View Poll Results: Na parlamentarnim izborima 2020 moj izbor je sljedeći

Voters
166. You may not vote on this poll
  • Albanska koalicija (za neku od dvije ponuđene)

    3 1.81%
  • Bošnjačka stranka

    3 1.81%
  • DPS LP

    48 28.92%
  • DF-SNP-Ujedinjena i ostali u koaliciji Za budućnost Crne Gore

    13 7.83%
  • Mir je naša nacija. Demokrate-Demos-NLj

    12 7.23%
  • URA

    41 24.70%
  • SD

    1 0.60%
  • SDP

    17 10.24%
  • Hrvatska manjinska stranka (jedna od dvije ponuđene)

    3 1.81%
  • Apstiniram

    10 6.02%
  • Izaći ću da glasam ali još nijesam odlučio/la za koga iz opozicije

    11 6.63%
  • Izaći ću da glasam ali još nijesam odlučio/la za koga iz vlasti

    4 2.41%
Page 1 of 21 1234511 ... LastLast
Results 1 to 25 of 524

Thread: Parlamenatarni 2020 - Za koga glasamo

  1. #1
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default Parlamenatarni 2020 - Za koga glasamo

    Dakle, za koga glasamo.

    Valjalo bi da pored opcije koju izaberemo, napišemo i sljedeće:

    -prognozu rezultata izbora
    -razlog zašto glasamo za određenu stranku koaliciju.

    Edit: Zaboravih da dodam uz URU i Civis i nazovem listu Crno na bijelo.

    Ako mogu moderatori da isprave, bio bih zahvalan
    Last edited by kimmi; 11-08-20 at 12:23.

  2. #2
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,002
    Thanks Thanks Given 
    5,016
    Thanks Thanks Received 
    2,423
    Thanked in
    1,305 Posts

    Default

    Ako izadjem,a sad mislim da necu izl.
    ...

  3. #3
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Prognoziram da će najvjerovatnije pobijediti DPS sa satelitima, ali mislim da će ovo biti najneizvjesniji izbori u skorije vrijeme, i da opozicija možda ipak ima šansu. Ne bih se usudio da pokušam neku konkretniju prognozu sa procentima i mandatima. Najkonkretnije što mogu je - mislim da SDP neće preći cenzus i da će Demokrate ovaj put uzeti više od DF-a.

    Što se tiče toga za koga glasam, više puta sam na drugim temama rekao moje mišljenje ali evo da ponovim i ovdje - glasaću za ono što ja smatram građanskim blokom u opoziciji, dakle ili URA ili Demokrate, i "vagaću" do same glasačke kabine. Trenutno dosta više naginjem URA-i jer bih volio da budu velika snaga u parlamentu, ali s druge strane smatram i da je od velike važnosti da Demokrate prestignu DF, i otuda moje vaganje.

    Mada, uvijek glasam opoziciju, tako da njima ni iz džepa ni u džep. Možda bi bilo zanimljivije čuti ako postoje ljudi koji će promijeniti mišljenje i preći iz jedne krajnosti u drugu. Iz apstinencije u glasanje i obrnuto, ili iz opozicije u vlast i obrnuto.
    Last edited by LostInHollywood; 11-08-20 at 12:50.

  4. #4
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Sigurno da su neizvjesni izbori. Možda više nego ikad.

    Prognozirao sam već na drugom topiku, al evo da napravim male korekcije.

    DPS 35-36%, SD 4-5, BS oko 3% masa bi bilo top. da padnu ispod 3 jer ulaze onda u manjinsku kvotu.
    DF-SNP-Prava oko 25%, Demokrate-Demos oko 15%, URA oko 7-8%
    SDP oko 3% i najveća su mi nepoznanica.

    Volio bih da Bečić uzme više od DFa, ali to je skoro pa nemoguća misija prije svega zbog SNPa koji ima težinu.

    URA mi je najpitkija jer pričaju o struci ispred politike, što se bore za očuvanje prirodne sredine i zaustavljanje gradnje MHE, što su protiv ludila na Sinjajevini.

    Takođe, smatram da su i prije svega URA ali i Demokrate više proEU orjentisani od DPSa. DPS i sadašnja vlast nema šanse da nas uvedu u EU na ovaj način kako su krenuli. Sve i da nas na neku foru uvedu ne bih da budemo u EU ono što su Mađarska sada pod Orbanom i Bugarska i Rumunija. Želim da uđemo u EU zbog standarda ljudskih prava i sloboda, slobode govora, slobode izbora, jačanja institucija države i težnje ka standardima koji čine modernu evropsku državu. DPS ne vidi tako državu, oni je vide kao način za ostvarenje svojih privatnih interesa. Afere mislim da je suvišno pominjati. DPS je u konačnom nasljednik KPCG i još uvijek se ponašaju kao komunisti, dakle partija iznad svega i partija se za sve pita, samo što su za razliku od komunista napunili džepove i praunučad obezbijedili, sve uzeše a mi polako postajemo ko Kubanci, lijepa država a mi sirotinja puka.

    Ne želim da je jedini način da moja djeca dođu do posla partijska knjižica. U očima zapada smo zvanično postali hibridni režim, a afere samo izbijaju. Ja sam bio mali kad su došli na vlast. Siguran sam da ima vas odje dosta koji su rođeni kad je DPS bio na vlasti i ne znaju za drugačije. Ko fckin Matrix. Dajte da uzmemo pilulu i pogledamo malo stvarnost kakva jeste, a ne kakvom nam mažu oči sa njihovih medija i doje nas mržnjom prema prijateljima, kumovima i komšijama.


    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 11-08-20 at 14:45.

  5. The Following 3 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  6. #5
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    1,263
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    URA je kao Cedevita olimpija.To je Đoko najbolje rekao.

  7. #6
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,823
    Thanks Thanks Given 
    833
    Thanks Thanks Received 
    793
    Thanked in
    533 Posts

    Default

    DPS i "vještački sateliti" imaće zajedno 60%.
    Ove ostale neću ni da komentarišem jer nemaju šansi. Imaće manje nego na prošle izbore.

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk
    Love, peace and respect.

  8. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,379
    Thanks Thanks Given 
    4,186
    Thanks Thanks Received 
    4,503
    Thanked in
    2,183 Posts

    Default

    Kao i na svim prethodnim poll-ovima Dps-u ni 10% glasova. :lolblue:

    Trebao je poll jednostavno da bude bez vladajucih i manjinskih partija i da glasi:

    Opozicionari, koga glasate?
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  9. The Following User Says Thank You to avet For This Useful Post:


  10. #8
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,117
    Thanks Thanks Given 
    413
    Thanks Thanks Received 
    512
    Thanked in
    236 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by holiday View Post
    URA je kao Cedevita olimpija.To je Đoko najbolje rekao.
    Ako može objašnjenje fore, ili sam glup ili ne kapiram referencu
    U prognozama nikad nisam bio dobar pa ću preskočiti.
    Ono što priželjkujem od partije koja bude na vlasti u naredne 4 godine je skoriji ulazak u EU, jer su benefiti za malu zemlju kao što je CG ogromni - ekonomija, pristup tržištu rada EU (lična težnja) i turizam - pokazalo se na primjeru sezone u Hrvatskoj, u poređenju sa našom.
    Nadam se da će ovi izbori biti početak kraja partija ili pojedinaca koji guraju nacionalističku priču ispred ekonomskih i socijalnih pitanja.
    Last edited by claudiocaniggia; 11-08-20 at 15:21.

  11. The Following User Says Thank You to claudiocaniggia For This Useful Post:


  12. #9
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,382
    Thanks Thanks Given 
    4,075
    Thanks Thanks Received 
    355
    Thanked in
    234 Posts

    Default

    Naravno da su neizvjesni izbori, neizvjesniji nego prosli. Dps uzima manje glasova nego ikada, ali ce pokusati da to nadoknade satelitima. Ako im bude falio SDP za vlast ne sumnjam da ce dobiti ponudu koja se ne odbija.

    Ja cu ko sto rekoh prije glasat Demokrate, DF mnogo radikalan za moj ukus a i vodje su mi antipaticne.
    Dritan mi je uvjek bio simpatican ali nista mu nije trebalo da ide kod Markovica na pregovore/dogovore stagod, i ona zajebancija oko zajednicke liste koja je napravila stetu citavoj opoziciji.

    Mislim da ce Demokrate uzeti dosta vise nego prije, ali potpuno mi je nebitno ko ce u opoziciji imati par procenata vise ili manje bitno je da svi zajedno prebacimo 50%. U kakvom god sastavu da bude ta nova vlast, par stvari je sigurno - ici cemo brze u Eu, ostacemo nezavisna drzava, sredicemo biracke spiskove, ocistiti najgoru bandu iz mupa i raznih sluzbi, i nakon toga Dps ide u istoriju.
    I onda 2024 glasamo ko ljudi, bez ovog kriminala


    Sent from my phone
    Last edited by nikolaf7; 11-08-20 at 15:27.

  13. #10
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,925
    Thanks Thanks Given 
    3,209
    Thanks Thanks Received 
    5,592
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Pretpostavke ovih izbora:

    Biracki spisak je tako nastelovan za DPS da glasaju mrtvi, fantomi i oni koji ne zive u cg. Ko zna sto jos.
    DPS koristi institucionalnu prednost, zaposljavaju, prijete otkazima, kako u drzavne, tako i u tajkunske velike firme.

    Znaci, ovo je trka na 100m u kojoj DPS krece sa 30m.

    Glasacu za URU. Najblizi su mi. Gradjanska opcija.

    Idealan scenario bi bio da je sva opozicija slozna i bojkotuje komplet namjestene izbore.

    Nemam ni zeru sumlje da ce DPS sa satelitima da formira vlast.

    Nemam ni zeru sumnje da ce naredne 4 godine za CG bit najteze od 90ih.



    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  14. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,920
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,323
    Thanked in
    1,856 Posts

    Default

    Bojkot je za mene uvjek značilo jednu vrstu predaje bez borbe...
    Fajtaj se pa nekad dobiješ a nekad daš batine.

    Samo fajtom možeš da vidiš koliko (ne)vrijediš.



    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  15. #12
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Bar
    Posts
    2,200
    Thanks Thanks Given 
    66
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    71 Posts

    Default

    Sjeća li se ko ovih poll-ova od prošlih godina, gdje se od jednom skupilo gomila glasova za DPS od nekih sumnjivih naloga?

  16. The Following User Says Thank You to siux For This Useful Post:


  17. #13
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,127
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    467
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Glasacu za URU kako bi usli u parlament... po meni je bitno da jedna takva stranka koja bastini takve vrijednosti bude u parlamentu CG.
    Svidja mi se ideja zelene CG koju propagiraju kroz svoj plan.... takodje se nadam i odlicnom rezultatu Demokrata...

    Moja procjena bi izgledala ovako>

    DPS koalicija 35%
    DF koalicija 20-22%
    Demokrate 16-18%
    URA 5-7%
    SD 3-4%
    SDP 2-3%
    BS 2-3%
    Albanci 2%

  18. #14
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,577
    Thanks Thanks Given 
    7,477
    Thanks Thanks Received 
    4,574
    Thanked in
    1,772 Posts

    Default

    Izaći ću samo u slučaju da izlaznost u 19h bude >= 70%, i glasat jedinu građansku opciju u ponudi, Uru... Čisto da me ne grize savjest...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  19. #15
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Interesuje me što misle glasači SDPa...

    U slučaju da SDP bude tas na vagi, a nisu baš male šanse da tako bude, da li bi im bilo milije da podrže URU i formiraju nestranačku vladu, bez stranačkih funkcionera DFa i ostalih, sa proEU platformom, ili da budu "korektivni faktor" u vladi DPSa?

    @BAR @alek.crnagora ??

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 11-08-20 at 16:39.

  20. #16
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    SDP, trenutno mi najmanje smrde. Najljepše se osjećam kad ih sve prekrižim.
    Ne bih se smio zaklet', ali mi se isto cini da je to onako kako ja kazem

  21. #17
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,001
    Thanks Thanks Given 
    3,947
    Thanks Thanks Received 
    6,494
    Thanked in
    3,100 Posts

    Default

    zvonili mi dritanovi da ostave nekakve flajere da citam.
    dijelimo, veli, hemijske, ocete li.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  22. #18
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    78
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaf7 View Post
    Naravno da su neizvjesni izbori, neizvjesniji nego prosli. Dps uzima manje glasova nego ikada, ali ce pokusati da to nadoknade satelitima. Ako im bude falio SDP za vlast ne sumnjam da ce dobiti ponudu koja se ne odbija.

    Ja cu ko sto rekoh prije glasat Demokrate, DF mnogo radikalan za moj ukus a i vodje su mi antipaticne.
    Dritan mi je uvjek bio simpatican ali nista mu nije trebalo da ide kod Markovica na pregovore/dogovore stagod, i ona zajebancija oko zajednicke liste koja je napravila stetu citavoj opoziciji.

    Mislim da ce Demokrate uzeti dosta vise nego prije, ali potpuno mi je nebitno ko ce u opoziciji imati par procenata vise ili manje bitno je da svi zajedno prebacimo 50%. U kakvom god sastavu da bude ta nova vlast, par stvari je sigurno - ici cemo brze u Eu, ostacemo nezavisna drzava, sredicemo biracke spiskove, ocistiti najgoru bandu iz mupa i raznih sluzbi, i nakon toga Dps ide u istoriju.
    I onda 2024 glasamo ko ljudi, bez ovog kriminala


    Sent from my phone
    Nema šanse da ćemo uć u EU prije bez DPS-a na vlast. Ako oni izgube vlast slijedi nam dugogodišnja politička nestabilnost, a tako ćemo samo da nazadujemo i životnim standardom i u pregovorima sa EU. Samo zamislite Vladu dje će pola kadrova činjet ljudi iz DF-a. Kad se budu poklali izmedju sebe ko će vodit prosvjetu, ko MUP itd. itd. poslije jedno deceniju ili dvije kukaćemo za Milom Djukanovićem i DPS-om i zlatnim godinama.

    Je li Bog da' da smo od ovih umakli 2006-e godine. Vidjite kolkim je IQ-om Bog ove "častio":


  23. #19
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    78
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Pretpostavke ovih izbora:

    Biracki spisak je tako nastelovan za DPS da glasaju mrtvi, fantomi i oni koji ne zive u cg. Ko zna sto jos.
    DPS koristi institucionalnu prednost, zaposljavaju, prijete otkazima, kako u drzavne, tako i u tajkunske velike firme.

    Znaci, ovo je trka na 100m u kojoj DPS krece sa 30m.

    Glasacu za URU. Najblizi su mi. Gradjanska opcija.

    Idealan scenario bi bio da je sva opozicija slozna i bojkotuje komplet namjestene izbore.

    Nemam ni zeru sumlje da ce DPS sa satelitima da formira vlast.

    Nemam ni zeru sumnje da ce naredne 4 godine za CG bit najteze od 90ih.



    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    DPS sigurno ima ogromnu institucionalnu prednost i koristi se najblaže rečeno nefer metodama. Medjutim ono što moramo priznati je da su skoro svi izbori bili slični svim ozbiljnim istraživanjima javnog mnjenja. Ne može se osporiti ogromna popularnost DPS-a medju narod, bez obzira na sve.

  24. #20
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    78
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Interesuje me što misle glasači SDPa...

    U slučaju da SDP bude tas na vagi, a nisu baš male šanse da tako bude, da li bi im bilo milije da podrže URU i formiraju nestranačku vladu, bez stranačkih funkcionera DFa i ostalih, sa proEU platformom, ili da budu "korektivni faktor" u vladi DPSa?

    @BAR @alek.crnagora ??

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Sa URA-om da prave manjinsku Vladu, ali obnova autokefalnosti CPC mora biti na dnevnom redu.

  25. The Following User Says Thank You to SokoGrad For This Useful Post:


  26. #21
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,925
    Thanks Thanks Given 
    3,209
    Thanks Thanks Received 
    5,592
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SokoGrad View Post
    DPS sigurno ima ogromnu institucionalnu prednost i koristi se najblaže rečeno nefer metodama. Medjutim ono što moramo priznati je da su skoro svi izbori bili slični svim ozbiljnim istraživanjima javnog mnjenja. Ne može se osporiti ogromna popularnost DPS-a medju narod, bez obzira na sve.
    Botovi,nemojte me quotovat, dacu vam ja sendvic ako nemate da jedete, posalji mi pm.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  27. #22
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    78
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Botovi,nemojte me quotovat, dacu vam ja sendvic ako nemate da jedete, posalji mi pm.
    Čemu uvrede?

  28. #23
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    78
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post
    Glasacu za URU kako bi usli u parlament... po meni je bitno da jedna takva stranka koja bastini takve vrijednosti bude u parlamentu CG.
    Svidja mi se ideja zelene CG koju propagiraju kroz svoj plan.... takodje se nadam i odlicnom rezultatu Demokrata...

    Moja procjena bi izgledala ovako>

    DPS koalicija 35%
    DF koalicija 20-22%
    Demokrate 16-18%
    URA 5-7%
    SD 3-4%
    SDP 2-3%
    BS 2-3%
    Albanci 2%
    Primijetio sam da mnogi forumaši ovdje daju SDP-u veoma mali procenat. Nije mi jasno zašto. SDP je na prošle izbore imao 5.23% glasova, skoro duplo više od SD-a Ivana Brajovića, dok je Draginja Vuksanović na predsjedničke izbore 2018-e imala 8.2%. Rezultati izbora govore da SDP neće imati problema sa prelaskom cenzusa, pogotova sada kada je glavna tema identitetsko pitanje Crkve.

  29. #24
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SokoGrad View Post
    Primijetio sam da mnogi forumaši ovdje daju SDP-u veoma mali procenat. Nije mi jasno zašto. SDP je na prošle izbore imao 5.23% glasova, skoro duplo više od SD-a Ivana Brajovića, dok je Draginja Vuksanović na predsjedničke izbore 2018-e imala 8.2%. Rezultati izbora govore da SDP neće imati problema sa prelaskom cenzusa, pogotova sada kada je glavna tema identitetsko pitanje Crkve.
    Ja sam glasao za Draginju u prvi krug, eto jer je bila žensko i jer je u prvom krugu bilo svejedno jer nema cenzusa, nego ako niko ne predje 50% onda ide drugi krug.

    Zaboravljaš lokalne dje u PG nisu prešli cenzus. Ako u PG nemaju prolaz, a na sjeveru standardno nemaju što da traže, baš im je žestoko upitan ulazak u parlament.

    Ono što mi je ludilo je što jasno ne kažu đe će poslije izbora. Baš čudno.





    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 11-08-20 at 17:25.

  30. #25
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    12
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Eo da kao jedan od novoformiranih profila, iznenadim i ne kliknem na dps

    Dosta je bilo brate moj... ošašavio si nas 30 godina, kožu si nam s' ledja odra, dozvolimo sebi promjenu jer ce nas dovest do toga da i iducu garnituru jos brze "pozdravimo"... Pa iduce opet isto... I iduce... Sve dok ne ukapiraju da nesto moraju dat i mrcenom narodu, KAKO BI ETO OSTALI U FOTELJE DUZE OD GODINU DANA koliko n je potrebno da i njima izglasamo ne povjerenje.

    Glasati bilo koga ko nije dosadasnja vlast, niti je ikad bio. Jer u nasoj zbilji, izdajnici su kao pecurke pa nam ne treba jos jedno razmisljanje da li ce ili ne sdp OPET podrzati dps na samom kraju.

    Zaokruziti Df, Crno na bijelo ili Demokrate pa da fino i njih ispratimo ako zamafijaju.
    Last edited by Excommunicado; 11-08-20 at 17:48.

  31. The Following 3 Users Say Thank You to Excommunicado For This Useful Post:


Page 1 of 21 1234511 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ajmo da glasamo i poguramo curu! :)
    By 11/11/11 in forum Sve i svašta
    Replies: 9
    Last Post: 07-01-14, 17:32
  2. Qtek 2020 na prodaju.....
    By BiTrAtE in forum Ostali oglasi
    Replies: 8
    Last Post: 15-06-05, 01:29
  3. Replies: 0
    Last Post: 05-06-05, 00:19
  4. Slusalice za Qtek 2020
    By BiTrAtE in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 0
    Last Post: 06-05-05, 10:36
  5. Qtek 2020 problem s kamerom!
    By BiTrAtE in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 1
    Last Post: 27-02-05, 22:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •