Page 181 of 214 FirstFirst ... 81131171177178179180181182183184185191 ... LastLast
Results 4,501 to 4,525 of 5331

Thread: Novi sastav Vlade Crne Gore-diskusija

  1. #4501
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    225
    Thanked in
    150 Posts

    Default

    Zdravko je rekao da mu je uzor bivši iranski predsednik Ahmadinedzad.
    Zlobnici su odmah to povezali sa namerom da CG bude teokratija kao Iran.
    Ali Ahmadinedzada su u stvari najviše odlikovali skromnost i vera u boga.
    Na posao je išao autobusom.

    Mozda Zdravko proda i Dačiu

  2. #4502
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Ово је јефтин популизам.Премијер је штићена личност, и његова безбиједност не би требала да буде ствар његове личне процјене.Неће Душко Марковић понјет оклопног мајбаха са собом у пензију.

    И ово са Гораном је испао сплачина тешка.
    Znači dva oklopna majbaha iz našeg džepa su ok, a kad neko ide na posao u Daciu to je populizam.

    A predsjednik Švedske nevera, vozi se autobusom.

    Moj utisak je da bi to bio odličan potez, populizam ili ne, jer to je primjer i obrazac ponašanja koji želim da vidim da premijer šalje. Da funkcija nije privilegija.

    Ovo oko Đurovića neću da komentarišem, naročite ne na taj način kao ti. Jel bezveze ispalo? Jeste. Da li je u prvi plan izašla osoba sa neuporedivo boljim referencama za to mjesto? Jeste. Računam da je državni interes da stručnija osoba bude na čelu ministarstva i da to ima prevagu u odnosu na n"ije lijepo postupio prema nekom". Jel se sve trebalo ljepše odraditi, slažem se da jeste.



    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 27-11-20 at 19:39.

  3. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  4. #4503
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,646
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Zato becic u sluzbeno svako jutro. Veliki pobornik prodaje sluzbenih vozila


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  5. #4504
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    361
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    88
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Zato becic u sluzbeno svako jutro. Veliki pobornik prodaje sluzbenih vozila


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    I Dritan se u Audija vozi.
    Zašto bako Crnogorci voze crne blindirane Audijeve? To je sine korota za Kosovo.

  6. #4505
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,687
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    405
    Thanked in
    196 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    zato becic u sluzbeno svako jutro. Veliki pobornik prodaje sluzbenih vozila


    sent from my iphone using tapatalk
    s8?

    Послато са sm-n950f помоћу Тапатока

  7. #4506
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by el_ View Post
    I Dritan se u Audija vozi.
    Dritanu će trebat blinda, kako je krenulo. Samo ne majbah naravno.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  8. #4507
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,800
    Thanks Thanks Given 
    675
    Thanks Thanks Received 
    3,020
    Thanked in
    1,789 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Znači dva oklopna majbaha iz našeg džepa su ok, a kad neko ide na posao u Daciu to je populizam.

    A predsjednik Švedske nevera, vozi se autobusom.

    Moj utisak je da bi to bio odličan potez, populizam ili ne, jer to je primjer i obrazac ponašanja koji želim da vidim da premijer šalje. Da funkcija nije privilegija.
    Не но ће премијер ујутро да касни на састанак са ММФ-ом јер се заглавио на семафоре на Блажов мост.Звучи лијепо али је то обичан популизам.


    Quote Originally Posted by kimmi View Post

    Ovo oko Đurovića neću da komentarišem, naročite ne na taj način kao ti. Jel bezveze ispalo? Jeste. Da li je u prvi plan izašla osoba sa neuporedivo boljim kompetencijama za to mjesto? Jeste. Računam da je državni interes da stručnija osoba bude na čelu ministarstva i da to ima prevagu u odnosu na n"ije lijepo postupio prema nekom". Jel se sve trebalo ljepše odraditi, slažem se da jeste.



    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Да се сложимо да је изабрано стручније ријешење и око тога нема расправе.
    Али знаш ли што значи када позовеш неког човјека од имена, који је створио и води за ЦГ услове једну озбиљну и успјешну фирму, молиш га да све то остави у сред кризе, да прихвати функцију ђе ће свака будала у скупштини и новинарско пискарало типа онај "експерт" из Тивта, моћи да га пљује, и онда му неколико минута прије званичне објаве саопштиш да си га прекрижио?
    Како он може тог човјека више погледат у лице?

    Не везано за Владу, чак мислим да су ова почетна ријешења барем за министре одлична, у односу на коалиционе владе са ДФ-овим кадровима.Ако још распишу конкурсе за намјештења о дубини...ех
    Last edited by BAR; 27-11-20 at 19:51.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  9. #4508
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    361
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    88
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Dritanu će trebat blinda, kako je krenulo. Samo ne majbah naravno.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Nema više političkih atentata kod Srba, oni su završili sa tim posle Stambolića, Ćuruvije i Đinđića. Dobro, Oliver Ivanović je jedna vanredna situacija bila, pa su morali to da obave. Inače se ne bave time više.

    Što se tiče Dritana, njemu ove prijetnje i ova pompa oko njega budže rejting. Zanimljivo kako se ogradio o Dake za dobrotvora. Daka odradio fintu — ili si Nemanja Kusturica ili nisi. Ne znam još koliko će moći da sjedi na ovih deset stolica Dritan.
    Zašto bako Crnogorci voze crne blindirane Audijeve? To je sine korota za Kosovo.

  10. #4509
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    573
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    Iz Đurovićevog saopštenja izbija velika sujeta, sigurno je smatrao da je njegova fotelja, sad se ambicija srušila a on brže bolje potrčao sa saopštenjem za javnost koje odiše patetikom. Baš me zanima da li se on kao poslodavac ikad predomislio u zadnjem trenutku kad je zapošljavao nekoga u svojoj firmi? Sigurno nije jer je "vodio računa da ne povrijedi bilo koga" a poznato je da naši biznismeni imaju taj senzibilitet.

    ...I’ll always be that kid
    With the rolled up socks...





  11. #4510
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Не но ће премијер ујутро да касни на састанак са ММФ-ом јер се заглавио на семафоре на Блажов мост.Звучи лијепо али је обичан популизам.
    Pa na sastanak sa MMFom će ići avionom, ili će biti u zgradi vlade. Nadam se da smo završili praksu da se o uslovima prodaje državne imovine dogovara u Grandu uz nazdravljanje viskijem, a naročito sa kupovinom auto od po pola miliona eura za potrebe funkcionera.



    Quote Originally Posted by BAR View Post

    Да се сложимо да је изабрано стручније ријешење и око тога нема расправе.
    Али знаш ли што значи када позовеш неког човјека о имена, који је створио и води за ЦГ услове неку озбиљну и успјешну фирму, молиш га да све то остави у сред кризе, да прихвати функцију ђе ће свака будала у скупштини и новинарско пискарало типа онај "експерт" из Тивта, моћи да га пљује, и онда му неколико минута прије званичне објаве саопштиш да си га прекрижио?
    Како он може тог човјека више погледат у лице?

    Не везано за Владу, чак мислим да су ова почетна ријешења барем за министре одлична, у односу на коалиционе владе са ДФ-овим кадровима.Ако још распишу конкурсе за намјештења о дубини...ех
    Slažemo se da su rješenja dobra i da je vlada solidno izbalansirana, nikome ne bi trebalo da se kriva previše bez desničarima na obije strane.

    Đurović je koliko ja čuh naslijedio firmu i solidno je vodi. To je jedna stvar, a drugo je stvoriti ni iz čega. Na stranu to o njemu sam čuo sve najbolje, stoji da su se ogriješili o njega i da je loše postupljeno u konkretnom slučaju. Sem nekih posljedica po ego nije pretrpio materijalnu štetu, očekujem da će mu se iskreno izvinuti što su pojeli gowno (a jesu) i idemo dalje.

    Možda zvuči surovo, ali meni je bitnije da je izabran bolji kadar, nego što su možda povrijedili osjećanja jednog poštenog čovjeka bez nanošenja materijalne štete. Ako ništa sad je za Đurovića čuo ko i nije do sada. Njemu svaka čast, drago mi je da u Crnoj Gori imamo privrednike koji su neokaljani i koji su spremni da ostave biznis da bi pomogli državi. Kolkiko pročitah i on ne spori da novo rješenje za to ministarstvo ima mnogo bolje reference od njega.





    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 27-11-20 at 20:01.

  12. #4511
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,395
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Не но ће премијер ујутро да касни на састанак са ММФ-ом јер се заглавио на семафоре на Блажов мост.Звучи лијепо али је то обичан популизам.
    malo li sam puta vidio Filipa Vujanovica kako sam dolazi na posao sam za volanom. Mora da nista nije radio, pa lagano na kafu jutarnju.
    Sto se guzvi tice, to moze i policijsko auto pod rotacijom i nekoliko saobracajaca da rijesi ako je vec trka tolika


    Да се сложимо да је изабрано стручније ријешење и око тога нема расправе.
    Али знаш ли што значи када позовеш неког човјека од имена, који је створио и води за ЦГ услове једну озбиљну и успјешну фирму, молиш га да све то остави у сред кризе, да прихвати функцију ђе ће свака будала у скупштини и новинарско пискарало типа онај "експерт" из Тивта, моћи да га пљује, и онда му неколико минута прије званичне објаве саопштиш да си га прекрижио?
    Како он може тог човјека више погледат у лице?
    Sa ovim se vec slazem. Evo je Jovana Marovic preduprijedila bilo kakvu odluku o njenom angazmanu i odradila kontrolu stete rekavsi da je jos u oktobru odbila ponudu. Iako je jos jutros uveliko licitirano kako je to gotova stvar.
    Isuvise amaterski potez

  13. #4512
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    361
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    88
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Nije u pitanju ni Majbah ni biciklo nego što ljudi po Zapadu pojma nemaju ni ko im je premijer ili ministar, dok se kod nas stvara kult ličnosti od svake osobe koja zasjedne za fotelju. Onda je logično da im treba blindirani auto i pratnja. Šta će holandskom ministru blindirani auto do posla kad niko pojma nema ko je?
    Zašto bako Crnogorci voze crne blindirane Audijeve? To je sine korota za Kosovo.

  14. #4513
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Znate kako... gledam sad na A1 milicu i njene goste, tip je iz borbe i zena iz Vijesti...

    I sad su kao svi nezadovoljni jer je zdravko promenio malo pre pocetka ministra odbrane, kako kadrira ino faktor,’i kako on je neodlucan i takav da li moze biti premijer...

    evo majke mi, trebao je Milo da jase 30 godina, kao da je skinuta najdemokratskija vlada na svetu i evo pojavio se mucitelj Zdravko...

    I sere mi se... majke mi... popljuvase coveka a nije ni poceo da radi..

    Ovi narodi sa ovih prostora ne zasluzuju ama bas nista vise od ljudi koji ih sada vode

  15. The Following 2 Users Say Thank You to zaro For This Useful Post:


  16. #4514
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    U komsiluku
    Posts
    1,030
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    123 Posts

    Default

    U Tuzima naredjenje da se istucu albanske zastave, a u osnovnoj skoli u Ulcinju djecu uce.. pa vidite sami.
    Da vidimo dal ce sada biti "drvlja i kamenja" kao i pozivanje na odgovornost uciteljice, kao sto ste razapinjali Radu Visnjic.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  17. The Following User Says Thank You to konzul For This Useful Post:


  18. #4515
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,646
    Thanks Thanks Given 
    3,565
    Thanks Thanks Received 
    8,611
    Thanked in
    4,653 Posts

    Default

    jednako odvratno i jadno. ali ovome narodu se ovo servira stalno i oni to redovno progutaju


    Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  19. #4516
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    4,229
    Thanks Thanks Received 
    4,536
    Thanked in
    2,201 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    https://www.cdm.me/politika/marovic-...g-pregovaraca/

    Izvršna direktorka Politikon mreže Jovana Marović kazala je danas da je od kandudaturu za glavnu pregovaračicu Crne Gore sa Evropskom unijom odustala prošle sedmice.

    “U vezi sa pisanjem da sam kandidatkinja za glavnu pregovaračicu, želim da vas informišem da je tačno da sam o tome razgovarala sa mandatarom Zdravkom Krivokapićem početkom oktobra i da sam od kandidature odustala prošle nedjelje”, napisala je Marović na Facebooku.

    U međuvremenu je kako tvrdi da je sa drugih adresa zamoljena da preispita odluku, ali sa mandatorom nije razgovarala o tome prije njegove današnje konferencije za medije.
    “Ja više nisam kandidatkinja za mjesto glavne pregovaračice. Hvala svima koji su se jutros toliko obradovali ovoj informaciji, a dosta vas je”, navela je Marović.
    Malo sad procitah o zeni i odgledah nekoliko snimaka njenih intervjua, govora itd. Na prvi pogled mi se cini da ima one kvalitete koje se traze a vidim da pozitivno o njoj pisu neki ljudi koje veoma cijenim.
    Steta. No nadam se bice drugih prilika.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  20. #4517
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,464
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,261
    Thanked in
    637 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    malo li sam puta vidio Filipa Vujanovica kako sam dolazi na posao sam za volanom. Mora da nista nije radio, pa lagano na kafu jutarnju.
    Sto se guzvi tice, to moze i policijsko auto pod rotacijom i nekoliko saobracajaca da rijesi ako je vec trka tolika



    Sa ovim se vec slazem. Evo je Jovana Marovic preduprijedila bilo kakvu odluku o njenom angazmanu i odradila kontrolu stete rekavsi da je jos u oktobru odbila ponudu. Iako je jos jutros uveliko licitirano kako je to gotova stvar.
    Isuvise amaterski potez
    Ne treba ti ni službeno auto ni deset telohranitelja oko tebe kad imas cistu savjest bio Filip, švedski, holandski ili neki drugi državnik koji nije bio upleten u svakakve mutljavine.Ja bi svakom politicaru koji zivi u PG ukinuo bilo kakvo službeno auto za obavljanje poslova po Podgorici, ne može se tih pola kilometra prevaliti do skupštine ili Vlade bez konovoja auta
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  21. #4518
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    U komsiluku
    Posts
    1,030
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    123 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Malo sad procitah o zeni i odgledah nekoliko snimaka njenih intervjua, govora itd. Na prvi pogled mi se cini da ima one kvalitete koje se traze a vidim da pozitivno o njoj pisu neki ljudi koje veoma cijenim.
    Steta. No nadam se bice drugih prilika.
    Zasto bi neko odbio da pomogne svojoj zemlji i narodu?
    Razumijem kada neko treba da "cisti" policiju i ANB, i da tu trebaju m**a jer ko se iskreno toga prihvati glava mu je u torbi. Ali mjesto evropskih integracija, zaista ne razumijem zasto je odbila....


    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  22. #4519
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    4,229
    Thanks Thanks Received 
    4,536
    Thanked in
    2,201 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by konzul View Post
    Zasto bi neko odbio da pomogne svojoj zemlji i narodu?
    Razumijem kada neko treba da "cisti" policiju i ANB, i da tu trebaju m**a jer ko se iskreno toga prihvati glava mu je u torbi. Ali mjesto evropskih integracija, zaista ne razumijem zasto je odbila....


    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Ne znam. Po njenoj izjavi bi se moglo reci da se je neko vrijeme dvoumila.

    Mozda zbog ovakvih hajvana odlucila da ne ulazi u nestabilan projekat...

    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  23. #4520
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    U komsiluku
    Posts
    1,030
    Thanks Thanks Given 
    293
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    123 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Ne znam. Po njenoj izjavi bi se moglo reci da se je neko vrijeme dvoumila.

    Mozda zbog ovakvih hajvana odlucila da ne ulazi u nestabilan projekat...

    Ko u CG uzima Meda za ozbiljno?!
    Sa druge strane, prvi put se ovdje pravi nesto sto nece liciti na kradju narodnih para, nego koliko-toliko mirise na rad i pokusaj da se zavede red. Zasto ne biti dio istorije? Ja iskreno mislim da bi 90% forumasa sa intelektualnom i obrazovnom razinom rado pristali da budu dio ove vlade jer "mirise" da ce mozda biti nesto da valja iz svega ovoga.
    E sada, koliko ce trajati vlada, to je vec druga tema.
    Takodje, tu ima debelog posla, ne samo od 8 do 16, vec posla za zanemarivanje privatnog i porodicnog zivota. Mozda je to problem kod nekih ljudi. Ne znam.
    Po meni, prvi uspijeh ove Vlade bice kada vidim novu inostranu investiciju u CG (bez Vladinih subvencija). Sve ostalo svodim u regularan rad.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  24. The Following User Says Thank You to konzul For This Useful Post:


  25. #4521
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    477
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dača View Post
    Ovi iz URA su mu prvo došapnuli ime Djurovića, a onda se iz nekog razloga predomislili i u poslednjem momentu dali cedulju sa drugim imenom.
    Prije ce bit da je gda ambasadorka,oni to vole u 10-5-1m do 12.



    Sent from my SM-G985F using Tapatalk
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  26. The Following User Says Thank You to Sidewinder For This Useful Post:


  27. #4522
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    225
    Thanked in
    150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Prije ce bit da je gda ambasadorka,oni to vole u 10-5-1m do 12.



    Sent from my SM-G985F using Tapatalk
    Svakako.
    Pitanje je samo da li komuniciraju sa Zdravkom direktno ili preko Dritana.

    U svakom slučaju, ne znam što sad svi pljuju po mandataru.
    Dritan se očigledno nije konsultovao kako treba sa stranim partnerima, kad je Zdravku predložio Djurovića.

  28. #4523
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Admiral Vladimir Barović View Post
    Potpuno normalna izjava, ne znam sto se fama pravi oko toga.

  29. #4524
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    4,229
    Thanks Thanks Received 
    4,536
    Thanked in
    2,201 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Prije ce bit da je gda ambasadorka,oni to vole u 10-5-1m do 12.



    Sent from my SM-G985F using Tapatalk
    Mislim da preuvelicavate njen uticaj.
    Ona je tu da organizuje svedski sto i vatromet svakog 4og jula i da kaci slike Biogradske gore i Sv. Stefana na zvanicni instagram profil. I eventualno da posjeti po koje selo i poprica sa po kojom babom koja sama zivi i nema nidje nikoga.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  30. #4525
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Čovjek je samo rekao da ga je mogao ranije obavijestiti, a ne deset minuta pred konferenciju za novinare. Malo ga javno prosipa, što ne ide u prilog nekome ko je u ozbiljnom privatnom poslu.
    Znam da je stereotip, ali izgleda da kod većina inžinjera, kao i kod matematičara i fizičara, socijalna inteligencija je jedna onoj koju ima morski krastavac. Ovo se ne radi ljudima. Pitao ga, čovjek prihvatio i onda mu javiš pred nastup da ne svira...
    Ako mu je Injac, kao bolji kandidat (sto i sam Djurovic priznaje) potvrdila pola sata prije konferencije onda Krivokapic nema izbora sem da je imenuje umjesto Djurovica.

    To sto je neprijatno, to sto je ponudio, to sto je ovaj prihvatio, licna sujeta - sve je to nebitno (i ne smije ni da bude bitno) u poredjenju sa dobrobiti cjelokupnog stanovnistva Crne Gore.

    Da je Krivokapic rekao "izvini Injac ali vec sam ponudio Djurovicu" bilo bi to krajnje neodgovorno i neprofesionalno postupanje premijera jedne drzave.

  31. The Following 2 Users Say Thank You to SKOJ For This Useful Post:


Page 181 of 214 FirstFirst ... 81131171177178179180181182183184185191 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. sajtu Vlade Republike Crne Gore
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 28-01-07, 03:15
  3. Replies: 3
    Last Post: 20-06-05, 05:55
  4. Pretnje Ostroskom likvidacijom u ime Vlade Crne Gore
    By harambasa in forum Politika generalno
    Replies: 7
    Last Post: 16-03-05, 13:17
  5. Radom Milove vlade nezadovoljno skoro 70% gradjana Crne Gore
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 27-02-04, 13:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •