Page 6 of 8 FirstFirst ... 2345678 LastLast
Results 126 to 150 of 182

Thread: Sva (zlo)djela, afere, korupcija i kriminal DPS celnika i ljudi povezanih sa istima.

  1. #126
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,351
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,466
    Thanked in
    4,567 Posts

    Default

    Stijović odličan. može se bez tvitera reći nešto konkretno, ipak

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  2. The Following 2 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  3. #127
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,305
    Thanks Thanks Given 
    2,783
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Ali predobar momenat. U kadru voda Diva a ovamo firma Eko Per koja proizvodi i puni vodu na bijeli list papira rukom napisala Zahtjev za dodjelu kredita dan nakon što je ugovor o kreditu potpisan.
    Spektakl.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  4. #128
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Ali predobar momenat. U kadru voda Diva a ovamo firma Eko Per koja proizvodi i puni vodu na bijeli list papira rukom napisala Zahtjev za dodjelu kredita dan nakon što je ugovor o kreditu potpisan.
    Spektakl.
    Ako pokušavaš da organizuješ pres a da ti u kadar ne upadne nešto iz korupcije bivše vlasti možda bolje da potražiš salu u Dubrovniku ili Trebinju.

  5. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  6. #129
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,305
    Thanks Thanks Given 
    2,783
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Ne ne. Ne sviđa mi se da pare idu van CG. SKOJ brate kupujmo domaće. Znači može ovako:

    Rentirat prostor od nekog građevinara, koji je dužan poreze, i dat mu te pare povezanoj firmi koja još nije blokirana.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  7. #130
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Cekaj Zugic kaze da nista potpisao nije, ovaj tvrdi da jeste. Neko od njiih dvojice laze i to debelo a veoma je lako dokazivo, samo nek se pokaze papir i potpis

  8. #131
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,648
    Thanks Thanks Given 
    2,664
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    496 Posts

    Default

    Mora da je novi ministar krivotvorio potpis i pecat od zugica.sram ga i stid bilo,onakvu ljudskovinu da fotosopira


    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  9. The Following User Says Thank You to aleksa111111 For This Useful Post:


  10. #132
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,827
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Ali predobar momenat. U kadru voda Diva a ovamo firma Eko Per koja proizvodi i puni vodu na bijeli list papira rukom napisala Zahtjev za dodjelu kredita dan nakon što je ugovor o kreditu potpisan.
    Spektakl.
    Zar DIVA nije naša?
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  11. #133
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aleksa111111 View Post
    Mora da je novi ministar krivotvorio potpis i pecat od zugica.sram ga i stid bilo,onakvu ljudskovinu da fotosopira


    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Dje si ti vidio potpis i pečat, ovaj tvrdi da je ovaj potpisao.

    Guverner Centralne banke Crne Gore Radoje Žugić kazao je da nije potpisao aranžman sa Abu Dabi fondom.
    Takođe, Ministarstvo finansija, u toku mog mandata kao ministra, nije izdalo garanciju za ovaj ugovor", naveo je Žugić

    Neko laze i to debelo, a mislim da je sve lako dokazivo. Ja nisam rekoa ko laze

  12. #134
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Dje si ti vidio potpis i pečat, ovaj tvrdi da je ovaj potpisao.

    Guverner Centralne banke Crne Gore Radoje Žugić kazao je da nije potpisao aranžman sa Abu Dabi fondom.
    Takođe, Ministarstvo finansija, u toku mog mandata kao ministra, nije izdalo garanciju za ovaj ugovor", naveo je Žugić

    Neko laze i to debelo, a mislim da je sve lako dokazivo. Ja nisam rekoa ko laze
    Stijović tvrdi da je u prevodu ugovora naveden Radoje Žugić. Poenta je da je cijeli posao radjen toliko diletantski da ni ugovor nisu preveli kako treba, makar sam ja tako shvatio.

    Original ugovora su potpisali Zoran Vukčević i Petar Ivanović. Gledao sam press i ni jednom ministar nije rekao da je Žugić potpisao ugovor.

    Poenta, niko ne laže. Stijović nije rekao da je Žugić potpisao već da se u prevodu ugovora kao potpisnik navodi Žugić.

    Ajde kad smo ovo bacanje prašine u oči riješili, da se vratimo na temu.

    Žugića treba pitati oko mnogo toga, prije svega oko Pomorskog saobraćaja.
    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 08-02-21 at 20:27.

  13. #135
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Stijović tvrdi da je u prevodu ugovora naveden Radoje Žugić. Poenta je da je cijeli posao radjen toliko diletantski da ni ugovor nisu preveli kako treba, makar sam ja tako shvatio.

    Original ugovora su potpisali Zoran Vukčević i Petar Ivanović. Gledao sam press i ni jednom ministar nije rekao da je Žugić potpisao ugovor.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Guverner Centralne banke Radoje Žugić kao bivši ministar finasija pojavljuje se kao potpisnik dijela dokumentacije o kreditu iz Abu Dabi fonda i dokumenti koje je on potpisao se ne poklapaju sa originalnom dokumentacijom.


    Riječ je o Ugovoru o zajmu, i Ugovoru o kreditu.


    To je saopštio ministar poljoprivrede Aleksandar Stijović na konferenciji za novinare na kojoj je prezentovao podatke o ovom kreditu sa koje je skinuta oznaka tajnosti

    nisam stvarno gledao press ali citam kako je napisano
    Last edited by lepetanac; 08-02-21 at 20:27.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  14. #136
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Zar DIVA nije naša?
    Ecoper je firma koja je vlasnik Dive

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  15. #137
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,305
    Thanks Thanks Given 
    2,783
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Zar DIVA nije naša?
    Jeste. Eko per korisnik kredita Abu Dabi fonda je proizvodi.



    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  16. #138
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,483
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    698
    Thanked in
    405 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Ali predobar momenat. U kadru voda Diva a ovamo firma Eko Per koja proizvodi i puni vodu na bijeli list papira rukom napisala Zahtjev za dodjelu kredita dan nakon što je ugovor o kreditu potpisan.
    Spektakl.
    Radio sam gore.
    Dvaput su uzeli pare za kupovinu još jednog objekta i proširenje proizvodnje.
    A plate kasnile i po 6 , 7 mjeseci.

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

  17. The Following User Says Thank You to Isak For This Useful Post:


  18. #139
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,483
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    698
    Thanked in
    405 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ecoper je firma koja je vlasnik Dive
    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Jeste. Eko per korisnik kredita Abu Dabi fonda je proizvodi.
    Postoje dvije Ekoper firme koje su vlasništvo ovog Perišića.
    U Srbiji Ekoper je firma koja se bavi trgovinom na veliko poljoprivrednim mašinama , opremom i priborom
    U Crnoj Gori Ekoper je firma koja se bavi proizvodnjom i distribucijom izvorske vode (voda Diva)

    Zastupnik obje firme je Perišićev zet.

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

  19. The Following User Says Thank You to Isak For This Useful Post:


  20. #140
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Idemo opet.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  21. #141
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    119
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Kad ce prava hapsenja, ajmo stisnite muda


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  22. #142
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _posmatrac View Post
    Kad ce prava hapsenja, ajmo stisnite muda


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Kad tužilaštvo da nalog za hapšenje.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  23. #143
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    kotor
    Posts
    2,555
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    pa tacno u cg nema kriminalnih grupa osim skupstine cg
    smile if you fucked today

  24. #144
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by spar View Post
    pa tacno u cg nema kriminalnih grupa osim skupstine cg
    Ti su tamo nedodirljivi

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  25. #145
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,720
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,882
    Thanked in
    2,291 Posts

    Default

    Vilijam Montgomeri, bivši ambasador Sjedinjenih Američkih Država (SAD) u Srbiji i Crnoj Gori, Hrvatskoj i Bugarskoj rekao je da su SAD u hrvatskom gradu Cavtatu imale brod sa ekipom Centralne obavještajne agencije (CIA) čiji je jedini posao bio da spasi tadašnjeg (i sadašnjeg) predsjednika Crne Gore Mila Đukanovića ako tadašnj predsjednik Savezne Republike Jugoslavije (SRJ) Slobodan Milošević krene na njega.

    On je u intervjuu za hrvatski Večernji list rekao i da je bilo teško prikupiti sredstva za finansiranje Đukanovićeve vlade, pa su kako kaže počeli da dopuštaju krijumčarima duvana da operišu iz Crne Gore.

    "U Cavtatu smo imali brod sa CIA-inom ekipom čiji je jedini posao bio da spasi Mila Đukanovića ako Slobodan Milošević krene na njega. Bilo je teško prikupiti sredstva za finansiranje njegove vlade pa smo počeli da dopuštamo krijumčarima duvana da operišu iz Crne Gore", rekao je Montgomeri.

    Novinar Večernjeg lista je konstatovao da su iz deklasifikovanih američkih pisama vidjeli da je na jednom sastanku 1999. godine, tadašnji predsjednik SAD Bil Klinton rekao tadašnjem njemačkom kancelaru Gerhardu Šrederu da bi bivši predsjednik Hrvatske Franjo Tuđman mogao biti optužen pred Haškim tribunalom.

    Novinar je rekao i da je Montgomeri kao tadašnji ambasador SAD u Hrvatskoj dobio sličnu poruku i uputstvo da se pripremi i pitao ga na koji način.

    "Da. Na način da se pripremimo za moguće nasilne proteste usmjerene na ambasadu. Zatim, da damo procjenu o tome kakva mislimo da bi mogla biti reakcija u Hrvatskoj. Tako da sam napisao pismo Vašingtonu s tezom da će biti reakcija sa vrlo nepredvidivim posljedicama. Ne samo u smislu što bi vlada mogla učiniti nego i što grupe građana mogu učiniti. I napisao sam da ne mogu isključiti mogućnost da bi Tuđmanova Vlada mogla prekinuti diplomatske odnose s nama. Napisao sam da ne znam, ali da je sve to moguće", rekao je Montgomeri.

    On je rekao i da je druga poruka koju je dobio kada je na vlasti već bio Ivica Račan (bio je premijer Hrvatske od 27. januara 2000. do 23. decembra 2003. godine), bila da će Haški tribunal optužiti generala Stipetića.

    "Trojica su trebala biti na optužnici. Poruka je bila: nisu formalno još odlučili o tim optužnicama, a jedan od razloga zašto su se našli nadomak optužnica je da su po uputstvima Tuđmanove Vlade odbili da razgovaraju sa istražiteljima. Ja sam odmah potražio Račana, a on se tada nalazio na konferenciji svoje stranke na nekom ostrvu, mislim na Braču. Nije to bila Račanova kuća koju sam prije posjetio nego neko drugo mjesto. Mi smo u to vrijeme imali brod usidren u Cavtatu čiji je jedini posao bio da ako Milošević krene protiv Đukanovića, taj brod, zapravo brzi gliser, treba da spasi Đukanovića i preveze ga na sigurno. Američki brod s američkom CIA-inom ekpiom", kazao je Montgomeri za Večernji list.

    Novinar je konstatovao da je Montgomeri pomenuo Đukanovića i gliser koji ga je čekao spreman za slučaj da Milošević krene na njega da ga može izvući i spasiti, te ga upitao kakva je po njemu uloga Đukanovića u istoriji raspada Jugoslavije.

    "Đukanović je najsposobniji, najagilniji političar u regiji. Gledao je iz kog smjera vjetar duva i prilagođavao se tome. Ako pogledate njegov život vidjećete da je započeo kao lojalan komunista, potom bio lojalan Miloševiću, a u određenom trenutku shvatio je da Milošević neće pobijediti pa je promijenio stranu, okrenuo pogled na zapad tražeći podršku. U toj je ulozi bio tokom kampanje bombardovanja Savezne Republike Jugoslavije (SRJ). Ali onda kad je Milošević otišao, počeli smo posvećivati puno više vremena i pomoći Srbiji, dok je prije to išlo više Crnoj Gori. Uglavnom, mi smo tokom Miloševićevih godina, kad se Đukanović okrenuo i odmakao od Miloševića i kad je bilo vrlo teško obezbijediti finansiranje za njegovu vladu, počeli dopuštati masovnim krijumčarima duvana da operišu iz Crne Gore. Mi kao zapad. Okrenuli smo glavu i odlučili da ne vidimo to krijumčarenje. Među ostalima i Italija", rekao je Montgomeri.

    On je kazao i da su svi znali šta se događa, ali su to dopuštali jer je to donosilo novac koji je Đukanoviću trebao protiv Miloševića.

    "Ali kad su ratovi završili i kad je Miloešvić pao, dogodilo se nešto kao u sceni iz "Kazablanke". Italijani su rekli: pa tu se događa krijumčarenje moramo to da istražimo. I tako su započeli veliku istragu koja je uključivala i Đukanovića. On vidi da Italijani idu na njega, da Britanci počinju da gledaju ozbiljnije na organizovani kriminal, i tako dalje. I tada se opet okreće, ovaj put prema Rusima. Šalje svog najbližeg savjetnika za ambasadora u Rusiji sa namjerom da privuče Ruse da dođu i investiraju u Crnu Goru. I oni to čine. Ali poslije on vidi još jedno otvaranje, odmiče se od Rusije i pridružuje se NATO", kazao je bivši američki ambasador.

    Novinar Večernjeg lista zatim kaže "I Rusi u tom trenu pokušavaju da izvedu državni udar, što je ozbiljna stvar".

    "Da, i on preživi. Konstantno radi ogromne korake u svim smjerovima, i to je nevjerovatno, i zbog toga kažem da je on najagilniji, najuspješniji političar u okruženju", rekao je Montgomeri.

    Na pitanje da li je imao ulogu u otkrivanju priče o duvanskoj mafiji i Crnoj Gori u medijima te da neki vjeruju da je pomogao hrvatskom listu Nacional i njegovom bivšem uredniku Ivu Pukaniću, Montgomeri je rekao da je bio dobar prijatelj s Pukanićem.

    "Sarađivali smo blisko kada sam bio ambasador u Hrvatskoj. Ali ne nisam imao nikakvu ulogu u tome o čemu me pitate. Kad sam stigao u Beograd, jedan od prvih zadataka bio mi je da odem u Crnu Goru, tada još dio Jugoslavije i da ocijenim različite političke stranke, javit nazad u Vašington kakva su uvjerenja tih političkih stranaka, kakve su šanse za smjenu Đukanovića. Tako da sam se po dva-tri puta sastajao s predstavnicima svih stranaka ondje, uključujući i srpsku. Napravio sam temeljnu analizu i javio da ne vidim nikakvu prihvatljivu alternativu Đukanoviću jer nijedna od tih ostalih stranaka nema snagu njegove stranke. Srpska stranka nema nikakvu predanost zapadnim vrijednostima, zapravo im se protivi jer su za Miloševića. Tako da nemamo drugog izbora, nego držati se Đukanovića. To nije bio stav britanskog ambasadora (Čarls Kroford), koji je smatrao da, zbog čitavog krijumčarenja cigareta i svega toga, Đukanović mora otići. Ali to nije bio moj stav. Tako da nema šanse da bih ja bio dio bilo kakvih napora diskreditovanja Đukanovića", rekao je Montgomeri.

    Na pitanje da li ima kakvu teoriju ko je naručio atentat na Pukanića, Montgomeri je odgovorio "Da, imam".

    Na pitanje da li je to duvanska mafija, kazao je "Da, apsolutno."

    Na pitanje novinara moželi da otkrije neko ime, Montgomeri je kazao da je imao dovoljno ozbiljnih prijetnji.

    "Koje su mi prenijele srpske i američke obavještajne službe. Tako da ne bih o imenima. Ali čvrsto vjerujem da je to bilo zbog toga", kazao je Montgomeri.

    izvor: www.vijesti.me

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  26. #146
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,305
    Thanks Thanks Given 
    2,783
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Kad god se ovaj javio na Balkanu je vazda neka muka bila
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  27. #147
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,276
    Thanks Thanks Given 
    14,565
    Thanks Thanks Received 
    4,040
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Mladim se da dobar dio glasača našeg precednika gleda na ovo kao nešto pozitivno.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  28. #148
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,533
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Mladim se da dobar dio glasača našeg precednika gleda na ovo kao nešto pozitivno.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    Glasaci DPSa i DFa su se ili okoristili, ili im je vrijeme sprzilo mozak, pa zato glasaju za te dvije partije. Shodno tome podrzace svoje lidere u mutnim poslovima, jer je to 'za vise dobro'. Isto zato su i spremni da se okoriste na racun drzave, jer su oni to 'zasluzili'. Samo oni znaju na osnovu cega su zasluzni da kradu drzavu.

    Svi znaju da je bio sverc i sto se radilo 90ih. Cesto ce reci da ih je taj sverc spasio gladi i odrzao drzavu. Tako se pravdaju mutljavine 90ih...

    Ono sto meni najteze pada, jeste da svaki dan slusam djecu oko zgrade koja nemaju vise od 10 godina , i koja pricaju o cetnicima, partizanima, ustasama, srbima, 41voj... Znaci da nam je vec otrovana sledeca generacija.

    Nas jedino izvlaci ulazak u EU za 5-6 godina, da ljudi mogu lakse da odu odavde, ko ima iole malo mozga.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  29. #149
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Da li vi uopšte znate ko je Vilijam Montgomeri, šta je pokušao, koliko je kompromitovan, kako je otišao i za koga je radio nakon toga?

    Hajd', malo guglajte, provjeravajte informacije prije nego ih slatko eksirate (naravno, kad idu u korist sopstvenih uvjerenja).
    In vino veritas

  30. #150
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,533
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Da li vi uopšte znate ko je Vilijam Montgomeri, šta je pokušao, koliko je kompromitovan, kako je otišao i za koga je radio nakon toga?

    Hajd', malo guglajte, provjeravajte informacije prije nego ih slatko eksirate (naravno, kad idu u korist sopstvenih uvjerenja).
    Znaci lae, nije Milo svercer. Ok

    Dakle, ako ti ne odgovara sto neko prica, bacis blato o tome sto prica, pa nebitno to sto kaze je li istina ili nije... legitimna metoda

  31. The Following 2 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


Page 6 of 8 FirstFirst ... 2345678 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Cetinjske afere
    By ivanbegovac in forum Centralni
    Replies: 21
    Last Post: 06-04-17, 13:24
  2. Cerinjske afere
    By ivanbegovac in forum Centralni
    Replies: 1
    Last Post: 10-01-16, 14:14
  3. Cetinjske afere roke ro
    By ivanbegovac in forum Centralni
    Replies: 5
    Last Post: 13-06-12, 17:13
  4. Reperkusije „Duvanske afere“ - Nacionala
    By johnny bravo in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 26
    Last Post: 30-03-12, 15:24
  5. Vjernici i zločin vs. Ateisti i zločin
    By Rakun in forum Religija i filozofija
    Replies: 424
    Last Post: 26-01-11, 16:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •