Page 65 of 214 FirstFirst ... 155561626364656667686975115165 ... LastLast
Results 1,601 to 1,625 of 5331

Thread: Novi sastav Vlade Crne Gore-diskusija

  1. #1601
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Joksim View Post
    Kandidati za ministre Baća, Ivanović, Lekić...

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...ivanovic-lekic
    Sve mi djeluje ok, sem pozicije ministra turizma. Mora to mnogo bolje od Krapovića i Radunovića.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  2. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  3. #1602
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,710
    Thanks Thanks Given 
    335
    Thanks Thanks Received 
    919
    Thanked in
    468 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Sve mi djeluje ok, sem pozicije ministra turizma. Mora to mnogo bolje od Krapovića i Radunovića.
    A bogome i Lekića, uz jedno veliko hvala za sve što je do sada uradio. Mislim da mu je vrijeme za penziju.

  4. #1603
    Join Date
    Oct 2020
    Posts
    48
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Počeli su masovni prelasci iz bivše vlasti u novu vlast. Da nabrojimo taksativno sa dokaznim materijalom.


    1) Djelosaj i Nimanbegu koji su bili udarna pesnica režima i kleli se na sva zvona kako poslije izbora neće sa opozicijom sada hoće. Dokaz: https://www.vijesti.me/vijesti/polit...ne-vise-zakona


    2) Bošnjačka stranka isto je javno govorila da nema šanse da će ući u vlast sa opozicijom. Suljo Mustafić danas se javno nudi govoreći da imaju odlične kadrove. Dokaz: https://www.vijesti.me/vijesti/polit...cescu-u-vlasti



    3) Fuštić. Bivši visoki funkcioner DPS-a. Odbornik, a iznad odbornika su samo poslanici i ministri. Poreski inspektor koga je DPS zaposlio. Ne bilo kakav član već visokopozicionirani član. Danas funkcioner Demokrata. Kažem namjerno funkcioner i odbornik Demokrata jer je i dalje odbornik a prešao je u Demokrate.
    Deset dana poslije izbora se svadjao sa Gvozdenovicem ko je krivac zbog gubitka izbora a sada prešao u opoziciju. Dokaz: https://www.vijesti.me/vijesti/polit...kancerom-dps-a
    Dokaz 2: https://www.vijesti.me/vijesti/polit...se-u-demokrate


    4) Odbornici SD-a. Iz misterioznih razloga napustili SD poslije izbora.Prije izbora je bilo sve sjajno a poslije izbora napuštaju stranku. Pitanje je trenutka kada će se prikloniti nekoj opozicionoj partiji.
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...ar-napusili-sd



    Zaključak: Ovo su sve primjeri prelazaka viaokih članova bivše vlast. Dakle, poslanici, odbornici...
    Možete onda zamisliti kako je tek na nižem nivou kada su u pitanju obični radnici, službenici i ostali.

  5. #1604
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Toga se i ja bojim. Pominjanje Crne Gore kao "druge srpske drzave" od strane ZK je dolivanje ulja va vatru. Od nove vlasti se ocekuje druga vrsta promjena, a ne zamjena jedne nacionalisticke retorike drugom...
    Mislim da je jaki bitno razlikovati “nacionalisticku retoriku” od onoga sto je sasvim normalno, samo Srbima dosad nije bilo dozvoljeno, pa iritira crnogorske nacionalisticke krugove.

    je li sasvim normalno da Krivokapic moze da citira kralja Nikolu? Jeste. To sto se nekim ljudima ne svidja sta je kralj Nikola govorio je apsolutno njihov problem, ne Krivokapicev. Ovo spada u istu kategoriju kao pravljenje skandala od toga sto ne proslavi pjeva Tamo daleko. Jeste, dosad smo imali etnicke grupe kojima je sve bilo dozvoljeno i etnicke grupe kojima nije. Sad cemo, nadam se, to ispravljati.

    Da li bi bio problem da Krivokapic politiku vlade zasniva na tome sta je kralj Nikola pricao? Bi, svakako, ali ne izgleda mi da je moguce da se to desi.

  6. #1605
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Mislim da samo izuzetno glupi ljudi nisu do sada provalili da je atom karaktera većine građana CG samo goli interes. Priča o ljubavi prema državi je možda i najodvratniji primjer njihovog bivstvovanja. Nevezano samo za politiku, uđite u bilo koju firmu, uvidjećete gomile poltrona nadređenima. Jednostavno je takva snishodljiva crta sveorisutna, a ne među političarima, đe ne odu u wc , a da ne misle koji je interes iza male nužde...

  7. #1606
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bayo View Post
    A bogome i Lekića, uz jedno veliko hvala za sve što je do sada uradio. Mislim da mu je vrijeme za penziju.
    Svakako je najkvalifikovaniji za to mjesto ali je bas sasvim ostarao.

  8. #1607
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Grad N
    Posts
    727
    Thanks Thanks Given 
    116
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    50 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Joksim View Post
    Kandidati za ministre Baća, Ivanović, Lekić...



    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...ivanovic-lekic

    Ne zvuci lose, treba forsirati mlade ljude, sa novim idejama, koji su puni energije. Lekicu svaka cast, ali zbilja jeste za penziju.

  9. #1608
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,710
    Thanks Thanks Given 
    335
    Thanks Thanks Received 
    919
    Thanked in
    468 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Svakako je najkvalifikovaniji za to mjesto ali je bas sasvim ostarao.
    Najkvalifikovaniji da, nije problem ni što je ostarao, već što mu luta misao, počne na jednu temu pa završi na osmu. Dosta je bilo pogledat onu konstitutivnu sjednicu koju je vodio.

    Čemu je vrijeme, tome je i vakat.

  10. #1609
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bayo View Post
    Najkvalifikovaniji da, nije problem ni što je ostarao, već što mu luta misao, počne na jednu temu pa završi na osmu. Dosta je bilo pogledat onu konstitutivnu sjednicu koju je vodio.

    Čemu je vrijeme, tome je i vakat.
    Pokusao sam na malo ljubazniji nacin da kazem isto sto i ti. Izlapio je covjek.

  11. #1610
    Join Date
    Oct 2020
    Posts
    48
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    http://www.barskiportal.com/lat/poli...anja-dps-a.php
    Saopštenje Fuštića iz 5.avgusta, a to je mjesec dana prije izbora. Citam dio: " Istina je da sam srcem i dušom za DPS, da sam za isti bio i da ću za isti biti i dalje".


    Da ne citiram sve, ukratko, u cijelom saopstenju se zaklinje u DPS. A to je samo mjesec dana pred izbore. Da bi prije par dana rekao kako je i prije izbora bio za Demokrate ALI nije želio da par dana pred izbore formalizuje pristupanje Demokratama.
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...se-u-demokrate




    Kojih par dana Fuštiću kad si 8.avgusta izdao stravično saopštenje lojalnosti DPS-u kojeg se ne bi postidio ni sam Milo Djukanović?


    A Demokrate dobile novog funkcionera u vidu glavnog poreskog inspektora i odbornika. Bečića branila sirotinja dok su ga vukli za uši đje su stizali, a on posle izbora raširenih ruku primio vodju barskog DPS-a.
    Demokrate su novi DPS, ali mnogo opasniji. Moraće se žestoko udarati po njima dok budu na vlasti.

  12. #1611
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,345
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...ma-sinjajevine

    Krivokapić ih je podržao, Dritan pošao lično. ovako se brane prirodne ljepote države


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  13. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  14. #1612
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...ma-sinjajevine

    Krivokapić ih je podržao, Dritan pošao lično. ovako se brane prirodne ljepote države


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ne sprdaj se. Parlamentarna većina je mogla da sazove vanrednu sjednicu parlamenta i obaveže MO da odloži vježbe do formiranja nove vlade.

    Treba da se naviknu da se većina, a ne opozicija. Čuš većina ide na proteste i izražava podršku demonstrantima preko društvenih mreža. Sprdnja.



    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  15. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  16. #1613
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,345
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    niko se još nije navikao na to da je vlast promijenjena izgleda


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  17. #1614
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Mislim da je jaki bitno razlikovati “nacionalisticku retoriku” od onoga sto je sasvim normalno, samo Srbima dosad nije bilo dozvoljeno, pa iritira crnogorske nacionalisticke krugove.

    je li sasvim normalno da Krivokapic moze da citira kralja Nikolu? Jeste. To sto se nekim ljudima ne svidja sta je kralj Nikola govorio je apsolutno njihov problem, ne Krivokapicev. Ovo spada u istu kategoriju kao pravljenje skandala od toga sto ne proslavi pjeva Tamo daleko. Jeste, dosad smo imali etnicke grupe kojima je sve bilo dozvoljeno i etnicke grupe kojima nije. Sad cemo, nadam se, to ispravljati.

    Da li bi bio problem da Krivokapic politiku vlade zasniva na tome sta je kralj Nikola pricao? Bi, svakako, ali ne izgleda mi da je moguce da se to desi.
    "Kralj Nikola na umoru..."

    Idi, bre, SKOJevac, 21. je vijek. Pustimo te price za neka neobavezna druzenja uz rostilj dje se ljudi opuste pa svasta pricaju.

    Crna Gora je u raspadu. Jedan od kljucnih problema je polarizacija u drustvu. To je prosla vlast namjerno forsirala kako bi skrenula paznju s pohare drzave kojom se bavila. Bacila kosku budalastom narodu. Zar sad i nova vlast da radi to isto?

    Ova izjava o "dve srpske drzave" je prst u oko velikom dijelu naroda u CG. Posebno sto je dio naroda inace frustriran zbog dolaska na vlast "prosrpske opcije", kako se nova vlast percepira u tom dijelu naroda. Otud imamo pricu MDj o odlasku u šumu, prave se "patriotski skupovi" na koje dolaze i neki opskurni likovi poputa Brana M. Vidimo u medije da se osnivaju "komitski odbori" po opstinama. Na Cetinju oce da dizu spomenik Krstu Zrnovom. I u takvoj atmosferi ZK nasao da otvara priču o "dve srpske države"?! Pokazujuci diletantsko odsustvo razumijevanja sto bi on kao premijer trebao da javno prica. Prva stvar koju ne bi smio da radi jeste da preuzme DPS matricu da polarizuje narod. Kao princip. Druga stvar koju ne bi smio da radi jeste da nacionalisticku retoriku koristi kao instrument skretanja paznje s problema koje ne moze da rijesi. Nova vlast je dosla u nezgodno vrijeme kad je ekonomija u raspadu (tek ce da bude!), a najgora stvar koju bi uradila vlast bila bi da se bavi ovakvim nacionalistickim seruckanjem.

    Ovakvom pricom ZK baca sam sebi klipove u tockove. Ako zaista zeli ozdravljenje Crne Gore. Ujedinjenje naroda za zajednicko dobro CG je bitan uslov za taj cilj. Polarizacija naroda je suprotna tom cilju. Ako mu je vaznije da CG bude "druga srpska drzava", onda je to druga prica. Vrijeme ce pokazati sto mu je vaznije. I je li dorastao sansi koju je dobio.

  18. The Following 5 Users Say Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  19. #1615
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ne sprdaj se. Parlamentarna većina je mogla da sazove vanrednu sjednicu parlamenta i obaveže MO da odloži vježbe do formiranja nove vlade.

    Treba da se naviknu da se većina, a ne opozicija. Čuš većina ide na proteste i izražava podršku demonstrantima preko društvenih mreža. Sprdnja.


    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    U pravu si, ali to što ti predlažeš je sičija. Zakaži, oblikuj pravno, sprovedi... Ovako, tvitneš ili prošetaš do planine da se slikaš i eto političkih poena.

  20. #1616
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Ćaki Lekić je marka, što se tiče diplomatije. Preciznije, bio je. Već je ušao u neke ozbiljne godine (preko 70?). Tako da zbog toga imam rezerve. Pitanje je ko su ostali kandidati za to mjesto.

    Bojan Baća bi bio osveženje. Mada, nijesam siguran kako bi se snašao kao ministar.

  21. #1617
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,332
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    543
    Thanked in
    364 Posts

    Default

    Šta bi sa pričom bez političara
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  22. The Following User Says Thank You to Markys For This Useful Post:


  23. #1618
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,907
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Jedva i političara normalnih imamo a ne još eksperte da tražimo

  24. The Following 3 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  25. #1619
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,419
    Thanks Thanks Given 
    2,975
    Thanks Thanks Received 
    1,432
    Thanked in
    771 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Roblex View Post
    Albanci postavili zahtjeve za ulazak u vlast kao da su Crvena Armija koja je umarširala u Berlin. Dvadeset zahtjeva primarnih i još toliko uzgrednih.https://www.vijesti.me/vijesti/polit...ne-vise-zakona


    Istine radi, prije izbora Djelošaj je javno govorio da neće sa onima koji su protiv države i slične optužbe. Evo dokaza šta je govorio https://www.vijesti.me/vijesti/polit...avnu-crnu-goru

    Eto o kakvom čovjeku se radi. Jedno priča prije izbora a drugo posle izbora.
    Isto je i sa Bošnjačkom strankom koja je isto govorila da će samo sa DPS a nikad sa onima koji su protiv države i podržavaju ratove. Pošto im je DPS izgubio sada hoće sa opozicijom u vlast.
    Ако је истинита ова вијест о условима албанске коалиције, захвалио бих им се и пожелио им срећан рад у опозицији.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  26. #1620
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,209
    Thanks Thanks Given 
    732
    Thanks Thanks Received 
    2,137
    Thanked in
    1,618 Posts

    Default

    Mistislave, ne patišeš...
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  27. The Following User Says Thank You to aLaPaCha For This Useful Post:


  28. #1621
    Join Date
    Oct 2020
    Posts
    48
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Samo da napomenem za Cakija Lekica. On je bio diplomata totalno drugačije države. Prvo SFRJ koja je bila sila u svijetu a onda i SRJ. Predstavljao je drugačiju zemlju u drugačijim okolnostima.
    Prilike u svijetu su danas izmijenjene.
    Ušli smo u NATO, stabilna smo država po pitanju bezbjednosti i neće biti rata zato nema potrebe za nekim vrhunskim diplomatama.
    Crna Gora je u medjunarodnim odnosima nebitan faktor a diplomatija je skupa igračka.


    Dovoljno je postaviti nekog klimoglavca za vanjsku politiku. A diplomatiju treba drastično smanjiti jer su u pitanju enomni troškovi a novac preusmjeriti na puteve, škole, bolnice, nauku i sport.

  29. #1622
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Nadam se da je nova vlast našla drugi "poligon" za ovaj vid vojnih vježbi (minobacači) jer ako nijesu, ovo će im se ovo vratiti kao bumerang.

    Sent from my Telefunken
    Zašto??

    Mislim da bu bila apsolutna glupost da se Sinjajevina kao resurs koristi za igranje minobacačima i artiljerijom.

    Drugi po veličini pašnjak u Evropi ima kapacitete da potkrijepi komplet potrebe Crne Gore za junećim i jagnjećim mesom, a i da pretekne za izvoz. O mlijeku i mliječnim proizvodima da ne pričamo.

    A poligon za artiljeriju te veličine nismo imali ni do sad, pa ne znam što nam je to toliko nasušno potrebno.


    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  30. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  31. #1623
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,907
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    U svako slučaju sad kad smo Srbi možemo koristiti Pasuljanske livade

  32. #1624
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,711
    Thanks Thanks Given 
    1,471
    Thanks Thanks Received 
    4,351
    Thanked in
    1,680 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Zašto??

    Mislim da bu bila apsolutna glupost da se Sinjajevina kao resurs koristi za igranje minobacačima i artiljerijom.

    Drugi po veličini pašnjak u Evropi ima kapacitete da potkrijepi komplet potrebe Crne Gore za junećim i jagnjećim mesom, a i da pretekne za izvoz. O mlijeku i mliječnim proizvodima da ne pričamo.

    A poligon za artiljeriju te veličine nismo imali ni do sad, pa ne znam što nam je to toliko nasušno potrebno.


    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Kimmi, zaista nisi osoba od koje očekujem ovakvo papagajsko spinovanje.
    1) Pašnjacima neće biti ništa.
    2) Zimi se stoka ne izdiže gore na taj pomet
    3) Poligon ima privremenu namjenu u tih nekoliko nedjelja zimi, a ne kao prostor koji će vojska trajno da zauzme

    Tako da tu priču da će stoci falit pašnjaka zbog vojnih vježbi okačite mačku o rep.

    Čitava dreka dignuta oko Sinjajevine je goli populizam za ubiranje političkih poena i kontrašenje, prilika da se zelene NVO ispromovišu i još jednom opravdaju svoje postojanje.
    Ima li iđe u Evropi da su ekološke organizacije izforsirale napuštanje vojnih poligona?
    Ima li iđe ekološke studije koja dokazuje neku konkretnu ekološku štetu od vježbanja konvencionalnom artiljerijskom municijom?

    Kako eksplozivom može pašnjak da se uništi?
    Tražim odgovore na ova pitanja evo godinu dana. Zaludu.

  33. The Following 4 Users Say Thank You to ASC For This Useful Post:


  34. #1625
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Dao sam samo realpolitčki komentar a ne emotivni. Emotivno sam uz prirodu i te ljude naravno.

    Na drugoj strani vojska gubi na borbenoj gotovosti bez takvih vežbi, gubi na ozbiljnosti i smislu, shodno tome gubi kredibilitet kod NATO partnera koji insistiraju na minimumu spremnosti svih vojski jer na taj nacin postizu potreban nivo obucenosti posebno za ino misije.

    Bojim se da će u tom smislu biti pritiska da se ove obaveze izvršavaju neđe.

    Da ne dovodim koliko je upitno to oko zagadjenja i stete na pasnjacima 2 puta godisnje.

    Sent from my Telefunken
    Ne gubi kad ni do sad tamo nijesu vježbali.

    Nekako ne mogu da zamislim da naši idu u Nato misije i tamo se bore artiljerijom.

    Neka vježbaju đe i do sad, a Sinjajevinu neka ostave na miru.

    Previše vrijedi taj resurs, faktički ima mogućnost da hrani Crnu Goru, da bi ga tako lako uništavali zbog suludih zamisli nekakvih likova koji se lože na ratovanje.

    Albanija uopšte nema artiljeriju, a u NATO je.





    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 17-10-20 at 16:04.

Page 65 of 214 FirstFirst ... 155561626364656667686975115165 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 23:46
  2. sajtu Vlade Republike Crne Gore
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 28-01-07, 04:15
  3. Replies: 3
    Last Post: 20-06-05, 06:55
  4. Pretnje Ostroskom likvidacijom u ime Vlade Crne Gore
    By harambasa in forum Politika generalno
    Replies: 7
    Last Post: 16-03-05, 14:17
  5. Radom Milove vlade nezadovoljno skoro 70% gradjana Crne Gore
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 27-02-04, 14:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •