Page 4 of 214 FirstFirst 123456781454104 ... LastLast
Results 76 to 100 of 5331

Thread: Novi sastav Vlade Crne Gore-diskusija

  1. #76
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,970
    Thanks Thanks Given 
    3,227
    Thanks Thanks Received 
    5,658
    Thanked in
    2,292 Posts

    Default

    Ne znam cemu ovoliko pesimizma i predvidjanja da ova vlada nece izdrzat ni godinu, a kamoli dvije. Sto nam je alternativa? Povratak DPS? Za njih smo sigurni da ce izdrzat jos 30 godina? To nam treba?

    Ja bas mislim da ce ova Vlada izdrzat 4 godine. I bice ustupaka. Ja cu sigurno dosta kritikovat i ovu Vladu, i sigurno mi se nece svidjat dosta toga, ali ovo je tranziciona Vlada. Moraju se praviti ustupci i kompromisi. Necemo bit idealisti bez osnova.

    Drzava je ostavljena njima u rusevinama. Mislim da je poslije 2.svjetskog rata bilo vise optimizma medju ljude, sloge i postovanja, nego sto je sad.

    Zato moramo shvatit u kakvom se kanalu nalazimo i podrzat ljude 4 godine.

    -javni dug do 2024te da bude na 80-90%
    -reforma izbornog zakona i ciscenje birackog spiska-
    -demontaza sudstva, tuzilastva i policije iz kandzi hobotnice
    -zakon o porijeklu imovine i procesuiranje Mozure kao ooogromne afere, koja ce pokrenuti i ostale afere
    -pocetak reforme i optimizacije javne administracije

    Oce li oni ovo da rade sa ekspertskom vladom ili kako god mene ne zanima. Zanimaju me rezultati. I to je jedino sto treba da nas zanima, a ne dnevnopoliticke gluposti.



    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  2. The Following 3 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  3. #77
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,232
    Thanks Thanks Given 
    785
    Thanks Thanks Received 
    1,518
    Thanked in
    756 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Kad su sa preletačevićem preuzeli Budvu ko je pravio frku? DF 90% i demokrate 10%. Ako bi DF lepetnuo URU koja ima 5% ko bi pravio frku na ulicu? 20-ak metuzalema sa foruma ako nas kardiolog pušti?
    Ti bas imas problem da skapiras sustinu? U Budvi URA nije zamijenjena Bosnjacima i Albancima. Ne bi nikad na takvu trgovinu pristali iz DF-a i Demokrata, da im od BS i sl zavisi vlast. I mozda najbitnija stvar u cijeloj prici na drzavnom nivou.. Bosnjaci i Albanci nema sanse da bi mogli da se late posla i obaveza preuzetih od medjunarodne zajednice, da oni uslovljavaju DF ko im moze u Vladu, a ko ne i dje.. To nema sanse ni u najludjim snovima da bi islo. To svi znaju, osim evo ti.
    Last edited by ovizionizi; 24-09-20 at 11:10.


  4. #78
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,427
    Thanks Thanks Given 
    2,995
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Ако лепетну уру и нађу неког другог то је легитимно зашто би се протестовало?

    Није ми јасан резон?
    ДПС је преузео будву нелегално. Полицајци (пјп) тукли и малтертирали људе.
    Будвани протестовали, чак и ура.
    Дошли избори, разбили.

    Ако ДПС купи неког одборника из нове већине, будва ће се поновити.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  5. #79
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Ups Mojsije... precizirajte Vlada ili Skupstinska Vecina?
    Vlada je nesto sasvim drugo...

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 24-09-20 at 11:13.

  6. #80
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,427
    Thanks Thanks Given 
    2,995
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Ti bas imas problem da skapiras sustinu? U Budvi URA nije zamijenjena Bosnjacima i Albancima. Ne bi nikad na takvu trgovinu pristali iz DF-a i DDemokrata, da im od BS i al zavisi vlast. I mozda najbitnija stvar u cijeloj prici na drzavnom nivou.. Bosnjaci i Albanci nema sanse da bi mogli da se late posla i obaveza preuzetih od medjunarodne zajednice, da oni uslovljavaju DF ko im moze u Vladu, a ko ne i dje.. No nema sanse ni u najludjim snovima da bi islo. To svi znaju, osim evo ti.
    Капира он, него навлачи причу на сценарио који њему одговара.
    Да ура треба да се боји коалиционих партнера.

    Родион фали овдје да га подржи, можда још неко.
    Чудно ми је овако мало пропаганде.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  7. #81
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Капира он, него навлачи причу на сценарио који њему одговара.
    Да ура треба да се боји коалиционих партнера.

    Родион фали овдје да га подржи, можда још неко.
    Чудно ми је овако мало пропаганде.
    Drugačije mišljenje uvijek je propaganda. Ljudi sa takvim stavom poznati su kao oni koji daleko doguraju na svim meridijanima. rekoh ja jednom "pamet je jedina stvar na svijetu čijom su diobom svi zadovoljni". Dobro je da je tako.

  8. #82
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Situacija u svijetu je u fazi transparentnosti, sve marionetski formirane vlasti su na izvolte.. Pojedinci se prikazuju u tapetu.. Do marta 21. ce biti svi kao na nudistickoj pred svojim gradjanima.
    CG Skupstinska vecina ne smije sebi dozvoliti ista slicno, a kamoli aboliciju odgovornosti za koju se spremaju ukoliko neupucene ljude postave na celo Vlade da bi izgubili jos 20tak godina na komitete, inspekcije, i slicne budalastine.
    To je znak ili da su glupi (zao mi je ali), pohlepni za polozajima(pa su zaslijepljeni), ili da su marionete prethodne vecine.

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 24-09-20 at 11:21.

  9. #83
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,427
    Thanks Thanks Given 
    2,995
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Drugačije mišljenje uvijek je propaganda. Ljudi sa takvim stavom poznati su kao oni koji daleko doguraju na svim meridijanima. rekoh ja jednom "pamet je jedina stvar na svijetu čijom su diobom svi zadovoljni". Dobro je da je tako.
    Наравно да није, али је порпаганда када се једна идеја јавља па је други само понављају, а нема упоришта у стварности.
    Ево и џони браво неистомишљеник, каже да то што потенцираш није реално.
    А ја кажем да има скривену агенду, колебање у ури.
    Не бих рекао ни да је пропаганда да са овом причом није кренуо љубо филиповић, стари аналитичар и бивши политичар, који се не гаси од избора.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  10. #84
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Uvijek preporucujem da se dobro izanalizira Ustav CG..

    Nesto sa cim bi trebalo da se kroz obrazovanje upoznaje svaki ucenik osnovne skole, a da u cjelini sa svim amandmanima savlada svaki srednjoskolac da bi bio spreman za sopstvenu odgovornost kao nosilac suverenosti sa svojim punoljetstvom. U Cg je to tabula rasa...
    A Etika kao nauka od predskolskog do kraja skolovanja.
    To su elementarne stvari za civilizovan odnos, postovanje i razumjevanje.

    Mjera...

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 24-09-20 at 11:45.

  11. #85
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Ti bas imas problem da skapiras sustinu? U Budvi URA nije zamijenjena Bosnjacima i Albancima. Ne bi nikad na takvu trgovinu pristali iz DF-a i Demokrata, da im od BS i sl zavisi vlast. I mozda najbitnija stvar u cijeloj prici na drzavnom nivou.. Bosnjaci i Albanci nema sanse da bi mogli da se late posla i obaveza preuzetih od medjunarodne zajednice, da oni uslovljavaju DF ko im moze u Vladu, a ko ne i dje.. To nema sanse ni u najludjim snovima da bi islo. To svi znaju, osim evo ti.
    Pretpostavljam da pod "međunarodnom zajednicom" podrazumijevaš zapadne zemlje, prije svega NATO čiji smo član, a za koga Makron kaže da je "na aparatima".
    Cijenim da je Đukanović u nekim slučajevima išao "uz dlaku" Zapadu, naročito kada je riječ o EU, o kojoj se nije previše sjekirao. Takođe, sjećam se i Đinđića kada su svi Koštunicini poslanici dali ostavke, a on ih ladno zamijenio svojima i deblokirao skupštinu. Nedugo potom bio je strijeljan. Znači, ko zna šta nosi budućnost. Možda DF u jednom trenutku bude zabolio "zabranjene vulgarnosti zbog infrakcija" za zapad koji eufemistički zove međunarodna zajednica.

    Vraćem se, zbog toga, ljeprše imati svoju polisu osiguranja i imati ucjenjivački kapacitet, tako što će BS biti na hlađenju i bustovati "svoje Bošnjake", nego to isto nemati. A ne košta te ništa politički. Mene posao naučio da se osiguravam ako mogu. Još ako je besplatno, ljepota.

    Doduše, ako bude baš turbulentno u nekoj prilici, nemojte se iznenaditi ako se odjednom odvoji jedna grupa poslanika od DPS i formira svoj klub i krene da trguje.

    Svašta je moguće. Ne zaboravite apatiju 2018 nakon predsjedničkih i lokalnih i onda ovo danas. Za dvije godine. Tako da su svi scenariji otovoreni.
    Last edited by Gagarin; 24-09-20 at 11:47.

  12. #86
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Da... ovdje ima obrazovanih ljudi koji znaju sta pisu, mnogih koji samo citaju ali se ne ukljucuju u diskusije jer kapiraju da vecina punoljetnih ucesnika na forumu nikad nije ni procitala Ustav Cg.. Drustveni sistem Drzave - zero... Ali, moraju se prikljuciti jer ako im od ucesnika (kreatora iskrivljene realnosti) tj. ponavljaca zavisi buducnost zajednice.. Nek se pakuju i na duzi "odmor" van Cg...

    p.s. moje ukljucivanje je eticki doprinos, a ko ne zeli da se prikljuci, razumije ozbiljnost vremena iako samo prati pisanije na jednom od poslednjih terena.. sebicnost ih nece odvesti daleko..
    Preporucujem koristenje cirilicnog pisma na netu zbog poslednjeg algoritma..

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 24-09-20 at 11:54.

  13. #87
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Наравно да није, али је порпаганда када се једна идеја јавља па је други само понављају, а нема упоришта у стварности.
    Ево и џони браво неистомишљеник, каже да то што потенцираш није реално.
    А ја кажем да има скривену агенду, колебање у ури.
    Не бих рекао ни да је пропаганда да са овом причом није кренуо љубо филиповић, стари аналитичар и бивши политичар, који се не гаси од избора.
    Pokušao sam ti iznad objasnit da ne mislim na sadašnji trenutak, ali da su 4 godine izuzetno duge i ko zna što nose. Posle predsjedničkih i lokalnih 2018 jel se nadao ko ovome 2020?

    Samo kažem, lijepo je uzet besplatnu polisu osiguranja kada ti može biti. I svakako ni ona ti ne garantuje da DF neće biti gadljiv da uzme preletačieviće iz DPS ako mu zatrebaju. Nemoj da si smiješan sa propagandom. Baš me plaća DPS da klapim na forum. ILi to radim zato što su perspektivna partija, naročito nakon izbora.

    Ajmo da iskuliramo priču svako je bot ako nam se ne sviđa njegov stav.
    Last edited by Gagarin; 24-09-20 at 11:52.

  14. #88
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,427
    Thanks Thanks Given 
    2,995
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Pokušao sam ti iznad objasnit da ne mislim na sadašnji trenutak, ali da su 4 godine izuzetno duge i ko zna što nose. Posle predsjedničkih i lokalnih 2018 jel se nadao ko ovome 2020?

    Samo kažem, lijepo je uzet besplatnu polisu osiguranja kada ti može biti. I svakako ni ona ti ne garantuje da DF neće biti gadljiv da uzme preletačieviće iz DPS ako mu zatrebaju. Nemoj da si smiješan sa propagandom. Baš me plaća DPS da klapim na forum. ILi to radim zato što su perspektivna partija, naročito nakon izbora.

    Ajmo da iskuliramo priču svako je bot ako nam se ne sviđa njegov stav.
    За 4 године може бит свашта и о томе је беспредметно говорити, посебно када сама власт зна да неће дуго трајати.
    За 4 године, ако одраде изборни закон, може дпс са дф-ом да направи власт што се мене тиче.
    Битно је ово сад.
    Бошњачка странка нека тражи да уђе у владу па ћемо причат о томе је ли ура угрожена или не (а није).
    До тад шбб кбб на љубов начин сматрам пропагандом.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  15. #89
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Što se tiče mogućnosti da BS uđe u vladu, sve i da se to desi dobiće minimalno funkcija i to sigurno najnebitnije moguće. Drastična je razlika u odnosu na položaj iz dps vlade đe su i oni i sd imali po 15-20% funkcija i đe su bili neophodni da se formira vlast. Dakle, sve i da uđu u vladu sigurno im neće ministarstva ili preduzeća sa većinskim državnim vlasništvom biti data da oni raspolažu njima do pozicije čistačice. Usput, da ponovim za sve ove koji i dalje misle da je realna df priča o 66% funkcija koje ih "sljeduju" na osnovu 66% osvojenih mandata u novoj većini. Bs i sd su imali po 3% glasova a zajedno su dobili 10 puta više funkcija.

    EDIT: Ako se df baš zainati da istisne uru, morao bi duplo više funkcija da ponudi bs nego što će ih uzeti ura. O tome da bi ih bs ispalio prvom prilikom da ne govorimo. Da se desi da se ura istisne srećno sa skidanjem dps-a na prvim narednim izborima jer bi svi članovi sadašnje većine dobili drastično manje glasova, liše možda demokrata ako nastave sa neprimjetnim djelovanjem. A i izlaznost bi bila drastično manja.
    Last edited by ćepanica; 24-09-20 at 12:00.

  16. #90
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Čekaj, hoćeš da kažeš da DPS nikad nije imao više od 60-65% vlasti? Razbijamo neke mitove, to je dobro.
    In vino veritas

  17. #91
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Imao je 80% kad je sdp bio koalicioni partner. Tada su dpsovci luđeli zbog toga, a ja sam se uvijek pitao kako su se tek osjećali kad su i bs i sd uzeli po onoliko koliko je nekad sdp zajednički uzimao.

    Imao je i 100% kad je osvajao apsolutnu većinu

  18. #92
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Ako je meni upuceno,da ti onda odgovorim
    Nisu to samo hvalospjevi bez uporishta,Pipun jeste potencijal kakav je nekada imao Kilibarda uz sebe,mislim na Šoća a donekle i Drecuna,shto navodi na to da je Pipun izuzetno inteligentan,ali dosta puta iskochi iz normalnog kolosjeka kad izgleda gadje na tu ciljnu grupu koja voli da slusha budalashtine i onda lupeta i dovodi te do tog zakljuchka da nje za dvije noge...a jeste itekako,e sad shta je sa ova 2 marginalca Guzichkom i Mandalom radio u proshlosti i vjerovatno mora da isposhtuje te neke bivshe saradnike i pomagache,to ne bih sad otvarao...vidjecemo uostalom brzo kako ce se svi ponashati ovih dana.

    P.S.Mislim da najbolje Gandush a i kimmi kontaju ovdje moje mishljenje o njemu i taj osjecaj da mi je chesto simpatichan a i chesto blesav da ga ugasim.
    Kilibarda, Šoć i Drecun imaju svoju struku u malom prstu. To što je neko od njih udbaš, neko korumpiran do srži i slično to je druga stvar. Knežević je u okviru svoje struke niko i ništa. Ne može se on porediti sa navedenom trojicom. Slabo ko je od istaknutih političara glup, ali su im ljudski kvaliteti nepostojeći.

    EDIT: Skoro sam siguran da smo istu diskusiju vodili prije neki mjesec.
    Last edited by ćepanica; 24-09-20 at 12:08.

  19. The Following User Says Thank You to ćepanica For This Useful Post:


  20. #93
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,751
    Thanks Thanks Given 
    2,119
    Thanks Thanks Received 
    4,656
    Thanked in
    2,482 Posts

    Default

    A nemo' zaebavat, Dusko, Milo, Migou PSG, Govedja Glava, Boskovic, moga bih ovako do ujutru, sve strucnjak do strucnjaka.
    Ovo moze u crni humor prelagano.
    Forever young, i want to be forever young

  21. #94
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Kakva je ovdje diskriminacija ravno za najgori politicko ideoloski sistem i to do drskosti popularisanja iste izvitoperenosti.
    Svakodnevno vrijedjate jedan narod i njihove predstavnike, popularisete pritiske na iste koristeci "pravne oblande" da ste za neko "civilizovano" drustvo...
    Iha kako ce ovo da se ceslja do zastidja..
    Mada, i privatno znam neke koji usta nisu zaklapali protiv tog istog naroda, pa sad pricaju da im je jedan roditelj od istih, pa djeca sa istim drzavljanstvom, pa...
    Fuj.
    Ne zna se za CG dostojanstvo.
    Biti Crnogorac znaci postovati sve.

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 24-09-20 at 12:12.

  22. The Following User Says Thank You to Maja For This Useful Post:


  23. #95
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,044
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ćepanica View Post
    Kilibarda, Šoć i Drecun imaju svoju struku u malom prstu. To što je neko od njih udbaš, neko korumpiran do srži i slično to je druga stvar. Knežević je u okviru svoje struke niko i ništa. Ne može se on porediti sa navedenom trojicom. Slabo ko je od istaknutih političara glup, ali su im ljudski kvaliteti nepostojeći.

    EDIT: Skoro sam siguran da smo istu diskusiju vodili prije neki mjesec.
    Nije bilo rijechi o struci,a nije ni Pipun bez struke kolko znam,mada mi je struka nebitna u poslu kojim se trenutno bavi,u Parlamentu itekako je dobro znao da obavlja to shto je trebalo,a i van njega,e sad shto je dosta puta ukakio uradjeno,to je kao shto rekoh druga pricha...ko zna zashto,ko zna kome se dugovi vracaju ili poslovi zavrshavaju,ili jednostavno se sjeti od koga dobija glasove pa namjerno zabudali,...ali ajde vidjecemo,brzo ce sve doci na chistac.
    ...

  24. #96
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Niko nije rekao da je glup, samo da nije ni blizu nivoa trojice navedenih. Čak i nevezano za struku nego samo za poslanički nastup. Što se tiče kadra dps-a, nisam ga poredio sa njima nego sa trojicom navedenih. Valjda nije mjerilo sposobnosti biti bolji od istaknutog dps kadra?

  25. #97
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    ура треба да препусти дф-у муп.
    Војска, анб, министарство вањских и војнобавјештајна агенцијада иду демократама и ури.

    Не смије се играти да дф све изгуби, тојест ура оствари све своје циљеве.
    I ja sam istog mišljenja. Ako već neđe treba da se pravi kompromis, onda bi to mogao da bude MUP. To Ministarstvo je važno, a ima vrlo malo dodirnih tačaka sa poslovima spoljne bezbjednosti i pristupa obavještajnim podacima (ako uopšte). Uostalom, imali smo predstavnika te koalicije u Vladi izbornog povjerenja 2016. godine, ne?
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  26. The Following 2 Users Say Thank You to Viscount For This Useful Post:


  27. #98
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,044
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ćepanica View Post
    Niko nije rekao da je glup, samo da nije ni blizu nivoa trojice navedenih. Čak i nevezano za struku nego samo za poslanički nastup. Što se tiče kadra dps-a, nisam ga poredio sa njima nego sa trojicom navedenih. Valjda nije mjerilo sposobnosti biti bolji od istaknutog dps kadra?
    Nije,oni su po shablonu svi,makar meni,a ja sam ga eto uporedio i dalje sam pri tome da nije nimalo daleko od njih,samo kad hoce,ochigledno nisi slushao,gledao,njegove ozbiljne intervjue skoro,ja jesam.
    ...

  28. #99
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,751
    Thanks Thanks Given 
    2,119
    Thanks Thanks Received 
    4,656
    Thanked in
    2,482 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ćepanica View Post
    Niko nije rekao da je glup, samo da nije ni blizu nivoa trojice navedenih. Čak i nevezano za struku nego samo za poslanički nastup. Što se tiče kadra dps-a, nisam ga poredio sa njima nego sa trojicom navedenih. Valjda nije mjerilo sposobnosti biti bolji od istaknutog dps kadra?
    Moja greska, ne vidjeh ovo od 'istaknutih', pa misljah da mislis generalno na sve nase politicare.
    Naravno da nije to mjerilo sposobnosti, ali u kakvoj smo kaljuzi bili i jos uvjek smo i to je korak naprijed, i to veliki.
    Forever young, i want to be forever young

  29. #100
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    vi stvarno mislite da ce se dati spoljna politika, vojska , policija itd licima koja su osudjena za drzavni udar, pranje novca itd...
    ljudima za koje se zna da su Ruski spijuni.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  30. The Following User Says Thank You to lepetanac For This Useful Post:


Page 4 of 214 FirstFirst 123456781454104 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. sajtu Vlade Republike Crne Gore
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 28-01-07, 03:15
  3. Replies: 3
    Last Post: 20-06-05, 05:55
  4. Pretnje Ostroskom likvidacijom u ime Vlade Crne Gore
    By harambasa in forum Politika generalno
    Replies: 7
    Last Post: 16-03-05, 13:17
  5. Radom Milove vlade nezadovoljno skoro 70% gradjana Crne Gore
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 27-02-04, 13:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •