Page 172 of 214 FirstFirst ... 72122162168169170171172173174175176182 ... LastLast
Results 4,276 to 4,300 of 5331

Thread: Novi sastav Vlade Crne Gore-diskusija

  1. #4276
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Ja shvatih da on svoju frizuru fura po ugledu na Maradonu.

    Kako ste maliciozni.

    —————————————————
    ♡♡♡
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  2. The Following User Says Thank You to Kliker17 For This Useful Post:


  3. #4277
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    Ja shvatih da on svoju frizuru fura po ugledu na Maradonu.

    Kako ste maliciozni.

    —————————————————
    ♡♡♡
    Previše ođe otrova sipaju nacionalisti, još kad se nađu sa različitih strana, onda ode sve u tri lijepe.


    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  4. #4278
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,610
    Thanks Thanks Given 
    269
    Thanks Thanks Received 
    348
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Aha, sad je i Dritan odron od covjeka, ok, good to know. A ljudi pomislili da stvarno neki odje oce iskreno da kritikuju novu neformiranu vladu, critical veli thinking, treba da ih drzimo nekom novom standardu, a ovamo se mole novim i starim Bogovima da se vrati DPS. Plakyyy

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  5. The Following 2 Users Say Thank You to efamouspg For This Useful Post:


  6. #4279
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,567
    Thanks Thanks Given 
    3,536
    Thanks Thanks Received 
    8,572
    Thanked in
    4,628 Posts

    Default

    sve isti ljudi sa istom najgorom pričom koja je ovaj narod nesretni uništila toliko da se nikad oporaviti neće
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  7. #4280
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,705
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    882
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    Dritan je inace veliki navijac Intera


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  8. #4281
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    361
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    88
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by efamouspg View Post
    Aha, sad je i Dritan odron od covjeka, ok, good to know. A ljudi pomislili da stvarno neki odje oce iskreno da kritikuju novu neformiranu vladu, critical veli thinking, treba da ih drzimo nekom novom standardu, a ovamo se mole novim i starim Bogovima da se vrati DPS. Plakyyy

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Odron je jer kupi poene na mrtvom čovjeku. Kakve veze ima njegova frizura sa mrtvim Maradonom? Ovo je samo Trump radio kad je umrla Aretha Franklin, napisao je: znam, radila je za mene.

    Ne pričamo o SPC ekspertima sa jednim političarom Dritanom.
    Zašto bako Crnogorci voze crne blindirane Audijeve? To je sine korota za Kosovo.

  9. #4282
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by el_ View Post
    Odron je jer kupi poene na mrtvom čovjeku. Kakve veze ima njegova frizura sa mrtvim Maradonom? Ovo je samo Trump radio kad je umrla Aretha Franklin, napisao je: znam, radila je za mene.

    Ne pričamo o SPC ekspertima sa jednim političarom Dritanom.
    Tamara Srzentić SPC ekspert?

    http://www.cetinjskilist.com/index.p...amara-srzentic

    Previše si maliciozan, neka safra i sičija teška iz tebe ide.
    Pišeš ko da su te iz SD ili BS zaposlili, pa sad frka za radno mjesto, toliko otrova iz tebe izbija.

    Nećeš ni da se udostojiš da nastaviš polemiku, a kulturno sam te kvotovao i iznio mišljenje. BS i SD su dobro vodili državu? Kako komentarišeš život na visokoj nozi familije Kenana Hrapovića?

    Ne lakše je spamovat... spc vlada, spc vlada...




    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 25-11-20 at 19:15.

  10. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  11. #4283
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,128
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Nevjerovatno koliko je covjek ogorcen zbog smjene vlasti. To i nekako da se razumije, ali svako malo mu je neko ordron, idiot, nitkov...


  12. #4284
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by A+A View Post
    Je li tocno da u Vladi koju sastavlja mandatar nece biti etnickih Crnogoraca?

    Pitam za druga
    Ne. Leposavic je etnicki Crnogorac, recimo.

  13. #4285
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    361
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    88
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Tamara Srzentić SPC ekspert?

    http://www.cetinjskilist.com/index.p...amara-srzentic

    Previše si maliciozan, neka safra i sičija teška iz tebe ide.
    Pišeš ko da su te iz SD ili BS zaposlili, pa sad frka za radno mjesto, toliko otrova iz tebe izbija.

    Nećeš ni da se udostojiš da nastaviš polemiku, a kulturno sam te kvotovao i iznio mišljenje. BS i SD su dobro vodili državu? Kako komentarišeš život na visokoj nozi familije Kenana Hrapovića?

    Ne lakše je spamovat... spc vlada, spc vlada...




    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Kimmi, BS i SD nisu vodili dobro državu, uveli su firme u dugove. Zapošljavali su svoje familije i nameštali sebi fotelje, nepotizam. Sve stoji. Ja ne znam, jel' ovdje mora da se pljuje što jače po bivšoj vlasti da bi se neko "dokazao"?

    Dritan čestita Stanivukoviću na pobjedi? Isti taj Stanivuković veli nema Crnogoraca, nema te nacije, jezika, nema ničega crnogorskog, pa ni da nije bilo genocida evo danas reče. Ne priznaje Hag, eminetne sudije.

    Pa se pitam, da li evropski Dritan dijeli isti stav sa Stanivukovićem oko toga? S obzirom na veličanstvenu "promjenu" koju je čestitao.

    Najbolje bi mu bilo da ćuti do narednih izbora i da zadrži svoju stranku sa jednim jedinim programom: beskrajna mržnja prema Đukanoviću, po svaku cijenu.
    Last edited by el_; 25-11-20 at 19:26.
    Zašto bako Crnogorci voze crne blindirane Audijeve? To je sine korota za Kosovo.

  14. #4286
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by el_ View Post
    Nema katolika, nema ateista, nema agnostika, nema Roma pagana, nema nikog osim SPC vjerujućih. Ne pokušavajte da operete pravoslavnu čistoću ove vlade nekim driblinzima Dritan.
    Opet izmisljas. Jedini deklarisani vjernici su Krivokapic i Braticka. Pokazaces mi gdje su se to recimo Mladen Bojanic, Jakov Milatovic, Spajic, Radulovic deklarisali kao vjernici SPC.

  15. #4287
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,661
    Thanks Thanks Given 
    2,680
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    "Pa se pitam, da li evropski Dritan dijeli isti stav sa Stanivukovićem oko toga? S obzirom na veličanstvenu "promjenu" koju je čestitao."


    Sad cemo ga pitat, pa ti javljamo, da se ne sekiras

    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Last edited by aleksa111111; 25-11-20 at 19:28.
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  16. The Following User Says Thank You to aleksa111111 For This Useful Post:


  17. #4288
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,128
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Da znam od sad da, kad god nekom cestitam nesto, to znaci da dijelim apsolutno sve njegove stavove.


  18. #4289
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,632
    Thanks Thanks Given 
    954
    Thanks Thanks Received 
    1,157
    Thanked in
    620 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Nevjerovatno koliko je covjek ogorcen zbog smjene vlasti. To i nekako da se razumije, ali svako malo mu je neko ordron, idiot, nitkov...
    Ma, svi su oni objektivni a i kritikovali su i bivsu vlast... Koliko sam se ovoga naslusao u zadnje vrijeme.

    Sad je problem i dritanova frizura. On je bolna tacka definitivno.

  19. #4290
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    361
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    88
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Da znam od sad da, kad god nekom cestitam nesto, to znaci da dijelim apsolutno sve njegove stavove.
    Prika, kakva je to građanska sloboda iz Dodik u Stanivuković? Iz jedan u jedan?

    Sarajevo je skinulo populističkog nacionalistu Izetbegovića i njegovu kliku. Uzgred se i ogradilo od Dritana.



    Dobar je Dritan, samo neka se malo manje ugrađuje u tuđe pobjede i malo manje egocentričnog kompleksa, da sačuva stranku koje više nema na vlasti u Budvi npr.

    Hvala.
    Zašto bako Crnogorci voze crne blindirane Audijeve? To je sine korota za Kosovo.

  20. #4291
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by el_ View Post
    Kimmi, BS i SD nisu vodili dobro državu, uveli su firme u dugove. Zapošljavali su svoje familije i nameštali sebi fotelje, nepotizam. Sve stoji. Ja ne znam, jel' ovdje mora da se pljuje što jače po bivšoj vlasti da bi se neko "dokazao"?

    Dritan čestita Stanivukoviću na pobjedi? Isti taj Stanivuković veli nema Crnogoraca, nema te nacije, jezika, nema ničega crnogorskog, pa ni da nije bilo genocida evo danas reče. Ne priznaje Hag, eminetne sudije.

    Pa se pitam, da li evropski Dritan dijeli isti stav sa Stanivukovićem oko toga? S obzirom na veličanstvenu "promjenu" koju je čestitao.

    Najbolje bi mu bilo da ćuti do narednih izbora i da zadrži svoju stranku sa jednim jedinim programom: beskrajna mržnja prema Đukanoviću, po svaku cijenu.
    Ne odgovori mi za Srzentićku. Jel ona SPC ekspert?

    https://twitter.com/DritanAbazovic/s...819891200?s=19

    Đe je ođe čestitao Stanivukoviću?
    Jel po tebi Dodik bolji? Sprdnja šta mu zamjerate. Čestitao je smjenu korumpiranog SDA i korumpiranog Dodika. Nego što nego da čestita. Svaka promjena partitokratskih režima je dobro došla.

    Ok, nisam ni ja srećan sa RS političarima, ali promjene su na bolje, nisu na gore svakako. Dodik svakako nije bio primjer proevropskog političara, već zadriglog međeda.

    Nećemo o BiH, ima tema za to.

    A Milov dobar odnos sa Erdoganom i Orbanom ne zamjeraš? On i Vučić se najbolje slažu sa sebi sličnim autokratama i partitokratama.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 25-11-20 at 19:52.

  21. #4292
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    361
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    88
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Da bi da prepričamo Mila. Najgledaniji i najčitaniji medij u Crnoj Gori - Vijesti, godinama svakodnevno po 20 članaka o Milu, prvoj familiji, aferama, partijama u bivšoj vlasti. Ma svi smo svašta slušali o Milu, prošao je Milo, znamo, shvatili smo, neće se vratit Milo aždaja, ne da Evropska Unija, masoni, ambasade, sve u redu, pustili su ga niz vodu. Jasno.

    Bavimo se malo novim konstelacijama i snagama i zašto bivši Karadžićev čovjek Daka Davidović govori da je nova vlada njegova vlada? Samo nije obavještena?
    Zašto bako Crnogorci voze crne blindirane Audijeve? To je sine korota za Kosovo.

  22. The Following User Says Thank You to el_ For This Useful Post:


  23. #4293
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Ček ček... stalno bježiš.

    Preskočio si po drugi put da odgovoriš jel Tamara Srzentić sa iskustvom iz USA koje ima, ponosna Cetinjanka i Crnogorka, SPC ekspert ??

    Preskoči i temu Dritana, jer kako objasniti da su Dodik i SDA bili bolji..... Odnos predsjednika CG prema Erdoganu i Orbanu isto nećeš da komentarišeš.

    Sad jedan ratni profiter kakav je Daka koji je, za razliku od drugih prodps ratnih profitera i kriminalaca iz 90ih, bio proopoziciono nastrojen tvrdi nešto, a ti mu kao vjeruješ. Evo Medo tvrdi da je ova vlada u stvari prodps vlada. Jel i njemu vjeruješ.

    Daka je očigledno dotirao za kampanju, pa je očekivao nešto zauzvrat a nije dobio. To me iskreno raduje, jer takvim likovima samo "nek je daleko lijepa kuća".

    I što ćeš sad da izvučeš? Nekog SNS analitičara i da dramiš jer neko sniva neke bajke?

    Ah da, Vijesti su krive. Pogledaj analize zastupljenosti iznešenih stavova. Na stranu uređivačka politika, jedini koji daju prostor svima da saopšte što imaju. OSCE analize govore da su pred izbore bili jedini uravnoteženi. A što ćemo sa sramotnim RTCG?? On je dobar?

    Koji je sledeći spin koji navodi na vodenicu da su DPS/BS/SD bili ok?

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  24. The Following 8 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  25. #4294
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,330
    Thanks Thanks Given 
    14,740
    Thanks Thanks Received 
    4,091
    Thanked in
    2,072 Posts

    Default

    Kimi što ugasi čoveka ovako

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  26. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  27. #4295
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    361
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    88
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Kimi što ugasi čoveka ovako

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Evo ga Daka na televiziji u HN. Opet tvrdi da će pokupit birače nove vlasti i da je vlada njegova. Djeluje mi prilično samouvjereno oko toga. Što se tiče gašenja, mene nema oko čega ko ugasit, već smo pričali po threadu o svemu ovome gore.

    Daje Daka zanimljive informacije, btw. ispratite.

    Živio novi prešednik Daka.

  28. #4296
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Iznosi neke stavove. Pa i svi zivi iznose stavove.
    Ti i pojedini da ce se DPS vratiti do marta, DF da vlada ima 200 dana, medo da je ovo dps vlada.....
    Sto fali da i daka iznese neko misljenje. Kada nesto kritikujes, kritikujes cinjenice a ne sta neko tamo misli.
    I ja mislim da bi trebalo donijeti lex specijalis da svako ko je bio na bilo kakvoj funkciji od 2010 treba da ide u zatvor na 5 godina, pa neka na sudu dokazuje da nista nije ukrao iz zatvorske celije.
    Ali to je samo moje misljenje. Ima tezinu malo manje nego dakino. U rangu je medovog.
    Moracete malo da se ucite da budete opozicija. Ona poplava kojekakvih komentara koje screenshotuje CDM je bas losa taktika. Uglavnom kao i tvoja.
    Izjavi li markovic da nisu pregovarali sa MMFom od 2016 iako znamo da su pregovarali ove godine na pocetku krize o pomoci. Otpeilike je i tvoja prica ovdje ista. Bitno je nesto reci, koliko ima veze sa realnoscu je druga stvar

  29. #4297
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    361
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    88
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Odakle Daki informacija da je dobrotvor iz Njemačke nudio Abazoviću 21 milion eura da se "preuredi", čitaj da postane "musliman" i da podrži Britvu. Tog istog dobrotvora su Vijesti dizale u nebesa prije izbora i do prije neki dan. Sad je režimski mafijaški igrač, jel'? Ja ne mogu biti opozicija jer nisam ni na kakav politički i drugi položaj, pa da izgubim nešto ovim novim promjenama. Samo vidim kako se polako instaliraju određene otrovne ideje, teokratizacija i revizionizam. Neće biti potreba za revanšizmom, on će se desit sam od sebe, neće ga niko sprovoditi. Vidim komentare zlurade da će se "LGBT" vratiti na "fabrička" sad kad im nova vlast ukine sredstva i uvede vjeronauku. Vidim isto mnogo toga oko nekih drugih stvari vezano za NVO. Vidim koliko fanatično brane otpuštenu nastavnicu jer je zvala učenike na moleban. I još ovdje neki ubjeđuju ljude da u CG prolaze programi partija. Kad smo već kod toga, đe je URA na vlasti u Budvi? Jel' nešto loše uradila pa je izgubila birače? URA je poslužila, beskrajna mržnja bivših liberala prema Britvi je morala biti zadovoljena, pa makar cijena bila to da država postane radio Svetigora i da pijani Georgijev sa Tvitera šalje nepobitnu istinu da je Crna Gora zapravo teokratija i da mora putem Svetog Vasilja i Save.

    Sprdnja.
    Zašto bako Crnogorci voze crne blindirane Audijeve? To je sine korota za Kosovo.

  30. #4298
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    ...Ona poplava kojekakvih komentara koje screenshotuje CDM je bas losa taktika...
    Cus... skrinsotovi izjava nekih random ljudi mentalno (a bogami i ekonomski i politicki) zaglavjenih u 90im. Da se takvi slazu sa ovdasnjom politikom zabrinuo bih se.

    Sad smo se sjetili da kao relevantne citiramo izjave koje dolaze iz najbeznadeznije od svih propalih balkanskih zemalja.

  31. #4299
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,998
    Thanks Thanks Given 
    2,212
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    je li moguće da niko od forumaša ne zna imena ljudi sa kojima Krivokapić pregovara radi odabira budućih ministara policije i odbrane? Nekad smo imali ljude bliske vrhu vlasti, a sad...

  32. #4300
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Vjerovatno ima ljudi koji znaju, ali neće da pričaju. Vidim da se Dritan sad za MUP pominje, ne za MO. Potpredsjednik definitivno.

    Ja lično nemam pojma, a nit sam se nešto pretrgao i da saznam, čaršija ka i vazda svašta priča. Zdravko je rekao u petak da imamo imena i ekspoze.

    Meni je i interesantno kako će da ispravi zastupljenost manjina u izvršnoj vlasti. Najavio je to nedje u nekom saopštenju još prije nedjelju dvije, mislim odmah posle Terzićevog povlačenja u smislu da će biti nekih izmjena. Imaju one dvije vladine kancelarije koje su valjda pod premijerom... ljudska i manjinska prava i mislim kancelarija za pregovore sa EU.

    BTW sjutra Pipun na Načisto...





    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Page 172 of 214 FirstFirst ... 72122162168169170171172173174175176182 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. sajtu Vlade Republike Crne Gore
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 28-01-07, 03:15
  3. Replies: 3
    Last Post: 20-06-05, 05:55
  4. Pretnje Ostroskom likvidacijom u ime Vlade Crne Gore
    By harambasa in forum Politika generalno
    Replies: 7
    Last Post: 16-03-05, 13:17
  5. Radom Milove vlade nezadovoljno skoro 70% gradjana Crne Gore
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 27-02-04, 13:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •