Page 101 of 214 FirstFirst ... 5191979899100101102103104105111151201 ... LastLast
Results 2,501 to 2,525 of 5331

Thread: Novi sastav Vlade Crne Gore-diskusija

  1. #2501
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Rekoše li mu juče iz URA javno da neće glasat za Vladu đe je MUP kon DF ili sam ja nepismen. Abazović danas je na Twitteru napisao da nema polemike oko bezbjednosnog sektora, navodeći da to podrazumijeva i MUP.
    Rekose, a ja samo dodajem da to veze s mozgom nema. Ni sa onim sto je Zapad trazio.



    ...
    Trebao je da sa svima porazgovara, od svih traži kadidate za svaku funkciju, pa sve to pribilježi i izađe sa vladom "uzmi ili ostavi". Ovako je dao autogolove.
    Nisam komentarisao tvoju kritiku taktike mandatara, vec tvoju sugestiju da nam treba neko bezobrazno nesojce a ne posteni mandatar. Ta sugestija je - posto vec zivimo u moralno propalom sistemu daj da nadjemo moralno propalog mandatara koji ce u tom sistemu dobro da pliva.

    Tako je lakse na kratak rok, a na duzi rok dobijamo balkanske "demokratije".

  2. #2502
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Rekose, a ja samo dodajem da to veze s mozgom nema. Ni sa onim sto je Zapad trazio.





    Nisam komentarisao tvoju kritiku taktike mandatara, vec tvoju sugestiju da nam treba neko bezobrazno nesojce a ne posteni mandatar. Ta sugestija je - posto vec zivimo u moralno propalom sistemu daj da nadjemo moralno propalog mandatara koji ce u tom sistemu dobro da pliva.

    Tako je lakse na kratak rok, a na duzi rok dobijamo balkanske "demokratije".
    Što je dobila URA od ministarstava? Ljudska i manjinska (koja vazda idu manjinama), odbranu i poljoprivredu?

    Tražili su, ako se dobro sjećam MVP, MORT i prosvetu, i od svega toga odustali. Sad treba i od MUPa da odustanu, pri čemu oni ne bi to mjesto dali nekom svom stranačkom prvaku nego nekom sa referencama. E pa sad vidjite to ili Andrija Mandić??

    Ok, neko će reći shodno procentu. A ZZB nuđeno 9 ministarstava plus što imaju premijera?? To im premijersko dodje gratis?

    A što ćemo ako URA ponudi lica sa referencama koja nisu partijski funkcioneri, za razliku od DFa i Demokrata? Ispašće da su oni jedini pošteni ili će da bude a vidji ovaj je sumnjiv jer nije teška Srbenda??

    Evo vidjećemo kandidate njihove, pa da pričamo.





    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 29-10-20 at 10:09.

  3. #2503
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Što je dobila URA od ministarstava? Ljudska i manjinska (koja vazda idu manjinama), odbranu i poljoprivredu?

    Tražili su, ako se dobro sjećam MVP, MORT i prosvetu, i od svega toga odustali. Sad treba i od MUPa da odustanu, pri čemu oni ne bi to mjesto dali nekom svom stranačkom prvaku nego nekom sa referencama. E pa sad vidjite to ili Andrija Mandić??
    Ne pricam uopste o podjeli ministarstava, samo da Dritanovo pozivanje na "osjetljivi MUP" nema veze sa stvarnoscu. Niti je osjetljiv niti Zapad na njemu insistira.

    Da dodam jos da je njegova izjava bila krajnje kontraproduktivna, i ton ("nema diskusije") i sadrzaj i da je dala municiju DF-u bas kad su pod najvecim pritiskom svojih biraca.

  4. #2504
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,051
    Thanks Thanks Given 
    3,861
    Thanks Thanks Received 
    3,158
    Thanked in
    1,608 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Rekose, a ja samo dodajem da to veze s mozgom nema. Ni sa onim sto je Zapad trazio.

    Nisam komentarisao tvoju kritiku taktike mandatara, vec tvoju sugestiju da nam treba neko bezobrazno nesojce a ne posteni mandatar. Ta sugestija je - posto vec zivimo u moralno propalom sistemu daj da nadjemo moralno propalog mandatara koji ce u tom sistemu dobro da pliva.

    Tako je lakse na kratak rok, a na duzi rok dobijamo balkanske "demokratije".
    Meni neki ljudi bliski URA kazaše da je njima tako obećao, a da je to bio dogovor i sa međunarodnim faktorom, u koji je potpadao i MUP. Sad, pošto kupio, po to prodao.
    Region jeste kloaka. Ali, kad imaš posla sa nesojima, možeš samo svršeni čin. Svakoj stranci traži kandidate za svaki resor, pa proberi i dodaj svoje i pošalji im na dan glasanja. Pa se gicajte...
    Ovo što je Krivokapić uradio jeste malo inžinjerski. I ima smisla kad uvodiš sisteme kvaliteta u nekoj instituciji ili firmi, ali kod ludaka i bitangi zaglavi.
    Kroz blato možeš da baciš dvije daske i da ga nekako premostiš i prođeš brzo prije nego daske potonu. A, Krivokapić je baš krenuo da kroz isto sistematski gaca. Pa onda se čudimo kad zaglavi.

  5. #2505
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Meni neki ljudi bliski URA kazaše da je njima tako obećao, a da je to bio dogovor i sa međunarodnim faktorom, u koji je potpadao i MUP.
    Ne znam sta im je Krivokapic obecao. Znam da URA prilicno spinuje tu pricu da Zapad trazi da samo oni mogu u ta ministarstva jer, na primjer, Zapadu ne bi nista smetale Demokrate tamo.

  6. #2506
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,712
    Thanks Thanks Given 
    473
    Thanks Thanks Received 
    847
    Thanked in
    325 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Rekose, a ja samo dodajem da to veze s mozgom nema. Ni sa onim sto je Zapad trazio.
    Vjer ON trazi,sto je i normalno imajuci u obzir profil ljudi sa kojima je napravio dil,a to najbolje i govori o uzajamnom povjerenju koje clanovi koalicije gaje medjusobno.
    A sigurno je plod nekog ranijeg dogovora.

    Sa ovakvom ekipom tipa DF na drugoj bandi,da se ja pitam,u obzir za pocetak bilo kakvog razgovora dolazi samo cijeli bezbjedonosni/odbrambeni aparat+inostrani poslovi kao minimum.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  7. #2507
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Manda strikes back preko SNS medija. Politika mu dala prostor. Očigledno primjenjuje mantru Đilase lopove na Crnu Goru, samo nije Đilas no svako ko nije za njega. Komentari uglavnom negativni za Mandu, sem ako ih ne izbotuju sa +/- brzo.

    https://borba.me/mandic-tajkuni-hoce...ici-crnu-goru/

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 29-10-20 at 10:44.

  8. #2508
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Konacno DFC da izbaci neku normalnu analizu a ne svoje uobicajeno "Rusi, Rusi, svuda Rusi!"...

    https://www.cdm.me/politika/tri-bot-...a-krivokapica/

  9. #2509
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,393
    Thanks Thanks Given 
    386
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    88 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Manda strikes back preko SNS medija. Politika mu dala prostor. Očigledno primjenjuje mantru Đilase lopove na Crnu Goru, samo nije Đilas no svako ko nije za njega. Komentari uglavnom negativni za Mandu, sem ako ih ne izbotuju sa +/- brzo.

    https://borba.me/mandic-tajkuni-hoce...ici-crnu-goru/

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Manda iz bratstva Andrića :loyal:

  10. #2510
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    https://twitter.com/ZdravkoKrivokcg/...211066880?s=09

    Ako mi nije ža' ovog čoeka, sa kakvim bitangama je ušao u priču.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  11. The Following 3 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  12. #2511
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Manda strikes back preko SNS medija. Politika mu dala prostor. Očigledno primjenjuje mantru Đilase lopove na Crnu Goru, samo nije Đilas no svako ko nije za njega. Komentari uglavnom negativni za Mandu, sem ako ih ne izbotuju sa +/- brzo.

    https://borba.me/mandic-tajkuni-hoce...ici-crnu-goru/

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Borba i Aktuelno na istom fonu....

    Ludilo

    https://www.aktuelno.me/crna-gora/kr...-sastav-vlade/

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  13. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  14. #2512
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Meni neki ljudi bliski URA kazaše da je njima tako obećao, a da je to bio dogovor i sa međunarodnim faktorom, u koji je potpadao i MUP. Sad, pošto kupio, po to prodao.
    Region jeste kloaka. Ali, kad imaš posla sa nesojima, možeš samo svršeni čin. Svakoj stranci traži kandidate za svaki resor, pa proberi i dodaj svoje i pošalji im na dan glasanja. Pa se gicajte...
    Ovo što je Krivokapić uradio jeste malo inžinjerski. I ima smisla kad uvodiš sisteme kvaliteta u nekoj instituciji ili firmi, ali kod ludaka i bitangi zaglavi.
    Kroz blato možeš da baciš dvije daske i da ga nekako premostiš i prođeš brzo prije nego daske potonu. A, Krivokapić je baš krenuo da kroz isto sistematski gaca. Pa onda se čudimo kad zaglavi.
    Da, ali i taj "uzmi ostavi" sistem ima smisla i mislim da ide na njega.
    Ne zaboravi da je dogovor poceo lagano, a onda se DF poceo da "gica". Gdje ide znalo se cim se medojevic odvojio, a DF strana da seruje njegove objave. I da trci tamo dje je zvao udbasima i prodanim dusama za saku para. Jeste, sve ostatak vrha DF nije znao sta radi i da cuti i ne osudjuje. Pa covjek prica o MCP i srpskoj hegemoniji, a dobio glasove 100% ljudi koji su za MCP i izjasnjavaju se kao nacionalno srbi. Toliko o tome kako vrh DF gleda na svoje glasace. Zato im i reaguju tako.
    DF i dalje ocekuje da moze da prebaci krivicu na druge, dje je URA najlaksa jer kao ostadose srbi zakinuti. Ne daju nista.
    Davno napisah da lose ide, i sebe su satjerali u cosak dje su dobili ultimatum URA kao i od Krivokapica koji ima ogromnu podrsku crkve, koju oni nemaju.
    Taman ce biti uslovljeno sa ovo je vlada a vi vidite kako cete glasati. Sto je mozda i dobro. Smanjuje manevarski prostor Mandicu i Medojevicu.
    Problem je sto je postavljeno da je ulog crkva, a ukoliko nesto zajebu mislim da je nestanak partije najmanji problem za najisturenije clanove DFa. Mislim da bi se brzo selilo kod vucica. Kao i DPS sto ima kupljene stanove po Beogradu(ne zagrebu, ne sarajevu nego bas mrski beograd).
    Ovdje jedino postoji sansa da medojevic se zrtvuje za tim i ne glasa kao nazovi independista(sa vecinom glasaca koji nisu bili).
    Ali mislim da je i on ukapirao odakle vjetrovi duvaju, pa je vec rekao da ce glasati za bilo koga ako DPS nije tu.
    Iako su poznate lazovcine, ulog je prevelik da bi ga oni tako progutali bez ozbiljnih, smijem utvrditi i fizickih posljedica

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  15. #2513
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,735
    Thanks Thanks Given 
    1,479
    Thanks Thanks Received 
    4,400
    Thanked in
    1,697 Posts

    Default

    Vijesti
    Krivokapić: Opozicija nije uspijevala da pobijedi jer je odlazeći režim jako dobro poznavao te ljude


    "Nisam se razočarao u narod, a da li sam se razočarao u politiku i političare, to je već druga priča", kazao je Krivokapič u intervjuu za Nedeljnik.

    "Narod je taj koji treba da bude zadovoljan jer je doživio slobodu koja je evidentna, a političari kao političari, uvijek ganjaju svoje partijske, da ne kažem lične interese. Ali mislim da sad nije trenutak za takav pristup", naveo je on.

    Nisam poznavao njih lično. Poznavao sam ih kao i svaki drugi građanin Crne Gore na osnovu izjava u sredstvima informisanja, jer pošteno govoreći nisam imao kad da pratim skupštinske rasprave.
    U Crnoj Gori postoji poslovica koja kaže – ako želiš nekog dobro da upoznaš, moraš sa njim da pojedeš džak soli.
    Ja sa njima nisam ni ručak imao, a kamoli mogućnost da pojedem džak soli
    ", rekao je Krivokapić za Nedeljnik.

    Loša vlast, kako je kazao, uvijek podržava lošu opoziciju.

    "To nisam ja smislio. To je pravilo.
    Ako to pravilo primijenimo na Crnu Goru, odgovor će se nametnuti sam.
    Opozicija u Crnoj Gori nije uspijevala da pobijedi, jer odlazeći režim je jako dobro poznavao ljude u opoziciji i uspijevao je različitim aktivnostima da ih drži daleko od 41 ruke u parlamentu.
    Vlast se služila svim i svačim. Bilo je brojnih političkih korupcija, to je već ispričana priča.

    Opozicija nije nudila nešto konkretno, novo i bolje.
    I birači su išli logikom da je bolje da ne talasaju.
    I godinama se održavala ista garnitura sa jedne i sa druge strane. Bile su samo promjene pojedinih igrača.

    To je demotivisalo i birače, ali i potencijalne učesnike u političkoj borbi.
    Takav sam bio i ja do donošenja Zakona o slobodi vjeroispovijesti", kazao je Krivokapić.


    Izgleda ih je opeglao u ovom intervujuu, ali se cijeli intervju može naći samo u štampanom izdanju.

  16. #2514
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    542
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Čekaj, kaže li ovo Krivokapić da nije ni ručak imao sa konstituentima koalicije koju predstavlja?
    In vino veritas

  17. #2515
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,925
    Thanks Thanks Given 
    3,209
    Thanks Thanks Received 
    5,591
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Čekaj, kaže li ovo Krivokapić da nije ni ručak imao sa konstituentima koalicije koju predstavlja?
    Kako ti imas izvrnutu realnost... cak cu upotrijebiti omiljeni DPS termin- zamjena teza. Krivokapic predstavlja narod koji ga je glasao. Njegovi konstituenti su glasaci, u sirem smislu cio CG narod, a ne lideri partija.

  18. #2516
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,925
    Thanks Thanks Given 
    3,209
    Thanks Thanks Received 
    5,591
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Da vidimo sledeće :

    # Šta je narod prihvatio?
    - Smjenu vlasti i eksperte

    # Šta su usaglasili lideri
    - smjenu režima, demontažu sistema, euroatlasnki put i eksperte

    # Realizacija / OPCIJE

    1. Svi konstituetni predlože eksperte

    (vjerovatnoća 0 %)

    2. Svi konstituenti predlože eksperte za ponuđene resore, URA zbog MUP-a :
    a) prihvati
    b) odbije učešće, ali glasa za vladu
    c) odbije i ne glasa za vladu

    (vjerovatnoća 2 %)

    3. Svi konstituenti predlože kandidate po sopstvenom nahođenju

    a) Krivokapić odbije one koji ne zadovoljavaju i predloži svoje
    - DF glasa za vladu ali ne učestvuje
    - DF ne glasa za vladu
    - Demokrate glasaju za vladu ali ne učestvuju

    b) Krivokapić prihvati ne-experte
    - URA prihvati i glasa za vladu
    - URA ne učestvuje ali glasa za vladu
    - URA ne glasa za vladu

    4. Vlada se formira
    a) traje manje od 100 dana
    b) traje 1-2 godine
    c) traje puni mandat

    5. Vlada se NE formira
    a) DPS predlaže mandata i ne uspije formirati vladu
    b) DPS nađe "nezadovoljnog" 41 poslanika
    c) DPS da manjinsku podršku Demokratama na prijedlog BS-a

    6. Novi izbori
    a) DPS dobija
    b) Opozicija dobije

    7. Pogledaj tačku 1

    8. DPS ponovo vrši vlast.

    Kakva vrteška predragi građani.

    Sent from my Telefunken
    DPS nikad vise ne moze bit vlast. Izgleda da su nas toliko omrcili da se buducnost bez njih ne moze zamislit. E pa moze.

  19. The Following User Says Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  20. #2517
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,554
    Thanks Thanks Given 
    3,532
    Thanks Thanks Received 
    8,569
    Thanked in
    4,626 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Borba i Aktuelno na istom fonu....

    Ludilo

    https://www.aktuelno.me/crna-gora/kr...-sastav-vlade/

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    samo treba pogledati odnos CdMa prema Mandiću i ekipi do izbora i nakon. sve jasno. CdM i Borba/in4s bff portali postadoše. dje mi živimo


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  21. #2518
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,420
    Thanks Thanks Given 
    2,985
    Thanks Thanks Received 
    1,435
    Thanked in
    772 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Konacno DFC da izbaci neku normalnu analizu a ne svoje uobicajeno "Rusi, Rusi, svuda Rusi!"...

    https://www.cdm.me/politika/tri-bot-...a-krivokapica/
    Није њихова анализа, бунт прво па онда вијести јуче су о овоме извијестили.

    Не може дфц да све покрије, они пазе русе а ово остало нека фб страница и медиј.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  22. #2519
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Borba i Aktuelno na istom fonu....

    Ludilo

    https://www.aktuelno.me/crna-gora/kr...-sastav-vlade/

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Šta je ovo, moj brate?
    Je li moguće da ovo postoji? Čiji je ovo portal, zna li se?

  23. #2520
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,562
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Rukoljub veli...a bolje rukoljub no dupelizac,kakvi jadnici...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  24. #2521
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Aktuelno.me je becirovicev portal koji je nastao kad je usao u sukob sa katnicem.
    Mialim da je dosta

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  25. The Following 2 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  26. #2522
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Није њихова анализа, бунт прво па онда вијести јуче су о овоме извијестили.

    Не може дфц да све покрије, они пазе русе а ово остало нека фб страница и медиј.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Jes, nego je DFC dodao malo tehnicke analize, pravi sok da oni nesto urade.

  27. #2523
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Čuh prejaku foru, ne znam jel istina ali nije daleko od istine svakako po referencama....

    Milan nemam vozačku Knežević bi da vodi Ministarstvo saobraćaja

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  28. #2524
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,554
    Thanks Thanks Given 
    3,532
    Thanks Thanks Received 
    8,569
    Thanked in
    4,626 Posts

    Default

    https://fosmedia.me/mobile/infos/pol...m-u-parlamentu


    Prava Crna Gora i ja lično izražavamo puno povjerenje i podršku mandataru u nimalo lakom poslu strukturiranja izvršne vlasti, poručio je lider Prave Crne Gore Marko Milačić, navodeći da ga ne zanimaju fotelje i da će ostati u parlamentu.

    ispade Milačić najnormalniji


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  29. The Following 2 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  30. #2525
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,127
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Dobro, ko ce mandataru da predlozi nestranacke eksperte? Jesu li bas svi strucnjaci u ovoj zemlji stranacki obojeni? Nisu, brate.. Daj, moze li neka struktura, Zdravkov tim, neka nvo.. da uperi svijetlo u tom pravcu malo, da se obasjaju i ljudi koji su "majstori svog zanata", a nisu ni URA, ni DF, ni Demokrate...


Page 101 of 214 FirstFirst ... 5191979899100101102103104105111151201 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. sajtu Vlade Republike Crne Gore
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 28-01-07, 03:15
  3. Replies: 3
    Last Post: 20-06-05, 05:55
  4. Pretnje Ostroskom likvidacijom u ime Vlade Crne Gore
    By harambasa in forum Politika generalno
    Replies: 7
    Last Post: 16-03-05, 13:17
  5. Radom Milove vlade nezadovoljno skoro 70% gradjana Crne Gore
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 27-02-04, 13:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •