Page 98 of 214 FirstFirst ... 4888949596979899100101102108148198 ... LastLast
Results 2,426 to 2,450 of 5331

Thread: Novi sastav Vlade Crne Gore-diskusija

  1. #2426
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Botswana
    Posts
    1,738
    Thanks Thanks Given 
    250
    Thanks Thanks Received 
    248
    Thanked in
    144 Posts

    Default

    Mene lično bi bila sramota da se sa zadnjeg mjesta na listi guram na ministarsko mjesto pa da sam predsjednik ne znam kakve partije. Ali ti ljudi nemaju nikakvog stida ni abera pa im se može.

  2. The Following 2 Users Say Thank You to B3lv3d3r For This Useful Post:


  3. #2427
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    kakva sramota i obraz kad su MMK u pitanju. da imaju obraza ne bi Krivokapića napadali. čoeka koji je im vječitim gubitnicima pobjedu donio. Djukanović ministar ekonomije


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  4. #2428
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,737
    Thanks Thanks Given 
    1,481
    Thanks Thanks Received 
    4,402
    Thanked in
    1,698 Posts

    Default

    Čim se javio pi*kousti da ih pogura danas, dalo se naslutiti da će izlete neki ovakvi zahtjevi.

    I da se podsjetimo:
    30.08.2020.
    Vučić o izborima u Crnoj Gori: Veliki rezultat Demokratskog fronta
    Ja sam video neke rezultate sa severa Crne Gore – Berane, Pljevlja, Andrijevica, to što sam od prijatelja dobijao – i tu je ubedljiva pobeda liste 'Za budućnost Crne Gore', ali to ne znači ništa dok ne dobijete sve ukupno. Svakako ću onima koji su pobedili uputiti čestitku, kao što to uvek radim”, rekao je Vučić u izjavi za Tanjug i privatnu televiziju Pink na Bledu, gde se prethodno sastao sa premijerom Slovenije Janezom Janšom.
    Predsjednik susjedne države komentariše preliminarne rezultate na noć izbora, dok je brojanje još u toku, i pride priznaje da prati samo brojanje po opštinama.
    Vidio neke rezultate, dobio od prijatelja... :mrgreen:

    Prijatelji:
    Last edited by ASC; 28-10-20 at 18:01.

  5. The Following 2 Users Say Thank You to ASC For This Useful Post:


  6. #2429
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Ekipo, da ne živim ovdje i da neće i mene žuljati ovi bolidi, samo bih na svake 8 sati, kao antibiotik izbacao post "Jesam li vam rekao". No, pošto živim ovdje da dadnem normalni komentar. Neđe iznad sam postavio link za Vučićevu izjavu koju su Vijesti malo prepakovale da manje bije po njima. Pogledajte na Analitiku. A onda nakon tih izjava ide priča MMK, znači vrlo sinhronizovano...
    Baš su se popiškili po mandataru, mada izgleda da i Demokrate imaju slabiju bešiku kad je riječ o Krivokapiću.
    Elem, što čovjeku preostaje? Ili da kapitulira, zajedno sa URA-om, i da uriniranje po čikici od 60 ljetah postane dnevna rutina članova vlade, ili da napravi svoju Vladu, de facto manjinsku i kaže "izvolite na glasanje".
    Nadam se u njegov dignitet. Mada sam kod nas navikao da se uvijek dese lošije stvari.
    U krajnjem, ostaje nam mantra "i to je bolje od DPS". Što jes, jes, ako imaš leukemiju obično je manje bolno od raka.

  7. The Following User Says Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  8. #2430
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,419
    Thanks Thanks Given 
    4,206
    Thanks Thanks Received 
    4,519
    Thanked in
    2,191 Posts

    Default

    Ko pije a ko placa ljudi? Ovo je tragikomedija sto se radi.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  9. #2431
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,429
    Thanks Thanks Given 
    960
    Thanks Thanks Received 
    548
    Thanked in
    306 Posts

    Default

    Ako sve ovo sa predlozima nije neko trolovanje ja mislim da je krajnje vrijeme da se nova vlast (?) prestane zajebavati sa voljom i živcima svojih birača. Gospodo iz DF-a, prije svega, imali ste svi vi bar 20+ godina da promijenite vlast. Do sada je ne da niste promijenila jer je opstajala (prije svega) zbog vaše nakaradne politike i retorike. Sada je konačno napravljen pravi pristup gdje ste se srećom u kampanji niste vidjeli... A srećom ni posle izbora dok nije krenulo čerupanje funkcija. Ona trojica glavaša, da je sreće, ne bi smjeli ni pod razno biti u vladi, a bogme ni u skupštini radi očuvanja ovo malo mentalnog zdravlja građana... Ok, razumijem da ne može da bude čisto ekspertska vlada, ali npr Lekić, Radulović... bi bila dobra rešenja u vladi. Krapović šef diplomatije!? WTF momenat...


    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  10. The Following 2 Users Say Thank You to institucija For This Useful Post:


  11. #2432
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,459
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    1,260
    Thanked in
    637 Posts

    Default

    Ovo je totalna neozbiljnost, smijenis vlast posle 30 godina i umjesto u 5 dana da sve dogovoris ti se sprdas sa ljudima, ova vlada i da se cak sastavi posle svega nece ni po mandata iscerati jednostavno dok ovih cetiri pet klovnova nastavljaju svoju predstavu.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  12. #2433
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,429
    Thanks Thanks Given 
    960
    Thanks Thanks Received 
    548
    Thanked in
    306 Posts

    Default

    I još nešto...

    Da mi je neko rekao da ću u životu citirati Dačića rekao bih mu ti si lud, ali evo, kad već Dritana nije odmah posle izbora, sada je krajnje vrijeme da Zdravko u CG okvire u praksi prevede ono čuvenu izjavu "Možda se u Srbiji još ne zna ko će biti predsednik, ali se sigurno zna ko će biti premijer". Nek sve skine sa vrata, da svoje predloge pa da vidimo ko neće glasati za njih u parlamentu. A posle svega (prije svega) DF-u nikako ne idu na ruku novi izbori.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  13. The Following User Says Thank You to institucija For This Useful Post:


  14. #2434
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    nije. ali ako i oni budu predlagali ovako kao ovi onda nema razlike. ali tu treba da se postave neka pitanja - sem Lekića ima li ko iz Demokrata da je okej za MVP? ima li ko iz DF da je bolji za ekonomiju, saobraćaj od ove dvojice? vjerovatno ima


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  15. #2435
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,455
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaf7 View Post
    Bio 2 godine predsjednik opstine sa preko 400 zaposlenih, ajde jednog kandidata iz Ure ili Df koji imaju slicnu ekspertizu, tj iskustvo upravljanja vecim drzavnim sistemom?
    Ako budemo tako gledali niko nece zadovoljiti realno

    Sent from my phone
    Ne znam, ja za ministra diplomatije zamišljam nekog profesora, sa dobrim znanjem jezika, elokventnog, načitanog itd. Imamo li nekog sličnog da predložimo

  16. The Following 3 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  17. #2436
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,419
    Thanks Thanks Given 
    4,206
    Thanks Thanks Received 
    4,519
    Thanked in
    2,191 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Ne znam, ja za ministra diplomatije zamišljam nekog profesora, sa dobrim znanjem jezika, elokventnog, načitanog itd. Imamo li nekog sličnog da predložimo
    Ae cus. Ne no Krapovica kad vidis pa ti kroz glavu prvo prodje kako je prije pola sata bager parkirao nedje.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  18. The Following 4 Users Say Thank You to avet For This Useful Post:


  19. #2437
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,417
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Ko je predlog DF-a za ministra MUP-a a ko je predlog URA-e za ministra MUP-a. Kad to cujem mogu ti rec skacem li na pricu struka prije politike.
    Do tad mi se svi dodatni zahtjevi mimo onih koji su navedeni u potpisanom sporazumu cine nekonstruktivnim i neozbiljnim.


    "Iako pojedini koalicioni partneri u odgovoru na moju inicijativu nijesu dostavili prijedlog kandidata za ponuđene resore, ohrabren sam učinjenim napretkom u sastavljanju Vlade, posebno činjenicom da koalicije načelno prihvataju da resore treba da vode prije svega stručni ljudi", napisao je Krivokapić na Tviteru.
    Evo čuli smo predlog DF za ministra MUPa. Što misliš??? Pardon, vidim da misliš da Vijesti lažu.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 28-10-20 at 18:49.

  20. #2438
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,455
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    I mene zanimaju predlozi URE, budu li im CV-iji sa simozijumima, seminarima i ostalim neznamstodanapisemucv kvalifikacijama i radnim iskustvima, vidimo se.

  21. The Following User Says Thank You to remark For This Useful Post:


  22. #2439
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,417
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Ovaj Zdravko mi se čini ko neko čeljade koje mi nismo baš ni zaslužili, kad vidim kakva nam je politička elita.....

    Здравко Кривокапић, обичан човек који је постао мандатар за састав владе, говорио је за нови Недељник.

    “Зашто је прича о лидерима толико битна? Сви у Црној Гори знају да ме Андрија Мандић сигурно није поставио за носиоца листе. Ја немам никакву обавезу ни према једном политичком лидеру, нити према било коме. Немам било какву везу са било којим тајкунима, иако они то свесрдно желе да искажу. Оно што је тачно јесте да су се они виђали са тим људима које они представљају као тајкуне. Ја нисам”, рекао је Кривокапић на питање Недељника о персоналним решењима у новој црногорској влади.

    “Ако желимо да будемо коректни, треба да знамо да није важно у овом тренутку да ли ће неки лидер бити у тој влади, него како ће та влада да ради и како ћемо да пројектујемо будућност Црне Горе. То је разлика у визији. Њихова визија је замена, а моја визија је промена. И реформа. Ако је замена мера тих лидера, онда, верујте, ја не могу да прихватим да иједан лидер буде у тој влади.

    Мислим да би они требало да допусте да ова влада, због проблема које имамо, буде влада којој ће се дати – не као што је уобичајено 100 дана, него 200 дана. И ако ми не искажемо резултат, дајте онда да видимо како ћемо даље.”



    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  23. The Following 3 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  24. #2440
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,783
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,942
    Thanked in
    2,315 Posts

    Default

    Mandatar za sastav Vlade Zdravko Krivokapić kazao je da nije važno da li će neki partijski lider biti u njoj, već kako će ta Vlada da radi.

    “Ako želimo da budemo korektni, treba da znamo da nije važno u ovom trenutku da li će neki lider biti u toj vladi, nego kako će ta vlada da radi i kako ćemo da projektujemo budućnost Crne Gore. To je razlika u viziji. Njihova vizija je zamjena, a moja vizija je promjena. I reforma. Ako je zamjena mjera tih lidera, onda, vjerujte, ja ne mogu da prihvatim da ijedan lider bude u toj vladi", kazao je Krivokapić, i dodao da bi "oni trebalo da dopuste da ova vlada, zbog problema koje imamo, bude vlada kojoj će se dati – ne kao što je uobičajeno 100 dana, nego 200 dana. I ako mi ne iskažemo rezultat, dajte onda da vidimo kako ćemo dalje”, rekao je Krivokapić u intervjuu za Nedeljnik.

    On je dodao da svi u Crnoj Gori znaju da ga za nosioca liste sigurno nije postavio Andrija Mandić, te da on nema obavezu ni prema jednom političkom lideru.

    “Zašto je priča o liderima toliko bitna? Svi u Crnoj Gori znaju da me Andrija Mandić sigurno nije postavio za nosioca liste. Ja nemam nikakvu obavezu ni prema jednom političkom lideru, niti prema bilo kome. Nemam bilo kakvu vezu sa bilo kojim tajkunima, iako oni to svesrdno žele da iskažu. Ono što je tačno jeste da su se oni viđali sa tim ljudima koje oni predstavljaju kao tajkune. Ja nisam”, rekao je Krivokapić na pitanje o personalnim rješenjima u novoj Vladi.

    izvor: www.vijesti.me

    Sent from my Motorola 8400

  25. #2441
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    “Zašto je priča o liderima toliko bitna? Svi u Crnoj Gori znaju da me Andrija Mandić sigurno nije postavio za nosioca liste. Ja nemam nikakvu obavezu ni prema jednom političkom lideru, niti prema bilo kome. Nemam bilo kakvu vezu sa bilo kojim tajkunima, iako oni to svesrdno žele da iskažu. Ono što je tačno jeste da su se oni viđali sa tim ljudima koje oni predstavljaju kao tajkune. Ja nisam”, rekao je Krivokapić na pitanje o personalnim rješenjima u novoj Vladi.

    pa da li to gospodin Krivokapić opet gasi Mandića? kako je dobro


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  26. #2442
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,419
    Thanks Thanks Given 
    4,206
    Thanks Thanks Received 
    4,519
    Thanked in
    2,191 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    “Zašto je priča o liderima toliko bitna? Svi u Crnoj Gori znaju da me Andrija Mandić sigurno nije postavio za nosioca liste. Ja nemam nikakvu obavezu ni prema jednom političkom lideru, niti prema bilo kome. Nemam bilo kakvu vezu sa bilo kojim tajkunima, iako oni to svesrdno žele da iskažu. Ono što je tačno jeste da su se oni viđali sa tim ljudima koje oni predstavljaju kao tajkune. Ja nisam”, rekao je Krivokapić na pitanje o personalnim rješenjima u novoj Vladi.

    pa da li to gospodin Krivokapić opet gasi Mandića? kako je dobro


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Gasi ga (njih) Amfilohije....ka da nece.

    Vrce im za sva ona putovanja kod AV.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  27. #2443
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,429
    Thanks Thanks Given 
    960
    Thanks Thanks Received 
    548
    Thanked in
    306 Posts

    Default

    Knežević kaže mi nismo, Demokrate kažu mi nismo... Biće da onda Vijesti troluju :mrgreen:
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...glasno-statutu

  28. The Following User Says Thank You to institucija For This Useful Post:


  29. #2444
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default Novi sastav Vlade Crne Gore-diskusija

    tragikomedija, klasična


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  30. #2445
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,417
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    PR Nove Srpske demokratije uživo u emisiji U Žiži: "Mi nemamo zvanične predloge za bilo koje resore".

    Kaže da čekaju da mandatar Krivokapić riješi problem sa URO-m u vezi Dritanove izjave oko toga kome MUP treba da pripadne, pa da će tek nakon toga na stranačkim organima definisati predloge i saoštiti ih javnosti.
    Kako znam da Vijesti provjeravaju informacije iz dva izvora, za razliku od nekih, pretpostavljam da su ih iz DFa istrolovali i to vrhunski. E sad koji je razlog, da li ispituju stav javnog mnjenja, da li neko u DF sabotira vrh koji ne da nikom ispod da primiriše funkcijama.... baš ne znam što je u pitanju.

    U svakom slučaju, zanimljivo mi je ovo sve.

    A i mi ođe se popalismo ko mlade šiparice.


    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 28-10-20 at 19:41.

  31. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  32. #2446
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,419
    Thanks Thanks Given 
    4,206
    Thanks Thanks Received 
    4,519
    Thanked in
    2,191 Posts

    Default

    Trebaju Dritan I Aleksa da se nadju i da podju kod Mila i kazu - podrzi sve ministre koje predlozimo i idemo naprijed sa vama. Baci nam dvije tri velike ribe i drugo ti oprastamo. Samo da se otarasimo ovih idiota.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  33. The Following User Says Thank You to avet For This Useful Post:


  34. #2447
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,417
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Trebaju Dritan I Aleksa da se nadju i da podju kod Mila i kazu - podrzi sve ministre koje predlozimo i idemo naprijed sa vama. Baci nam dvije tri velike ribe i drugo ti oprastamo. Samo da se otarasimo ovih idiota.
    Važi. Ne sprdaj se. To jednostavno nije opcija.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  35. #2448
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,419
    Thanks Thanks Given 
    4,206
    Thanks Thanks Received 
    4,519
    Thanked in
    2,191 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Važi. Ne sprdaj se. To jednostavno nije opcija.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    No sto no sprdat se kad je sve ovo za jednu veliku sprdnju sto rade.

    A narod ko *ebe.
    Last edited by avet; 28-10-20 at 19:49.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  36. #2449
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    87
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Knezevic dempantovao Vijesti:

    “Koliko je meni poznato, a još sam pri čistoj svijesti i zdravoj pameti, ni DF ni SNP nije predao spisak kandidata za buduću Vladu. A Vijestima hvala što računaju na mene, to mi mnogo znači sad kad je srednjeevropsko vrijeme vraćeno jedan sat nazad i prije se smrkava “, rekao je Knežević za portal Pobjeda.
    U svojem maniru objasnio "poeta iz Zete".

  37. #2450
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,948
    Thanks Thanks Given 
    3,219
    Thanks Thanks Received 
    5,626
    Thanked in
    2,279 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Trebaju Dritan I Aleksa da se nadju i da podju kod Mila i kazu - podrzi sve ministre koje predlozimo i idemo naprijed sa vama. Baci nam dvije tri velike ribe i drugo ti oprastamo. Samo da se otarasimo ovih idiota.
    Sjutra bi nas bilo 100 000 na trg da to urade.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  38. The Following User Says Thank You to Mojsije For This Useful Post:


Page 98 of 214 FirstFirst ... 4888949596979899100101102108148198 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. sajtu Vlade Republike Crne Gore
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 28-01-07, 03:15
  3. Replies: 3
    Last Post: 20-06-05, 05:55
  4. Pretnje Ostroskom likvidacijom u ime Vlade Crne Gore
    By harambasa in forum Politika generalno
    Replies: 7
    Last Post: 16-03-05, 13:17
  5. Radom Milove vlade nezadovoljno skoro 70% gradjana Crne Gore
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 27-02-04, 13:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •