Page 8 of 12 FirstFirst ... 456789101112 LastLast
Results 176 to 200 of 296

Thread: Premier League 2020-2021

  1. #176
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,515
    Thanks Thanks Given 
    7,373
    Thanks Thanks Received 
    4,439
    Thanked in
    1,731 Posts

    Default

    Koliko sam mogao primjetiti, Salah je jedan od rijetkih koji grize na svaku loptu i pokušava nešto. Pad golgeterske forme bi se mogao objasniti potpunom odsutnošću Trenta. Momak je totalno pogubljen, tako da je Salah praktično ostao sam na toj strani.

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  2. #177
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,061
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    556
    Thanked in
    390 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by IvanR View Post
    Čekamo Moona da ocijeni dosadašnju sezonu Walker-Petersa, nekako je ispod radara prešao u Southampton, a dosad je bio više nego odličan.
    jedan od boljih transfera ove sezone, zajedno sa hojbjergovim u suprotnom smjeru. nisam znao sto da mislim o njemu sve ove godine - nije dobijao previse prilika uprkos nikad goroj situaciji na desnom beku - a ako pored onakvog auriera ne mozes dobiti minute, onda..., precesto je izgledao kao nedonosce (sto je vrlo moguce razlog prodaje, nije bas mourinhov tip atlete), a povremeno trpao asistencije kao najbolji. sinoc sabio, i citava sezona na visokom nivou. ne moze se rec da bi bila nepravda ako ga ne pozovu u reprezentaciju, jer je vec prevelika konkurencija na desnom beku (trent, pravi kyle walker, reece, trippko, obi wan - nemoguce je doci na red), ali ima vjerovatno bolju sezonu od svih pomenutih. kao 'lokalnom' momku, drago mi je sto je nastavio gdje je stao prosle sezone.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  3. #178
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    2,453
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Ja sam iskreno odusevljen momkom, ocekivao sam da bude promaja i da posle ovoga nastavi karijeru u neki Brentford, ali momak je zauzeo poziciju, ustalio se, i ne prepusta nista slucaju. Odlican je i ofanzivno i defanzivno, makar tih 4-5 utakmica sto sam ga gledao ove sezone. Mada je stvarno sve ono sto Murinjo ne voli kod igraca
    -Za ovo nam može pomoć' samo jedan čovjek.
    -A to je Supermen.
    -Ne, to je Savo Bačić.

  4. #179
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,222
    Thanks Thanks Given 
    137
    Thanks Thanks Received 
    384
    Thanked in
    291 Posts

    Default

    Kolko sreće ima united, golovi iz odbijanja, penali,..

    Taman će osvojit

  5. #180
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    pg
    Posts
    2,310
    Thanks Thanks Given 
    358
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Vazni bodovi za Everton, i utakmica koju je Anceloti dobio na iskustvo. Wolvesi su bili bolji i konkretniji, Everton nikakav u napadu igraci prelose postavljeni na terenu u ovoj fazi igre ali u odbrani je sve bilo na nivou. Anceloti gura Gomesa umjesto Daviesa, i ovaj mu vraca to brutalnom asistencijeom lijevom nogom za Keana koji poaprema loptu tacno dje treba. Ubrzo slijedi izmjena Coleman umjesto
    Jamesa i saltanje na 532 dje Richarlison i Iwobi glume neke wide spiceve, svima je bilo jasno kakav ce ishod biti na kraju. Longstaff i Doucure su iznijeli trcanjem ovaj mec

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  6. #181
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miha View Post
    Kolko sreće ima united, golovi iz odbijanja, penali,..

    Taman će osvojit
    Ovo je klasicna prica Liverpulovih navijaca. Ne znam jesili ti Miha Liverpulov navijac ili ne, ali to je njihova prica jer su toliko jadni i bijedni da kad posle dvije odlicno odigrane sezone nakon 30 godina, opet pocinju da pucaju a United se polako opet vraca tamo gdje i treba da bude na vrhu, pocinju sa pljuvanjem po United kako mu se svraju penali itd...
    Zapravo evo tabela kako bi izgledala da u ovoj sezoni nije bilo penala...




    Liverpulci su na zalost toliko jadni, i da posle danasnje utakmice su imali toliko srece sto nije makar 2 gola zavrsilo u njihovu mrezu... ali dobro, poceli su polako da padaju
    Last edited by Sh0ne; 17-01-21 at 23:17.

  7. The Following User Says Thank You to Sh0ne For This Useful Post:


  8. #182
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,415
    Thanks Thanks Given 
    5,159
    Thanks Thanks Received 
    3,701
    Thanked in
    1,474 Posts

    Default

    Singl uplatih junajted. Bio sam ubijedjen. Pogba me prodade

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  9. The Following User Says Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  10. #183
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    119
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Trio Liverpula naprijed se totalno raspada. Borba za CL ove godine u kojoj je City apsolutni favorit za titulu.

    Mancester United danas pokazao da se ubuduce moze nesto ozbiljnije racunat na njih.

  11. #184
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Singl uplatih junajted. Bio sam ubijedjen. Pogba me prodade

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
    I ja sam tako vjerovao da ce da dobiju ovu utakmicu.
    Pogba je odigrao odlicno, i Bruno je imao par lijepih sansi... Rashford je ispao uzasno sebican kod one kontre sto nije samo produzio Cavaniju.
    Ali totalno su pobaci Martial i Rashford, a ni Brunu nije bio najbolji dan. Shaw odlicna utakmica

  12. #185
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,222
    Thanks Thanks Given 
    137
    Thanks Thanks Received 
    384
    Thanked in
    291 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sh0ne View Post
    Ovo je klasicna prica Liverpulovih navijaca. Ne znam jesili ti Miha Liverpulov navijac ili ne, ali to je njihova prica jer su toliko jadni i bijedni da kad posle dvije odlicno odigrane sezone nakon 30 godina, opet pocinju da pucaju a United se polako opet vraca tamo gdje i treba da bude na vrhu, pocinju sa pljuvanjem po United kako mu se svraju penali itd...
    Zapravo evo tabela kako bi izgledala da u ovoj sezoni nije bilo penala...




    Liverpulci su na zalost toliko jadni, i da posle danasnje utakmice su imali toliko srece sto nije makar 2 gola zavrsilo u njihovu mrezu... ali dobro, poceli su polako da padaju
    puca mi za liverpool, isto tako je united trebao da primi golova u prvo da nije bilo sebičnog i anemičnog firmina

  13. #186
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,061
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    556
    Thanked in
    390 Posts

    Default

    ne znam sto ce vam ta prica kad pepara rutinira ovo. nek se dogovore crveni ko ce iza lestera na 3-4.
    jadna utakmica, napadaci uniteda kao da su prvi trening odradili nocas zajedno. 7 ofsajda u prvom? to jermain defoe nije radio u svoje pero.
    ovi iz liverpoola su izgleda napokon izdusili, nakon sto su 3 sezone zaredom, a evo i ova cetvrta, poceli 95% utakmica, a igrali su mislim po 55-56 po sezoni u prosjeku. doduse, fali im najbolji igrac tima, sa jotom bi to drugacije izgledalo.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  14. The Following User Says Thank You to moon safari For This Useful Post:


  15. #187
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,655
    Thanks Thanks Given 
    1,244
    Thanks Thanks Received 
    871
    Thanked in
    568 Posts

    Default Premier League 2020-2021

    Izvinjavam se sto upadam kao padobranac jer sigurno 2 godine nisam pogledao utakmicu EPL, ali kapiram da je Mancester los iz Evrope. Ja samo znam da katanac na englesku i italijansku ligu treba da stave ako United i Milan budu sampioni. Za dobrobit fudbala nadam se da se to nece desiti


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Tripleta; 18-01-21 at 10:07.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  16. #188
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    pg
    Posts
    2,310
    Thanks Thanks Given 
    358
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    United je bio bolji, sa par konkretnijih sansi, ali za borbu za titulu moras da rutinski pospremas takve sanse. Liverpool standardno bezidejan i predvidljiv. Salah nastavlja sa deprom, Gigi oce da ide, Trent bez glave... Bez odbrane se ne moze ovo rjesavat iako su Hendo i Fabinho bili solidni, ali mora kapiten u vezni red da ide, ne moze ovako... u wvakom slucaju, ako pad forme treba da se desi onda je sad pravo vrijeme. City nece propustit ove kikseve, kad se popnu na prvo mjesto nece ga pustat tako lako

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  17. #189
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,554
    Thanks Thanks Given 
    255
    Thanks Thanks Received 
    322
    Thanked in
    199 Posts

    Default

    Pa meni je UTD sasvim prosjecan i iznenadio bih se ako nastave sa ovakvim skupljanjem bodova. Dosta utice i zgusnuti raspored, totalni raspad Bruna, Salaha, Marsijala, Firmina.

    Firmino apsolutno prodaje svoj tim, koliko losih odluka i suteva.

    Dodjosmo do polovine skoro, i timovi su dominirali u serijama. Prvo je Pul izgledao najozbiljnije, a Siti ocajan... A sad obrnuto. Neko vrijeme se spominjala Murinjova osveta, pa ga poklopise losi rezultati. uTD pocetak los, a sad marljivo skuplja bodove i prvi. Vidjecemo, ko uhvati zalet zadnjih deset kola, nosi.

    Thiago totalno izdominirao, klasa iznad svih ostalih na terenu.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  18. The Following User Says Thank You to efamouspg For This Useful Post:


  19. #190
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,689
    Thanks Thanks Given 
    2,067
    Thanks Thanks Received 
    4,597
    Thanked in
    2,460 Posts

    Default

    Thiago je totalno bezidejan tip, ja imam osjecaj da kad primi lootu on secer dobije.
    Forever young, i want to be forever young

  20. #191
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,396
    Thanks Thanks Given 
    2,169
    Thanks Thanks Received 
    300
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Hahah kakvo rezonovanje

    Maestro momak, samo juče slabo odigrao. Sad je i fizički spremniji, vidno.
    Last edited by Samo Niksic; 18-01-21 at 16:41.

  21. #192
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    pg
    Posts
    2,310
    Thanks Thanks Given 
    358
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Majstor sa loptom, ali Klopp mora jos da ga uklopi. U odbrani je kiksao par puta, mada to nije njegov dio posla iako je vecinom bio pozicioniran iza kolega iz veznog reda...
    Jedan poseban igrac ciji pasovi diktiraju tempo, maltene svaka lopta ima brzinu, putanju i odrediste kao rukom nacrtane.
    Samo da jos ostali ukapiraju kakvog su igraca dobili.

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  22. The Following User Says Thank You to popokatepetl For This Useful Post:


  23. #193
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    2,453
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Da su Siti i Liverpul malo gori, ovaj Lester bi se komotno borio za titulu. Sve se nadam da ce Murinjo da ispadne ultimativni mangup i da ih odradi nekako, mada trenutno ni on sam ne zna kako..
    -Za ovo nam može pomoć' samo jedan čovjek.
    -A to je Supermen.
    -Ne, to je Savo Bačić.

  24. #194
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    Westeros
    Posts
    1,341
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    294
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Može ovaj tim Lestera. Mlada ekipa sa solidnim trenerom i lijepom igrom. Prosipali su poene protiv malih uglavnom i to bi valjalo da poprave jer tu se osvajaju titule.

    Kakav raspad Čelzija, u jednom momentu su ličili na tim koji je posložio sve kockice. Od velike šestorke su uzeli svega 2 poena. Premalo za ono što su najvljivali. Možemo brzo očekivat da ode Lamps.

    Junajted nastavlja. Meni i dalje neubjedljivo njihovo upiranje, ali upiru ne staju.

    Nikad uzbudljivije prvenstvo što se tiče trke za titulu ali ako ćemo realno, nikad i dosadniji fudbal. Bar ono što možemo vidjeti u velikim derbijima. Od utakmice Liv-Tot a i prije toga nije se mogao vidjeti atraktivni fudbal. Nikad više opreznosti i taktiziranja do te mjere da smoriše sa 0-0 predstavama.
    Čak je i Pep vidio da ne može da se samo svoje filozofije drži i da pokloni nerijetko nekom Lesteru 3 poena već da spusti gas i na kraj ne bude toliko nezadovoljan sa tim bodom.
    Došlo vrijeme da čovjek sa voljom isprati West Ham-Leeds



    Sent from my SM-A720F using Tapatalk
    Last edited by Ser Bronn; 21-01-21 at 00:34.

  25. #195
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,222
    Thanks Thanks Given 
    137
    Thanks Thanks Received 
    384
    Thanked in
    291 Posts

    Default

    Provalili su svi livpool.. 4 meča bez gola jbt

  26. #196
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,396
    Thanks Thanks Given 
    2,169
    Thanks Thanks Received 
    300
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Hahahha nisu ga svi provalili, nego nemaju pola igrača iz odbrane pa im veznjaci igraju kao štoperi i zato napad trpi.

  27. #197
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,252
    Thanks Thanks Given 
    3,461
    Thanks Thanks Received 
    8,423
    Thanked in
    4,545 Posts

    Default Premier League 2020-2021

    kako mu napad trpi kad Fabinho igra štopera evo dva mjeseca unazad? Trent je totalno van forme to je najveći problem trenutno. takodje tu je i odsustvo Jote, odlično je momak igrao do povrede. prošle sezone su ovakve mečeve rješavali pješke, sad iz mečeva protiv Newcastlea, Fulhama, WBA i Burnleya uzeše 3 boda od 12 mogućih. osim toga morao je dovesti nekog štopera. sad igra sa Unitedom u FA pa Tottenhem


    Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  28. #198
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,396
    Thanks Thanks Given 
    2,169
    Thanks Thanks Received 
    300
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Rekao si isto što i ja, pazi ahahahahah

    Oni u
    pravo toliko i imaju problema u napadu osim možda par mečeva đe su o'čepili, ono sa Crystalom i još neđe.

  29. #199
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,554
    Thanks Thanks Given 
    255
    Thanks Thanks Received 
    322
    Thanked in
    199 Posts

    Default

    Istrosio se dosta Pul plus povrede tamo-vamo, morace Klopp malo da se "reinventuje" na ovakav ludacki raspored. Naravno, nisu ni imali srece, zasluzisili su par golova u ovih nekoliko utakmica, ali ali... sjetimo se prosle godine koliko je Liverpul ponio pobjeda u zadnjih 10 minuta, MASU. Prije svega, ova dvojica vezna moraju biti mnogoo odlucniji, a sigurno da ne igranje VVD i Gomeza ima neki psiholoski uticaj na ekipu.

    KdB out 1-2 mjeseca, eto udarca za Siti. Ovo je sansa za UTD i Lester da probaju nesto. Plus Aguero COVID pozitivan, mada kako igra ove sezone.. nije neki nedostatak. Ali ce neko morat da preuzme odgovornost, vidjecemo kako ce sad zaigrati.

    Odeegard u Arsenal na pozajmicu! Ovo ce mi bit zanimljivo i kako ce Arteta da ih uklopi sve zajedno. Saka i ESR su zasluzeno starteri, igraju fantasticno, a Odeegard mi se cini premekan da igra u duplog pivota, mada ako i Sebaljos ponekad tu zaigra, mogao bi i ovaj. Mada siguran sam da ce Arteta nedje probat i Saka-ESR-Odeegard iza Aube/Lakazeta. Uglavnom, mnogo bolji igrac za Arsenal nego sto trenutno imaju na raspolaganju (Pepe prvi raspad). Sad da vidimo kako ce se uklopit, protracio je polusezonu u Real, a u Sosijedad je bio medju najboljim igracima u ligu.

  30. #200
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    pg
    Posts
    2,310
    Thanks Thanks Given 
    358
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Ne bih rekao da su ih provalili, vec 2 i po godine igraju u ovom sistemu i sad su ih provalili konacno? Blah
    Cinjenica je da su Trent i Salah van forme. Takodje, Firmino vec duze vrijeme nije onaj stari iako je dao par golova glavom, ali nema te magije kao proslih godina.
    VVD i JG su VELIKI hendikep ovoj ekipi i to ne samo psiholoski. Pa obojica su imali, a pogotovo VVD one duge lopte na trepavice Salaha i Manea. Sad toga nema... Liv nece izgleda uzimat stopera, i sad se uveliko suska kako ce se VVD vratit prije kraja sezone, sto bi nedje i objasnilo ovaj zimski prelazni rok...
    Vidi se da su pod blokadom u napadu, i iz utakmice u utakmicu taj presing raste. Prvi koga nacnu primice nekoliko komada ubrzo poslije toga, samo je pitanje kad ce se to desiti... U svakom slucaju, ne bi bilo lose da Klopp malo razmislo o promjeni sistema/formacije, da mozda malo skala sa presingom i povuce ekipu malo nazad kako bi mozda otvorio prostor za kontre preko bokova i kroz medju prostor.
    Sto se tice zadnjeg meca, Alison je lose bio postavljen kod primljenog gola i kasnio je da zatvori, isla je odbijala glavom u 16, lopta koja nije imala snagu da udje duboko u 16 a on je bio stajao na gol liniju, i onda se desilo sto se desilo. Vidjecemo danas kako ce bit sa MU, po meni jenidealna prilika da malo zarotira i da vidimo malo drugaciji sastav.


    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Page 8 of 12 FirstFirst ... 456789101112 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. LaLiga Santander 2020-2021
    By efamouspg in forum Fudbal
    Replies: 524
    Last Post: 20-09-21, 22:47
  2. UEFA Champions League 2020/2021
    By moon safari in forum Fudbal
    Replies: 673
    Last Post: 31-05-21, 00:51
  3. UEFA Champions League 2019/2020
    By laciale in forum Fudbal
    Replies: 1089
    Last Post: 24-09-20, 23:42
  4. premier league 2004/05
    By moon safari in forum Ostali sportovi
    Replies: 390
    Last Post: 07-02-05, 16:06
  5. fantasy premier league
    By moon safari in forum Ostali sportovi
    Replies: 4
    Last Post: 14-08-04, 19:46

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •