Page 184 of 214 FirstFirst ... 84134174180181182183184185186187188194 ... LastLast
Results 4,576 to 4,600 of 5331

Thread: Novi sastav Vlade Crne Gore-diskusija

  1. #4576
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Nisam Tripli ali sam sebe uvatio kako redovno pratim Hepi Tv jer prosto, čovjek sazna više informacija o CG nego u samoj CG.. Pakao kako i zvuči..

    Elem, opet Pipun priča što i ostatak vođstva misli, pazite sad je problem što se Krivokapić izjasnio kao Crnogorac i problem je što nije osudio protjerivanje kvazi istoričara, čuj mene ambasadora Srbije.. Kriv im je i Dritan sa citiram "svoja 3 poslanika" hahahahhhahaha

    Volio bih da ova vlada iskreno istraje zbog ovakvih go*nara a ako ne, u najgorem slučaju na novim izborima da postave ove doajene profesionalnog srpstva na svoje pravo mjesto - političku marginu..

    Još doveli poštenog DK-a koji je ogorčen jer ga Aleksa Bečić nije podržao zbog 'dokaza' koje je iznio protiv Lomija..


    #pakao
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  2. The Following User Says Thank You to Zedd For This Useful Post:


  3. #4577
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    361
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    88
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Vlada će potrajat neko vrijeme, al' mislim da je svima jasno da je vlada tajm-out dok se prikupe raznorazni popisi, dok popovi budu obilazili po kuća ko se ne izjasni ko Srbin navući će prokletstvo, dok DPS ne budu primoljavali i ucjenjivali Bošnjake, Rome i Albance da se svi listom pišu ko Crnogorci. I onda će se desit nešto u skupštinu, neki scenario i ide se na nove izbore. Toliko o tome na tu temu.
    Last edited by el_; 29-11-20 at 09:44.
    Zašto bako Crnogorci voze crne blindirane Audijeve? To je sine korota za Kosovo.

  4. #4578
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Provjeri ponovo te informacije sa terena, slabo vam ide prepoznavanje u zadnje vrijeme.
    Mene nikad nijesu ni prepoznavali, a ja imam moć da prepoznam i ove dobro skrivene.

    Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

  5. #4579
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ben Dover View Post
    Ovo je kljucno. X puta sam cuo dosta ljudi kako se ovim argumentom vode, a u startu je pogresno postavljen...
    U odnosu na šta bi trebalo da mjerimo? Jasno je da ova vlada nije savršena, ali je problem što mnogi očekuju da zapravo bude savršena. To ne samo što je nemoguće, nego je i potpuno nerealno u crnogorskim uslovima, gdje je čitave 3 decenije (!) vladala jedna partija, koja je imala čuvenu institucionalnu prednost i oko sebe okupljala ljude, koji su uz manje ili više privilegija dobili priliku da se kale i stiču iskustvo samo zato što su imali sreće (ili ambicija) da budu bliski odlazećoj vlasti. Naći ovoliko nezavisnih pojedinaca koji su dokazani profesionalci u svojim oblastima je samo po sebi značajan iskorak.

    U postojećim uslovima, vlada je sasvim korektna, sa ljudima koji su po stručnosti, integritetu i etici daleko ispred svih prethodnih (čast pojedinačnim izuzecima). Uostalom, ako bi ova vlada bila 'savršena', onda bi svaka naredna bila gora, a složićemo se da nam je u narednim godinama ipak potrebna konstantna progresija.
    Last edited by Viscount; 29-11-20 at 10:18.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  6. The Following 7 Users Say Thank You to Viscount For This Useful Post:


  7. #4580
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,645
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,169
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Znaci imamo objektivnu strucnu analizu cdm portala? Jel to realno??

    Tacno imam zelju da udjem prvi put tamo da vidim to cudo, ali nekako ne bih da im dajem klik.

  8. #4581
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Коралово
    Posts
    2,857
    Thanks Thanks Given 
    455
    Thanks Thanks Received 
    697
    Thanked in
    379 Posts

    Default

    Муке па фискови...

  9. #4582
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    Znaci imamo objektivnu strucnu analizu cdm portala? Jel to realno??

    Tacno imam zelju da udjem prvi put tamo da vidim to cudo, ali nekako ne bih da im dajem klik.
    Veli

    "Obrazovanje – master sa Oksforda – 4

    Naučni rad – tokom rada u EBRD veliki broj relevantnih istraživačkih radova – 4"

    A šta ti je za peticu konju..... Peđa Bošković, Hrapović i Simović???

    Kad bi smio prethodnu da ocijeni po istim kriterijumima, pa da vidimo đe smo, jel ova vlada malo bolja ili je svijet izmislila za prethodnu.





    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 29-11-20 at 11:47.

  10. The Following 5 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  11. #4583
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Ponekad, kad nesto napisem, pitam nekog od kolega da prodje kroz tekst. Uvijek kazem: "Nemoj da me hvalis. Od toga fajde nema. Kritikuj. Iz tog mozda nesto korisno naucim".

    Ne shvatam negativne reakcije na neke dobronamjerne kritike koje se odje iznose. Recimo, Djed Djuro je imao odlicnu observaciju o donosenju odluke za ministricu odbrane 10 minuta prije pres konferencije. Mandatar je imao par mjeseci da to rijesi. To stvara utisak neozbiljnosti, povrsnog pristupa i lose pripreme jednog ozbiljnog posla.

    Dobro, ima i kritike koja je besmislena. Ka' ova cdm "analiza" strucnosti. Budibogsnama. Stp se tice diskusije odje, nek ljudi iznose misljenje, kakvo god da je, ako je u okviru pravila foruma. Tome forum sluzi. Uostalom, kakvu stetu mozemo mi odje na cdm forumu napraviti vladi nasim laprdanjem?

    Meni, priznajem, pomalo smeta kad je na dobronamjernu kritiku odgovor "a kakva je bila prosla vlada", Treba li svaki put kad pisemo o novoj vladi da post pocnemo sa: "Naravno da je sastav ove vlade neuporedivo bolji od bilo koje vlade DPS-a"?
    I sto cemo s tim?

    Glavna stvar pocinje kad vlada stupi na duznost. Ocekujem paljbu s raznih strana. Bice to, vjerovatno, takmicenje izmedju DPS-a i DF-a, ko ce bit "principelniji i konstruktivniji" u kritici vlade.

    Za razliku od mnogih odje, nijesam optimista u pogledu dugorocnosti ove vlade. Ne moze vlada dugo opstati ako nema jaku podrsku u skupstini. Ova je nema.

    Uz sve rezerve koje iznosim, vladi iskreno zelim da bude uspjesna. Trebace tu dosta mudrosti i srece.

  12. The Following User Says Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  13. #4584
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Ne bude li se mnogo srbovalo,ostave li se identitetska sranja po strani,a to je sasvim realno imajuci u obzir druge goruce prioritete nove vlade,budu li srali po njoj kako df tako i dps,zaista vjerujem da joj itekako treba pruzit sansu i podrsku.

    Sent from my SM-G985F using Tapatalk
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  14. #4585
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Ima jedna stvar koja mi je zaparala uši u nekom od intervjua budućeg premijera. Rekao je kako su mu ljudi nešto pričali prije dva dana i on je to lagano uzeo zdravo za gotovo i još priča o tome. Tema je bila nešto što mi je dobro poznato pa sam znao koliko su lupetali ti što su mu to "pričali".
    Da je uzeo malo da provjeri i informiše se shvatio bi koliko je u zabludi.
    Takve neke stvari mene smetaju jer ga je očigledno lako popalit, a opet to je više nego bezazleno u odnosu na ovo što su činjele patriote, i još čine ovih dana.
    Ne mogu dočekat da im leđa vidim pa da i ja opet budem patriota a sadašnje patriote će tada većinom biti neđe u anusu parlamentarne većine.

  15. The Following User Says Thank You to remark For This Useful Post:


  16. #4586
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,242
    Thanks Thanks Given 
    786
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Za razliku od mnogih odje, nijesam optimista u pogledu dugorocnosti ove vlade. Ne moze vlada dugo opstati ako nema jaku podrsku u skupstini. Ova je nema.
    To tako izgleda sad, ali kad god dodje taj trenutak da neka grupacija ili pojedinac odluce da ne daju povjerenje Vladi, morace da stanu rame uz rame sa DPS-om u tom pohodu. To ce biti mnogo nezgodno...


  17. #4587
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,666
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,638
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...ke-novoj-vladi

    „Iste pritiske imaju Mandić i Knežević posebno zbog prvog sporazuma kojim su poništeni ključni programski principi Nove sprske demokratije i Demokratske narodne partije“, kazao je Medojević.

    znači ključni principi Mande i Kneževića su preči od interesa ove države. prije će bit da su pritisci da moraju glasat’


    Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  18. #4588
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,645
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,169
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    DF je pas koji laje a ne ujeda. Nece ih niko sem uze familije glasat budu li pravili problem novoj vladi. A sto se tice dps-a, neka rade sto hoce.

  19. #4589
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,666
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,638
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    https://m.cdm.me/politika/koliko-je-...apiceve-vlade/

    ka’ da je ovo igrica menadžer pa se daju ocjene


    Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  20. #4590
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Ništa, meni lično više smeta dileja od ministrice za zdravlje, tako bitna funkcija mora nositi sa sobom dozu autoriteta (ne onog vojničkog nego onog koji treba u datoj situaciji da nas građane uvjeri da se radi ili da će dati sve od sebe da istu riješe).. Ona je sama sebi skočila u drob (narodski rečeno) što je odjeljenje KBC-a pretvorila u autobusku stanicu..

    Za sve ostalo bih im dao 100 dana, što je sasvim dovoljno pa i za neke minijaturne korake naprijed..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  21. The Following 2 Users Say Thank You to Zedd For This Useful Post:


  22. #4591
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    To tako izgleda sad, ali kad god dodje taj trenutak da neka grupacija ili pojedinac odluce da ne daju povjerenje Vladi, morace da stanu rame uz rame sa DPS-om u tom pohodu. To ce biti mnogo nezgodno...
    Za ovo se slazem. Morao bi DF da malo skupi jajca ako budu rijesili da ruse vladi. Veliki je to ulog za njih. Mogli bi izgubit ono sto sad imaju.

    Moj pik je Medo. On je vec poceo priprime: "Nasi glasaci se bune zbog podrske koju dajemo vladi". Medo je pukao u zadnje vrjeme, tako da me ne bi cudilo. A bice to i test da vidimo je li stvarno pukao, ili se folira. Zna on dobro da je PZP prosao mnogo bolje nego je objektivno zasluzio.

    Krivokapic bi morao da osnuje svoju partiju, ako zelli dugorocnu vladu. Ubijedjen sam da bi na sledecim izborima pokupio glasace DF i PZP. Zato im on i smeta.

  23. #4592
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    http://www.budva.me/ljubomir-filipovi%C4%87
    mora da opravda besplatne studije jadan li je

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  24. The Following User Says Thank You to kauboj24 For This Useful Post:


  25. #4593
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Za ovo se slazem. Morao bi DF da malo skupi jajca ako budu rijesili da ruse vladi. Veliki je to ulog za njih. Mogli bi izgubit ono sto sad imaju.

    Moj pik je Medo. On je vec poceo priprime: "Nasi glasaci se bune zbog podrske koju dajemo vladi". Medo je pukao u zadnje vrjeme, tako da me ne bi cudilo. A bice to i test da vidimo je li stvarno pukao, ili se folira. Zna on dobro da je PZP prosao mnogo bolje nego je objektivno zasluzio.

    Krivokapic bi morao da osnuje svoju partiju, ako zelli dugorocnu vladu. Ubijedjen sam da bi na sledecim izborima pokupio glasace DF i PZP. Zato im on i smeta.
    Ono sto DF, a posebno Medo treba da nauci je sta je Skupstina prvo. Ne samo oni nego i vecina ocigledno, ukljucujuci i dobar dio foruma.
    CRNA GORA JE PARLAMENTARNA REPUBLIKA.
    To znaci da skupstina predlaze i donosi zakone, a vlada ih sprovodi.
    To sto smo mi imali vrh DPS u vladi, pa smo imali hibrid jednopartijskog sistema, gdje vrh DPSa donosi ideje za zakone, vlada ih predlaze, a skupstina puko izglasava iste..... To ne znaci da treba da se sa tom praksom nastavi.
    Ako se DFu nesto kriva oko zakona koje vlada treba da sprovodi, pa skupstina je tu da ih predlozi i izglasa.
    Kada svi to ukapiramo, shvaticemo koliko je sva ova rasprava ovdje bespredmetna. Jer vlada je izvrsna grana vlasti, dok je zakonodavna skupstina.
    Ali jos 70 godina, pa dako ukapiramo da je komunizam prosao, i da je kralj Nikola davno umro, i da je i poslednji crnogorski vladar na kraju karijere.
    Nadam se da ce i ostali recidivi 20 vijeka i kod nas konacno umrijeti
    Last edited by Hell Raiser; 29-11-20 at 17:30.

  26. The Following 5 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  27. #4594
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,242
    Thanks Thanks Given 
    786
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Nadam se da ce i ostali recidivi 20 vijeka i kod nas konacno umrijeti
    Mozda bi valjalo rehabilitovati po neki, koji su surovo uguseni i zbrisani.. kao, recimo, proletarijat.


  28. #4595
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Nisam bas za komunizam, iako je donio najvece benefite ovim prostorima. Pokusali smo, zavrsilo je neslavno jer nismo prihvatili ideju vec covjeka na celu ideje.
    Vise pricam da je svijet danas daleko drugaciji od 90tih i da je neko globalno jednoumlje pa cak i ono sa zapada davno zavrseno.
    Samo se balkanska plemena jos uvijek grcevito drze proslosti kao jedine tacke oslonca i stabilnosti. Za CG je proslo 100 godina u laksem izboru, da jedan donosi odluku za sve. I onda ti nisi kriv za svoje okruzenje. Mi generalno nismo narod vec dijagnoza.
    Mi sada ulazimo u ono sto je ostatak svijeta, pa i africke drzave bolno prosao krajem proslog vijeka.
    Gledam danas francuze, spalise pariz jer su predlozili zakon o krivicnoj odgovornosti ukoliko snimas policiju. Norvezani razmisljaju o pontonakim tunelima ispod okeana i kostace 25 milijardi eura da obidju cijelu norvesku. A mi ne mozemo 100km puta kroz planine napraviti

  29. #4596
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,666
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,638
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    a kako ćemo napravit’ kad se moraju svi ugradit’ pa onda sve ode u tri lijepe


    Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  30. #4597
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Ono sto DF, a posebno Medo treba da nauci je sta je Skupstina prvo. Ne samo oni nego i vecina ocigledno, ukljucujuci i dobar dio foruma.
    CRNA GORA JE PARLAMENTARNA REPUBLIKA.
    To znaci da skupstina predlaze i donosi zakone, a vlada ih sprovodi.
    To sto smo mi imali vrh DPS u vladi, pa smo imali hibrid jednopartijskog sistema, gdje vrh DPSa donosi ideje za zakone, vlada ih predlaze, a skupstina puko izglasava iste..... To ne znaci da treba da se sa tom praksom nastavi.
    Ako se DFu nesto kriva oko zakona koje vlada treba da sprovodi, pa skupstina je tu da ih predlozi i izglasa.
    Kada svi to ukapiramo, shvaticemo koliko je sva ova rasprava ovdje bespredmetna. Jer vlada je izvrsna grana vlasti, dok je zakonodavna skupstina.
    Ali jos 70 godina, pa dako ukapiramo da je komunizam prosao, i da je kralj Nikola davno umro, i da je i poslednji crnogorski vladar na kraju karijere.
    Nadam se da ce i ostali recidivi 20 vijeka i kod nas konacno umrijeti
    Kretah nešto slično da napišem, ali u smislu da Vlada ne može da diže optužnice već to radi tužilaštvo.

    Na parlamentu je da nađe modalitet da postavi čelnike VDTa, SDTa i promijeni sudski i tužilački savjet. Vlada tu nema zeru odgovornosti.

    Al ne sumnjam da će biti neke glupe priče kao ove.

    Ono što bi Vlada mogla, a i morala da uradi, da oformi poresku policiju, uz podršku parlamenta naravno u smislu usvajanja zakona, što je i bio zahtjev EU ali DPS je to iskulirao jer im to ne odgovara.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  31. #4598
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    361
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    88
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Ova Vlada treba da napravi jedno postrojenje za majnovanje kriptovaluta na ove postojeće minihidroelektrane i da ih nacionalizuje. Sav novac od prihoda sa rastom Bitcoina da ide u budžet, naročito za potrebe liječenja djece i starijih. Ostatak ulagati u IT industriju, tehnologiju i razvijanje demokracije.
    Last edited by el_; 29-11-20 at 18:25.
    Zašto bako Crnogorci voze crne blindirane Audijeve? To je sine korota za Kosovo.

  32. #4599
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Toliko se ovdje izgubio koncept drzave i institucija da ni vecina politicara ne razumije sustinu.
    Vlada je puki instrument sprovodjenja politike koju pred nju stavi skupstina. To sto budaletina od meda misli da je obratno je ili neznanje ili cisto shvatanje politike na DPS nacin.
    Ako skupstina donese ustavno odrziv zakon o lustraciji, sta ce krivokapic da uradi. Da kaze "ja necu, pa vi gledajte sta cete...."
    Vlada ima svoje ingerencije, ali vodjenje politike sigurno nije jedna od njih. To sto je nama predsjednik izjavio kovanicu "parlamentarna diktarura" ne opravdava DF kao ni vecinu forumasa da napadaju vladu.
    Zato su svugdje po svijetu celnici partija van skupstine i vlade kao takve. Jer svi znaju dje lezi moc nad odlukama.
    To sto smo mi zaglavili u tranziciji 30 godina ne opravdava nikoga. Ni mandu ni meda ni mene a ni ostale forumase
    Last edited by Hell Raiser; 29-11-20 at 18:31.

  33. #4600
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Medove&kompanijine izjave tipa "ja bih to hapsio" ili "vidjecemo hoce li vlada da uhapsi bracu Djukanovic" su toliko idiotske da ih ja samo vidim kao zlonamjerne. Niko nije tolika budala da ne zna da hapsenje zavisi od zakona i tuzilastva, dakle od toga hoce li skupstina da uspije da promijeni to dvoje.

Page 184 of 214 FirstFirst ... 84134174180181182183184185186187188194 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. sajtu Vlade Republike Crne Gore
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 28-01-07, 03:15
  3. Replies: 3
    Last Post: 20-06-05, 05:55
  4. Pretnje Ostroskom likvidacijom u ime Vlade Crne Gore
    By harambasa in forum Politika generalno
    Replies: 7
    Last Post: 16-03-05, 13:17
  5. Radom Milove vlade nezadovoljno skoro 70% gradjana Crne Gore
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 27-02-04, 13:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •