Page 100 of 214 FirstFirst ... 509096979899100101102103104110150200 ... LastLast
Results 2,476 to 2,500 of 5331

Thread: Novi sastav Vlade Crne Gore-diskusija

  1. #2476
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Valjda jednog dana ljudi nauče da ne postavljaju Amerikancima retorička pitanja jer će Amerikanci da odgovore:

    Palmer poručio: U ključnim ministarstvima da budu ljudi posvećeni NATO-u
    Znači ipak ispade da Dritan i Zdravko ne lažu. Prilično zvanično.

    Samo da profa izdrži ove naše stranačke diletante.

    Last edited by kimmi; 28-10-20 at 23:30.

  2. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  3. #2477
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    A evo ga i odgovor Slavena Radunovica, koji sad IN4S optuzuje za spinovanje:

    https://imgur.com/a/qzg5EZH

    Kaze ne obracajte paznju na nebitne dijelove izjave :-)

  4. The Following 3 Users Say Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  5. #2478
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,348
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    znači Slaven Radunović napada in4s koji drži njegov prijatelj vrhunska zabava ovo sastavljanje vlade


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  6. The Following 3 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  7. #2479
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,305
    Thanks Thanks Given 
    4,133
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,162 Posts

    Default

    Efikasnosti radi da odlucimo ko ce koga da prati na mrezama xaxa

    Kimmi moze Zdravka, Outline Slavena, evo ja cu nastavit Medolina

    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  8. #2480
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Kako znam da Vijesti provjeravaju informacije iz dva izvora, za razliku od nekih, pretpostavljam da su ih iz DFa istrolovali i to vrhunski. E sad koji je razlog, da li ispituju stav javnog mnjenja, da li neko u DF sabotira vrh koji ne da nikom ispod da primiriše funkcijama.... baš ne znam što je u pitanju.
    Moram priznati da sam i ja pomislio nešto slično kad sam vidio vijest o predlozima DF-a, a naročito nakon ove vijesti sa CDM, koja glasi:

    Funkcioner Demokratske Crne Gore Dragan Krapović biće na čelu Ministarstva vanjskih poslova, a njegov partijski kolega Momo Koprivica pravde, saznaje CdM iz kolacije Za budućnost Crne Gore.

    Čuš, o predlozima Demokrata saznaju od koalicije ZBCG. :highly_amused: U prvi mah mi bi sumnjivo, ali rekoh - možda tripujem.

    Međutim, nakon demantija i DF-a i Demokrata, tačno će ova tvoja teorija ispast tačna - da je DF odlučio da se malo posprda s medijima
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  9. #2481
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    ...

    Međutim, nakon demantija i DF-a i Demokrata, tačno će ova tvoja teorija ispast tačna - da je DF odlučio da se malo posprda s medijima
    Jok, ovo za kandidate Demokrata sam cuo od dva tipa iz te partije. Samo nece da potvrde zvanicno.

  10. #2482
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Koprivica je OK lik, mozda premlad za ministra pravde. Zdenka Popoivic? Mozda. Ali, Krapovic ministar vanjskih poslova? To vec ne mogu da vjerujem. Jasno je da je fake news.

  11. #2483
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    @Ostoja

    Neka no je još i Krapović dobar sa biografijom, koja je presmiješna da se razumijemo, pri Šaranoviću. Inače poznanik sam od nedje ranije sa Šaranovićem, dobar je dečko ali za ministra... HELL NO! Poslaničko mjesto mu je puna kapa.

    Neđe sjedim sa nekim društvom, pričamo i komentarišemo. Došli smo do zaključka da svaki od nas pojedinačno ima više radnog staža no skoro cijela poslanička lista Demokrata. Ođe izumimam starije poslanike. Kod mlađih Demokrata je to baš izraženo. U cijelom klubu poslanika koji je u parlamentu oni imaju Lekića sa vrhunskom biografijom i njega ne kandiduju, nego poletarce.

    Evo i biografija Zdenke Popović (sa sajta Demokrata), pa mi rečite jel njeno radno iskustvo sa ministarsku poziciju.

    Zdenka Popović je rođena u Postojni, Slovenija. Diplomirala je na Ekonomskom fakultetu Univerziteta Crne Gore. Učesnica je mnogih seminara i radionica iz oblasti menadžmenta, finansija, investicija i unutrašnje kontrole u javnom sektoru u organizaciji Uprave za kadrove. Učestvovala je u Programu za poboljšanje zapošljivosti žena u ruralnim područjima Crne Gore.

    Završila je Školu demokratskog rukovođenja. Dobitnica je Zahvalnice za doprinos u realizaciji Programa građanskog obrazovanja u organizaciji Ambasade SAD-a u Podgorici. Aktivno je učestvovala na svim seminarima Konrad Adenauer Fondacije i Ministarstva za ljudska i manjinska prava – Odjeljenja za poslove rodne ravnopravnosti.

    Potpredsjednica je Demokratske Crne Gore od 14.06.2015. godine. Bila je poslanica u Skupštini Crne Gore. Od 2010. do 2018. godine bila je odbornica u Skupštini Glavnog grada. Na Parlamentarnim izborima, održanim 16.10.2016. godine, izabrana je za poslanicu u Skupštini Crne Gore. Nakon održanog Drugog kongresa Partije, 25. maja 2019. godine, na održanoj Prvoj sjednici Glavnog odbora Demokrata u novom sazivu, reizabrana je za potpredsjednicu Demokratske Crne Gore. Na Parlamentarnim izborima, održanim 30.08.2020. godine, izabrana je za poslanicu u Skupštini Crne Gore

    A i ovi iz DFa su isto sjajni. Branko Radulović, jedini iz te ekipe da ima iskustvo nije na listi. Pakao. Andrija lux taxi Mandić, Slaven Office centar Radunović, Milan profesor književnosti oće da vodi saobraćaj Knežević, a o onom Đukanoviću ne znam mnogo bez da kupim trunje. Pročitah da je završio ETF i da radi u EPCG. Medo potpredsjednik vlade??? Kolko kapiram ne predloži nikog iz PZPa, a kog kao oće da unaprijedi, no samo sebe. Čovjek koji je sav u teorijama zavjere i za kog vele da pije dobro.

    Šta te ljude kvalifikuje za ministre? Kako ih nije sramota svoje guzice??

    Dako im reče Zdravko "EO TRČIM" i predloži ljude koje misli da treba.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 29-10-20 at 01:35.

  12. The Following 4 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  13. #2484
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,305
    Thanks Thanks Given 
    4,133
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,162 Posts

    Default

    Seminari, radionice i zahvalnice. Expert nema sto.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  14. #2485
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Ma to je ocigledno zajebancija. Cus, Krapovic ministar vanjskih poslova? Bacio neko buvu. Da vidi kolko ce se ljudi upecat.

    Ka' sto je onaj Milos Krivokapic bacio buvu da je Zdravkov sin. Pa se Borba.me upecala.

  15. #2486
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    Ali ja nesto ne vidjeh da su Demokrate demantovale ista.


  16. #2487
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Nije Milo golman no selektor. Vučič je kapiten, a DF je kvarna odbrana....udara po noga i kvari igru.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    https://twitter.com/drugdjura/status...565419529?s=09

    Mnogo jako

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  17. #2488
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    539
    Thanks Thanks Given 
    310
    Thanks Thanks Received 
    500
    Thanked in
    183 Posts

    Default

    Bojan Baca


    "Mislite da je vama teško? A zamislite samo kako je DPS-u svaki put kad se sjete da su izgubili izbore od ovakvih likova."
    Budite relaksirani.

  18. The Following 6 Users Say Thank You to Joksim For This Useful Post:


  19. #2489
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Ekipo, zvučaće malo kao jeres, ali i Krivokapić snosi dio krivice za situaciju u kojoj se našao. Formiranje vlade je očigledno proces kao i pisanje zakona što bi Bizmark rekao "kao pravljenje kobasica, bolje da ne gledaš kako se radi". A on ga je učinio prilično transparentnim i sada plaća cijenu. Razumijem ga, išao je inžinjerskom logikom, bavio se uvođenjem standarda kvaliteta i u firmama i institucijama gdje rade ljudi, ali ovdje nema posla sa ljudima nego sa... pa, političarima.
    Nekoliko desetina vlada u regiji formirano je tako što je mandatar razgovarao, slabo ili nikako izlazio u javnost i došao na sjednicu sa vladom. Ovdje je koalicija, ali...
    Zamislite situaciju gdje je on pozvao čelnike svake partije&koalicije ponaosobom, sa njima malo razgovarao u budućnosti Crne Gore, tražio im ideje koga bi oni sve predložili za člana vlade. Pa razgovarao i sa NVO, malo i sa diplomatskim predstavnicima. Pa stvorio grubi sastav. Onda razgovarao sa članovima iz "grubog sastava", pa posle toga kruga napravio konačni sastav i tražio da se zakaže skupština. Tu se pojavi sa svršenim činom i spiskom, pa izvolite glasajte ako želite, ako ne bye, bye...
    Ovako kako je sada, uvalio se u septičku sa bagrom, a još nije formirana vlada. Daje strankama livade (ministarstva) a onda im kaže ne mogu vaša goveda da pasu (budu ministri) sem koja ja izaberem.
    Plus već je uspio da slaže URU i zapadne diplomate kad je dao MUP Frontu. Čuo sam da mu je iz URA poručeno, ispravi grešku jer ga inače neće glasati. A kako sada "uzimala davala".
    Mislim da je Krivokapić jedan čestiti čovjek, koji jednostavno nije za posao premijera ovdje đe trebaš biti, makar na našim prostorima, jedno bezobrazno nesojče (eufemizam je poznavati tehnologiju vladanja). Čovjek je uspio već da zezne dosta stvari. Takođe, očigledno da ima žešće pogrešan savjetnički tim, a najbolji savjetnik Amfy koji je neđe jedini to mogao hendlovat je u bolnici i pitanje je i ako, Bože zdravlja ozdravi, koliko će biti sposoban i u snazi da se bavi ovime.
    Ispao je u par stvari Krivokapić diletant i potpuno pogrešno postavio proces formiranja vlade.
    Što mu je sad alternativa? Da porazgovara sa svima koje mu predlože partije, i onda da za većinu kaže "ne zadovoljavaju, šaljite druge". A ovi ih iskusno zabetornirali kao ministre po glavnim odborima. I ovi mu ne pošalju druge? Što može? Da nađe neke koji nemaju veze sa partijama? Pa da ljudi budu ekspertski kandidati i izblamiraju se, jer vlada ne dobije 41 glas? I ako dobije traje pola godine sa kilavom podrškom i stalnim optruskcijama. Ko bi se prihvatio da bude kandidat za ministra, sem očajnika koji nemaju što da izgube? Svako ko ima stalni posao i 500+ platu bi ga otkačio kad bi mu ponudio.
    Prije nego ospete drvlje i kamenje na mene, ajde pls imajte u vidu da ste mahom sa viđenjima bliski URI i da je takvih i posle rezultata izbora manje od 10%.
    Last edited by Gagarin; 29-10-20 at 09:01.

  20. #2490
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    ...
    Plus već je uspio da slaže URU i zapadne diplomate kad je dao MUP Frontu. Čuo sam da mu je iz URA poručeno, ispravi grešku jer ga inače neće glasati. A kako sada "uzimala davala"...
    Ovaj dio svakako nije tacan. Prvo, MUP bez policije i ANB ne spada u "osjetljiva ministarstva" niti u ministarstva koja kontrolisu sektor bezbijednosti.

    Drugo, Zapad nikad nije trazio da DF nema nikakve veze sa MUP. Oni su trazili da se DF ne primice dva vrlo specificna kanala veze sa NATO bazama podataka - jedan je u ministarstvu odbrane, drugi u ANB.Ni jedan ni drugi nemaju nikakve veze sa MUP.

  21. #2491
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,699
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    843
    Thanked in
    322 Posts

    Default

    Palmer o Crnoj Gori: Očekujemo da u ključnim MINISTARSTVIMA budu ljudi posvećeni NATO obavezama.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  22. #2492
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Ekipo, zvučaće malo kao jeres, ali i Krivokapić snosi dio krivice za situaciju u kojoj se našao. Formiranje vlade je očigledno proces kao i pisanje zakona što bi Bizmark rekao "kao pravljenje kobasica, bolje da ne gledaš kako se radi". A on ga je učinio prilično transparentnim i sada plaća cijenu. Razumijem ga, išao je inžinjerskom logikom, bavio se uvođenjem standarda kvaliteta i u firmama i institucijama gdje rade ljudi, ali ovdje nema posla sa ljudima nego sa... pa, političarima.
    Nekoliko desetina vlada u regiji formirano je tako što je mandatar razgovarao, slabo ili nikako izlazio u javnost i došao na sjednicu sa vladom. Ovdje je koalicija, ali......
    Plus se ne slazem sa tvojom (nicim dokazanom) tvrdnjom da kod nas samo "bezobrazno nesojče" moze da formira vladu. To je samo cirkularna logika koja kaze da posto nam je DPS ostavio politicki (i drustveni) sistem zasnovan na podmicivanju i ucjenjivanju onda je jedini nacin da se u njemu vlada da biramo ljude koji ne oklijevaju da podmicuju i ucjenjuju.

    U pravu si da je taj pristup laksi i da je funkcionisao drugdje u regionu. Ali zato nam je region takav kakav je, dno i kloaka Evrope.
    Last edited by SKOJ; 29-10-20 at 09:59.

  23. The Following 2 Users Say Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  24. #2493
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Palmer o Crnoj Gori: Očekujemo da u ključnim MINISTARSTVIMA budu ljudi posvećeni NATO obavezama.
    Ne moze svakako reci "kljucnom ministarstvu", a i misli na najmanje dvije organizacije (odbrana i ANB).

  25. #2494
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Kako znam da Vijesti provjeravaju informacije iz dva izvora, za razliku od nekih, pretpostavljam da su ih iz DFa istrolovali i to vrhunski. E sad koji je razlog, da li ispituju stav javnog mnjenja, da li neko u DF sabotira vrh koji ne da nikom ispod da primiriše funkcijama.... baš ne znam što je u pitanju.

    U svakom slučaju, zanimljivo mi je ovo sve.

    A i mi ođe se popalismo ko mlade šiparice.


    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Evo jutros neke stvari malo jasnije.

    Tačno je da DF nije slao spisak kandidata. Tražili su od mandatara da bude njihovo pravo da imenuju koga oni oće, a da sa mandatarom jedino mogu da pričaju o resorima ali ne i o personalnim rješenjima.

    Tako da ispada da je info Vijesti o kandidatima DFa za ta mjesta tačna, samo što je to dogovor u okviru DFa a nije formalizovan slanjem kandidata. DF (Milan) se brani da nije slao spisak, a Demokrate da ništa nije zvanično dok to ne potvrde stranački organi.

    URA je izgleda poslala kandidate, volio bih ds čujem ko su

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  26. #2495
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Joksim View Post
    Bojan Baca


    "Mislite da je vama teško? A zamislite samo kako je DPS-u svaki put kad se sjete da su izgubili izbore od ovakvih likova."
    Još jedno viđenje sa poentom sa twiterra...

    "Dobro jedno smo bar razjasnili, da teške i gotovo nepremostive teme, zastava, NATO, priznanje Kosova.., završe se za dva dana, a ova laka tema, mene vlast ne interesuje ja sam tu radi naroda, e tome ipak treba malo više."

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  27. #2496
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    173
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    DF jača:

    Skoro 100% komentara sa in4s članka osuli po URA-i i zauzeli stranu DF-a:

    https://www.in4s.net/dijalog-kao-vrijednost/

  28. #2497
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,348
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Jok, ovo za kandidate Demokrata sam cuo od dva tipa iz te partije. Samo nece da potvrde zvanicno.
    ja bih ih pitao kom to metodom dodjoše do Krapovića kao kandidata za MVP?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  29. #2498
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Admiral Vladimir Barović View Post
    DF jača:

    Skoro 100% komentara sa in4s članka osuli po URA-i i zauzeli stranu DF-a:

    https://www.in4s.net/dijalog-kao-vrijednost/
    Baš ti je loš spin.

    Čitaoci IN4S portala sigurno nisu glasači URE. Najbolje da očekuješ da navijaju za SDP.

    Ali u korelaciji Zdravko - DF, DF je donji.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  30. #2499
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ovaj dio svakako nije tacan. Prvo, MUP bez policije i ANB ne spada u "osjetljiva ministarstva" niti u ministarstva koja kontrolisu sektor bezbijednosti.

    Drugo, Zapad nikad nije trazio da DF nema nikakve veze sa MUP. Oni su trazili da se DF ne primice dva vrlo specificna kanala veze sa NATO bazama podataka - jedan je u ministarstvu odbrane, drugi u ANB.Ni jedan ni drugi nemaju nikakve veze sa MUP.
    Rekoše li mu juče iz URA javno da neće glasat za Vladu đe je MUP kon DF ili sam ja nepismen. Abazović danas je na Twitteru napisao da nema polemike oko bezbjednosnog sektora, navodeći da to podrazumijeva i MUP.

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Plus se ne slazem sa tvojom (nicim dokazanom) tvrdnjom da kod nas samo "bezobrazno nesojče" moze da formira vladu. To je samo cirkularna logika koja kaze da posto nam je DPS ostavio politicki (i drustveni) sistem zasnovan na podmicivanju i ucjenjivanju onda je jedini nacin da se u njemu vlada da biramo ljude koji ne oklijevaju da podmicuju i ucjenjuju.

    U pravu si da je taj pristup laksi i da je funkcionisao drugdje u regionu. Ali zato nam je region takav kakav je, dno i kloaka Evrope.
    DPS i podmićivanje nijesam pominjao u postu, a to što si ih ti prepoznao... pa to je već tvoja podsvijest. Vrlo sam precizno objasnio da čovjek ide pogrešnim sistemom u sastavljanje vlade, jer ima posla sa nesojima sa druge strane dijelom. I igrajući šaha sa njima, lagano im ničim izazvan daje tempo i inicijativu, da im on šalje resore, pa oni kandidate. I što ako ih odbije i na drugi krug mu kažu "sad ti ih ne šaljemo". Ići će po narodu traži kandidate za ministra? Koji bi ludak prihvatio takvu kandidaturu? Da te ne izglasaju ili ako te izglasaju da imaš sumanuti pritisak i od njihvoih medija i političara, i totalnu zakonodavnu opstruikciju za koju je manjninska vlada mala maca?

    Trebao je da sa svima porazgovara, od svih traži kadidate za svaku funkciju, pa sve to pribilježi i izađe sa vladom "uzmi ili ostavi". Ovako je dao autogolove.

  31. #2500
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ja bih ih pitao kom to metodom dodjoše do Krapovića kao kandidata za MVP?
    Moja pretpostavka je da je Krapovic trebao da dobije turizam, uzeo im je to mandatar da ponudi Albancima, pa su ga prebacili na MVP da kompenzuju.

    Sto se Krapovica kao licnosti tice mozda bi bio i najkorisniji i najenergicniji ministar, steta bi bilo da ne udje u vladu. Ali kvalifikacija za MVP nema nikakvih.

Page 100 of 214 FirstFirst ... 509096979899100101102103104110150200 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 23:46
  2. sajtu Vlade Republike Crne Gore
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 28-01-07, 04:15
  3. Replies: 3
    Last Post: 20-06-05, 06:55
  4. Pretnje Ostroskom likvidacijom u ime Vlade Crne Gore
    By harambasa in forum Politika generalno
    Replies: 7
    Last Post: 16-03-05, 14:17
  5. Radom Milove vlade nezadovoljno skoro 70% gradjana Crne Gore
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 27-02-04, 14:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •