Page 7 of 21 FirstFirst ... 3456789101117 ... LastLast
Results 151 to 175 of 525

Thread: LaLiga Santander 2020-2021

  1. #151
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,485
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Lengle je izuzetno glup momak.

  2. #152
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    210
    Thanks Thanks Given 
    245
    Thanks Thanks Received 
    78
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Rutinski

    Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока

  3. #153
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,615
    Thanks Thanks Given 
    270
    Thanks Thanks Received 
    352
    Thanked in
    218 Posts

    Default

    Barsu i Reala ce svako da samara u Evropu ako bude srece... E kakva je ovo igra nocas bila, toliko rupa na terenu da je sramotno sto bi radili iole bolji igraci sa toliko prostora.

    Mesi ove godine 20 golova nece prebacit u ligu kako je krenulo, loptu blizu gola ne dobija, mora da se vraca i standardno tako.

    Zna sam da su potonule ladje kad su usli Grizman i Dembele... a Kuman cus mene Brnovic misli i dalje da ce Kutinjo moc igrat nekog veznog, umjesto fino da je ubacio Pjanica ili Puca da osvjezi, a sto je najgore FdJ umjesto da igra zadnjeg veznog onda, ne? Nego igra lijevog beka fakticki. Kakvo rasulo od tima. Dest odlican kao i Fati. Kutinjo se trudio, al nedovoljno, Pedri totalno van pozicije al uradio je sto je mogao, Mesi nikad raspolozeniji i naravno da Barsa nije kapitalizovala na tome.

    Barsa izuzetno igra lose meceve protiv Reala u poslednje vrijeme a stvara pregrst sansi. Na kraj, doslo je do toga da igraci Reala streljaju Neta, ka na trening.

    Pike, Lengle, Dest
    FdJ, Kutinjo, Mesi
    Dembele, Grizman, Brejtvejt, Trinkao.

    E na ovo lici sastav otkad je Alba izasao, pakao.


    Eto tako, bacenih sat i po moga zivota, a fino sam moga da odem na planinu da uzivam, no El Klasiko veli... e zivote.
    Last edited by efamouspg; 24-10-20 at 16:55.

  4. #154
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,469
    Thanks Thanks Given 
    1,630
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    1,032 Posts

    Default

    Globalno gledano Real zasluzio da dobijem mec,al Ramos moze da trenira karate kako je izveo pad.
    Idemo dalje...

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  5. #155
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,626
    Thanks Thanks Given 
    85
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    110 Posts

    Default

    Rezultat realan, u skladu sa igrom. Real bolji, penal čist, nemaš ti što da daješ sudijama šansu da gledaju snimak i zaključe da si vukao za dres. Pedri i desna strana nepostojeći, Busquets i de Jong užasni, Alba i de Jong se isto nisu proslavili, a Coutinho isto odigrao svoju standardnu partiju u kojoj se stvarno trudi i pokušava ali ne može više od toga izgleda. Zamjene kasnile, da se proba na o-ruk gomilanjem igrača naprijed i meni to ne smeta, ali i tu se mora imati kvalitet kojeg jednostavno izgleda da nema.

  6. #156
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,485
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Ako se gleda strogo po pravilima, bio je penal jer je povlačenje trajalo duže od dozvoljenog. Ono što je meni smeta u toj priči jeste što onakvih situacija i povlačenja ima milion pri svakom ili bar većini prekida. U tom kontekstu, mislim da nije trebao takav detalj da odluči El Klasiko. Nemojmo zaboravit da Real do te situacije, u drugon poluvremenu, nije prišao golu Barselone, kamoli napravio šansu. Pritom pad odnosno bacanje Ramosa je totalna komedija. Lengle ga vuče k sebi, on se baca u suprotnom pravcu. Ali isto se slažem s Madeirom da nije bilo razloga za onoliko naivan potez. Ramos je previše iskusan i namazan da ne iskoristi onakav kiks (neinteligenciju Lenglea).

    Daleko od toga da je ovo bila rutinska pobjeda Reala, kako rezultat govori. Da Kutinjo nije promašio klasični zicer, vjerovatno bi sve pošlo na drugu stranu, ali Barsa je katastrofalna u realizaciji u posljednjih par El Klasika tako da ne čudi. Messi pod hitno da prestane da izigrava organizatora igre jer se izgleda vraćamo na prošlogodišnje muke koje sam mislio da su prebolovali dolaskom Kumana.
    Last edited by Lackie; 24-10-20 at 21:23.

  7. #157
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,626
    Thanks Thanks Given 
    85
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    110 Posts

    Default

    Ma toga se čovjek nagleda u NFL kad vijećaju je li bio pass interference ili je li bio namjeran udarac u bespomoćnog igrača, na snimku sve izgleda i gore nego što jeste i vidi se direktna namjera čak i kad je nema. Mora se utuviti igračima da otkad je VAR prisutan treba smanjiti sa tim sranjima jer samo mogu loše da prođu.

    Recimo da je Barca izgledala OK do penala, ali poslije toga ni šanse ni igre, neki pritisak je kao postojao ali ništa konkretno - ha, pa to je skoro personifikacija Coutinha! Zbog toga je na kraju izgledalo da Real rutinira, razbili su na sredini i imali su još i prije Netovih odbrana fine kontre nego je DJ Vini zaskrečovao u par situacija.
    A Messi opet najbolji kreator i igre i šansi, gol je pola njegov i one solo akcije iz prvog poluvremena su bile najopasnije što je Barca uradila liše Coutinhovog promašaja i ako je on teret i inhibitor igre, ne znam. Što reći za ostale, pas nisu umjeli da pogode nego mi je muka da tražim statistike. Hoću da kažem, Messi mora sve kad drugi ne mogu / nisu dorasli.

    U drugim vijestima, Luis Suarez nastavlja sa golovima i iskreno mu želim da ne prestane. Još kad bi Valverde neđe dobio posao i uzeo trofej...

  8. #158
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Vele fudbal je muška igra, a onda dođe Ramos i onako pane

    Tuga što se zadnjih par godina učinje od ove Barse, baš su srozali tim koji je donedavno bio jedan od najboljih svih vremena. A za čudo koliko su samo para prosuli na transfere. I još im se Mesi, oko koga su sve gradili, naljutio.1

  9. #159
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Pricao sam ovo i prije 10 dana...spanska liga generalno ide u matrake. Ovo veze nema sa Barsom i Realom...tuzno je ovo. Ja zaista ne vidim da ova 2 tima mogu ista da urade u CL. Ok, svi timovi lise Bajerna igraju toplo-hladno ali ovo sto sam ja gledao u ovih 5-6 meceva Barse i Reala je na nivou Djenove u seriji A.

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  10. #160
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,469
    Thanks Thanks Given 
    1,630
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    1,032 Posts

    Default

    Igraci Betisa cude kako ovo nije bio penal za njih protiv Reala.

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  11. #161
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    VAR dokazuje koliko je sudijska profesija nisko pala. Prije je i mogla nekako proć priča da nešto nijesu viđeli. Ovo sad pokazuje kakvih tu mutnih tipova ima. Da dodam kako je selektivna primjena VAR-a još gora od 'pogrešne sudijske procjene'.

    Inače, kad su talijanski sudiju Ćekarinija pitali da li bi svirao faul Julijana nad Ronaldom 98e da je imao VAR, odgovor je bio ne. Pametnom dosta

  12. #162
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,615
    Thanks Thanks Given 
    270
    Thanks Thanks Received 
    352
    Thanked in
    218 Posts

    Default

    Bartomeu konacno podnio ostavku. Prvi korak ka oporavku kluba.

    Datum novih izbora za upravu jos nije poznat.

    Sjutra Mesi het trik od srece. :mrgreen:

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  13. #163
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,485
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Što će to bit da odjednom daje ostavku. Imao je intervju prije neki dan u kojem je rekao da nijednom nije pomislio o ostavci.
    Vrijeme je bilo svakako.

  14. #164
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,924
    Thanks Thanks Given 
    4,774
    Thanks Thanks Received 
    9,791
    Thanked in
    3,714 Posts

    Default

    3+ Mesija sledeći meč.
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  15. #165
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,615
    Thanks Thanks Given 
    270
    Thanks Thanks Received 
    352
    Thanked in
    218 Posts

    Default

    Kaze Bartomeu da je Barsa prihvatila da bude u buducu Evropsku superligu. Pa onoo, bacio brat bombu i pobjegao. Zna covjek da mu dolazi kraj prije isteka godina i opet on misli ds treba da rjesava nesto u Barsu, kakav manijak.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  16. #166
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,626
    Thanks Thanks Given 
    85
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    110 Posts

    Default

    Messi je, nakon gomile trenera i saigrača, uspio da smijeni i predsjednika. Ne treba da stane, red je da organizuje nekakav puč u Argentini (oni na tom kontinentu obožavaju instituciju puča, ništa drugo ne mislim), a onda i da promijeni Ustav Španije i sam donese nezavisnost Kataloniji.

    Što se tiče Eurosuperbezolovne lige, mislim da je to neminovnost ko god da je na čelu bilo kog od ovih jačih klubova, ali sačekajmo to kad bude. Sad kad je Bartomeu otišao, nama ostaje ružna sadašnjost u kojoj ćemo gledati Griezmannov trk iza zadnje linije, pravo u ambis.

  17. #167
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,615
    Thanks Thanks Given 
    270
    Thanks Thanks Received 
    352
    Thanked in
    218 Posts

    Default

    Zanimljivo da je sad dosta situacija normalnija u ARG nego Barsu haha. ARG ostaje mirna.

    Nazalost i ja mislim da je ova superliga neka buducnost, al opet je Bartomeu bacio bas ozbiljnu bombu za citav fudbal, i lagano se zabio u rupu.
    A druga stvar kod superlige sto mi se ne svidja je da ne vidim po cemu neki klubovi zasluzuju automatski da se nadju tamo ili ako ce to zavisit od pozicija u ligu, ajde onda nekako.
    Al evo tipa Atalanta i Lajpcig, kao i Ajaks prije dvije sezone su bas iznenadili i njih zasigurno ne bi gledali tamo.
    A Barsa, Real, Arsenal, UTD, i jos neke ekipe koje se spominju su pokazali sve bez kvalitet zadnje dvije godine nego upadaju na "ime".

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  18. #168
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,425
    Thanks Thanks Given 
    2,988
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Ако то направе, почињем да идем на утакмице црногорске лиге, и наравно не пратим више ниједан клуб који буде у том елитном друштву, па и онај који подржавам (фала богу за курац су па их неће зват али за сваки случај).
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  19. #169
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,626
    Thanks Thanks Given 
    85
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    110 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by efamouspg View Post
    Zanimljivo da je sad dosta situacija normalnija u ARG nego Barsu haha. ARG ostaje mirna.

    Nazalost i ja mislim da je ova superliga neka buducnost, al opet je Bartomeu bacio bas ozbiljnu bombu za citav fudbal, i lagano se zabio u rupu.
    A druga stvar kod superlige sto mi se ne svidja je da ne vidim po cemu neki klubovi zasluzuju automatski da se nadju tamo ili ako ce to zavisit od pozicija u ligu, ajde onda nekako.
    Al evo tipa Atalanta i Lajpcig, kao i Ajaks prije dvije sezone su bas iznenadili i njih zasigurno ne bi gledali tamo.
    A Barsa, Real, Arsenal, UTD, i jos neke ekipe koje se spominju su pokazali sve bez kvalitet zadnje dvije godine nego upadaju na "ime".

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Ja pretpostavljam da će kao i sve planirane promjene iđe ikad (dakle suprotno od nasilnih revolucija) i ta biti odrađena postepeno i sa nekoliko prelaznih rješenja da se zamažu oči dok se ne dođe na endgame - evropsko dvokružno ligaško takmičenje sa 20ak, ako ne i više, klubova + kup sistem koji bi naslijedio CL.

    To bi vjerovatno značilo neku od sljedećih opcija: da li neke varijante kao što se sad kvalifikuju za CL na osnovu domaće lige, da li postepeno gašenje domaćih lige (smanjenje broja klubova u njima za početak sigurno) tj. svođenje domaćih liga na takmičenje koje služi za zagrijavanje za glavnu stvar - npr. kao u Brazilu što svaka država ima šampionat prije nego glavna liga počne - što automatski ubija sve domaće klubove osim ako neki ne iskoči slučajno sa dobrom mladom ekipom. Isto pretpostavljam da će klubovi koji organizuju tu stvar od starta imati zakucan mandat na 20ak godina garantovanog učešća shodno prihodima i sponzorima koje donose u zajedničku ligu, možda podijele neke wildcarde Ajax/PSVima, Porto/Benficama, itd. Ukratko, NBA/NFL/MLBizacija fudbala, uh.
    Last edited by To Madeira; 28-10-20 at 17:36.

  20. The Following 2 Users Say Thank You to To Madeira For This Useful Post:


  21. #170
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,615
    Thanks Thanks Given 
    270
    Thanks Thanks Received 
    352
    Thanked in
    218 Posts

    Default

    () Salary Reduction: For the first time, there were talks with players ’lawyers at the table today. 190M will have to be cut, otherwise Barça will go into bankruptcy at the beginning of the year. 5th November (Thursday) is the deadline. @rac1 #FCB

    Clown club.

    Sad tek moze da se postavi mnogo pitanja...

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  22. #171
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,626
    Thanks Thanks Given 
    85
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    110 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by efamouspg View Post
    () Salary Reduction: For the first time, there were talks with players ’lawyers at the table today. 190M will have to be cut, otherwise Barça will go into bankruptcy at the beginning of the year. 5th November (Thursday) is the deadline. @rac1 #FCB

    Clown club.

    Sad tek moze da se postavi mnogo pitanja...

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Ima li detaljnijih podataka o cijeloj stvari? Može se onako usput pročitati da više nemaju čime da se zaduže za nove kredite, da je dio od tih cca. 200 miliona mogao da se umanji prodajom Messija kad je tražio (ne samom prodajom nego skidanjem njegove plate s budžeta), da su abnormalno velike plate likovima koji to nisu ničim zaslužili (uglavnom ovi koji su dovedeni pa su im odmah dati masni ugovori)...

    Nije li skoro "produžen" ugovor Piqueu i još po nekome, a pod "produžen" se misli da je odrađena korekcija ugovora pa će u ovoj godini primati manje, ali će sve naplatiti za 2-3 sezone. Zanimljiva stvar, jako me podsjeća na NFL foru kojom se plata skida sa ovogodišnjeg capa i prebača na cap u nekoj narednoj sezoni - meni se sve više čini kao da ima dosta priliva nekakvih američkih metoda u evropskom fudbalu, pogotovo i oko ovog "projekta" u Engleskoj koji su pokušali da lansiraju tamošnji američki vlasnici.

  23. #172
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,469
    Thanks Thanks Given 
    1,630
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    1,032 Posts

    Default

    Kumanu je ocigledno idol Branko Brnovic,sa 6 napada bez sredine terena. To legendo, vuci se Nizozemsku....

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  24. #173
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,485
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Kuman ozbiljno kiksa sa izmjenama. Potpuno ruši koncepciju igre. Nagura napadače i misli da će gol pasti s neba.
    Mislim da Brejtvejt za 20 minuta (!) nije imao kontakt s loptom, a izbacio je Fatija oko kojeg se konstantno nešto dešava. Neobjašniva izmjena. Zatim izbacuje Albu koji je u ovakvim situacijama suvo zlato utrčavanjima po lijevoj strani, a ubacuje Desta koji se po toj strani baš ne snalazi. Pa makar prebaci Roberta lijevo, ionako nije od koristi naprijed. Dembele prerano izbačen za Trinkaa koji ništa nije pokazao noćas.
    Pjanić odličan i to je jedino od izmjena što je valjalo noćas jer Buskecova letargičnost ubija.
    Last edited by Lackie; 31-10-20 at 22:07.

  25. The Following User Says Thank You to Lackie For This Useful Post:


  26. #174
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,469
    Thanks Thanks Given 
    1,630
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    1,032 Posts

    Default

    Pjanic odlican? Solidan bi prije bi rekao.
    Lise onog suta i pasa za messija nista drugo.
    Dva do tri losa centarsuta,los sut posle mesije lopte iz prekida,
    Mene nije nista pokazao da bih bio odlican

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  27. #175
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,626
    Thanks Thanks Given 
    85
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    110 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lackie View Post
    Kuman ozbiljno kiksa sa izmjenama. Potpuno ruši koncepciju igre. Nagura napadače i misli da će gol pasti s neba.
    Mislim da Brejtvejt za 20 minuta (!) nije imao kontakt s loptom, a izbacio je Fatija oko kojeg se konstantno nešto dešava. Neobjašniva izmjena. Zatim izbacuje Albu koji je u ovakvim situacijama suvo zlato utrčavanjima po lijevoj strani, a ubacuje Desta koji se po toj strani baš ne snalazi. Pa makar prebaci Roberta lijevo, ionako nije od koristi naprijed. Dembele prerano izbačen za Trinkaa koji ništa nije pokazao noćas.
    Pjanić odličan i to je jedino od izmjena što je valjalo noćas jer Buskecova letargičnost ubija.
    Potpis na sve ovo, baš se izgubilo dosta zamjenom Fatija i ta strana je potpuno neutralisana. Trincao je bio OK, ali i on je ulazio više u sredinu na svoju lijevu nogu nego što je probijao po strani, a naravno Sergi Roberto nije uradio ništa u tandemu s njim.

    OK mi je bila i sredina Pjanić, Pedri i Messi, i šteta što de Jong sa štopera nije više upadao naprijed, ali de Jong nije... pa, Koeman .
    Nije baš da nema koncepcije i nekog smisla, osim što je stvarno promašio na kraju zamjene i izgubio svu širinu. Igra nije bila loša, pomalo je nedostajalo i sreće da se odbije lopta kako treba pa da se postigne gol. Realno, Netov kiks je pokrio njihov kad su poklonili gol Griezmannu.

Page 7 of 21 FirstFirst ... 3456789101117 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. LaLiga Santander 2019 - 2020
    By miovrag in forum Fudbal
    Replies: 950
    Last Post: 26-08-20, 08:45
  2. Prodajem Samsung A70 dual sim crn, full packi ,ocuvan 8.5, u garanciji do 2021.
    By machiavellist in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 0
    Last Post: 12-02-20, 09:12
  3. Prodajem Samsung A70 perfektno ocuvan, u garanciji do jula 2021.
    By machiavellist in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 4
    Last Post: 27-01-20, 19:21
  4. Replies: 1373
    Last Post: 29-05-19, 11:27
  5. Mediteranske igre 2021. Dubrovnik, Kotor, Mostar
    By bracodubrovnik in forum Ostali sportovi
    Replies: 19
    Last Post: 29-04-10, 16:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •