Page 5 of 21 FirstFirst 12345678915 ... LastLast
Results 101 to 125 of 525

Thread: LaLiga Santander 2020-2021

  1. #101
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,485
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    ali VAR sinoc
    Što bi? Nisam ispratio, ali viđeh da je i Pujol komentarisao na tviteru.

  2. #102
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    pa jedno 3-4 neshvatljive tj. dubiozne odluke...od goal line sistema pa do vara...


    Pogledaj naslovne As-a i Marca-e
    http://kiosko.net/es/np/as.html



    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  3. #103
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Sviđa mi se ova formacija...samo napadacki.

    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  4. #104
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,571
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    332
    Thanked in
    204 Posts

    Default

    Suarez dva gola i asistencija na debiju, you hate to see it.
    Definitivno se moze ocekivat 15-20 golova od Suareza, a to ce Atletiku dobro doci. Simeone je to dobro rekao, kada pogledamo na papir, Suarez daje mnogo golova, Morata ne daje, bilo je lako odluciti. Sami fear factor kad udje Suarez je drugaciji za protivnike od recimo Morate koji je ono malo smijesan.

    Kuman ili Brna, ako bude igrao slicno kao Siti sto je igrao ova dva meca - sto se tice postavke ta 4231 / 4222 bicu iznenadjen prijatno. Cak moram reci da je to i najbolja ideja, bekovi da daju sirinu uz Fatija, a ova ostala da vise igraju kroz sredinu - jer realno samo to mogu i da igraju.

  5. #105
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,408
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,704
    Thanked in
    1,022 Posts

    Default



    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  6. #106
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,485
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Fati maestralan noćas. Desna strana Grizman-Roberto ne postoji.

  7. The Following User Says Thank You to Lackie For This Useful Post:


  8. #107
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,408
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,704
    Thanked in
    1,022 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lackie View Post
    Fati maestralan noćas. Desna strana Grizman-Roberto ne postoji.
    + sredina takodje. Buski u 15min,5-6 pogresnih pasova,losa kontola lopte najgori nocas. Nadam da sl.utak.nece ni pocinjat

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  9. #108
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,571
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    332
    Thanked in
    204 Posts

    Default

    Ansu Fati could not be chosen as the 'Man of The Match' because he's underage and the sponsors are a beer company (Budweiser).

    La Liga <3

    Moracu pogledati sjutra.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  10. #109
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    153
    Thanked in
    105 Posts

    Default

    Iskreno, ne moraš ni gledati, osim ako te ne interesuje kako su zamjene odigrale. Ja nisam drugo poluvrijeme ni sekund ispratio i izgleda nisam ništa propustio, a prvo sam gledao na telefonu jer mi je RedZone bio preči i opet sam vidio suštinu.

    Sve je išlo na lijevu stranu i preko lijeve strane, ako sam se ikad pitao zašto Mario Gaspar nije prešao u veći klub, večeras mi je bilo jasno. Alba i Fati su radili što su htjeli, a ostali nisu ni morali da se znoje. Nisam vidio da neki jači tim ranga Villarreala ovako katastrofalno stoji na terenu i dozvoljava ogromne rupe i u sredini i po bokovima još otkad je Barca izgubila 8-2 od Bayerna .
    Coutinho je htio loptu i nešto bi i uradio s njom, povukao je kontru kod drugog gola i dodao Fatiju, ali uz onoliko prostora i ja bih to mogao. Griezmann ni toliko. Messi nezainteresovan i neveseo uglavnom, trebao je dati penal Fatiju, na kraju ga je zamalo i promašio.

    Sve u svemu, zbog toga što je tek prvi meč i pogotovo katastrofalnog Villarreala (stvarno se ne može dovoljno loše opisati kako su igrali, bar to što sam ja gledao), ne bih izvlačio neke pretjerane zaključke. Samo i da preventivno utičem na forumskog brata koji će sigurno doći sa upadicom da je Koemann ipak trenerčina i da smo džabe sumnjali, ipak sačekajmo .

  11. #110
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,524
    Thanks Thanks Given 
    124
    Thanks Thanks Received 
    468
    Thanked in
    214 Posts

    Default

    Pogledah pola sata, nevjerovatno koliko ona pasivnost Grizmana upada u oči.
    Ne znam što se dešava sa momkom, to je kvalitetan igrač i uvijek mi je čudno kad vidim tako nešto.
    Kad je tako, jedina dva rješenja su:

    1. Zabolje ga za fudbal
    2. Ubijen je u glavu od trenera ili kluba koji od njega traže nešto što on ne razumije, a sputan disciplinom da uradi nešto na svoju ruku.

    Sent from my MI 8 using Tapatalk
    Last edited by Petronas; 27-09-20 at 23:49.
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  12. #111
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,571
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    332
    Thanked in
    204 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by To Madeira View Post
    Iskreno, ne moraš ni gledati, osim ako te ne interesuje kako su zamjene odigrale. Ja nisam drugo poluvrijeme ni sekund ispratio i izgleda nisam ništa propustio, a prvo sam gledao na telefonu jer mi je RedZone bio preči i opet sam vidio suštinu.

    Sve je išlo na lijevu stranu i preko lijeve strane, ako sam se ikad pitao zašto Mario Gaspar nije prešao u veći klub, večeras mi je bilo jasno. Alba i Fati su radili što su htjeli, a ostali nisu ni morali da se znoje. Nisam vidio da neki jači tim ranga Villarreala ovako katastrofalno stoji na terenu i dozvoljava ogromne rupe i u sredini i po bokovima još otkad je Barca izgubila 8-2 od Bayerna .
    Coutinho je htio loptu i nešto bi i uradio s njom, povukao je kontru kod drugog gola i dodao Fatiju, ali uz onoliko prostora i ja bih to mogao. Griezmann ni toliko. Messi nezainteresovan i neveseo uglavnom, trebao je dati penal Fatiju, na kraju ga je zamalo i promašio.

    Sve u svemu, zbog toga što je tek prvi meč i pogotovo katastrofalnog Villarreala (stvarno se ne može dovoljno loše opisati kako su igrali, bar to što sam ja gledao), ne bih izvlačio neke pretjerane zaključke. Samo i da preventivno utičem na forumskog brata koji će sigurno doći sa upadicom da je Koemann ipak trenerčina i da smo džabe sumnjali, ipak sačekajmo .
    Morao sam pogledati haha.
    Da li je do Viljareala ili Emeri na Kamp Nou, ne znam... vazda covjek biva ispracen.
    Ne bih rekao da je toliko los Viljareal bio - ok u odbranu jeste, ali zasluzili su dva-tri gola da daju... pa oni su trebali i da povedu, nego s nekim razlogom Pako nam se oduzuje za tranfer u Barsu pa je spusta onome Cekvedzezeu (ne znam ni kako se cita, ne umijem ni izgovorit, a lijen sam da izguglam ime i c/p, zvacemo ga Samuel). Iskreno, taj momak je kao neko dobro krilo, ali nikad ne vidjeh da je odigrao protiv Barse ili Reala nesto specijalno, nego uglavnom katastrofa, kao strah neki, blokada. Ali zato, Japanski Mesi - Take Kubo plodi, bas je predobar, on im mora bit starter, mali je lucidan.

    Sto se tice Barse, dosta nekih napadackih opcija ove godine - Fati, Grizman, Kutinjo, Dembele, Trinkao, Pedri... ne sjecam se zadnji put kad su ovako "puni" bili naprijed... da ne pominjem jos Brejtvejta...
    Radije bih gledao Pedrija ispred Kutinja, ili cak sto vise Grizman i Mesi centralno nek kombinuju, a Trinkao/Dembele po strani.
    Kutinjo nista specijalno igrao, mala ispravka - ne moze se ono nazvati kontra jer je cijelo vrijeme lopta kod Barse bila, Lengle stvarno neke vrhunske lopte podijeli iz odbrane kao i tu kod gola Fatija - i prvog, a jos bolje drugog.
    Za Fatija je vrlo bitno sto daje ove golove, pa koje je to samopouzdanje za njega, posle ce mu imat hrabrosti da proba sve i svasta i na kraj ce mu i to ulazit... Prosle godine 7 golova, a evo tipa Azar koji je vrhunski igrac, al ne tako produktivan u golovima - najbolje sezone su mu u Celzi bili sa 16 golova (2x, u Lil je dao 20 golova). Na kraju krajeva, golovi se broje, a Barsi tesko golove dolaze od Grizmana, Dembelea i Kutinja, tako da je bitno da se ustali.
    Mesi nespreman, a bogomi i dosta igraca bih rekao, sto je razumljivo.

    Drugo sam gledao na preskoke, najvise da bih ispratio kako ce Dembele, Trinkao, Pedri i Pjanic odigrati. Inace, Koman kaze kako Puc nije u njegovim planovima, pa onda se ispravlja kao treba da se bori za mjesto... i onda ne izvrsi petu izmjenu u utakmici gdje vodi 4:0, a De Jong vidno umoran, mislim sta reci.
    De Jong fantastican, njemu ce ovo najvise odgovarati. Buskets dosta pasova promasio, baaas dosta. A Pjanic u svoj mini cameo je bio dobar, mislim da bi pametno bilo da igraju Pjanic i De Jong zajedno.
    Kod Dembelea se odma vidi sta ga sve krasi, a odbranu igra pogledom. Pedri je zanimljiv igrac, mada mislim da mu je ova pozicija "preofanzivna", vise je on za nekog veznog u trojci na sredini, a zbog duplog pivota to sad ne postoji haha. Zanimljivo da Pepe Mel koji ga je trenirao u Las Palmas kaze, necemo se saliti, on nam je najbolji igrac u timu iako ima 17 godina.
    Trinkao isto dobar, ne libi se da proba i da predribla i sutne... a tako me nesto podsjeca na Gomesa, a te traume necemo opet prozivljavat i sa Trinkaom.
    Mesi je mogao par golova postici, cak je i Asenjo dobro i branio haha.
    Primjetih da su Roberto i Alba poceli vise da razmisljaju kad im se baci lopta u prostor, a ne da gledaju samo Mesija, aj dako podrzi.

    Vec sledeca dva meca gostovanja Selti i Sevilji, posebno prva je odma kobna. Tu ce morat kombinovat Koman.
    Nadam se da ce startovat Fati i Dembele/Trinkao jer je stvarno dosadno gledat Mesija, Kutinja i Grizmana zajedno koji jedino mogu nesto iskombinovat kad su blizu jedan drugog, s cime se gubi bilo kakva sirina Barse.

    tl:dr nfl > soccer :mrgreen:


    Petronase, problem je sa Grizmanom sto covjek nije za Barsu. To se znalo od pocetka. Evo primjer za Real - imas Ronalda i Benzemu u ekipu, savrsen duo, svako malo mijenjaju pozicije sto odgovara Ronaldu, a i Benzema... e sad tu dovedi Azara na njih dvojicu, ne ide. Mozda bi se on adaptirao na desnu stranu, al tesko. Isto tako Grizman, posmatrajmo igre u Atletiko i Francusku, igrao covjek SS, neka free rola, ispred njega mora biti neki jaki napadac da kombinuje sa njim. Aha, sve je to super, al Barsa ima Mesija sto isto to radi. Plus ta njegova pozicija jednostavno nestaje iz modernog fudbala, rijetko ko igra sa dva napadaca, a sve rjedje se igra i 4231. Desetka nestaje. Drugi primjer Miler - covjek se poslednjih godina gasio, ali covjek se prilagodio, i dalje ima svoju Milerovsku igru, ali sad svaki put kad Bajern nema loptu on formira treceg veznog, a u napad se nudi u tom poluprostoru kao neka osmica. Drugi problem je sto on nije brz igrac i ne umije da dribla, cak je i sam rekao ja ne umijem da driblam, dobar sam da odigramo na brzinu, ali pojma nemam sto da radim 1 na 1... Treci problem je sto ga i iz Barse iskuliraju kad se on ubaci, to pod hitno mora da se mijenja, jedino tako mu mogu pomoc da podigne samopouzdanje, pa negdje ce proc lopta dace gol, negdje ce promasit, presjec loptu, nebitno.

    Danas bi dobro muda oznojili Rikelme i Aimar jer bi tesko ko trpio njihovu klasu bez rada, evo i Mesi pa se ekipa zaisto muci sto mora da trpi jednog igraca koji ne trci, a kamoli jos Suareza. Zato je KdB tipa idealni moderni igrac, jak i brz, takticki i tehnicki prepametan, a plus radi za ekipu.

  13. The Following 2 Users Say Thank You to efamouspg For This Useful Post:


  14. #112
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Grizman da se proda i da igraju Trinkao i Pedri. Pjanic umjesto Buksetsa.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  15. #113
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,408
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,704
    Thanked in
    1,022 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    Grizman da se proda i da igraju Trinkao i Pedri. Pjanic umjesto Buksetsa.
    Buski kako je sinoc igrao,i Trener Mornara iz Bara bi ga ostavio klupi posle one utakmice

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  16. #114
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,485
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Bio sam se bio nameračio da ishejtujem dedu Pikea, ali za veliko čudo odigra dobru utakmicu. I pored toga bih volio da mali (figurativno, naravno) Arauho postane starter. Izgleda mi kao baš ozbiljan potencijal. I Trinkao mi se mnogo sviđa, bar ovo što sam ispratio na pripremnim utakmicama. Što se tiče Pedrija i Puiga, ne vidim da će se naigrati fudbala pod kormilom Kumana.

  17. #115
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Evo last minute vijest...Barselona se sprema da proda Dembelea Junajtedu za 55 miliona eura. Mali je zvijuk samo takav, ima staklene noge, veliku platu ali treba dovesti neku zamjenu. Ali oni, ako ga prodaju sigurno nece nikoga dovoditi - bez ako ne misle da te pare daju za Depaja.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  18. #116
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,485
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Baš loš potez.

  19. #117
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,571
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    332
    Thanked in
    204 Posts

    Default

    Slazem se, ovo mu je redemption sezona, ako se tu ne pokaze ili opet povrijedi, momentalno na market, ne ide.

    Mada AS to kaze, a Gerardo Romero kaze da od toga nema nista. Mozda UTD koristi Dembelea da smanji cijenu Sanchu, vidjecemo, ima jos sest dana.
    Aulas (pred. Liona) kaze ako do petka ne stignu odgovarajuce ponude za njegove igrace (Arsenal za Aourar, Barsa za Depaja...), prodaja nece biti. Mada vec dovode Paquetu iz Milana za 20m, pa je vrlo moguce da ce Aourar preci u... Arsenal, a dje su ostali klubovi jebeN ti..
    Koman kaze kao ocekuje napadaca, ali Depaj.. ne znam. Za Barsu je bitno da ima dva normalna krila koja ce da utrcavaju i prave haos, Mesi ce ih lako pronac, a ne ovako sve se svodi na Fatija i Albu, a desna strana nepostojeca. Grizman i Kutinjo ne mogu igrat nikako zajedno.

  20. #118
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,485
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Upravo to. Ako je nešto pokazala utakmica protiv Viljareala, to je da se na desnu stranu i njen učinak ne može računat. Grizman ne može da igra krilo i misterija je kako Kumanu to nije jasno. Poprilično sam siguran da bi onu noć desna strana značajno bolje izgledala da je Dembele počeo s Robertom. Onako - trt, ništa.
    Došao je neki klinac iz Ajaksa. Danas je, čini mi se, predstavljanje. Nemam pojma o kome se radi, ali se nadam da je dovoljno dobar da u nekom doglednom periodu izbaci Roberta iz prvih 11.

  21. #119
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,485
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Veli Dest na predstavljanju da očekuje dobru minutažu ove sezone jer je mjesto desnog beka upražnjeno. Kako ga šuknu Robertu na finjaka

  22. #120
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,571
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    332
    Thanked in
    204 Posts

    Default

    Valjda ofanzivno dobar, defanzivno.. vidjecemo.

    Naravno, nadam se da ste svi svjesni da pozicija desnog beka ne moze da se oporavi dokle ne bude desnog krila.

    A Dest kaze da je vidio bolju priliku u Barsu zbog minutaze... Na to se mogu samo nasmijati, Kimih je presao da igra veznog, a ostaje im samo Pavard koji je dosta limitiran. Plus mnogo zdraviji sistem. A ovamo ima da se pati haha.


    Barsa i Juve u grupu, Mesi i Ronaldo ili ti utakmica poznatija u narodu kao ekonomska gimnastika Artur-Pjanic

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by efamouspg; 01-10-20 at 18:08.

  23. #121
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,485
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Gleda li ko utakmicu? Vjerujete li u ova dva žuta kartona Lenglea?
    Ova dva prekršaja zajedno kad se spoje ne znam jesu li za žuti.
    Last edited by Lackie; 01-10-20 at 22:16.

  24. #122
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,571
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    332
    Thanked in
    204 Posts

    Default

    Onaj prvi jeste, ali ovaj drugi... mislim da nisam nikad vidjeo "stroziji" drugi zuti nego ovaj, sramotno. A VAR? Nista.

    Htio sam da recem nikad bolja Barsina igra na gostovanju, gol, potpuna kontrola, Selta bez sanse. Fali zavrsni pas da se udvostruci prednost, ali Barsa je tu, unutar 30m Seltinog gola.
    Cak i ako smijem reci, Kutinjo mozda cak i medju najboljim na terenu...
    Eh, koliko puta cujem "nije uspio Grizman" ovo - ono, za igraca top klase ocekujes da cujes sta je sad uradio, a od njega samo cujes negativni kontekst, pomalo mi ga je zao, da je bio na Fatijevo mjesto, gol ne bi dao. A da ne pricam da je upropastio onu spoljnu De Jonga... pa neka su losi vremenski uslovi.

    Cak ova ekipa i bez Mesija funkcionise dosta dobro, Kumane... genije...

    Ansu Fati - STARBOY. Kakav vintage Eto momenat.

  25. #123
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    153
    Thanked in
    105 Posts

    Default

    Bilo je dobro možda prvih 30 minuta, ali poslije su pali. Griezmann je samo zbog spoljne De Jonga zaslužio da izađe, ovako je ispalo da ima opravdanja. Prvi žuti čist, a drugi... jedino ako je sudija mislio da ga je htio nabosti laktom ili da ga je odvalio bekhendom po licu, inače prilično neosnovano.

    Alba katastrofalan, dosta je akcija upropastio lošim primanjima ili pasovima u niđe. Fati ne propušta šanse, nevjerovatna realizacija - neodrživo na duge staze sigurno, ali neka traje. Ni bolji igrači ne bi onako reagovali, tačno je Murillo ostao zatečen. Coutinho liči na sebe s početka mandata, vidi se da hoće, kreće se dosta i ne bježi od igre, pokušava svašta, samo rezultat nekako uvijek izostane.

    edit: ijao Messi, kuda prođe, na kraju skrenuta zasluženo u gol . Nikad neće prestati da me oduševljava.
    Last edited by To Madeira; 01-10-20 at 22:43.

  26. #124
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    119
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Kuman krenuo dobro, ova igra obecava...

  27. #125
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Dosta mijenjanja pozicija i lopta ide mnogo brze. Teren los bas - tesko se lopta kontrolisala. Kutinjo fino, grizman opet najgori. Generalno igra se brze i nepredvidi su sa ovakvim protokom lopte i mijenjanjem pozicija. Svidja mi se i sto ovi mladi igraju.

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

Page 5 of 21 FirstFirst 12345678915 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. LaLiga Santander 2019 - 2020
    By miovrag in forum Fudbal
    Replies: 950
    Last Post: 26-08-20, 09:45
  2. Prodajem Samsung A70 dual sim crn, full packi ,ocuvan 8.5, u garanciji do 2021.
    By machiavellist in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 0
    Last Post: 12-02-20, 10:12
  3. Prodajem Samsung A70 perfektno ocuvan, u garanciji do jula 2021.
    By machiavellist in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 4
    Last Post: 27-01-20, 20:21
  4. Replies: 1373
    Last Post: 29-05-19, 12:27
  5. Mediteranske igre 2021. Dubrovnik, Kotor, Mostar
    By bracodubrovnik in forum Ostali sportovi
    Replies: 19
    Last Post: 29-04-10, 17:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •