Page 39 of 151 FirstFirst ... 293536373839404142434989139 ... LastLast
Results 951 to 975 of 3768

Thread: Vase misljene o kupcima i prodavcima sa ovog foruma

  1. #951
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    kad ce se uvesti pravilo zakljucavanja oglasa odma po postavljanju? da bude bez komentara ?
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  2. #952
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica/Beograd
    Posts
    8,333
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    kad ce se uvesti pravilo zakljucavanja oglasa odma po postavljanju? da bude bez komentara ?
    ja mislim nikad ... :twist:

  3. #953
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,954
    Thanks Thanks Given 
    287
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    kad ce se uvesti pravilo zakljucavanja oglasa odma po postavljanju? da bude bez komentara ?
    Quote Originally Posted by Nooth1ng View Post
    ja mislim nikad ... :twist:
    A mozda ni tad (sorry za OFF TOPIC)

  4. #954
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Niksic
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bugi strasno korektan momak, cak i previse
    A man,as a general rule,owes very little to what he is born with.A man is what he makes of himself

  5. #955
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @Senna...U pocetku mi se cinio ka max korektan momak i sve je super bilo.

    Ponesem telefon koji sam otkupio radi pokvarenog "flet-a", da se napravi i podjem na nekolka dana van drzave. Vratim se i uzmem tel posle 8 dana tacno i kazu mi da se ne moze popraviti, da mu nema spasa nikakvoga.

    Zovnem momka, posto mi je dao garanciju i rijec da ako ne bude do flet-a odma vrace pare. On mene mota 5-6 dana i prica sutra vece/sutra vece/sutra vece i na kraj kaze da nece da vrati pare jer ga je njumu uvalio JArmani sa foruma ako je ne moze da se popravi ?! Kazem mu da me ne interesuje njegovo poslovanje nego da mi vrati pare jer mi je uvalio telefon. Niti je odgovara na poruke niti na pozive vise.

    Uglavnom, na svoju sam stetu to zavrsio, jer mi se povrace od njega i slicnih njemu. Na obraz neka mu ide, pa mu se gorim vratilo.
    If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.

  6. #956
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bar
    Posts
    1,667
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    151
    Thanked in
    92 Posts

    Default

    webmaster- sa par mjeseci zakasnjenja ... covjek dosao do Bara na "lijepe oci" i uzeh navigaciju od njega. Sve najbolje

  7. #957
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    PG
    Posts
    899
    Thanks Thanks Given 
    62
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    pickovac, u skladu sa nickom!

  8. #958
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    highlands
    Posts
    5,115
    Thanks Thanks Given 
    100
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CHARRO View Post
    pickovac, u skladu sa nickom!
    hahahaha kakav nick
    niujedne mi gace lastike nema

  9. #959
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    CHARRO, sve extra
    If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.

  10. #960
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    PG
    Posts
    899
    Thanks Thanks Given 
    62
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    CaseLogic , sve najbolje!

  11. #961
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,560
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zeks View Post
    webmaster- sa par mjeseci zakasnjenja ... covjek dosao do Bara na "lijepe oci" i uzeh navigaciju od njega. Sve najbolje
    Takodje sve najbolje!
    Samo po ovome tekstu ce pomisliti da si me cekao par mjeseci hehe

  12. #962
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    3,613
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo ni ja nisam bio pohvalio webmastera, na vrijeme roba stigla- sve najbolje.... uskoro se radujem novoj saradnji

  13. #963
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,560
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    @sport89 sve super.
    I ja se nadam ubrzo

  14. #964
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,686
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CaseLogic View Post
    @Senna...U pocetku mi se cinio ka max korektan momak i sve je super bilo.

    Ponesem telefon koji sam otkupio radi pokvarenog "flet-a", da se napravi i podjem na nekolka dana van drzave. Vratim se i uzmem tel posle 8 dana tacno i kazu mi da se ne moze popraviti, da mu nema spasa nikakvoga.

    Zovnem momka, posto mi je dao garanciju i rijec da ako ne bude do flet-a odma vrace pare. On mene mota 5-6 dana i prica sutra vece/sutra vece/sutra vece i na kraj kaze da nece da vrati pare jer ga je njumu uvalio JArmani sa foruma ako je ne moze da se popravi ?! Kazem mu da me ne interesuje njegovo poslovanje nego da mi vrati pare jer mi je uvalio telefon. Niti je odgovara na poruke niti na pozive vise.

    Uglavnom, na svoju sam stetu to zavrsio, jer mi se povrace od njega i slicnih njemu. Na obraz neka mu ide, pa mu se gorim vratilo.
    casel kad mene vec prozivas odma da recem!
    tel jesam njemu dao u kompenzaciju za parfem a isti je pogledan i vidjeno je sto mu hvali (ponekad prekidao flet i maska je bila tu i tamo). da li sam mu ja uvalio ili ne to on treba meni da kaze a nije jer sam posle toga licno bio kod njega i rekao mi je da je flet crkao ali vidio je sto uzima tako da eto znas taj dio price.
    Last edited by JArmani; 19-02-10 at 23:09.

  15. #965
    Sparco_CG's Avatar
    Sparco_CG is offline Najpovoljniji diler racunara i opreme u Podgorici
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    8,545
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    58
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CaseLogic View Post
    @Senna...U pocetku mi se cinio ka max korektan momak i sve je super bilo.

    Ponesem telefon koji sam otkupio radi pokvarenog "flet-a", da se napravi i podjem na nekolka dana van drzave. Vratim se i uzmem tel posle 8 dana tacno i kazu mi da se ne moze popraviti, da mu nema spasa nikakvoga.

    Zovnem momka, posto mi je dao garanciju i rijec da ako ne bude do flet-a odma vrace pare. On mene mota 5-6 dana i prica sutra vece/sutra vece/sutra vece i na kraj kaze da nece da vrati pare jer ga je njumu uvalio JArmani sa foruma ako je ne moze da se popravi ?! Kazem mu da me ne interesuje njegovo poslovanje nego da mi vrati pare jer mi je uvalio telefon. Niti je odgovara na poruke niti na pozive vise.

    Uglavnom, na svoju sam stetu to zavrsio, jer mi se povrace od njega i slicnih njemu. Na obraz neka mu ide, pa mu se gorim vratilo.

    ja nisam htio ali stvarno moram i ja da kazem za sennu isto :

    lap top je kupio kod mene 2.11.2009 i dao sam mu ga u dvije rate. pola para je dao odma, a pola je trebao 2.1.2010 ali sam mu rekao da nije problem tamo posle bozica. kad je dosao taj datum, nema para, kao kumu nije bila plata, pa ga zezno gazda, pa cuda neka. pa mi je dao nesto para, i ostalo duzan jos nekih 105 eura koje ce mi dati od plate. plata bila, ali nema da zove, pa se javio nakon par dana sa terena, da podjem kod njega kuci da ce mi njegovi dati pare. ja odem i dobijem 50e. ostatak i dan danas mi duguje. trebao je do nocas da mi to da jer sam mu reko ako ne da pare da cu javno da napisem sta je uradio.

    evo mu i odje porucujem da ima rok do ponedeljka da mi da pare!!!
    BMW Arsovic
    068-615-321 (viber)
    [email][email protected]


  16. #966
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JArmani View Post
    casel kad mene vec prozivas odma da recem!
    tel jesam njemu dao u kompenzaciju za parfem a isti je pogledan i vidjeno je sto mu hvali (ponekad prekidao flet i maska je bila tu i tamo). da li sam mu ja uvalio ili ne to on treba meni da kaze a nije jer sam posle toga licno bio kod njega i rekao mi je da je flet crkao ali vidio je sto uzima tako da eto znas taj dio price.
    On se tako izrazio. Da si mu ga ti uvalio. I kad sam ga ja uzeo od njega, nije bio flet, nego 1000 nekih cuda, i nije moga da se napravi. U vase poslovanje ne ulazim.

    Kad momak gubi obraz zbog 35 € pisljivh, nema veze..Evo i Sparco je imao jos gori slucaj.

    Obraz...Eh.
    Last edited by CaseLogic; 19-02-10 at 23:28.
    If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.

  17. #967
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    378
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sparco_CG View Post
    ja nisam htio ali stvarno moram i ja da kazem za sennu isto :

    lap top je kupio kod mene 2.11.2009 i dao sam mu ga u dvije rate. pola para je dao odma, a pola je trebao 2.1.2010 ali sam mu rekao da nije problem tamo posle bozica. kad je dosao taj datum, nema para, kao kumu nije bila plata, pa ga zezno gazda, pa cuda neka. pa mi je dao nesto para, i ostalo duzan jos nekih 105 eura koje ce mi dati od plate. plata bila, ali nema da zove, pa se javio nakon par dana sa terena, da podjem kod njega kuci da ce mi njegovi dati pare. ja odem i dobijem 50e. ostatak i dan danas mi duguje. trebao je do nocas da mi to da jer sam mu reko ako ne da pare da cu javno da napisem sta je uradio.

    evo mu i odje porucujem da ima rok do ponedeljka da mi da pare!!!
    . To se rjesava na drugi nacin. Neces mnogo postici ovim komentarom. I ja imam jako lose iskustvo sa njim. U pocetku sve fino i korektno, a parfem koji je trebao da stigne prije Nove godine jos nije stigao, rekao je da ga ne moze nabaviti, a novac i dan danas nije vratio. Meni kaze da nece biti tu dva dana, a drugom zakaze da mu da novac. Da ne pominjem neke druge stvari, ne bih da mu pravim problem, iako je ispao krajnje nekorektan...
    Last edited by __Modzza__; 19-02-10 at 23:31.

  18. #968
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,686
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CaseLogic View Post
    On se tako izrazio. Da si mu ga ti uvalio. I kad sam ga ja uzeo od njega, nije bio flet, nego 1000 nekih cuda, i nije moga da se napravi. U vase poslovanje ne ulazim.

    Kad momak gubi obraz zbog 35 € pisljivh, nema veze..Evo i Sparco je imao jos gori slucaj.

    Obraz...Eh.
    znam kako mu je tel od mene predat jer sam ga ja do tada koristio a taj dio ako tako kaze njemu na obraz

  19. #969
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    South east
    Posts
    8,042
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sparco_CG View Post
    ja nisam htio ali stvarno moram i ja da kazem za sennu isto :

    lap top je kupio kod mene 2.11.2009 i dao sam mu ga u dvije rate. pola para je dao odma, a pola je trebao 2.1.2010 ali sam mu rekao da nije problem tamo posle bozica. kad je dosao taj datum, nema para, kao kumu nije bila plata, pa ga zezno gazda, pa cuda neka. pa mi je dao nesto para, i ostalo duzan jos nekih 105 eura koje ce mi dati od plate. plata bila, ali nema da zove, pa se javio nakon par dana sa terena, da podjem kod njega kuci da ce mi njegovi dati pare. ja odem i dobijem 50e. ostatak i dan danas mi duguje. trebao je do nocas da mi to da jer sam mu reko ako ne da pare da cu javno da napisem sta je uradio.

    evo mu i odje porucujem da ima rok do ponedeljka da mi da pare!!!
    E moj brale,kad znas dje zivi fino mu poci kuci nedje predvece i sacekusa fino...ili fino odvojis vremena ako nije kuci da ga sacekas u kucu ili ladno da uzmes taj Laptop i time se podmiris s tim da ti vise nije duzan jer sa takvim ljigama treba samo tako radit.A i ako ti ikad da te pare kad ti ih da ubit treba boga u njega.
    Da to meni neko to uradi ja ne bih mogao da istrpim sekunde dok ga ne bi nasao a kad bi ga nasao...samo bih rekao da ne bih volio da budem u njegovoj kozi pa da je ne znam ko...

  20. #970
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    378
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by John Cena View Post
    E moj brale,kad znas dje zivi fino mu poci kuci nedje predvece i sacekusa fino...ili fino odvojis vremena ako nije kuci da ga sacekas u kucu ili ladno da uzmes taj Laptop i time se podmiris s tim da ti vise nije duzan jer sa takvim ljigama treba samo tako radit.A i ako ti ikad da te pare kad ti ih da ubit treba boga u njega.
    Da to meni neko to uradi ja ne bih mogao da istrpim sekunde dok ga ne bi nasao a kad bi ga nasao...samo bih rekao da ne bih volio da budem u njegovoj kozi pa da je ne znam ko...
    E to je taj nacin. Likeeee! :twist:

  21. #971
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    South east
    Posts
    8,042
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by __Modzza__ View Post
    E to je taj nacin. Likeeee! :twist:
    Za takve stvari mi se odma pali CRVENA lampica i pada mrak na oci...

  22. #972
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,954
    Thanks Thanks Given 
    287
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by John Cena View Post
    E moj brale,kad znas dje zivi fino mu poci kuci nedje predvece i sacekusa fino...ili fino odvojis vremena ako nije kuci da ga sacekas u kucu ili ladno da uzmes taj Laptop i time se podmiris s tim da ti vise nije duzan jer sa takvim ljigama treba samo tako radit.A i ako ti ikad da te pare kad ti ih da ubit treba boga u njega.
    Da to meni neko to uradi ja ne bih mogao da istrpim sekunde dok ga ne bi nasao a kad bi ga nasao...samo bih rekao da ne bih volio da budem u njegovoj kozi pa da je ne znam ko...
    Ada mi fino otvorimo TOPIC na "Sve i svasta" "Utjerivanje dugova"? Sto mislite o tome? :mrgreen: Inace, ako kome treba broj kakvog utjerivaca... Mozda imam nekoga :mrgreen:

  23. #973
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Kotor
    Posts
    765
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    cvx sve najgore, prvo nije htio da plati, pa platio falsifikovanim novcanicama ma ... :P

    Sve naj naj

  24. #974
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,954
    Thanks Thanks Given 
    287
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by branee View Post
    cvx sve najgore, prvo nije htio da plati, pa platio falsifikovanim novcanicama ma ... :P

    Sve naj naj
    naj-gore? pomislice neko da si ozb
    P.S.
    brane - pohvale... Sve stiglo/isporuceno tacno kako je rekao... Vidi se da je korektan momak
    Last edited by cvxcomputers; 20-02-10 at 16:55.

  25. #975
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Kotor
    Posts
    765
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Salim se naravno, sve pohvale.

Page 39 of 151 FirstFirst ... 293536373839404142434989139 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Greote ovog foruma
    By nookie in forum Software
    Replies: 2
    Last Post: 07-08-06, 08:00

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •