Page 84 of 126 FirstFirst ... 347480818283848586878894 ... LastLast
Results 2,076 to 2,100 of 3142

Thread: Buducnost parlamentarnog zivota u CG 2020-2024

  1. #2076
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,609
    Thanks Thanks Given 
    7,550
    Thanks Thanks Received 
    4,634
    Thanked in
    1,790 Posts

    Default

    Bolje da ostane minimalac 250€, cijene će svakako da skoče...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  2. The Following 3 Users Say Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  3. #2077
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Jes, cijene rastu ali sreća pa je plata ista
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  4. The Following 4 Users Say Thank You to Zedd For This Useful Post:


  5. #2078
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,782
    Thanks Thanks Given 
    2,145
    Thanks Thanks Received 
    4,683
    Thanked in
    2,501 Posts

    Default

    Xaxaxa, klasična Medova škola.
    Last edited by technus; 11-12-21 at 19:01.
    Forever young, i want to be forever young

  6. The Following 2 Users Say Thank You to technus For This Useful Post:


  7. #2079
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,000
    Thanks Thanks Given 
    2,242
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Slijedeći logiku nekih "zabrinutih" trebalo bi smanjiti i minimalac i prosječnu zaradu, pa će cijene biti manje, a mi kvalitetnije živjeti!?

  8. The Following 2 Users Say Thank You to Stradivari For This Useful Post:


  9. #2080
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,057
    Thanks Thanks Given 
    3,975
    Thanks Thanks Received 
    6,548
    Thanked in
    3,120 Posts

    Default

    nije trebalo nista dirat i mijenjat, s ovim novinama samo brige, a tako nam je lijepo bilo
    nothing comes from violence and nothing ever could

  10. The Following 2 Users Say Thank You to goozica For This Useful Post:


  11. #2081
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    I to pricaju i zabrinuti su oni koje to povecanje minimalca i ne dotice jer vec preko racuna primaju preko 1000€

    Ali ubjedjuju nas koji smo na minimalcu da ce to biti lose i za nas


    Chrometophobia

    "Fear of spending money, known as chrometophobia or chrematophobia, is an abnormal and persistent fear of spending money or being around it. Those who suffer from the condition have irrational anxiety when around cash. The sufferers fear that they might mismanage the money they have."

    Cherophobia

    "Cherophobia is a phobia where a person has an irrational aversion to being happy. The term comes from the Greek word “chero,” which means “to rejoice.” When a person experiences cherophobia, they’re often afraid to participate in activities that many would characterize as fun, or of being happy."
    Last edited by Kliker17; 11-12-21 at 19:11.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  12. The Following 4 Users Say Thank You to Kliker17 For This Useful Post:


  13. #2082
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,057
    Thanks Thanks Given 
    3,975
    Thanks Thanks Received 
    6,548
    Thanked in
    3,120 Posts

    Default

    pusti, bolje bit evropska elita na rate u paradiso
    nothing comes from violence and nothing ever could

  14. #2083
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,461
    Thanks Thanks Given 
    1,919
    Thanks Thanks Received 
    5,170
    Thanked in
    1,783 Posts

    Default

    Ček, znači ne smije se izraziti sumnja jer ako izraziš sumnju ti si odmah protiv toga.
    Koliko vidim vi pišete kao da se to dešava a mi smo protiv toga, reklo bi se da neko budan sanja.

    Sent from my M2101K6G using Tapatalk

  15. The Following User Says Thank You to remark For This Useful Post:


  16. #2084
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,145
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Ajmo realno da pričamo.

    Zar ne znamo svi makar po desetak normalnijih, inteligentnijih, uspješnijih, razumnijih, iskrenijih i poštenijih ljudi od makar 80% poslanika u crnogorskom parlamentu?

    Zaključak, naši predstavnici i stranke su u prosjeku najgori dio ovog društva.

    Ovo ljudi postaje neizdrživo. Neka što nam se sav šljam skupio u politici, nevezano na kojoj su strani, što žive ko bubreg u loju ajde neka ih, no što nas o jadu zabaviše i posvađaše, e to baš ne mogu da podnesem, što zbog svijih guzica nam ne daju da mrdnemo nikud.

    Nadam se da će DH da se formira i da se useru u gnjili DF, a bogami i još po nekoga, prije svega demagoške Demokrate....

    Ne znam zašto se u dijelu opozicije već nije formirala neka poštena, intelektualna i napredna priča, koja bi istim intezitetom napadala i desničarske (i jedne i druge) i koruptivne tendencije, a da bude sa jasnim procrnogorskim predznakom.

    Ako se tako nešto ne desi, a očigledno neće jer je nema ni u najavi, očekujem od CnB pred sledeće izbore da izađe i jasno kaže da sa ovakvim DFom neće ulaziti u bilo kakve postizborne koalicije koje bi podrazumijevale bilo kakvo učešće DFa u vlasti, a da očekuju da će DPS i DF zarad budućnosti i stabilnosti CG biti zbirno ispod 50%.

    Nadam se da će najavljene sankcije SAD pomoći da ova dva kancera odu u političku istoriju.

    Iskreno, po prvi put mislim da je i društvo i svijest građana ispred ovih naših "političkih elita".







    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 11-12-21 at 19:23.

  17. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  18. #2085
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,317
    Thanks Thanks Given 
    430
    Thanks Thanks Received 
    2,670
    Thanked in
    1,297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Ta Evropa sad i odma nema pokrice u privredi
    Dovoljno je da se stane na put sivoj ekonomiji. Ogromne pare se obrnu godisnje od kojih drzava centa jednog ne vidi. A da ne ulazimo u sve ostale oblike lopovluka u koje je DPS bio umijesan i koje su nas kostale na stotine miliona, ako ne i milijardi, kao i normalnih investitora i razvoja.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  19. The Following 3 Users Say Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  20. #2086
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Dovoljno je da se stane na put sivoj ekonomiji. Ogromne pare se obrnu godisnje od kojih drzava centa jednog ne vidi. A da ne ulazimo u sve ostale oblike lopovluka u koje je DPS bio umijesan i koje su nas kostale na stotine miliona, ako ne i milijardi, kao i normalnih investitora i razvoja.
    Upravo, ja sam ubijeđen da kroz CG cirkulišu cifre u rangu makar još 2 budžeta u sivoj zoni.. Neko ti iznese 21 milion recimo, pa ono cifra ni da neko trepne.. Samo da se ispitaju 3 najveće privatizacije u državi narod bi vidio kolilo novca je skrajnuto sa strane.. Koliko novca leži u nekretninama kojima se ni po papiru ne može ući u trag pravim vlasnicima.. Cigare, droga i sve to i ako smo tranzitna zemlja, ima svoju tarifu/putarinu..
    Da stisnu kako bi trebali da stisnu viđeli bi samo koliko bi se novca našlo za državu..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  21. #2087
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    @kimmi nema nam druge no da osnujemo partiju
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  22. The Following 2 Users Say Thank You to Zedd For This Useful Post:


  23. #2088
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,057
    Thanks Thanks Given 
    3,975
    Thanks Thanks Received 
    6,548
    Thanked in
    3,120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Dovoljno je da se stane na put sivoj ekonomiji. Ogromne pare se obrnu godisnje od kojih drzava centa jednog ne vidi. A da ne ulazimo u sve ostale oblike lopovluka u koje je DPS bio umijesan i koje su nas kostale na stotine miliona, ako ne i milijardi, kao i normalnih investitora i razvoja.
    nisi svjestan koliko ima ljudi koji imaju svoj biznis i koji su misljenja da je bolje da su im pare u dzepu nego u firmi. a s druge strane, ti isti sad razmisljaju o tome da ce im te iste pare trebati od sledece godine. I to je neki pomak.
    morace se vise kucat, jer ce biti potrebno para, za gotovinom ce biti manja potreba jer ide sa racuna na racun. vremenom ce se i smanjiti ta siva zona.
    sto se tice nekih "vecih", samom fiskalizacijom su se mnoge stvari rijesile i bas je primjetno.

    a ti biznismeni koje si pomenuo su lagano poceli da pucaju, a vrijeme ce pokazati koji su.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  24. #2089
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Dođe li ti što Medojša?

    Pomaganje najsiromašnijima nema veze sa opštim poboljšanjem (valjda pomaganje najbogatijima i sirotoj majci Petra Ivanovića ima), povećali su poreze i akcize ili šta već (nisu ni poreze ni akcize ni šta već), Evropa sad nema pokriće u privredi znači propalo je (još nije ni počelo), a cijene su pošle toliko gore da je 450 malo (dakle program nema pokriće, ali ako nekako i uspije opet neće biti dovoljno).
    Medojsa . . . dodje tebi i takvima, da nema njegovog glasa vi ne bi imali ni ovaj tracak nade. Vidite kakvi ste vi kad vam i taj tracak nade zavisi od Medojse

    Ja sam po prirodi optimista sa iskustvom, ako znas sto to znaci, ja sam izrazio realnu sumnju, a ti o Ivanovicima. Moguce da sam staromodan pa ako nesto nema pokrice u privredi, znaci realno pokrice meni je to sumnjivo, a cijene samo prati pa vidi oce li biti dovoljno 450.
    Ako i uspije, a ne moze da uspije, svejedno mi je, a vama ako je stalo sagledajte otvorenih oci, ili ako zmuris kao dosad, bar mene ne ubjedjuj.

  25. #2090
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Da vam sad ne odgovaram svima, bice mi drago da Evropa sad uspije radi vas, vidim toliko vam znaci da cak ne dozvoljavate da covjek bude oprezan. Cak naprotiv mora da slijepo vjeruje spajketu i rukoljubu, inace ga odma pitate dje je bio do 30 08 20

  26. #2091
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,101
    Thanks Thanks Given 
    3,915
    Thanks Thanks Received 
    3,193
    Thanked in
    1,622 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Ekonomija je rasla itekako ovih zadnjih makar 15 godina, nego to nije ekonomija obicnog naroda. Zamisli da se dio kolaca te druge ekonomije, vrijedne makar milijardu godisnje prebaci u legalne tokove? Eto ti rast makar 4-6% narednih makar 10 godina.
    Pođimo od toga da je tvoja teza tačna da se ovdje klepi & sakrije milijarda godišnje...
    Da li bi bilo logično da se prvo prebaci u legalne tokove, pa da onda podižeš toškove države?
    Zamisli da porodica podigne mjesečne troškove 30-40% na osnovu procjene da će zaraditi nešto što nije zarađivano ranije. Valjda bi normalno bilo da prvo zaradiš.
    Ovo sve pod uslovom da vjeruješ da glasanjem u Skupštini može da se stvori instant blagostanje.

    Usput, koga ne mrzi, neka malo gugla i podsjeti se koliko je srpska vlast posle pada Miloševića naplatila novca od čuvenih "milijardi sa Kipra" i od Miloševićeih tajkuna.

    Nećemo se "leba najes" od takvih para. Mada, fakat lijepo zvuči za izbore. Gomila ljudi je vjerovala Jezdi i Dafini da može 10% svaki mjesec i da se od toga lijepo živi. Još kad imaš medije... Ljepota.

  27. #2092
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Nista onda, da ih obaljujemo.
    Posto imamo bolju alternativu


    Kritika, blacenje i sumnja imaju smisla samo ako nudis pametnije i bolje rjesenje ili znas tacno sta je neko pogrijesio i znas precizno kako bi ti ili neko sposobniji to bolje izveo.


    Kritika ili sumnja cisto eto onako zbog eto nepovjerenja je samo prazna prica, mracenje i crnjacenje.

    I ja mislim da su svi politicari, pa i ljudi prevaranti, ali ne donosim odluke spram tih kompleksa i strahova.

    Sent from Povrsni usputni komentator using Tapatalk
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  28. #2093
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,317
    Thanks Thanks Given 
    430
    Thanks Thanks Received 
    2,670
    Thanked in
    1,297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Da vam sad ne odgovaram svima, bice mi drago da Evropa sad uspije radi vas, vidim toliko vam znaci da cak ne dozvoljavate da covjek bude oprezan. Cak naprotiv mora da slijepo vjeruje spajketu i rukoljubu, inace ga odma pitate dje je bio do 30 08 20
    Evropa sad uopste ne bi trebala da se posmatra kao nesto neobicno. To je apsolutni minimum koji bi svaki gradjanin trebao da ocekuje, a ne neko spasonosno povecanje standarda. Ni Evropa sad nije pravi EU standard. Daleko od toga. Mene je blam kad pricam sa ljudima iz EU i kad im pricam koliko je narod skeptican zbog ovog programa. Imamo para za vozni park od nekoliko stotina ako ne i hiljada vozila kad se u obzir uzmu i sluzbena vozila firmi koje su u vecinskom vlasnistvu drzave ili opstine, besplatno gorivo, besplatne stanove i druge pogodnosti za drzavne funkcionere i funkcionere u lokalnim samoupravama. Imamo para da zaboravimo cijelu petlju auto puta, elektricnu infrastrukturu i jos gomilu stvari koje su toliko ocigledna sema za pronevjeru, a skupljamo pare za lijecenje djece preko SMS-a jer doktore nemamo. Ne znam odakle da pocnem i gdje i kako da zavrsim kad krenem da razmisljam o svom lopovluku koji je drzavne pare slivao u dzepove nekolicine nezasitih privilegovanih svinja, pas im se mesa najeo. Koji ce k***c sluzbena vozila ljudima iz Plantaza ili Sportskih objekata? Koji su oni faktor da im treba sluzbeno vozilo i besplatno gorivo? Da ne pricamo o laznim fakturama gdje su se kuce i stanovi opremali od podruma do krova preko racuna firmi. Za to imaju, a za plate ovom napacenom narodu nemaju.
    Last edited by VanjaTheMan; 12-12-21 at 08:26.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  29. The Following 2 Users Say Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  30. #2094
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Evropa sad uopste ne bi trebala da se posmatra kao nesto neobicno. To je apsolutni minimum koji bi svaki gradjanin trebao da ocekuje, a ne neko spasonosno povecanje standarda. Ni Evropa sad nije pravi EU standard. Daleko od toga. Mene je blam kad pricam sa ljudima iz EU i kad im pricam koliko je narod skeptican zbog ovog programa. Imamo para za vozni park od nekoliko stotina ako ne i hiljada vozila kad se u obzir uzmu i sluzbena vozila firmi koje su u vecinskom vlasnistvu drzave ili opstine, besplatno gorivo, besplatne stanove i druge pogodnosti za drzavne funkcionere i funkcionere u lokalnim samoupravama. Imamo para da zaboravimo cijelu petlju auto puta, elektricnu infrastrukturu i jos gomilu stvari koje su toliko ocigledna sema za pronevjeru, a skupljamo pare za lijecenje djece preko SMS-a jer doktore nemamo. Ne znam odakle da pocnem i gdje i kako da zavrsim kad krenem da razmisljam o svom lopovluku koji je drzavne pare slivao u dzepove nekolicine nezasitih privilegovanih svinja, pas im se mesa najeo. Koji ce k***c sluzbena vozila ljudima iz Plantaza ili Sportskih objekata? Koji su oni faktor da im treba sluzbeno vozilo i besplatno gorivo? Da ne pricamo o laznim fakturama gdje su se kuce i stanovi opremali od podruma do krova preko racuna firmi. Za to imaju, a za plate ovom napacenom narodu nemaju.
    Ova Evropa sad, ne da nije evropski minimum, što je žalosno daleko ispod je. Nego je ođe dočekana kao neki spas, ovoj vlasti je dobro što je dps ovaj narod istrenirao da trpi
    Za auta službena ne pitaj, to je kao statusni simbol, ako nijesi ministar, nijesi ni obični smrtnik, voziš službeni auto. Imao sam iskustvo da kao mlad vozim službeni auto, pa znam kako ljudi na to gledaju.

    Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

  31. #2095
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,979
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,519
    Thanked in
    2,272 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Koji ce k***c sluzbena vozila ljudima iz Plantaza ili Sportskih objekata? Koji su oni faktor da im treba sluzbeno vozilo i besplatno gorivo? Da ne pricamo o laznim fakturama gdje su se kuce i stanovi opremali od podruma do krova preko racuna firmi. Za to imaju, a za plate ovom napacenom narodu nemaju.
    Evo je Milutin Đukanović i kola i vozača i obezbjeđenje zadužio, iako njegov prethodnik nije imao ništa od toga. Doduše, pošto se gađa fasciklama, možda se boji da neka fascikla i na njega bude bačena. Milojko, taj majbah blindirani Milutinu da se proslijedi!
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  32. #2096
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,317
    Thanks Thanks Given 
    430
    Thanks Thanks Received 
    2,670
    Thanked in
    1,297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Evo je Milutin Đukanović i kola i vozača i obezbjeđenje zadužio, iako njegov prethodnik nije imao ništa od toga.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  33. The Following User Says Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  34. #2097
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Ih.
    Imaju zajedno 50% podrske



    Ako budu izbori na proljece, to im je poslednja sansa da poslije izbora zeznu glasace i formiraju zajedno vlast.
    To bi bilo predstavljeno kao akt pomirenja i konacnog ujedinjenja nacionalnih blokova ujedinjenja protiv tkzv. gradjanske nemani koja nas vodi pogresnim putem.

    A ova recenica zaokruzena im je hit hitova 31.7 posto cega drugovi? 31.7 posto od onih 22 posto koji hoce nove izbore??? Ili nesto drugo posto?

    Kakvi manipulatori, nevjerovatno.
    Last edited by Kliker17; 14-12-21 at 10:34.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  35. #2098
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Front nije sa dps išao ni kada je dps bio vlast, a Djukanović bio 100 puta jači.
    Dolazio je Dodik tada sa ponudom za dogovor o svemu. Jedan poznati forumaš mi je tada prebacivao da je to gotova stvar u vezi dogovora. Naravno, svi bi prije Fronta sa ovima.
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  36. #2099
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,145
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    Ih.
    Imaju zajedno 50% podrske



    Ako budu izbori na proljece, to im je poslednja sansa da poslije izbora zeznu glasace i formiraju zajedno vlast.
    To bi bilo predstavljeno kao akt pomirenja i konacnog ujedinjenja nacionalnih blokova ujedinjenja protiv tkzv. gradjanske nemani koja nas vodi pogresnim putem.

    A ova recenica zaokruzena im je hit hitova 31.7 posto cega drugovi? 31.7 posto od onih 22 posto koji hoce nove izbore??? Ili nesto drugo posto?

    Kakvi manipulatori, nevjerovatno.
    Ako su sad zajedno na 50% podrške, formiranjem DH ide to glat ispod 50%, jer će uzeti manji dio (možda 2-3%) od DPS-a, a od DFa solidan komad.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  37. #2100
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    53.2% gradjana smatra da se CG krece pravim putem

    Cemu ove narucene recenice za uticanje na podsvijest citalaca da je casa poluprazna, a ona preliva

    Zar je bas tolika frka?


    Ja tek poslije ovih istrazivanja vjerujem da ova Vlada, ovakva kakva je ima izgleda podrsku VECINE gradjana, a manjine poslanika.
    A odavno smo apsolvirli da POSLANICI koji sjede tamo NIJESU predstavnici gradjana nego samo svojih partija. Vecina su obicne ****ve i gu**cari.

    Samo sto niko to ne smije u skupstini glasno da kaze
    Last edited by Kliker17; 14-12-21 at 11:09.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

Page 84 of 126 FirstFirst ... 347480818283848586878894 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 2
    Last Post: 14-01-13, 10:48
  2. tempo zivota
    By dylan|stark in forum Sve i svašta
    Replies: 47
    Last Post: 21-12-04, 18:58
  3. Samo jedan dan zivota?
    By Kapo in forum #montecafe
    Replies: 0
    Last Post: 31-03-04, 15:27
  4. Nauka za i protiv zivota
    By flash in forum Nauka generalno
    Replies: 3
    Last Post: 25-03-04, 12:47

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •