Page 166 of 214 FirstFirst ... 66116156162163164165166167168169170176 ... LastLast
Results 4,126 to 4,150 of 5331

Thread: Novi sastav Vlade Crne Gore-diskusija

  1. #4126
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Rekoh da se ne ponavljam, evo ovdje neki podaci https://forum.cdm.me/showthread.php?...84#post5358884
    Nemas potrebe meni to objasnjavati. Bio sam svjedok tog vremena i znam dobro o cemu se radilo.Naravno da je Crna Gora ucestvovala u toj sramoti. Ali, da se ne lazemo, to je radjeno kao dio projekta koji je napravljen u Bgd. Ko sto su Milo i Momir dosli na vlast kao dio tog projekta. To nije bio projekt crnogorskog nacionalizma, nego njemu suprotan. Na Cetinju se pjevalo "oprosti nam Dubrovnice", a zna se pod kojim parolama se islo na Dubrovnik.

    Nego podjosmo debelo u off. Eo, necu vise.

  2. The Following 4 Users Say Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  3. #4127
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,712
    Thanks Thanks Given 
    473
    Thanks Thanks Received 
    847
    Thanked in
    325 Posts

    Default

    Zaisto nema smisla preispitivati jedno od najcestitijih crnogorskih opozicionih pera u zadnjih 30 godina,zbog jedne osobe poput braticke.

    O njoj treba da brinu vise mandatar i pripadnici srpskog nacionalnog korpusa,njihov obraz predstavlja.
    A ona i slicni,dugorocno i sigurno rade samo za crnogorce,101 %
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  4. The Following 3 Users Say Thank You to Sidewinder For This Useful Post:


  5. #4128
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Zamolio bih kolege forumase da me ne plujete previse, ali u vezi diskusije koja traje vec pet ili tako nesto stranica, imam jedno pitanje:
    Ono moderno zapadnjacko promoviranje Black Lives Matter na stetu (po meni ociglednog principa) All Lives Matter ...
    Hoce li tako nesto biti ideologija formiranje nove Vlade Crne Gore?
    Da stav "najcistijeh Srba"=vjernika SPC ima vecu tezinu od stava ostalih drzavljana Crne Gore?

    P.S. Jos jednom se ispricavam da se sluzim hrvatskim jezikom (Geralte, oprosti!), ali vjerujte mi da nisam "us***ko dju**re"
    P.P.S. Pitam za prijatelja
    Last edited by A+A; 18-11-20 at 12:29.

  6. #4129
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    P.P.P.S. Samo nemojte mi pricati da ono sto se desilo tijekom poslijednih 30 godina je univerzalna dozvola za raditi na potpuno slicni nacin, samo se pol promijeni s "-" na "+"

  7. #4130
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,128
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Pa, nije svejedno ako je - ili +.


  8. #4131
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,735
    Thanks Thanks Given 
    1,479
    Thanks Thanks Received 
    4,400
    Thanked in
    1,697 Posts

    Default

    U nekom paralelnom univerzumu Crnogorka imena Jovana Jovanović je otišla sa Cetinja u Beograd da studira književnost.
    Ostala je da radi na beogradskom univerzitetu i dobila srpsko državljanstvo.

    Nakon parlamentarnih izbora u Srbiji, predložena je za ministra prosvjete jer je bliska sa novim mandatarom vlade.
    Međutim, u javnost su izašli njeni "šaljivi komentari" od prije nekoliko mjeseci da je ženski zelenaš...
    Za sebe veli da je crnogorski nacionalista.
    Ideološke neistomišljenike iz redova crnogorskih Srba naziva po*srbicama.
    Zalaže se za uklanjanje crkve sa Rumije.
    Za srpskog novinara Boška Jakšića kaže da je četničko đubre jer je ovaj neđe napisao negativan tekst o CPC.

    U Srbiji se protiv nje digla kuka i motika.
    Neki novinar, recimo Teofil Pančić, kaže da ova žena ne bi trebala da bude ministar.
    SKOJ je velikodušno brani na svakom koraku, a Teofila proglašava za šovinistu.
    Last edited by ASC; 18-11-20 at 14:34.

  9. The Following 7 Users Say Thank You to ASC For This Useful Post:


  10. #4132
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Ne kazu ljudi da ne bi trebalo da bude ministar vec da kao deklarisani nacionalista nema pravo da bude ministar. Ogromna je razlika.

    Ja mislim da ona ne treba da bude ministar, ali se svakako ne slazem da je ono sto je dosad rekla i na koji nacin diskvalifikuje. Ako je diskvalifikuje onda daj da se slozimo da ni crnogorski i albanski nacionalisti ne mogu da budu ministri.

  11. #4133
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,712
    Thanks Thanks Given 
    473
    Thanks Thanks Received 
    847
    Thanked in
    325 Posts

    Default

    Da je srece tako bi i do sad bilo,i trebalo bit ubuduce.

    Quote Originally Posted by Brk View Post
    Када само код комита и четника, знали су и да сарађују за вријеме рата.
    I to kako jos...


    Sent from my SM-G985F using Tapatalk
    Last edited by Sidewinder; 18-11-20 at 14:41.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  12. #4134
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,053
    Thanks Thanks Given 
    3,861
    Thanks Thanks Received 
    3,158
    Thanked in
    1,608 Posts

    Default

    Uh, legli smo na ministricu prosvete, ali moram joj iznać još jednu manu. Pogledah malo njene izjave na jućub i njeni glas.... Znaš ono njanjavo, sva priča o pola glasa, tačno da misliš da mrljavi dok jede. A ja volim kad žensko ima glasčinu kao ova u postu iznad što je pjevala. Ili Aleksandra Radović npr. I kada razgovara da mi nije žensko sa nekim glasićem ka da je vazda prepnuto. No da grune i da zna podvuiknut
    Inače, jedna moja poznanica bila je dugo godina na neki način bliska sa njom. Poštenje joj se ne može poreći. Vazda je bila religijski "napucana" mada djeluje kao da joj je te stavove nametnulo okruženje, nije ono kroz samospoznaju i malo poruka kao bivši "Blokaši"

  13. #4135
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    41
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Admiral Vladimir Barović View Post
    Stvarno smo primitivni kad nam je važno koju će zastavu Premijer nam nosit (imat u kancelariju). Važno je da imamo da jedemo, a ne nacionalni simboli. Engleze ne bi bilo briga da im Premijer ima zastavu Francuske u kancelariju, takodjer ni Nijemce ne bi bilo briga da li im kanceraka nosi zastavu neke druge države. Samo smo mi naopaki ovdje. Samo lopovi naši mogu da brinu o zastavama (ili uhljebi). URA je naravno imuna na takve stvari, hvala Bogu i Svetom Vasiliju Ostroškom - slava mu i milost.
    tako je !sto se mene tice kojugod,kad je (ih) stavljaju u ovaj kontkest , slobodno
    patriotizam , neko rece, je potonje utociste za hulje-joj , koliko se slazem se tim!
    Inace , zastave pomenutih zemalja su zasluzile postovanje kroz civilizacijska dostignuca istih -kroz pregalastvo , inovacije, kreativnost, osvajanje sloboda..ukratko -kroz stvaralasvo koje se nastavlja i nastavla...
    Ovdje je sve postavljeno naopacke.Uvijek prica o proslosti (slavnoj)
    ko covjek koji nema buducnost ..samo o proslosti
    tako da ..zapitaj se zasto je dotle doslo
    i ko je dotle doveo

  14. #4136
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Uh, legli smo na ministricu prosvete, ali moram joj iznać još jednu manu. Pogledah malo njene izjave na jućub i njeni glas.... Znaš ono njanjavo, sva priča o pola glasa, tačno da misliš da mrljavi dok jede. A ja volim kad žensko ima glasčinu kao ova u postu iznad što je pjevala. Ili Aleksandra Radović npr. I kada razgovara da mi nije žensko sa nekim glasićem ka da je vazda prepnuto. No da grune i da zna podvuiknut
    Inače, jedna moja poznanica bila je dugo godina na neki način bliska sa njom. Poštenje joj se ne može poreći. Vazda je bila religijski "napucana" mada djeluje kao da joj je te stavove nametnulo okruženje, nije ono kroz samospoznaju i malo poruka kao bivši "Blokaši"

    Skoro zanemarljjiv broj ljudi je kroz neku samospoznaju došao do religiozne "istine", svi ostali su produkt okruženja. Od malih nogu.
    Last edited by ćepanica; 18-11-20 at 15:08.

  15. #4137
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,772
    Thanks Thanks Given 
    1,482
    Thanks Thanks Received 
    4,929
    Thanked in
    2,310 Posts

    Default

    Koliko je smješno kada (veliko)srbi pričaju o 1389 godini i tako tim glupostima, tako ih (veliko)crnogorci kopiraju samo koriste 1918 godinu. Oh, nije isto... Jeste.

    Sent from my Motorola 8400

  16. The Following 2 Users Say Thank You to wulfy For This Useful Post:


  17. #4138
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,772
    Thanks Thanks Given 
    1,482
    Thanks Thanks Received 
    4,929
    Thanked in
    2,310 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Nemas potrebe meni to objasnjavati. Bio sam svjedok tog vremena i znam dobro o cemu se radilo.Naravno da je Crna Gora ucestvovala u toj sramoti. Ali, da se ne lazemo, to je radjeno kao dio projekta koji je napravljen u Bgd. Ko sto su Milo i Momir dosli na vlast kao dio tog projekta. To nije bio projekt crnogorskog nacionalizma, nego njemu suprotan. Na Cetinju se pjevalo "oprosti nam Dubrovnice", a zna se pod kojim parolama se islo na Dubrovnik.

    Nego podjosmo debelo u off. Eo, necu vise.
    Nisam ni rekao da je u pitanju crnogorski nacionalizam već da su ti zločini rađeni u ime Crne Gore (kao srpske Sparte, 27. izborne jedinice, ili kako god...), ali u ime Crne Gore od strane (i znanja) njenih zvaničnika.

    Sent from my Motorola 8400

  18. #4139
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,127
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    467
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    dje ode ova tema majko mila....

  19. The Following 3 Users Say Thank You to osvajaci pg For This Useful Post:


  20. #4140
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,053
    Thanks Thanks Given 
    3,861
    Thanks Thanks Received 
    3,158
    Thanked in
    1,608 Posts

    Default

    Zloj tici gowno u kljun, znam za to. Ali izgleda da se Medo sada svadi i sa Mandom. a i jedna frakcija Crno na bijelo je protiv Krivokapića (čuo sam to i ranije, ali mislio sam spin DPS).

    https://www.cdm.me/politika/nova-dem...vadati-sa-spc/
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...predlogu-vlade

  21. #4141
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,128
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    https://www.portalanalitika.me/clana...FTQARoK2nx_kCc

    Svaki put kad objavi da ce (nerado) glasati za novu vladu, u vec sledecem saopstenju salje neke druge signale, koji se mogu svakako tumaciti...


  22. #4142
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    https://www.portalanalitika.me/clana...FTQARoK2nx_kCc

    Svaki put kad objavi da ce (nerado) glasati za novu vladu, u vec sledecem saopstenju salje neke druge signale, koji se mogu svakako tumaciti...
    Genijalno

    "Medo je kao Leonardo DiCaprio u filmu Shutter Island, svo vrijeme misliš da je agent a on u stvari lud"

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  23. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  24. #4143
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,556
    Thanks Thanks Given 
    3,534
    Thanks Thanks Received 
    8,569
    Thanked in
    4,626 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...ovatno-briselu

    Evropski komesar za proširenje Oliver Varhelji rekao je danas da će prva zvanična posjeta budućeg crnogorskog premijera Zdravka Krivokapića biti vjerovatno Briselu, što će biti pozitivan signal za sve članice EU.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  25. #4144
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

  26. #4145
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    361
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    88
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...ovatno-briselu

    Evropski komesar za proširenje Oliver Varhelji rekao je danas da će prva zvanična posjeta budućeg crnogorskog premijera Zdravka Krivokapića biti vjerovatno Briselu, što će biti pozitivan signal za sve članice EU.
    A džaba mu i u Washington prva da mu bude posjeta. Ja sam mislio da je Trump lud kad je govorio da narod ubrizgava varikinu. Ovaj naš ga prešišao sa pomjeranjima planina i faktom da ne možete umrijeti od korone ako ste istinski vjernik Srpske pravoslavne crkve.

    Evo da se oprosti taj "gaf", koji sigurno nije "gaf", kako misli pred Brisel sa vladom tendenciozno etnički i religiozno čistih "eksperata"? Dodaj tome i činjenicu da je Varhelji u sred Brisela juče spomenuo napade na muslimane u izbornoj noći po Crnoj Gori.

    Ja mislim da bi najiskrenije prema crnogorskom narodu bilo da pošaljemo trio Joanikija, Daku i Dritana u Brisel na prvu posjetu, pa da nam reknu odozgor fino što nam je činiti.

    Transparentnost.

  27. #4146
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by el_ View Post
    A džaba mu i u Washington prva da mu bude posjeta. Ja sam mislio da je Trump lud kad je govorio da narod ubrizgava varikinu. Ovaj naš ga prešišao sa pomjeranjima planina i faktom da ne možete umrijeti od korone ako ste istinski vjernik Srpske pravoslavne crkve.
    ..
    Dzabe jed i safra. EU ocigledno podrzava novu vladu i to Varheljijevi odgovori na pitanja poslanika jasno pokazuju. Cak je upadljivo navijacki kad ga zove buduci CG premijer i prije glasanja u Skupstini.

    Shvatam zasto to nervira DPS, ali je odlicna vijest za Crnu Goru. Nova vlada, a time i zemlja, ce ocigledno imati punu ekonomsku i politicku podrsku Brisela.

  28. The Following 2 Users Say Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  29. #4147
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by el_ View Post
    A džaba mu i u Washington prva da mu bude posjeta. Ja sam mislio da je Trump lud kad je govorio da narod ubrizgava varikinu. Ovaj naš ga prešišao sa pomjeranjima planina i faktom da ne možete umrijeti od korone ako ste istinski vjernik Srpske pravoslavne crkve.

    Evo da se oprosti taj "gaf", koji sigurno nije "gaf", kako misli pred Brisel sa vladom tendenciozno etnički i religiozno čistih "eksperata"? Dodaj tome i činjenicu da je Varhelji u sred Brisela juče spomenuo napade na muslimane u izbornoj noći po Crnoj Gori.

    Ja mislim da bi najiskrenije prema crnogorskom narodu bilo da pošaljemo trio Joanikija, Daku i Dritana u Brisel na prvu posjetu, pa da nam reknu odozgor fino što nam je činiti.

    Transparentnost.
    Uh.

    Želim ti brzo procesuiranje i što je moguće bezbolnije prihvatanje nove crnogorske političke realnosti.

  30. The Following User Says Thank You to Babbo Natale For This Useful Post:

    Dzi

  31. #4148
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,998
    Thanks Thanks Given 
    2,212
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Evropa je, očito, vrlo blagonaklona prema novoj vlasti u Crnoj Gori, a to jako teško pada dojučerašnjim ekskluzivnim Evropejcima.

  32. The Following User Says Thank You to Stradivari For This Useful Post:


  33. #4149
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    361
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    88
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stradivari View Post
    Evropa je, očito, vrlo blagonaklona prema novoj vlasti u Crnoj Gori, a to jako teško pada dojučerašnjim ekskluzivnim Evropejcima.
    Evropa je blagonaklona i prema Vučićevoj diktaturi u Srbiji đe se samo prorežimska medijska i druga galama čuje i niko više. Đe zemljom vladaju "vođe navijača" i kriminalci svakog soja. Đe se drži taocem Kosovo zbog BH entiteta RS i pranja novca na ničijoj zemlji, raju za kriminalce - Sjeveru Kosova. Đe ubiše Olivera Ivanovića direkt iz Beograda jer im je ometao biznis javne perionice novca.

    Evropa je blagonaklona i prema Orbanovoj diktaturi, đe se samo Orban sa dekretima i antisemitizmom i antisvačim čuje. Đe se univerziteti zatvaraju jer ih Soroš "drži". Đe se radio stanice i mediji gase ako kažu lošu za Orbana. Đe se Romi ubijaju, LGBT satanizuje...etc.

    Evropa je blagonaklona i prema Poljskoj đe desničari zapališe Varšavu prije neki dan, đe milioni izađoše protiv teokratskog zakona o abortusu. Đe desničari kasnije zapališe sigurnu žensku kuću i neki LGBT centar.

    Evropa je bila blagonaklona i prema Milu sa svojom oligarhijom i partijskom državom.

    Što ne bi Evropa bila blagonaklona i prema teokratsko-ultranacionalističkoj (prosrpski) Crnoj Gori, dok god u izvještajima sluša neke njene parole o bratstvu i jedinstvu, Druže Brisele mi ti se kunemo, ble ble, ha bu dža, bla, bla?

    Vidiš, Evropa danas i nije neki preporučilac.

    Nova politička realnost, velite?

    Hm.
    Last edited by el_; 19-11-20 at 23:54.
    Zašto bako Crnogorci voze crne blindirane Audijeve? To je sine korota za Kosovo.

  34. #4150
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,128
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by el_ View Post
    Vidiš, Evropa danas i nije neki legimitet.
    A bila do juce, mamu mu...


  35. The Following 3 Users Say Thank You to ovizionizi For This Useful Post:


Page 166 of 214 FirstFirst ... 66116156162163164165166167168169170176 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. sajtu Vlade Republike Crne Gore
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 28-01-07, 03:15
  3. Replies: 3
    Last Post: 20-06-05, 05:55
  4. Pretnje Ostroskom likvidacijom u ime Vlade Crne Gore
    By harambasa in forum Politika generalno
    Replies: 7
    Last Post: 16-03-05, 13:17
  5. Radom Milove vlade nezadovoljno skoro 70% gradjana Crne Gore
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 27-02-04, 13:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •