Page 47 of 214 FirstFirst ... 374344454647484950515797147 ... LastLast
Results 1,151 to 1,175 of 5331

Thread: Novi sastav Vlade Crne Gore-diskusija

  1. #1151
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,646
    Thanks Thanks Given 
    3,565
    Thanks Thanks Received 
    8,611
    Thanked in
    4,653 Posts

    Default

    misliš što čini privatni tabloid DFa?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  2. The Following 2 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  3. #1152
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,465
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...reslo-u-gp-ura

    Ako sam dobro shvatio dio 15-16 članova SDP iz PG prešao u URU, jer su nezadovoljni koketiranjem sa DPS

    E sad koji je to procenat OO SDP, nemam pojma.


    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Našle pijavice novo stanište samo čekam i sabraću iz SD da se razočaraju u DPS i pređu u vladajuće stranke

  4. #1153
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Moguce da je chisto kao suza tamo dje drug Nik živi,sramota me je sad da odem da slikam tone i tone smeca pored 2 kontejnera,bachio sam smece a disao nisam i pravac wc ,sve skinuo sa sebe i pod tush.
    Nadam se da su rascistili smece. Pricao sam sa ljudima koji su sve samo ne fanovi DPS i objasnjavali su mi da je ova prica o smecu samo dio vece igre o razgranicenju i da je Djeljosaj namjerno isao na ovo da stvori omrazu i da digne uloge. Takodje i da Tuzi predstavi zrtvom.
    A Kuci i Mataguzi, su “odusevljeni” njegovom idejom da budu teritorija opstine Tuzi, narocito groblje i Crkva i Mataguzima.
    Tako da u ovome slucaju lik nije bas cvecka. Ali, nova vecima ku malo pushe u goozu kako bi usao u Vladu. Demokrate takodje sve to znaju kao koalicioni partneri u Tuzima ali se ne cine vjesti jer im nije oportuno da se sad kave sa njim.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  5. #1154
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,395
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...reslo-u-gp-ura

    Ako sam dobro shvatio dio 15-16 članova SDP iz PG prešao u URU, jer su nezadovoljni koketiranjem sa DPS

    E sad koji je to procenat OO SDP, nemam pojma.


    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Ovo im se lako moze obiti o gkavu, ako pocnu da guraju SDP politiku kroz URA.
    Neka malo razmisle do sledeceg izbornog ciklusa o ovim stvarima.
    Da sam htio da glasam SDP dao bih im glas. Nije bas da im je ovaj izborni rezultat nastao na osnovu politike glasaca SD/SDP, da imamo "moralno uporiste" kao ne glasamo DPS.
    Dobro je to, ne bi mi nijedan ookrivao bilo kakvu bitnu poziciju.


    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  6. #1155
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Našle pijavice novo stanište samo čekam i sabraću iz SD da se razočaraju u DPS i pređu u vladajuće stranke
    A URA gadljiva na preletače...

  7. #1156
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Ovo im se lako moze obiti o gkavu, ako pocnu da guraju SDP politiku kroz URA.
    Neka malo razmisle do sledeceg izbornog ciklusa o ovim stvarima.
    Da sam htio da glasam SDP dao bih im glas. Nije bas da im je ovaj izborni rezultat nastao na osnovu politike glasaca SD/SDP, da imamo "moralno uporiste" kao ne glasamo DPS.
    Dobro je to, ne bi mi nijedan ookrivao bilo kakvu bitnu poziciju.


    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Ja mislim da ce Abazovic, a ako ne on, onda barem Konatar, obavezno tebe, a i sve sa ovog foruma pitati gdje ce da postave koga i hoce li nekog preletacevica udomit&zadrzat na mjestu gdje je.
    Oni su sad vlast i zivo ih zabolje oce li se krivdat nekom sa foruma. A ako ste se slucajno sa nekim od njih druzili imace sve manje i manje bremena za to zbog obaveza koje sada ima.
    Za pocetak, dok ne “stekne” nove “drugove”


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  8. #1157
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,044
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Nadam se da su rascistili smece. Pricao sam sa ljudima koji su sve samo ne fanovi DPS i objasnjavali su mi da je ova prica o smecu samo dio vece igre o razgranicenju i da je Djeljosaj namjerno isao na ovo da stvori omrazu i da digne uloge. Takodje i da Tuzi predstavi zrtvom.
    A Kuci i Mataguzi, su “odusevljeni” njegovom idejom da budu teritorija opstine Tuzi, narocito groblje i Crkva i Mataguzima.
    Tako da u ovome slucaju lik nije bas cvecka. Ali, nova vecima ku malo pushe u goozu kako bi usao u Vladu. Demokrate takodje sve to znaju kao koalicioni partneri u Tuzima ali se ne cine vjesti jer im nije oportuno da se sad kave sa njim.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nisu,a rasvjete nema...
    ...

  9. #1158
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,417
    Thanks Thanks Given 
    5,553
    Thanks Thanks Received 
    4,990
    Thanked in
    2,082 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...reslo-u-gp-ura

    Ako sam dobro shvatio dio 15-16 članova SDP iz PG prešao u URU, jer su nezadovoljni koketiranjem sa DPS

    E sad koji je to procenat OO SDP, nemam pojma.


    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Vazda li su ovi iz SDP-a uvlake...

    Pa kaze...
    Budimir Miranović, koji je bio i na poslaničkoj listi te partije za parlamentarne izbore 30. avgusta, potvrdio je juče “Vijestima” da je istupio iz partije, navodeći da se na takav potez odlučio jer nije zadovoljan politikom koju vodi sadašnji vrh partije.
    ...
    Međutim, politika koja se vodi je nešto što ja ne mogu da prihvatim i ne mogu da budem dio tima. Izašli smo iz vlasti zbog DPS-a, a u suštini smo bili tu da damo podršku DPS-u. Ne vidim sebe u bilo kakvoj daljoj koaliciji sa DPS-om i još manje sa jednim dijelom SDP-a koji je sebe nazvao Socijaldemokrate.
    ...
    Tu sam da dam doprinos, koliko mogu, da se očuva Crna Gora i da konačno krene pravim putem i ekonomskim oporavkom...
    Zelim im veoma brzo gasenje.
    Ocekujem i da ce se SDP forumasi brzo presaltat
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  10. #1159
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,395
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Ja mislim da ce Abazovic, a ako ne on, onda barem Konatar, obavezno tebe, a i sve sa ovog foruma pitati gdje ce da postave koga i hoce li nekog preletacevica udomit&zadrzat na mjestu gdje je.
    Oni su sad vlast i zivo ih zabolje oce li se krivdat nekom sa foruma. A ako ste se slucajno sa nekim od njih druzili imace sve manje i manje bremena za to zbog obaveza koje sada ima.
    Za pocetak, dok ne “stekne” nove “drugove”


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nisam ja rekao da ce pitati mene ili tebe, ali ie ovo forum dje mozemo da kazemo sta mislimo.
    Ako vec hoce da mijenja sistem, ne mijenja se sistem sa mugosinim kadrovima i oportunistima iz SDP.
    I valjda smo glasali da bi nas partije na vlasti nesto pitale. 30 godina smo imali vlast koja nikoga nista nije pitala.
    Ne kazem da ce nas pitati, ali eto valjda smo ih glasali da se to promijeni pa da nas i pitaju ponesto.
    Ne vidim zasto pricas kao opozicionu pricu, a smatras da je DPS matrica najbolja. Ukoliko si pristalica DF, onda je druga prica. Njihoca agenda je smjena ljudi na vlasti, ne i sistema kao takvog

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  11. The Following 2 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  12. #1160
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Nisam ja rekao da ce pitati mene ili tebe, ali ie ovo forum dje mozemo da kazemo sta mislimo.
    Ako vec hoce da mijenja sistem, ne mijenja se sistem sa mugosinim kadrovima i oportunistima iz SDP.
    I valjda smo glasali da bi nas partije na vlasti nesto pitale. 30 godina smo imali vlast koja nikoga nista nije pitala.
    Ne kazem da ce nas pitati, ali eto valjda smo ih glasali da se to promijeni pa da nas i pitaju ponesto.
    Ne vidim zasto pricas kao opozicionu pricu, a smatras da je DPS matrica najbolja. Ukoliko si pristalica DF, onda je druga prica. Njihoca agenda je smjena ljudi na vlasti, ne i sistema kao takvog

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Ja konkretno poznajem par ljudi koji su bliski vrhu URE, a i jednog člana GO, i apsolutni se ne ustežem da im kažem što mislim.

    Ako ćemo realno, URA ima najzahtjevnije biračko tijelo. Evo Demokrate se skoro pa bratime sa BS i niko ništa, a na URU povika što im prilaze članovi SDPa.

    Ne slažem se sa tobom da ne treba primati bivše članove DPS SD i SDPa. Pa naravno da treba, ako se misli smanjivat to biračko tijelo nekadašnje vlasti. Sa druge strane, slažem se da ih ne treba puštati blizu mjesta donošenja odluka.





    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  13. The Following 5 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  14. #1161
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,395
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Nisam ni ja rekao da ih ne treba primati, ali definitivno treba provjeriti sta su ti ljudi radili u sistemu. Za mugosu se prica da je bio jedan od ljudi koji su vrsili pritisak na zaposlene. Sad dati ovakvim ljudima bilo kakvu sansu da isto rade je bas velika greska.
    Iz samog razloga koji si pomenuo. URA nema glasacko tijelo kao DF ili Demokrate. To su ljudi koji zele da ova drzava bude normalna i pravno uredjena, i svoj glas ce dati onima koji to kazu ili mogu da urade.
    Ako ne moze URA pojavice se neko za 4 godine koji ce tvrditi da moze, pa ce ti glasaci dati njima podrsku.
    Bez ako ne krenu putem koji Gagarin pominje, da se pravi infrastruktura tipa SD/SDP

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  15. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  16. #1162
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,798
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,956
    Thanked in
    2,321 Posts

    Default

    Član bilo koje partije može postati bilo ko. Recimo u zadnja dva mjeseca učlanjenje u GP URA je u polovini slučajeva bilo ,,onlajn". Da, tačno je, ima svakakvih ponuda , i pristojnih i nepristojnih, ali sve je to dio politike i pored svega očekivanja većine biračkog tijela je da se ne skrene sa zacrtanog kursa bez obzira na teškoće, preletače i sve propratno. Da li je to teško? Ma, samo relaksirano

    Sent from my Motorola 8400

  17. #1163
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,952
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Član bilo koje partije može postati bilo ko. Recimo u zadnja dva mjeseca učlanjenje u GP URA je u polovini slučajeva bilo ,,onlajn". Da, tačno je, ima svakakvih ponuda , i pristojnih i nepristojnih, ali sve je to dio politike i pored svega očekivanja većine biračkog tijela je da se ne skrene sa zacrtanog kursa bez obzira na teškoće, preletače i sve propratno. Da li je to teško? Ma, samo relaksirano

    Sent from my Motorola 8400
    Ako na sledecim izborima URI ne bude slogan "budite relaksirani" nista uradili nisu i necu ih glasati :-)

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  18. The Following User Says Thank You to bojankov For This Useful Post:


  19. #1164
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ja konkretno poznajem par ljudi koji su bliski vrhu URE, a i jednog člana GO, i apsolutni se ne ustežem da im kažem što mislim.

    Ako ćemo realno, URA ima najzahtjevnije biračko tijelo. Evo Demokrate se skoro pa bratime sa BS i niko ništa, a na URU povika što im prilaze članovi SDPa.

    Ne slažem se sa tobom da ne treba primati bivše članove DPS SD i SDPa. Pa naravno da treba, ako se misli smanjivat to biračko tijelo nekadašnje vlasti. Sa druge strane, slažem se da ih ne treba puštati blizu mjesta donošenja odluka.





    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Par mojih drugara iz Beograda bili su "eskperti" i vodili razne NVO i ekspertske organizacije za Slobovog zemana. Kada su dolazili U Crnu Goru super smo se družili, trudio sam se biti dobar domaćin, kao i oni kada sam ja išao u Beograd. Pričali su i kako će da suturišu Sloba, no da ne ulazimo u detalje ispalo bi da sam Slobov bot, istorijski revizionista i mrzitelj "Zorana". Političke strategije i akcije su kao kobasice, ne gledaj dok se spremaju ako nećeš da ti se zgade.
    I sve je to bilo sjajno i bajno, dok ne suturisaše Sloba. Tada dolazih ja do Beograda, u pet puta jednom je jedan našao vremena vremena za kafu, niko za ručak. A onda su prestali da se javljaju na telefon.
    Ponovo su me se sjetili kako je koji bio lepetnut sa vlasti, da se raspitaju "da nema kakvi konsalting u Crnoj Gori, radiš za veliku firmu" sad teško žive. A po medija se priča da su klepili milione. No im je za uvar muva u goozicu da uleti.
    Ovo je ljudska priroda.

  20. The Following 4 Users Say Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  21. #1165
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,233
    Thanks Thanks Given 
    785
    Thanks Thanks Received 
    1,518
    Thanked in
    756 Posts

    Default

    S kim si, takav si. Super ti drustvo...


  22. #1166
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,953
    Thanks Thanks Given 
    4,796
    Thanks Thanks Received 
    9,840
    Thanked in
    3,731 Posts

    Default

    Krivokapić ima čvrsto rješenje za ministra finansija reče na Vijesti maloprije.

    Da nemamo insajderskih informacija ko bi to mogao biti?

    Sent from my Xiaomi Poco X3
    War. War never changes.

  23. The Following User Says Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  24. #1167
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Buksovci rekoše, biće ministar financija neki stari poštar koji umije brzo da broji pare
    Last edited by remark; 10-10-20 at 19:03.

  25. The Following 3 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  26. #1168
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    657
    Thanks Thanks Given 
    211
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    41 Posts

    Default

    Za finansije,neki mladi momak koji je blizu ovoga crnogorca sto je savjetnik krivokapicu. Drug tobos rece da su pricali sa njime,rekao mi prezime al..nemam pojma,nisam pamtio...tobos,mlad,cv-odlican,vaspitan..sve najbolje za njega isprica..
    ..e sad ako on laze mene i ja lazem vas..

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

  27. #1169
    Join Date
    Feb 2019
    Location
    Niksic
    Posts
    918
    Thanks Thanks Given 
    1,422
    Thanks Thanks Received 
    347
    Thanked in
    156 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Krivokapić ima čvrsto rješenje za ministra finansija reče na Vijesti maloprije.

    Da nemamo insajderskih informacija ko bi to mogao biti?

    Sent from my Xiaomi Poco X3
    Vjerovatno onaj momak što je već bio u koaliciji za Budućnost što je vani godinama radio na većim berzama

    Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

  28. #1170
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Grad N
    Posts
    727
    Thanks Thanks Given 
    116
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    50 Posts

    Default

    Bila je prica da ce Milivoje Radovic biti mandatar, tako da je moguce da su ga presaltali na ministra finansija

  29. #1171
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,432
    Thanks Thanks Given 
    962
    Thanks Thanks Received 
    549
    Thanked in
    307 Posts

    Default

    Radović ili Lakićević da ja znam

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  30. #1172
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,948
    Thanks Thanks Given 
    514
    Thanks Thanks Received 
    1,814
    Thanked in
    659 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by H1ghLand3R View Post
    Bila je prica da ce Milivoje Radovic biti mandatar, tako da je moguce da su ga presaltali na ministra finansija
    Radović sa finansijama nema ama baš nikakve veze, možda prije Lakićević.

  31. #1173
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Botswana
    Posts
    1,738
    Thanks Thanks Given 
    250
    Thanks Thanks Received 
    248
    Thanked in
    144 Posts

    Default

    Koliko vidim po predmetima koje predaje i biografiji Radović bi bio primjereniji za mininistarstvo ekonomije jer iako su finansije dio ekonomije, one mu nisu primarna naučna disciplina da tako kažem, možda se varam...

  32. #1174
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...stra-finansija

    "Ja nisam bunar želja", rekao je Krivokapić, istakavši da predloženi kandidati moraju prevashodno biti odraz dogovora i da budu kompetentni i dokazani u svom polju.

    Sjajno je što Krivokapić insistira na referencama.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  33. #1175
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,948
    Thanks Thanks Given 
    514
    Thanks Thanks Received 
    1,814
    Thanked in
    659 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by B3lv3d3r View Post
    Koliko vidim po predmetima koje predaje i biografiji Radović bi bio primjereniji za mininistarstvo ekonomije jer iako su finansije dio ekonomije, one mu nisu primarna naučna disciplina da tako kažem, možda se varam...
    Radović je profesor i teoretičar, iskustva nikakvog nema u upravljanju bilo kakvim sistemom.

Page 47 of 214 FirstFirst ... 374344454647484950515797147 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. sajtu Vlade Republike Crne Gore
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 28-01-07, 03:15
  3. Replies: 3
    Last Post: 20-06-05, 05:55
  4. Pretnje Ostroskom likvidacijom u ime Vlade Crne Gore
    By harambasa in forum Politika generalno
    Replies: 7
    Last Post: 16-03-05, 13:17
  5. Radom Milove vlade nezadovoljno skoro 70% gradjana Crne Gore
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 27-02-04, 13:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •