Page 15 of 21 FirstFirst ... 5111213141516171819 ... LastLast
Results 351 to 375 of 525

Thread: LaLiga Santander 2020-2021

  1. #351
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,615
    Thanks Thanks Given 
    270
    Thanks Thanks Received 
    352
    Thanked in
    218 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by To Madeira View Post
    Meni nije loše toliko bilo, Osasuna je imala kontre i opet je spašavao ter Stegen, ali isto se igralo naprijed. Djelovalo je da su više umorni nego što drugo. Ovo za Mingueza/Dest, baš sam i ja snimio da bi neko sa sredine upao pozadi i onda bi se Mingueza pomjerio na beka, a Dest skroz gore u napad kao dodatno krilo. Ništa nisu značajno iskreirali iz tih manevara, ali dobro je vidjeti da se pokušava nešto nepredvidljivo i novo. Illaix i meni malo izgleda sirovo, ali rano je, ako i od njega bude dobar timski igrač još jedan plus za Koemana - smije li se već sad reći da je zaslužio drugu sezonu ili je rano? Ko bi uopšte bio alternativa? Svakako ne bi bilo pošteno da zavisi od rezultata tj. eventualnog (ne)uspjeha u Kupu (Ligi se ne nadam), tipa da mora da ostane ako osvoji.

    Laporta me ne oduševljava, više kao ta neka ideja da će svaka revolucija donijeti boljitak nego što imam nešto lično protiv njega, ali dobro. Kad je Rosell svojevremno uzjahao tvrdio je da je Laporta ostavio ogromne dugove koji su sakrivani, koliko je na kraju tačno to ispalo je manje bitno - kao i političari, svi su oni isti i prema njima imam samo odbojnost. Kako god bilo, valjda još gore od postojećeg stanja neće napraviti.
    Dva puta ti otkucah poduzi reply i nesto mi ga tapatalk izbrisa, odustajem nocas pa cu sjutra sa kompa.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  2. #352
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,615
    Thanks Thanks Given 
    270
    Thanks Thanks Received 
    352
    Thanked in
    218 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by To Madeira View Post
    Meni nije loše toliko bilo, Osasuna je imala kontre i opet je spašavao ter Stegen, ali isto se igralo naprijed. Djelovalo je da su više umorni nego što drugo. Ovo za Mingueza/Dest, baš sam i ja snimio da bi neko sa sredine upao pozadi i onda bi se Mingueza pomjerio na beka, a Dest skroz gore u napad kao dodatno krilo. Ništa nisu značajno iskreirali iz tih manevara, ali dobro je vidjeti da se pokušava nešto nepredvidljivo i novo. Illaix i meni malo izgleda sirovo, ali rano je, ako i od njega bude dobar timski igrač još jedan plus za Koemana - smije li se već sad reći da je zaslužio drugu sezonu ili je rano? Ko bi uopšte bio alternativa? Svakako ne bi bilo pošteno da zavisi od rezultata tj. eventualnog (ne)uspjeha u Kupu (Ligi se ne nadam), tipa da mora da ostane ako osvoji.

    Laporta me ne oduševljava, više kao ta neka ideja da će svaka revolucija donijeti boljitak nego što imam nešto lično protiv njega, ali dobro. Kad je Rosell svojevremno uzjahao tvrdio je da je Laporta ostavio ogromne dugove koji su sakrivani, koliko je na kraju tačno to ispalo je manje bitno - kao i političari, svi su oni isti i prema njima imam samo odbojnost. Kako god bilo, valjda još gore od postojećeg stanja neće napraviti.
    Ja bih Kumana svakako otpustio pa sve da osvoji ligu + kup. Sasvim prosjecan trener je uvijek bio i nema potrebe da se igramo sa njim, on se kao trener nece popravit. Za mlade, svaka mu cast, vec sam rekao... bilo je tu moralo i "moranja" usled povreda, ali sjajna stvar za Barsu. Araujo, Mingueza, Dest, FdJ, Puc, Illaix, Pedri, Dembele i Fati. To je skoro pa jedan citav (u23) tim. Nece svi oni postat prvotimci, ali bolje i takvi igraci da budu rotacioni nego da se daje po 50m na Andre Gomesa i slicne koji nece popravit tim znacajno. Znaci, treba se samo kupovat da se ojaca startnih XI.

    A od trenera, Laporta je rekao da mu se svidjaju Njemacki treneri bez navodjenja imena, jer gaje veoma moderan stil igre, a i dosta slican Barsi. To bi konacno bilo i van Barca DNA sablona. Ako oce po Naggelsmana da idu, to je po meni super stvar. Mozda i Klop sto da ne. A svakako smo svjesni da ce Xavi u bliskoj buducnosti postati Barsin trener, ako ne i sad odma na ljeto... Inace i Viktor Valdes se vratio u klub sto je super stvar.
    Nego vidjecemo, ide nova uprava, novi sportski direktor kao i novi sportski plan. Dosta bitnih ljudi je i napustilo Barsu u ovih 10 godina, tako da ocekujem i da ce se dostina njih i vratit, prevashodno La Masia ljudi.

    Znas kako, kad je Laporta otisao, svi su mu izvlacili neke mutne stvari iz kluba. Sad kad se vrace, neka je ludilo euforija. A istina je vazda tu nedje u sredinu, ipak je covjek bio mozda i najbolji predsjednik kluba u istoriju. Ali najveci je problem 10 godina posle njega sta su uradili Rosel i Bartomeu, to je bila sistematsko gasenje kluba, pa obojica su na kraj zavrsili u zatvor!!! Najveci mi je skandal juce izbacaju se slike ko je dosao do glasa... kad ono Rosel dosao da da svoj doprinos, bas nisam mogao da vjerujem nego bih mu oduzeo tu kartu.
    Ono sto je dobra stvar za Barsu je da su na ove izbore Laporta i Font dobili 90% glasova, a Freixa (Bartomeuov i Roselov covjek) samo 10%, sto znaci da su i ti ljudi uvidjeli da su ova dvojica teski kriminalci i da su se dobro posrali u klub. A pratio sam malo i tviter pollove gdje su tviter botovi uprli da Freixa dobije svaki poll.

    Tako da ono, siguran sam da bi Barsu cekala neka mracna buducnost ala Milan i UTD, al ovako ima nade da se uzdignu, imaju dosta dobrih mladih igraca, ali preogroman dug i bas me zanima kako ce se izvuc iz ovoga (a da se tim moze ojacat).

  3. The Following 2 Users Say Thank You to efamouspg For This Useful Post:


  4. #353
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,630
    Thanks Thanks Given 
    85
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    110 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by efamouspg View Post
    Ja bih Kumana svakako otpustio pa sve da osvoji ligu + kup. Sasvim prosjecan trener je uvijek bio i nema potrebe da se igramo sa njim, on se kao trener nece popravit. Za mlade, svaka mu cast, vec sam rekao... bilo je tu moralo i "moranja" usled povreda, ali sjajna stvar za Barsu. Araujo, Mingueza, Dest, FdJ, Puc, Illaix, Pedri, Dembele i Fati. To je skoro pa jedan citav (u23) tim. Nece svi oni postat prvotimci, ali bolje i takvi igraci da budu rotacioni nego da se daje po 50m na Andre Gomesa i slicne koji nece popravit tim znacajno. Znaci, treba se samo kupovat da se ojaca startnih XI.

    A od trenera, Laporta je rekao da mu se svidjaju Njemacki treneri bez navodjenja imena, jer gaje veoma moderan stil igre, a i dosta slican Barsi. To bi konacno bilo i van Barca DNA sablona. Ako oce po Naggelsmana da idu, to je po meni super stvar. Mozda i Klop sto da ne. A svakako smo svjesni da ce Xavi u bliskoj buducnosti postati Barsin trener, ako ne i sad odma na ljeto... Inace i Viktor Valdes se vratio u klub sto je super stvar.
    Nego vidjecemo, ide nova uprava, novi sportski direktor kao i novi sportski plan. Dosta bitnih ljudi je i napustilo Barsu u ovih 10 godina, tako da ocekujem i da ce se dostina njih i vratit, prevashodno La Masia ljudi.

    Znas kako, kad je Laporta otisao, svi su mu izvlacili neke mutne stvari iz kluba. Sad kad se vrace, neka je ludilo euforija. A istina je vazda tu nedje u sredinu, ipak je covjek bio mozda i najbolji predsjednik kluba u istoriju. Ali najveci je problem 10 godina posle njega sta su uradili Rosel i Bartomeu, to je bila sistematsko gasenje kluba, pa obojica su na kraj zavrsili u zatvor!!! Najveci mi je skandal juce izbacaju se slike ko je dosao do glasa... kad ono Rosel dosao da da svoj doprinos, bas nisam mogao da vjerujem nego bih mu oduzeo tu kartu.
    Ono sto je dobra stvar za Barsu je da su na ove izbore Laporta i Font dobili 90% glasova, a Freixa (Bartomeuov i Roselov covjek) samo 10%, sto znaci da su i ti ljudi uvidjeli da su ova dvojica teski kriminalci i da su se dobro posrali u klub. A pratio sam malo i tviter pollove gdje su tviter botovi uprli da Freixa dobije svaki poll.

    Tako da ono, siguran sam da bi Barsu cekala neka mracna buducnost ala Milan i UTD, al ovako ima nade da se uzdignu, imaju dosta dobrih mladih igraca, ali preogroman dug i bas me zanima kako ce se izvuc iz ovoga (a da se tim moze ojacat).
    Strog si možda, ali nisam ja nešto ni raspoložen da ga branim. O tome kakav je trener i kako je đe radio smo već ispisali, čisto sam mislio da zbog kontinuiteta ovih mlađih ostane i isprati ih, pa neko bolji neka ih iskoristi. Potpuno si u pravu i da je dosta tih izbora bilo iznuđeno zbog povreda, ali opet trebalo je prepoznati te igrače.

    Što se tiče Njemaca trenera, Naggelsman je zacrtan za Bayern već odavno čini mi se nego su Flickovi uspjesi malo to odložili. Klopp će u reprezentaciju piše se? Xavi sad i odmah, ja se bojim da će biti prosipanje - a isto sam mislio i za Pepa i vrhunski promašio.

    Kako se izvući iz dugova, ja mislim jako teško bez rasprodaje najboljih igrača koji su istovremeno i najveći trošak. To onda ostavlja jedno 2-3 sezone u kojima nisi konkurentan za trofeje (bar prividno), ali to onda za sobom vuče činjenicu da više niko od vrhunskih igrača neće htjeti da dođe i ostaješ da se vrtiš u krug u nekom međuprostoru krpljenja sa dobrim, ali ne i najboljim igračima, i čekaš da se pojavi neka generacija mladih da te podigne.

  5. The Following User Says Thank You to To Madeira For This Useful Post:


  6. #354
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,615
    Thanks Thanks Given 
    270
    Thanks Thanks Received 
    352
    Thanked in
    218 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by To Madeira View Post
    Strog si možda, ali nisam ja nešto ni raspoložen da ga branim. O tome kakav je trener i kako je đe radio smo već ispisali, čisto sam mislio da zbog kontinuiteta ovih mlađih ostane i isprati ih, pa neko bolji neka ih iskoristi. Potpuno si u pravu i da je dosta tih izbora bilo iznuđeno zbog povreda, ali opet trebalo je prepoznati te igrače.

    Što se tiče Njemaca trenera, Naggelsman je zacrtan za Bayern već odavno čini mi se nego su Flickovi uspjesi malo to odložili. Klopp će u reprezentaciju piše se? Xavi sad i odmah, ja se bojim da će biti prosipanje - a isto sam mislio i za Pepa i vrhunski promašio.

    Kako se izvući iz dugova, ja mislim jako teško bez rasprodaje najboljih igrača koji su istovremeno i najveći trošak. To onda ostavlja jedno 2-3 sezone u kojima nisi konkurentan za trofeje (bar prividno), ali to onda za sobom vuče činjenicu da više niko od vrhunskih igrača neće htjeti da dođe i ostaješ da se vrtiš u krug u nekom međuprostoru krpljenja sa dobrim, ali ne i najboljim igračima, i čekaš da se pojavi neka generacija mladih da te podigne.
    A vjerovatno, to bi bio surov potez, ali nema mjesta emocijama. I 2015 sam pricao da ako Barsa osvoji tripletu (sto su na kraj i uradili sa MSN) da to moze lako bit nesto najgore sto se moze desit klubu jer ce Bartomeu to predstavit kao svoju pobjedu i pocistit na izbore lagano. Sest godina kasnije... milijardu duga i da ne nabrajam dalje.

    I ja mislim da se Xavi nece proslavit, al eto.

    Da, to ce tesko bit, al se moraju pod hitno micat Kutinjo i/ili Grizman. Pjanic isto, Serhi Roberto takodje, to su ipak neki igraci dje se moze nesto zaradit na njih. Umtiti, Firpo. Kutinjo i Grizman imaju neki smisao ako Mesi ode, ali ja bih njih dvojicu (iako Grizman i bude zahvalan igrac ponekad, al barem covjek ne pravi probleme i ocigledno je da omiljen medju igracima i ne smeta mu klupa) svakako prodao. Al ako njih trojica odu, onda mora neka zvijezda upanut pod hitno, al ko i okle pare...

  7. #355
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,133
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    404 Posts

    Default

    sto tacno bi ona konfuzna situacija u kaznenom reala neposredno prije gola elchea (prethodni napad, mislim), kada je igrac reala vratio loptu unazad, pa je sviran ... ofsajd?
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  8. #356
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,471
    Thanks Thanks Given 
    1,631
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    1,032 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by moon safari View Post
    sto tacno bi ona konfuzna situacija u kaznenom reala neposredno prije gola elchea (prethodni napad, mislim), kada je igrac reala vratio loptu unazad, pa je sviran ... ofsajd?
    Pa prvi izgled nije bio,al ocigledno da iz Vara vidjeli drugacije tj jasnije.
    Izcupa se Real golcinom Benzeme u zadnjem minutu.

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
    Last edited by miovrag; 13-03-21 at 17:15.

  9. #357
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,615
    Thanks Thanks Given 
    270
    Thanks Thanks Received 
    352
    Thanked in
    218 Posts

    Default

    Stvarno je golcina Benzeme, majstor. Al definitivno ocajnooo igraju.

    Atletiko danas zavrsava ove neugodne meceve, dobili Viljareal i Bilbao, remi sa Realom, eventualna pobjeda protiv Levantea dovodi ih do 10/12 bodova i to im je definitivno bila najteza prepreka. Posle toga imace dva gostovanja zaredom Sevilji i Betisu, kao i kasnije Barsi, vidjecemo, mada ako ispanu u LS, tesko da ce to ispustit.

  10. #358
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,133
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    404 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    Pa prvi izgled nije bio,al ocigledno da iz Vara vidjeli drugacije tj jasnije.
    kako moze biti ofsajd ako je igrac reala vracao loptu?
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  11. #359
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,471
    Thanks Thanks Given 
    1,631
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    1,032 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by moon safari View Post
    kako moze biti ofsajd ako je igrac reala vracao loptu?
    Kazem,nije ni meni bas jasno, gledao preko Eon i prekinulo mi. Nisam ni vidio bas najbolje tu situaciju

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  12. #360
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,133
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    404 Posts

    Default

    evo gledam 10 puta na highlightsima i nista mi nije jasno. linijski je nesto mahao tek kad su popadali u kaznenom, mada ko vise zna... ne znam sto ne uvedu audio objasnjenja, kao NFL.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  13. #361
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    119
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Sve u svemu, dupla kruna Kumanu na debiju.

    Doktorizza!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #362
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Koliko bodova prosu Atletiko - pricao je ovdje jedan kolega ali mu nijesma vjerovao. Kad je bilo +11 i mec manje...evo barsa sjutra moze do -4.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  15. #363
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,471
    Thanks Thanks Given 
    1,631
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    1,032 Posts

    Default

    hhahhahahah Sto se radi od Vara i penala,haos

  16. #364
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    119
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Nije dao da se var gleda ili sta bi ovo?

    Vazda su najgore sudije bili spanci


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #365
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    kakve 2 ljepotice od golova - Mesi pa Grizman. 12 pobjeda u posljednjih 15 meceva. Sad gostovanje Sosijedadu pa pauza za reprezentaciju - i onda Valjadolid i Real Madrid.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  18. #366
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,630
    Thanks Thanks Given 
    85
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    110 Posts

    Default

    Zanemarimo li nekoliko 100% šansi iz prvog poluvremena koje je Sociedad propustio, bila je ovo najbolja partija Barce od ko zna kad. Ne tako davno ovo gostovanje je bilo problematično, ali za ekipu koja je naizgled pogodila svoj najbolji sastav i formu, ovaj put nije bilo nikakvih problema. Doduše, malo je i Sociedad izdušio kad su skontali da im je Dest dao dva gola (raznio je večeras, najbolji meč otkad je tu).

    Naravno, pauza je morala baš sad. Isto kao što je i Alaves morao da promaši penal i časti bodove Atletico, isto kao što je Barca ostavila bodove protiv Cadiza.

  19. #367
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    119
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Sto napravi Kuman od ovog tima...

    Magija!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #368
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,729
    Thanks Thanks Given 
    1,115
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Ka` što svi znate ne volim Barsu.
    Ali sad da igraju u LŠ (da nijesu ispali) izbačili bi PSŽ, garantijam.

  21. #369
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Mesijeva 264 asistencija.

    kako ih zgazise sinoc...ali mingeza se opasno popravio. kakav korak ima. De Jong je brutalan ali me srce zaboli za Dembeleom - to necu prestat da ponavljam. Da covjek ima takav trk i dribling da ne postoji odbrambeni koji ga moze procitat i da ovako malo golova daje. A igra sa obije noge. Da oce malo da razmisli prije nego sutne. Dar mar napravi po strani i onda zavrsnica losa. Sinoc je greota sto mu ponistise onaj prvi gol. Kakav 6-ti gol - ka na male.

    Pauza u najgorem momentu za Barselonu - trenutno su, uz bajern u najboljoj formi u evropi.

    Poslije pauze Valjadolid pa El Klasiko.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  22. #370
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,615
    Thanks Thanks Given 
    270
    Thanks Thanks Received 
    352
    Thanked in
    218 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by To Madeira View Post
    Zanemarimo li nekoliko 100% šansi iz prvog poluvremena koje je Sociedad propustio, bila je ovo najbolja partija Barce od ko zna kad. Ne tako davno ovo gostovanje je bilo problematično, ali za ekipu koja je naizgled pogodila svoj najbolji sastav i formu, ovaj put nije bilo nikakvih problema. Doduše, malo je i Sociedad izdušio kad su skontali da im je Dest dao dva gola (raznio je večeras, najbolji meč otkad je tu).

    Naravno, pauza je morala baš sad. Isto kao što je i Alaves morao da promaši penal i časti bodove Atletico, isto kao što je Barca ostavila bodove protiv Cadiza.
    Is Barca..fun again?

    Kakva steta za ovo 343 sto prije nisu uboli...
    FdJ i Mesi se moraju cuvat zutog protiv Valjalolida. Onaj sesti gol prime time Barsa, jos sve igraci iz omladinskog pogona.

    Sjajna partija.



    Inace, Sabiii Alonso novi trener Mehengladbaha od sledece sezone, nema Bundesliga topica a muka mi sad trazit preko tapatalka onaj za fudbal generalno. Jedva ceksm to da vidim, bas imam neke vjere u njega.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  23. #371
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Atletiko tone.

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  24. #372
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    119
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    El klasiko u subotu.

    Na kraju ispade najzanimljivije prvenstvo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  25. #373
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Jedino mi je zao sto se igra na onaj pomocni teren...piii kako je gadno za gledanje.

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  26. #374
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    119
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    To jeste, mogli su zbog publike barem malo da naprave atmosferu na PES foru i puste neki audio publike kao englezi.

    No sta je tu je, utakmica sezone svakako...

    Sjutra da se odradi Valjadolid opusteno i oprezno.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  27. #375
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,485
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Na jedvite jade. Ostecen valjadolid. Start nije bio za direktni crveni.

  28. The Following User Says Thank You to Lackie For This Useful Post:


Page 15 of 21 FirstFirst ... 5111213141516171819 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. LaLiga Santander 2019 - 2020
    By miovrag in forum Fudbal
    Replies: 950
    Last Post: 26-08-20, 08:45
  2. Prodajem Samsung A70 dual sim crn, full packi ,ocuvan 8.5, u garanciji do 2021.
    By machiavellist in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 0
    Last Post: 12-02-20, 09:12
  3. Prodajem Samsung A70 perfektno ocuvan, u garanciji do jula 2021.
    By machiavellist in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 4
    Last Post: 27-01-20, 19:21
  4. Replies: 1373
    Last Post: 29-05-19, 11:27
  5. Mediteranske igre 2021. Dubrovnik, Kotor, Mostar
    By bracodubrovnik in forum Ostali sportovi
    Replies: 19
    Last Post: 29-04-10, 16:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •