Page 17 of 21 FirstFirst ... 7131415161718192021 LastLast
Results 401 to 425 of 525

Thread: LaLiga Santander 2020-2021

  1. #401
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Atletiko uze bod.

    66
    65
    64

    mislim da atletiko nema sansi...prosuli su se zestoko. Sevilja moze da dodje na 61 bod ako dobije zaostali mec.

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  2. #402
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,510
    Thanks Thanks Given 
    5,371
    Thanks Thanks Received 
    3,869
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    A ja radi savica navijam a i dosta je reala i barse
    Medjutim bas su prsli. Ne umiju gol dat. Akcije nemaju. Ispadaju za par kola maks iz igre.

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  3. #403
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,562
    Thanks Thanks Given 
    1,960
    Thanks Thanks Received 
    2,565
    Thanked in
    1,102 Posts

    Default

    I neka ispanu, gledao sam malo drugo pp, sa onakvom ekipom bi trebali da melju, a malo je reci igre bez, vizije bez, bas nista... Ako kuman ovo osvoji, stvarno je doktor igre.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  4. #404
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,492
    Thanks Thanks Given 
    1,638
    Thanks Thanks Received 
    1,726
    Thanked in
    1,034 Posts

    Default

    Gledajući raspored,Real je najblizi tituli. Ima lakse protivnike do kraja,bod prednosti i sve zavisi od njih. Ko izgubi u derbi AM Barca,neka se pozdravi od titule,a i remi ne odgovara ni jednom ni drugom....
    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  5. #405
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,637
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    838
    Thanked in
    497 Posts

    Default

    kuman jeste doktor ove igre jer ova ekipa nije ni za cempionsip,ali ligu uzima kros i niko drugi.

  6. #406
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Iskreno, ovi titulu moze atletiko da izgubi...14 bodova su prosuli.

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  7. #407
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,113
    Thanks Thanks Received 
    1,732
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Racunaj da jU je već izgubio...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #408
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,749
    Thanks Thanks Given 
    2,118
    Thanks Thanks Received 
    4,656
    Thanked in
    2,482 Posts

    Default

    Ako im ovakav real uzme titulu, nek se zakatanče i jedni i drugi ili neka osnuju posebnu ligu.
    Forever young, i want to be forever young

  9. #409
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,637
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    838
    Thanked in
    497 Posts

    Default

    samo colo je kriv,jer sa ovakvim timom da nema bar plan B,C,D je zlocin.pride im se ovako nacrtala...

  10. #410
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    119
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Malo srece za ovu barsu, zasluzili su ipak...

    Mesi pogodi dva za sad i djeluje dosta srecan, KdJ brutalno dobar igrac, kakva akcija kod treceg gola...

    Kuman se malo kasno sjetio da stavi Dembelea na klupi, ali dobro oprasta mu se, uze kup + u igri za la ligu.

    4 komada za pola sata uvalise


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #411
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,634
    Thanks Thanks Given 
    86
    Thanks Thanks Received 
    161
    Thanked in
    111 Posts

    Default

    Izvanredna partija Barce, a drugo poluvrijeme je jedno od najboljih poluvremena u istoriji kluba - potpuna dominacija i svaki gol je bila izvanredna akcija. 4 gola u desetak minuta zvuči malo nerealno i previše, ali Barca sama igra utakmicu i pukim slučajem nisu dali gol još u prvom poluvremenu. Što reći za Messija i njegove partije u finalu Kupa protiv ovih mesara .

  12. #412
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,492
    Thanks Thanks Given 
    1,638
    Thanks Thanks Received 
    1,726
    Thanked in
    1,034 Posts

    Default

    Zasluzili svaki gol,dosta sansi,pasova,akcija... La liga visi,ovo su makar uzeli

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  13. #413
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    119
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Odlicna utakmica zaista, ni u najboljim danima nisu bolje igrali finale.

    Mislim da su malo dobili na cvrstini pozadi sa Pikeom a i napad mnogo bolje izgleda sa Grizmanom kao spica.

    Eto Kumanu postavu da dobije sve do kraja i nada se da ce mu Real kiksat jednom...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #414
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,634
    Thanks Thanks Given 
    86
    Thanks Thanks Received 
    161
    Thanked in
    111 Posts

    Default

    Hoćemo li se prisjetiti kako je Barca uopšte i uspjela da stigne do sinoćnjeg finala?

    - Mučenje sa trećeligašem Cornellom (koja je izbacila Atletico kolo prije toga), morao je da se igra produžetak. U ovom kolu ispada i Real.

    - U osmini, Rayo Vallecano je poveo sredinom drugog poluvremena nakon što se Barca dosta ispromašivala do tog trenutka. Nekako su nastavili bez problema i u dvije identične akcije preokrenuli.

    - Ako je to bio koliko-toliko rutinski preokret, meč sa Granadom je bilo podizanje nivoa težine na Ultra Realistic Hardcore Nightmare. 2-0 za Granadu do 88. minuta, veliki pritisak Barce koja nikako ni sreće nema da ugura loptu i onda Griezmannov gol gdje on u letu udara loptu o stativu, od koje se lopta odbija u golmana i kroz minimalni prostor između golmana i stative upada za 2-1. Minut prije kraja ide glavomet i Albin (!) gol glavom za 2-2 i produžetak. Završava 3-5 u produžetku.

    - Sad već zalazimo u teritoriju paranormalnog, a mislim da drugačije i ne može kad su akteri Koeman, Griezmann, Dembele, Braithwaite i Messi, svaki na svoj način je li. U pitanju je dvomeč sa Sevillom, u kojem nakon 2-0 za Sevillu u prvom meču i njihovog promašenog penala sredinom drugog, Barca golom Piquea u zadnjoj sekundi uspijeva da izboksuje produžetak i tamo nekako prelomi, ne bez straha od gola u gostima.

    Poslije svega toga, sinoć lopta nije iz bar tri čiste šanse nije ušla u gol, i mislim da je bilo realno očekivati da Bilbao izdrži sve i pobijedi iz jednog šuta. Srećom, de Jong i Messi su prilično odlučili da odigraju za trojicu (da budem fer, i svi ostali su dobro igrali), i 10 minuta riješe finale.
    Last edited by To Madeira; 18-04-21 at 13:27.

  15. The Following User Says Thank You to To Madeira For This Useful Post:


  16. #415
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    kiks reala. Sad opet od barse zavisi.

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  17. #416
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    119
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Ludo prvenstvo, tri tima na 2 boda

    Barsa mali favorit ali ima mnogo do kraja


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #417
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,946
    Thanks Thanks Given 
    4,791
    Thanks Thanks Received 
    9,827
    Thanked in
    3,726 Posts

    Default

    Od iduće sezone i LaLiga na Arene.
    War. War never changes.

  19. #418
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,637
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    838
    Thanked in
    497 Posts

    Default

    ako je i bude uopste.

  20. #419
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,634
    Thanks Thanks Given 
    86
    Thanks Thanks Received 
    161
    Thanked in
    111 Posts

    Default

    Zamisli kad cijelo drugo poluvrijeme strepiš hoće li Getafe, koji bukvalno ne umije dati dva gola na meču, dati treći. Potpuno su se isključili na poluvremenu, valjda su mislili da će se Getafe predati. Lenglet maler još jednom, treba ga odstraniti iz ekipe jer nije smiješno više, voodoo je neki na njega. Srećom je i Getafe dao jedan od boljih autogolova u posljednje vrijeme da poništi Lengletov.

    Najviše će se pamtiti svađa Mingueze, koji je umislio da je Dani Alves, i Koemana, velikog motivator-majstora i lidera. Obojica debilčine, prvi jer se u sred akcije svađa sa trenerom, a drugi jer šilji patku autoriteta tako što pravi posljednju izmjenu da bi čoče dokazao da je on glavni. Samo je problem jer to radi u kritičnom momentu i ubača nepokretnog Umtitija umjesto Mingueze koji je sasvim korektno odrađivao posao.

    Na kraju su golovi iz kornera i penala završili mučenje i ispada rezultat ne znam kakav, a realno je bilo jedva.

  21. The Following User Says Thank You to To Madeira For This Useful Post:


  22. #420
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,485
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Znači dobro sam napravio što sam ugasio nakon prvog poluvremena. Ali termin u 22h. Kriminal.

  23. #421
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,492
    Thanks Thanks Given 
    1,638
    Thanks Thanks Received 
    1,726
    Thanked in
    1,034 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lackie View Post
    Znači dobro sam napravio što sam ugasio nakon prvog poluvremena. Ali termin u 22h. Kriminal.
    Nisam ni poceo da gledam,jer je od 22h. Djeca me bude u 6h,nisam imao zelju.
    Al,ovo protitao sto je gore kolega napisao,bolje sto nisam gledao.
    Jedino sto je dao messi dao priliku grizmanu da se upise,i ako je imao priliku za 3gol. To znaci da ima u njemu jos timskog duha

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  24. #422
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Pa ne znam koliko je bas strepila Barselona ali obzirom da je Hetafe dao 2 gola iz 1 suta onda ta kontastacija i moze da stoji donekle.

    Lengle je malerčina samo takva, Arauho nezgrapan i ond treba da igra samo kad su neki spori i tromi špicevi konta njega - kasni na svaku loptu.

    Ali dok je god Mesija ove utakmice će se dobijat...ja zaista ne mogu, niti želim da zamislim Barselonu bez Mesija. Ja ne znam kako bi oni golovo davali.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  25. #423
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,634
    Thanks Thanks Given 
    86
    Thanks Thanks Received 
    161
    Thanked in
    111 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    Pa ne znam koliko je bas strepila Barselona ali obzirom da je Hetafe dao 2 gola iz 1 suta onda ta kontastacija i moze da stoji donekle.

    Lengle je malerčina samo takva, Arauho nezgrapan i ond treba da igra samo kad su neki spori i tromi špicevi konta njega - kasni na svaku loptu.

    Ali dok je god Mesija ove utakmice će se dobijat...ja zaista ne mogu, niti želim da zamislim Barselonu bez Mesija. Ja ne znam kako bi oni golovo davali.
    Pa tako nekako, oba gola su dali ni iz čega, mislim da nije bilo nerealno očekivati i da treći daju iz neke nebulozne greške ili poklona, otprilike isto kao protiv Cadiza. Kako je Barca spuštila intezitet, oni su pojačali poslije drugog gola. Bila je situacija đe je Griezmann vratio pravo u noge nekome iz Getafea oko šesnaesterca, srećom se dosta igrača vratilo nazad pa nije bilo prostora da iskoriste.
    U stvari me više nerviralo to isključivanje iz meča i otaljavanje. Razumijem i izmjene i rotaciju i relaksaciju, gust je raspored i treba odmor, ali daj brate presudi im do 70. minuta pa onda kuliraj.

  26. #424
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,618
    Thanks Thanks Given 
    270
    Thanks Thanks Received 
    355
    Thanked in
    220 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by To Madeira View Post
    Zamisli kad cijelo drugo poluvrijeme strepiš hoće li Getafe, koji bukvalno ne umije dati dva gola na meču, dati treći. Potpuno su se isključili na poluvremenu, valjda su mislili da će se Getafe predati. Lenglet maler još jednom, treba ga odstraniti iz ekipe jer nije smiješno više, voodoo je neki na njega. Srećom je i Getafe dao jedan od boljih autogolova u posljednje vrijeme da poništi Lengletov.

    Najviše će se pamtiti svađa Mingueze, koji je umislio da je Dani Alves, i Koemana, velikog motivator-majstora i lidera. Obojica debilčine, prvi jer se u sred akcije svađa sa trenerom, a drugi jer šilji patku autoriteta tako što pravi posljednju izmjenu da bi čoče dokazao da je on glavni. Samo je problem jer to radi u kritičnom momentu i ubača nepokretnog Umtitija umjesto Mingueze koji je sasvim korektno odrađivao posao.

    Na kraju su golovi iz kornera i penala završili mučenje i ispada rezultat ne znam kakav, a realno je bilo jedva.
    Kakav je to maler od momka, ovo vec postaje nerealno sad. Taman je poceo da igra stabilno i da lici na stopera, kad ono... A sto je najgore, nema mu alternative trenutno... Umtiti je jos gori, Pike/Araujo nespremni za 90 min, a FdJ vise volim gledat na sredinu nego li u odbranu.

    Mene nervira Kuman od pocetka sezone sa tim negativnim emocijama, ajde juce nista novo, al akd se gubi 1:0 pa kad mi izgleda ko da su sve ladje potonule, uh... cak i posle meca sa RM bas teski luzerski mentalitet ispoljio u post match... A i pribojavao sam se da ce SR cim se vrati preuzet mjesto od Desta i iskreno nadam se da nisam u pravu, ali... ne svidja mi se to ni malo i treba prodat Roberta i prikupit malo para.
    Sto se tice ove situacije, znas kad je usao Trinkao razmislih kako ce ovo sad da funkcionise, cus Trinkao wingback i odma vidim da su se malo pomjerili u 433 i rekoh bas je ova promjena bila ono brza i bez mnogo objasnjivanja, sigurno je ovo vec radjeno odavno i makes sense osim sto ce FdJ da se muci kao stoper realno. Al onda vika, dreka, galama, posle se vidi da Kuman vice da igraju sa trojicom nazad, a ne kako je Mingueza zamislio.

  27. #425
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,485
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Mingeza mi se nimalo ne sviđa. Pozicioniranje mu je očaj. Imam osjećaj da ga na silu guraju. Odbrana je generalno zrela za remont.

Page 17 of 21 FirstFirst ... 7131415161718192021 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. LaLiga Santander 2019 - 2020
    By miovrag in forum Fudbal
    Replies: 950
    Last Post: 26-08-20, 08:45
  2. Prodajem Samsung A70 dual sim crn, full packi ,ocuvan 8.5, u garanciji do 2021.
    By machiavellist in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 0
    Last Post: 12-02-20, 09:12
  3. Prodajem Samsung A70 perfektno ocuvan, u garanciji do jula 2021.
    By machiavellist in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 4
    Last Post: 27-01-20, 19:21
  4. Replies: 1373
    Last Post: 29-05-19, 11:27
  5. Mediteranske igre 2021. Dubrovnik, Kotor, Mostar
    By bracodubrovnik in forum Ostali sportovi
    Replies: 19
    Last Post: 29-04-10, 16:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •