Page 204 of 214 FirstFirst ... 104154194200201202203204205206207208 ... LastLast
Results 5,076 to 5,100 of 5331

Thread: Novi sastav Vlade Crne Gore-diskusija

  1. #5076
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Ne smeta selma nego sto je BS isto kao SDP ili SD

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  2. #5077
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Немамо ми проблем са њом и тим стилом, него што тај стил плаћали сви ми.
    Проблем је комплетна владавина ДПС-а и све шта иде са њом.
    Last edited by Brk; 04-12-20 at 14:16.

  3. #5078
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,162
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    561
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    BS je etnicki cisti DPS formiran od iste ove stranke za namicanje "jeftinih" mandata jer DPS odavno bez satelita nema vecinu. Naravno Beogradski Sindikat je sve to naplatio pozicijama, stanovima, kreditima, sluzbenim autima i radnim mjestima. Naravno na svaki pomen kritike ove stranke oni se vataju za Srebrenicu, ni mrtvi ljudi, mucenici, im nisu sveti u svojoj halapljivoj kriminalnoj nezajazljivosti. Bosnjacka stranka nije ni bosnjacka ni islamska niti su ikakav glas Bosnjaka Crne Gore. Oni su zastupnici SAMO onih koji su ih glasali, a to je samo jedan dio Bosnjaka. BS je sve ove godine bio samo podupirac DPSa, kumova, kriminalaca, profitera i raznih bitangi u svom tretiranju CG kao privatnog posjeda.
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  4. #5079
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Sta ovo sve treba Zdravku meni nije jasno

  5. The Following 2 Users Say Thank You to zaro For This Useful Post:


  6. #5080
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,422
    Thanks Thanks Given 
    14,906
    Thanks Thanks Received 
    4,186
    Thanked in
    2,118 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Platinum View Post
    BS je etnicki cisti DPS formiran od iste ove stranke za namicanje "jeftinih" mandata jer DPS odavno bez satelita nema vecinu. Naravno Beogradski Sindikat je sve to naplatio pozicijama, stanovima, kreditima, sluzbenim autima i radnim mjestima. Naravno na svaki pomen kritike ove stranke oni se vataju za Srebrenicu, ni mrtvi ljudi, mucenici, im nisu sveti u svojoj halapljivoj kriminalnoj nezajazljivosti. Bosnjacka stranka nije ni bosnjacka ni islamska niti su ikakav glas Bosnjaka Crne Gore. Oni su zastupnici SAMO onih koji su ih glasali, a to je samo jedan dio Bosnjaka. BS je sve ove godine bio samo podupirac DPSa, kumova, kriminalaca, profitera i raznih bitangi u svom tretiranju CG kao privatnog posjeda.
    Što ti se dešava? Neko drugi uzeo profil?

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  7. #5081
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    361
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    88
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Platinum View Post
    BS je etnicki cisti DPS formiran od iste ove stranke za namicanje "jeftinih" mandata jer DPS odavno bez satelita nema vecinu. Naravno Beogradski Sindikat je sve to naplatio pozicijama, stanovima, kreditima, sluzbenim autima i radnim mjestima. Naravno na svaki pomen kritike ove stranke oni se vataju za Srebrenicu, ni mrtvi ljudi, mucenici, im nisu sveti u svojoj halapljivoj kriminalnoj nezajazljivosti. Bosnjacka stranka nije ni bosnjacka ni islamska niti su ikakav glas Bosnjaka Crne Gore. Oni su zastupnici SAMO onih koji su ih glasali, a to je samo jedan dio Bosnjaka. BS je sve ove godine bio samo podupirac DPSa, kumova, kriminalaca, profitera i raznih bitangi u svom tretiranju CG kao privatnog posjeda.
    A što im vi ne udarite kontru i kažete "Srebrenica je genocid" i ne razriješite tu dilemu? Sram te bilo bitango, ne zanima me šta ko personalno radi, al' da kažeš da se neko "vata za Srebrenicu", desilo bi se ovdje stotine Srebrenica da NATO nije došao, znamo i mi i vi i oni preko. Znam moje komšije Srbe koji su devedesetih planirali u kafane ko će koju čiju kuću da uzme kad "krene".

    Opusti se, pratimo skupštinu i vidimo da pojedini neće državu. Ne jer je kriminalna, rado će se oni pridružit i kriminalu, nego zato što nije etnički čista pa da mogu Bošnjaci da se čečenizuju i da im posluže za eto ta Jevropska posla.
    Zašto bako Crnogorci voze crne blindirane Audijeve? To je sine korota za Kosovo.

  8. #5082
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by el_ View Post
    Tendenciozno je da napadate đevojkin slobodni stil a npr. Ove što namještu tendere od stotine miliona, što drže čitavu državu, što drže klanove, Brano, ovaj, onaj, o njima ni riječ. Problem su Selma, Kenan, Šehović, Ibrahimović...Ma brišite.
    Ne smeta meni Klica jer je Elvir, nego što je idiot koji je potpisao sramnu saglasnost za gradnju na Crnom jezeru, idiot namješten po partijskom ključu koji je prije toga držao pilanu.

    Petar Ivanović i Brano Gvozdenović su simboli kleptokratije. Jel treba da neki istražni organ preskoči Kenana ako ne bude mogao dokazati porijeklo imovine, samo zato jer je Kenan a ne Petar? Ne!!! Jel onaj šef svih inspekcija ostao dužan stotine hiljada za porez a ovamo stotine hiljada na ličnom računu. Na moju i tvoju grbaču su uzeli te pare, svi oni.

    Pa jel na predlog BSa bio izabran čovjek sa srednjom školom u OD Luke Bar?? Ne sprdaj se svega ti.

    Ko je krao treba da odgovara, nezavisno od vjere i nacije. Ko je zloupotrebljavao državne resurse i službeni položaj takođe. Ođe ciljam na Bata vjevericu. Ko se obogatio švercom devedesetih treba mu uzet makar 30% sve imovine. Tu mislim na dostinu ali i na Daku prepodobnog.

    Treba li i Kaliće iz Rožaja preskočiti istragom??

    P.S.

    U Srebrenici se desio akt genocida. Tačka.

    To govori presuda međunarodnog suda pravde. Tačka.

    Naša obaveza je da uvažavamo presude tog suda.


    I što ćemo sad? Moj niko nije bio na ratištu. Da li bi zbog DPSa i njihovog šefa koji je bio predsjednik vlade kad se desila Bukovica i deportacije iz HN da ne mrda CG iz rala podjela i da ne mrda CG ka EU uopšte no da se još malo krade i zapošljava.

    Batalite me te priče




    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 04-12-20 at 14:28.

  9. The Following 3 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  10. #5083
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    U komsiluku
    Posts
    1,030
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    123 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by el_ View Post
    .

    Da su vaši bili iskreni ne bi pljuvali Bošnjake sve ove godine. Ustvari, bili su iskreni. Evo Vučurović je to potvrdio. Smeta mu 200 zaposlenih Bošnjaka po ministarstvima. Zanimljivo, niko više ne spominje Milov sat i Acove nekretnine po čitavoj CG, nego je problem Selma Hrapović. A ja vam sad kažem, zbog ovog bezobrazluka i licemjerja, sljedeće izbore 50.000 Bošnjaka listom trebaju da glasaju za Bošnjačku, pa onda i jedni i drugi i treći pravite vaša etnička geta, kao što ste krenuli.
    Kako raste procenat Bosnjaka u CG. Cim ste bili krucijalni u vlast CG, muslimani su da bi se lakse zaposlili, pristupali partiji BS.
    Naravno, sada kada bude sjeca radnih mjesta, i kada vise ne bude Suljo zaposljavao samo bosnjake, pasce i procenat bosnjaka u CG.
    A zaposlili ste i cigane koji su se iskazali kao bosnjaci, a nikad dalje od Starog Bara nisu odmakli. No, tako vam svaka rabota. Zivjela nova era Crne Gore. Samo po znanju, umjecu i postenju.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  11. #5084
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,162
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    561
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    @extravaganca
    Ovo su moji standardni dugogodisnji stavovi, samo se gotovo nikad ne ukljucujem na ovaj forum. ; )
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  12. #5085
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Platinum View Post
    @extravaganca
    Ovo su moji standardni dugogodisnji stavovi, samo se gotovo nikad ne ukljucujem na ovaj forum. ; )
    Moram primijetiti da su ti postovi u kasnim večernjim satima više nadahnuti filozofski i teži za pratiti tok misli

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  13. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  14. #5086
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Ovaj iz SNP-a je odličan za govore na saučešćima.

  15. The Following User Says Thank You to remark For This Useful Post:


  16. #5087
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,422
    Thanks Thanks Given 
    14,906
    Thanks Thanks Received 
    4,186
    Thanked in
    2,118 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Platinum View Post
    @extravaganca
    Ovo su moji standardni dugogodisnji stavovi, samo se gotovo nikad ne ukljucujem na ovaj forum. ; )
    Kad se već ovako uključiš, drago bi bilo da to radiš češće.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  17. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  18. #5088
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    361
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    88
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Evo ga priča pada procenat Bošnjaka... Znači raste procenat Srba? Znači padaju Milogorci, rastu Ravnogorci? Ok. Navijaću za vašu poštenu Njegoševu, Crnu Goru... iz liberalne Holandije.
    Zašto bako Crnogorci voze crne blindirane Audijeve? To je sine korota za Kosovo.

  19. #5089
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,118
    Thanks Thanks Given 
    413
    Thanks Thanks Received 
    512
    Thanked in
    236 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ne smeta meni Klica jer je Elvir, nego što je idiot koji je potpisao sramnu saglasnost za gradnju na Crnom jezeru, idiot namješten po partijskom ključu koji je prije toga držao pilanu.

    Petar Ivanović i Brano Gvozdenović su simboli kleptokratije. Jel treba da neki istražni organ preskoči Kenana ako ne bude mogao dokazati porijeklo imovine, samo zato jer je Kenan a ne Petar? Ne!!! Jel onaj šef svih inspekcija ostao dužan stotine hiljada za porez a ovamo stotine hiljada na ličnom računu. Na moju i tvoju grbaču su uzeli te pare, svi oni.

    Pa jel na predlog BSa bio izabran čovjek sa srednjom školom u OD Luke Bar?? Ne sprdaj se svega ti.

    Ko je krao treba da odgovara, nezavisno od vjere i nacije. Ko je zloupotrebljavao državne resurse i službeni položaj takođe. Ođe ciljam na Bata vjevericu. Ko se obogatio švercom devedesetih treba mu uzet makar 30% sve imovine. Tu mislim na dostinu ali i na Daku prepodobnog.

    Treba li i Kaliće iz Rožaja preskočiti istragom??

    P.S.

    U Srebrenici se desio akt genocida. Tačka.

    To govori presuda međunarodnog suda pravde. Tačka.

    Naša obaveza je da uvažavamo presude tog suda.


    I što ćemo sad? Moj niko nije bio na ratištu. Da li bi zbog DPSa i njihovog šefa koji je bio predsjednik vlade kad se desila Bukovica i deportacije iz HN da ne mrda CG iz rala podjela i da ne mrda CG ka EU uopšte no da se još malo krade i zapošljava.

    Batalite me te priče




    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    I jer bi taj Klica još koji stan jer nema đe kukavac. Ali ne možeš ti ovakvom tipu objasniti, on će po svome, vi Bošnjake napadate jer su Bošnjaci i to je to. Ne dirajte mi svetog prepodobnog Kenana, znate njemu ćerka ima malo slobodniji stil, nisu oni krivi, nema tu ništa loše.

  20. #5090
    Join Date
    May 2020
    Posts
    498
    Thanks Thanks Given 
    58
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    el je ostrascen lik na ovoj temi.

    Mene samo zanima odakle pravo da neko iz BS i Albanskih partija trazi da se popravi status i budzet i Solana itd. (sa cim se slazem u sustini) kad su svo vrijeme bili na vlasti a izborili se samo za svoje fotelje jos naglasavaju kako su najsiromasniji djelovi CG. Pa jesu zbog njih samih.

  21. The Following User Says Thank You to Because For This Useful Post:


  22. #5091
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,135
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    470
    Thanked in
    215 Posts

    Default

    Ljudi dje je Medojevic

  23. The Following User Says Thank You to osvajaci pg For This Useful Post:


  24. #5092
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Ево и Пура велича ратног злочинца Дрљевића сарадника усташког режима. Хоће ли се коначно престати са оваквим стварима више.

  25. #5093
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,422
    Thanks Thanks Given 
    14,906
    Thanks Thanks Received 
    4,186
    Thanked in
    2,118 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post
    Ljudi dje je Medojevic
    Mora on zadnji da dođe. Neki teatralni upad.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  26. #5094
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post
    Ljudi dje je Medojevic
    Да знаш да си ме забринуо сада.

  27. #5095
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    1,866
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    217
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    DPS da nekome priča o poštenoj i rodoljubivoj vlasti.....

    Послато са SM-N975F помоћу Тапатока

  28. #5096
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post
    Ljudi dje je Medojevic
    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Mora on zadnji da dođe. Neki teatralni upad.
    Biće neki spektakl, imam osjećaj. Tipa da ga čekaju da prebači ženu do prodavnice, jer se sve zatvara u 6.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  29. #5097
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,043
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    na kiseoniku je.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  30. The Following User Says Thank You to goozica For This Useful Post:


  31. #5098
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Bice crn kao ugarak kad dodje...


  32. #5099
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,422
    Thanks Thanks Given 
    14,906
    Thanks Thanks Received 
    4,186
    Thanked in
    2,118 Posts

    Default

    Hahaha.

    A namjerno to radi sigurno.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  33. #5100
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,162
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    561
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by el_ View Post
    A što im vi ne udarite kontru i kažete "Srebrenica je genocid" i ne razriješite tu dilemu? Sram te bilo bitango, ne zanima me šta ko personalno radi, al' da kažeš da se neko "vata za Srebrenicu", desilo bi se ovdje stotine Srebrenica da NATO nije došao, znamo i mi i vi i oni preko. Znam moje komšije Srbe koji su devedesetih planirali u kafane ko će koju čiju kuću da uzme kad "krene".

    Opusti se, pratimo skupštinu i vidimo da pojedini neće državu. Ne jer je kriminalna, rado će se oni pridružit i kriminalu, nego zato što nije etnički čista pa da mogu Bošnjaci da se čečenizuju i da im posluže za eto ta Jevropska posla.
    Ja tebe nisam vrijedjao a nisam ni politicare BS-a nazvao bitangama. Nego podupiracima bitangi. Mada to je slicno...Svakako nije lijepo da me vrijedjas jer ja tebe nisam..

    Nema "vi", ja nisam "vi", ne znas ni sta sam po nacionalnosti ni koju stranku podrzavam ili ne podrzavam ni jednu.

    Naravno da ne postoji obracanje javnosti BS-a da ne trguju na najjeftiniji najmorbidniji najogavniji nacin mrtvima Srebrenice, da ne trguje u svoje sitnopolitikantske svrhe sa 8000 mrtvih ljudi nastradalih u najstrasnijim mukama. Od kampanje predizborne ovog ljeta, do ova 3 dana zasijednja Skupstine, nema kad BS ne pominje Srebrenicu, da se nije desio taj monstruozni masakr ne bi imali sto beknut.

    Velis da nije bilo NATO pakta da bi se desilo 100 Srebrenica. Znas li ti, druze moj dobri, koliko su puta, mirovnjaci u zasticenoj zoni Srebrenice ZVALI NATO pakt da bombarduje pozicije VRS jer ce se deseiti pokolj?! Zvali su ih 5 puta! Da polete avioni iz Italije i bombarduju polozaje VRS! Svaki put su odbijeni od strane tog NATO pakta! Tvrdim da je svaki predsjednik zapadnoervropskih drzava imao direktan prenos desavanja u Srebrenici i okolini 1995.... Nisu ni prstom mrdnuli! Toliko o tome..a moze o ponasanju zapada u ratu u BiH da se pise nasiroko..kako su radili i za ciju stranu...

    Sto se tice toga planiranja da neko uzima necije kuce, vjerujem da je tako bilo, to me ne iznenadjuje.

    Nova vlast se ne zalaze ni za kakvu etnicki cistu CG. Cine je 3 razlicita subjekta + eksperti koji nisu iz ovih stranaka. Razlike nisu male izmedju svih njih. Ne cine ovu vlast sve same Vesne Bratic srecom.

    Na koncu, Zlocin u Srebrenici (kad kazem "zlocin" ne smatra se da to nije zlocin genocida jer je i genocid zlocin, samo preciznije receno...) je nesto o cemu se cesto raspravlja na primitivnom, zaostalom, nepismenom Balkanu, dje su ljudi toliko nepsimeni, neotesani, dekadentni, zaostali u svakom pogledu, da nemaju blage veze o najelementarnijem obrazovanju, informacijama, cesto bontonu i najosnovnijoj kuluturi....a ne da laicka javnost ima svoje tvrde i potpuno jasne stavove iz najomplekesnijih pitanja medjunarodnog prava i obicajima i zakonima ratovanja. Mislim i na oce koji zastupaju tezu da se desio zlocin genocida i one koji ne misle. Prava i obicaji ratovanja, konvencije o sprjecavanju i kaznjavanju zlocina genocida, to je za primitivne balkanske narode nuklearna fizika...medjutim svi su zauzeli neki svoj stav napamet. Iz neznanja. Navijanja. Emocija.

    Srebrenica je nesto sto se ne uzima u usta tek tako...samo psihopate, ljude bez emocija, kao ovi politicari BS-a imaju toliko hladnoce u sebi da tu rijec izgovaraju tek tako, da je prevaljuju preko usta svako 2 minuta, kad god im zatreba za svoje populisticko-foteljaske motive.

    Ja nemam konacan stav o masakru u Srebrenici, iako sam se kao laik tim zlocinom bavio malo, ali donekle vise mislim od prosjecnog gradjanina (sto i nije tesko). Stavove sam mijenjao i jos ih mijenjam saznajuci neke nove stvari, i opet ne dajem sebi za pravo da imam konacan stav. Nista u zivotu se ne uzima zdravo za gotovo, ni jedan zlocin na svijetu pa ni Srebrenica.
    Svaki covjek treba da uzme sam da istrazuje, cita, upoznaje se za zakonima, presudama, da uporedjuje sa drugim slicnim zakonima, i na osnovu toga, DA POKUSA da ima sopstevni stav. A ne stav bilo kog politicara. I DA UVIJEK IMA DIO ZDRAVE SUMNJE U TE SVOJE STAVOVE. Jer je laik! Nije strucnjak za medjunarodno pravo, za prava i obicaja ratovanja i nije strucnjak za tumacenje Konvencije o sprjecavanju zlocina genocida...! On moze samo kao laik da ima svoje laicko misljenje.

    Tvrdim da bilo ko od politicara BS-a ne zna ni jednu jedinu recenicu iz Konvencije o sprjecavanju zlocina genocida! Tvrdim 300!

    A 1300% tvrdim da ne znaju da protumace sta znaci AKT GENOCIDA a sta GENOCID SAM PO SEBI....da objasne razliku..

    Srebrenica je postalo sredstvo trgovine..do nivoa gadjenja...I svi trguju u Bosni..i bosnjacki politicari i srpski pa u Srbiji, pa evo sad u CG..ne daju mira tim mrtvim ljudima nego ih razvlace ko psi verbalno..Na kraju postoji jedna stvar mnogo mnogo vaznija od toga je li tamo bio genocid ili nije, a to je broj zrtava. Neuporedivo vise boli smanjenje broja zrtava od strane nekih ljudi nego zove li se taj zlocin ovako ili onako. A broj zrtava se stalno smanjuje, relativizuje, od nekih ljudi koji se ne skidaju iz medija, mislim na srbijanske medije...

    Postoji na Balkanu ta morbidna zelja, potsvjesna, viktimizacija svog naroda do nivoa totalnog besmisla.. Svak svoje zrtve preuvelicava po 10 puta, kao da su zeljeli da su zlocini nad tim svojim narodom budu 16 puta veci nego sto su...kao da im je drago sto su neki tamo ljudi pobijeni. Ponavljam potsvjesno...mislim i na Srbe i na Bosnjake i na Hrvate, Albance...svak kao da zali sto eto nije bilo jos mnogo vise mrtvih..da se eto taj narod proglasi za najproganjaniji narod u istoriji svijeta, narod koji nikad nece pronaci pravdu, narod koji je sinonim mucenistva i urote da se bas on istrijebi..bas oni od svih...i da su se svi urotili da bas eto njih nestane...

    Narodi u regionu moraju da se distanciraju dvije stvari. To su velikodrzavni projekti (Srbija,Hrvatska,Albanija i bosnjacki separatizam u vidu Sandzaka) i druge stvari a to je fasizam. Sto je li, ide skupa sa ovim projektima najcesce. Nema nama srece dok se Srbi ne odreknu Cetnistva, dok se Hrvati ne odreknu Ustastva, dok se Albanci ne distanciraju svog nacionalizma, dok se Bosnjaci ne distanciraju od velicanja Osmanskog carstva. Nema srece, sve nam je dzabe, pa da imamo plate po 5000. eura.

    Distancirati se necemo...jer tako zele oni koji vladaju svima nama. Toliko. Ne generalizuj i ne stvaraj predrasude o nekome o kom nista ne znas. Ne prizeljkuj potsvjesno cetnike (Cetnici nisu Srbi, nego srpski fasisti, za neupucene), jer vjeruj mi bolje je za sve nas da ih je manje i njih i onih drugih gore nabrojanih.
    Last edited by Platinum; 04-12-20 at 15:17.
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  34. The Following 4 Users Say Thank You to Platinum For This Useful Post:


Page 204 of 214 FirstFirst ... 104154194200201202203204205206207208 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. sajtu Vlade Republike Crne Gore
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 28-01-07, 03:15
  3. Replies: 3
    Last Post: 20-06-05, 05:55
  4. Pretnje Ostroskom likvidacijom u ime Vlade Crne Gore
    By harambasa in forum Politika generalno
    Replies: 7
    Last Post: 16-03-05, 13:17
  5. Radom Milove vlade nezadovoljno skoro 70% gradjana Crne Gore
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 27-02-04, 13:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •