Page 47 of 126 FirstFirst ... 374344454647484950515797 ... LastLast
Results 1,151 to 1,175 of 3140

Thread: Buducnost parlamentarnog zivota u CG 2020-2024

  1. #1151
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,666
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,637
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    najveći problem Crne Gore je taj što ođe živi divlje pleme. narod koji čeka poziv da mu je neko završio posao i da tamo ako ikako može ne radi ništa. obećavaju im brda i doline pred izbore i onda dan posle istih ih zaborave
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  2. #1152
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    U pravu ste za sve, ali da smo Švajcarci ne bismo živjeli ovako kako živimo. Da smo Uzbeci ili Tutsi živjeli bismo i gore. Takvi smo kakvi smo i nema nas ko popraviti makar toliko koliko se može u jednom ljudskom vijeku osim nas samih.

  3. #1153
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    U pravu ste za sve, ali da smo Švajcarci ne bismo živjeli ovako kako živimo. Da smo Uzbeci ili Tutsi živjeli bismo i gore. Takvi smo kakvi smo i nema nas ko popraviti makar toliko koliko se može u jednom ljudskom vijeku osim nas samih.
    Sve je to ok.

    Ali ako je neupitna mentalitetska dijagnoza, zašto javno ne kritikovati stranke koje samo nastavljaju da njeguju bolesti.

    Ne prihvatam da su nepotizam i partitokratija nepromjenljive kategorije.

    Ako se mi pomirimo da je to nepromjeljivo, osudismo i buduće generaciju na borbu protiv tog tumora koji razijeda ovo društvo.








    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  4. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  5. #1154
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Naravno da ne, bez kritike tih pojava nema ni napretka. Treba ih napadati svaki put kad to urade. Samo ne treba dizati ruke zbog našeg "nepopravljivog mentaliteta".

    Nekad smo glave naticali na kolje oko knjaževe palate, a u kuća se ničim nije više ponosila nego brojem posječenih turskih glava. Pa smo naučili da to ne radimo, a bilo nam je ugrađeno u gene daleko dublje nego ova moderna korupcija. Nismo za jedan dan, nego za nekoliko decenija, ali naučili smo.

  6. #1155
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,365
    Thanks Thanks Given 
    2,804
    Thanks Thanks Received 
    3,998
    Thanked in
    1,935 Posts

    Default

    Kad se sjetim Budi odgovoran kampanje i prilično površnog i paušalnog reagovanja institucija
    Pa onog linka na rahmetli sajt Vlade, koji je padao svako malo od opterećenja, đe se prijavljivala eventualna zloupoterba službenog automobila. Slikali ljude sa plaže neđeljom, u Top Hill u 1 ujutro bili su veli u inspekciju gradilišta i slično.

    Prva prijava policijski kombi pretiče na punu ispred Sozine i pojašnjenje kako je započeo preticanje na isprekidanu, što je inače netačno, pa nije mogao da završi i onda je zbog bezbjenosti ostalih učesnika u saobraćaju nastavio preticanje preko pune i dovršio u tunel. Mislim, priča je za low budget parodiju Holivudskog filma, koju da obični smrtnik ispriča sudija bi ga vjerovatno testirao je li normalan.

    Ne pamtim da je ijedna zloupotreba bila na kraju, za svaku je bio neki razlog. I onda ljudi odustali.
    Ja sam 5 podnio, svaka mi je odbijena bila.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  7. #1156
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Viđi, imaju Demokrate tih momenata.

    Mene od tog prihvatanja svih bez provjere više nervira uniformnost, usvajanje odluka aklamacijom, jeftin populizam, bježanje od zajebanih tema, partitokratija i ova imenovanja DIFovaca na mjesto direktora ZZZ (da ne zaboravim i Rovča).

    Katastrofalan je njihov odnos prema svakoj kritici. Nikad neću zaboravit kako su reagovali prema ljudima koji su ih ranije javno podržali, a koji su zbog toga vjerovatno osjećali slobodu da im upute i kritike. To se najviše dešavalo u isto vrijeme kad i ono izdvajanje u Nebojse tokom Oduprise protesta.

    Kod Demokrata mi se najviše sviđa onaj Jokić i kotorska ekipa (Timur itd.). Čak mi se čini da su Demokrate u Kotoru na lokalu dobili dooosta više glasova nego na republičkom nivou.

    Grade kult ličnosti oko Alekse, sjeti se samo onog spota sa onim krstom sa polumjesecima đe Aleksa djelje drvo i ne znam ni ja što čini.
    Mislim da Boris Bogdanović, za dobro te stranke, treba da batali da se bavi političkim marketingom i da unajme neke strance za to.

    Djeluju mi kao klasični kalkulanti. Ne velim ja da i ostale stranke ne gledaju šta im nosi koji politički poen, ali oni brate samo slušaju što priča narod i idu u skladu sa tim i gledaju ili da rade neke populističke akrobacije i izbjegnu neugodnu situaciju (Leposavić) ili da prikupe političke poene.

    Mene Demokrate, prije svega po tom odnosu prema bilo kakvoj kritici i tim aklamacijama, više podsjećaju na SNS nego na DPS.

    Al eto takvi kakvi su, prije bi njih pet puta glasao nego DPS ili DF, jer su te dvije grupacije klasična OLOŠ. DF je možda nesposoban, što ti veliš, ali ima onaj šef njihov koji će ih naučit što i kako. Druga stvar koja se ne može prigovorit Demokratama, a koja ih takođe bitno odvaja od DPSa i DFa, je korupcija.

    Upravo iz tog razloga što su, i takvi kakvi su, neuporedivo normalniki od DPSa i DFa, me neđe raduje njihovo jačanje u odnosu na te dvije grupacije.

    CnB dok gura gura, ako i oni poavetaju, biće sigurno neka druga građanska priča da popuni to neko mjesto. Uvijek je i bila, samo narod slabo podržava taj neki normalni put.

    Mislim da će biti interesantan momenat kad Zdravko oformi stranku. Mislim da će dobar komad ovih glasova što su pokupili od DFa tamo da pređe bez pardona, a ne znam kako če se to odraziti na njihove međusobne relacije.

    Mene svakako raduje što u CG više nema trika da jedan centar moći kontroliše SVE.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Jokic je za mene miljama iznad Alekse. Samo da dodam da je jedno vrijeme bilo klimavo na relaciji Demokrate-Jokic toliko da pitanje njegovog ostanka u partiji bilo upitno. Bilo je nekih vecih nesuglasica koliko sam cula. Upravo u tom periodu bude anketa na fb na grupi gdje su Kotorani, svi se znaju, pa je bila vrlo mjerodavna , pritom najveca grupa Kotorana i sibao je uveliko onog mutavog Aprcovica, bas neka velika razlika. Poslije toga prestaje sve.

    Mislim da su uvidjeli da bi izgubili mnogo njegovim odlaskom i izmiri se. Realno on im je i donio glasove.


    Sad moj osjecaj jeste bio tada da su Demokrate iskalkulisale koliko bi glasaca izgubili da on ode, a on da nije imao toliko snage da svoju partiju osnuje i izadje samostalno.

    Smatram ga kvalitetnim kadrom i voljela bih da dalje napreduje. Posto ne moze dovijeka biti gradonacelnik iako ne bih imala nista protiv.

    Ima tu jos kvalitetnih pojedinaca, ali od Alekse ne mogu doci do izrazaja. Ja ne znam sto ce tim ljudima da grade kult licnosti ja pa ja,.. Abazovic, Aleksa itd.







    Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  8. #1157
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,365
    Thanks Thanks Given 
    2,804
    Thanks Thanks Received 
    3,998
    Thanked in
    1,935 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Stavljanje takvih necjenovnih stavki već je, bojim se, klizav teren. Recimo ko je revizor da staviš imaš problem jer svakako CBCG određuje ko može da radi reviziju bankama. Isto važi i za rejting od neke međunarodne kuće. Time što imaš dozovolu CBCG već si se kvalifikovao da primaš depozite.

    Mislim da bi bilo prilično šanse da se obori takav tender.

    Svakako ćemo se složiti da za EPCG nije baš u interesu da slaguma Prvu banku đe je veliki akcionar i ima subordinirani depozit, koji lagano može da postane akcijski kapital ako banka pokvari parametre.

    U svakom slučaju, po bilansima na 31.12. Prva ima oko 60 MLN keša + 25 Mln obveznica lako utrživih, a EPCG 11 keša i možda 20 Mln oročenih para, a nije sve u Prvoj svakako. Tako da mislim da je ta priča o depozitima generalno precijenjena. Povukli su 11 Mln u dan bez ikakve natege.

    Đe može kiksati Prva jeste na polju profitabilnosti kad joj odu državni klijenti i budu manji prihodi od provizija. Al neka se bore.

    Odosmo predaleko od teme.
    Znam znam, ovo samo kažem ako budu maštali tendrskim pravilima kao u stara dobra vremena. Mada ovi novi "prave otklon od svega što je loše bilo 30 godina".
    Vidio sam podake za keš, ali nije tu samo EPCG. Ima još sličnih EPCG svakako udar koji bi teško podnijeli + efekat panike.

    Suština priče koja vjerovatno običnim građanima nije jasna ali se svodi na to je ovo tvoje boldovano. Ako otresu Prvu Banku, EPCG se može desiti da pare pretvori u akcije jer ih viđet neće.
    A ne znam koliko joj je u interesu da postane vlasnik tada već loše banke.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  9. #1158
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Naravno da ne, bez kritike tih pojava nema ni napretka. Treba ih napadati svaki put kad to urade. Samo ne treba dizati ruke zbog našeg "nepopravljivog mentaliteta".

    Nekad smo glave naticali na kolje oko knjaževe palate, a u kuća se ničim nije više ponosila nego brojem posječenih turskih glava. Pa smo naučili da to ne radimo, a bilo nam je ugrađeno u gene daleko dublje nego ova moderna korupcija. Nismo za jedan dan, nego za nekoliko decenija, ali naučili smo.
    Slažem se potpuno, samo dopuna- za glave se baš i nismo naučili, naticali smo ih do sudnjega dana, i nismo to smatrali ničim osim ponosom. E, sa sječom noseva pobijenih neprijatelja smo već imali baš muke
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  10. #1159
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,421
    Thanks Thanks Given 
    5,555
    Thanks Thanks Received 
    4,998
    Thanked in
    2,085 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ne prihvatam da su nepotizam i partitokratija nepromjenljive kategorije.
    Da se partiokratija i nepotizam svedu an neku minimalnu pojavu potrebno je da gradjani budu zadovoljni zivotom gdje zive (plata + sloboda govora).
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  11. #1160
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...nsku-crnu-goru



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  12. #1161
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...nsku-crnu-goru



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Edit na politici još ne radi...

    Veći broj članova Opštinskog odbora Bošnjačke stranke u Podgorici pristupilo je juče i zvanično Građanskom pokretu URA, saopšteno je danas iz Medijskog tima URE.

    “URU smo izabrali jer baštini suštinske građanske i evropske vrijednosti. Želimo da damo svoj doprinos i snagu reformama koju su započete. Želimo Crnu Goru jednaku za sve njene ljude, Crnu Goru na temeljima antifašizma, građansku, evropsku i ekološku. Znamo da URA okuplja sve one koji se iskreno bore za napredak Crne Gore sa željom da ona bude sljedeća članica EU”, istakli su novi članovi URE.

    Oni su naglasili da je sljedeća godina izborna godina u glavnom gradu i da će pomoći da URA napravi najbolji mogući rezultat na tim izborima



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  13. #1162
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,444
    Thanked in
    1,708 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Ne znam postoji li trenutno gadniji tip u crnogorskoj javnosti.




    Protestuje protiv Tompsonovih pjesama a onda ode da se slika sa Bajom Malim Knindžom i Arkanom mlađim.
    Dajko strikes again...

    Prije nekih 5 godina u autorskom tekstu piše da su Milo i Šešelj isti...


    Prije manje od godinu se umiljava i uvlači u pozadinu Zdravku ne bi li se ovaj smilovao da ga primi u kampanju ZBCG


    Da bi na koncu otišao na Happy TV da zajedno sa Šešeljem pljuje Zdravka Krivokapića - jer pazi sad - Zdravko nije principijelan.



  14. The Following 3 Users Say Thank You to ASC For This Useful Post:


  15. #1163
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,042
    Thanks Thanks Given 
    5,049
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Pa on jes principijelan,kad god pricha o Zdravku...uvijek je u istoj koshulji i sakou!
    ...

  16. #1164
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,666
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,637
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    Dajko koji se do nekog momenta družio samo i isključivo sa đecom ljudi bliskih DPSu. samo da bi pio i jeo za dž

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  17. #1165
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,444
    Thanked in
    1,708 Posts

    Default

    Pazite ove prelome u glavi:


    VS



    Ili još bolje:


    -Smatram da će izbori u Podgoridi, izbori za gradonačelnika biti neka vrsta Kosovske bitke gdje će da se b ore Nemanjingrad kako se nekad zvala Podgorica protiv Titograda.
    Da li ću se ja kandidovati, ja sam spreman da prihvatim kandidaturu ako konstituenti koalicije Za budućnost Crne Gore i Za budućnst Podgorice procjene da sam ja vladislav Dajković najbolji kandidat.Ukoliko bude boljeg kandidata i ukoliko bude procjena da Dajković pođe na začelje liste ja ću poći na začelje liste,
    rekao je Dajković.

    On je dodao da Podgorica mora da postane nakon 70 gdina slobodan grad i grad u kome “neće biti sramota da se slavi Slava grada i u kojem će Srpska pravoslavna crkva uživati svo poštovanje”.
    -To će biti grad u kojem ćemo spomenike umjesto Josipu Brozu Titu dizati spomenike onome ko se rodio tamo a ko je faktički utemelji opravoslavlje zajedno sa svojim sinom a to je najpoznatiji podgoričanin Stefan Nemanja, rekao je Dajković.

    VS










    Kakvo ništavilo plaćeničko bez zere integriteta, principa, obraza i dostojanstva.
    Ali ako ništa drugo, dobar je da možete da uperite prstom u njega i kažete đetetu: "Samo ne ovako.".
    Last edited by ASC; 17-07-21 at 12:23.

  18. The Following 7 Users Say Thank You to ASC For This Useful Post:


  19. #1166
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    119
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Sto zatrpavate topic splacinama…

    No kakav je narod ne bi se zacudio da ovu splacinu iznad za godinu postave za rodonacelnika titograda.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #1167
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,365
    Thanks Thanks Given 
    2,804
    Thanks Thanks Received 
    3,998
    Thanked in
    1,935 Posts

    Default

    https://www.pixwox.com/post/3711685038164462436754/

    Nije mu ni kum mnogo bolji. Nije ti lijepo ASC da zaobiđeš Marka, ljubim svaku zastavu koju stignem , Milačića.
    ZajebaTo je mijenjat stavove u politici u doba interneta. Pamte botovi i trolovi puno toga

    Inače ako Milačić bude kandidat za gradonačelnika Podgorice, eto DPSu šansa da možda i dobije jer ovaj Dajković je baš rijetko antipatična pojava.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  21. #1168
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Ako Dajko bude kandidat ispred DFa i bude imao više glasova od Luke Račkevića ili nekog kandidata Demokrata... ja ću da nekom nešto nažao učinim u znak revolta prema idiotluku mojih sugrađana

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  22. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  23. #1169
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,887
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Za razliku od Dajka, Marko je evoluirao. Al ka u knopr. Cijeli snimak je odlican kome se trose minuti zivota na ove likove.
    Ipak, najbriljantnije je od 18. minuta, kad objasnjava zasto ne mogu 3 prsta u Radoicu Perovic kod neke uciteljice.
    I onda se on ovdje pominje kao neka tdrava alternativa.
    Doduse kad je Braticka zdrava alternativa, moze i Marko, zasto ne...




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  24. #1170
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Tesko ce izgubiti Vukovic Podgoricu....
    Inace jedan turski restoran u PG trazi konobara 6 dana se radi 400 eura plus baksis ima li interesenata

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  25. The Following User Says Thank You to kauboj24 For This Useful Post:


  26. #1171
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,713
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Vukovic najbolji gradonacelnik do sad, trika nema da izgubi pg ako ljudi razmisljaju realno a ne ideoloski. Jos kad bi makao biciklisticke staze sa puteva onda bi bio najveca doktorica ikad


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  27. The Following 2 Users Say Thank You to Tripleta For This Useful Post:


  28. #1172
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Vukovic najbolji gradonacelnik do sad, trika nema da izgubi pg ako ljudi razmisljaju realno a ne ideoloski. Jos kad bi makao biciklisticke staze sa puteva onda bi bio najveca doktorica ikad


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    A što čini Tripleta.....

    Pa i da nije bilo promjene vlasti 30.08. Podgorica bez Tuzi je bila veoma teška za zadržati za DPS.

    Samo da te podsjetim da je razlika na parlamentarnim bila oko 20 hiljada glasova, a sabrao sam sve sem 6, 9 i 11 na tas DPSa (i SDP i Albance i sve ostale stranke)

    Sad kad ne bude pritisaka po školama, vrtićima, bolnicama, ministarstvima, policiji, vojsci, EPCG, pošti i ostalim državnim firmama, kad ne bude zvanja sekretarice direktora ili samog direktora da se izađe na izbore, što misliš kolko će biti razlika?

    I ti misliš sigurica Vuković?

    Rekli su ti mnogi, mani se političkih analiza, ne ide ti.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  29. The Following 2 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  30. #1173
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Podgoricu bi za DPS teško Hudini izvukao, a ne Vuković.

    Gledam smiju se ljudi paničnoj gradnji i asfaltiranju. Sto puta sam čuo - a gdje ste dosad bili, znači para ima samo kad strah uhvati.

  31. #1174
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,607
    Thanks Thanks Given 
    408
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    173 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Podgoricu bi za DPS teško Hudini izvukao, a ne Vuković.

    Gledam smiju se ljudi paničnoj gradnji i asfaltiranju. Sto puta sam čuo - a gdje ste dosad bili, znači para ima samo kad strah uhvati.
    Istina ako se ne nadje neki nosilac sadasnje vlasti pa sjebe sve...

  32. #1175
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by skostic View Post
    Istina ako se ne nadje neki nosilac sadasnje vlasti pa sjebe sve...
    Istinu zboriš. Davno sam primijetio da se naša politika svodi ne na takmičenje ko će pametnije poteze povući, nego ko će sebi manje da puca u koljeno. Drastičan nedavni primjer je DPS i zakon o crkvi, gdje su sebi obije noge otfikarili motornom testerom.

Page 47 of 126 FirstFirst ... 374344454647484950515797 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 2
    Last Post: 14-01-13, 10:48
  2. tempo zivota
    By dylan|stark in forum Sve i svašta
    Replies: 47
    Last Post: 21-12-04, 18:58
  3. Samo jedan dan zivota?
    By Kapo in forum #montecafe
    Replies: 0
    Last Post: 31-03-04, 15:27
  4. Nauka za i protiv zivota
    By flash in forum Nauka generalno
    Replies: 3
    Last Post: 25-03-04, 12:47

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •