Page 104 of 214 FirstFirst ... 45494100101102103104105106107108114154204 ... LastLast
Results 2,576 to 2,600 of 5331

Thread: Novi sastav Vlade Crne Gore-diskusija

  1. #2576
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,305
    Thanks Thanks Given 
    4,133
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,162 Posts

    Default

    Evo i Nikolaidis doliva ulje na vatru.
    situacija anittidemokratska
    biraci prevareni

    Crni MMK sto dozvolise.

    https://www.slobodnaevropa.org/a/nik...dHqfHI0EhFF-BE
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  2. #2577
    Join Date
    May 2019
    Posts
    683
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    210
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Whisperer View Post
    I prosla vlada je tek nedje sredinom novembra sastavila vladu, stim sto sad vidimo kako treba sve javno i transparentno, a ne iza vrata, mene uopste nije nista za sprdnju, nego da se vidi kakav je ko, ako EU kaze ne mogu Medo, Manda i Pipun u bezbjednosni sektor, onda ne moze, ne znam cime su oni to zaduzili CG pa da im se moraju zelje ispunjavati.
    Onda ukinite demokratiju, izbore, stranacki zivot. Neka bidne kako EU kaze. MMK je na celu DF koji je osvojio ubjedljivo najvise mandata u opozicionom bloku. I sad je problem sto traze svoj dio. Vecina vas na forumu je prilicno galantna sa tudjom imovinom - jeste li takvi i sa svojom? Da je neko od vas na poziciji MMK da li bi popustili, ustupili, povukli se ili bi poput buldoga uhvatili i nepustali.
    Cime su Crnu Goru zaduzile americka ambasada, EU komisije, Dritan ili Becha? Cime ste Crnu Goru zaduzili vi sa foruma? Najgore je sto je ta ista americka ambasada + EU komisija i tolerisala Mila Djukanovica sve ovo vrijeme. A sad im coce MMK smetaju. Da ne obavijeste Moskvu o carolijama CG bezbjedonosnog sektora. A svi znamo cime se CG bezbjedonosni sektor bavi.
    Amerikanci nisu smijenili Mila Djukanovica zato sto je los ili zato sto je situacija u Crnoj Gori losa. Milo Djukanovic je smijenjen zato sto je potrosen. Sama personalna smjena Mila Djukanovica ne znaci da ce se bila sta drugo u CG mijenjati na bolje. To na kraju i nema nikakve veze sa MMK. Smjenjivanje Mila Djukanovica je nekakvo udahnjivanje zivota u demokratiju koja je generalno mrtva. Smijeniti Mila, oziviti malo mrtvu demokratiju i jos jedno 30 godina nastaviti po starom.

  3. #2578
    Join Date
    May 2019
    Posts
    683
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    210
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Ovo je skrivena kamera ako je ovo tacno.

    Krivokapic je svakako americki igrac inace bi nastradao kao Pajovic iz Pozitivne. Bez zastite Amerikanaca Milo Djukanovic bi za dorucak izio i ove izbore, i opoziciju, i parlament. Jedino je pitanje sto je Milo Djukanovic dogovorio oko svog povlacenja.

  4. #2579
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,428
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kljift View Post
    Onda ukinite demokratiju, izbore, stranacki zivot. Neka bidne kako EU kaze. MMK je na celu DF koji je osvojio ubjedljivo najvise mandata u opozicionom bloku. I sad je problem sto traze svoj dio. Vecina vas na forumu je prilicno galantna sa tudjom imovinom - jeste li takvi i sa svojom? Da je neko od vas na poziciji MMK da li bi popustili, ustupili, povukli se ili bi poput buldoga uhvatili i nepustali.
    Cime su Crnu Goru zaduzile americka ambasada, EU komisije, Dritan ili Becha? Cime ste Crnu Goru zaduzili vi sa foruma? Najgore je sto je ta ista americka ambasada + EU komisija i tolerisala Mila Djukanovica sve ovo vrijeme. A sad im coce MMK smetaju. Da ne obavijeste Moskvu o carolijama CG bezbjedonosnog sektora. A svi znamo cime se CG bezbjedonosni sektor bavi.
    Amerikanci nisu smijenili Mila Djukanovica zato sto je los ili zato sto je situacija u Crnoj Gori losa. Milo Djukanovic je smijenjen zato sto je potrosen. Sama personalna smjena Mila Djukanovica ne znaci da ce se bila sta drugo u CG mijenjati na bolje. To na kraju i nema nikakve veze sa MMK. Smjenjivanje Mila Djukanovica je nekakvo udahnjivanje zivota u demokratiju koja je generalno mrtva. Smijeniti Mila, oziviti malo mrtvu demokratiju i jos jedno 30 godina nastaviti po starom.
    Ispravka, oni jesu na celu Df ali nisu uticali ni na kakvu pobjedu jer su nestali tih mjesec dana izborne kampanje, pobjedu im je donio madatar tako da nije problem da Df dobije sva mjesta koja treba vjerovatno imaju kompetentnih ljudi za poslove ministara ali je problem da se misevi koji su se krili citavu predizbornu kampanju busaju u prsa i predstavljaju kao zasluzni za pobjedu i traze nesto sto nicim nisu zasluzili.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  5. The Following 3 Users Say Thank You to goldfinger For This Useful Post:


  6. #2580
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Pretpostavljam da su ambasade priprijetile Vučiću. (Ono o čemu sam pisao juče) Ovi se ođe koprcaju još uvijek kako bi možda Ipak nešto zakučili.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Ovo im je vec drugi treci tekst u ovom tonu...

    Sigurno ne bi pisali ovako nesto da nema nekog pritiska, jer kao i vecina portala ovaj je blizak Vucicu...

    Cudno mi prosto...

  7. #2581
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    samo cu reci , sta vam ja pricam evo godinama odje o opoziciji pa vi skacite jos kao zecevi odje da sam DPSovac.
    sve dodje na moje kad tad
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  8. The Following User Says Thank You to lepetanac For This Useful Post:


  9. #2582
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,350
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    pa veliš bolje da Rusija upravlja s nama no Ameri


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  10. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:

    acs

  11. #2583
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,275
    Thanks Thanks Given 
    14,564
    Thanks Thanks Received 
    4,040
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Zivo me interesuje kakve bi bile reakcije pojedinih da se sad Rusija malo umijesa
    Problem je u tome što smo toliki koliko smo, nejaki, i što bi mi džabe glasali da te ambasade nisu podržale taj naš izbor. Ili misliš da je Đukanović ovako miran jer mu je fino. Misliš da nije imao spremno sve u slučaju da izgubi izbore. Nemoj da smo đeca. I da se ponašamo kao da ne živimo đe živimo.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  12. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  13. #2584
    Join Date
    May 2019
    Posts
    683
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    210
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ok. Da li si za to da Crna Gora promijeni kurs spoljne politike?? Ako jesi onda si i protiv sporazuma trojke.

    Nisi mi odgovorio na prethodni post. Šta je problem oko ekspertske vlade? To je nužno zlo i jedini način da ona odradi posao. Sad su puno URI tri ministarstva? Mup, Odbrana i Poljoprivreda, a oni neće stranačke prvake na ta mjesta da stavljaju?

    Nego Manda ministar MUPa? Tteba da mu se popušti jer je ludo dijete? I njemu i svima iz DFa? Pa da nas onda svaki dan o jadu zabavljaju. Ne sprdaj se.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    A zasto Crna Gora da ne promijeni kurs spoljne politike? Pa zar nisu Amerikanci + EU tolerisali Mila Djukanovica i sve sto je cinio. Pa zar nije Zapad taj koji trazi da ovo bude nekakva evropska Gvatemala. Sta ce crnogorski vojnici u Avganistanu? Zasto da nas EU banke lihvare kamatama?Zasto je Bugarska promptno primljena u EU, a nas da prostis zaebavau. Da li bi ti licno prihvatio ovakav nacin uclanjenja u EU koji je jedno obicno zavlacenje i to u strukturu koja se raspada.
    URA je americki igrac i traze Ministarstva sile i spijunaze da bi i posle Mila sve ostalo isto. Smjena Mila/DPS je potpuno kozmeticka, odnosno sminkanje mrtve crnogorske demokratije. Zapad dozvoljava smjenu DPS samo ako sve ostane isto kao i do sad.
    Pri tome nece URA ni imati ingerencije nad MuPom i Vojskom vec ce biti direktno delegirani americki ljudi. Kao sto u Srbiji imas Zoranu Mihajlovic, Stefanovica, pa i Brnabic koji su delegirani direktno od Angloamerikanaca i kojima Vucic ne moze nista.
    Zbog toga se u Crnu Goru i pusta taj izraz "ekspertska" Vlada ili "ekspertski ministar". Neko ko je delegiran direktno od Angloamerikanaca, mimo Crne Gore jer je nekakav ljudski i naucni maksimum. U tom slucaju je i Pircio Biroli bio nekakav "ekspert" poslan od tadasnje hitlero - musolinijeve Evropske unije.

  14. #2585
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Bojan Baća raznosi

    https://twitter.com/BojanBaca/status...173731840?s=09

    A bogomi i brat Gando

    https://m.facebook.com/story.php?sto...&id=1476851520

    A suština cijele priče je
    Last edited by kimmi; 29-10-20 at 18:40.

  15. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  16. #2586
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,350
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    ne znam kakav stav da ti promijenim? zemlje Balkana su bile i biće marionete svjetskih igrača. to što su političari odavde podršku njihovu koristili da bi sebi napunili džepove a za narod ih nije bilo briga. možda sada iskoriste podršku koju imaju i učine nešto za narod. Krivokapić izgleda kao tip koji će pokušati da popravi stvari odje bar malo. Mandića i ekipu boli ona rabota za narod Crne Gore. njima su bitne pare, poslodavac može da bude ko god ‘oće


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  17. The Following 2 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  18. #2587
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,115
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    464
    Thanked in
    211 Posts

    Default

    Postoje 2 varijante

    1. Da DF manjinski podrzi vladu bez njihovog ucesca u vlasti... i da time pokazu kako njima nisu bitne fotelje nego principi
    2. Da miniraju dogovor i ne podrze Vladu... u tom slucaju su pokojni sto se tice politike u cg...

    Sva ova situacija me navodi na ono sto sam negdje osjecao ... a to je da Mandic, Medojevic su ANB igraci...

  19. The Following 2 Users Say Thank You to osvajaci pg For This Useful Post:


  20. #2588
    Join Date
    May 2019
    Posts
    683
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    210
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Ispravka, oni jesu na celu Df ali nisu uticali ni na kakvu pobjedu jer su nestali tih mjesec dana izborne kampanje, pobjedu im je donio madatar tako da nije problem da Df dobije sva mjesta koja treba vjerovatno imaju kompetentnih ljudi za poslove ministara ali je problem da se misevi koji su se krili citavu predizbornu kampanju busaju u prsa i predstavljaju kao zasluzni za pobjedu i traze nesto sto nicim nisu zasluzili.
    Izborne kampanje nije ni bilo. Ja ne vidim razloga zasto bi bilo ko glasao za anonimusa Zdravka Krivokapica za koga je bukvalno bilo ko sa CG scene gromada. Pri tome Zdravko se koristio stranackom infrastrukturom DF. Ako je toliko pametan i popularan sto sam nije organizovao stranku, infrastrukturu, izborne komisije, prikupljanje potpisa. Kakvi god da su MMK Zdravko Krivokapic im je duznik. Kakvi god da su MMK traze ono sto im pripada.

  21. #2589
    Join Date
    May 2019
    Posts
    683
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    210
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post
    Postoje 2 varijante

    1. Da DF manjinski podrzi vladu bez njihovog ucesca u vlasti... i da time pokazu kako njima nisu bitne fotelje nego principi
    2. Da miniraju dogovor i ne podrze Vladu... u tom slucaju su pokojni sto se tice politike u cg...

    Sva ova situacija me navodi na ono sto sam negdje osjecao ... a to je da Mandic, Medojevic su ANB igraci...
    Ne mora da znaci da su ANB igraci. MMK moraju da uzmu fotelje i materijalizuju pobjedu na izborima. DF mora biti nahranjen i zadovoljen. Za bilo kojeg CG politicara i za bilo kojeg CG stranackog aktivistu Crna Gora je PLIJEN. Nema tu nikakvih principa nego svako hoce svoj dio. Ko to zanemari e taj ga je pokojni.

  22. #2590
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,350
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Pa stav da americka ***** ocima ne mogu vidjet.
    to je tvoj stav, na koji imaš potpuno pravo. nemam namjeru da mijenjam razmišljanja ljudi. potpuno sam indiferentan kada su u pitanju Amerika i Rusija, da ti pravo rečem. taman koliko je njih briga za nas


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  23. #2591
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,428
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post
    Postoje 2 varijante

    1. Da DF manjinski podrzi vladu bez njihovog ucesca u vlasti... i da time pokazu kako njima nisu bitne fotelje nego principi
    2. Da miniraju dogovor i ne podrze Vladu... u tom slucaju su pokojni sto se tice politike u cg...

    Sva ova situacija me navodi na ono sto sam negdje osjecao ... a to je da Mandic, Medojevic su ANB igraci...
    Postoji i treca, da Df ne podrzi ekspertsku vladu ali je podrzi DPS sto bi za njih takticki i politicki bilo izvanredno.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  24. #2592
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    https://m.cdm.me/politika/vukovic-od...eda-li-vas-to/

    Vukovic je na fonu onoga “uuuuuu što ti reče za majku... uuuuu”
    Ne bih se smio zaklet', ali mi se isto cini da je to onako kako ja kazem

  25. The Following 2 Users Say Thank You to 17.posa For This Useful Post:


  26. #2593
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Kad URA oce da ima monopol nad cijelim bezbednosnim sektorom kako ih niko ne bi mogao kontrolisati to je ok. Ok je i po cijenu da sruše vlast...
    URA ne moze imati monopol nad bezbjednosnim sektorom jer je dogovor da URA predlozi kandidate za sefove policije i ANB, da moraju biti profesionalci i da se sve tri koalicije saglase sa tim izborom.

  27. #2594
    Join Date
    May 2019
    Posts
    683
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    210
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ne znam kakav stav da ti promijenim? zemlje Balkana su bile i biće marionete svjetskih igrača. to što su političari odavde podršku njihovu koristili da bi sebi napunili džepove a za narod ih nije bilo briga. možda sada iskoriste podršku koju imaju i učine nešto za narod. Krivokapić izgleda kao tip koji će pokušati da popravi stvari odje bar malo. Mandića i ekipu boli ona rabota za narod Crne Gore. njima su bitne pare, poslodavac može da bude ko god ‘oće


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ali zato Zdravko Krivokapic izgore za Crnom Gorom. Eno ga ka Gandi. Inace sav problem je u narodu, odnosno u bazi. Da smo bolji bilo bi nam bolje. Mi prosto zelimo da budemo marionete cak i regionalnih sila. Tu lijenost skupo placamo, a bice jos i gore.

  28. #2595
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,428
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kljift View Post
    Izborne kampanje nije ni bilo. Ja ne vidim razloga zasto bi bilo ko glasao za anonimusa Zdravka Krivokapica za koga je bukvalno bilo ko sa CG scene gromada. Pri tome Zdravko se koristio stranackom infrastrukturom DF. Ako je toliko pametan i popularan sto sam nije organizovao stranku, infrastrukturu, izborne komisije, prikupljanje potpisa. Kakvi god da su MMK Zdravko Krivokapic im je duznik. Kakvi god da su MMK traze ono sto im pripada.
    Pa jes dok nije bilo anonimusa Zdravka i crkve iza njega ovi su nizali sve same izborne pobjede prethodnih godina.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  29. The Following 2 Users Say Thank You to goldfinger For This Useful Post:


  30. #2596
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Ako ostavimo po strani afinitete i politiku, na nivou principa, negdje su u pravu DF-ovci. Krivokapić i njegovi medijski saveznici pokušavaju da promijene pravila igre u sred igre.


    Iz njihove perspektive, oni su iznijeli gro borbe protiv režima, imaju najveći broj mandata u koaliciji, terenski i materijalno su investirali najviše u ovu kampanju i šta su na kraju dobili? Lidera koalicije koji ih se odriče i denucira ih na svakom koraku.

    Prvo ih nije konsultovao oko bilo čega nakon izbora (čak i za potpisivanje "trojnog" sporazuma, ako se sjećate, stavljeni su pred svršen čin), drugo, ne održava bilo kakvu komunikaciju sa participantima koalicije i treće, ne preduzima nikakve napore da integriše članice u koaliciji i njima koordiniše. Sa pozicije prvog na listi ZZB, ne možeš u istu ravan da staviš URA i DF. To su bazične stvari. Štaviše, on sa te pozicije maltene podržava URA, na uštrb DF-a, što je nonsens. A sve na platformi ideja koje ZZB nigdje nije promovisao u kampanji. Naime, jedno bi bilo da je ZZB proklamovao nestranačku/ekspertsku vladu pred izbore, pa da su osvojili podršku i DF onda izađe sa "puj, pike ne važi, naše su fotelje". Drugo je kad nosilac liste djeluje mimo koalicije koju predstavlja, često zastupajući tuđe stavove.


    Krivokapić je, zbog političkog neiskustva, u suštini, napravio veliku grešku u koracima. Trebalo je da prvo posloži koaliciju, koja je njegova politička kuća (htio on to ili ne), dogovori odnose i principe, taktiku i strategiju i onda nastupi prema ostalim koalicijama i medijima. Makar bi mogao da zna šta da očekuje i čemu da se nada. Mada, ne sumnjam da su ga savjetnici (koji su izrazito anti-DF raspoloženi), moguće i SPC, ohrabrili u takvom činjenju i stavovima. Htio ne htio, moraće Krivokapić da se vrati pod kišobran svoje koalicije. Ni Đukanović, sa gotovo neprikosnovenim autoritetom, nije imao luksuz da ne uvažava zahtjeve i ne balansira interesima u partiji i koalicijama, koje je vodio, a ne Krivokapić koji nema nikakvu političku težinu bez ZZB.
    Stvarno je nevjerovatno vrijeme da zivis u CG.
    CDM i Pobjeda za siru publiku, a ti i jos pojedini branite stav DF.
    Stvarno vrijeme cuda

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  31. #2597
    Join Date
    May 2019
    Posts
    683
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    210
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Pa jes dok nije bilo anonimusa Zdravka i crkve iza njega ovi su nizali sve same izborne pobjede prethodnih godina.
    Realno ko zna koliko je Milo pokra izbora u zadnjih 30 godina uz podrsku Zapada. Sada ih je izgubio takodje uz podrsku Zapada. Zdravko i ostali tu ne igraju nikakvu ulogu. Zdravko je tu da se nista sustinski ne promijeni samo personalno i kozmeticki. Zdravko ti je rang MMK. U stvari svi su taj rang.

  32. #2598
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kljift View Post
    Realno ko zna koliko je Milo pokra izbora u zadnjih 30 godina uz podrsku Zapada. Sada ih je izgubio takodje uz podrsku Zapada. Zdravko i ostali tu ne igraju nikakvu ulogu. Zdravko je tu da se nista sustinski ne promijeni samo personalno i kozmeticki. Zdravko ti je rang MMK. U stvari svi su taj rang.
    Gluposti. Amerikanci su igrali na pobjedu DPS-a, tek par dana posle izbora su se presaltali, kad su vidjeli da nema nazad bez krvi.

  33. #2599
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    173
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    "Inače, ponovo istine radi, ja toga čovjeka nijesam poznavao, iako se radi o nekome ko ima gotovo 63 godine i nikada nije u ovih dvadeset godina, od kada se ja aktivno bavim politikom, kritikovao DPS i predsjednika te stranke. Međutim, nakon njegovog javnog priznanja u intervjuu “Nedeljniku” da nije glasao opoziciju do ovih izbora, mnoge stvari su jasnije, tako da, što se mene tiče, ništa više nije isto", kazao je Mandić.

    Optuži li ovo Mandić Zdravka da je suverenista bio potonjih 20 godina? Što mu znači "ništa više nije isto"?

  34. #2600
    Join Date
    May 2019
    Posts
    683
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    210
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    Sto se Rusije i Rusa tice oni ne znace nista. Rusi su nazalost u kulturnom kodu Zapada i takodje imaju marionetsku vlast. Da se Rusi pitaju ovdje bi i dalje plata bila 250 eura, carovala bi korupcija i bili bi sirovinska baza Zapada. Danasnja Rusija nije Staljinov SSSR pa da se na njih ugledamo i trazimo pomoc.

Page 104 of 214 FirstFirst ... 45494100101102103104105106107108114154204 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 23:46
  2. sajtu Vlade Republike Crne Gore
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 28-01-07, 04:15
  3. Replies: 3
    Last Post: 20-06-05, 06:55
  4. Pretnje Ostroskom likvidacijom u ime Vlade Crne Gore
    By harambasa in forum Politika generalno
    Replies: 7
    Last Post: 16-03-05, 14:17
  5. Radom Milove vlade nezadovoljno skoro 70% gradjana Crne Gore
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 27-02-04, 14:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •