Page 91 of 214 FirstFirst ... 4181878889909192939495101141191 ... LastLast
Results 2,251 to 2,275 of 5331

Thread: Novi sastav Vlade Crne Gore-diskusija

  1. #2251
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,403
    Thanks Thanks Given 
    4,192
    Thanks Thanks Received 
    4,505
    Thanked in
    2,184 Posts

    Default

    "Forumasi treba da budu potpuno relaksirani" - porucuje Abazovic Dritan.


    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  2. The Following 2 Users Say Thank You to avet For This Useful Post:


  3. #2252
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,709
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default

    Ja samo ne mogu da vjerujem da je neko mislio da ce eksperti da vode ministarstva. Vi kao da ne znate kako razmisljaju politicari, samo su im pare i moc u glavi, ja ih razumijem. Konacno je dosao red na njih da se ugradjuju i zaposljavaju svoj kadar (sire partijski infrastrukturu nepotizmom).


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  4. The Following 2 Users Say Thank You to Tripleta For This Useful Post:


  5. #2253
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,403
    Thanks Thanks Given 
    4,192
    Thanks Thanks Received 
    4,505
    Thanked in
    2,184 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Ja samo ne mogu da vjerujem da je neko mislio da ce eksperti da vode ministarstva. Vi kao da ne znate kako razmisljaju politicari, samo su im pare i moc u glavi, ja ih razumijem. Konacno je dosao red na njih da se ugradjuju i zaposljavaju svoj kadar (sire partijski infrastrukturu nepotizmom).


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Neka ih malo. Neka se ugradjuju u pola koliko je DPS i ona druga polovina da im se oprosti.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  6. #2254
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    ...Vidim MUP je zaobišao URU, iako su rekli da budemo relaksirani i da će oni insistirati na resorima koji se tiču bezbjednosti...
    MUP je bez policije i ANB. URA ce imenovati sefove to dvoje (ali Zdravko i ostali moraju da se sloze).

  7. #2255
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,583
    Thanks Thanks Given 
    3,543
    Thanks Thanks Received 
    8,586
    Thanked in
    4,636 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ko će biti ministar MUPa? Emilo Labudović?
    onaj te je bio jedan od glavnih u MUP prije više od dvije decenije

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ako ovo gore bude kako ne treba, a URA glasa za vladu, ja ću biti žestoko razočaran i smatraću se prevarenim od strane URE!!!!

    Dobro, ni prvi ni poslednji put.



    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    a ovo je već prevara na mnogo načina. znam da ako ovo bude ovako na izbore neću više izlazit’.

    dobra stara navika - ko *ebe narod bitne su fotelje se nastavlja


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  8. #2256
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Podjela je meni OK sasvim, DF je dobio minimum koji je mogao dobiti. Taj glavni uslov da ne udju u sigurnosne sektore je ispunjen potpuno. Plus izgleda nece uci Mandic i Medojevic.

    Sad je najvaznije ko ce biti ministri i da budu sto sposobniji ljudi.

  9. #2257
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,583
    Thanks Thanks Given 
    3,543
    Thanks Thanks Received 
    8,586
    Thanked in
    4,636 Posts

    Default

    zanima me baš ko bi mogao biti ministar ekonomije a da dolazi iz ZBCG


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  10. #2258
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,454
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Može li mi neko objasnit korist za prosječnog građanina CG od sledeće situacije.
    Svi znam da u našim državnim službama na arhivi radi bar troje tamo đe je dovoljan jedan radnik, po ovoj logici sada će ih tamo biti šestoro, kad upanu eksperti za arhivu iz opozicije, nebitno iz koje partije. I tako će se u kompletnom državnom aparatu kupiti mnogo novih stolica, zanima me ko će to da plaća i od kojih para?
    Ja kao naivan glasač sam se nadao da će od gorepomenute trojice bar jedan dobiti otkaz a ne da će se dodavat eksperti.

  11. #2259
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,403
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    zanima me baš ko bi mogao biti ministar ekonomije a da dolazi iz ZBCG


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Branko Radulović

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  12. #2260
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,769
    Thanks Thanks Given 
    614
    Thanks Thanks Received 
    989
    Thanked in
    516 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    DF doktorski odradio posao i uzeo ministarstva dje mogu najvise da zaposljavaju svoje ljude. Prosvjeta, zdravstvo i policija su blago po tom pitanju. Zelja ce vas biti da budu slabiji, sledece izbore ili isti rezultat kao ove godine ili malo bolji. URA ima da se prospe i izvisi, kao u Budvi


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Pa nije da su do sad bila neka spektakularna resenja kadrovska na čelu tih ministarstava-ako su sva trojica bili Muslimani/Bošnjaci to ne znaci da treba za njima mnogo da zalis jer su trpali sa livade rodjake i simpatizere po ministarstvima.
    Sacekaj ove nove prvo da pocnu da rade pa onda opleti po njima ka po pranju.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  13. #2261
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Može li mi neko objasnit korist za prosječnog građanina CG od sledeće situacije.
    Svi znam da u našim državnim službama na arhivi radi bar troje tamo đe je dovoljan jedan radnik, po ovoj logici sada će ih tamo biti šestoro, kad upanu eksperti za arhivu iz opozicije, nebitno iz koje partije. I tako će se u kompletnom državnom aparatu kupiti mnogo novih stolica, zanima me ko će to da plaća i od kojih para?
    Ja kao naivan glasač sam se nadao da će od gorepomenute trojice bar jedan dobiti otkaz a ne da će se dodavat eksperti.
    Mislim da ce se povesti pregovori sa MMF, dobiti povoljni krediti koje je DPS izbjegavao jer je uslov bio smanjenje drzavne adminsitracije. Onda ce se to iskoristiti kao izgovor za otpustanja lezilebovica i DPS uhljeba.

    Bar je to teorija, odatle do prakse...

  14. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  15. #2262
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,583
    Thanks Thanks Given 
    3,543
    Thanks Thanks Received 
    8,586
    Thanked in
    4,636 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    zanima me ko će to da plaća i od kojih para?
    Ja kao naivan glasač sam se nadao da će od gorepomenute trojice bar jedan dobiti otkaz a ne da će se dodavat eksperti.
    od naših para, naće se nekako način da plaćamo. vala kad smo do sad, greota i ove da ne podržimo. no evo da vidimo kako će to izgledat’, da ne bude da smo pljuvali prije vremena


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  16. #2263
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,429
    Thanks Thanks Given 
    960
    Thanks Thanks Received 
    548
    Thanked in
    306 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Branko Radulović

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    To sam i ja mislio, da ne kažem nadao, ali ipak nisu tako podijeljeni resori u okviru same ZBCG koalicije
    Ministarstvo ekonomije ide Novoj srpskoj demokratiji...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  17. #2264
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,709
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default Novi sastav Vlade Crne Gore-diskusija

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Pa nije da su do sad bila neka spektakularna resenja kadrovska na čelu tih ministarstava-ako su sva trojica bili Muslimani/Bošnjaci to ne znaci da treba za njima mnogo da zalis jer su trpali sa livade rodjake i simpatizere po ministarstvima.
    Sacekaj ove nove prvo da pocnu da rade pa onda opleti po njima ka po pranju.
    Vjerujes li da mi u trenutku pisanja posta nije na pamet palo koje su vjere ti ljudi, ali dobro je da ti mislis o tome Oni svakako dolaze iz gradjanskih partija i ne mora da znaci da su Bosnjaci, bog zna kako se izjasnjavaju nacionalno, a i vjerski Ja sam cak i pohvalio DF jer je najbolje istrgovao, a da ce biti nepotizma to hoce 100%, kao i u Opstinama dje su vecina
    Mislim, ne otkrivamo toplu vodu, to je politika, sve normalno. Ne no ce se zaposljavati ljudi preko nenamjestenih konkursa


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Tripleta; 27-10-20 at 21:05.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  18. #2265
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Izdriblase URU ka mladu magarad. DF maestralno, demokrate gospodski. Nego računam da su se Misko i Žarko dobro naplatili.
    Ne bih se smio zaklet', ali mi se isto cini da je to onako kako ja kazem

  19. #2266
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,998
    Thanks Thanks Given 
    2,217
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Ministar poljoprivrede će vjerovatno biti Dr Milan Marković, čestit i vrlo znaven čovjek!
    Čini mi se i da je Zoran Miljanić na mjestu ministra odbrane dobro rješenje.
    Mr Momo Koprivica je odličan kandidat za ministra pravde
    Uvjeren sam i da će se Dragan Krapović pokazati kao veoma dobar ministar turizma i održivog razvoja
    ...
    Biće tu još nekoliko kvalitetnih rješenja

  20. #2267
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,769
    Thanks Thanks Given 
    614
    Thanks Thanks Received 
    989
    Thanked in
    516 Posts

    Default

    A ne nisi znao,bas si neznaven. Treba biti nobelovac pa znati da su Kenan Hrapovic Mevludin Nuhodzic i Damir Sehovic Muslimani?
    Jes bas gradjanske partije nego tebe su odgovarale pa te bas briga.
    Kako ove pratis i znas tacno koji je koji.
    Pusti mi te price da te zamolim.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  21. The Following 3 Users Say Thank You to kurogane For This Useful Post:


  22. #2268
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,769
    Thanks Thanks Given 
    614
    Thanks Thanks Received 
    989
    Thanked in
    516 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stradivari View Post
    Ministar poljoprivrede će vjerovatno biti Dr Milan Marković, čestit i vrlo znaven čovjek!
    Čini mi se i da je Zoran Miljanić na mjestu ministra odbrane dobro rješenje.
    Mr Momo Koprivica je odličan kandidat za ministra pravde
    Uvjeren sam i da će se Dragan Krapović pokazati kao veoma dobar ministar turizma i održivog razvoja
    ...
    Biće tu još nekoliko kvalitetnih rješenja
    Krapovic nece biti ministar turizma skoro sam siguran.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  23. #2269
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    228
    Thanks Thanks Given 
    124
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    55 Posts

    Default

    DPSovi ljudi po ministarstvima mole Boga da im eksperti dodju na čelo ministarstva. Međutim, samo političari mogu počistiti adekvatno DPS zaostavštinu i pročešljati svu prljavštinu i glibež korupcije i nepotizma. Eksperti se ne bi bavili time, nemojmo se lagati. Najvažnije nam je mjesto finansija da pokriva ekspert, i URA bezbjedonosni dio. Bitno je i zdravstvo. Ostalo, diplomatija i ostali resori, imaju političari u opoziciji dovoljno iskustva za ta mjesta.
    Last edited by Outcasted; 27-10-20 at 21:14.

  24. #2270
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,709
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default Novi sastav Vlade Crne Gore-diskusija

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    A ne nisi znao,bas si neznaven. Treba biti nobelovac pa znati da su Kenan Hrapovic Mevludin Nuhodzic i Damir Sehovic Muslimani?
    Jes bas gradjanske partije nego tebe su odgovarale pa te bas briga.
    Kako ove pratis i znas tacno koji je koji.
    Pusti mi te price da te zamolim.
    Cujes li da nisam razmisljao o tome, a pohvalio sam DF jer su dobro istrgovali jer ce tu moci svoj kadar da zaposljavaju masovno. Zbog toga su i trazili ta ministarstva, ne da bi unaprijedili zdravstvo i prosvjetu Mozda su Crnogorci a ne Muslimani? Ah da, zaboravih da muslimani ne mogu biti Crnogorci


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Tripleta; 27-10-20 at 21:17.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  25. #2271
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,403
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Znači dobismo k*tu ponovo... Poklekli su na prvoj stepenici, šta da očekuju oni koji su glasali za ekspertsku Vladu, ako su prevareni na samom početku...

    Sent using Tapatalk
    Dobili smo pritisak na 300, ka što je meni trenutno.

    @SKOJ Kažeš da ti je ok podjela. Eksperti? Reference? Da li ti je ok da je strankama dato pravo da imenuju koga oni smatraju da je "zaslužio"?

    Jel ti ok da stranke da dobijaju ministarstva da rade što oće, da zapošljavaju po partijskoj liniji?

    Nego evo, da ne trčimo pred rudu, sačekajmo konačna imena ministara pa da zaplačemo od muke. Ne zato što neće biti bolji od DPSa, oće vjerovatno, vjerovatno se neće toliko krasti, ali naspram mogućnosti i prilike koju imamo biće teško razočarenje. Ko da imaš priliku da uzmeš milion eura, a ti se zadovoljiš sa hiljadu. Hvala DFu što su gownari, Demokratama što su kurvini sinovi i URI što je popustila.

    Nastaviće se sa partijskim zapošljavanjima, sa stranačkim interesima ispred državnih, podjele a ne pobjede itd.

    Umjesto promjene sistema imaćemo njegovo šminkanje.

    URA kao neka priča koja je mogla da izgura principe i popularizuje ih, a u koju sam stvarno povjerovao, će se umjesto toga prosuti zbog potrebe za trulim kompromisom.

    Najgore od svega je što sam uspio nekako sebe da zavaram i povjerujem da je moguće promijeniti sistem.

    Pih. Baš teško razočarenje.



    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 27-10-20 at 21:20.

  26. The Following 8 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  27. #2272
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    173
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 17.posa View Post
    Izdriblase URU ka mladu magarad. DF maestralno, demokrate gospodski. Nego računam da su se Misko i Žarko dobro naplatili.
    Žarko je bio protiv, no mislim da on nema presudnog uticaja na URA-u.

    A da se ponavlja Budva, ponavlja se, dje je DF kolo vodio, a za 4 godine potpuno preuzeo vlast. Ove 4 godine služe za demontiranje DPS-a, a od 2024-e (bez URA-e) će počet demontiranje Crne Gore, odnosno crnogorskog nacionalnog identiteta.

    Nama ne preostaje ništa no da počnemo da učimo 'Bože pravde'. A oni koji neće nek idu u šumu.

    P.S. Čini mi se da sam nedje pročita da su Ministarstvo prosvjete obećali DF-u, a Kulture Demokratama. URA je vizionarska partija, nego što!
    Last edited by Admiral Vladimir Barović; 27-10-20 at 21:27.

  28. #2273
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    173
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Cujes li da nisam razmisljao o tome, a pohvalio sam DF jer su dobro istrgovali jer ce tu moci svoj kadar da zaposljavaju masovno. Zbog toga su i trazili ta ministarstva, ne da bi unaprijedili zdravstvo i prosvjetu Mozda su Crnogorci a ne Muslimani? Ah da, zaboravih da muslimani ne mogu biti Crnogorci
    Nisi čita njegove postove prije par stranica: "crnogorska nacija ne postoji", te logično zbog toga ne mogu oni ni bit Crnogorci.
    Last edited by Admiral Vladimir Barović; 27-10-20 at 21:25.

  29. #2274
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,403
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Outcasted View Post
    DPSovi ljudi po ministarstvima mole Boga da im eksperti dodju na čelo ministarstva. Međutim, samo političari mogu počistiti adekvatno DPS zaostavštinu i pročešljati svu prljavštinu i glibež korupcije i nepotizma. Eksperti se ne bi bavili time, nemojmo se lagati. Najvažnije nam je mjesto finansija da pokriva ekspert, i URA bezbjedonosni dio. Bitno je i zdravstvo. Ostalo, diplomatija i ostali resori, imaju političari u opoziciji dovoljno iskustva za ta mjesta.
    Jes, likovi ko Peđa Bulatović, Emilo Labudović i takvi će da dovedu ministarstva u red.

    Jedino što će da dovedu je sestrične od kumova, zaove i brataniće i svakog mogućeg rođaka i prijatelja. Ako to zoveš čišćenjem od nepotizma, onda imamo ono "B E N Z I N, kako čudno piše reč voda"


    Korupciju ne čisti ministar no tužilaštvo, poreska policija itd.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  30. #2275
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,709
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default Novi sastav Vlade Crne Gore-diskusija

    Mislim da je i Abazovic vidio kakvo je ****** napravio ali da mu sad nema nazad i da bi ga ubili kad bi “izdao”(ovo je samo moje misljenje jer je situacija dosla do usijanja). A za ovo se nije borio, tacno se zna kakav je dogovor bio prije izbora ali ne smije se sad povuci, treba zivu glavu izvuci. Jedino neko iz njegove koalicije da se pobuni i izadje jer ovo definitivno nije ono sto su oni trazili


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Tripleta; 27-10-20 at 21:28.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

Page 91 of 214 FirstFirst ... 4181878889909192939495101141191 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. sajtu Vlade Republike Crne Gore
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 28-01-07, 03:15
  3. Replies: 3
    Last Post: 20-06-05, 05:55
  4. Pretnje Ostroskom likvidacijom u ime Vlade Crne Gore
    By harambasa in forum Politika generalno
    Replies: 7
    Last Post: 16-03-05, 13:17
  5. Radom Milove vlade nezadovoljno skoro 70% gradjana Crne Gore
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 27-02-04, 13:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •