Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 31

Thread: Prvi i zadnji post

  1. #1
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default Prvi i zadnji post

    Mi je ovo ba forumu politika .
    Dajte ljudi jebal,,, vas vise politika . Od cega cemo da zivimo ? Ocete li zastave ili clanske karte djeci mazati na hleb ? Jeste li svjesni kakva je kriza u svijet ? Mislite li da ce nas zaobici ?
    Urazumite se vise , pogotovo vi mladji . Mi stari cemo nekako stic do vjecne kuce a kako ce te vi podizati djecu ?

  2. #2
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,125
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Pa, ovo vam dođe nešto kao distrakcija od frižidera i novčanika - trenutno političko stanje...

  3. #3
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Bez politike nema ni ozbiljnog razmisljanja o buducnosti. Ne moze covjek za sebe reci da je ozbiljan ako ne razmislja gdje i na sta daje potpis, a posebno na nesto sto ce vladati njegovim slobodama ili uskracivanjem sloboda, budzetom, drustvenom organizacijom, obrazovanjem, spoljnom politikom, zakonima itd itd - Ustav CG posebno iscitati, razmisliti i cak nauciti napamet. Bez bogastva slobode izbora u tom smislu, i da je to nebitno, ljudi se kroz hronologiju ne bi borili za dobijanje prava glasa, robovi za oslobadjanje, za priznanje gradjanskih prava, zene koje su se borile za isto to itd...
    Jako fokusirani i lucidni ljudi kontrolisu sopstvene emocije, razmisle, i odluce srcem - naiskreniji izbor.
    To jeste "most ili cuprija" kasnije...

    Hvala Lepo

  4. The Following User Says Thank You to Maja For This Useful Post:


  5. #4
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    U srecnim drzavama 90 posto ljudi ne zba ko im je premijer ili predsednik . Niti ih to zanima . Zanima ih soc status . A kid nas svi znaju imena ministara poslanika pa nanize a sto ce dati djetetu da jede je manje bitno .

  6. The Following 2 Users Say Thank You to brodomaketar For This Useful Post:


  7. #5
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Ja se najiskrenije nadam da vec od danas pochne da se razmishlja o friziderima,vec mi ovo sve polako ali sigurno jako ide na k.
    ...

  8. The Following User Says Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  9. #6
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brodomaketar View Post
    U srecnim drzavama 90 posto ljudi ne zba ko im je premijer ili predsednik . Niti ih to zanima . Zanima ih soc status . A kid nas svi znaju imena ministara poslanika pa nanize a sto ce dati djetetu da jede je manje bitno .
    Cini vam se.
    Jako ih zanima, zato i imaju lokalne referendume svako malo, pa i za pitanje budzeta, postavljanja facial recognition "ko zna cijih" stranih systema, bilborda i svega... Svjesni su svog socijalnog statusa i slobode izraza - svojim glasom. Jako cijene istorijske datume kad su se izborili za pravo glasa.
    Niko ne smije da pita nikoga o glasanju, da li glasa, koliko, za koga...jer je to intimna stvar. Dakle, kultura ponasanja je drugacija, a nasi ako nema dreke o necemu - njima znaci da to kao da nije ni bilo, i ne postoji.
    Samo na Balkanu zavaravaju ljude da politika nije bitna - da bi ljude doveli u zabludu da to nije bitno, ili nevazno je, a ti isti prvi se nacrtaju da daju svoj glas za ono sto zele.
    Dakle, prevarantska propaganda koja nazalost dovodi naivne u zabludu i te osobe iskljuce mozak po inerciji. No, njihov problem.
    Na Balkanu "opustaju" glasace time sto gradjane politicari ubjedjuju da ne treba da se brinu o tome, da im na sve bitno stavi oznaka jednostavno "tajna", da im oduzimaju slobode kad im se cefne (pise u Ustavu CG), da oni trose budzet po svojevoljnosti, da im kazu sta smiju ili ne - tutorski - za nesvjesne i mentalno nezrele..
    E pa, gradjani na zapadu to ne dozvoljavaju. Ne dozvoljavaju da bilo koji pojedinac koji je izabran od njih, dobio privilegije od zajednicog budzeta naroda , slavu itd da ima moc nad njima, a kamoli da sa budzetom rade pokriveno "drzavna tajna" hahahaha ni pod razno.
    Zato, prvo proucite pa tek onda opisujte iz vaseg dozivljaja kako je na zapadu. To je svjesno dovodjenje u zabludu sopstvenim nepoznavanjem realnosti, ili svjesno - svejedno.
    Nista nije kao sto izgleda.

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 01-09-20 at 13:02.

  10. The Following User Says Thank You to Maja For This Useful Post:


  11. #7
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Buh samo to da kazem da ne ulazim u diskusiju .
    Vas pocetak sve kaze . Cesti su lokalni referendumi . Naravno jer ih se to lmnogo vise tice .
    Nadjite mi zemlju gdje pola stanovnista zna imena svih poslanika i poljubit cu Vas tamo gdje se ne ljubi .


    Ps jos nesto zapad nije citav svijet , nije cak ni pola svijeta .

  12. #8
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Znaju jer biraju licnosti pa tek onda programe i partije- znaju mu i za cukunbabu a kamoli...
    Nije sve onako kako vi zamisljate da jeste.
    Samo, za razliku od Balkana imaju puno lokalnih medija, a MSM mediji samo promovisu one za koje moraju da budu, pa samo nekoliko pojedinaca isticu.
    Treba pratiti alternativne medije, lokalne, i onda ce se shvatiti da MSM je samo korporativna propaganda i uspavljuje interes osoba koje su ionako sklone manipulativnim dejstvima.
    Nema tu ni polovina ni trecina... svi - pojedinci.

    Hvala Lepo

  13. The Following User Says Thank You to Maja For This Useful Post:


  14. #9
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Ne znam Vase godiste pa ne znam kako da Vas oslovim ali ovo sto pisete su pa da he kazem gluposti ali ne daleko od toga . Zaoadnjaci pogotovo ameri ( namjerno malim slovom ) imaju toliko vremena da prate sve medihe ohohoho . Pk zadnjim istrazivanjima 56 posto srednjoskolaca ne zna da pokaze gdjs je amerika a preko 80 gdje je Evropa .
    Ps ponovo zapad je samo deseti dio svijeta . Sa ovim zakljucujem raspravu jer je vodim nicemu

    Molim lijepo

  15. #10
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Ako vi kazete da ja pisem gluposti, trebali bi onda da imate iskustva, znanje i vaspitanje priblizno-vise (jel'da?) mom..
    Nego, zasto je vama u interesu da vi glasate a da svim ostalim ukazete da je glasanje glupost i nesto sto im nije potrebno, obsolite u svijetu (iz vase projekcije)?
    Inace, ne pisem ovo da bih se "suprostavljala", ili "pametovala" vasem vidjenju (meni to nije potrebno), nego da druge osobe razmisle da je realnost sasvim suprotna od vase projekcije stanja. Cisto iz etickih osnova..

    Hvala Lepo

  16. #11
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Glasam na uglavnom fingiranim izborima evo sko cetreset pet godina . I nijednom nisam rekao da ne treba glasati , naprotiv !!!!
    Rekao sam samo da u srecim zemlhama ne znaju kako se zove predsednik . Npr Svedska ,Tajland ,Vijentam idt idt itd

    Prosao sam ru negdje izmedju 120 i 140 zemalja i tako kroz price nevezano za politiku shvatite da ja kao stranac znam imena njihovih politicara a ne oni .
    Ako Bog da i ovdje ce tako . Svake cetiri godine vidjecemo ko nudi bolju ekonomiju i naspram toga glasati . Ljude treba da zanima koliko mu placaju radni sat . A ne tipa vlada mi daje olatu ili penziju . Plata i oenzija se zaradjuje i nr daje je vlada i nadam se sa cemo dotle doci .
    Ameriku mrzim i nikad nisam bio u nju iako imam desetogodisnju vizu sa neogranicenim brojem ulazaka i ostanka i to treci put vec a nijednu nisam iskoristio . Medjutim svidja mi se kod njih onoliko koliko radis toliko ti plate oricao engleski il marsovki bio po vjeri obozavalac motornih testera ili cega vec . Bio Srbin Crnogorac Hrvat ili marsovac tvoje je da radis i platis porez a njihovo je da ti isplate zaradu .

  17. #12
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    E pa zamislite, neko nije samo prosao vise drzava od vas, nego i zivio u tim drzavama, ili jos bolje, mnogo iz razloga profesionalnog saznanja.. Ja nikad ne pisem bzvze - samo navodim realne cinjenice a ne projekcije.. Inace posjetiti turisticki, od aerodroma do luke, ili kako god - ne znaci poznavati drustveni sistem, kulturu, ili narod tih drzava.. Tako da...
    Volim svaku drzavu koju sam posjetila, boravila, i sve ljude koje sam u tim drzavama i sistemima upoznala. O njima sam citala, istrazivala i na licu mjesta, profesionalne teme diskutovala i to je to..
    Inace, niko ne zamara dosljake, turiste ili prolaznike sa svojim politicarima - jer je to njihova privatna stvar.
    Svi ljudi su oprezni i vole svoje drzave, ne istrcavaju se da strancima (koje ne poznaju logicno) predstavljaju svoja intimna misljenja o svojoj drzavi, sistemu i politicarima.
    Nadam se da je i u CG tako.. Barem kod kulturnih ljudi koji ne vole da opterecuju ili gnjave "prolaznike" o svojoj drzavi i izabranim politicarima.


    Hvala Lepo

  18. #13
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Mislite da u Pakistanu ili Avganistanu znaju ko je premijer a tek ko je u njihovoj verziji skupstina ? Namjerno ove dve zemlhe jer eto one nisi srecne pa opet ljudi brinu o ekonomii kakvoj takvoj . Mi na Balkanu smo opteteceni sa politikom . Hocete reci da u toj zemlji gdje zivite bar pola njih zna poimenice sve clanoce skupstine ( doma , kongresa , prezidijuma ili sta vec ) ????
    I da sa ljudima pricam o svemu sem o politici ( negdje zna da ode glava zbog toga , npr u Shevernoj Koreji , za koju opet garantujem da ne znaju citavu skupstinu napamet )

    Imam osjecaj da se mi ne razumujemo . Objasnite mi zastp bi jednog Svedjana interesovalo ko mu sjedi u skupstinu bez bas ako je nesto posebno vezan poslom ili sa cim vec ? Pa u americi mozda znaju svog senatora i to mozda i bar 35 posto ( po njima ) ne znaju ko je predsednik

  19. The Following User Says Thank You to brodomaketar For This Useful Post:


  20. #14
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Optereceni politikom ili manipulacijom neistomisljenika sa propagandnom pricom?
    Ja pravim razlike..
    Da su na Balkanu optereceni politikom, znali bi sta im i koliko vrijedi njihovo pravo da glasaju.
    Ja nemam ruzne emocije kao vi prema nekim drzavama, sistemima ili sta vec, a procente koje ste naveli i to oko osjecaja za srecu tih naroda se kosi sa vasim izrazima... Golemo zaista.
    Toliko su razliciti pojmovi za osjecaj srece u svijetu da bi trebali bar godinu dana da studiozno obradite tih 90% drzava, jezike, kulture, sisteme vrijednosti uopste. Pa tek ono sto rekoh oko kulture vodjenja razgovora sa strancima oko licnih afiniteta u politickom smislu i sistema njihovih Drzava.
    Lako koristite procente da bi izrazili vasu projekciju, a ja kao odlican tumac pravilnog koristenja rijeci reagujem odgovorima.

    Hvala Lepo

  21. #15
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Procente koristim sam za ameriku i to niihovr zvanicnr procjene a za druge zemlhe kazem okvirmo i znate da sam u pravu . Da li smo opsednuti politikom ? Itekako . Kad si opsednut politikom mogu da ti prodaju koju god hoce prici jet je neces realno sagkedati ( ne mislim na Vas nego uopsteno )
    Nemam ruzne emocije sem prena americi . U Avganistanu su me gostili zavisno od pokrajins i talibani i mudzahedini i isolovci .
    Najsrenija nacija je Butan bez svake sumnje ali oni imaju kralha pa ga znaju .

    Zanolio vih Vas da mi odgovorite sta je lose u mojoj prvoj objavi da treba vec jednon da se okrenemo ekonomiji ? Po Vama trebamo jos sto godina da se lozimo na politiku dok bukvalno je skapamo od gladi , pa Vas zaista molimda mi kazete sta je lose u tok mojom objabi

    MOLIM LIJEPO

  22. #16
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Zanimljiv vam je prvi dio teksta pa cu se nadovezati kasnije..
    Volim taj tip licnih utisaka..
    Sto se tice moje reakcije na vas prvi post - koji je bio inspirativan, jeste sto politika vodi ekonomiju. Politicari kontaktiraju politicare i vezu ekonomsku svjetsku politiku u globalu - ako im se ta sloboda samovolje dozvoli, dakako.
    Politika je veoma kompleksna naucna oblast (posebno dosadasnja - istorijski) koja treba da bude analizirana od svih gradjana, upravo da bi politicari vodili ekonomsku politiku na strategiji potreba lokalnog stanovnistva, a ne po scenarijima i mapetovski stranaca koje interes lokalnog stanovnistva ne zanima ni u etickom smislu a kamoli bilo kojem drugom.
    Bez poznavanja Ustava sopstvene drzave i bez odgovornosti za istu (slobodnim izborom), nema ni odgovornosti politicara koje drze prstice na budzetu drzave, nad odlukama, "drzavnim tajnama", pa ni za frizider pojedinaca.
    Tako nekako..

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 01-09-20 at 17:49.

  23. The Following User Says Thank You to Maja For This Useful Post:


  24. #17
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Mogao bih da se slozim sa Vama da nije ono sto jeste . A to he dana Balkamu mnogo mladoh je funkcionalno nepismeno a racunaraski tel . Vecina ni ne zna da postoji net van instgama ili fb .
    Tuzno je sto vecina mladih ( 50-godina ) razmislja kako imati za sminku . Tu ne mislim na bukcalno sminku nego tipa tel i slicno . Ovo mi je zaista prva objava na podforumu politika a na ovom forumu sam tamo od 96 kad je startovao . Hiljade stranica prepysavanja politickom a pola garantujem nema za hleb . Forum ekonomija prazan bukvalno . Ja sam ostvario sve svoje zelje , prozivjeo pet zivota . Moja sledeca destinacija je kod Svete Petke ( lokalno groblje i porodicna grobnica ) ja cu imati dovoljno za ovo sto mi je ostalo ali ovi mladi hoce li imati ?
    To je poenta moje objave . Ako ekonomiha nije dobra mijenjaj politicare . Italija je u periodu od 45 do 90 promjenila mislim preko 40 vlada . Ovdje ( na Balkanu ) bace udici ajde recimo tipa jezika ( pisete “ lepo “ zato to dpomemuh ) da li pricamo srpdki crnogorski bosnjcki ili koji vec . I eto mi cemo sa se raspravljamo o tome recimo a ne kolika nam je plata

    Molim lijepo

  25. #18
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brodomaketar View Post
    U srecnim drzavama 90 posto ljudi ne zba ko im je premijer ili predsednik . Niti ih to zanima . Zanima ih soc status . A kid nas svi znaju imena ministara poslanika pa nanize a sto ce dati djetetu da jede je manje bitno .
    Nije problem znati ko su politicke figure. Problem je kad ljudi pocnu da ih dozivljavaju kao idole i spasitelje. A ogromna vecina politicara nije dostojna ni apsolutnog minimuma postovanja. Najveci broj politicara, posebno onih na vlasti i onih koji imaju ambiciju da budu na vlasti su moralni invalidi i kriminalci. Ljudsko smece, ukratko.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  26. The Following User Says Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  27. #19
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Ma mene su politicari potpuno jasni i razumijem ih cak . Tesko je ostati imun na bogastvo , pravim paralelu . Oko tebe sve lijepe zene sve hoce a ti budi karaktet pa ih odbi .
    Ali ne razumujem narod . Toliko ljudi znam koji nemaju za hranu djeci ali godinama glasaju za iste i sve im super .
    Ma covjeve mjenjao bi oh na sest mjeseci ako ne valjaju . Ali sta ja znam kbg moj IQ je samo159 po mensi tj 160 iz drugig pokusajs

  28. #20
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Maja je svojim razmišljanjem jedno 50 godina ispred balkanskog, a mi na ovim prostorima stvarno mislimo da sve znamo i da smo najpametniji. Zato od 1989 počinje vrijeme da teče unazad na ovim prostorima...jer se u sve razumijemo

  29. #21
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Gdje zivi Maja ako nije tajna ? Prvi put vidin njene postove . Na podforume koje posjecujem ( putovanja i covid , i maketarsto koje redovno azuriram ) nisam vidjeo njene objave .
    Mogu se sloziti da je jako elokventa , ali dodao bih i malo idealistickog razmisljanja .

  30. #22
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,534
    Thanks Thanks Given 
    1,933
    Thanks Thanks Received 
    2,527
    Thanked in
    1,089 Posts

    Default

    U Bg i ima bradu.

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  31. #23
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brodomaketar View Post
    Prvi put vidin njene postove
    Zato sto je svakog casa banuju iz itekako dobrih razloga. Pogledaj njeno prosipanje na temama o Trampu i bice ti jasno. Navikla je da sa mnogo rijeci nista ne kaze, a i kad nesto pogodi, pogodi ono sto je manje-vise ocigledno i jasno svima, pa se opet i te ocigledne stvari ne odnose na nju jer sustinski vjeruje i radi totalno suprotno od onoga sto propovijeda po forumu i sto pokusava da predstavi kao mudrost. Laze o tome ko je i cime se bavi. Vise od pola foruma zna tacno ko je i gdje radi a ona prodaje pricu da ide na modne revije po Americi i da je veliki ekspert i politicki analiticar uprkos tome sto se nikad nije usudila da nesto analizira i predvidi. Ali voli da se pojavi s vremena na vrijeme i da kaze kako je ispalo sve bas onako kako je ona predvidjela i analizirala u fantomskim postovima koji nikad nisu i nikad nece postojati. Ucini sebi uslugu i ne padaj na njenu pricu. Radi se o obicnom ultradesnicarskom primitivcu koji vjeruje u najgluplje teorije zavjere koje je covjek u stanju da izmisli.

    Kad sam je prvi put prozvao za ovo popucala je po savovima jer se nije nadala da ce se neko usuditi da je raskrinka. Onda je pokazala pravo lice, nakon cega su uslijedili prvi banovi.

    Pravilo da post ne moze da se edituje posle 10 minuta je dobrim dijelom zbog nje nastalo jer je konstantno brisala svoje postove. Ne smije da stane ni iza sopstvenih rijeci.
    Last edited by VanjaTheMan; 02-09-20 at 20:44.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  32. #24
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,648
    Thanks Thanks Given 
    2,664
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    496 Posts

    Default

    Dje rakun danima, kad pomenuste banovanje
    Nidje cojeka

    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  33. #25
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Dobio je 6 kaznenih poena, čuva se za vrijeme kad procijeni da je bitno.
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem razne komponente za desktop/laptop povoljno - najbolje pratiti zadnji post
    By Milosevicdu in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 12
    Last Post: 07-12-16, 00:05
  2. Replies: 287
    Last Post: 30-12-15, 20:33
  3. Prodajem svakakve HIFI jeftinoce i OSTALE jeftinoce...pratiti ZADNJI POST...
    By daki772 in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 25
    Last Post: 26-11-13, 14:46
  4. Prodajem LED sijalice za kola više tipova - update na zadnji post
    By Srele in forum Vozila i oprema
    Replies: 4
    Last Post: 07-11-13, 01:40
  5. Prodajem Razne stvari (pratite zadnji post)
    By SERIUS_MNE in forum Ostali oglasi
    Replies: 49
    Last Post: 09-07-12, 10:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •