Page 4 of 21 FirstFirst 1234567814 ... LastLast
Results 76 to 100 of 525

Thread: LaLiga Santander 2020-2021

  1. #76
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,485
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Do kad ima ugovor?
    Do kraja iduće sezone.

  2. The Following User Says Thank You to Lackie For This Useful Post:


  3. #77
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,409
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,704
    Thanked in
    1,022 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Do kad ima ugovor?
    31.06 2021

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  4. The Following User Says Thank You to miovrag For This Useful Post:


  5. #78
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,572
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    333
    Thanked in
    204 Posts

    Default

    Se queda.

    Sigurno da ne moze da raskine ugovor kao sto su zamislili. Bartomeu nece da cuje nista manje od 700 miliona. Njega posebno ne razumijem. Kakve transfer sage - Nejmar, Grizman, Mesi. Katastrofa.


    Znaci Mesi ostaje. Sta rade jos Kutinjo i Grizman u Barsu? Plus oce da dovedu Vajnalduma i Depaja?
    Znaci ako je prethodni sportski direktor imao fetis na Francuze, sad cemo raspale Holandjane da dovodimo? Svasta.

    Suarez u Juve. To mi je nejasno za Juve koji oce da makne Iguaina. Jednog bogalja za drugog, nego eto mozda se preporodi u malo sporiji ritam, al cisto sumnjam.

    Ocajna sezona vec u najavi, al eto da ispratimo.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  6. #79
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Malo se posprdao sa barselonom,ostace jos godinu, trckarace okolo koliko bude htio i otici ce sl. Godine za dz..
    Njihova najveca ikona se ovako sprda sa klubom,plac

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  7. #80
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,712
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Mislim da je to po oboje loše.
    Posebno po Barsu...

  8. #81
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    1,482
    Thanks Thanks Received 
    774
    Thanked in
    485 Posts

    Default

    Ljudi nece on nigdje... Laport dolazi sledece godine za presednika i s njim ostanak mesija trener cavi ili gvardiola i svi srecni

    Sent from my VOGLA using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  9. #82
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    119
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Jos jedna sezona propala, pisi unaprijed.

    Dugi niz godina su sve promasaje od igraca kupovali, Dembele, Kutinjo, Grizman pa sredina terena sve trop osim De Jonga.

    Pozadi trop a godinama ne diraju nista. Bekovi isto losi, kad razmislim, osim Mesija i De Jonga, sve ostalo mi je profil za Valensiju.

    Zanimljivo da svih ovih godina ta njihova skola ne izbaci nista da valja sto je bila odlika ovog kluba.

    Raspad sistema.

  10. #83
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,419
    Thanks Thanks Given 
    1,624
    Thanks Thanks Received 
    4,385
    Thanked in
    1,907 Posts

    Default

    Lionel Messi: "Kada sam rekao svojoj obitelji želju da odem iz Barcelone, dogodila se prava drama. Cijela obitelj je počela plakati, nitko od njih nije želio napustiti Barcelonu."

    "Međutim, ja sam gledao prema tome da mogu osvajati trofeje, Ligu prvaka. Možete izgubiti ili pobijediti, ali jako je važno natjecati se tamo."

    "Bio sam siguran da ću besplatno otići jer je predsjednik oduvijek govorio da ću moći sâm odabrati želim li ostati ili ne. Oni se sada pozivaju na to da im nisam to rekao do 10. lipnja/juna, bez da su uvidjeli da smo se u tom trenutku borili za naslov u prvenstvu zbog pandemije koja je promijenila tijek sezone."

    "I to je razlog zašto ću ostati u ovom klubu. Predsjednik mi je rekao da ne mogu otići ako netko ne uplati 700 milijuna eura."

    "Postojao je još jedan način odlaska, a to je bilo preko suda. Nikad ne bih otišao na sud protiv Barcelone jer je to klub kojeg volim i koji mi je dao sve što sada imam. To je klub mojeg života."

    "Barcelona mi je sve dala, kao i ja njoj. Nikad ne bih rješavao stvari s njima preko suda."

    "Mateo je još mlad i ne shvaća točno ovu situaciju. Thiago je stariji, a i vidio je da pričaju o tome na televiziji pa me pitao. Nisam htio da sazna o ovoj situaciji preko TV-a ili nekog drugog. Pogotovo to što bi morao živjeti u drugom gradu i ići u novu školu."

    "Rekao je da ne želi to i briznuo u plač. Ponavljam, bilo je teško mojoj obitelji. Shvaćam ga u potpunosti jer sam ja isto morao proći kao dječak."

    "Volim Barcelonu i neću pronaći bolje mjesto za život od ovdje. No odlučio sam da želim otići. Želio sam krenuti za novim izazovima i ciljevima."

    "Nisam bio sretan i htio sam otići. Ta želja mi nije bila dopuštena i ostat ću u klubu, samo da ne dođe do sudskog postupka. Uprava na čelu s Bartomeuom je katastrofalna."


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #84
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Suarez sve dogovorio sa Juventusom. 10 miliona po sezoni ako odigra 60% utakmica. Ceka se da dobije raskid ugovora od barselone.

    Pa kakva debilna uprava, sve je smijesno. Razumijem da oces da ga maknes sa platnog spiska, njega, vidala, rakitica...ali da ih pustas za milion eura. I vele poslije sto su ovakvi rezultati...
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  12. #85
    Join Date
    Feb 2017
    Location
    Budva
    Posts
    1,786
    Thanks Thanks Given 
    135
    Thanks Thanks Received 
    425
    Thanked in
    268 Posts

    Default

    Koliko je tacno ovo za Suareza?? imace Juve fin napad..

  13. #86
    Join Date
    Sep 2020
    Location
    Podgorica
    Posts
    5
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Samo za pobjedu u Serie A, ne više. a zatim tučnjavom. U Ligi prvaka ništa ne blistads

  14. #87
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Ansu Fati najmlađi strijelac selekcije Španije.

    Gledam sad...Mesi, Grizman, Dembele, Kutinjo, Fati, Trinkao, Rodri... Ovdje treba klasicna 9-ka i naravno da se poklopi par stvari.

    Dembele - prvo da bude zdrav i da proba Kuman malo glavu da mu razbistri

    Grizman - Kuman kaze da zna pravu poziciju za njega i De Jonga...po njemu on ne moze da igra po krilu.

    Kutinjo je enigma isto, Fati ce sigurno imati mjesta a ovaj mali Trinkao je placen dobro tako da mu isto treba dati sansu jer ce kalendar biti bas zgusnut.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  15. #88
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Pjanic zvanicno predstavljen u Barseloni.
    Real prodao Regilona u Totenhem za 30 miliona. Isto tako ocekuje se da sjutra u istom pravcu ode i Bejl - Real zeli da se oslobodi plate koja iznosi 17 miliona eura.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  16. #89
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,485
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Real proda fakin Regilona za 30M, a Barsa Rakitica i Suareza zajedno neće utopit za 3M. Nevjerovatno što uprava radi.

  17. #90
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,572
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    333
    Thanked in
    204 Posts

    Default

    Pa nije do uprave, pa nisu ljudi slijepi da ne vide da su sve to istroseni igraci. Plus je Bartomeu vec rekao da su to igraci na prodaju, tu Barsa nema nikakvu pregovaracku moc, njih uglavnom najvise zanima da makne te ogromne plate i da se rastereti budzet, a ne da se zaradi jos na te transfere.
    A Regelion jedan od najboljih lijevih bekova prosle sezone, 23 godine... jos ga Englez kupuje... pa tu je Totenhem jos i dobro prosao za te 30 miliona. Evo vidjecemo za koliko ce Marsela prodat za koju godinu...

    Zanimljivo kako je Real postao netransparentan sto se tice transfera, Belgijski mediji javili da je Azar kostao na kraj oko 165 miliona sa bonusima - sto se nekako poklapa sa ovim transfer spreeom Celzija. Plus su javili da j Dzejms prodat za 25m u Everton, a transfermarkt kaze dzabe. Plus Banfield se javio sa tim da nisu dobili nikakvu sell-on procenat Dzejmsa jer Real nije nista zaradio. Mada marca vec najavljuje sledeca godina - Upamencano, Kamavinga i Mbape, auh!

    Suarez dobio Italijansko drzavljanstvo, al Dzeko presao u Juve, tako da on nece sigurno ic u Juve. Iskreno nisam ni malo razumio da Juve oce Suareza u tim koji se raspada plus mu je radna etika postala nula tokom meca, a jos imaju i Ronalda... Na kraj ne vidim dje bi on mogao preci, mozda Ajaks ili Napoli koji je dao Milika Romi u tom Seria A ringispilu.

    Inace i neke dobre vijesti za Barsu, prosao je vote of no confidence koja je izdata upravi, skupljeno je preko 20k potpisa socia, a trebalo je 16k. Sad Bartomeu ce malo da odugovlaci, da proba da ospori te potpise ili mozda da potegne to na sud. Sledeci korak je nakon sto uprava prizna te potpise je kao neki mini referendum medju socioma dje je potrebno 66% ljudi da izglasa izbacanje uprave (66% ne od ukupnog broja, nego broja koji izadje na glasanje) posle cega se automatski raspisuju novi izbori za novu upravu.
    Mislim da je to kraj Bartomeua i da bi se to moglo razrijesiti u oktobar/novembar, inace ta uprava bi trebala da plati sve gubitke koje Barselona pretrpjela, zato se i trude da ostanu do kraja mandata i ispeglaju te stvari.
    Naravno, vrlo je bitno dovesti prave ljude posle toga, jer ako se opet neki Rosselov/Bartomeuov regen dovede... baci.

  18. #91
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,485
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Ostaviće klub u stanju u kakvom Mićun ostavlja državu - totalno rasulo.

  19. #92
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,409
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,704
    Thanked in
    1,022 Posts

    Default

    Niko ni jednu riječ o utakmici od sinoc?
    Najbolja 9 PLANETE? DJ Vini? Niko nista?
    Ocigledno da korona ugasila ocekivanja madridjana

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  20. #93
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,572
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    333
    Thanked in
    204 Posts

    Default

    Sta da se napise, Barsa se tu redovno prosipa.

    Mendi, Odegard, Vinicius, Rodrigo, evo udjose neki Marvin i ios jedan debitant. Valverde je tu isto. Reiner u BVB. Doce Mbape, Kamavinga.

    Dok u Barselonu Puig ne odgovara Komanu, Alenja i Pedri takodje da nadju pozajmicu.. a Buskets i Pjanic nepokretni duo neka kida. Cetri napadaca, idemo Brna. Jos da Fatija maknemo i visca Barca.

    Mislim da nikad gora sezona ne ceka Primeru. Treba uzivati u potencijalno zadnjim sezonama Mesija, Marsela, Modrica.


    Sta reci za Jovica? Zidan daje debi dva igraca iz akademije dok juri rezultat.
    Iska mi je zao, nikakva ambicija kod njega. Dzejms je barem isao na pozajmice i sad u Everton plodi, a ovaj potpuno trune.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  21. #94
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,409
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,704
    Thanked in
    1,022 Posts

    Default

    Sa ovakvom igrom,ko zna mozda ispadne neki novi "Lester" u La ligi sto bi iskreno volio,jer ovi dvoje/troje(cola se ispucao u atletico),dokazu da se fudbal igra sa srcem.
    Onaj Madrid od sinoc nije licio ni nista, iskreno 2p nisam gledao do kraja,cekajuci ramosa na skok ili neki penal ne daj boze.
    Barcu mozda osvjezi Cutinjo,momak ima zelju,Trancao dje biti dzoker sa klupe,kao i Dembele,Messi da igura iz nicega nesto vazda pas/slobodni,tako da imacemo slicnu sezonu kao proslu dje 6,7 bodova viska nikakva prednost.

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  22. #95
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,572
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    333
    Thanked in
    204 Posts

    Default

    Suarez u Atletiko Madrid.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  23. #96
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,409
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,704
    Thanked in
    1,022 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by efamouspg View Post
    Suarez u Atletiko Madrid.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    I ode Semedo u Englesku izgleda.
    Ako dovedu koga desno,jer ako ostane samo SR,eto promaje. ...

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  24. #97
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,572
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    333
    Thanked in
    204 Posts

    Default

    ^Da, Semedo 30+10. Jorge Mendes strikes again. Dovesce Desta ili Aaronsa iz Norwicha... tj zavisi od Barse i Bajerna dje ce koji. Bajern je blizi bio Destu jer Barsa nije imala sredstva da ga plati dokle nisu prodali Semeda, sad su se ukljucili u trku, i izgleda da Amerikanac ozbiljno premislja da odabere Barsu prije Bajerna, kazu neki navodi vise mu se svidja sportski projekat.

    Al najjace, ceraj Suareza iz kluba, ali onda kad treba u Atletiko Madrid da predje, jedva ga pustise hahaha, kakva sprdnja. Suarez je stvarno legenda, ali je morao jos prije dvije godine biti zamijenjen ili postati backup. Bas me zanima da li ga Simeone moze dovesti u red... Znam samo da ce Suarez-Kosta bit pregrdan dvojac za gledat, ne mogu zamislit bilo kakvu fluidniju igru Atletika sa njima dvojicom zajedno na terenu... na drugu stranu Felix i Suarez moze bit kul. Uglavnom, ne treba se zaboravit, legenda prije svega!

    Ali Mesi koji izbaca na IG farewell post sa Suareza, kaze - trebali su da te isprate kao sto ti zasluzujes, legendu sa toliko uspjeha u klubu, a ne da te ovako izbacuju iz kluba, mada me vise nista ne iznenadjuje od njih - znaci, presmijao sam se, kako nagrdjuje Bartomeua hahahaha :lolblue:

    Prvi mec u nedelju, jos protiv Viljareala, necu bit u mogucnosti da ispratim to, a volio bih da vidim na sta lici Barsa.

  25. #98
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Ova uprava Barselone zasluzuje sve kritike i treba da vrate svaki euro od plate u kasu kluba. Vode ga ka Verica Plantaze.

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  26. #99
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,409
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,704
    Thanked in
    1,022 Posts

    Default

    Zao mi je igrace Betisa,nisu imali srece. Nisu trebali da izgube ovaj mec.

  27. #100
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    ali VAR sinoc
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

Page 4 of 21 FirstFirst 1234567814 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. LaLiga Santander 2019 - 2020
    By miovrag in forum Fudbal
    Replies: 950
    Last Post: 26-08-20, 09:45
  2. Prodajem Samsung A70 dual sim crn, full packi ,ocuvan 8.5, u garanciji do 2021.
    By machiavellist in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 0
    Last Post: 12-02-20, 10:12
  3. Prodajem Samsung A70 perfektno ocuvan, u garanciji do jula 2021.
    By machiavellist in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 4
    Last Post: 27-01-20, 20:21
  4. Replies: 1373
    Last Post: 29-05-19, 12:27
  5. Mediteranske igre 2021. Dubrovnik, Kotor, Mostar
    By bracodubrovnik in forum Ostali sportovi
    Replies: 19
    Last Post: 29-04-10, 17:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •