Page 11 of 21 FirstFirst ... 789101112131415 ... LastLast
Results 251 to 275 of 525

Thread: LaLiga Santander 2020-2021

  1. #251
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    119
    Thanked in
    80 Posts

    Default




    Samo spanci prenose

  2. #252
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,408
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,704
    Thanked in
    1,022 Posts

    Default

    Prva 3 penala promasili RS,Mark dva odbranio. FDJ pogodio stativu,Dembele i pjanić sigurni. Cekamo dalje
    grizman preko gola,promasuje za finale
    Mali Riki siguran,Barca u Finale.
    Mark TS oh spasio ovaj puta.
    Sut Grizmana ,stvarno necu komentarisati.
    Last edited by miovrag; 13-01-21 at 23:42.

  3. #253
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,571
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    332
    Thanked in
    204 Posts

    Default

    Dobra utakmica, kakva partija MATS-a, kakve dvije odbrane Januzaju, majstor!

    Ako je Luis Suarez bio king voleja, Grizman je sigurno anti king, kakav je to panj. Pokusao je svoju najbolju Mesi impresiju i nije uspio... A primjetio sam u dosta utakmica da pokusava neki sliding tackle dje covjek samo uspije da izgubi loptu, brat se tripuje da je Godin... Sta reci za penal... greote, kakav sivonja. Milo mi je sto je Riki Puc odlucio.

    Uglavnom, ocekivao sam vrlo losu penal seriju i dobio sam... ali najveca fora, Dembele se namjesta na lijevu i brat trci oko lopte da sutne desnom hahahahaha.

  4. The Following User Says Thank You to efamouspg For This Useful Post:


  5. #254
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    153
    Thanked in
    105 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by efamouspg View Post
    Dobra utakmica, kakva partija MATS-a, kakve dvije odbrane Januzaju, majstor!

    Ako je Luis Suarez bio king voleja, Grizman je sigurno anti king, kakav je to panj. Pokusao je svoju najbolju Mesi impresiju i nije uspio... A primjetio sam u dosta utakmica da pokusava neki sliding tackle dje covjek samo uspije da izgubi loptu, brat se tripuje da je Godin... Sta reci za penal... greote, kakav sivonja. Milo mi je sto je Riki Puc odlucio.

    Uglavnom, ocekivao sam vrlo losu penal seriju i dobio sam... ali najveca fora, Dembele se namjesta na lijevu i brat trci oko lopte da sutne desnom hahahahaha.
    Bukvalno sam sve isto mislio:

    - kojom nogom li će Dembele da proba i da usere, i kad zaigra oko lopte nije mi bilo svejedno, ali rutinski je pogodio.
    - Griezmann je pogodio skoro onu volejčinu protiv Osasune kao izuzetak od pravila - i je li bilo čovjeka na svijetu koji je mislio da neće promašiti penal. O propuštenim šansama i kiksanim dodavanjima da ne pričamo, uzalud je dobro namjestio gol.
    - MAtS spasio, nema što, postade čovjek ponajbolji golman u modernoj istoriji kluba. Istina je da je konkurencija tanka, ali ipak je to nešto.

  6. #255
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    119
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Njemac tata mata.

    Januzaj doktorica.

    De Jong izrastao u klasnog igraca.

    Krenulo Kumana.

  7. #256
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,571
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    332
    Thanked in
    204 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by To Madeira View Post
    Bukvalno sam sve isto mislio:

    - kojom nogom li će Dembele da proba i da usere, i kad zaigra oko lopte nije mi bilo svejedno, ali rutinski je pogodio.
    - Griezmann je pogodio skoro onu volejčinu protiv Osasune kao izuzetak od pravila - i je li bilo čovjeka na svijetu koji je mislio da neće promašiti penal. O propuštenim šansama i kiksanim dodavanjima da ne pričamo, uzalud je dobro namjestio gol.
    - MAtS spasio, nema što, postade čovjek ponajbolji golman u modernoj istoriji kluba. Istina je da je konkurencija tanka, ali ipak je to nešto.
    Dembele je epitom if you dont love me at my worst, you dont deserve me at my best... Svi znamo sta bi se sve izdesavalo da je ono promasio, a i onaj zicer kad je promasio desnom - pade brat, isfolira neku povredu, rekoh je li moguce opet povreda taman je uhvatio neku konstantnost igranja utakmica...
    Odma mi je to palo 'm protiv Osasune, ali kao sto rece izuzetak...

    Finale Barsa-Bilbao, a finale Kupa Kralja iz 2020 se igra 4. aprila 2021 - sto znaci da ce Marselinjo probati da osvoji tri Kupa kralja + Spanski SuperKup u dvije godine haha. Uglavnom, otkad je otpoceta ova po meni glupa tradicija spanskog superkupa izgleda da ce i drugu godinu zaredom osvojiti neko ko nije osvojio ni ligu ni kup. Ok, ima Atletik sanse protiv Sosijedada, ali nadam se da ce Sosijeda to uzet, zasluzili su da se necim okite u ove zadnje dvije godine.

  8. #257
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,571
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    332
    Thanked in
    204 Posts

    Default

    Prije nego sto Baskijci podignu trofej, da se prozbori koja o Barsi.

    Lengle je tacno neki overachiever bio jer partije koje on prikazuje ove sezone je za cetvrtog stopera, a Araujo definitivno najbolji. A vidjeste li potez Albe kod drugog gola, on se sagnuo (?)
    Mesi povrijedjen, vidi se da nije na 100%, Pedri totalno istrosen usled akumulacije utakmica. A nadam se da Dest muci muku sa nekom povredom jer ovo njegovo izvlacenje za Minguezu ne razumijem, a bojim se da Kuman jedva ceka SR da se oporavi, sto bi se vratili nazad na jos jednu crnu rupu.
    Da dodamo jos malo na fijasko, evo ni izbori nece biti sad nego ih guraju na ljeto - pa da, da se jos vise unisti klub i da Mesi ode prije izbora i da se ne da sansa novom predsjedniku da ga ubijedi da ostane.

    Kakav gol Injakija, ufff golcina. Potpuno zasluzeno.
    In Trincao We Trust.

  9. #258
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    119
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Konacno je dosao kraj vladavine Reala i Barselone u Spaniji.

    Baskijci potpuno zasluzeno!

  10. #259
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,408
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,704
    Thanked in
    1,022 Posts

    Default

    Jedini trofej koji su imali sansu da uzmu ove sezone, oni su ga ispustili al moglo bi se reci Bilbao itekako zasluzeno je uzeo supercup.
    Igra ko igra,nista vas ne cudi,odbrana kriminal,koliko god Pique bio rupa,vidi se da im fali. Ovo je tuga.
    Napad ne znam sta reci,Messi rovit vidi se po njemu,sada ce na ladjanje 3,4 utakmice sigurno i taman da odmori,al mali Puigiu mora da igra od pocetka ljudi,koliko taj momak ima bolje lopte,rotiraj ga sa pedrijem,ja ne znam zasto kuman ga ne forsira.

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  11. #260
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    153
    Thanked in
    105 Posts

    Default

    Prekide izgleda ne vježbaju od 2017., svaki je potencijalni gol i veća opasnost nego ne znam kakva šansa iz igre. Golovi se primaju minut nakon što ga daju i minut prije kraja, a to su mi uvijek bili znaci ekipe koja ima stav "dobro je to, lagano sad" čim im nekim slučajem rezultat ide na ruku, a igre niđe.

    Messi ni da mrdne, zašto je uopšte igrao i rizikovao dalje neku povredu, ko to zna. Trincao, Mingueza, Braithwaite, sve veliki kalibri kao prije 20 godina kad su slični bili u sastavu.

  12. #261
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,074
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    563
    Thanked in
    393 Posts

    Default

    cujem li ja to neke prozivke na racun dragana cirica?
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  13. The Following 2 Users Say Thank You to moon safari For This Useful Post:


  14. #262
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    153
    Thanked in
    105 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by moon safari View Post
    cujem li ja to neke prozivke na racun dragana cirica?
    Ha, sa njim u sastavu je bar bilo trofeja, kao što je bilo i sa Paulinhom. Razni Christanvali i Rochembacksi su asocijacija na gora vremena.

  15. #263
    Join Date
    Feb 2017
    Location
    Budva
    Posts
    1,786
    Thanks Thanks Given 
    135
    Thanks Thanks Received 
    425
    Thanked in
    268 Posts

    Default

    Ispratise ovi amateri Reala...

  16. #264
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,712
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Ispucao je svoju sreću ZliZu...

  17. #265
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    I ja to kazem...neka se pakuje.

    Mada realno i barsa i real su trube totalne.

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  18. The Following User Says Thank You to laciale For This Useful Post:


  19. #266
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,408
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,704
    Thanked in
    1,022 Posts

    Default

    Dva penala. Pa vala treba da ispadnete

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  20. #267
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    153
    Thanked in
    105 Posts

    Default

    Penali noćna mora ekipe, nijedan igrač ne umije da ga pogodi, a ovamo Dmitrović golman rutinira penal za Eibar.

  21. #268
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,571
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    332
    Thanked in
    204 Posts

    Default

    Znaci Barsa 3 utakmice zaredom u produzetke, e pa fino. I to protiv Kornelje skoro pa prvi tim, veselo veselo. Dembele je izveo upravo penal kakav svi ocekujemo da ce izvest, nikakav. Konrad de la Fuente (kako coek ima prejako ime) pokazao vise no Trinkao, nadam se da ce dobit i priliku protiv Elchea jer od Portugalca nema nista. Sjecate li se propagandnih naslova MD i Sporta da neko nudi 60m iz PL za Trinkaa... e kakvo je to pranje para, sta tu radi Horhe Mendes. Treba napomenuti da novi igrac Vulvsa od ove sezone Fabio Silva je imao klauzulu od 10(!) miliona. Vulvsi su ga platili 30-40 miliona, kako i zasto? Horhe Mendes magija.

    Atletiko uzima, nema sto... Mislio sam kiksnuce, al okle. Dimitrovic vjerovatno prvi golman koji je dao gol iz penala (kako je zakuca, cekamo i Edersona iz Citya posto svi kazu da super izvodi penale ) i koji prima gol iz penala haha.

    Steta sto se Odeegard nije vratio u Sosijedad, ali imaju Davida Silvu plus Willian Jose ide, pa moraju tu zamijenit. Plus mislim da Real nije pristao na duzu pozajmicu plus pravo otkupa ili se nisu tu dogovorili oko cijene. Sto je jos gluplje, Odeegard je imao pozajmicu na dvije godine u Sosijedad, ali je Real odlucio da je skrati i da je spreman za Real, ali Zidan nije tako mislio. Pruzao je dosta prosjecne partije, ali to se moze rec za citav tim Reala koji sve vise lici na Barsu u smislu sklapanja tima.

    Sta Zidan radi, ne znam. Ako su Jovic i Odeegard bili jedni od najboljih na svojim pozicijama u Spanskoj i Njemackoj, a kod ovoga ne mogu opepeljit, mislim da je problem malooo i kod Zidana. Kros, Kazemiro i Modric till they die. Tu su Valverde... i Isko.
    Jos jedan osvrt na Iska, nema Spanskog igraca koji me vise razocarao od njega, covjek maestro odlucio da potpuno trune na klupu bez ikakve ambicije... i onda se zali sto ga Zidan ne pusta da igra.. pa prijatelju, idi nedje drugo, nije ti zabranjeno.

  22. The Following User Says Thank You to efamouspg For This Useful Post:


  23. #269
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,482
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    698
    Thanked in
    405 Posts

    Default

    Kakva sezona Atletika , definitivno ključni potez je bilo dovođenje Suareza.

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

  24. #270
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    153
    Thanked in
    105 Posts

    Default

    Istina, ono što valja Atleticu ne valja Barci. Isto kao Griezmann!

    Smaračka utakmica Barce, ali se pobijedi nekako - ter Stegen odbranio 1 na 1 na početku drugog poluvremena, moglo je poći nizbrdo da su tu primili gol. Za 0-1 Elche sam sebi ugurao, ko zna kako bi ga dali drugačije. Ekipa sklepana od toga što se ima, a dug kluba je, pročitah danas, preko milijardu.

  25. The Following User Says Thank You to To Madeira For This Useful Post:


  26. #271
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,444
    Thanks Thanks Given 
    5,237
    Thanks Thanks Received 
    3,744
    Thanked in
    1,493 Posts

    Default

    Baci me 2i 3+ za bas fine pare. Srecan bih bio da ne osvoje nista narednih 5 godina. Ciganska mahala od kluba

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  27. #272
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,408
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,704
    Thanked in
    1,022 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Baci me 2i 3+ za bas fine pare. Srecan bih bio da ne osvoje nista narednih 5 godina. Ciganska mahala od kluba

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
    Stavrno si ocekivao da ce dati 3+ bez Messija?
    I njim sa njim rijetko predju 3+

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  28. The Following User Says Thank You to miovrag For This Useful Post:


  29. #273
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,571
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    332
    Thanked in
    204 Posts

    Default

    Atletiko deset bodova ispred Barse i Reala plus utakmica manje, tako da je to potencijalnih 13! Sve i da ih tresnu i Barsa i Real, to je opet ogromnih sedam bodova. Jedino sto ih moze sprijecit je Evropa... Atletiko je trenutno i jedan od najmocnijih timova na svijet i mogu daleko u LS... a onda kad vec prigusti raspored plus ako se zadese neke povrede...

    Militao jos jedna prevara iz Porta? Porto najjace defanzivce na YT ima.
    Sjajan gol Mesija iz slobodnog, a bogomi i Suareza. A Negredo daje dva gola Atletiku, 2021 godina... Inace, Lemar poceo da igra sjajno za Atletiko, konacno.


    Zadnji dan prelaznog roka, Isko veli ocu da idem, glasno se smijem.
    Inace, Papu Gomez je presao u Sevilju, bas me zanima kako ce se snaci, zanimljivo pojacanje.

  30. #274
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,396
    Thanks Thanks Given 
    2,169
    Thanks Thanks Received 
    300
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Vjerujem vrlo lako tehnički, a i ovako kao čo'jek hahah. Samo da se uklopi poziciono, da se stvori taj prostor.

  31. #275
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,485
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Isko je stvarno najveca vagina medju fudbalerima

Page 11 of 21 FirstFirst ... 789101112131415 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. LaLiga Santander 2019 - 2020
    By miovrag in forum Fudbal
    Replies: 950
    Last Post: 26-08-20, 09:45
  2. Prodajem Samsung A70 dual sim crn, full packi ,ocuvan 8.5, u garanciji do 2021.
    By machiavellist in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 0
    Last Post: 12-02-20, 10:12
  3. Prodajem Samsung A70 perfektno ocuvan, u garanciji do jula 2021.
    By machiavellist in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 4
    Last Post: 27-01-20, 20:21
  4. Replies: 1373
    Last Post: 29-05-19, 12:27
  5. Mediteranske igre 2021. Dubrovnik, Kotor, Mostar
    By bracodubrovnik in forum Ostali sportovi
    Replies: 19
    Last Post: 29-04-10, 17:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •