Page 199 of 214 FirstFirst ... 99149189195196197198199200201202203209 ... LastLast
Results 4,951 to 4,975 of 5331

Thread: Novi sastav Vlade Crne Gore-diskusija

  1. #4951
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,236
    Thanks Thanks Given 
    786
    Thanks Thanks Received 
    1,520
    Thanked in
    757 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Meni je ona Beranka plava kraće pošišana iz Nove sexy, prava bičarka. Jes da joj je priča bljak, još čita a ne iz glave, ali sexy što jes jes.


    Jelena Božović iz Nove srpske demokratije.


  2. #4952
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    361
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    88
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Dajte neki vote koja je bolja
    Draginja
    Simonida
    Jelena Božović
    Aleksandra Vuković
    Zašto bako Crnogorci voze crne blindirane Audijeve? To je sine korota za Kosovo.

  3. #4953
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Zar se postavlja pitanje oko toga, Drage pa sve ostale.

  4. #4954
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Grad N
    Posts
    727
    Thanks Thanks Given 
    116
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    50 Posts

    Default

    Svaka cast Pavicevicu, stvarno milina slusati.

  5. The Following User Says Thank You to H1ghLand3R For This Useful Post:


  6. #4955
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    O pa ima kvaliteta u novom parlamentu
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  7. #4956
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,645
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,169
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Sad sam pogledao Draginju.. Slazem se sa vecinom da je bas sexy zvucala.

  8. #4957
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,236
    Thanks Thanks Given 
    786
    Thanks Thanks Received 
    1,520
    Thanked in
    757 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by el_ View Post
    Dajte neki vote koja je bolja
    Draginja
    Simonida
    Jelena Božović
    Aleksandra Vuković
    A Bozovicka je namladja, tako da dobija lagano, ovo sve starke.. Ali ako gledamo koja je bila najljepsa, bogome ova Djurovicka iz Novog sto pomenuh. Pogledah sad i.. nisam se prevario. Zena je bila top.

    Vukovickoj, rekoh, ne bih orah iz ruke uzeo. Idioti me spustaju, ne volim da koristim kamagre, vijagre...


  9. #4958
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    361
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    88
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Zna li ko je ona lijepa što sjedi do Bečića ponekad?
    Zašto bako Crnogorci voze crne blindirane Audijeve? To je sine korota za Kosovo.

  10. #4959
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,665
    Thanks Thanks Given 
    3,567
    Thanks Thanks Received 
    8,636
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by spodo View Post
    Vidji ljudima raspravu na forumu. Previse je dobar ovaj saziv skupstine za nas
    saziv Parlamenta je tačno onakav kakav zaslužuje ovaj narod. nema dvadeset poslanika koje zanima boljitak i napredak ove države. samo lična korist i fotelje. čuli smo im priču u ova dva dana tako da je jasno sve. sastav vlade je već druga priča kao i sam premijer, koga evo buše dva dana. što njegovi što ovi drugi


    Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  11. #4960
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Kakvo uživanje je bilo slušati govor Dritana danas. Takođe i ono uriniranje Bečića po jednom od najvećih zagovornika lupežanja u državi, čovjeka kojem je auto udarila djevojčica...

  12. The Following 6 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


  13. #4961
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Коралово
    Posts
    2,857
    Thanks Thanks Given 
    455
    Thanks Thanks Received 
    697
    Thanked in
    379 Posts

    Default

    Виђу,моја маленкост и Адмирал се не боје поштена посла.

  14. The Following User Says Thank You to Geralt of Rivia For This Useful Post:


  15. #4962
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,665
    Thanks Thanks Given 
    3,567
    Thanks Thanks Received 
    8,636
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    - "Vi ste nas tako izranjavane odžeparili. Došli, uzeli nam sve i šutnuli... Ako se ne promijenite i ne shvatite greške vrijeme će pregaziti vas. Očekujem da se promijenite..."

    - "Vi niste ekspert za politiku, nije ni vaš potpredsjednik nikakav ekspert već samo jedan simpatičan, teatralan, kočoperan lik koji umije da se dodvori narodu... Ono što me brine kod njega je opsesija bezbjedonosnim službama nekog ko je mlad. Otkud njemu ta zaljubljenost u silu...".

    greote


    Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  16. #4963
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2,537
    Thanks Thanks Given 
    1,031
    Thanks Thanks Received 
    264
    Thanked in
    176 Posts

    Default

    Nema zime dps-u dok je fronta

    Sent from my MI 9 using Tapatalk

  17. #4964
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    Srebrenica, 1918, grobnice, komiti, cetnici, kao pokvarena ploca... Koja boli ***** vise?
    Neće se obrnut na ekonomiju u ljudska prava kao što se ovaj narod nada, o ovome će se drvit još dugo.
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  18. #4965
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    saziv Parlamenta je tačno onakav kakav zaslužuje ovaj narod. nema dvadeset poslanika koje zanima boljitak i napredak ove države. samo lična korist i fotelje. čuli smo im priču u ova dva dana tako da je jasno sve. sastav vlade je već druga priča kao i sam premijer, koga evo buše dva dana. što njegovi što ovi drugi
    Potpuno si u pravu, ali razmisli samo koliko takvim poslanicima tesko pada da gledaju vladu sastavljenu od ljudi koji su sve ono sto oni nikad ne mogu biti - na prvom mjestu posteni i spremni da se zrtvuju za opste dobro (jer ce ministrovanje u ovoj vladi biti zrtva od prvog do zadnjeg dana). Nisu ti nasi poslanici nesvjesni svojih mana, ali mogu sa njima da zive samo ako ubijede sebe da je svako takav. Zato ih ova vlada tako pece.

  19. #4966
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,665
    Thanks Thanks Given 
    3,567
    Thanks Thanks Received 
    8,636
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    njih samo boli što nisu u foteljama. Medo izgore vas što nije ministar. kao i ostala ekipa


    Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  20. #4967
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    361
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    88
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    njih samo boli što nisu u foteljama. Medo izgore vas što nije ministar. kao i ostala ekipa


    Tapatalk
    Zamisli Meda u Brisel sa dubokom državom. Njemu je san da glumi Trumpa i napušava novinarem
    Zašto bako Crnogorci voze crne blindirane Audijeve? To je sine korota za Kosovo.

  21. #4968
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Ekipo,
    pošto vidim da ste mahom ulećeli u confirmation bias, ajde da vas malo ucrnjačim zbog radi vašega mentalnog stanja.
    Sjednicu pratim uglavnom na portalu Vijesti, i kad je nešto baš za hajlajt ispremotavam TVteku. Elem, Dritan je superstar, reka im ga je vala... Meni liči da se on malo uživio u svoju ulogu političkog superstara i živi svoj Holywood, đe se npr. ne može odbranit od đevojaka. Sjetim se marketinške priče da reklama koja dobije nagrade i dopada se kao umjetničko djelo obično slabo prodaje proizvod i informiše kupce. Tako mislim i da Dritanovo političko ponašanje možda zadobija simpatije i zabavno je, ali ne privlači nove glasove. Posebno ne glasače DPS, a drugima se realno ne može ni nadat.
    Doduše, i Radunović ga za svaki slučaj pospremi da stavi do znanja da se ne nada srpskim glasačima, koje ni do sada nije imao.
    Da su partije i političari preduzeća, uložio bih u Bečića i Demokrate. Bečić je dobar u ovome što radi i na fini način skuplja poene. Posledično i glasače, i oni koji odu od DPS vjerovatno će na kraju završiti kod Bečića. Takođe, ni diskusije Demokrata nisu na nož, uprkos tome što i svaki od njih kao automehaničar zapita DPS "ko ti je ovo radio"
    Dakle, upućuju kritike DPS-u, ali pri tome su iste umjerenije.
    Naravno, Demokrate na taj način mogu preuzeti glasače DPS, jer za razliku od njih, Dritan nastupom prema DPS-u šalje poruku onima koji su ih glasali da su bagra, i odbija ih od sebe. Takođe, raspravom i stavom prema DPS, pali svaki most prema toj partiji u budućnosti, što Demokrate ne rade. Žestoko tvrd stav prema DPS-u moguće da je posledica pritiska DF, koji ga na to huška pričom kako je vlada pro DPS, pa mora da se dokazuje i stavlja do znanja da nije tako. Uz to, time što je bio kreator vlade gdje su ga DF suckovali ne treba biti vidovit i pretpostaviti koliko podršku ima od njih i gdje bi željeli da ga vide u budućnosti.
    Kada se sve ovo zbroji, Dritan intenzivno radi na umanjenju svog koalicionog kapaciteta. Paljenje mostova prema DPS i kačenje oko vlade sa Frontom ostavlja ga na milost i nemilost Demokratama, iz čijeg se zagrljaja jedva izvukao. Svi ostali veći blokovi zaobići će ga kao partnera ako ikako budu mogli. Sa druge strane, Demokrate bilduju svoj koalicioni kapacitet i postaju poželjan partner svakome.
    Ovo su argumenti zbog čega mislim da se Dritan prosipa, i bojim se da će biti relativno brzo potrošen. Sa druge strane, zbog svega navedenoga mislim da će Demokrate biti DPS 2.0. očišćen od bagova koje je on imao. Sa nekih 20-25% i koalicionim kapacitetom koji su stvorili odlučivaće o budućnosti Crne Gore.
    Zanima me samo ko ih uči, jer ovo kako igraju kvalitetno nije iz glave ni Bečića i Bogdanovića.
    Zaključak bi bio da između Bečića i Abazovića, rekao bih da je Aleksa doktorirao političke nauke, a da Dritan ide na instikt i intuiciju, mada činjenice govore drugačije.
    Neko je ovdje pomenuo da će možda u budućnosti završiti kao Medojević, što vjerovatno neće, zbog drugačijih okolnosti. Ali ne bi me čudilo da u svemu ovome izgori i da ga prvi lepetnu oni koji ga najviše trenutno guraju, a gdje gostuje večeras. Bio bi im samo jedan u seriji kojeg su digli i posle prosuli.

  22. #4969
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,254
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Aooooo potvrdi Abazovic da cifra od 21milion nije laž.

  23. #4970
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,454
    Thanks Thanks Given 
    4,230
    Thanks Thanks Received 
    4,542
    Thanked in
    2,203 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Aooooo potvrdi Abazovic da cifra od 21milion nije laž.
    Kako dodjose do 21 da mi je znat.

    Za 20 nece scet, a 25 je premnogo.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  24. #4971
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,236
    Thanks Thanks Given 
    786
    Thanks Thanks Received 
    1,520
    Thanked in
    757 Posts

    Default

    Crni Dritko.. ovolika iskrenost se kaznjava. Ovakvi se gase, ne smiju da postoje.. ako ga ne sacuvamo nekako, ovaj coek nece trajat. Oprostite mi, molim vas, nije da mracim, nego s razlogom bojim. Dritko je dusa jedna. I to se u ovoj izjavi vidi da nije politicko neiskustvo ili nesmotrenost, da ga je Komnenic uvatio na foru, nego se vidi da se samo postenjem upravlja.


  25. The Following User Says Thank You to ovizionizi For This Useful Post:


  26. #4972
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    ...
    Zanima me samo ko ih uči, jer ovo kako igraju kvalitetno nije iz glave ni Bečića i Bogdanovića.
    ...
    Istina je da se vidi drasticna politicka profesionalizacija Demokrata. Mada su tu jos njihovi trademark kiksevi, kao sto je konferencija za medije se DPS prebjezima u glavnoj ulozi.

    Pored sve price o koalicionom kapacitetu ne treba zaboraviti da Demokrate mrze DF koliko i DPS. Kao sto to obicno radi, DF je sebi pucao u nogu lansirajuci skandal "plagistar" i sad placa cijenu i placace je godinama.

  27. #4973
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Istina je da se vidi drasticna politicka profesionalizacija Demokrata. Mada su tu jos njihovi trademark kiksevi, kao sto je konferencija za medije se DPS prebjezima u glavnoj ulozi.

    Pored sve price o koalicionom kapacitetu ne treba zaboraviti da Demokrate mrze DF koliko i DPS. Kao sto to obicno radi, DF je sebi pucao u nogu lansirajuci skandal "plagistar" i sad placa cijenu i placace je godinama.
    Ne vidim da im ta mržnja prema DF nešto smeta u primorskim opštinama. Upalili su oni tu racio.
    Malo je prerano da vračam, ali nakon narednih izbora očekujem da ih vidim u vlasti kao starijeg partnera gdje će imati manjinske partije na svojoj strani i još ponekog koliko je potrebno za većinu. A svi će se jagmiti da im budu partneri.

  28. #4974
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Ekipo,
    pošto vidim da ste mahom ulećeli u confirmation bias, ajde da vas malo ucrnjačim zbog radi vašega mentalnog stanja.
    Sjednicu pratim uglavnom na portalu Vijesti, i kad je nešto baš za hajlajt ispremotavam TVteku. Elem, Dritan je superstar, reka im ga je vala... Meni liči da se on malo uživio u svoju ulogu političkog superstara i živi svoj Holywood, đe se npr. ne može odbranit od đevojaka. Sjetim se marketinške priče da reklama koja dobije nagrade i dopada se kao umjetničko djelo obično slabo prodaje proizvod i informiše kupce. Tako mislim i da Dritanovo političko ponašanje možda zadobija simpatije i zabavno je, ali ne privlači nove glasove. Posebno ne glasače DPS, a drugima se realno ne može ni nadat.
    Doduše, i Radunović ga za svaki slučaj pospremi da stavi do znanja da se ne nada srpskim glasačima, koje ni do sada nije imao.
    Da su partije i političari preduzeća, uložio bih u Bečića i Demokrate. Bečić je dobar u ovome što radi i na fini način skuplja poene. Posledično i glasače, i oni koji odu od DPS vjerovatno će na kraju završiti kod Bečića. Takođe, ni diskusije Demokrata nisu na nož, uprkos tome što i svaki od njih kao automehaničar zapita DPS "ko ti je ovo radio"
    Dakle, upućuju kritike DPS-u, ali pri tome su iste umjerenije.
    Naravno, Demokrate na taj način mogu preuzeti glasače DPS, jer za razliku od njih, Dritan nastupom prema DPS-u šalje poruku onima koji su ih glasali da su bagra, i odbija ih od sebe. Takođe, raspravom i stavom prema DPS, pali svaki most prema toj partiji u budućnosti, što Demokrate ne rade. Žestoko tvrd stav prema DPS-u moguće da je posledica pritiska DF, koji ga na to huška pričom kako je vlada pro DPS, pa mora da se dokazuje i stavlja do znanja da nije tako. Uz to, time što je bio kreator vlade gdje su ga DF suckovali ne treba biti vidovit i pretpostaviti koliko podršku ima od njih i gdje bi željeli da ga vide u budućnosti.
    Kada se sve ovo zbroji, Dritan intenzivno radi na umanjenju svog koalicionog kapaciteta. Paljenje mostova prema DPS i kačenje oko vlade sa Frontom ostavlja ga na milost i nemilost Demokratama, iz čijeg se zagrljaja jedva izvukao. Svi ostali veći blokovi zaobići će ga kao partnera ako ikako budu mogli. Sa druge strane, Demokrate bilduju svoj koalicioni kapacitet i postaju poželjan partner svakome.
    Ovo su argumenti zbog čega mislim da se Dritan prosipa, i bojim se da će biti relativno brzo potrošen. Sa druge strane, zbog svega navedenoga mislim da će Demokrate biti DPS 2.0. očišćen od bagova koje je on imao. Sa nekih 20-25% i koalicionim kapacitetom koji su stvorili odlučivaće o budućnosti Crne Gore.
    Zanima me samo ko ih uči, jer ovo kako igraju kvalitetno nije iz glave ni Bečića i Bogdanovića.
    Zaključak bi bio da između Bečića i Abazovića, rekao bih da je Aleksa doktorirao političke nauke, a da Dritan ide na instikt i intuiciju, mada činjenice govore drugačije.
    Neko je ovdje pomenuo da će možda u budućnosti završiti kao Medojević, što vjerovatno neće, zbog drugačijih okolnosti. Ali ne bi me čudilo da u svemu ovome izgori i da ga prvi lepetnu oni koji ga najviše trenutno guraju, a gdje gostuje večeras. Bio bi im samo jedan u seriji kojeg su digli i posle prosuli.
    Sa jedne strane jeste tako, ali kadrovima i diskursom, a prije svega backgroundom Dritan mnogo više vuče na šmek nekadašnjeg LSCG.

    Ne nemojte skakati na mene, ne poredim ih, ne skrnavim sveti LSCG bla bla.... samo kažem da je background neupitan, za razliku od Bečića koji je ponikao iz fckin' SNPa, a da je URA opcija koja nema nikakve veze sa Vučićevim projektom "srpski svet". Nema ni Bečić realno ali mu je iz DPS vizure glasača background sporan.

    Jel ti stvarno misliš da DPS glasači nisi svjesni lopovluka DPS funkcionera?? Velika većina jeste ali su: a) kupljeni poslom ili uslovljeni/kupljeni na drugi način. b) prepadnuti od DFa kao čuvenog strašila c) oni ili članovi porodica imaju direktnu korist od DPSa ili njihovih tajkuna

    Ovi pod a) i b) su target, ovi pod c) su nebitni.

    Naravno pored ovih gore postoji i onaj manji dio koji je zaslijepljen nekakvom desničarskom crnogorskom identitetskom pričom (sljedbenici Miraša Dedeića i slični) kao i oni koji su zaljubljeni u lik i djelo velikog vođe (Milo je super, ovi oko njega su lopovi i te priče)

    Nadam se da će kod ovih zaludnjaka promjene na čelu RTCG i partnerstvo i ubrzan proces pristupanja ka EU u smislu poglavlja za par godina uraditi svoje...

    Šta oću da kažem. Kad Dritan saspe u lice DPS poslanicima nešto kao danas, ne mislim da tjera nekoga od sebe, sem uhljebe poput onog Fuštića iz Bara. Takvima nek je daleko lijepa kuća. DPS glasači su većinom bili svjesni koga glasaju i svih mana sistema, ali da se ne ponavljam. To sam nadam se objasnio.

    Dritan nije klasičan političar koji kalkuliše šta dobija a šta gubi svakom riječi, iskreno djeluje zato i kupi simpatije. Kalkulanata i političara koji valjaju prazne priče nam je valjda svima dosta.







    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  29. #4975
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Sa jedne strane jeste tako, ali kadrovima i diskursom, a prije svega backgroundom Dritan mnogo više vuče na šmek nekadašnjeg LSCG.

    Ne nemojte skakati na mene, ne poredim ih, ne skrnavim sveti LSCG bla bla.... samo kažem da je background neupitan, za razliku od Bečića koji je ponikao iz fckin' SNPa, a da je URA opcija koja nema nikakve veze sa Vučićevim projektom "srpski svet". Nema ni Bečić realno ali mu je iz DPS vizure glasača background sporan.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Mislim da si na tragu nečega, što pokušavam elaborirati.
    URA vuče na šmek Liberala, a Demokrate su ponikle iz SNP, ali mislim da vuku na šmek jedinstvenog DPS, ako se sjećate te partije. Koja je bila kontejner koji je sve živo kupio.
    Aleksa se zakitio crnogorskim zastavama više nego iko. Dobro vodi sjednice i ima vrhunsku poziciju predsjednika skupštine koji smiruje strasti i glumi pomiritelja.
    A Liberali znamo kako su završili.
    a) i b) su targeti iz DPS. Koliko sam shvatio, Bečić je imao sastanak sa zaposlenima u Skupštini, sa koga su isti izašli "pljani" i naravno kao novi glasači Demokrata, mada ni jednom nije to tražio od njih.
    Imam osjećaj da neki ozbiljni ljudi rade sa njima. Da li su našli neke dobre konsultante, koji obično ozbiljno koštaju, pa su posledično našli i "zlatnu žilu u podrumu kuće" od čega ih plaćaju who konws...
    Slažem se da Dritan nije klasični političar kalkulant, ali posledično ni njegova partija zbog toga ne može biti velika "sistemska", stariji partner u vladajućoj koaliciji. A takve partije u krajnjem kreiraju politiku, dok su manji partneri u ulozi korektivnog faktora. Bojim se da je trenutno na peaku kad je riječ o uticaju, kao što isto mislim za crkvu da je prošla peak uticaja, što mi nije krivo btw...
    Last edited by Gagarin; 03-12-20 at 20:44.

Page 199 of 214 FirstFirst ... 99149189195196197198199200201202203209 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. sajtu Vlade Republike Crne Gore
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 28-01-07, 03:15
  3. Replies: 3
    Last Post: 20-06-05, 05:55
  4. Pretnje Ostroskom likvidacijom u ime Vlade Crne Gore
    By harambasa in forum Politika generalno
    Replies: 7
    Last Post: 16-03-05, 13:17
  5. Radom Milove vlade nezadovoljno skoro 70% gradjana Crne Gore
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 27-02-04, 13:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •