Page 61 of 214 FirstFirst ... 115157585960616263646571111161 ... LastLast
Results 1,501 to 1,525 of 5331

Thread: Novi sastav Vlade Crne Gore-diskusija

  1. #1501
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,232
    Thanks Thanks Given 
    784
    Thanks Thanks Received 
    1,517
    Thanked in
    755 Posts

    Default

    Da su Srbijanci bili pametni, pa da je taj njihov SANU prglasio Crnu Goru za njihovu etnicku maticu srpsku, sjebali bi nas za vijek vjekova. Od toga se vec nema odbrane, a ovako ce kod nas dovijeka to Djilasovo klatno da se njihe onamo-namo.


  2. The Following User Says Thank You to ovizionizi For This Useful Post:


  3. #1502
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    https://m.cdm.me/politika/medojevic-...i-i-markovica/

    Na kraju će sam sebe da raskrinka.

    “Duško Marković i Mojkovački klan se od 2016 postepeno približavaju koncernu krupnog kapitala oko Vijesti. Ljubisa Krgović, Žarko Rakčević, Tomo Čelebic, Baća Radović, Veselin Veljović… Mevludin Nuhodžić je politički bliži Markoviću nego Đukanoviću. Sektor bezbjednosti povezuje čvrsto. Željko Ivanović postaje Beba Popović Duška Markovića. Druženja i zajednička plivanja u bazenu kompleksa Verdi u vlasništvu kompanije Čelebic, postaju redovna”, napisao je Medojević.
    Ne bih se smio zaklet', ali mi se isto cini da je to onako kako ja kazem

  4. #1503
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,168
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 17.posa View Post
    https://m.cdm.me/politika/medojevic-...i-i-markovica/

    Na kraju će sam sebe da raskrinka.

    “Duško Marković i Mojkovački klan se od 2016 postepeno približavaju koncernu krupnog kapitala oko Vijesti. Ljubisa Krgović, Žarko Rakčević, Tomo Čelebic, Baća Radović, Veselin Veljović… Mevludin Nuhodžić je politički bliži Markoviću nego Đukanoviću. Sektor bezbjednosti povezuje čvrsto. Željko Ivanović postaje Beba Popović Duška Markovića. Druženja i zajednička plivanja u bazenu kompleksa Verdi u vlasništvu kompanije Čelebic, postaju redovna”, napisao je Medojević.
    Ajde prije nego nastavite sprdnju sa ovom slucajem, pokusajte da pronadjete text u kojem Vijesti kriticno pisu o Dusku Markovicu od kada je postao premijer 2016 pa narednih recimo tri godine do protesta oko Koverte i kada je Markovic morao u isti camac sa Milom.
    Vrlo moguce da i posle toga nema negativnog teksta o Markovicu, ali do ovog datuma sam ubijedjen. Pazite, kazem konkretno o Markovicu, ne o Vladi ili DPS.
    Tako da je Medojevic o vezama Markovica i Ivanovica odavno pisao. A ako vi tvrdite da izmedju Vijesti i URA nema nikakve posebne relacije, onda nista.
    Svakako, Meda svaki put iz Sluzbe urade. Daju mu ponesto tacno, a onda dodaju neku glupoat da lupi. Time se posalje poruka onome kome treba a za ostale je Medo dalabu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  5. #1504
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,999
    Thanks Thanks Given 
    2,232
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Vijesti su izgleda pokušavale da ubače "špicu" između Mila i Duška. Nisu uspjeli... i bolje što nisu!

  6. #1505
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Ajde prije nego nastavite sprdnju sa ovom slucajem, pokusajte da pronadjete text u kojem Vijesti kriticno pisu o Dusku Markovicu od kada je postao premijer 2016 pa narednih recimo tri godine do protesta oko Koverte i kada je Markovic morao u isti camac sa Milom.
    Vrlo moguce da i posle toga nema negativnog teksta o Markovicu, ali do ovog datuma sam ubijedjen. Pazite, kazem konkretno o Markovicu, ne o Vladi ili DPS.
    Tako da je Medojevic o vezama Markovica i Ivanovica odavno pisao. A ako vi tvrdite da izmedju Vijesti i URA nema nikakve posebne relacije, onda nista.
    Svakako, Meda svaki put iz Sluzbe urade. Daju mu ponesto tacno, a onda dodaju neku glupoat da lupi. Time se posalje poruka onome kome treba a za ostale je Medo dalabu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    U pravu si da Medo dobija određene informacije, ali on nije kapacitet da ih obradi i prihvati, a da njegovo psihičko stanje ne bude narušeno. Na to treba dodati, da je potpuno upao u teorije zavjere na globalnom nivou. Ostalo je još da ustvrdi da je Zemlja ravna ploča.
    E sad sto se tiče saradnje koju pominje ne znam (nekako je ovo nepovezano napisao, kao da je dobro potegao, to mi vise bode oci od sadrzaja), a sto se tiče URE, to je grupacija iza koje stoje interesi Vijesti i Žarka Rakcevica, a koja je u prvi plan isturila neke entuzijaste i populiste, koji imaju neku poštenu priču, ali blage veze nemaju kako to da sprovedu. Dodatni problem im predstavlja DPSova žurba da im sto prije omoguće da sastave vladu, a oni svi đuture i ZBCG i Bečko i CNB, su bili potpuno iznenađeni pobjedom na izborima. Sad treba povuci odgovorne poteze, ali toliko interesnih grupa ima koje stoje iza ove tri koalicije, tako da se bojim da nema ljeba od njih.
    Last edited by 17.posa; 14-10-20 at 20:12.
    Ne bih se smio zaklet', ali mi se isto cini da je to onako kako ja kazem

  7. The Following 2 Users Say Thank You to 17.posa For This Useful Post:


  8. #1506
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,168
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Zanimljiva mi je ova tvoja teza o zurbi DPS da im preda Vladu. Sjecam se vjecne opozicione mantre “ovi se nece micat bez krvi”.
    Sad kao da Milo vise zuri da se formira nova vlada nego oni loji treba da je formiraju.
    Bice svakako zanimljivo. A Vijesti se vracaju na fabricka/rezimska podesavanja. Ne moraju vise da se uvlace Dusku/Milu nego imaju SVOJU vlast.

    Kako je ovo Borba iskopala:

    https://borba.me/procurio-snimak-vla...u-dps-a-video/


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  9. #1507
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    1,485
    Thanks Thanks Received 
    4,444
    Thanked in
    1,708 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Zanimljiva mi je ova tvoja teza o zurbi DPS da im preda Vladu. Sjecam se vjecne opozicione mantre “ovi se nece micat bez krvi”.
    Sad kao da Milo vise zuri da se formira nova vlada nego oni loji treba da je formiraju.
    Bice svakako zanimljivo. A Vijesti se vracaju na fabricka/rezimska podesavanja. Ne moraju vise da se uvlace Dusku/Milu nego imaju SVOJU vlast.

    Kako je ovo Borba iskopala:

    https://borba.me/procurio-snimak-vla...u-dps-a-video/


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nisu oni ništa posebno iskopali.
    Ovo je dostupno već 5 godina od kako je na internetu objavljena Associated Press video arhiva.

  10. #1508
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Pa i ja sam mislio da neće DPS otići bez velike muke, ovo me iznenadilo. Đukanoviceva smirenost mi je čudna, ili se nagodio ili misli da se dobro pozicionirao. Sigurno postoji i pritisak zapada, ali da je samo pod pritiskom, bez neke kontra usluge, sumnjam.
    Ne bih se smio zaklet', ali mi se isto cini da je to onako kako ja kazem

  11. #1509
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Grad N
    Posts
    727
    Thanks Thanks Given 
    116
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    50 Posts

    Default

    Nijesam siguran, ali mislim da je i Medojevic bio Milov savjetnik za privatizaciju ili tako nestou tom nekom periodu '98
    Last edited by H1ghLand3R; 14-10-20 at 20:49.

  12. #1510
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by H1ghLand3R View Post
    Nijesam siguran, ali mislim da je i Medojevic bio Milov savjetnik za privatizaciju ili tako nestou tom nekom periodu '98
    Ne znam za savjetnika, ali kad je LSCG bio tas na vagi i upao u pregovore sa ostatkom opozicije (2002. čini mi se) Medo je osuo po LSCG koji je prethodno bio podržao.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  13. #1511
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,204
    Thanks Thanks Given 
    276
    Thanks Thanks Received 
    1,178
    Thanked in
    575 Posts

    Default

    Liderima df-a treba dat mjesta ambasadora Zimbabvea, Koreje, Južnoafričke republike, Ruande, i da se udaraju nogom u zicagu. Magarad. Kakvi bre dogovori sa milovom bagrom.
    "I shut my mouth and hold the light"

  14. #1512
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    @tigrovo_oko to si ti ili hakovan profil

  15. #1513
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,204
    Thanks Thanks Given 
    276
    Thanks Thanks Received 
    1,178
    Thanked in
    575 Posts

    Default

    Vjeruj mi da se suzdržavam da ne rečem nešto mnogo ozbiljnije da mi ne šalju policiju na vrata te izde.
    "I shut my mouth and hold the light"

  16. The Following User Says Thank You to tigrovo_oko For This Useful Post:


  17. #1514
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,643
    Thanks Thanks Given 
    3,564
    Thanks Thanks Received 
    8,605
    Thanked in
    4,650 Posts

    Default

    hakova joj je profil neko, 100%
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  18. #1515
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,204
    Thanks Thanks Given 
    276
    Thanks Thanks Received 
    1,178
    Thanked in
    575 Posts

    Default

    Pa ne no jel?
    Skrajnuti u predizbornoj kampanji, sad se kao poslednje nimfomanke za slamku fataju (odnosno Milo i Vučić i njihovi mediji) i mi treba da pustimo da nam se sprdaju sa glavom?
    Evo svi smo fini, i Ura je postala prefina za moj ukus, ne počnu li da im lijepe šamare - neka me zovnu, e'o ja ću, ako niko neće.
    "I shut my mouth and hold the light"

  19. The Following 6 Users Say Thank You to tigrovo_oko For This Useful Post:


  20. #1516
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,168
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Medo je radio u Agenciji za prestrukturiranje privrede i strana ulaganja (privatizaciju) kao kadar SDP.
    Onda su se razisli, smijenjen je, kao zrtva napusta drzavni posao uz jedan drzavni stancic i krece u NVO i konsalting. Ubacio se u G17 i prodavao se fino po Srbiji. Cak je zastupao radnike u jednoj privatizaciji pi are i prosli au dobro, posledicno i on.
    Onda se vratio 2001 kad je bio LSCG bio jezicak. Cak im je dao i korektne savjete sta da uzmu, ali Slavko ka Slavko i pukla tikva podrzali Ficovu manjinsku vladu.
    Posle je bio u BG ponovo, ali se tada isprofanisa, tezgario za Karica, pisao za Identitet (novine zemunskog klana, a nije znao cije su) i tako do ne upucase Djindjica.
    Vratio se, osnova Grupu, a posle i Pokret za promjene. Probio na masu kukavac i postao korisni idiot u rati klanova unutar Sluzbe


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  21. The Following User Says Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  22. #1517
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,643
    Thanks Thanks Given 
    3,564
    Thanks Thanks Received 
    8,605
    Thanked in
    4,650 Posts

    Default

    jbg, tigrovo, jedna od Mandićevih nacionalnosti i ideologija su pare, rekao bih i glavna. on je taj koji je rekao da mu ovaj sistem odgovara, pa zašto ga onda mijenjati? (mislim on fali sistem SNSa a to je isto) nekako ih je neko skrajnuo iz kampanje, ali sada su došle na red fotelje i to je problem. a možda im samo ne odgovara da neko drugi otvori neke dosijee ili da recimo URA češlja njihovu imovinu
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  23. #1518
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Pisanjem me @Gagarin, ovako uopšteno gledano, podsjeća na B.D.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  24. #1519
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,204
    Thanks Thanks Given 
    276
    Thanks Thanks Received 
    1,178
    Thanked in
    575 Posts

    Default

    Hoćemo li sad o svakom pojedincu iz partija da čitamo o njegovom CV-u, aktivizmu, šta je stekao? Koga briga.

    Neko ih je skrajnuo, nije prezahtjevno naslutiti ko, i šta očekuju - fotelje? Izvini, brate, jesi li izlazio na izbore prije, bio opcija pa te niko nije htio, sad kad vidiš da se bez tebe nešto i zaista promijenilo - opa, drž' gatje drž' levor. Maxe, priča za malji deca što bi rekla Maja.
    Normalno da preko njih DPS i Vučko neće da dozvole prestanak svog višegodišnjeg uticaja - uticaja na ove vrijednosti koje imamo u svim segmentima, ali ako oni misle da će im se to puštiti... Onda bolje da se nađemo u šumi.
    "I shut my mouth and hold the light"

  25. The Following 2 Users Say Thank You to tigrovo_oko For This Useful Post:


  26. #1520
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,393
    Thanks Thanks Given 
    750
    Thanks Thanks Received 
    2,213
    Thanked in
    1,676 Posts

    Default

    :lolblue::lolblue: što je ovo bez Radenka moga
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  27. #1521
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    ...Sjecam se vjecne opozicione mantre “ovi se nece micat bez krvi”.
    Sad kao da Milo vise zuri da se formira nova vlada nego oni loji treba da je formiraju...
    Odlicno se ono saopstenje sindikata policije da ce masovno izaci na ulice i odbijati naredjenja koja dolaze od arogantnih ljudi uklapa u tu pricu.

  28. #1522
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,168
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Odlicno se ono saopstenje sindikata policije da ce masovno izaci na ulice i odbijati naredjenja koja dolaze od arogantnih ljudi uklapa u tu pricu.
    Ako me budeš ljutio učlaniću se u DF i poslaću ti direktora Komunalnog iz Budve na uvo da ti graje

    Šalu na stranu, što se DPS tiče, smjena vlade je završena priča. Evo ih pokušavaju se čupati, prave kongres etc...
    Neki sa solo akcijama vazda toga ima svuđe, pa i u Komunalno u Budvu

    Sad je već muka kako to posložiti između sebe. Dobro je dok onaj "grajač" iz Budve nije ministar
    ili neko mu sličan.
    Last edited by Gagarin; 14-10-20 at 22:11.

  29. #1523
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    ...Šalu na stranu, što se DPS tiče, smjena vlade je završena priča. Evo ih pokušavaju se čupati, prave kongres etc...
    Neki sa solo akcijama vazda toga ima svuđe, pa i u Komunalno u Budvu...
    Znači Veljovic kad okuplja na tišu policijske komandante i onda daje saopštenja da se neće slušati naređenja i da će se izlaziti masovno na ulice, kao JSO nekad (nazdravlje Krivokapiću) - to je solo akcija? I isti nivo kao opštinsko komunalno?

    Dobro da znam koliko ti je korektna interpretacija događaja :-)

  30. #1524
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,168
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Znači Veljovic kad okuplja na tišu policijske komandante i onda daje saopštenja da se neće slušati naređenja i da će se izlaziti masovno na ulice, kao JSO nekad (nazdravlje Krivokapiću) - to je solo akcija? I isti nivo kao opštinsko komunalno?

    Dobro da znam koliko ti je korektna interpretacija događaja :-)
    Precjenjuješ likove i njihov mogući uticaj, sad bez zezanja. Nema ništa od svega toga. Ta priča je završena. Oće li DPS pokušat da se rekupera, oće sigurno. Ali to je potpuno legitimno. Ali neka "hajdučija", zaboravi. Vjeruj solo akcija likova koji liče na one Japance koje su zaboravili po koralnih ostrva i posle 20 godina od WWII ih nađu đe se zalijeću i viču banzai jer ne znaju da je rat završen.

  31. #1525
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Precjenjuješ likove i njihov mogući uticaj, sad bez zezanja. Nema ništa od svega toga. Ta priča je završena. Oće li DPS pokušat da se rekupera, oće sigurno. Ali to je potpuno legitimno. Ali neka "hajdučija", zaboravi. Vjeruj solo akcija likova koji liče na one Japance koje su zaboravili po koralnih ostrva i posle 20 godina od WWII ih nađu đe se zalijeću i viču banzai jer ne znaju da je rat završen.
    Čekaj, da sad ne ulazimo u naše individualno precjenjivanje i potcjenjivanje.

    Je li okupio direktor policije gomilu komandanata tajno u restoran? Jeste. Neka tajno nego su ljudi dobijali poziv pola sata-sat pred skup da se moraju pojaviti.

    Je li posle lagala policija da je to bilo slavlje? Jeste.

    Je li se pojavio i premijer DM (toliko o banzai jurišu neposlušnog poslednjeg Mohikanca)? Jeste.

    Je li posle toga Veljović preko sindikatskog megafona poručio da se neće slušati naređenja i da će policija masovno izlaziti na ulice? Jeste i to.

    Ima li to ikakve veze sa normalnom i demokratskom predajom vlasti? Da li bi to bio skandal prve kategorije i vrlo zabrinjavajući razvoj događaja pa sve da se ništa od toga ne materijalizuje? Da, u svakoj zemlji zapadno od Uzbekistana.

Page 61 of 214 FirstFirst ... 115157585960616263646571111161 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. sajtu Vlade Republike Crne Gore
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 28-01-07, 03:15
  3. Replies: 3
    Last Post: 20-06-05, 05:55
  4. Pretnje Ostroskom likvidacijom u ime Vlade Crne Gore
    By harambasa in forum Politika generalno
    Replies: 7
    Last Post: 16-03-05, 13:17
  5. Radom Milove vlade nezadovoljno skoro 70% gradjana Crne Gore
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 27-02-04, 13:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •