Page 60 of 214 FirstFirst ... 105056575859606162636470110160 ... LastLast
Results 1,476 to 1,500 of 5331

Thread: Novi sastav Vlade Crne Gore-diskusija

  1. #1476
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    jes, DF nema negativne stavove prema državi. oni baš vole Crnu Goru i Crnogorce. toliko da su dan posle izbora dijelili ljudima zvanične zastave države Srbije da sa njima slave kroz grad. ne mrzi dio DF i 10% glasača im Crnu Goru, jel? ja znam par zagriženih pristalica DF, oni su ogledalo Mandića. oni iz petnih žila mrze Crnu Goru i Crnogorce, i to ne zbog DPSa. pljuju državu dje god stignu. i posle četrnaest godina ne mogu preboljet’ 21. maj. tu priču o nekakvoj ljubavi DF prema Crnoj Gori pričajte nedje drugo. u ovoj državi su najugroženiji oni koji je istinski vole. bilo i ostalo


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nisam rekao da nema negativnih stavova, dio tih stavova se ogleda u drugacijem vidjenju crnogorskog identiteta, rekoh ti gore da se njihovo glasacko tijelo dijeli na ove dvije grupe.
    O tome koliko ko voli drzavu, mislim da nema smisla pricati jer je kod nas vrhunac patriotizma mahanje zastavam i urlikanje ovih ili onih pjesama.
    "ne prdnjavi, prdnjavo ljudska..."

  2. The Following User Says Thank You to PavleCL For This Useful Post:


  3. #1477
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PavleCL View Post
    Evo docekao sam da moram df da branim, dosta stvari koje si naveo nisu negativni stavovi prema drzavi nego vlasti, koji su postali sinonim svidjalo se to nekom ili ne.
    Dio glasaca df-a ima stav da su smo svi od Istanbula do Trsta Srbi, a dio jednostavno crnogorski identitet ne dozivljava ne isti nacin kao ljudi sa Cetinja npr.
    Dps je svjesno radio na jacanju tih podjela i na promovisanju anti-srpskog kao crnogorskog.
    Dps je tu bio dobrodošao kao razman izgovor i mogućnost da se sakrije da većina dfovaca ima negativan stav prema državi. Upravo zbog toga nije dps bio jedini koji izjednačava sebe sa državom nego je i df izjednačavao dps sa državom. Da bi imao alibi za sve svoje aktivnosti uperene protiv države. Hvalospjevi za način Vučićevog vladanja dovoljno govore o tome koliko im smeta truli sistem.

    I pored svega toga, većina ljudi smatra da je vrijedno rizikovati sa takvim ljudima da bi se sklonio dps sa satelitima. Toliko su štetni.
    Last edited by ćepanica; 14-10-20 at 15:17.

  4. The Following 2 Users Say Thank You to ćepanica For This Useful Post:


  5. #1478
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,567
    Thanks Thanks Given 
    3,536
    Thanks Thanks Received 
    8,572
    Thanked in
    4,628 Posts

    Default

    oni smatraju da crnogorski identitet ne postoji. oni negiraju sve što ima veze sa Crnom Gorom


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  6. #1479
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,767
    Thanks Thanks Given 
    614
    Thanks Thanks Received 
    988
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Oni vidis smatraju da takvi kao ti negiraju Crnogorce i sve sto je crnogorsko.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  7. #1480
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ćepanica View Post
    Dps je tu bio dobrodošao kao razman izgovor i mogućnost da se sakrije da većina dfovaca ima negativan stav prema državi. Upravo zbog toga nije dps bio jedini koji izjednačava sebe sa državom nego je i df izjednačavao dps sa državom. Da bi imao alibi za sve svoje aktivnosti uperene protiv države. Hvalospjevi za način Vučićevog vladanja dovoljno govore o tome koliko im smeta truli sistem.

    I pored svega toga, većini ljudi smatra da je vrijedno rizikovati sa takvim ljudima da bi se sklonio dps sa satelitima. Toliko su štetni.
    Pa i dps je dosao df-u kao izgovor kao sto je df dosao njima, i dio srpskog naroda koji nije ultradesnicarski se osjecao kao uljez zbog dps-a.
    Evo vidjecemo kakve ce poteze vuci df, izjave i ispade u novinama ne uzimam za ozbiljno iako mogu da sluze kao putokaz u kom pravcu ce njihova politika ici.
    Mijenjati dps sa dpsom je bila druga opcija, mislim da smo vidjeli da to nije moguce.
    "ne prdnjavi, prdnjavo ljudska..."

  8. #1481
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    oni smatraju da crnogorski identitet ne postoji. oni negiraju sve što ima veze sa Crnom Gorom


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Budi precizniji, ko to tacno misli? Vrh df-a(Knezevic, Mandic) ili mislis na glasace df-a.
    Za glasace znam da nije tako, nije da nema takvih stavova ali su u manjini, dok za vrh partije ne mogu da tvrdim, ali su svojim djelovanjem definitivno namjestali penale dpsu sve ove godine.
    "ne prdnjavi, prdnjavo ljudska..."

  9. #1482
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ćepanica View Post
    ... Hvalospjevi za način Vučićevog vladanja dovoljno govore o tome koliko im smeta truli sistem...
    Ako cemo precizno, velika vecina DF biraca ima negativno misljenje o Vucicu.

    Plus, sta znaci da su protiv drzave? Opet velika vecina potice iz porodica koje su se stotinama godina borile za slobodu Crne Gore. To sto oni drugacije percipiraju sta je dobro za Crnu Goru od Mila Djukanovica i Darka Sukovica ih ne cini neprijateljima drzave. Cak sam ubijedjen da je u prosjeku vole daleko vise od prosjecnog DPS-ovca, koji joj zavlaci ruke u dzep dok mase zastavom.

  10. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  11. #1483
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,567
    Thanks Thanks Given 
    3,536
    Thanks Thanks Received 
    8,572
    Thanked in
    4,628 Posts

    Default Novi sastav Vlade Crne Gore-diskusija

    Quote Originally Posted by PavleCL View Post
    Budi precizniji, ko to tacno misli? Vrh df-a(Knezevic, Mandic) ili mislis na glasace df-a.
    Za glasace znam da nije tako, nije da nema takvih stavova ali su u manjini, dok za vrh partije ne mogu da tvrdim, ali su svojim djelovanjem definitivno namjestali penale dpsu sve ove godine.
    udarna ekipa DFa - Mandić, Knežević. ima još par njih zadrtih tamo. ja napisah gore da znam par ljudi koji glasaju za DF i Manda im je idol. takvih ima taman možda oko 7-8%. oni ne smatraju Crnu Goru državom, niti su je ikad smatrali. takodje smatraju da Crnogorci kao narod ne postoje. ne mogu da vjerujem da neko misli da DF voli CG

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Cak sam ubijedjen da je u prosjeku vole daleko vise od prosjecnog DPS-ovca, koji joj zavlaci ruke u dzep dok mase zastavom.
    isto to radi Carević samo što on maše drugom zastavom. no evo ispade da Mandić voli ovu državu. nemamo što dalje pričat’

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by outline; 14-10-20 at 15:28.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  12. #1484
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,159
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ako cemo precizno, velika vecina DF biraca ima negativno misljenje o Vucicu.

    Plus, sta znaci da su protiv drzave? Opet velika vecina potice iz porodica koje su se stotinama godina borile za slobodu Crne Gore. To sto oni drugacije percipiraju sta je dobro za Crnu Goru od Mila Djukanovica i Darka Sukovica ih ne cini neprijateljima drzave. Cak sam ubijedjen da je u prosjeku vole daleko vise od prosjecnog DPS-ovca, koji joj zavlaci ruke u dzep dok mase zastavom.
    Najbolje rezultate Front i ZBCG ima u Berane, Pljevlja, Herceg Novi... Nisu baš mjesta koja su se stotinama godinama borila za slobodu Crne Gore. U sastav Crne Gore ova mjesta su ušla u 20. vijeku (posle balkanskih ratova) ili 1918. Tako mi te viševjekovne borbe za slobodu... Nisu se baš pretrzali, dok ih drugi nije oslobodio.

  13. #1485
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Najbolje rezultate Front i ZBCG ima u Berane, Pljevlja, Herceg Novi... Nisu baš mjesta koja su se stotinama godinama borila za slobodu Crne Gore. U sastav Crne Gore ova mjesta su ušla u 20. vijeku (posle balkanskih ratova) ili 1918. Tako mi te viševjekovne borbe za slobodu... Nisu se baš pretrzali, dok ih drugi nije oslobodio.
    Procenti nisu isto sto i ukupan broj ljudi, posebno uzevsi u obzir da su najveci gradovi, kao sto su Niksic i Podgorica, vecinom naseljeni iz Stare Crne Gore.

    Nisu se baš pretrzali, dok ih drugi nije oslobodio
    Nije lijepo da tako govoris o precima Veselina Veljovica, Milana Rocena, Zorana Lazovica i drugih najvecih sinova Crne Gore.

  14. #1486
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,390
    Thanks Thanks Given 
    5,517
    Thanks Thanks Received 
    4,936
    Thanked in
    2,066 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    jes, DF nema negativne stavove prema državi. oni baš vole Crnu Goru i Crnogorce. toliko da su dan posle izbora dijelili ljudima zvanične zastave države Srbije da sa njima slave kroz grad. ne mrzi dio DF i 10% glasača im Crnu Goru, jel? ja znam par zagriženih pristalica DF, oni su ogledalo Mandića. oni iz petnih žila mrze Crnu Goru i Crnogorce, i to ne zbog DPSa. pljuju državu dje god stignu. i posle četrnaest godina ne mogu preboljet’ 21. maj. tu priču o nekakvoj ljubavi DF prema Crnoj Gori pričajte nedje drugo. u ovoj državi su najugroženiji oni koji je istinski vole. bilo i ostalo


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ne mozes da kazes da citav DF to radi jer je DF skup razlicitih partija, pri cemu je NOVA najradikalnija iz te grupacije.

    Isto tako, postoje partije poput SDP-a, DPS-a i SD-a (+sateliti) ciji pojedini clanovi gaje mrznju ka drugoj po redu etnickoj pripradnosti ove zemlje. To je vidljivo i na Buducnosti Crne Gore, kada citas stavove ljubitelja i pripadnika tih partija.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  15. #1487
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ...
    isto to radi Carević samo što on maše drugom zastavom. no evo ispade da Mandić voli ovu državu. nemamo što dalje pričat’
    Mandic voli Mandica i pare koje mu Vucic salje. Mada me ni tu ne bi iznenadilo da Crnu Goru vise voli od Mila Djukanovica, jer samo neko ko nikakve emocije prema svojoj drzavi nema moze tako bezobzirno da je pljacka.

    Ali ne pricamo o Mandicu, vec o DF biracima, vecina kojih je duboko vezana za Crnu Goru, istorijski, porodicno i emocionalno.

  16. #1488
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,567
    Thanks Thanks Given 
    3,536
    Thanks Thanks Received 
    8,572
    Thanked in
    4,628 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post

    Isto tako, postoje partije poput SDP-a, DPS-a i SD-a (+sateliti) ciji pojedini clanovi gaje mrznju ka drugoj po redu etnickoj pripradnosti ove zemlje. To je vidljivo i na Buducnosti Crne Gore, kada citas stavove ljubitelja i pripadnika tih partija.
    više puta napisah odje da su mi svi nacionalisti isti. pa mahali oni ovom ili onom zastavom. ja sam samo reagovao na to da DF ‘voli’ CG. to je totalni nonsens, i nema toga čoeka koji me u to može ubijedit’

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post

    Ali ne pricamo o Mandicu, vec o DF biracima, vecina kojih je duboko vezana za Crnu Goru, istorijski, porodicno i emocionalno.
    fino napisah 7-8%. to nisu svi birači DF, već dio. onaj koji se kune u ratne zločince (Slobo, Mladić, Karadžić)


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  17. #1489
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,159
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Procenti nisu isto sto i ukupan broj ljudi, posebno uzevsi u obzir da su najveci gradovi, kao sto su Niksic i Podgorica, vecinom naseljeni iz Stare Crne Gore.



    Nije lijepo da tako govoris o precima Veselina Veljovica, Milana Rocena, Zorana Lazovica i drugih najvecih sinova Crne Gore.
    Nema smisla nesto iz real life ovdje. Ovi sto ih pomenuo neka su zdravo. Mada Zabljak je upao 1878 (Rocen).
    Ja pomenuh gdje je front najjaci. Ima ih i na druga mjesta, ali za ova, bez uvrede tako mi njine borbe...
    Niksic i Titograd (ne i Podgorica), iz Stare Crne Gore i Brdah. Nemoj ih zaboravljat da te zamolim.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  18. #1490
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,159
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    A moram dodat ne zamjeri. Mozda rezultati sa Cetinja govore o omiljenosti DF u Staru Crnu Goru. Mislim ta opstina uglavnom pokriva taj prostor.
    Natrcalo...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  19. #1491
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,392
    Thanks Thanks Given 
    4,188
    Thanks Thanks Received 
    4,505
    Thanked in
    2,184 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    A moram dodat ne zamjeri. Mozda rezultati sa Cetinja govore o omiljenosti DF u Staru Crnu Goru. Mislim ta opstina uglavnom pokriva taj prostor.
    Natrcalo...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sad ce ti neko napisat aeeee Cetinjani znamo svi generalno najveci smradovi Crne Gore....Banicevic traktorijada itd itd
    Elem, da se ne broje rezultati sa Cetinja.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  20. #1492
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,390
    Thanks Thanks Given 
    5,517
    Thanks Thanks Received 
    4,936
    Thanked in
    2,066 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    više puta napisah odje da su mi svi nacionalisti isti. pa mahali oni ovom ili onom zastavom. ja sam samo reagovao na to da DF ‘voli’ CG. to je totalni nonsens, i nema toga čoeka koji me u to može ubijedit’
    Svakako ne treba generalizovati jer dio DF-a sacinjavaju ljudi i iz LSCG-a i SDP-a, + vecina neradikalnih Srba.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  21. #1493
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,159
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Sad ce ti neko napisat aeeee Cetinjani znamo svi generalno najveci smradovi Crne Gore....Banicevic traktorijada itd itd
    Elem, da se ne broje rezultati sa Cetinja.
    Ne bijaste gadljivi na glasove URA odatle. Ti vam ne smrđeše. Takođe, post ti je za report. Čudi me od tebe. Bez zezanja. Imaju malo "dolina bogova tripa" fakat, ali i fenomenalan smisao za humor.
    Mca na drugu shvatih što si htio reći

  22. #1494
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    A moram dodat ne zamjeri. Mozda rezultati sa Cetinja govore o omiljenosti DF u Staru Crnu Goru. Mislim ta opstina uglavnom pokriva taj prostor.
    Natrcalo...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Kao da je Katunska nahija reprezentativna sto se tice Stare Crne Gore

  23. #1495
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,159
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Kao da je Katunska nahija reprezentativna sto se tice Stare Crne Gore
    Tu ti je i Riječka. Aje dobro i opština Bar i Crmnicu. Jel sad ok? No, ni tamo se DF nije baš proslavio.

  24. #1496
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,567
    Thanks Thanks Given 
    3,536
    Thanks Thanks Received 
    8,572
    Thanked in
    4,628 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Oni vidis smatraju da takvi kao ti negiraju Crnogorce i sve sto je crnogorsko.
    kakav sam ja to? za odredjeni dio ljudi iz DF i odredjene pristalice ne postoji crnogorsko.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  25. #1497
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,218
    Thanks Thanks Given 
    2,754
    Thanks Thanks Received 
    4,531
    Thanked in
    2,399 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Tema ove mini-diskusije je odgovor na Vulfijevu tezu da "DPS drži DF kao malo vode na dlanu", gdje sam pokazao da su URA i Demokrate primarno oni koji ih afirmišu, a ne DPS. Da se ne bi zaprepaštavali. Govorimo o njihovim odlukama u ključnim momentima za DF i šta je moglo biti alternativa njima.
    Ne mozes vodit' mini-diskusiju na temi gdje su svi ostali ukljuceni pa tako to sto pises ne moze da se tumaci onako kako ti zelis vec onako kako jeste.

    Tvoja prica i kvazi hipoteticki scenariji ne piju vodu, ni najmanje.

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Usput, najveća sprdnja u zadnjih XX godina, kako ti kažeš, je verifikovana činjenica za vlade SAD, UK, EU, a delegitimizacija institucija je mač sa dvije oštrice.
    Ulazenje u to sta znaci 'verifikovanja cinjenica', ko je verifikovao i kako bi bilo previse 'offtopic' pa necu ulazit' u to. A ako je 'delegitimacija' institucija 'mac sa dvije ostrice'... sa koliko je ostrica mac kojim se daje podrska potpuno zarobljenim/korumpiranim/kriminalnim institucijama?

    Kao sto rece safra, nemoj nama da prodaes mooda za bubrege, nismo odje svi maloumni.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  26. #1498
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    kakav sam ja to? za odredjeni dio ljudi iz DF i odredjene pristalice ne postoji crnogorsko.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Jako sam mali broj pristalica DF sreo za koje ne postoji crnogorsko. Vecina njih su potpuno svjesni i ponosni (mozda cak i previse) na istoriju CG. Ako nista drugo, neprijatno je slusati njihove komplekse vise vrijednosti u odnosu na ostale Srbe.

  27. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  28. #1499
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,453
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,153
    Thanked in
    1,777 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Jako sam mali broj pristalica DF sreo za koje ne postoji crnogorsko. Vecina njih su potpuno svjesni i ponosni (mozda cak i previse) na istoriju CG. Ako nista drugo, neprijatno je slusati njihove komplekse vise vrijednosti u odnosu na ostale Srbe.
    Pominja sam to neđe, bio sam na svadbi u Srbiji sa velikim Srbinom iz CG, na kraju se sve završilo tako što sam ga smirivao jer muzika nije znala kralj Nikola na umoru a bio je malo reći neprijatan prema gostima, koji su većinom bili, što je i logično, Srbi iz Srbije.
    Pa ti budi pametan.

  29. The Following 5 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  30. #1500
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,392
    Thanks Thanks Given 
    4,188
    Thanks Thanks Received 
    4,505
    Thanked in
    2,184 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Pominja sam to neđe, bio sam na svadbi u Srbiji sa velikim Srbinom iz CG, na kraju se sve završilo tako što sam ga smirivao jer muzika nije znala kralj Nikola na umoru a bio je malo reći neprijatan prema gostima, koji su većinom bili, što je i logično, Srbi iz Srbije.
    Pa ti budi pametan.
    Nijesam iznenadjen. Pa rekao bih prosjecan Srbin iz Srbije o Crnoj Gori zna samo da kaze Njegos, Gorski Venac, Manastir Ostrog i ista vera, isti jezik, isti narod.

    Edit: A pitanje je sta prosjecan Srbin iz Crne Gore zna o Srbiji? No je ovo bas offfffff topic
    Last edited by avet; 14-10-20 at 19:04.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

Page 60 of 214 FirstFirst ... 105056575859606162636470110160 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. sajtu Vlade Republike Crne Gore
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 28-01-07, 03:15
  3. Replies: 3
    Last Post: 20-06-05, 05:55
  4. Pretnje Ostroskom likvidacijom u ime Vlade Crne Gore
    By harambasa in forum Politika generalno
    Replies: 7
    Last Post: 16-03-05, 13:17
  5. Radom Milove vlade nezadovoljno skoro 70% gradjana Crne Gore
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 27-02-04, 13:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •