Page 40 of 126 FirstFirst ... 303637383940414243445090 ... LastLast
Results 976 to 1,000 of 3138

Thread: Buducnost parlamentarnog zivota u CG 2020-2024

  1. #976
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    https://www.cdm.me/politika/clanovi-...nickog-mjesta/

    Evo opet ovo petoro pučista iz DIK objašnjavaju kako su gledali TV pa zaključili da Skupština nema kvoruma i onda nisu htjeli da obave svoju zakonsku obavezu

    Bolje im je da ćute, za ovo se u normalnoj državi ide u zatvor.

  2. #977
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Admiral VIadimir Barović View Post
    DPS i Milo su uradili strašnu stvar, probudili su Crnogorce. Kad su se prije pravile demonstracije zbog naših svetih crkava i manastira? A hvala novoj pro-srpskoj Vladi koja je na vrat na nos prepisala naše svetinje na SPC i time probudila nacionalni ponos i patriotizam Crnogoraca.
    Пробудили су 1000 људи које једва сакуписте?

    Бучни сте доста јер вам у томе помаже ртцг али брзо ће се и то средит, па ћете се оглашават само преко аналитике и антене м (а то смеће нико не чита)...

  3. #978
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bargdad
    Posts
    2,018
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    Misli coek na borbu preko interneta. Svaki dan istrosi jednu tastaturu i dva misa na popove i dritana.

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

  4. The Following User Says Thank You to MK For This Useful Post:


  5. #979
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,562
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Druže,nisu oni probudili crnogorce,nego glasače sdRpsa i bs-a,pa na onaj skup je najmanje 20% bilo pripadnike islamske vjere.

    I ja kao musliman (i kao neko ko je glasao Ura)podržavam pravo crnogorskog naroda da ima(iliti da povrati) svoju crkvu,ali ako većinski(pravoslavni) narod to ne želi,šta se tu može,možda će se vremenom otrijezniti.

    ovim zakonom je zadovoljena volja većine tog naroda i nadam se da smo makar na neko vrijeme odyebali ovu priču oko ovog zakona,da se konačno krene naprijed,imamo prečih tema od ove,bogami da je nije dps aktivirao većina glasača te i partije oko njih ne bi pet para dali za to,no sve neke vještačke podjele samo da se sačuvaju fotelje,poslovi,privilegije...

    Bih vas zamolio da se ne śekirate za UrU,posto vidim da se najviše oni prozivaju,država je tu i sve ostalo sto je bilo u bivsoj vlasti,idemo ka evropi i boljem životu nadam se,biće posla i za vaše uhljebe,ne śekirajte se


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. The Following 6 Users Say Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  7. #980
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,766
    Thanks Thanks Given 
    612
    Thanks Thanks Received 
    988
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Admiral VIadimir Barović View Post
    Ako ti djed nije bio Crnogorac, no Brdjanin, kako mu se zvala kapa koju je nosio? A nošnja?
    Pa ne samo djed nego smo Brdjani i ja i otac mi je bio i pradjed itd jer je nasa familija iz plemena Bratonožići a to je pleme koje nije crnogorsko nego pripada Brdima-ne znam što tu ima da bude nejasno?
    Pojma nemam kakvu kapu je nosio,nisam ga upamtio a na slikama koje imamo porodicnim je bez kape �� i ima sto bi se reklo gradjansko odijelo nije u nikakvoj nošnji.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  8. #981
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    1,864
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    217
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Koje su to 2/3 pravoslavnih crnogoraca? Crkve i manastiri mitropolije,i ostalih eparhija su prepune nedeljom i ostalim praznicima.Jel misliš da su došli sa strane?

    Послато са SM-N975F помоћу Тапатока

  9. #982
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,562
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Admiral VIadimir Barović View Post
    Pola Crne Gore je glasačko tijelo DPS-SDP-a, fala Bogu. 5.5% su glasači URA-e. Ajde sad ti izračunaj ko ima podršku crnogorskog naroda, da ti ja ne crtam, valjda si tolko pametan.

    Ovo što pripadnici islamske vjere podržavaju gradjanska prava svih, pa i pravoslavnih Crnogoraca, je samo za plus i nikako ne može bit stavljeno u negativnu konotaciju kao što ti radiš.



    P.S. 2/3 pravoslavnih Crnogoraca su ignorisani bili kad su spremane i izglasane promjene Zakona o vjeroispovijesti.
    Postujem kad je neko za neku partiju bez interesa,ali mnogi koji su glasali te vaše partije su tamo zbog interesa ili su morali da ih glasaju,opet kažem ne sporim da ima jedan dio koji ih podržava iz ovih ili onih razloga,ali bez interesa...

    Sto se ovog drugog tiče rekao sam već,podržavam pravoslavne crnogorce u namjeri da povrate svoje crkve,ali to se sa mirašEm i kompanijom nikad neće ostvariti,jer su oni ti koji su narusili ugled Cpc,sjetimo se dok je bio vladika antonije abramovic koliko je to bilo prirodnije,ovo je sve politika poremetila...mada tu nema sreće dokle god je ispred Pravoslavna nacionalni predznak,ko je pravi vjernik ići će da se moli u crkvu,neće se bavit politikom,no ajde...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #983
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,562
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Ja ne govorim za dps nego za sve te stranke koje su bile u vlasti do skoro,tako da ništa lično buraZ.

    ako ćeš pravo više postujem dps-ove glasače nego one iz sd-a i bs-a,a sdp mi je isto bljak u zadnje vrijeme,mada sam znao da će kad dođje stani pani opet priključit dps-u.

    Interes je kod mnogih,to svi znaju,a jedan dio je morao da ih glasa zbog posla,bas mi je prije neki dan pričala žena koja je morala da ih glasa,kao i njen muž,istina da bi ispoštovali onog ko ih je zaposlio(ajde da budem korektan da ne pominjem o kojoj se kompaniji radi,mada takvih slučajeva ima koliko oćeš)iako su inače bili glasaci bivse opozicije...ja nikakav interes nemam od ure,glasao sam sad(zadnji put lekića na predsjednicke)jer mi se svidjeo njihov nastup,kao i demokrata,bukvalno sam u zadnji cas se odlucio za UrU,najviše zbog dritana,ali to ne znaci da ih neću pljuvat sjutra ako budem smatrao da ne rade kako treba,ima drugih idemo dalje...

    a sto se dps-a tiče oni već padaju žestoko,ura,demokrate i ostali se penju,to je neminovno,sjetimo se DSa u Srbiji,tako će i sdrpsovci zavrsit


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #984
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    883
    Thanks Thanks Given 
    1,853
    Thanks Thanks Received 
    204
    Thanked in
    132 Posts

    Default

    Tek kada se bude procistio birački spisak vidjece se pravi odnos snaga. I onda će se vidjeti veliki pad DPS-SDP-SD-a, njihov trenutni broj poslanika nije realan.

    Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

  12. The Following User Says Thank You to skodilak For This Useful Post:


  13. #985
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,562
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Mislim da su te cifre oko birackog spiska preuvelicane,ali svakako se ocekuje žestok pad kad interesdzije više ne budu imale razlog da ih glasaju,a oni sto su bili primorani takodje...ali meni je najjaca priča da ura nema ni cenzus sad,kakva frka vlada,mislim da još nisu svjesni šta ih je snašlo


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #986
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    @kurogane najlakša varijanta ti je da promijeniš potpis

    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  15. #987
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,766
    Thanks Thanks Given 
    612
    Thanks Thanks Received 
    988
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    A ne vidim razlog da smeta potpis nekome moj kad je to doslovno prepisan prvi član zakonika nase drzave iz 1855 godine.
    Kojoj ovci svoje runo smeta ondje nema ni ovce ni runa - tako i ja smatram da Crnogorac kojemu smeta sopstveno nasledje je čudan Crnogorac u najmanju ruku.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  16. The Following User Says Thank You to kurogane For This Useful Post:


  17. #988
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,772
    Thanks Thanks Given 
    1,482
    Thanks Thanks Received 
    4,929
    Thanked in
    2,310 Posts

    Default

    Nepovjerenje u rad Specijalnog državnog tužilaštva i njegovog rukovodioca - glavnog specijalnog tužioca Milivoja Katnića, nova vlast planira da riješi ukidanjem tog pravosudnog organa i uspostavljanjem novog, identičnih nadležnosti - Tužilaštva za borbu protiv organizovanog kriminala i korupcije, saznaju “Vijesti”.

    "Vijesti" su ranije objavile da nova skupštinska većina priprema inicijativu za izmjenu tužilačkih zakona kako bi sa ključnih pozicija smijenila tužioce koji nijesu spremni da se istinski uhvate u koštac sa organizovanim kriminalom i visokom korupcijom, ali i one za koje smatra da su politički zloupotrijebljeni tokom mandata prethodne DPS vlasti.

    To se prije svega odnosi na tužioce Specijalnog državnog tužilaštva, koji su krivično gonili lidere Demokratskog fronta u slučajevima koje je dio javnosti ocijenio politički motivisanim. Jedan od njih je i Milan Knežević, koji je ranije najavio predloge izmjena zakona o tužilaštvu.

    On je za medije rekao da je neophodan set zakona iz oblasti pravosuđa kako bi se razriješila ozbiljna kriza u pravosuđu i “pokidali kraci kriminalnih hobotnica koje su povazane sa crnogorskim pravosuđem”.

    Još jedna novina kako saznaje TV Vijesti, u vladajućoj koaliciji je izmjena strukture Tužilačkog savjeta. Tužilački savjet trenutno ima 11 članova, od čega šestoro tužilaca, četiri ugledna pravnika i predstavnika Ministarstva pravde.

    Prema novom rješenju taj odnos bi bio sljedeći: pet pozcija bilo bi rezervisano za tužioce, pet bi delegirao parlament, a jedno mjesto bi pripalo Ministarstvu pravde. I za izbor novog Tužilačkog savjeta dovoljna je prosta većina.

    I dalje bi glavnog tužioca, ovog puta na čelu Tužilaštva za borbu protiv organizovanog kriminala, birao Tužilački savjet, na osnovu prethodno raspisanog konkursa.

    Vanredna sjednica Skupštine na kojoj bi se predlozi izmjena i dopuna zakona o Državnom tužilaštvu i o Specijalnom tužilaštvu mogle naći na dnevnom redu planirana je za 18. februar.

    izvor: www.vijesti.me



    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  18. #989
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,121
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Opet uz krsenje procedure, bez javnih rasprava i dijaloga o nekim rjesenjima a da ne govorim da se ruse bukvalno svi normativi koje je izgurao NVO sektor i tadasnja opozicija. Mislim da ce EU biti opet "odusevljen". Pocinjem ozbiljno da sumnjam da postoji iole krsten pravnik u novoj vecini. Mi cemo izgleda neka poglavlja da zatvorimo potpuno da bi ih nedje iduce godine opet otvarali kako su krenuli ovi "eksperti". Hoce li Konatar opet da jede zabe ne znam ali ako je i pola istina od onog sto je isplivalo danas onda je u pitanju ozbiljna sprdnja i posrnuce pravne drzave i vladavine prava. Uglavnom ovo ne da nije put nego je fijasko i bas bi volio da vidim na koji nacin ce se Leposavic i pravni tim Vlade osvrnuti na ovo ili im ove Vuciceve marionete bacaju populisticke spice pred niksicke izbore.

  19. #990
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Opet uz krsenje procedure, bez javnih rasprava i dijaloga o nekim rjesenjima a da ne govorim da se ruse bukvalno svi normativi koje je izgurao NVO sektor i tadasnja opozicija. Mislim da ce EU biti opet "odusevljen". Pocinjem ozbiljno da sumnjam da postoji iole krsten pravnik u novoj vecini. Mi cemo izgleda neka poglavlja da zatvorimo potpuno da bi ih nedje iduce godine opet otvarali kako su krenuli ovi "eksperti". Hoce li Konatar opet da jede zabe ne znam ali ako je i pola istina od onog sto je isplivalo danas onda je u pitanju ozbiljna sprdnja i posrnuce pravne drzave i vladavine prava. Uglavnom ovo ne da nije put nego je fijasko i bas bi volio da vidim na koji nacin ce se Leposavic i pravni tim Vlade osvrnuti na ovo ili im ove Vuciceve marionete bacaju populisticke spice pred niksicke izbore.
    Vidjećemo, evo je Abazović danas imao sastanak sa Popom, mora da su i o ovome razgovarali.

    S jedne strane EU shvata da od Katnića i Stankovića leba nema, mogli bi čekati do 2030. na njihove "rezultate u borbi protiv korupcije na visokom nivou". Sigurno će Brisel biti spreman da malo zažmuri da vidi leđa ovoj dvojici budalaša. Sad, hoće li baš ovoliko biti spremni da zažmure vidjećemo.

  20. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  21. #991
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,772
    Thanks Thanks Given 
    1,482
    Thanks Thanks Received 
    4,929
    Thanked in
    2,310 Posts

    Default

    DPS ponovo u parlamentu 18. februara.

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  22. #992
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,735
    Thanks Thanks Given 
    1,479
    Thanks Thanks Received 
    4,400
    Thanked in
    1,697 Posts

    Default



    Raković plače kako su Krivokapić i njegova ekipa koristili Srbiju i infrastrukturu Srbije za litije i rušenje Đukanovića a onda te ljude iz Srbije odbacili.
    Tvrdi da ne bi došli na vlast bez Srbije. Plače što nije povučeno protjerivanje Božovića.
    Veli da je oteta pobjeda srpskom narodu.

    Napada "malu kliku sa dvostrukim srpsko-crnogorskim identitetom i određene krugove iz MCP"/ "srpsku separatističku kvazi elitu" jer to na koncu sve vodi u odvajanje od srpstva.
    Priča kako su iznevjerena očekivanja Srbije, ali kako još ne treba potpuno otvarati te teme dok se ne završe izbori u Nikšiću, ali poslije toga treba da se svedu računi.
    Last edited by ASC; 14-02-21 at 16:53.

  23. The Following User Says Thank You to ASC For This Useful Post:


  24. #993
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,379
    Thanks Thanks Given 
    4,185
    Thanks Thanks Received 
    4,503
    Thanked in
    2,183 Posts

    Default

    Ima nade dokle god je ovaj nesoj razocaran stanjem u CG. Nesoj bez premca.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  25. The Following 3 Users Say Thank You to avet For This Useful Post:


  26. #994
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,453
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,153
    Thanked in
    1,777 Posts

    Default

    Kome ovo upućuje poruku, hoće li da pospremi MPC.
    Pita li se što ova spodoba ili samo lupeta?

  27. #995
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,735
    Thanks Thanks Given 
    1,479
    Thanks Thanks Received 
    4,400
    Thanked in
    1,697 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Kome ovo upućuje poruku, hoće li da pospremi MPC.
    Pita li se što ova spodoba ili samo lupeta?
    Gostuje po srpskim televizijama, drži tribine po fakultetima. Blizak sa Andrijom Mandićem.

    Ne bih rekao da se on lično previše pita, ali jeste glasnogovornik srpske nacionalne politike koja se kroji u Beogradu.

  28. #996
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,556
    Thanks Thanks Given 
    3,532
    Thanks Thanks Received 
    8,569
    Thanked in
    4,626 Posts

    Default

    tip koji gostuje po televizijama SNSa i koji podržava DF. pametnome dosta. e sad, što on stvarno mrzi Crnu Goru i Crnogorce je druga priča


    Тapatalk
    Last edited by outline; 14-02-21 at 17:13.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  29. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:

    ASC

  30. #997
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    tip koji gostuje po televizijama SNSa i koji podržava DF. pametnome dosta. e sad, što on stvarno mrzi Crnu Goru i Crnogorce je druga priča


    Тapatalk

    Neki je k.... pri patrijarsiji i vucicev savjetnik, za sta ne znam, inace je istoricar. To sam cuo.

  31. #998
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,052
    Thanks Thanks Given 
    3,861
    Thanks Thanks Received 
    3,158
    Thanked in
    1,608 Posts

    Default

    Onaj Conte što sam se sprdao sa njim izgleda da nije samo lovac na pacijenta kojeg će uradit za 10-20K.

    Bošković oz DPS tvrdi da on "Nije Jakovljević, nego neki veći izdajnik". Iskusno je neko novima koji nisu avizani i bez velike bezbjedonosne kulture uvalio ovoga lika za malo kompromitacije. A oni sa reformisanim službama neka se bave ko im ga je uvalio.

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...ru-simijanovic

  32. #999
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Vidim da DPS ministrima niko nije rekao da su bajke i basne na trecem spratu.
    A slusaj price, jesu li ovo u dps zaposlili bajkopisca.

  33. #1000
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Onaj Conte što sam se sprdao sa njim izgleda da nije samo lovac na pacijenta kojeg će uradit za 10-20K.

    Bošković oz DPS tvrdi da on "Nije Jakovljević, nego neki veći izdajnik". Iskusno je neko novima koji nisu avizani i bez velike bezbjedonosne kulture uvalio ovoga lika za malo kompromitacije. A oni sa reformisanim službama neka se bave ko im ga je uvalio.

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...ru-simijanovic

    Dirljiva je tvoja vjera u ono sto Boskovic kaze

Page 40 of 126 FirstFirst ... 303637383940414243445090 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 2
    Last Post: 14-01-13, 10:48
  2. tempo zivota
    By dylan|stark in forum Sve i svašta
    Replies: 47
    Last Post: 21-12-04, 18:58
  3. Samo jedan dan zivota?
    By Kapo in forum #montecafe
    Replies: 0
    Last Post: 31-03-04, 15:27
  4. Nauka za i protiv zivota
    By flash in forum Nauka generalno
    Replies: 3
    Last Post: 25-03-04, 12:47

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •