Page 56 of 126 FirstFirst ... 64652535455565758596066106 ... LastLast
Results 1,376 to 1,400 of 3140

Thread: Buducnost parlamentarnog zivota u CG 2020-2024

  1. #1376
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    njegovo mjesto potpresjednika Vlade meni nije bio problem. bio je na čelu liste CnB i shodno tome je dobio neku funkciju. jer su nosioci ostale dvije liste, parlamentarne većine dobili najznačajnije funkcije u državi. nije licmjerno, ova država je dobila zadnju šansu da nešto ođe bude (iako sam ja 99% siguran da nikad bolje biti neće). sa ljudima DFa u vladi, ta šansa ne postoji
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  2. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  3. #1377
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    njegovo mjesto potpresjednika Vlade meni nije bio problem. bio je na čelu liste CnB i shodno tome je dobio neku funkciju. jer su nosioci ostale dvije liste, parlamentarne većine dobili najznačajnije funkcije u državi. nije licmjerno, ova država je dobila zadnju šansu da nešto ođe bude (iako sam ja 99% siguran da nikad bolje biti neće). sa ljudima DFa u vladi, ta šansa ne postoji
    Ajde da probamo ovako. Partije A, B i C čine vlast. Dogovorile su se da formiraju ekspertsku vladu, ali je partija B ipak ušla u nju, uz obrazloženje da potpredsjednik vlade nije ekspert ni stručnjak za nešto, jer nije resorni ministar.

    Sad partija A traži da uđe u vladu. Možeš da odbiješ da joj daš mjesto ministra (jer su eksperti), ali nemaš realno nikakvog argumenta da im ne daš mjesto potpredsjednika.

  4. #1378
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    neka im daju mjesto potpredsjednika, i opet će im igranku pravit. manju nego ako im daju mjesta ministara, recimo. mada, ovaj narod je zaslužio da im ekipa DFa budu ministri
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  5. #1379
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,417
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ajde da probamo ovako. Partije A, B i C čine vlast. Dogovorile su se da formiraju ekspertsku vladu, ali je partija B ipak ušla u nju, uz obrazloženje da potpredsjednik vlade nije ekspert ni stručnjak za nešto, jer nije resorni ministar.

    Sad partija A traži da uđe u vladu. Možeš da odbiješ da joj daš mjesto ministra (jer su eksperti), ali nemaš realno nikakvog argumenta da im ne daš mjesto potpredsjednika.
    Ne slažem se sa @outline da su na 2 mandata, prije će biti na 6-8 mandata, ali ajde svako ima pravo na projekcije.

    Po meni jedino realno rješenje je da umjesto Mitrovića i Leposavića upadne neko ala Jelena Borovinić. Nije DF ali jeste DF, znate odlično o čemu se tu radi. Zbog iskustva sa Leposavićem, javna zakletva da će poštovati sporazum potpisan prije izbora, u suprotnom CnB predlaže opoziv ministra.

    Privirivanje MMP u vladi, gasi URA momentalno. Ako puste političara iz DFa u vladu, eto ih na dva mandata o kojima Outline priča.

    Ljudi, ajmo jednom u životu da budemo realni..... da su ovi iz DFa normalni i da im ne komanduje AV, pa da se sa njima može napravit neki dogovor pa ajde i nekako, ali taj koji misli da će ta bagra da poštuje bilo kakav dogovor taj je luđi no oni.

    Evo viđite do čega je dovelo burlikanje DFa. Ialo je sporazum takav kakav je, sad bi svi na to da pljunu samo da DF ne sruši vladu. Pa neka je sruše mudonje.

    Ponavljam, puste li političare iz prvog ešalona DFa u vladu, pa taman to bilo i potpredsjedničko mjesto, ja za URA nikad više glasat neću. Glasaću za Bečića jer od njega realno ništa ne očekujem, kao manje zlo, ili možda baš iz inata za Nik Đeljošaja. Za njega znam da neće slagat makar to što obeća.

    URA bi puštanjem da uđu DF političari u vladu ubila i posljednju nadu da u CG može postojati i opstati normalna stranka.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  6. #1380
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    @kimmi

    da su se bavili partijom, kao Demokrate recimo, URA bi sada bila na tvojoj projekciji. ovako, oni su se bavili svim nekim drugim stvarima. JBB nije i neće raditi protiv interesa Crne Gore. bilo ko iz DFa hoće. i dalje mislim da je udarnoj ekipi DFa ljepša ova pozicija a da drugi tim spreme u vladu. par dana nedeljno u BG, gala svaki dan. da se oni tu nešto muče po ministarstvima. svakako će i ti koji spreme za ministre raditi kako im oni kažu. pa zar ima nešto ljepše no naređuješ ministru dok ručaš neđe u centru Beograda?
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  7. #1381
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,417
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    @kimmi

    da su se bavili partijom, kao Demokrate recimo, URA bi sada bila na tvojoj projekciji. ovako, oni su se bavili svim nekim drugim stvarima. JBB nije i neće raditi protiv interesa Crne Gore. bilo ko iz DFa hoće. i dalje mislim da je udarnoj ekipi DFa ljepša ova pozicija a da drugi tim spreme u vladu. par dana nedeljno u BG, gala svaki dan. da se oni tu nešto muče po ministarstvima. svakako će i ti koji spreme za ministre raditi kako im oni kažu. pa zar ima nešto ljepše no naređuješ ministru dok ručaš neđe u centru Beograda?
    A što ubijate sa upoređivanjem sa Demokratama. Meni je to posjećivanje od vrata do vrata, od sela do sela glupost teška u ovom dobu digitalizacije. Pa da URA šalje ljude da agituju po kuća ne bi bila URA.

    Ja ne znam kako ne kapirate da je URA tek sad počela da se ponaša kao stranka. NK odbor osnovan tek ove godine, evo sad PV odbor. Polako.... Oni nisu kiksa napravili poslije izbora u tom smislu, nego kad su bili u Ključu i sa Demokratama, jer su tada drugi radili taj dio posla, a oni ladili muda.

    Bez ikakve infrastrukture probudili su nadu. E sad ako tu nadu ukopaju puštanjem DF političara.... nemam riječi.





    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  8. #1382
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Prvi pregovori oko vlasti i vlade vodjeni su pod Ostrog, medijator Amfilohije.
    Razgovori o rekonstrukciji vlade medijacija Joanikije.
    Bas onako sekulrano i evropski. Nego, voli vecina tako, a vox populi vox deus, pa da im ne kvarimo ugodjaj.
    Nego, pregovori tek sleduju i vjerovatno nakon sto se izglasa budzet bice jedna strana malo tvrdja jer joj nece biti vuna kao sad.
    Pretpostavljam da ce se krenuti po procentima koji se imaju u Skupstini, pa se malo cjenjkati i ostaviti prostor za par nestranackih, a da ce vecinu mjesta uzeti politicari. Takodje ako upadne DF, upada i DCG a ni sa kim se ne kaci.
    Such iskusno. Svaka im cast kako pametno voze.
    Dakle, tek ce da krene natega, a da ce se DF zaustaviti na jednom potpredsjedniku i nekom novom Leposavicu nisam siguran.
    I pretpostavljam da ce se morati dati nesto i Demokratama.
    Svakako bice zabave. Al neka se usvoji budzet pa cemo dalje.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  9. #1383
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    ...Razgovori o rekonstrukciji vlade medijacija Joanikije.
    Bas onako sekulrano i evropski...
    Izvor Pobjeda.

    Baš onako profesionalno i novinarski

  10. #1384
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,417
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Prvi pregovori oko vlasti i vlade vodjeni su pod Ostrog, medijator Amfilohije.
    Razgovori o rekonstrukciji vlade medijacija Joanikije.
    Bas onako sekulrano i evropski. Nego, voli vecina tako, a vox populi vox deus, pa da im ne kvarimo ugodjaj.
    Nego, pregovori tek sleduju i vjerovatno nakon sto se izglasa budzet bice jedna strana malo tvrdja jer joj nece biti vuna kao sad.
    Pretpostavljam da ce se krenuti po procentima koji se imaju u Skupstini, pa se malo cjenjkati i ostaviti prostor za par nestranackih, a da ce vecinu mjesta uzeti politicari. Takodje ako upadne DF, upada i DCG a ni sa kim se ne kaci.
    Such iskusno. Svaka im cast kako pametno voze.
    Dakle, tek ce da krene natega, a da ce se DF zaustaviti na jednom potpredsjedniku i nekom novom Leposavicu nisam siguran.
    I pretpostavljam da ce se morati dati nesto i Demokratama.
    Svakako bice zabave. Al neka se usvoji budzet pa cemo dalje.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Pa naravno. A to Dritan ne smije da pusti.

    E da, @SKOJ ajde malo sad da i ja i ti, kao ljudi koji navijaju sa ova vlada ostane što duže, zamidlimo taj neki scenario

    1) DF kaže "ili naši ministri ili vlada dolje"

    2) CnB kaže "samo poštovanje već potpisanog sporazuma dolazi u obzir"

    3) DF sruši vladu???

    Ko je kriv u očima plebsa?

    Mogu glasači DFa bit kivni na CnB ali biće i na svoje, obrni okreni ogroman broj glasača ode put Demokrata

    Glasači CnB da budu kivni na CnB jer nije puštio DF u vladu i jer je DF obalio vladu jer se nije popuštilo njihovim pritiscima?? Nemoj da smo smiješni.

    Na stranu što bi i ja i ti voljeli da ova vlada potraje što duže, ovaj scenario gore je realan, a ne vidim kod DFa šta će da se promijeni? Onog momenta kad je sruše, oni će bit krivi.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  11. #1385
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,833
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    799
    Thanked in
    536 Posts

    Default

    Nemam ništa protiv toga da Vladu podrže DCG, URA, DPS, SDP, SD, manjine itd.

    Sa DF-om se ne može raditi. Isključiti ih totalno na ignore pa da vidimo kako će se ponašati.

    Atmosfera je vještački napravljena da svi igraju kako se njima digne ona stvar...
    Love, peace and respect.

  12. #1386
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,417
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Nemam ništa protiv toga da Vladu podrže DCG, URA, DPS, SDP, SD, manjine itd.

    Sa DF-om se ne može raditi. Isključiti ih totalno na ignore pa da vidimo kako će se ponašati.

    Atmosfera je vještački napravljena da svi igraju kako se njima digne ona stvar...
    Makni slobodno DPS i SD iz računice...

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  13. #1387
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,833
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    799
    Thanked in
    536 Posts

    Default

    Nikad ne reci nikad, posebno sa DCG tj. sa SNP-om kao nekada
    Love, peace and respect.

  14. #1388
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Pa naravno. A to Dritan ne smije da pusti.

    E da, @SKOJ ajde malo sad da i ja i ti, kao ljudi koji navijaju sa ova vlada ostane što duže, zamidlimo taj neki scenario

    1) DF kaže "ili naši ministri ili vlada dolje"

    2) CnB kaže "samo poštovanje već potpisanog sporazuma dolazi u obzir"

    3) DF sruši vladu???
    Iskreno, sve zavisi kako ko uspije da spinuje. Ako DF uspije da ispadne da je nastupio sa skromnim zahtjevima, eto samo jednog ministra, i to nekog profesionalca, doktora prava itd, pa im se cak i to odbije mogli bi da izvuku neko biracko saosjecanje.

    Na srecu, dosad su pokazali potpunu nesposobnost da komuniciraju sa umjerenim biracima i antagonizovali su ih cak i kad nisu moralo. Tako da ne ocekujem da ce se to desiti.

    Ko je kriv u očima plebsa?
    U sustini, nije bitno ko je kriv u ocima plebsa. Vazno je ko je kriv samo u ocima onih koji mogu da promijene opredjeljenje zbog toga. A to su ti "neodlucni Srbi" koji su izmedju DF i Demokrata i mogu definitivno otpisati DF ako zakljuce da su oni krivi za pad vlade i "neodlucni Crnogorci" izmedju URA i SDP/DPS koji mogu da definitivno otpisu URA ako zakljuce da su previse popustali DF.


    Onog momenta kad je sruše, oni će bit krivi.
    U sustini si u pravu. Politicka cijena rusenja vlade je za DF ogromna, a za URA nije (kod njih je puno veca politicka cijena popustanja DF-u). Problem je kod URA imas jos jedan faktor koji kod DF nemas - Dritan i ostali osjecaju politicku odgovornost da ne pruze priliku DPS za comeback, koliko god malo vjerovatan. DF, s druge strane, se davno otarasio tih bespotrebnih atavizama kao sto su odgovonost i osjecaj duznosti.

  15. #1389
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,417
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Nemam ništa protiv toga da Vladu podrže DCG, URA, DPS, SDP, SD, manjine itd.

    Sa DF-om se ne može raditi. Isključiti ih totalno na ignore pa da vidimo kako će se ponašati.

    Atmosfera je vještački napravljena da svi igraju kako se njima digne ona stvar...
    To bi najgora stvar za Crnu Goru bila.

    Zamisli svi da odu sa DPSom i da DF ostane sam. Ubiježen sam da bi DF to jedva čekao, jer bi im rejting koji strmoglavo pada odjednom otišao na 30-40%

    Trika nema za tako nešto. Možda za jedno 2 izborna ciklusa, ako se DPS fragmentira ili prečisti i padne na benignih 10-15%.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  16. #1390
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,417
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Iskreno, sve zavisi kako ko uspije da spinuje. Ako DF uspije da ispadne da je nastupio sa skromnim zahtjevima, eto samo jednog ministra, i to nekog profesionalca, doktora prava itd, pa im se cak i to odbije mogli bi da izvuku neko biracko saosjecanje.

    Na srecu, dosad su pokazali potpunu nesposobnost da komuniciraju sa umjerenim biracima i antagonizovali su ih cak i kad nisu moralo. Tako da ne ocekujem da ce se to desiti.



    U sustini, nije bitno ko je kriv u ocima plebsa. Vazno je ko je kriv samo u ocima onih koji mogu da promijene opredjeljenje zbog toga. A to su ti "neodlucni Srbi" koji su izmedju DF i Demokrata i mogu definitivno otpisati DF ako zakljuce da su oni krivi za pad vlade i "neodlucni Crnogorci" izmedju URA i SDP/DPS koji mogu da definitivno otpisu URA ako zakljuce da su previse popustali DF.




    U sustini si u pravu. Politicka cijena rusenja vlade je za DF ogromna, a za URA nije (kod njih je puno veca politicka cijena popustanja DF-u). Problem je kod URA imas jos jedan faktor koji kod DF nemas - Dritan i ostali osjecaju politicku odgovornost da ne pruze priliku DPS za comeback, koliko god malo vjerovatan. DF, s druge strane, se davno otarasio tih bespotrebnih atavizama kao sto su odgovonost i osjecaj duznosti.
    Doktor pravnih nauka iz DFa na mjesto ministra pravde....daj ga odma (ne može bit gori od Leposavića), nek URA postavi nekog nestranačkog za ekologiju i planiranje i da zapjevamo. Ako ne bi i Ćakija Lekića umjesto Radulovića i topčina.

    Znaš i sam da to ne traži DF, već potpunu rekonstrukciju. Oni bi najradije makli Srzentićku i postavili Pipuna tamo da zapošljava.....otprilike.

    Da CnB kaže mi predlažemo Šoća za ministra pravde, a ne može im niko reći da nije Srbin, i Dragićevića ili onog Saveljića za Urbanizam i ekologiju, svi bi rekli to je to. A DF bi pištao i vrištao.






    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  17. #1391
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Nemam ništa protiv toga da Vladu podrže DCG, URA, DPS, SDP, SD, manjine itd.

    Sa DF-om se ne može raditi. Isključiti ih totalno na ignore pa da vidimo kako će se ponašati.

    Atmosfera je vještački napravljena da svi igraju kako se njima digne ona stvar...
    Ispustio si dvije važne stavke, URA je Dritanovo vlasništvo, a demokrete neće ići protiv crkve.

    Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

  18. #1392
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Doktor pravnih nauka iz DFa na mjesto ministra pravde....daj ga odma (ne može bit gori od Leposavića), nek URA postavi nekog nestranačkog za ekologiju i planiranje i da zapjevamo. Ako ne bi i Ćakija Lekića umjesto Radulovića i topčina.

    Znaš i sam da to ne traži DF, već potpunu rekonstrukciju. Oni bi najradije makli Srzentićku i postavili Pipuna tamo da zapošljava.....otprilike...
    Ne znam sta na to da ti kazem sem - da su u DF normalni ne bi sebe doveli od izborne pobjede za manje od godinu dana u ovaj bezizlaz, gdje se ne zna mrze li ih vise koalicioni partneri, crkva, medjunarodna zajednica, manjine ili DPS.

    Oni kad su se svadjali sa Krivokapicem oko ministarskih mjesta i kad je bio najbolji trenutak da ispadnu razumni - oni su ponudili Mandu i Meda i Knezevica. Tako da sam siguran da ce i sad da povuku neki glup potez.

  19. #1393
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Ko je umio da razumije, razumio je kako će ić sa DFom odmah nakon izbora kad je Manda poslao onaj dopis policiji i ANB-u. Sjeća li se ko onoga?

    E ono je ogledalo mentaliteta.

  20. #1394
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,054
    Thanks Thanks Given 
    3,862
    Thanks Thanks Received 
    3,160
    Thanked in
    1,609 Posts

    Default

    Kad smo vec kod rekonstrukcije, evo konstruktivnih ideja za nove ministre.
    Da nije Medo zbog ovoga dao ostavku?

    Posto je sve otislo u kanal, neka onda makar bude zabavno.

    https://www.vijesti.me/v/546239


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  21. #1395
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    119
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Naravno da jeste, u prilog tome ide i to sto je rekao na presu, twitteru ili dje vec….

    To ili Darko 2.0 i pa-pa.

    Upasce Medo u vladu, vratice majkama naknade i ukopace drzavni budzet koji ce biti neodrziv. Stari trojanski konj stupa na sceni brzo…


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  22. #1396
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by vanjatheman View Post
    vratite edit, pobogu. Predstavu nemate koliko mi smeta kad neko slovo pogrijesim, propustim ili dodam gdje ne treba.
    ocd :d
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  23. #1397
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Kad smo vec kod rekonstrukcije, evo konstruktivnih ideja za nove ministre.
    Da nije Medo zbog ovoga dao ostavku?

    Posto je sve otislo u kanal, neka onda makar bude zabavno.

    https://www.vijesti.me/v/546239


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    A baksuzni Pipun. Uz Meda vjerovatno jedini gradjanin Crne Gore kome se nijedan politicki plan i zelja nisu ostvarili.

  24. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  25. #1398
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,417
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Ja sam nešto miran, ubijeđen sam da će URA nit brana ovom bolesnim apsiracijama DFa, na veliku žalost @opmne , @Gagarin i ostalih.

    Ali @opmne koji je prošao razvojni put od velikog protivnika NATOa i poštovaoca lika i djela Vladimira Putina, do lika koji optužuje Demokrate i URU što neće u koaliciju sa DPSom jer valjda srpskisvet....

    Ne znam dođe li mu što Boginja.


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  26. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  27. #1399
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,337
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    544
    Thanked in
    365 Posts

    Default

    I ja sam ubijedjen da Ura neće dati.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  28. #1400
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,417
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markys View Post
    I ja sam ubijedjen da Ura neće dati.
    Htio sam i ja taj izraz da upotrijebim, ali reko da ne čačkam

    Najjače od svega što ovi što se sprdaju sa "neće URA dat" i kad URA izdrži i pokaže zube oni opet đelju po starom. Njima je jedini način da prestanu sa prozivanjem za sve i svašta, bez ikakvog moralnog utemeljenja obzirom na posljedice njihove vladavine, da se opet nekako DPS vrati na vlast, a da ih URA poguea ako kako može. Do tad će da plaču sa neće URA dat.... Zalud im.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Page 56 of 126 FirstFirst ... 64652535455565758596066106 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 2
    Last Post: 14-01-13, 10:48
  2. tempo zivota
    By dylan|stark in forum Sve i svašta
    Replies: 47
    Last Post: 21-12-04, 18:58
  3. Samo jedan dan zivota?
    By Kapo in forum #montecafe
    Replies: 0
    Last Post: 31-03-04, 15:27
  4. Nauka za i protiv zivota
    By flash in forum Nauka generalno
    Replies: 3
    Last Post: 25-03-04, 12:47

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •