Page 187 of 214 FirstFirst ... 87137177183184185186187188189190191197 ... LastLast
Results 4,651 to 4,675 of 5331

Thread: Novi sastav Vlade Crne Gore-diskusija

  1. #4651
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,330
    Thanks Thanks Given 
    14,740
    Thanks Thanks Received 
    4,091
    Thanked in
    2,072 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Pogrešan zaključak. Niđe to nijesam naveo.

    Kažem da mađarska vlada povodom gore pomenutog mirovnog sporazuma u narodu (kod kuće i vani) ima saveznika da radi na negaciji istog i širi ideju objedinjavanja itd. pa isto ne čini niti joj pada na pamet već uoravo suprotno, njeguje i pazi dobrosusjedske odnose, dok na drugoj strani pored unutrašnje podrške Srbija i Božović nemaju ni natpolovičnu da ne kažem ni petinu podrške za izgovorene riječi u Crnoj Gori ali se ipak usuđuju da se mijesaju i bez pardona vrijeđaju kako oni vole reći, bratski narod.

    Evropski nema što.

    Sent from my Telefunken
    Moguće moj pogrešan zaključak. Ali ajmo onda ovako. Prvo kažeš da Mađarska ima podršku 90 posto svog naroda. A sad se gađaš sa podacima koliku podršku toga imaju ne u Srbiji već u Crnoj Gori. Plus sam siguran da nagađanja o petini podrške nema veze sa realnošću. Druga je stvar što samom Božoviću ta izjava nije trebala ništa. Ali persona non grata za to. Nisi realan.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  2. #4652
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    228
    Thanks Thanks Given 
    124
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    55 Posts

    Default

    https://m.cdm.me/drustvo/iz-nvo-mont...-vesni-bratic/

    Kako volim kad vidim kako pjene, kako prosipaju safru, kao energetski vampir se punim radošću dok ih gledam kako prskavaju kao kokice

  3. #4653
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Znači 90 posto naroda u Crnoj Gori ima isto mišljenje o podgoričkoj skupštini?

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Prilično je jednostavno poređenje i ne znam kako si ga pogrešno shvatio. Rekao je da kad bi neki mađarski ambasador u Austriji izjavio da je sporazum koji je po njih nepovoljan sramotan imao podršku 90% mađarskog naroda, isto kao što je Brnabićka rekla da png ambasador ima podršku ne ni 90 nego 100% naroda u Srbiji. Poređenje nije bilo nedvosmisleno.

    A poenta svega toga jeste da je potpuno nebitno koliku podršku neki ambasador ima u zemlji čiji je ambasador ako time djeluje direktno protiv interesa države u kojoj službuje. U prevodu, to što Srbija podržava stavove ambasadora ni na koji način ne obavezuje državu Crnu Goru.
    Last edited by ćepanica; 30-11-20 at 15:55.

  4. The Following User Says Thank You to ćepanica For This Useful Post:


  5. #4654
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,999
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    225
    Thanked in
    150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Ništa od toga. Mislim da su poređenja jasna bez obzira na dozu kompleksnosti.

    Evo da zaokružimo primjerom koji sam dao juče.

    Slovačka vs Mađarska 2009

    "Hungarian president László Sólyom was not allowed[1] to step on Slovak soil on August 21, 2009, as he was about to attend the unveiling of a statue of St. Stephen, the first king of Hungary (1000–1038), in Komárno, Slovakia (Hungarian: Révkomárom), a town near the Hungarian border, where ethnic Hungarians form the majority of the population.
    he only official reason given for the denial was that the Hungarian president's visit might have constituted a security risk.

    Slovak prime minister Robert Fico had claimed that police would be unable to prevent Slovak extremist groups from disturbing the ceremony.

    In the two days preceding the visit, Slovakia had raised four other objections to the planned trip:

    The ceremony might suggest a claim of Hungarian sovereignty over Slovak soil.

    The date of the visit fell one day after the Hungarian national holiday commemorating St. Stephen and coincided with the Warsaw Pact invasion of Czechoslovakia.

    Declaring the Hungarian head of state an unwelcome person (essentially persona non grata, although this term was not used) created additional diplomatic conflict in already tense Hungary–Slovakia relations.

    Legality confirmed
    On 6 March 2012 Advocate General at the European Court of Justice Yves Bot gave an opinion on the legality of the ban. He concluded that the visit was not a private but an official one and as such was not covered by the free movement provisions of the EU law. Diplomatic relations are governed exclusively by the member states and follow the international law under which visits by the heads of states depend on the consent of the host state.[26] The court, dismissing the action brought by Hungary, followed the general line of reasoning of the Advocate General.

    Izvor : Wikipedia

    Nakon 2012 Mađarska je u silent modu glede ovih diplomatskih akrobacija prema Slovačkoj. Prema drugima nikad nije imala slične istupe da ja znam.

    Božović + Vučić = László Sólyom

    Crna Gora = Slovačka

    Zna li Verhelji za ovaj slučaj? Naravno da zna. Može li da izmjeri težinu Božovićevih riječi? Ne znam da li želi.

    Uloga ambasadora je da unapređuje odnose. Ovo sto on radi je fail diplomatske misije. Ovako ili onako on treba da putuje kući.

    Evo da vidimo hoće li se povući ili ne pa ćemo da sudimo.

    Poveži nekako sve što sam napisao.

    Sent from my Telefunken
    Ali nidje veze.
    U tom slučaju je zabranjen dolazak madjarskog predsednika u Slovačku iz bezbednosnih razloga, jer bi navodno njegov dolazak i razlozi zbog kojih dolazi podigli nacionalne tenzije.
    To ima nekog rezona.
    Pa i Vučiću je zimus iz sličnih razloga poručeno da ne dolazi u CG...i to od Amfilohija.

    A ovde je proteran ambasador jer je lepo pričao o Mojkovačkoj bitki i Podgoričkoj skupštini, dva značajna istorijska fakta u crnogorskoj istoriji.
    Nije da je lepo pričao o Aušvicu, , logorima, pasjim grobljima, Golom otoku,okupaciji...

    Isto je to kao i ono polaganje venca u Budvi.
    Božović je samo zbog namere iznapušavan, iako su vlasti nekih prethodnih godina i same polagale vence na isto mesto sa drugim ambasadorima iz Srbije.

    Izgleda da Božoviću ne mogu oprostiti poreklo ili šta već. Da je tudji, bio bi poželjniji.
    Last edited by Dača; 30-11-20 at 16:16.

  6. The Following User Says Thank You to Dača For This Useful Post:


  7. #4655
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Bozovic je ********

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  8. The Following User Says Thank You to kauboj24 For This Useful Post:


  9. #4656
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,567
    Thanks Thanks Given 
    3,536
    Thanks Thanks Received 
    8,572
    Thanked in
    4,628 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dača View Post
    Izgleda da Božoviću ne mogu oprostiti poreklo ili šta već. Da je tudji, bio bi poželjniji.
    tip se miješao u unutrašnje stvari nezavisne države od kad je imenovan na mjesto ambasadora. poslednja izjava je zlonamjerna, namjerno izrečena. nikome nije smetalo paljenje zastave Crne Gore u januaru. niko iz Srbije nije reagovao na pljuvanje Crne Gore i Crnogoraca koje su plasirane sa naslovnih strana novina u Srbiji. no i ti kao mnogi iz Beograda uključujući Božovića imate problem da je Crna Gora nezavisna država. svi biste vi htjeli da je ovo 27 izborna jedinica. nažalost to se više neće desiti


    Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  10. The Following 4 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  11. #4657
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,330
    Thanks Thanks Given 
    14,740
    Thanks Thanks Received 
    4,091
    Thanked in
    2,072 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ćepanica View Post
    Prilično je jednostavno poređenje i ne znam kako si ga pogrešno shvatio. Rekao je da kad bi neki mađarski ambasador u Austriji izjavio da je sporazum koji je po njih nepovoljan sramotan imao podršku 90% mađarskog naroda, isto kao što je Brnabićka rekla da png ambasador ima podršku ne ni 90 nego 100% naroda u Srbiji. Poređenje nije bilo nedvosmisleno.

    A poenta svega toga jeste da je potpuno nebitno koliku podršku neki ambasador ima u zemlji čiji je ambasador ako time djeluje direktno protiv interesa države u kojoj službuje. U prevodu, to što Srbija podržava stavove ambasadora ni na koji način ne obavezuje državu Crnu Goru.
    Ne znam što upadaš sa tim kako sam pogrešno shvatio.
    Djeluje direktno protiv interesa države? Evo ni ovo mi nije jasno. Objasni mi molim te. Samo nek ti Ipak na umu bude činjenica koliko naroda u CG ima isto mišljenje kao Božović. Koji je inače Srbin iz Crne Gore mensčini.

    Tako je outline, odbrani bre državu.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  12. #4658
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,453
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,153
    Thanked in
    1,777 Posts

    Default

    I koliko to naroda u Crnoj Gori želi ono što i Božović, što se mene tiče ako ih je većina neka im je sa srećom, a zakleo bih se da ih nema više samo su bučniji.

  13. The Following User Says Thank You to remark For This Useful Post:


  14. #4659
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,567
    Thanks Thanks Given 
    3,536
    Thanks Thanks Received 
    8,572
    Thanked in
    4,628 Posts

    Default

    nema potrebe da je branim, Crnu Goru ponijet niko neće nidje samo kolega neće ili ne želi da skapira. samo neka zamisli da je naš ambasador u BGu radio stvari koje je Božović odje. Milošević se nije miješao u izbore u Srbiji na način što je podržavao jednu stranu. nije davao izjave koje predstavljaju direktno miješanje u unutrašnje stvari države. idemo dalje, naša zastava u BGu je paljena, Crna Gora i svi njeni gradjani vrijedjani iz Srbije. to se odje nije dešavalo

    na kraju krajeva, dobar dio političke i druge elite u Srbiji nikad nije prebolio 21. maj 2006 godine. medjutim to im ne smeta da se i dalje redovno istresaju na nju


    Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  15. The Following 4 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  16. #4660
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,735
    Thanks Thanks Given 
    1,480
    Thanks Thanks Received 
    4,400
    Thanked in
    1,697 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dača View Post
    Ali nidje veze.
    U tom slučaju je zabranjen dolazak madjarskog predsednika u Slovačku iz bezbednosnih razloga, jer bi navodno njegov dolazak i razlozi zbog kojih dolazi podigli nacionalne tenzije.
    To ima nekog rezona.
    Pa i Vučiću je zimus iz sličnih razloga poručeno da ne dolazi u CG...i to od Amfilohija.

    A ovde je proteran ambasador jer je lepo pričao o Mojkovačkoj bitki i Podgoričkoj skupštini, dva značajna istorijska fakta u crnogorskoj istoriji.
    Nije da je lepo pričao o Aušvicu, , logorima, pasjim grobljima, Golom otoku,okupaciji...

    Isto je to kao i ono polaganje venca u Budvi.
    Božović je samo zbog namere iznapušavan, iako su vlasti nekih prethodnih godina i same polagale vence na isto mesto sa drugim ambasadorima iz Srbije.

    Izgleda da Božoviću ne mogu oprostiti poreklo ili šta već. Da je tudji, bio bi poželjniji.
    Tako je. Protjeran je jer je lijepo pričao o Podgoričkoj skupštini.

    Uoči ulaska srpske vojske u Crnu Goru, u organizaciji srpske vlade, formiran je "Privremeni Centralni izvršni odbor za ujedinjenje Srbije i Crne Gore" koji su činili Svetozar Tomić, Petar Kosović, Janko Spasojević i Milosav Raičević, pristalice Karađorđevića i saradnici srpske vlade.
    Ovaj četvoročlani odbor nakon ulaska srpske vojske u CG postavio načelnike okruga i srezova po Crnoj Gori, predsjednike varoških opština, starješine po kapetanijama...
    25. oktobra/ 7. novembra su na sjednici u Beranama raspisali "Pravila za viranje narodnih poslanika za Veliku narodnu skupštinu". Rok za izbor poslanika od proglasa je bio samo sedam dana.
    Odbor je upravljao izbornim procesom preko svojih povjerenika.
    Poslanici su na dosta mjesta birani na javnim zborovima organizovanim bez biračkih spiskova, bez identifikacije prisutnih, bez biračkih odbora. U dijelu kapetanija nisu ni održavani skupovi već su delegati samo imenovani.

    Prvo skupštinsko zasijedanje je organizovano 11/24. novembra. Na njemu je izabran predsjednik skupštine i podpredsjednici (Savo Cerović; Savo Fatić i Lazar Damjanović)
    Od 165 izabranih poslanika samo 5 su bili zelenaši (3%) i oni su bojkotovali skupštinu.
    Na drugom zasijedanju skupštine 13/26. novembra donijete su odluke o detronizaciji dinastije Petrović i bezuslovnom ujedinjenju Crne Gore sa Srbijom.
    "Odluka" je donesena aklamacijom unaprijed napisanog teksta, bez skupštinske rasprave. Odluku je potpisalo svih 160 prisutnih poslanika.

    Nije teško da uočiti da je ovo bila jedna antidemokratska farsa kojom je pogažen i Ustav i državni subjektivitet Crne Gore.
    A tome svjedoče i izvještaji stranih posmatrača.

    Božović zasluženo proglašen personom non grata.
    To što ga je poćeralo DPS ministarstvo ne znači da nije zaslužio ispraćaj. Srećan mu put.
    Last edited by ASC; 30-11-20 at 18:39.

  17. The Following 4 Users Say Thank You to ASC For This Useful Post:


  18. #4661
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Ne znam što upadaš sa tim kako sam pogrešno shvatio.
    Djeluje direktno protiv interesa države? Evo ni ovo mi nije jasno. Objasni mi molim te. Samo nek ti Ipak na umu bude činjenica koliko naroda u CG ima isto mišljenje kao Božović. Koji je inače Srbin iz Crne Gore mensčini.

    Tako je outline, odbrani bre državu.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Prije stranu-dvije sam objasnio šta znači raditi protiv interesa države u kontekstu ove situacije a ti lagano počinješ pitanjem na koje je odgovoreno. Nisi ni pročitao a već se buniš.

    Imam pravo da komentarišem svaki post uključujući i onaj koji nije upućen direktno meni. Činjenica da nisi bio u stanju da shvatiš vrlo jednostavno i nedvosmisleno poređenje ne govori o tvojoj intelektualnoj nesposobnosti da ga shvatiš nego samo o tvojoj ideološkoj obojenosti. I koliko to naroda u Crnoj Gori ima mišljenje kao Božović? Đe je to istraživanje? Neka svako srpsko uvo u Crnoj Gori ima isto mišljenje kao Božović to i dalje nije pola Crne Gore, kako tvrdi Brnabićka.
    Last edited by ćepanica; 30-11-20 at 18:17.

  19. #4662
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Najjači mi je Miša Vacić, budala desničar iz Srb, a koji je tvitnuo...



    Mada su mi svi desničari budalice

    Ne znam ko mi reče da su na neki od ovih patriotskih skupova čitali govore Krsta Zrnovog i Jova Kapičića jedan za drugim, a ovaj drugi naredio likvidaviju prvog.

    Što bi reko Kesić.... bUdalE

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  20. #4663
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,128
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

  21. #4664
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,567
    Thanks Thanks Given 
    3,536
    Thanks Thanks Received 
    8,572
    Thanked in
    4,628 Posts

    Default

    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  22. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  23. #4665
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,392
    Thanks Thanks Given 
    4,188
    Thanks Thanks Received 
    4,505
    Thanked in
    2,184 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    Ne bi im se uclanio sile nema.
    Ako moze ko copy/paste bio bih zahvalan.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  24. #4666
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,567
    Thanks Thanks Given 
    3,536
    Thanks Thanks Received 
    8,572
    Thanked in
    4,628 Posts

    Default

    https://m.cdm.me/politika/medojevic-...tao-crnogorac/


    “Nema nigdje onih trobojki što ih je mandatar cjelivao u kampanji. Odjednom je postao Crnogorac. Komita”, napisao je Medojević na Twitter-u.

    teško se radja splačina kao Medo. problem je izgleda što je čoek koji je rodjen u Crnoj Gori Crnogorac. profo samo naprijed, nadam se da ćeš očistit ovu državu od ovakvih


    Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  25. #4667
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,632
    Thanks Thanks Given 
    954
    Thanks Thanks Received 
    1,157
    Thanked in
    620 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    Vrijedilo je procitati. Aj nek je sa srecom...

  26. The Following User Says Thank You to Dzi For This Useful Post:


  27. #4668
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,336
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    544
    Thanked in
    365 Posts

    Default

    Kada čovjek posmatra ovaj narod i pročita ovaj ekspoze, može se reći da je divan spisak želja ispisao.
    Last edited by Markys; 30-11-20 at 20:25.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  28. The Following 2 Users Say Thank You to Markys For This Useful Post:


  29. #4669
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,128
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

  30. #4670
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markys View Post
    Kada čovjek posmatra ovaj narod i pročita ovaj ekspoze, može se reći da je divan spisak želja ispisao.
    Meni je upalo u oko zelja mandatara da Crna Gora bude kao Luksemburg. To pokazuje da mandatar nema veze s realnoscu.

    Luksemburg je u samom svjetskom vrhu po GDP-u. Crni Gori prijeti ekonomski kolaps. Kako mandatar misli da to postigne?

    Prije smo imali "Montenegro 'ka Monako". Sad ka' Luksemburg. Daj, uozbiljite se. Ne obmanjujte narod nerealnim ocekivanjima.

  31. The Following User Says Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  32. #4671
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Baš pakao da danas se raspravlja o PG skupštini i glupostima. Slučajno?

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Meni je upalo u oko zelja mandatara da Crna Gora bude kao Luksemburg. To pokazuje da mandatar nema veze s realnoscu.

    Luksemburg je u samom svjetskom vrhu po GDP-u. Crni Gori prijeti ekonomski kolaps. Kako mandatar misli da to postigne?

    Prije smo imali "Montenegro 'ka Monako". Sad ka' Luksemburg. Daj, uozbiljite se. Ne obmanjujte narod nerealnim ocekivanjima.
    Više je uređenje, mala država u Evropi, makar sam ja tako shvatio. Da se manemo balkanskih tigrova, a da nam Luksemburg bude model kako država treba da se razvija i kojim vrijednostima da se teži. Nije napisao da ćemo stići Luksemburg po ekonomskim pokazateljima.

    Ekonomija, Kovid, EU, institucije, pravna država...

    Spržena zemlja!

    Naveo je da će sudstvo morati da se pokaže u aferama Koverta i Snimak. Na tome uostalom insistira i EU evo godinama.

    Ali najjači komentar: "Nije ovo društvo naviklo da čita ovoliko"



    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 01-12-20 at 01:21.

  33. #4672
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    2 kimmi
    Tacno je da nije pomenuo ekonomiju
    Kako vidim Crnu Goru? Kada bih nas upoređivao sa drugim državama, volio bih da za četiri godine učinimo Crnu Goru sličnom Luksemburgu, sa naglaskom na želji da svi budemo solidarniji i humaniji, da živimo u državi koja služi čovjeku i u kojoj će čovjek služiti njoj.
    Nejasna mi je potreba za pozivanjem na Luksemburg. Napravi ti, brale, normalnu drzavu, ne mora liciti na Luksemburg.

    Da bi se promijenila drzava, na nacin na koji mandatar zamislja, prvo treba promijeniti narod. Dobar dio naroda u drzavi vidi "kravu muzaru" koju treba cerupati dje god se moze (čuš, da Crnogorac služi državi?). Zemlja u kojoj dominiraju pohlepa, bahatost, zluradost i sebičluk (na primjeru gospodina Brcvaka smo vidjeli kako se pojedinci, bliski mandataru, odnose prema humanistima). Kako uvesti pravnu drzavu kad ljudi ne vole da postuju propise? Vole da varaju i kraduckaju. Vaznije im je da se "snadju", nego da nesto zarade svojim znanjem i postenim radom. Vise se cijene mangupi i siledzije, nego ljudi koji nesto znaju. Vaznije je da poznajes nekog nego da znas. Zemlja u kojoj ovaj isti mandatar za ministricu zdravlja imenuje doktoricu koja je svoje odjeljenje u KCCG, kako neko duhovito napisa, pretvorila u "autobusku stanicu" u jeku pandemije. Zemlja zarobljena u proslosti dje se jos tuku cetnici i partizani. Duboko podijeljena po raznim pitanjima.

    Ako uspije da napravi drzavu u kojoj ce se cijeniti posten rad i znanje, dje nece biti potrebe za "vatanjem veza" da bi se nesto uradilo, pocev od zaposljavanja pa nadalje, u kojoj ce zakoni vaziti jednako za sve, zemlju bez korupcije i nepotizma, s tolerancijom za drugacije misljenje, dje ce svi biti tretirani isto, bez obzira na vjeru i naciju, dje ce karijera zavisiti od sopstvene sposobnosti, a partijska pripadnost ce biti licna stvar koja ne donosi nikakve privilegije...onda cemo biti "normalna zemlja". Drugo ne trazim.

    Vidim kod mandatara dobre namjere i iskrenost. Za pocetak dovoljno. Rezultati ce biti mjerilo njegove sposobnosti da ispuni ono sto obecava

  34. #4673
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    361
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    88
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    E jbg. Da imamo socijalističku vladu sa mudima pa da nacionalizuje sve. Ovako mrka kapa. Sa ovim dugom neća nam ni klan Keljmendi dat paket mjera pomoći no će reć mjere štednje.
    Zašto bako Crnogorci voze crne blindirane Audijeve? To je sine korota za Kosovo.

  35. #4674
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,128
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Svi ste zapeli sjutra, sjutra, sjutra.. glasanje je u PETAK!


  36. #4675
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,567
    Thanks Thanks Given 
    3,536
    Thanks Thanks Received 
    8,572
    Thanked in
    4,628 Posts

    Default

    gledanje skupštine danas be like plus kad skapiraš da Manda i ostali neće biti ministri




    Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  37. The Following 2 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


Page 187 of 214 FirstFirst ... 87137177183184185186187188189190191197 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 21 maj 2006 Nezavisnost Crne Gore - 8 septembar 2011 Okupacija Crne Gore
    By Montenegrino-CT in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 82
    Last Post: 09-09-11, 22:46
  2. sajtu Vlade Republike Crne Gore
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 28-01-07, 03:15
  3. Replies: 3
    Last Post: 20-06-05, 05:55
  4. Pretnje Ostroskom likvidacijom u ime Vlade Crne Gore
    By harambasa in forum Politika generalno
    Replies: 7
    Last Post: 16-03-05, 13:17
  5. Radom Milove vlade nezadovoljno skoro 70% gradjana Crne Gore
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 27-02-04, 13:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •