Page 136 of 214 FirstFirst ... 3686126132133134135136137138139140146186 ... LastLast
Results 3,376 to 3,400 of 5331

Thread: Novi sastav Vlade Crne Gore-diskusija

  1. #3376
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,429
    Thanks Thanks Given 
    2,996
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Vesna Bratić je status Marine Jočić da će štiklama da gazi mafiju i bezbožnike prokomentarisala riječima da su Marini dobre štikle i dobar stav.

    Bacila se i u popisnu kampanju prije nego je navedena kao moguća ministarka.


    U međuvremenu je ugasila fb nalog da joj ljudi ne bi kopali idiotizme.
    1/12 морају се бројеви појачати.

    Из личног искуства Весна је веома уљудна и фина жена, такорећи љуцка.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  2. #3377
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,078
    Thanks Thanks Given 
    3,888
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Kao jedan postariji matuf koji se nagleda raznijeh vlada ođe, u startu mogu reći, gledao sam i grđe. Oće li biti najbolja, će da vidimo. Poželimo im sreću, jer ako se ukanalae, svi ćemo biti u kanal. Đe će ozbiljno da ih žulja?
    Ovo ne da je manjinska, nego je turbo manjinska vlada, što se tiče podrške u skupštini. Od 41 glasa tijesne većine koja će ih izglasat, pa recimo 25+ ih očima ne može vidjeti i jedva čeka da im vidi leđa. Znači, od 81 poslanika, može računati na stvarnu podršku nekih 16. A od tih 16 imaš 10 Mir u svijetu, koji neće zalegnut za tebe, već će maksimum ispuštati lijepe zvukove sebi u korist.
    Znači ovo je klasika privremena tehnička vlada za formalno razvlašćenje DPS i spremanje novih izbora. Kad ovakvu vladu povežem sa smirenom predajom vlasti DPS i Milom koji kulira, moguće da je sve u CG u pkaetu riješeno na nekom višem nivou, što sam par puta pominjao ovdje, ali da ne idemo u teorije zavjere. Svakako, dobro se razvija za Crnu Goru i većinu građana.
    No, privremena rješenje veoma često znaju da potraju. Kao privremeno rješenje stavljeno je crnogorski-sropski&bošnjački@hrvatski jezik u škole pa evo traje deset godina i niko se ne buni. Tako, njenoj privremenosti uprkos, ova vlada može potrajati. Smjena ove vlade iziskuje ili novu vladu koju neće biti lako dogovoriti, možda i nemoguće ili nove izbore koji zahtijevaju skraćenje mandata. Skraćenje manadata zahtijeva 41 glas, a mislim da će se ta većina teško nalaziti. Moguće su neke rekonstrukcije da se malo ova vlada učvrsti, čak i uz podrškog kultnog "zdravog tkiva" DPS koje će se moguće odvojiti, ali odosmo predaleko. Uprkos nikakvoj podršci, zbog konstelacija snaga može potrajati.

  3. The Following User Says Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  4. #3378
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,422
    Thanks Thanks Given 
    14,906
    Thanks Thanks Received 
    4,186
    Thanked in
    2,118 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Jes, na Borbi su je već unaviđeli.

    Ja ako znam što je sa ovim hard core DF Srbima. Ne smije neko bit Crnogorac, odma neko ludilo. Evo u vladi dosta Srba al đe jedna osoba da bude ponosna Crnogorka i Cetnjanka, katastrofa. No dobro. Toliko o njihovim koalicionim kapacitetima.

    Evo vlada ima dosta Srba, meni to ništa ne smeta, samo da se radi prije svega pošteno.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Kako si osjetljiv jebenti legendice. Primaš se na komentare. C c c.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  5. #3379
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,078
    Thanks Thanks Given 
    3,888
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Malo ću biti vulgaran, đevojke i administratorka pls praštajte.
    Zamislite situaciju da muvate neku avion ribu 15 godina i svaki put vas oškarta. I onda angažujete nekog Sirana da vam pomogne. I smuvate je uz pomoć Sirana, odvedete na stan, skinete se, taman da započnete rabotu i ona ukapira da nisi Sirano i ode da se kiki sa Siranom. I ti ostaješ napaljen ka majmun i frustriran. E otprilike takva je frustracija kod MMK svih ovih dana u vezi Vlade i traje po cio dan. Stoga molim za malo razumijevanja i tolerancije prema istima

  6. The Following 8 Users Say Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  7. #3380
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,609
    Thanks Thanks Given 
    408
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    173 Posts

    Default

    Sta ce nama eksperti !?

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  8. The Following 2 Users Say Thank You to skostic For This Useful Post:


  9. #3381
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,422
    Thanks Thanks Given 
    14,906
    Thanks Thanks Received 
    4,186
    Thanked in
    2,118 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aLaPaCha View Post
    Niđe nez čašice.
    Pa to je onda tvoj čovjek.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  10. The Following 2 Users Say Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  11. #3382
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by skostic View Post
    Sta ce nama eksperti !?

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Bilo bi fino da se na ovoj temi postave uporedne biografije bivsih i sadasnjih ministara, kao i ucinci jednih i drugih, grijehovi i afere, skandali i izjave.


    —————————————————
    ♡♡♡
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  12. The Following User Says Thank You to Kliker17 For This Useful Post:


  13. #3383
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ogromne su razlike mnogih od nas i onih koji podržavaju poslije svega DPS. Velik je spisak forumaša koje stvarno cijenim, nevezano da li sam se u svemu sa njima slagao. Ono što ja nikako ne mogu da svarim jesu ljudi koji ali nikada nisu ođe napisali kritiku za nepočinstva partije koju slijede. DPS su krasile sve najnakaradnije stvari, od jasnih lupežanja, kreiranja ambijenta mržnje i ludila, degradirali su sve crnogorske osobine koje su nas krasile, a uzdigli su sve najgore osobine i vezali ih za zastavu i "ljubav" prema privatnoj državi onih koji im služe bespogovorno. Čovjek koji nema kritički stav, već bespogovorno služi i napada označene "neprijatelje" nakaradnosti, za takve smo uvijek imali adekvatno ime , a to su beskičmenjaci. Drago mi je da je i forum postao dominantno kritički i realno orjentisan, bez svetkovanja lidera , a što je osobina depees svjedoka i njegovih privjezaka esdepe-a i ostalih. Stvarno mi je drago da vidim da se stvari i ovdje kreću dobrim putem.

  14. The Following 3 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


  15. #3384
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Jedini Srbin u MVP, pa zamjenik ministra. A vidim imao je i ozbiljne probleme zbog protivljenja narativu. Prognali ga iz crne Gore u ambsade na 3-4.000 EUR plate i u povratku pomoćnik na 1500.
    Možeš li mi ufatit kakvu vezu kod rođaka ministra da i ja imam takve ozbiljne probleme?
    Da li vjerujes da nije jedini Radulovic na poziciji koji ne lize guzne dlacice gospodaru? Ima jos jedan bivsi ambasador, posle u NATO integracije.

    U pitanju je stvarno karakteran covjek, sa dobrim ljudskim kvalitetima. I mislim da je odlican covjek za tu poziciju.

  16. #3385
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,979
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Ja bi dzabe sa ovakvima radio da krenemo u novu CG zoru.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  17. The Following 17 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  18. #3386
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Botswana
    Posts
    1,738
    Thanks Thanks Given 
    250
    Thanks Thanks Received 
    248
    Thanked in
    144 Posts

    Default

    Ako Srzentićka ne reformiše javnu upravu i dovede nas na nivo Estonije piši propalo. Ozbiljno mislim.

  19. #3387
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,979
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by B3lv3d3r View Post
    Ako Srzentićka ne reformiše javnu upravu i dovede nas na nivo Estonije piši propalo. Ozbiljno mislim.
    Ako savlada sok od trulog sistema poslije 3 dana i ostane na poziciji bice dobro za pocetak. A onda da ima snage da cisti kancerogene celije DPSa...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  20. #3388
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Kakav CV.
    Nevjerovatno sta mi imamo po bjelom svjetu.


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  21. The Following User Says Thank You to djordje1990 For This Useful Post:


  22. #3389
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Grad N
    Posts
    727
    Thanks Thanks Given 
    116
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    50 Posts

    Default

    Kakav ce fajt biti Tamara vs Vesna, sve je smijesno.

    Salu na stranu, Tamara je definitivno pravi primjer koncepta ekspertske vlade.

  23. The Following 2 Users Say Thank You to H1ghLand3R For This Useful Post:


  24. #3390
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,646
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,170
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ogromne su razlike mnogih od nas i onih koji podržavaju poslije svega DPS. Velik je spisak forumaša koje stvarno cijenim, nevezano da li sam se u svemu sa njima slagao. Ono što ja nikako ne mogu da svarim jesu ljudi koji ali nikada nisu ođe napisali kritiku za nepočinstva partije koju slijede. DPS su krasile sve najnakaradnije stvari, od jasnih lupežanja, kreiranja ambijenta mržnje i ludila, degradirali su sve crnogorske osobine koje su nas krasile, a uzdigli su sve najgore osobine i vezali ih za zastavu i "ljubav" prema privatnoj državi onih koji im služe bespogovorno. Čovjek koji nema kritički stav, već bespogovorno služi i napada označene "neprijatelje" nakaradnosti, za takve smo uvijek imali adekvatno ime , a to su beskičmenjaci. Drago mi je da je i forum postao dominantno kritički i realno orjentisan, bez svetkovanja lidera , a što je osobina depees svjedoka i njegovih privjezaka esdepe-a i ostalih. Stvarno mi je drago da vidim da se stvari i ovdje kreću dobrim putem.
    Mnogi se plase za posao. Meni je to jedino objasnjenje.

  25. #3391
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,682
    Thanks Thanks Given 
    3,570
    Thanks Thanks Received 
    8,648
    Thanked in
    4,662 Posts

    Default

    prethodne vlade su radile u interesu i za dobro Crne Gore, inače.

    kakvo smo mi društvo, od sinoć se samo priča ko je Crnogorac ili Srbin, vjernik ili ateista. ništa drugo nije bitno. mi zaslužujemo da nam Mandić, Medojević, Knežević, Radunović i ekipa budu ministri


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  26. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  27. #3392
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,303
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    4,621
    Thanked in
    2,433 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by skostic View Post
    Sta ce nama eksperti !?



    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Inace ovog covjeka i dalje placamo iz nasih dzepova.

    Ne zaboravimo ni Abu Dhabi font kao ni milion drugih malverzacija i stete na budzet i dzepove svih gradjana Crne Gore.

    Al' za ovakve "eksperte" pripejd patriote nemaju komentara, oni se scroll-aju dalje jer nema tog pararelnog univerzuma koji bi mogao da opravda ovakve NEljude.


    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Ja bi dzabe sa ovakvima radio da krenemo u novu CG zoru.



    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Jel' Medo prozvao kao zenu gustera koju su skolovali masoni po Amerikama?

    Ili nije imao kad. Ta izjava mu ne moze promac', to znam.
    Last edited by Fidel Castro; 06-11-20 at 09:42.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  28. #3393
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Jedini Srbin u MVP, pa zamjenik ministra. A vidim imao je i ozbiljne probleme zbog protivljenja narativu. Prognali ga iz crne Gore u ambsade na 3-4.000 EUR plate i u povratku pomoćnik na 1500.
    Možeš li mi ufatit kakvu vezu kod rođaka ministra da i ja imam takve ozbiljne probleme?
    Tragican je znak stepena diskriminacije u (bivsoj) administraciji to sto se ne moze pomenuti pojedinacni slucaj da neki apologeta ne skoci i uperi prstom vicuci "a on?!".

    Sama cinjenica sto se izvlace pojedinacna imena u ministarstvu od nekoliko stotina zaposlenih dovoljno govori svakom razumnom.

  29. #3394
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,303
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    4,621
    Thanked in
    2,433 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Samo imam da kazem da je Bogdanovic bio ministar kulture, da je Rolovic gradonacelnik Bara jos uvijek, kao i Vukovic Podgorice.
    Idu brzo izbori u ova dva grada, pa ima da vidimo kako njima dvojici gledate strucne reference

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Mislis Raicevic? Just to clarify, zbog drugih.



    Quote Originally Posted by samson View Post
    Inace sam vise nego zadovoljan onim predlozenim. Posebno skracivanjem broja ljudi na drzavvnoj sisi. Posto je stara Vlada brojala 22 ministarstva ..a svaki ministar po nekolilo savjetnika i po vise kuvara i kafekuvarica.
    Posto je jutros mirno od DPS-ovaca na aparatima... da pitam nesto konkretno u vezi ovog citiranog:

    Nije prva 'analiza' koju citam da je bolje spajanje ministarstava te manje ljudi na drzavnoj sisi.

    Ne razumijem se u drzavni aparat (kao neki ovdje koji ga muzu godinama i decenijama) ali me zanima da li je broj ministarstava zaista od kljucnog znacaja za broj parazita na drzavnoj sisi? Da zanemarimo cak promjenu Vlade i sistema uopste. Zasto bi jedno ministarstvo imalo manje parazita od dva ako ce to jedno imat' recimo vise nekih direktorata i odeljaka koji ce opet bit' na drzavnoj sisi, jelte... ?

    Cisto me zanima koju prakticnu razliku ima da li imamo 3 ministarstava posebno ili jedno koje obuhvata sve 3 'grane' a unutar njega imamo odvojene direktorate i sve sto ide uz to?

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Dogodine, pomozi boze, vjeronauka u skolu. Onda ces ukapirat ovu ,, naklonjenost,,

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nisam za vjeronauku u skolama iako smatram da bi ona manje skodila od nenormalnih profesora bilo da pljuju manjine, uce djecu nepravilnim govorom ili crtaju strumfove.

    Quote Originally Posted by Outcasted View Post
    Loše pratiš. Postoji video prilog nakon sastanka gdje Abazović kaže da će se žrtvovati za mjesto ministra odbrane koje mu je ponuđeno.

    Ako prihvati, pogazio je sopstveni princip da ne bude političara u Vladi. Toliko o dosljednosti kad se guzi oslača funkcija.
    Ja ga nisam vidio a eto ga ni ti nisi postavio nego "posoji prilog".

    Da se razumijemo, ne kazem da ne postoji ali ga ja defintiivno nisam vidio a relevantnost onoga sto pisu huskacki portali poput CDM-a mi je ravno nuli svakako.

    Ja npisah sto mislim o Dritanovoj poziciji na mjesto ministra odbrane, da se ne ponavljam.

    Vjerjem da ce i on uvidjeti da je to pogresan korak makar mu to izgledalo "okej" u pocetku.
    Last edited by Fidel Castro; 06-11-20 at 09:43.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  30. #3395
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by H1ghLand3R View Post
    Kakav ce fajt biti Tamara vs Vesna, sve je smijesno.

    Salu na stranu, Tamara je definitivno pravi primjer koncepta ekspertske vlade.
    Mislim da se moze pokazati da je sa Tamarom tesko raditi u timu, ali to je jedna od stvari koje jedino mozes da provjeris uzivo, tako da cemo vidjeti. Mandatar svakako izgleda dovoljno tolerantan da prihvati ministre raznih dinamikaa.

  31. #3396
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    ...

    Ne razumijem se u drzavni aparat (kao neki ovdje koji ga muzu godinama i decenijama) ali me zanima da li je broj ministarstava zaista od kljucnog znacaja za broj parazita na drzavnoj sisi? Da zanemarimo cak promjenu Vlade i sistema uopste. Zasto bi jedno ministarstvo imalo manje parazita od dva ako ce to jedno imat' recimo vise nekih direktorata i odeljaka koji ce opet bit' na drzavnoj sisi, jelte... ?...
    Imas (po meni) dokazanu teoriju da nijednu birokratiju ne mozes da smanjis ma koliko pokusavao. Cesto navodjeni primjer je britansko ministarstvo za kolonije koje je bilo tri puta vece kad su izgubili kolonije nego dok su upravljali Indijom i Australijom.

    Kazu da je jedini nacin da se znacajno smanji birokratija revolucija (kao francuska ili ruska), kad bukvalno otpustis svu administraciju i pravis novu.

    Smanjenje broja ministarstava je dobar znak, jer relativno lako mozes da smanjis adminsitraciju (vozace, arhivare, sekretarice) koje je opsluzivala dva ministarstva a sad samo jedno. Da li ce to uspjeti vidjecemo. Svakako je bolje da ova zemlja ima 12 ministarstava nego 20+.

  32. The Following 2 Users Say Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  33. #3397
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,471
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,066
    Thanked in
    1,302 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Nije prva 'analiza' koju citam da je bolje spajanje ministarstava te manje ljudi na drzavnoj sisi.

    Ne razumijem se u drzavni aparat (kao neki ovdje koji ga muzu godinama i decenijama) ali me zanima da li je broj ministarstava zaista od kljucnog znacaja za broj parazita na drzavnoj sisi? Da zanemarimo cak promjenu Vlade i sistema uopste. Zasto bi jedno ministarstvo imalo manje parazita od dva ako ce to jedno imat' recimo vise nekih direktorata i odeljaka koji ce opet bit' na drzavnoj sisi, jelte... ?

    Cisto me zanima koju prakticnu razliku ima da li imamo 3 ministarstava posebno ili jedno koje obuhvata sve 3 'grane' a unutar njega imamo odvojene direktorate i sve sto ide uz to?
    Pa ono, uzmi kao primjer ovaj merdzer (koji smatram zaista pretjeranim da je prosvjeta i nauka jedno, a kultura i sport drugo bilo bi mi razumije) prosvjete, nauke, kulture i sporta - umjesto 4 ministra imas 1. To je ministarska plata x 3 x 12 mjeseci godisnje ustede.

    Onda, imas barem 3-4 sekretara, isto toliko drzavnih sekretara, jedno 10+ generalnih direktora i isto toliko nacelnika direkcija. E sad neka u novom konglomeratu bude 3 drzavna (nauke, kultura i sport) i 1 sekretar, to su 3 solidne plate x 12 mjeseci ustedjene godisnje. Takodje, neka bude 4-5 gen. direktora i nacelnika direkcija, to je 10+ solidnih plata x 12 mjeseci ustede.

    Elem, neka je ministru 1.500, ovima po 1.000, to ti je 170.000+ ustede godisnje... Kako ides nize hijerarhijom, tako su plate nize i usteda manja...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  34. The Following User Says Thank You to Ben Dover For This Useful Post:


  35. #3398
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ben Dover View Post
    Pa ono, uzmi kao primjer ovaj merdzer (koji smatram zaista pretjeranim da je prosvjeta i nauka jedno, a kultura i sport drugo bilo bi mi razumije) prosvjete, nauke, kulture i sporta - umjesto 4 ministra imas 1. To je ministarska plata x 3 x 12 mjeseci godisnje ustede.

    Onda, imas barem 3-4 sekretara, isto toliko drzavnih sekretara, jedno 10+ generalnih direktora i isto toliko nacelnika direkcija. E sad neka u novom konglomeratu bude 3 drzavna (nauke, kultura i sport) i 1 sekretar, to su 3 solidne plate x 12 mjeseci ustedjene godisnje. Takodje, neka bude 4-5 gen. direktora i nacelnika direkcija, to je 10+ solidnih plata x 12 mjeseci ustede.

    Elem, neka je ministru 1.500, ovima po 1.000, to ti je 170.000+ ustede godisnje... Kako ides nize hijerarhijom, tako su plate nize i usteda manja...
    Zaboravio si šofere, službena kola, dnevnice, članstvo u odborima direktora....

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  36. #3399
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,078
    Thanks Thanks Given 
    3,888
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Da li vjerujes da nije jedini Radulovic na poziciji koji ne lize guzne dlacice gospodaru? Ima jos jedan bivsi ambasador, posle u NATO integracije.

    U pitanju je stvarno karakteran covjek, sa dobrim ljudskim kvalitetima. I mislim da je odlican covjek za tu poziciju.
    Ne sporim tvoj stav da je čovjek sa OK karakterom i da je dobro rešenje za tu poziciju. Imajući u vidu i trenutno okolnosti slažem se sa tobom da je OK osoba za ministra. Ali, pušti doživljene neprijatnosti, žrtve režima i sl. Nisi tu baš realan. Sve, OK, neka radi svoj posao što bolje i neka mu je sa srećom. I nama sa njim

  37. #3400
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Da se podsjetimo na ovaj biser tarzanijine satire

    http://www.tarzanija.com/da-li-glup-...je-losu-vlast/

    Mandat ovih ljudi ce proci nezapazeno i u gardu zbog napada od strane opozicije kao i opozicije u vladi, citaj DF. Opet ce se izdavati srpstvo i kosovo, opet ce crkva da bude problem, opet ce se traziti spijuni i slicno.

    Problem Krivokapiceve vlade je vec uocljiv a to je los PR ili losa vizija svega. Imao je vrijeme da predstavi mandat i kako ce da se krece mandat vlade.
    Ekonomija je totatlni kolaps, a budzet smo sveli na ono sto osnovac ima u kasici prasici. Do sada je trebalo da se kaze sta i kako u narednom periodu. Borba sa losom ekonomijom, i zdravstvenom krizom kao prioritetima. Gubinse dragoceno vrijeme dok bivsa vlast donosi odluke i tovari dugove ovom narodu. Mislite da ce to lako da ide. Euforija prolazi, dok oni pokusavaju da budu demokrate sa DF-om koji je odmah ujutru poslije izbora otvorio karte.
    Koliko god reference zvucale impresivno, mi tim iza tih ljudi jos ne znamo. Ne znamo ni sta su im planovi....
    Bitno je da se i dalje pojacava retorika srbi crnogorci, vjernici cetnici i crnogorci komite....

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Page 136 of 214 FirstFirst ... 3686126132133134135136137138139140146186 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. sajtu Vlade Republike Crne Gore
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 28-01-07, 03:15
  3. Replies: 3
    Last Post: 20-06-05, 05:55
  4. Pretnje Ostroskom likvidacijom u ime Vlade Crne Gore
    By harambasa in forum Politika generalno
    Replies: 7
    Last Post: 16-03-05, 13:17
  5. Radom Milove vlade nezadovoljno skoro 70% gradjana Crne Gore
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 27-02-04, 13:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •