Page 11 of 11 FirstFirst ... 7891011
Results 251 to 261 of 261

Thread: LaLiga Santander 2020-2021

Thanks Thanks Given 
    321
    Thanks Thanks Received 
    70
    Thanked in
    36 Posts

Samo spanci prenose

Thanks Thanks Given 
    302
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    182 Posts

Prva 3 penala promasili RS,Mark dva odbranio. FDJ pogodio stativu,Dembele i pjanić sigurni. Cekamo dalje
    grizman preko gola,promasuje za finale
    Mali Riki siguran,Barca u Finale.
    Mark TS oh spasio ovaj puta.
    Sut Grizmana ,stvarno necu komentarisati.
    Last edited by miovrag; 13-01-21 at 23:42.

Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    59 Posts

Dobra utakmica, kakva partija MATS-a, kakve dvije odbrane Januzaju, majstor!

Ako je Luis Suarez bio king voleja, Grizman je sigurno anti king, kakav je to panj. Pokusao je svoju najbolju Mesi impresiju i nije uspio... A primjetio sam u dosta utakmica da pokusava neki sliding tackle dje covjek samo uspije da izgubi loptu, brat se tripuje da je Godin... Sta reci za penal... greote, kakav sivonja. Milo mi je sto je Riki Puc odlucio.

Uglavnom, ocekivao sam vrlo losu penal seriju i dobio sam... ali najveca fora, Dembele se namjesta na lijevu i brat trci oko lopte da sutne desnom hahahahaha.

4. The Following User Says Thank You to efamouspg For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    23
    Thanks Thanks Received 
    37
    Thanked in
    28 Posts

Quote Originally Posted by efamouspg View Post
    Dobra utakmica, kakva partija MATS-a, kakve dvije odbrane Januzaju, majstor!

Ako je Luis Suarez bio king voleja, Grizman je sigurno anti king, kakav je to panj. Pokusao je svoju najbolju Mesi impresiju i nije uspio... A primjetio sam u dosta utakmica da pokusava neki sliding tackle dje covjek samo uspije da izgubi loptu, brat se tripuje da je Godin... Sta reci za penal... greote, kakav sivonja. Milo mi je sto je Riki Puc odlucio.

Uglavnom, ocekivao sam vrlo losu penal seriju i dobio sam... ali najveca fora, Dembele se namjesta na lijevu i brat trci oko lopte da sutne desnom hahahahaha.
    Bukvalno sam sve isto mislio:

- kojom nogom li će Dembele da proba i da usere, i kad zaigra oko lopte nije mi bilo svejedno, ali rutinski je pogodio.
    - Griezmann je pogodio skoro onu volejčinu protiv Osasune kao izuzetak od pravila - i je li bilo čovjeka na svijetu koji je mislio da neće promašiti penal. O propuštenim šansama i kiksanim dodavanjima da ne pričamo, uzalud je dobro namjestio gol.
    - MAtS spasio, nema što, postade čovjek ponajbolji golman u modernoj istoriji kluba. Istina je da je konkurencija tanka, ali ipak je to nešto.

Thanks Thanks Given 
    321
    Thanks Thanks Received 
    70
    Thanked in
    36 Posts

Njemac tata mata.

Januzaj doktorica.

De Jong izrastao u klasnog igraca.

Krenulo Kumana.

Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    59 Posts

Quote Originally Posted by To Madeira View Post
    Bukvalno sam sve isto mislio:

- kojom nogom li će Dembele da proba i da usere, i kad zaigra oko lopte nije mi bilo svejedno, ali rutinski je pogodio.
    - Griezmann je pogodio skoro onu volejčinu protiv Osasune kao izuzetak od pravila - i je li bilo čovjeka na svijetu koji je mislio da neće promašiti penal. O propuštenim šansama i kiksanim dodavanjima da ne pričamo, uzalud je dobro namjestio gol.
    - MAtS spasio, nema što, postade čovjek ponajbolji golman u modernoj istoriji kluba. Istina je da je konkurencija tanka, ali ipak je to nešto.
    Dembele je epitom if you dont love me at my worst, you dont deserve me at my best... Svi znamo sta bi se sve izdesavalo da je ono promasio, a i onaj zicer kad je promasio desnom - pade brat, isfolira neku povredu, rekoh je li moguce opet povreda taman je uhvatio neku konstantnost igranja utakmica...
    Odma mi je to palo 'm protiv Osasune, ali kao sto rece izuzetak...

Finale Barsa-Bilbao, a finale Kupa Kralja iz 2020 se igra 4. aprila 2021 - sto znaci da ce Marselinjo probati da osvoji tri Kupa kralja + Spanski SuperKup u dvije godine haha. Uglavnom, otkad je otpoceta ova po meni glupa tradicija spanskog superkupa izgleda da ce i drugu godinu zaredom osvojiti neko ko nije osvojio ni ligu ni kup. Ok, ima Atletik sanse protiv Sosijedada, ali nadam se da ce Sosijeda to uzet, zasluzili su da se necim okite u ove zadnje dvije godine.

Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    59 Posts

Prije nego sto Baskijci podignu trofej, da se prozbori koja o Barsi.

Lengle je tacno neki overachiever bio jer partije koje on prikazuje ove sezone je za cetvrtog stopera, a Araujo definitivno najbolji. A vidjeste li potez Albe kod drugog gola, on se sagnuo (?)
    Mesi povrijedjen, vidi se da nije na 100%, Pedri totalno istrosen usled akumulacije utakmica. A nadam se da Dest muci muku sa nekom povredom jer ovo njegovo izvlacenje za Minguezu ne razumijem, a bojim se da Kuman jedva ceka SR da se oporavi, sto bi se vratili nazad na jos jednu crnu rupu.
    Da dodamo jos malo na fijasko, evo ni izbori nece biti sad nego ih guraju na ljeto - pa da, da se jos vise unisti klub i da Mesi ode prije izbora i da se ne da sansa novom predsjedniku da ga ubijedi da ostane.

Kakav gol Injakija, ufff golcina. Potpuno zasluzeno.
    In Trincao We Trust.

Thanks Thanks Given 
    321
    Thanks Thanks Received 
    70
    Thanked in
    36 Posts

Konacno je dosao kraj vladavine Reala i Barselone u Spaniji.

Baskijci potpuno zasluzeno!

Thanks Thanks Given 
    302
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    182 Posts

Jedini trofej koji su imali sansu da uzmu ove sezone, oni su ga ispustili al moglo bi se reci Bilbao itekako zasluzeno je uzeo supercup.
    Igra ko igra,nista vas ne cudi,odbrana kriminal,koliko god Pique bio rupa,vidi se da im fali. Ovo je tuga.
    Napad ne znam sta reci,Messi rovit vidi se po njemu,sada ce na ladjanje 3,4 utakmice sigurno i taman da odmori,al mali Puigiu mora da igra od pocetka ljudi,koliko taj momak ima bolje lopte,rotiraj ga sa pedrijem,ja ne znam zasto kuman ga ne forsira.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Thanks Thanks Given 
    23
    Thanks Thanks Received 
    37
    Thanked in
    28 Posts

Prekide izgleda ne vježbaju od 2017., svaki je potencijalni gol i veća opasnost nego ne znam kakva šansa iz igre. Golovi se primaju minut nakon što ga daju i minut prije kraja, a to su mi uvijek bili znaci ekipe koja ima stav "dobro je to, lagano sad" čim im nekim slučajem rezultat ide na ruku, a igre niđe.

Messi ni da mrdne, zašto je uopšte igrao i rizikovao dalje neku povredu, ko to zna. Trincao, Mingueza, Braithwaite, sve veliki kalibri kao prije 20 godina kad su slični bili u sastavu.

Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    60
    Thanked in
    43 Posts

cujem li ja to neke prozivke na racun dragana cirica?
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

13. The Following User Says Thank You to moon safari For This Useful Post:

Page 11 of 11 FirstFirst ... 7891011

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)