Page 177 of 214 FirstFirst ... 77127167173174175176177178179180181187 ... LastLast
Results 4,401 to 4,425 of 5331

Thread: Novi sastav Vlade Crne Gore-diskusija

  1. #4401
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ja baš ne znam šta je problem?

    Prethodni su bili zastiđe, a sudeći po tvom pisanju to zastiđe je bolje za Crnu Goru od ovih novopredloženih....
    Nemoj mi pripisivati nesto sto nisam napisao.
    Niti jednom rijecju nisam spomenuo one novopredlozene. Samo sam napisao da se cudim stavu nekih forumasa da za dobiti posao vozaca jedino je bitno da ne budes narkoman kao onaj tvoj prethodnik ...
    Po meni bi kriterij trebao da bude besprijekorna strucnost i politicka neutralnost kad je u pitanju pozicija ministra Vlade.
    Ne?
    Grijesim?

  2. #4402
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,421
    Thanks Thanks Given 
    2,985
    Thanks Thanks Received 
    1,435
    Thanked in
    772 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by A+A View Post
    Nemoj mi pripisivati nesto sto nisam napisao.
    Niti jednom rijecju nisam spomenuo one novopredlozene. Samo sam napisao da se cudim stavu nekih forumasa da za dobiti posao vozaca jedino je bitno da ne budes narkoman kao onaj tvoj prethodnik ...
    Po meni bi kriterij trebao da bude besprijekorna strucnost i politicka neutralnost kad je u pitanju pozicija ministra Vlade.
    Ne?
    Grijesim?
    Немамо срећу као ви да на власти имате одликаша путина, па се задовољавамо и поправљањем оцјена.
    Вазда прије изабрат поштеног човјека пијаницу него допаша, коју би рођену мајку продао, чу мене земљу, мајку.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  3. #4403
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,429
    Thanks Thanks Given 
    960
    Thanks Thanks Received 
    548
    Thanked in
    306 Posts

    Default

    Da li će biti Đurović biti lošiji ministar od Boškovića? Ne, valjda se tu svi slažemo, liše rođačko-kumovskih-interesno povezanih lica na forumu. Ono što meni smeta je što ne vidim ništa "ekspertsko" kod njega za tu poziciju. Dakle pogrešna je ili formulacija vlade ili pogrešan izbor - doduše stvarno ne znam ništa o njemu, što je dobro u jednu ruku da ga teren ne prepoznaje ni onaj ni ovaj Nego evo da čujemo obrazloženje mandatara...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  4. #4404
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Pa ne bas. Narkoman ce ti pokrasti citavu firmu, a alkoholicar ce samo tranjavo da obavlja posao.
    Bijase li ti trazio da ti se objasni razlika izmedju crnogorskog i srpskog nacionalizma, pa ustvrdio da nije isto jer je jedan ekspanzionisticki a drugi ne.
    Nego znate li ko vam dolazi na celo uprave, znamo za ministra, nego ko dobija ANB
    Samo jedan komentar. Pozicije poput MO-a, MUP-a, a cak i ravnatelja ANB-a jesu kljucne u diktatorskim i totalitarno-autokratskim zemljama, sto Crna Gora Sigurno NIJE.
    Razumijem da je svakog srednjoskolca da bude djeneral ili dzeims bond, ali u civiliziranim zemljama ipak su bitnije pozicije tzv "ekonomskog bloka", ministra prosvjete i ministra masovnih medija
    Last edited by A+A; 27-11-20 at 11:37.

  5. #4405
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,687
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    405
    Thanked in
    196 Posts

  6. #4406
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Немамо срећу као ви да на власти имате одликаша путина, па се задовољавамо и поправљањем оцјена.
    Вазда прије изабрат поштеног човјека пијаницу него допаша, коју би рођену мајку продао, чу мене земљу, мајку.
    Imate srecu da ga nemate

    U Rusiji je Vlada sastavljena upravo od dvojkasa ... od dvojkasa-dupelizaca i od odanih neznalica...
    Zbog toga ono sto se desi u CG ovih dana promatram sa nadom da ce sve ici samo na bolje.

    Iskreno!
    Last edited by A+A; 27-11-20 at 11:39.

  7. The Following User Says Thank You to A+A For This Useful Post:


  8. #4407
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    To se slazem. I isto ces naci u komentaru 7 dana poslije izbora kad sam rekao da se samo u diktatorskim rezimima MUP i vojska racunaju za najbitnije poluge vlasti.
    Sa druge strane osporavam tvrdnju da ako nema bas odlikasa onda ajmo da vratimo prethodno stanje. Mogu roman da ti napisem zasto je to pogresna logika.
    Pitanje je uopste da li mi imamo nekoga za te pozicije, a da nije umrljan prethodnim rezimom. I ako ga imamo da li je dovoljno hrabar da uleti u bukvalno osinjak kumova, prijatelja, kriminala i namjestenih poslova.
    Kod nas se ne zna dje prestaje policija a pocinju kriminalni klanovi. Kome su ljudi lojalni, drzavi ili ministru koji im je isplatio npr milion eura varijabli za hapsenja, suzavac i mlacenje naroda po ulici.
    Ili stvarno mislis da se pendreci narod onako lako za 450 eura plate i kao patriotizam i zastavu.
    Neka, nemojmo....
    Tek o vojsci mozemo da pricamo sta i kako, samo je manje bila u fokusu od policije

  9. #4408
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    361
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    88
    Thanked in
    66 Posts

    Default



    Bravo kreteni.
    Zašto bako Crnogorci voze crne blindirane Audijeve? To je sine korota za Kosovo.

  10. The Following 2 Users Say Thank You to el_ For This Useful Post:


  11. #4409
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,128
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default



    Olivera Injac!
    Ups! Ko je zena??


  12. #4410
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,421
    Thanks Thanks Given 
    2,985
    Thanks Thanks Received 
    1,435
    Thanked in
    772 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post


    Olivera Injac!
    Ups! Ko je zena??



    II PROFESIONALNO ISKUSTVO:
    - Ministarstvo unutrašnjih poslova Crne Gore, Služba javne bezbjednosti-Uprava kriminalističke policije i Odjeljenje za analitiku, samostalni savjetnik-analitičar, 2000-2007.godina.
    - Ministarstvo unutrašnjih poslova Crne Gore, Uprava policije – Odjeljenje za međunarodnu policijsku saradnju, samostalni savjetnik, 2007-2008.godina.
    - Univerzitet Donja Gorica – Humanističke studije, asistent za grupu predmeta iz bezbjednosti, 2008-2011.godina.
    - Univerzitet Donja Gorica – Humanističke studije, docent za grupu predmeta iz bezbjednosti, 2011-2016.godina.
    - Univerzitet Donja Gorica – Humanističke studije, vanredni profesor za grupu predmeta iz bezbjednosti, 2016 - .
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  13. #4411
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,053
    Thanks Thanks Given 
    3,861
    Thanks Thanks Received 
    3,159
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Može se reći da nije neznavena. Ne bi me čudilo da je kao rješenje NATO malo pogurao.

    I OBRAZOVANJE I SPECIJALIZACIJA:
    -Univerzitet Crne Gore - Filozofski fakultet u Nikšiću, diplomirala 1999.godine.
    -Univerzitet Crne Gore - Centar za medjunarodnu saradnju, završila postdiplomske studije "Evropske i jugoistočnoevropske integracije", 2005.godine.
    -Univerzitet Crne Gore - Fakultet političkih nauka u Podgorici, odbranila magistarski rad na temu “Sociološki aspekti savremenog terorizma u Evropi”, oktobar 2005.godine.
    - Univerzitet Crne Gore - Fakultet političkih nauka u Podgorici, odbranila doktorsku disertaciju „Kulturološki aspekt medjunarodne bezbjednosti”, januar 2011.godine.
    -Centar za međunarodne studije i studije bezbjednosti “George Marshall”- Garmisch-Partenkirchen (Njemačka), završila program studija bezbjednosti (Advanced Security Studies), januar-april 2007.godine.
    - Institut za odbranu Ministarstva odbrane SAD (Defence Institute of Legal Studies)- Newport, Rhode Island , USA, završila program „Legalni aspekti borbe protiv terorizma“, novembar-decembar 2007.godine.
    - Evropski centar za međunarodne studije i studije bezbjednosti “George Marshall”- Garmisch- Partenkirchen (Njemačka), završila program za predstavnike izvršne vlasti (Senior Executive Seminar) na temu „Migracije i međunarodna bezbjednost: izazovi i mogućnosti”, april 2008.godine.

    II PROFESIONALNO ISKUSTVO:
    - Ministarstvo unutrašnjih poslova Crne Gore, Služba javne bezbjednosti-Uprava kriminalističke policije i Odjeljenje za analitiku, samostalni savjetnik-analitičar, 2000-2007.godina.
    - Ministarstvo unutrašnjih poslova Crne Gore, Uprava policije – Odjeljenje za međunarodnu policijsku saradnju, samostalni savjetnik, 2007-2008.godina.
    - Univerzitet Donja Gorica – Humanističke studije, asistent za grupu predmeta iz bezbjednosti, 2008-2011.godina.
    - Univerzitet Donja Gorica – Humanističke studije, docent za grupu predmeta iz bezbjednosti, 2011-2016.godina.
    - Univerzitet Donja Gorica – Humanističke studije, vanredni profesor za grupu predmeta iz bezbjednosti, 2016 - .

  14. #4412
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post


    Olivera Injac!
    Ups! Ko je zena??
    Jedna stvar je jasna. Zena je sjajan crnogorski odgovor bivsoj hrvatskoj pretsjednici

  15. #4413
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,474
    Thanks Thanks Given 
    59
    Thanks Thanks Received 
    445
    Thanked in
    287 Posts

    Default

    Ministar odbrane je možda i najprotokolarnija funkcija u vladi. Može da je obavlja svako ko zna da se potpiše, jer sem potpisivanja nekih rešenja koja mu se dostavljaju, ne znam čime posebno ima da se bavi ministar odbrane.
    Vulin je eto recimo kao ministar odbrane našao vremena da odsluži vojni rok. Toliko mu je dosadno bilo.
    Samo što ovaj ministar odbrane u Cg teško da će imati sreće kao Vulin da baš u njegovom mandatu onaj kod koga su ključevi novca odreši kesu za ulaganje u vojsku.

    Znači, nije važno koliki je ekspert ministar odbrane, već koliko će love biti za njegovo ministarstvo u projektovanom budzetu.

  16. #4414
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Ministar odbrane je neko ko obezbjedjuje budzet za pripadnike vojnih sluzbi i ministarstava.
    U zavisnosti od visprenosti moze da obezbijedi znacajne donacije nasoj vojsci.
    Vecina EU i americkih trupa se povlacila sa bliskog istoka i mogli smo kao hrvati da po diskontnim cijenma obezbijedimo dobar dio vojne opreme koja je sada visak vecim vojskama u svijetu.
    Da ugovori najbolje uslove na sajmovima vojne opreme i obuke.
    A ne da se boskovic seta sa obezbjedjenjem i gleda sta se njemu svidja da kupi, kao licne igracke da bi mogao da se slika u njima, za sta znam mozda instagram i novine. Kupovina Bell helihoptera je jedna od tih stvari

  17. #4415
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,128
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Samo da DF-ovce ne uhvati luda na dan glasanja zbog ovih novih momenata. Ali.. obecali su po 100 puta da ce glasati za nju, kakva god da je, pa da vidimo...

    Uostalom, mene i ne zanimaju toliko personalna resenja za ministre, mogu biti svi do jednog anonimusi, samo da nisu kriminalci, poznati kao neke fukare i djubrad... A na nizim nivoima, sto se veli "po dubini" ce se vidjeti da li Vlada zaista namjerava iskorijeniti sve nase boljke...


  18. #4416
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by A+A View Post
    Bez zezanja kazem da se stvarno cudim stavu nekih forumasa.
    "Ali sa srecom, od raznih Brajovica i Nuhodzica gori nece biti sigurno"
    ili
    "Vala kad su Boro Vučinić, Milica Pejanović Đurišić i Predrag Bošković mogli obavljat tu funkciju, ne vidim zašto ne bi i Đurović"
    Ozbiljno?
    Samo da ne budu gori od "korumpiranih i tupavih neznalica" (c) i to je to?
    Oni koji "nisu gori" od dvojkasa zovu se trojkasi!.
    Bravo
    Na izborima su dobili DPS, nisu se takmicili sa Linkolnom.

    Politicki, oni samo treba da budu bolji od DPS-a.

  19. #4417
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,563
    Thanks Thanks Given 
    3,536
    Thanks Thanks Received 
    8,571
    Thanked in
    4,628 Posts

    Default

    uf, kako su izgoreli ljudi bliski dfu, sad na fb nešto čitam vele Pozitivna i Krivokapić formirali vladu. bravo za profa što je uspio da formira ovo bez MMK


    Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  20. #4418
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,421
    Thanks Thanks Given 
    2,985
    Thanks Thanks Received 
    1,435
    Thanked in
    772 Posts

    Default

    Вијести су испале из игре, промашили за министра одбране и преговарача са европском унијом.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  21. #4419
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,563
    Thanks Thanks Given 
    3,536
    Thanks Thanks Received 
    8,571
    Thanked in
    4,628 Posts

    Default

    "Crnogorski identitet kod mene je nesporan. Ne znam ko ga je sporio. Valjda svi treba da se osjećamo kao Crnogorci", naveo je Krivokapić.


    Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  22. #4420
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,776
    Thanks Thanks Given 
    665
    Thanks Thanks Received 
    2,987
    Thanked in
    1,768 Posts

    Default

    Не познајем госпођу, али према референцама, мислим да се ради о јако квалитетном кадру за министарку одбране.

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Kupovina Bell helihoptera je jedna od tih stvari
    Управо супротно.Куповина Бел хеликоптера и унификација полицијске и војне флоте је паметна ствар.Такође мислим и да су купљени хеликотери, по карактуеристикама а сходно опредијељеном буџету и начину отплате, веома добро ријешење.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  23. #4421
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,421
    Thanks Thanks Given 
    2,985
    Thanks Thanks Received 
    1,435
    Thanked in
    772 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    "Crnogorski identitet kod mene je nesporan. Ne znam ko ga je sporio. Valjda svi treba da se osjećamo kao Crnogorci", naveo je Krivokapić.


    Tapatalk
    сви који живимо у Црној Гори треба да се осјећамо као црногорци.
    Тако ми се чини да је рекао.



    Одаје утисак врло поштеног човјека, треба му пружити подршку.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  24. The Following 2 Users Say Thank You to Mstislav For This Useful Post:


  25. #4422
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Odlican predlog za ministricu odbrane. Za nju se moze reci da je ekspert. Ispade ova vlada bolja nego sam mislio.

  26. #4423
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,127
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    467
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Ja cekam Medove statuse ...

  27. #4424
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,128
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Pospremi ih Zdrale, sve ka' da nece.


  28. The Following 2 Users Say Thank You to ovizionizi For This Useful Post:


  29. #4425
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Odlican izbor.

    Jedva cekam ove "zenske" NVO kako ce da zakukaju, kao za Braticku, da to nije prava predstavnica zena jer ne dolazi iz DPS

Page 177 of 214 FirstFirst ... 77127167173174175176177178179180181187 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. sajtu Vlade Republike Crne Gore
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 28-01-07, 03:15
  3. Replies: 3
    Last Post: 20-06-05, 05:55
  4. Pretnje Ostroskom likvidacijom u ime Vlade Crne Gore
    By harambasa in forum Politika generalno
    Replies: 7
    Last Post: 16-03-05, 13:17
  5. Radom Milove vlade nezadovoljno skoro 70% gradjana Crne Gore
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 27-02-04, 13:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •