Page 101 of 126 FirstFirst ... 5191979899100101102103104105111 ... LastLast
Results 2,501 to 2,525 of 3140

Thread: Buducnost parlamentarnog zivota u CG 2020-2024

  1. #2501
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,710
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default

    Crvena, plava i bijela boja su tu, to je bitno

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  2. #2502
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    plus dva pilara..
    "gliste" stilizovano naravno...
    Ide uz "zlatne maske" na koje sam prije 2 god skrenula paznju, tj. oni..
    Sve je u prvom planu..

    Hvala Lepo

  3. #2503
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,479
    Thanks Thanks Given 
    60
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    289 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    To, reprezentacija spc, nadao sam se da ces shvatiti kao ironiju, ali ocigledno nijesi. Ne krivim ja crkvu sto joj drzava daje pare, ne znam kako da to napisem a da ti shvatis. Nijesu problem ulaganja samo u rukometase, nego ulaganje u sportiste i sportske discipline koje donose rezultate, to napisah cini mi se u proslom postu.. Nije se drzava okretala mnogo na pojedinacne sportske discipline, ako cemo posteno. Ne u zadnje dvije godine, nego ohoho unazad. A bilo je talenata i dobrih sporstista u pojedinacnoj konkurenciji. Boskovic jeste ulagao u rukomet, znamo to. Cini mi se najvise para je islo iz rudnika uglja. Je li to ulaganje dalo rezultate? Je su li te pare opravdali rezultatima? Meni se cini (ne znaci da sam u prav) da jesu. Je li logicno da podrzavas nekoga ko ti daje platu, i to dosta lijepu? I to mi se cini logicno. A na konto toga, sjecali se kad je Kips imao probleme sa Mugosom? Pa su radnici danima i nocima boravili u prostorije sindikata CG kao podrska gazdi.
    Sto se tice toga, da li je bilo malverzacija oko para koje su najmijenjene rukometnom savezu....to je u CG ne moze desit.
    Nije Bošković iz svog džepa ni cent davao.
    On je samo neke državne resure usmjeravao u rukomet.
    To je sasvim ok i na odredjen način bi trebalo da se vrijednuje.

    Ali nije ok zbog toga zloupotrebljavati sportiste i uvlačiti ih u politiku do te mjere da učestvuju u političkim kampanjama jedne stranke.
    Da nariču javno kad DPS izgubi izbore i svadjaju se na društvenim mrežama sa predstavnicima nove vlasti.


    Aktivni sportisti treba da se drže dalje od politike. Kad odu u sportsku penziju, onda im od volje.
    Pogotovo ako su reprezentativci države.
    To može u Sjevernoj Koreji, ali u državama gdje postoji politički pluralizam, to je pogrešno na više nivoa i najčešće mač sa dvije oštrice.

    Pogotovo u tim nekim sportovima, gdje nema neke love i gdje svaki politički angažman sportista izaziva odredjeno podozrenje.

    Poslednji primjer je slučaj atletičarke Marije Vuković.
    Na vrhuncu svoje sportske karijere i popularnosti, gdje je sva zemlja gotivi i svojata, ona zauzima stranu na lokalnim izborima u glavnom gradu i staje uz Posju.
    Ne vjerujem da ima mnogo onih koji vjeruju da je Marija Vuković oduševljena njegovom političkom figurom, idealima i angažmanom.
    Nego se ljudi s pravom pitaju čime ju je Posjo zadužio, šta joj je dao, šta joj obećao?
    Sigurno ništa iz svog džepa.
    I šta ako Posjo sutra izgubi izbore?
    Hoće li joj nove gradske vlasti pomagati, s obzirom da je u kampanji podržavala drugu stranu?
    Bezvezno i nepotrebno kockanje sa karijerom, ugledom i uvlačenje u političko blato.

  4. #2504
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Crvena, plava i bijela boja su tu, to je bitno

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Što ti imaš protiv Zdravka. Dao je ozbiljan doprinos našoj političkoj sceni. Pomjeranje brda vjerom, što se zaista desilo, dubok uvid u zagrobni život. Plakanje, klečanje, ljubljenje ruku, komišioni čim se vidi neki vjerski objekat. Ljubljenje ljudi umrlih od korone. Saplitanje jezikom kad se ukanta, hejt profesora fizičkog. Toliko nam je lijepih trenutaka priredio Zdravko, a ti tako.
    Nedostajao je našoj politici i potreban je da zasija u punom sjaju. I on i naša politička scena. Doduše, ne bih se bunio ni da oni jogaši neđe preskoče cenzus.
    Last edited by Gagarin; 22-09-22 at 11:28.
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  5. The Following 2 Users Say Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  6. #2505
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,594
    Thanks Thanks Given 
    3,549
    Thanks Thanks Received 
    8,592
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Massaro View Post

    Poslednji primjer je slučaj atletičarke Marije Vuković.
    Na vrhuncu svoje sportske karijere i popularnosti, gdje je sva zemlja gotivi i svojata, ona zauzima stranu na lokalnim izborima u glavnom gradu i staje uz Posju.
    Ne vjerujem da ima mnogo onih koji vjeruju da je Marija Vuković oduševljena njegovom političkom figurom, idealima i angažmanom.
    Nego se ljudi s pravom pitaju čime ju je Posjo zadužio, šta joj je dao, šta joj obećao?
    Sigurno ništa iz svog džepa.
    I šta ako Posjo sutra izgubi izbore?
    Hoće li joj nove gradske vlasti pomagati, s obzirom da je u kampanji podržavala drugu stranu?
    Bezvezno i nepotrebno kockanje sa karijerom, ugledom i uvlačenje u političko blato.
    ovi ka ti koje je kao izdala nisu čuli za nju do onog dana kad se plasirala za finale visa na OI. kad neko podrži tvoj sns onda je to okej. treninge joj ni sad ne plaća Vuković niti ijedan političar. živi i trenira u Atini, nema potrebe da se opterećuješ oko troškova njenog života. država Crna Gora joj nije dala ništa sportski vezano, za nju je najveći plus što je pljuju pojedini

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  7. #2506
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,364
    Thanks Thanks Given 
    745
    Thanks Thanks Received 
    2,197
    Thanked in
    1,664 Posts

    Default

    Hahahaah što mu je onaj nesretnik govorio na debatu da preleti do Nikšića s njim
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  8. #2507
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ovi ka ti koje je kao izdala nisu čuli za nju do onog dana kad se plasirala za finale visa na OI. kad neko podrži tvoj sns onda je to okej. treninge joj ni sad ne plaća Vuković niti ijedan političar. živi i trenira u Atini, nema potrebe da se opterećuješ oko troškova njenog života. država Crna Gora joj nije dala ništa sportski vezano, za nju je najveći plus što je pljuju pojedini

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Ja ne znam što se bunite protiv Marije. Ako je čestitom mitropolitu dobra, ko ste vi da pričate nešto protiv nje. Ja sve kako kaže Joanikije. On mi je pomogao da se oslobodim nečistog i zlokobnog spoja ustašluka i komunizma i ja sam sad drugi čovjek.
    I Marija visočije skače od kad je bliže Crkvi, a ovdje je neka nekrst kritikuje.
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  9. #2508
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aLaPaCha View Post
    Hahahaah što mu je onaj nesretnik govorio na debatu da preleti do Nikšića s njim
    Jogaši da lete do Nikšića, a Zdravko prebači Budoš kod Pipuna u Zetu molitvom i to je to.
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  10. #2509
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,413
    Thanks Thanks Given 
    4,199
    Thanks Thanks Received 
    4,512
    Thanked in
    2,187 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Što ti imaš protiv Zdravka. Dao je ozbiljan doprinos našoj političkoj sceni. Pomjeranje brda vjerom, što se zaista desilo, dubok uvid u zagrobni život. Plakanje, klečanje, ljubljenje ruku, komišioni čim se vidi neki vjerski objekat. Ljubljenje ljudi umrlih od korone. Saplitanje jezikom kad se ukanta, hejt profesora fizičkog. Toliko nam je lijepih trenutaka priredio Zdravko, a ti tako.
    Nedostajao je našoj politici i potreban je da zasija u punom sjaju. I on i naša politička scena. Doduše, ne bih se bunio ni da oni jogaši neđe preskoče cenzus.
    Dao je i, boze zdravlja, nastavice da daje ozbiljan i pozitivan doprinos....uzivajte.

    Predstavljen Demohrišćanski pokret; Krivokapić: Najbolja zaštita Crne Gore je ako je čuva Majka božja


    https://www.cdm.me/politika/predstav...a-majka-bozja/
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  11. #2510
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,479
    Thanks Thanks Given 
    60
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    289 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ovi ka ti koje je kao izdala nisu čuli za nju do onog dana kad se plasirala za finale visa na OI. kad neko podrži tvoj sns onda je to okej. treninge joj ni sad ne plaća Vuković niti ijedan političar. živi i trenira u Atini, nema potrebe da se opterećuješ oko troškova njenog života. država Crna Gora joj nije dala ništa sportski vezano, za nju je najveći plus što je pljuju pojedini

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Pa koji je onda njen motiv da se uključuje u predizbornu kampanju?
    Valjda joj kao sportisti treba imponovati da je svi vole, a ne da joj plus bude što je neki pljuju.
    Last edited by Massaro; 22-09-22 at 11:46.

  12. #2511
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,594
    Thanks Thanks Given 
    3,549
    Thanks Thanks Received 
    8,592
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    Pa koji je onda njen motiv da se uključuje u predizbornu kampanju?
    ima li neki zakon koji joj brani? smije li da podrži koga oće? čudo ne komentarišeš Šapića kojem Vučić dade da vodi Beograd (na šta spade takav grad, vodi ga tip koji ne umije rečenicu da sastavi), kupio mu vaterpolo klub u kom ne smiješ da rečeš ništa protiv sns plus moraš javno da ih podržiš. uništi Marija moderno srpstvo

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  13. #2512
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    Pa koji je onda njen motiv da se uključuje u predizbornu kampanju?
    Valjda joj kao sportisti treba imponovati da je svi vole, a ne da joj plus bude što je neki pljuju.
    To je bio tajni plan koji je Marija napravila sa mitropolitom da iznutra minira DPS na izborima.
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  14. The Following 2 Users Say Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  15. #2513
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,364
    Thanks Thanks Given 
    745
    Thanks Thanks Received 
    2,197
    Thanked in
    1,664 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Jogaši da lete do Nikšića, a Zdravko prebači Budoš kod Pipuna u Zetu molitvom i to je to.
    Eheheeehehheeheh to je to.... Vrhunska stvar, vjeruj mi.
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  16. #2514
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,953
    Thanks Thanks Given 
    14,928
    Thanks Thanks Received 
    3,684
    Thanked in
    2,632 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Dao je i, boze zdravlja, nastavice da daje ozbiljan i pozitivan doprinos....uzivajte.

    Predstavljen Demohrišćanski pokret; Krivokapić: Najbolja zaštita Crne Gore je ako je čuva Majka božja


    https://www.cdm.me/politika/predstav...a-majka-bozja/
    Najgore što je ozbiljan dok ovo izgovara.

    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    No pasaran!

  17. #2515
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,413
    Thanks Thanks Given 
    4,199
    Thanks Thanks Received 
    4,512
    Thanked in
    2,187 Posts

    Default

    Za koga ce crkva glasat u ovom izbornom ciklusu zna li se? Sad ima vise opcija nego ikad.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  18. The Following 7 Users Say Thank You to avet For This Useful Post:


  19. #2516
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,479
    Thanks Thanks Given 
    60
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    289 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ima li neki zakon koji joj brani? smije li da podrži koga oće? čudo ne komentarišeš Šapića kojem Vučić dade da vodi Beograd (na šta spade takav grad, vodi ga tip koji ne umije rečenicu da sastavi), kupio mu vaterpolo klub u kom ne smiješ da rečeš ništa protiv sns plus moraš javno da ih podržiš. uništi Marija moderno srpstvo

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Ma pusti ti Šapića. On je sportski penzioner, kao i Vanja Udovičić, Nikola Janović ili Puro Popović.
    Za njih više niko ne navija u sportskom smislu. Oni su svoje odgulili.
    Nakon sportske karijere, koja je kratka, imaju ljudi pravo i na neke druge ambicije, pa i političke. Od volje im je. Narod im sudi na izborima kao političarima.

    Šapić je u stvari prvo pobjedio na izborima za Novi Beograd, kao kandidat grupe gradjana.
    Sad se priklonio Vučiću, pa nek mu je sa srećom.
    Niko njega više ne gleda kao sportistu.

    Ali aktivni sportisti to ne treba da rade. Jer treba da predstavljaju zemlju, a ne političku partiju.

  20. #2517
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,594
    Thanks Thanks Given 
    3,549
    Thanks Thanks Received 
    8,592
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    tako znači, kad je u pitanju ova tvoja strana može sve. pogodila vas je Marija u centar, svaka joj čast na tome

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  21. #2518
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default Buducnost parlamentarnog zivota u CG 2020-2024

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Najgore što je ozbiljan dok ovo izgovara.

    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    Bogorodica sjedi, nadgleda radove na kapitalnim projektima i rukovodi vladavinom prava, a Zdravka drži u krilu i poji ga nekom rakijom.
    Ne shvatate to vi bezbožni ateisti dok vas ne dotakne blagodat prosvjetljenja.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Gagarin; 22-09-22 at 12:05.
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  22. The Following User Says Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  23. #2519
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,479
    Thanks Thanks Given 
    60
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    289 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    tako znači, kad je u pitanju ova tvoja strana može sve. pogodila vas je Marija u centar, svaka joj čast na tome

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Pa bojim se da je sebi više naštetila, nego što će Posji glasova navući svojom podrškom.

  24. #2520
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,413
    Thanks Thanks Given 
    4,199
    Thanks Thanks Received 
    4,512
    Thanked in
    2,187 Posts

    Default

    Mariji ionaki nikad ne bi oprostili sto je strani dres obukla.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  25. #2521
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,594
    Thanks Thanks Given 
    3,549
    Thanks Thanks Received 
    8,592
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    Pa bojim se da je sebi više naštetila, nego što će Posji glasova navući svojom podrškom.
    kako? neće Gośa Raičević navijat za nju? ili srbadija barska?

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  26. #2522
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,349
    Thanks Thanks Given 
    14,777
    Thanks Thanks Received 
    4,109
    Thanked in
    2,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ima li neki zakon koji joj brani? smije li da podrži koga oće? čudo ne komentarišeš Šapića kojem Vučić dade da vodi Beograd (na šta spade takav grad, vodi ga tip koji ne umije rečenicu da sastavi), kupio mu vaterpolo klub u kom ne smiješ da rečeš ništa protiv sns plus moraš javno da ih podržiš. uništi Marija moderno srpstvo

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Smije da radi šta god hoće. Isto tako građani smiju da joj zameraju šta god hoće. Posebno jer je stala na listu koja je (evo dokazano u zadnje vrijeme, a znalo se i ranije ) organizovana kriminalna grupa. Ili imaš drugačije mišljenje o dpsu? I kako poveza Šapića i Beograd sa Marijom Vuković? Daj malo četnika.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  27. #2523
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    1,800
    Thanks Thanks Given 
    2,192
    Thanks Thanks Received 
    579
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Svi preduslovi su tu da se DPS vrati na vlast.

    Moja prognoza glasi ovako

    Dps
    Ura
    Snp
    Sdp-sd
    Manjine
    Evropa sad
    Demohriscani.

    osnivanjem ove dvije nove partije neutralisu se df i demokrate, mislim da je to to.

  28. #2524
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,826
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    797
    Thanked in
    535 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by p0smatrac View Post
    Svi preduslovi su tu da se DPS vrati na vlast.

    Moja prognoza glasi ovako

    Dps
    Ura
    Snp
    Sdp-sd
    Manjine
    Evropa sad
    Demohriscani.

    osnivanjem ove dvije nove partije neutralisu se df i demokrate, mislim da je to to.
    Ja sam baš teški anti uraš tako da ne bih volio saradnju s njima. Ako ikako može da se gleda bez njih da se napravi Vlada.
    Dosta smo ih puštali da lažu i jednu i drugu stranu. To ti je crnogorski SNS. Moderna verzija srpske politike (pogriješili su ono za Milaču).
    Love, peace and respect.

  29. #2525
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,783
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,939
    Thanked in
    2,314 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Kakav logo.Ovo na vrhu je ljiljan koji simbolizuje šta..u ovom slučaju.

    I dvije kišne gliste u sezoni parenja.



    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    Postoji jedan Balkan (divan u osnovi) gdje ima isprepleteno svaga i svačega i gdje se može naći toliko toga sa čime bi se mogli (kulturno) uvezati. Umjesto toga pojedinci (nažalost sa uticajem) idu na prisvajanje. Tako i ti ljiljani, jasu li Kotromanići bosanci, srbi, germani, iliri,... ? Nebitno ,,mi'' (pod zancima navoda jer se odnosi na skup) ih prisvajamo, a samim tim i ljiljani su ,,naši''. A pravo zančenje ljiljana (u simbolici) je manje bitno... zar ne? Pisao sam ovdje o Skenderbegu koji bi se mogao (zbog jakog uticaja na razne kulture) iskoristiti da bude jedno od vezivnih tkiva, a umjesto toga je tačka razdora. Iz tog ugla gledajući ovaj ljiljan može biti pun pogodak, a može biti sušta suprotnost, Što bi se ono reklo ,,sve je u vjeri''

Page 101 of 126 FirstFirst ... 5191979899100101102103104105111 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 2
    Last Post: 14-01-13, 10:48
  2. tempo zivota
    By dylan|stark in forum Sve i svašta
    Replies: 47
    Last Post: 21-12-04, 18:58
  3. Samo jedan dan zivota?
    By Kapo in forum #montecafe
    Replies: 0
    Last Post: 31-03-04, 15:27
  4. Nauka za i protiv zivota
    By flash in forum Nauka generalno
    Replies: 3
    Last Post: 25-03-04, 12:47

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •