Page 80 of 80 FirstFirst ... 30707677787980
Results 1,976 to 1,978 of 1978

Thread: Novi sastav Vlade Crne Gore-diskusija

Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    23 Posts

Quote Originally Posted by Roblex View Post
    Ne, nijesi član URA-e osim što si od prekjuče napisao 78 postova u kojima direktno veličaš URA-u. Ako si glasao URA-u onda prati radne biografije ljudi za koje si glasao. Nemoj se zamarati drugim partijama koje ne ispuštaš iz usta evo dva dana.

Sve partije su nastale iz Saveza Komunista. LSCG takodje, jer je Slavko Perović bio član SK. Narodna stranka je nastala iz SK jer joj je predsjednik bio član SK. Ali ne vidim potrebu za ovom temom, koja partija je proizišla iz koje? Kakve to ima veze sa životom?

Tebi je presmiješna partijska priča koju pokušavaš progurati o nepogrešivosti i velićanstvenosti URA-e i manijakalnosti koalicije ZBCG. Podsjećam te da URA nijednog eksperta nije imapa na svojoj listi iako je URA ta koja je krenula sa pričom o ekspertima. Pa onda gle čuda, DF-u prvi na listi ekspert a kod URA-e na listi nijedan ekspert neg sve partijski vojnici.
    Bili ste predali onu lažnu listu univerzitetskih prpfesora i nestranačkih ličnosti a bi prevarite narod. A ona ste predali listu na kojoj nikoga nema od tih profesora i eksperata. Eto čime se služite. Bijeda na šta ste spremni.

Ako si primijetio niko iz opozicije ne piše ništa protiv URA-e. Napadaju vas samo depeesovci sa foruma. A vi opleli po DF-u gore nego prema DPS-u kao da smo vam smrtni neprijatelji.
    Idite u 3 pm sa DPS-om ako već hoćete samo nam se skinite više sa one stvari. Sjašite.

Milo mi je zbog ovog extravance koji ti je lajkovao postove protiv mene, a sada ti je došao na penal i prepucavate se. Prvo se lajkujtete pa se svađate.
    A Nebojsa da te pitam, kako naceraste URU da vas moli da stavite vašeg nosioca liste za mandatara. Vi nećete, a oni vas naćeraše. Mislim odavno nije bilo nešto smješnije na političkoj sceni. Sprdate se s njima.
    Ne bih se smio zaklet', ali mi se isto cini da je to onako kako ja kazem

Thanks Thanks Given 
    772
    Thanks Thanks Received 
    1,845
    Thanked in
    967 Posts

kakav je Roblex. ima je jedan nalog dje je tvrdio kako je logično da ovi iz vrha DFa budu u Vladi jer su masu puta hapšeni

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Е'o.

Thanks Thanks Given 
    403
    Thanks Thanks Received 
    513
    Thanked in
    274 Posts

Da mi je volja ovih likova što po 15x prave nalog i otvaraju mozak jednom te istom pričom
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

4. The Following User Says Thank You to Zedd For This Useful Post:

Page 80 of 80 FirstFirst ... 30707677787980

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 8 users browsing this thread. (1 members and 7 guests)

1. BAR