Page 6 of 21 FirstFirst ... 234567891016 ... LastLast
Results 126 to 150 of 525

Thread: LaLiga Santander 2020-2021

  1. #126
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,485
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Evo kaže Planes da nisu u pregovorima sa Junajtedom i da Dembele ostaje sigurno. Malo čudna izjava s obzirom da danas masu novina piše o nekoj prodaji za 50M.
    Nadam se da neće niđe, naročito ne kako bi ustupio mjesto Depaju.

  2. #127
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    119
    Thanked in
    80 Posts

    Default LaLiga Santander 2020-2021

    Fati buca svako kolo po gol, ovako ni Mesi nije imao drugu sezonu po redu.

    Jos je rano za bilo kakve zakljucke ali ako se dan po jutru poznaje, onda



    Bas kad sam mislio da batalim sa pracenjem barse i fudbala, moram coeka ispostovat!

  3. #128
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Ako se sto vidi to je brzi protok lopte ka naprijed i to je ono o cemu smo pricali ovdje evo 4 godine. Bilo je i do sistema i do igraca. De Jong mi se fizicki cini najbolji igrac i iznosi loptu majstorski. Dako Pjanic odigra sjutra.

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  4. #129
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Nocas losa igra bas, 2 sanse i to je to. Mesi jako lose, slabo se krece i cini mi se da se ne trudi kako bi trebalo.

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  5. #130
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,571
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    333
    Thanked in
    204 Posts

    Default

    S obzirom da se Mesi zadnji prikljucio, vidi se da je nespreman.

    Dembele se cak nije ni zagrijavao, mislim da ce lose to izac sa Kumanom i njim. Zanimljivo da Kuman sve tri utakmice postavlja iste igrace u vrlo kratki period, najvise se izrazilo na Busketsa, De Jonga i Fatija. Pjanic je definitivno trebao krenuti, Buskets je izdusio u drugo.

    Kuman u ove tri utakmice ni u jednom trenutku nije imao dva krila, ne znam zasto. Mogao je probati danas. Steta sto Trinkao nije realizovao ono... da je Grizman bio onamo, spotakao bi se vjerovatno. Pedri je mnogoo dobar kad povuce loptu.

    Ne znam koliko je Ruben Diaz iz Sitija dobar igrac, ali su se izglupirali sto nisu doveli Kulibalija, a posebno Koundea, kakva masina. D. Karlos mi se nije svidjao jer je jedna sirovina, al ovaj drugi je bas dobar.
    Cak ne mogu ni rec da je Barsa bila losa toliko nocas koliko je Sevilja bila dobra, realno i najbolji Spanski tim ove godine. Presing, kontrola lopte, nisu im dali ni mnogo sansi. Da je bila obrnuta situacija...

  6. #131
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    153
    Thanked in
    105 Posts

    Default

    Thomas Partey, izvanredan igrač u najboljim godinama koji je sposoban da igra u oba pravca na bilo kojoj poziciji na sredini terena, a uz to ponekad zna i da odradi ugovor o djelu na desnom beku, je otišao u Arsenal. Ajde što ga Atletico nije mogao zadržati, ali da ga niko od malo jačih klubova od Arsenala nije htio za smiješnu klauzulu (za današnje bogate je to mala svota) je neshvatljivo, pa ne znam koliku platu da je tražio. I da razumijem klubove van Španije, ali Barca, tužna Barca sa poluproizvodima na sredini terena je mogla dobiti igrača ako ništa drugo a ono da bude za rotaciju na bilo kojoj poziciji. Što ti ljudi gledaju, kako procjenjuju transfere, zašto ne planiraju ništa...

  7. The Following User Says Thank You to To Madeira For This Useful Post:


  8. #132
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,571
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    333
    Thanked in
    204 Posts

    Default

    Htio sam napisati na PL temi, al se nesto smorih.

    Stvarno nevjerovatno, a sto je najgore, Arsenal se tu pita citavo ljeto i bukvalno na zadnji dan rjesavaju tako sto placaju klauzulu, mislim... to su moglo davno zavrsit i integrisat ga u tim, ali jako neozbiljno.
    Al ne zna se ko je ludji, ostali klubovi ili Atletiko, citam da im je covjek 17. na listi najplacenijih tamo, a mozda i najbolji veznjak prosle godine.

    Mislim, sta ocekivat od Barse, oni oce Depaja kao devetku, a veli Kuman moze on igrat i po krilu hahaha.. samo jos zamisljam Depaj-Kutinjo-Mesi-Grizman dje su na pet metara radijusa u sredinu.

    Al eto mogli smo da sanjamo FdJ-Partey dupli pivot, e to bi bila bomba iskreno.

    Jos sto je najgore, razumijem da je Artur-Pjanic trampa morala bit odradjena da bi oba kluba bila u plus, al bi prodali Artura svakako za 50-60m i onda bi mogli dovest Parteya... mada eto, svaki dan gledamo razne budalice od pundita na TVu kako se prosipaju, pa sto takvi ljudi ne bi radili i u uprave kluba.
    Nije ni Tripleta lud sto oce da bude sportski direktor Intera.

  9. #133
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,712
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Je li ulazio taj Dest te ga je Bajern tražio?
    Valja li taj što?

  10. #134
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    153
    Thanked in
    105 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by efamouspg View Post
    Al eto mogli smo da sanjamo FdJ-Partey dupli pivot, e to bi bila bomba iskreno.

    Jos sto je najgore, razumijem da je Artur-Pjanic trampa morala bit odradjena da bi oba kluba bila u plus, al bi prodali Artura svakako za 50-60m i onda bi mogli dovest Parteya... mada eto, svaki dan gledamo razne budalice od pundita na TVu kako se prosipaju, pa sto takvi ljudi ne bi radili i u uprave kluba.
    Nije ni Tripleta lud sto oce da bude sportski direktor Intera.

    Iako me de Jong još nije posebno impresionirao, svakako je najbolji u perspektivi od postojećeg kadra i stvarno bi bili savršeni partneri on i Partey. Da Arthurov odlazak nije mogao drugačije da se prikaže kao plus nego ovom uzaludnom trampom, isto mi nije jasno. I što, malverzanti iz uprave nisu dodatno mogli "skuvati knjige" i prikazati nekakav profit da se kupi dobar, a jeftin igrač? Bitno je da su iz bratske ljubavi sa Ajaxom mogli platiti Desta poklon-vaučerom za ovu godinu, a od naredne kreće isplata u ratama.

    Zanimljiva opaska ti je ovo za budale sa TV-a i profesora Tripletu - neđe sam pročitao ili slušao da Mourinho cijeli život, uprkos svojim vrhunsim rezultatima, "trpi" što nikad nije bio profesionalni fudbaler i da mu je to uvijek zamjerano đe god da je radio. To je totalna budalaština, on je bar imao od koga i da nauči kako biti trener i još to dodatno da usavrši u svojoj karijeri i onda da ima uspjeh kakav je imao. Naravno, o njemu sve najgore kao čovjeku , ali znanje, rad i rezultate mu niko ne može oduzeti pa sve da je bio obućar prije nego što je postao trener. Njega sam naveo kao primjer jer je on uspio na vrhunskom nivou i opet nije bilo dovoljno.

    Tako da, iako su većina teški penali, i TV pundit mjesto i mandat u upravnim odborima klubova se zarađuju bivšim stažom u fudbalu, a ne uspješnim forumašenjem.

  11. #135
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,571
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    333
    Thanked in
    204 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by To Madeira View Post
    Iako me de Jong još nije posebno impresionirao, svakako je najbolji u perspektivi od postojećeg kadra i stvarno bi bili savršeni partneri on i Partey. Da Arthurov odlazak nije mogao drugačije da se prikaže kao plus nego ovom uzaludnom trampom, isto mi nije jasno. I što, malverzanti iz uprave nisu dodatno mogli "skuvati knjige" i prikazati nekakav profit da se kupi dobar, a jeftin igrač? Bitno je da su iz bratske ljubavi sa Ajaxom mogli platiti Desta poklon-vaučerom za ovu godinu, a od naredne kreće isplata u ratama.

    Zanimljiva opaska ti je ovo za budale sa TV-a i profesora Tripletu - neđe sam pročitao ili slušao da Mourinho cijeli život, uprkos svojim vrhunsim rezultatima, "trpi" što nikad nije bio profesionalni fudbaler i da mu je to uvijek zamjerano đe god da je radio. To je totalna budalaština, on je bar imao od koga i da nauči kako biti trener i još to dodatno da usavrši u svojoj karijeri i onda da ima uspjeh kakav je imao. Naravno, o njemu sve najgore kao čovjeku , ali znanje, rad i rezultate mu niko ne može oduzeti pa sve da je bio obućar prije nego što je postao trener. Njega sam naveo kao primjer jer je on uspio na vrhunskom nivou i opet nije bilo dovoljno.

    Tako da, iako su većina teški penali, i TV pundit mjesto i mandat u upravnim odborima klubova se zarađuju bivšim stažom u fudbalu, a ne uspješnim forumašenjem.
    Kaze poznaje klub, ima tu DNA. :mrgreen: Neka Barsa, no evo i UTD sa Solskjerom.

    Ali mozda uspjesnim tviterasenjem.

  12. #136
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    153
    Thanked in
    105 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Je li ulazio taj Dest te ga je Bajern tražio?
    Valja li taj što?
    Ušao prinudno na lijevu stranu kad se Alba povrijedio, iako izgleda umije samo desnom. Imao je jedan prodor i čini se da je brz. Ostalo se nije moglo ocijeniti jer je bio kratko na terenu, a i jer je Sevilla sabila.

    Bayern ga je htio jer su u vjerovatno mislili "imamo brzog mladog Amerikanca na lijevom beku, razvili smo ga u aždaju za narednih 15 godina, daj da ga uparimo sa brzim mladim Amerikancem na desnom beku kojeg ćemo isto razviti u aždaju i riješili smo bekovski par za narednih 15 godina".
    Barca je mislila "daj nekoga iz Ajaxa jer centa nemamo, nismo ga gledali jer on tamo nije ni igrao, ali bitno je da će nas ove godine Ajax pustiti za cijenu od 5-6 kesica vanil-šećera, a i taman da operemo usta da je ovo zamjena za Semeda kojeg smo prodali jer centa nema u klub".

    Eto, to je razlika između FCB i FCB u ovom trenutku, taman kao što je bila razlika od 8-2.

  13. The Following User Says Thank You to To Madeira For This Useful Post:


  14. #137
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,571
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    333
    Thanked in
    204 Posts

    Default

    Dembele i Pedri startuju, odmor za Fatija i Kutinja... A Grizman kadar, nevera... mozda proradi.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  15. #138
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,408
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,704
    Thanked in
    1,022 Posts

    Default

    Barca moze da se kocka,cim vide da je Real izgubio:stupid:

  16. #139
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,485
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Vidio sam dosta gadnih igrača, ali cigana poput Nyoma mislim da nisam gledao. A kako je lik još uvijek bez žutog, to ni on ne zna.

  17. #140
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,408
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,704
    Thanked in
    1,022 Posts

    Default

    Gori El clasico necemo skorije gledati nego sledece nedelje. 0:0 beton
    Ovo sto sam gledao 2p je sramota,ej moj Comane ti si gori od valvardea. Trincao ,Pedri,Dembele sa njima mozes samo dobiti ako postignes autogol.

  18. #141
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,571
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    333
    Thanked in
    204 Posts

    Default

    Stvarno je Nyom cigan, svaki put bije, a posebno se sjecam prosle godine na Kamp Nou kako je maltretirao Fatija citavu utakmicu, dobila Barsa 2:1.

    Nadam se da ga je Grizman sad ugasio u Barsu, pricao je kako ga Desamp stavlja na poziciju koja mu odgovara, Koman ga je danas stavio centralno, on vratio nebitnoscu i promasenim zicerom, da vidimo oce li Kuman da pukne i da ga zakuca za klupu. Brejtvejt za pet minuta vise uradio no Grizman za ove tri-cetri utakmice.

    Ne znam sto Kuman nikako ne zeli da proba da ima dva krila na terenu, nego su to Fati i Grizman, Dembele i Grizman... neko i Grizman, i onda pred kraj ubaci Trinkaa pa kao ajde pokazi. Daj Fatija i Dembelea zajedno te 20-25 minuta. Kad gledam Trinkaa, imam osjecaj kad krene da trci naprijed, da mu je bas tesko da se zaustavi.

    Najvise me nervira sto nema nikakve "hitrosti" kod Barse kad gubi, ono igraju lagano... daj uozbilji se, grizi za tu loptu, presing, al okle. Susta suprotnost je Dest koji je tek dosao, polako i on ce se uklopit u taj mracni oblak.

    All-out Brna style sa Fatijem, Kutinjom, Brejtvejtom, Trinkaom i Mesijem je failovao katastrofalno, bilo mi je smijesno vidjet Kutinja koji se vratio kao vezni i posle prvog napada... ostao u napad. Posle ulazi Puc da malo to stabilizuje, al ne, Buskets igra stopera, a Pike spic.

    Glup penal, al sta da se radi.

  19. #142
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    119
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Kuman se posrao u sebe, u najgori trenutak je dosao, ali valjda ih nije mogao odbiti obzirom da im je skinuo mrak u Evropi.

    Kakva pobjeda Kadiza hahahah

  20. #143
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    kakvi su ono mecevi bili juce...isto imam osjecaj da se vecini fudbalera nesto ne igra. Da ih je smorila korona. Prvo Sevilja, pa Real, pa Barsa...uzas do uzasa.

    Ovaj El Klasiko nece gledat ni 30% ljudi koji ga inace gledaju...sramotno losa igra Reala i Barselone.

    Grizman i Dembele...pa sto reci...a ne zaplakati

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  21. #144
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    153
    Thanked in
    105 Posts

    Default

    Getafe je ipak ozbiljno nasložen tim već nekoliko sezona, rekao bih nešto kao Atletico-Lite. To što biju i što su im pojedinci džukele ide u paketu sa stilom igre. Opet, biti onako bezidejan i ne pokušati ništa smisleno nego slijepo juriti rezultat gomilanjem ofanzivnih igrača je... loše .

    U skladu sa njihovom filozofijom da se radi presing i prostor sabija maksimalno, linije Getafea su bile baš blizu i u više situacija kad bi sabili sredinu Barce, odbrana je bila relativno visoko - je li Barca koja konačno ima brze igrače na krilima i Griezmanna u špicu pokušala to da iskoristi nekom loptom u prostor iza leđa odbrane, pa da se vidi što će se desiti? Dragi čitaoče, već znaš da nije. Uvijek bi tu išao neki relativno spori manevar, pa tek onda lopta na krilo, a do tad bi se Getafe povukao i onda bi mučenik na krilu morao ili da krene u dribling protiv gomile ili da vrati loptu nazad, pa da ona opet sporo kruži do drugog krila, i tako u krug cijeli meč... dok najbolja šansa drugog poluvremena nije pala iz dubinske lopte na Piquea u špicu koji je spustio Messiju neđe oko penala.

    Ako ima nešto kod Koemana što treba pohvaliti to je što daje šansu svima, posebno ovim momcima tipa Pedri i Trincao jer nisu ništa lošiji od ustaljenih startera.

  22. The Following User Says Thank You to To Madeira For This Useful Post:


  23. #145
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Igračima u vrhunskim klubovima su tolike plate da većinu njih zabolje uvo da se nešto dokazuju, cimaju ili ne daj boze nerviraju ili grizu. Jedino su na priču vrhunski i kad treba novi ugovor da se traži.

  24. #146
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Pratim sad sve 3 lige (eng, ita, esp) i mogu vam reci da secu spaniji trenutno igra najlosiji fudbal u zadnjih 15 godina. Bas su pali, potpuno.

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  25. #147
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by To Madeira View Post
    Getafe je ipak ozbiljno nasložen tim već nekoliko sezona, rekao bih nešto kao Atletico-Lite. To što biju i što su im pojedinci džukele ide u paketu sa stilom igre. Opet, biti onako bezidejan i ne pokušati ništa smisleno nego slijepo juriti rezultat gomilanjem ofanzivnih igrača je... loše .

    U skladu sa njihovom filozofijom da se radi presing i prostor sabija maksimalno, linije Getafea su bile baš blizu i u više situacija kad bi sabili sredinu Barce, odbrana je bila relativno visoko - je li Barca koja konačno ima brze igrače na krilima i Griezmanna u špicu pokušala to da iskoristi nekom loptom u prostor iza leđa odbrane, pa da se vidi što će se desiti? Dragi čitaoče, već znaš da nije. Uvijek bi tu išao neki relativno spori manevar, pa tek onda lopta na krilo, a do tad bi se Getafe povukao i onda bi mučenik na krilu morao ili da krene u dribling protiv gomile ili da vrati loptu nazad, pa da ona opet sporo kruži do drugog krila, i tako u krug cijeli meč... dok najbolja šansa drugog poluvremena nije pala iz dubinske lopte na Piquea u špicu koji je spustio Messiju neđe oko penala.

    Ako ima nešto kod Koemana što treba pohvaliti to je što daje šansu svima, posebno ovim momcima tipa Pedri i Trincao jer nisu ništa lošiji od ustaljenih startera.
    Barsa je ogrmnu grešku napravila što nije pustila Mesija. Ovako, mučenje i za njega i za Barsu. Grizman i/ili Kutinjo bi prodisali da nema njega (samim tim i ekipa). Koliko god bio genijalan, nema te gladi više, a da je minus jedan u odbrani, to smo odavno navikli. Osim toga, čovjek isijava negativnu energiju, a to nije nešto što treba da dolazi sa pozicije kapitena. Kad je već htio u Siti, siguran sam da su mogli izvući makar Žezusa u trampi, što bi drastično popravilo balans u timu, da ne govorimo o platnom bilansu. Što se prije u Barseloni prihvati da je era Mesija gotova i da treba razmišljati o budućnosti bez njegove magije, to bolje za Barselonu.

    Stanje će se nešto popraviti po desnoj strani kad Dest pređe na prirodnu poziciju (vidi se talenat i atleticizam), ali mimo razvijanja mladih igrača, ovo će biti bačena sezona. Puđ, De Jong, Kutinjo bi mogao biti trio na sredini, ali Koman nikako da proba to. Buskec nije više za prvi tim, to je jasno.
    Last edited by johnny bravo; 20-10-20 at 14:25.
    In vino veritas

  26. The Following User Says Thank You to johnny bravo For This Useful Post:


  27. #148
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    153
    Thanked in
    105 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    Barsa je ogrmnu grešku napravila što nije pustila Mesija. Ovako, mučenje i za njega i za Barsu. Grizman i/ili Kutinjo bi prodisali da nema njega (samim tim i ekipa). Koliko god bio genijalan, nema te gladi više, a da je minus jedan u odbrani, to smo odavno navikli. Osim toga, čovjek isijava negativnu energiju, a to nije nešto što treba da dolazi sa pozicije kapitena. Kad je već htio u Siti, siguran sam da su mogli izvući makar Žezusa u trampi, što bi drastično popravilo balans u timu, da ne govorimo o platnom bilansu. Što se prije u Barseloni prihvati da je era Mesija gotova i da treba razmišljati o budućnosti bez njegove magije, to bolje za Barselonu.

    Stanje će se nešto popraviti po desnoj strani kad Dest pređe na prirodnu poziciju (vidi se talenat i atleticizam), ali mimo razvijanja mladih igrača, ovo će biti bačena sezona. Puđ, De Jong, Kutinjo bi mogao biti trio na sredini, ali Koman nikako da proba to. Buskec nije više za prvi tim, to je jasno.
    U principu sve rečeno stoji, a Messija je sigurno još dodatno ubilo u pojam što su mu poćerali Suareza. Jedino nisam siguran da bi Griezmann prodisao u bilo kojoj varijanti Coutinho je meni drag, ali realno gledano njegov kvalitet je nivo ispod baš najboljeg. Hoću da kažem, ekipa kojoj je on najbolji igrač ili glavni pokretač se nema čemu nadati na vrhunskom nivou.

    Meni ne smeta da sezona ode, Barca je realno i imala neki opravdani teret da se Messiju dovode gotovi igrači dok je na vrhuncu i da se s njim uvijek puca na sve titule. Sad kad je konačno jasno da su sve promašili i da od toga nema ništa i da su najbolje godine prošle, mladi stvarno treba da igraju da bi se viđelo ima li što od njih za budućnost. Fati niotkuda postade ravnopravni prvotimac, da vidimo može li još neko. Razni su tuda tokom godina obećavali, provejavali i probali i realno niko nije uspio ništa više osim da stigne do neke šire rotacije.

  28. #149
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,571
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    333
    Thanked in
    204 Posts

    Default

    Ovo je krenulo bez odbrana danas.

    Protiv Getafea mi je palo nam da bi trebalo Fatija kao devetku gurat malo jer ga je Niom unistio tj. Fati i nije neki 1v1 dribler kao Dembele na primjer, al zato ima njuh za gol kao rasni napadac. Eto regen.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  29. #150
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,408
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,704
    Thanked in
    1,022 Posts

    Default

    Ovo pen@l?
    Hahahahhahahahha
    Dajte im odma titulu

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Page 6 of 21 FirstFirst ... 234567891016 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. LaLiga Santander 2019 - 2020
    By miovrag in forum Fudbal
    Replies: 950
    Last Post: 26-08-20, 09:45
  2. Prodajem Samsung A70 dual sim crn, full packi ,ocuvan 8.5, u garanciji do 2021.
    By machiavellist in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 0
    Last Post: 12-02-20, 10:12
  3. Prodajem Samsung A70 perfektno ocuvan, u garanciji do jula 2021.
    By machiavellist in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 4
    Last Post: 27-01-20, 20:21
  4. Replies: 1373
    Last Post: 29-05-19, 12:27
  5. Mediteranske igre 2021. Dubrovnik, Kotor, Mostar
    By bracodubrovnik in forum Ostali sportovi
    Replies: 19
    Last Post: 29-04-10, 17:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •