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  16. #3540
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ToJeMojBrat View Post
    Ok. Post sam iskidao jer sam htio da se referenciram na izjavu, sliku sam dobio sa sve podvučenim izjavom i hashtagom. Po meni jedini ironični kontekst je slikanje i eventualni pokušaj intelektualne predstave slikanja u ogledalu. Možda nemam smisla za nacionalistički humor i izvinjavam se i dotičnoj i bilo kome ko misli da sam to smišljeno postavio u cilju bilo čega (moderacija može obrisati sliku iz mojeg prethodnog posta). Uostalom,post poslije mene je cijela objava.

    Ti ga doživljavaš ironičnim odgovorim na ... (Nešto), ja ga doživljavam drugačije. Vjerovatno je do mojeg smisla za humor.
    Izvini, ne optuzujem tebe licno ni za sta, ocigledno je da nemas lose namjere. Samo mi se malo gadi ova kampanja cija je poenta da vjernik i etnicki Srbin ne moze biti ministar.

  17. #3541
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,737
    Thanks Thanks Given 
    1,480
    Thanks Thanks Received 
    4,402
    Thanked in
    1,698 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Apsolutno. I zato ne treba kidati postove na pola da se ne bi vidjelo da se radi o ironičnom odgovoru na optužbe da je chetnik.
    Odgovor na koje konkretno optužbe? Ko ju je to optužio da je četnik?

    Da naglasimo da je objava iz jula. Za ovu ženu skoro niko nije znao do prije neđelju dana, a kamoli da je za nešto optužuje.

    Quote Originally Posted by pumba View Post
    Ovo je jedan solidan smisao za humor
    I ono pljuvanje Dežulovića je isto bio vrhunski humor.

    Ajde da mu je žena rekla da pojma nema o čemu priča, da sere napamet, da je budala...
    Ali ni pet ni šest no "ustaško đubre".
    Last edited by ASC; 07-11-20 at 20:52.

  18. #3542
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Zar nije ona ugasila fb? Odakle ove slike, da nije ovo Arhimedov media clipping Ne daj boze da ja dodjem do neke pozicije, momentalno bi mi nasli neku profilnu sliku sa fejzbuk naloga od prije 15 godina. Ili neku sa sajkacom i tri dignuta prsta, imam i to, ali bih znao od koga je to procurilo je li @zedd @medo_je @gandalf white
    Auh kad se sjetim BUS DRIVER
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  19. The Following User Says Thank You to Zedd For This Useful Post:


  20. #3543
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,689
    Thanks Thanks Given 
    127
    Thanks Thanks Received 
    622
    Thanked in
    276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    . Samo mi se malo gadi ova kampanja cija je poenta da vjernik i etnicki Srbin ne moze biti ministar.
    Ovo je zamijena teza. Ja vidim da se kritikuje ponasanje nekih ljudi.
    Ministri ne treba da se biraju zato sto jesu ili nisu vjernici, zato sto jesu ili nisu Srbi. Treba da se biraju zbog svog znanja iz odgovarajuce oblasti.
    E sad ...ako imas doktoricu koja je zavrsila tezak fakultet, pa onda zavrsila specijalizaciju, pa onda godinama radila, pa sad mjesecima gleda na poslu kako ljudi umiru od Covid-a......i onda sve to zaboravi kad umre Amfilohije....i dozvoli onu sprdnju u KBC-u. Tim cinom ona je svoju privatnu stvar ( vjeru ) stavila iznad svoje profesije, iznad interesa svojih pacijenata, iznad zakona.
    Ona ne moze vise biti kredibilna ni kao doktor, a predlog za ministra je sprdnja sa zdravim razumom.
    Za mene ona vise nije doktorica, nego vjerujuci idiot. Siguran sam da ima dosta obicnih ljudi, vjernika, koji to nikad ne bi napravili.
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  21. #3544
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by high View Post
    Ovo je zamijena teza. Ja vidim da se kritikuje ponasanje nekih ljudi.
    Ministri ne treba da se biraju zato sto jesu ili nisu vjernici, zato sto jesu ili nisu Srbi. Treba da se biraju zbog svog znanja iz odgovarajuce oblasti.
    E sad ...ako imas doktoricu koja je zavrsila tezak fakultet, pa onda zavrsila specijalizaciju, pa onda godinama radila, pa sad mjesecima gleda na poslu kako ljudi umiru od Covid-a......i onda sve to zaboravi kad umre Amfilohije....i dozvoli onu sprdnju u KBC-u. Tim cinom ona je svoju privatnu stvar ( vjeru ) stavila iznad svoje profesije, iznad interesa svojih pacijenata, iznad zakona.
    Ona ne moze vise biti kredibilna ni kao doktor, a predlog za ministra je sprdnja sa zdravim razumom.
    Za mene ona vise nije doktorica, nego vjerujuci idiot. Siguran sam da ima dosta obicnih ljudi, vjernika, koji to nikad ne bi napravili.
    Ne mozes mene optuzivati za zamjenu teza pa onda odjednom preskociti sa Braticke na (kandidata za) ministarku zdravlja. Pricamo li o prvoj ili drugoj?

    O prvoj se ocigledno radi o kampanji koja postaje vrlo licna, gdje se prvo njena vjerska pripadnost (tj njeno citanje pjesme o smrti njenog vjerskog poglavara) koristilo kao nekakav diskvalifikujuci faktor.

    Sad se kopaju i distribuiraju njene fotke u kostimu (valjda je kupanje u kostimu takodje diskvalfikuje kao kandidata za ministra). Onda se nalaze stare objave koje se pazljivo isijeku da bi se postigao zeljeni propagandni efekat.

    Uporedbe radi, nasi mediji bi slavili Bosnjaka koji kaze "ja sam bosnjacki nacionalista, ali – ili upravo zato – bih životom branio jednog Lazara". Kad etnicka Srpkinja to isto kaze odjednom to postaje materijal za medijsku histeriju na regionalnim televizijama.

    Nisam tu previse emocionalno angazovan, na nekom sustinskom nivou meni ne polazi za rukom da shvatim vjernike, ali je gadno gledati takvu primjenu dvostrukih standarda sa pozicija nekakve licemjerne odbrane gradjanskog drustva.

  22. #3545
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Коралово
    Posts
    2,857
    Thanks Thanks Given 
    455
    Thanks Thanks Received 
    697
    Thanked in
    379 Posts

    Default

    Зна сам одма да сам се зајеба кад сам се слика са руском заставом.

    Компромитовали ме неки Срби за Лучиндан,запели Русија,па Русија,те ја под заставу,што ћу,немадох куд.

    А имам и диплому...

  23. #3546
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,689
    Thanks Thanks Given 
    127
    Thanks Thanks Received 
    622
    Thanked in
    276 Posts

    Default

    Meni je svejedno o kojoj se prica. Napisao sam koji treba da budu kriterijumi.
    Doktorica je bila zgodan primjer da objasnim zasto vjernik moze biti nepozeljan za ministra.
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  24. #3547
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,606
    Thanks Thanks Given 
    407
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    173 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Ovo je puna objava... Komentar ide uz sliku:
    Sve mi se vise i vise dopada ova djevojka. Pametna + smisao za humor. TOP

  25. #3548
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,737
    Thanks Thanks Given 
    1,480
    Thanks Thanks Received 
    4,402
    Thanked in
    1,698 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Geralt of Rivia View Post
    Зна сам одма да сам се зајеба кад сам се слика са руском заставом.

    Компромитовали ме неки Срби за Лучиндан,запели Русија,па Русија,те ја под заставу,што ћу,немадох куд.

    А имам и диплому...
    Nikad ne reci nikad:

  26. #3549
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by high View Post
    ...Doktorica je bila zgodan primjer da objasnim zasto vjernik moze biti nepozeljan za ministra.
    To mozes da mislis ali ne bi trebalo javno da govoris, jer nema nikakve razlike u odnosu na izjavu "zgodan primjer da objasnim zasto LGBT moze biti nepozeljan za ministra".

  27. #3550
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Divno majkemi, borimo se za promjenu sistema ali uz isto jednoumlje koje vlada evo 30 godina.. Ne smije se ništa reći za ovog i za onog, neka te, nemojmo i tako prođe 31 godina..

    Da mi je iz kuće ako mi nešto ne štima - ne štima mi.. Valjda smo se svi borili da prave stvari stavimo na pravo mjesto ili da ih nazovemo pravim imenom..

    Zato što sve kroz tu neku emociju i doživljavamo nama je džaba da nam je i Isak Adižes na čelu ekonomije/biznisa..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  28. The Following User Says Thank You to Zedd For This Useful Post:


Page 142 of 214 FirstFirst ... 4292132138139140141142143144145146152192 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. sajtu Vlade Republike Crne Gore
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 28-01-07, 03:15
  3. Replies: 3
    Last Post: 20-06-05, 05:55
  4. Pretnje Ostroskom likvidacijom u ime Vlade Crne Gore
    By harambasa in forum Politika generalno
    Replies: 7
    Last Post: 16-03-05, 13:17
  5. Radom Milove vlade nezadovoljno skoro 70% gradjana Crne Gore
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 27-02-04, 13:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •