Results 1 to 15 of 15

Thread: Vaskularni hirurg u CG

  1. #1
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    711
    Thanks Thanks Given 
    756
    Thanks Thanks Received 
    399
    Thanked in
    131 Posts

    Default Vaskularni hirurg u CG

    Ima li neko preporuku, iskustva...? Hitno je :/

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,699
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    842
    Thanked in
    321 Posts

    Default

    Ne postoji,odustani u startu,ako je tome kome treba zivot mio.
    Pravac BG najblize...
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  3. The Following User Says Thank You to Sidewinder For This Useful Post:


  4. #3
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    711
    Thanks Thanks Given 
    756
    Thanks Thanks Received 
    399
    Thanked in
    131 Posts

    Default

    Pa vec je jedan nesto sjebao, sad ne znam sto da se radi :/ Relativno sitna a vazna intervencija je u pitanju (za dijalizu).

  5. #4
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Čini mi se da su za Sorata na CT ljudi pričali fine stvari. Odnos prema pacijentu, detaljno pregledao i slično. Ne znam kakav je što se operacija tiče. Inače, ima neki lik u Codru što dolazi povremeno, mislim da radi u kcb, zaboravih mu ime. Pregled je radio dok je dogovarao ekskurziju u Barselonu preko telefona. To je bilo prije dvije godine.

  6. The Following User Says Thank You to ćepanica For This Useful Post:


  7. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,699
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    842
    Thanked in
    321 Posts

    Default

    Sorat nije vaskularni hirurg ja mislim...
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  8. #6
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Ne znam, ima 3-4 brata Sorata, svi su ljekari. Po preporuci sam majku na Cetinje vodio poslije mjeseci čekanja da Codra zakaže termin a u državnoj bolnici nije bilo termina svakako. Vodio sam je zbog vaskularnih problema ekstremiteta.

    EDIT: http://daniloprvi.me/menadzment/

    Na linku je biografija jednog od Sorata, ne mogu da se sjetim da li sam kod njega bio. Stvarno piše da je specijalizirao opštu hirurgiju i da se bavi opštom i urgentnom hirurgijom. Mada piše da je 5 godina radio kao klinički ljekar na vaskularnoj hirurgiji. Onda mora da su mi zbog toga njega preporučili, stvarno nije bila predviđena operacija.

    Ako ništa drugo, pretpostavljam da bi on mogao da preporuči nekog vaskularnog hirurga.
    Last edited by ćepanica; 22-09-20 at 15:10.

  9. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,699
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    842
    Thanked in
    321 Posts

    Default

    Jesu,Sorati su ok i ka ljekari i ka ljudi,jedan je i onkolog u pg

    Sto ti ja mogu reci iz licnog i porodicno kumovskog iskustva :

    Jedini iole normalan vas. hirurg je dr fatic,radi u cenex ustanovi,medjutim pitanje koliko je u mogucnosti tamo da vrsi bilo kakve komplikovanije zahtjeve.
    Skoro se po novinama raskubao sa ekipom kolega sa kbc,koji je i napustio zbog toga.
    Sto se tice kbc ekipe,batricevica,musica,marasa i cmiljanica,ni pod razno ne ulaziti u zonu tolikog rizika.

    A najtoplije preporuke svima za akademika prof.djordja radaka iz euromedic-a u bg.
    Bio sam pocetkom godine,a kum je prije par mjeseci operisao karotide kod njega.
    Last edited by Sidewinder; 23-09-20 at 11:04.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  10. The Following User Says Thank You to Sidewinder For This Useful Post:


  11. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,782
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ćepanica View Post
    Ne znam, ima 3-4 brata Sorata, svi su ljekari. Po preporuci sam majku na Cetinje vodio poslije mjeseci čekanja da Codra zakaže termin a u državnoj bolnici nije bilo termina svakako. Vodio sam je zbog vaskularnih problema ekstremiteta.

    EDIT: http://daniloprvi.me/menadzment/

    Na linku je biografija jednog od Sorata, ne mogu da se sjetim da li sam kod njega bio. Stvarno piše da je specijalizirao opštu hirurgiju i da se bavi opštom i urgentnom hirurgijom. Mada piše da je 5 godina radio kao klinički ljekar na vaskularnoj hirurgiji. Onda mora da su mi zbog toga njega preporučili, stvarno nije bila predviđena operacija.

    Ako ništa drugo, pretpostavljam da bi on mogao da preporuči nekog vaskularnog hirurga.
    Znam ih ja privatno. Njih je 4 brata, a 3 su blizanci i ljekari a četvrti je elektroinžinjer.
    Dragan je opšti hirurg na CT, Milan je onkolog, Nenad je radiolog.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  12. #9
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,710
    Thanks Thanks Given 
    335
    Thanks Thanks Received 
    919
    Thanked in
    468 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tica View Post
    Pa vec je jedan nesto sjebao, sad ne znam sto da se radi :/ Relativno sitna a vazna intervencija je u pitanju (za dijalizu).
    Ako je fistula u pitanju, Batrićević je mojoj majci uradio iz prvog pokušaja, a često se desi da se ne uradi ni iz tri.

  13. The Following User Says Thank You to bayo For This Useful Post:


  14. #10
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Dr Fatić Cenex medikal, ja sam kod njega bila zbog operacije vena i znam da je to tamo trebao da mi radi....on j odlican vaskularni hirurg...
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  15. The Following User Says Thank You to zvoncica For This Useful Post:


  16. #11
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    PG-HN
    Posts
    12,103
    Thanks Thanks Given 
    605
    Thanks Thanks Received 
    100
    Thanked in
    60 Posts

    Default

    + Fatic (Cenex medical) cuo sam dosta dobrih stvari ali nemam licno iskustvo

    - Batricevic, Music, Maras i Cmiljanic nikako i nikad. Batricevica su zgazile godine, a valjda je nekad bio dobar. Music je samo sminka. Maras je najbezobrazniji, najnekulturniji i najbahatiji covjek kojeg sam u zivotu sreo, a da sebe naziva ljekarom. Cmiljanic je momentu kad sam ja imao posla sa njima bio prakticno u fazonu da mora da pita za svaki korak Batricevica i da sam nista ne odlucuje. (Licno i ni najmanje prijatno iskustvo sa svim nabrojanim)


    * Znam da je tesko vecini ljudi u drzavi, da niko osim probranih 5% nema novca ali dok se ne plati neka privatna klinika sa ozbiljnim ljekarima nista se nece srediti

    No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.

  17. The Following User Says Thank You to Orgullo For This Useful Post:


  18. #12
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Ako Maraš ordinira (ili je ordinirao prije 2-3 godine) i u Codri onda je on taj koji je pregled radio dok je telefonom dogovarao putovanje u Barselonu. Samo je bacio pogled na noge, rekao nije to za operaciju i otpravio nas preko vrata. I djeluje kao seljačina.

  19. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,699
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    842
    Thanked in
    321 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Orgullo View Post

    - Batricevic, Music, Maras i Cmiljanic nikako i nikad. Batricevica su zgazile godine, a valjda je nekad bio dobar. Music je samo sminka. Maras je najbezobrazniji, najnekulturniji i najbahatiji covjek kojeg sam u zivotu sreo, a da sebe naziva ljekarom. Cmiljanic je momentu kad sam ja imao posla sa njima bio prakticno u fazonu da mora da pita za svaki korak Batricevica i da sam nista ne odlucuje. (Licno i ni najmanje prijatno iskustvo sa svim nabrojanim)


    Godinama unazad KC angazuje prof bozinu radevica uglednog i iskusnog vask hirurga,koji je iz bg dolazio i tezgario po CG.

    Gorepomenuti su skoro deceniju ucestvovali i GLEDALI profesorove intervencije,ne bi li nesto naucili.

    Prije par godina im je rekao doslovno u brk tokom neke diskusije -godinama pokusavam da vam prenesem nesto znanja,ali izgleda uzalud.
    Radevic vec nekoliko godina ne dolazi,sto zbog godina,sto zbog bog zna cega,a nama odje neka je bog u pomoc.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  20. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,699
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    842
    Thanked in
    321 Posts

    Default

    Akademik Radak sa Dedinja dolazi u Konzilijum da vrsi preglede,kome je nuzda.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  21. #15
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Godinama unazad KC angazuje prof bozinu radevica uglednog i iskusnog vask hirurga,koji je iz bg dolazio i tezgario po CG.

    Gorepomenuti su skoro deceniju ucestvovali i GLEDALI profesorove intervencije,ne bi li nesto naucili.

    Prije par godina im je rekao doslovno u brk tokom neke diskusije -godinama pokusavam da vam prenesem nesto znanja,ali izgleda uzalud.
    Radevic vec nekoliko godina ne dolazi,sto zbog godina,sto zbog bog zna cega,a nama odje neka je bog u pomoc.
    Zaludu je mnogima, jednostavno su promašili profesiju. To važi za mnoge. Ko nije u stanju da od iskusnijeg nauči toliko vremena, neka okači mantil.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Grudni hirurg ?
    By brodomaketar in forum Medicina
    Replies: 0
    Last Post: 25-04-18, 12:25

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •